Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Niknais

05.05.2016. 20:42

Izrādīsim cieņu raksta autoram, šis bija viņa pirmais un pēdējais raksts. Autors nomira 4.maijā no rīta. Lai viņam vieglas smiltis.

Atbildēt

aksu

11.04.2016. 20:39

raksts pa diogonāli nelasās, bet labs.

Atbildēt

valcman rezima neveiksme Holandes referenduma

07.04.2016. 07:56

tauta Holande balso pret asv politiku !

Atbildēt

derdz

06.04.2016. 21:24

»

Nelasam, nacistiskais krievs, kirilicā, zgiņ suka kirilic


visu cieņu, bet šī zinātne jau arī Rietumos, ASV, UK, GE, utt, ļoti ļoti sen ir atklāta un izstrādāta, utt.! TE tikai publicēts krievu valodā ... ja negribi infarktu ķert, tad neiesaku apmeklēt bbc ( laikam arī cnn, derspiegel, .. ) angļu masu mediju, jo tur ziņas var lasīt arī kirilicā :))))

Atbildēt

Priedītis

06.04.2016. 19:32

Saviļņoja tēma cūkas aizgaldā hehe.. izmisīgi kliedz vienīgos zināmos vārdus

Atbildēt

archimage

06.04.2016. 17:50

»

paga paga

Nedomaju, ka jums ir domas dzilums. Tikai musdienu trafaretu izteicienu un prieksmetu virknejums. Svaidisanas ar tiem. Re, esmu briljants, svaidos ar perlem, nu cukas, uzlasiet! Re, pat seit komentaa - sponge bob"! Intelektualis teiktu "suklis". Jus man atgadiniet Parisu Hiltoni un Kimu Kardasjanu ar...


Mr paga 2x.
Atbildot uz Juusu 'komjunikeishena' meeginajumu:
1) archimage.me nav nekāda sakara ar intelektuāļiem;
2) Sponge Bob - prieks, ka vismaz šo pasaku personāžu atpazināt. Jauki, ka skatieties multiplikācijas filmas - tur daudz labestības.
3) Paldies, ka padalījāties ar saviem iecienītajiem sapņu objektiem. Jums glamūrīga gaume!
4) Nenonieciniet sevi, saukādamies par cūku.
Paldies vēlreiz par konstruktīvismu!

Atbildēt

paga paga

06.04.2016. 17:31

»

archimage

Nemī% , machalka, viss zem kontroles!. Jautājums, vai ar švammes smadzenēm tas viss ir uztverams. Domu dziļums/seklums kā SpongeBob


Nedomaju, ka jums ir domas dzilums. Tikai musdienu trafaretu izteicienu un prieksmetu virknejums. Svaidisanas ar tiem. Re, esmu briljants, svaidos ar perlem, nu cukas, uzlasiet! Re, pat seit komentaa - sponge bob"! Intelektualis teiktu "suklis". Jus man atgadiniet Parisu Hiltoni un Kimu Kardasjanu ar vinu twitter sekotajiem, bet nekadaa gadijumaa nopietni nemamu raksta autoru.

Atbildēt

Fēlis

06.04.2016. 15:29

Ar ko smadzenes atver? Vajag ko lēnāku, citādi tek kā vienlaidu šļura bez pieturzīmēm.

Atbildēt

Paperbond

06.04.2016. 11:50

»

Halaļ

Halaļ,halaļ,halaļ, gaļ


Konģeniāli! Vai var, lūdzu, kaut ko līdzīgu vēl izražot no tās vienīgās rievas?

Atbildēt

archimage

06.04.2016. 03:59

»

švamme

neuzskatu sevi par mazizglītotu, bet teksts ir grūti uztverams paplašināto (līdz besaprotamībai) teikumu dēļ.. nez vai autors pats spētu jēdzīgi uztvert info no šādiem teikumiem. pat nevaru iedomāties kādu info avotu, kur ideja būtu izklāstīta šādā te veidā


Nemī% , machalka, viss zem kontroles!. Jautājums, vai ar švammes smadzenēm tas viss ir uztverams. Domu dziļums/seklums kā SpongeBob..
Kā būtu, ja Jūs pamēģinātu pārskatīt savu pašvērtējumu krietni kritiskāk?
Paldies, ka lasījāt, jebkurā gadījumā!

Atbildēt

švamme

06.04.2016. 01:54

neuzskatu sevi par mazizglītotu, bet teksts ir grūti uztverams paplašināto (līdz besaprotamībai) teikumu dēļ.. nez vai autors pats spētu jēdzīgi uztvert info no šādiem teikumiem. pat nevaru iedomāties kādu info avotu, kur ideja būtu izklāstīta šādā te veidā

Atbildēt

baba

05.04.2016. 22:37

teksts pēc stila atgādina repu
tiesa, mazliet izsmalcinātu

Atbildēt

Priedītis

05.04.2016. 22:22

»

Lopiem

lopu tiesa un viss. Lai dzīvo lopi pie visām silēm! Latvieši ir siles fani


Lopi lepojas, ar to, ka ir lopi un lepni panesa gan eiro, gan košera, gan panesīs halal kaušanu. Lopu liktenis un viss.

Atbildēt

Paperbond

05.04.2016. 22:00

»

ekonomiska rakstura

nekā kopēja ar reliģiju. Tie, kas tirgojas 'pieņems' jebkuru reliģiju. Paliek fanātiskais pūlis.......baiga lieta, tie 20


Viss jau nopārdots. Ko Tu, God. ekonomiska rakstura 05.04.2016. 19:09 piedāvāsi musulmanim? Ja arī pārdosi - stipri apšaubāmi, ka tādam auseklim normāls bārdains lupatgalva uzskatīs par vajadzīgu samaksāt. Naudu. Padzer vēl aliņu un pārdomā tekstu!

Atbildēt

Paperbond

05.04.2016. 21:46

»

Lopiem

lopu tiesa un viss. Lai dzīvo lopi pie visām silēm! Latvieši ir siles fani


Ja lopi ir cūkas - uzskatiet, ka paveicies! Tautieša nazis par rīkli būs mazāk sāpīgs. Bet iznākums viens.

Informācijai : termins „halaļ” tulkojumā no arābu valodas (حلال) – nozīmē izmantojams, likumīgs, atļauts. Islāma pasaulē tas ir tas, kas cilvēkiem atļauts pēc Svētajiem rakstiem – Kurāna un likumu pamatapkopojuma – Šariāta. Ārpus Islāma pasaules, ar terminu „halaļ” saprot dzīvnieka gaļu, kura nepārkāpj Islāma pārtikas aizliegumus, bet tirdzniecības marka „halaļ” nozīmē, ka piedāvātie produkti izstrādāti atbilstoši Islāma tradīcijām un nesatur komponentus, kurus muslimi nedrīkst lietot uzturā, piemēram: cūkgaļu, maitu, asinis, un ir tīri tā sauktās „garīgās izcelsmes”produkti. Kā likums tā ir liellopu, aitas, teļa, putnu gaļa un zivis.

Pretējs „halaļ” ir termins „harām”, kurš tulkojumā no arābu valodas (حرام‎‎) – apzīmē aizliegto, ja tas skar nedzīvos priekšmetus un produktus, vai aizliegtas darbības, ja to veic cilvēki. Piemēram, cūkgaļa ir „harām”, bet aitas gaļa, kas iegūta nokaujot dzīvnieku, piesaucot Visaugstākā vārdu, skaitās „halaļ”.

Avots : http://www.likc.lv/lv/?p=1705

Atbildēt

Priedītis

05.04.2016. 21:03

Necenzētā versija ar bildēm http://archimage.me/musulmanisms-un-latviska-sabiedriba/
Troļļi, pendžas - onānisti u.c. alus apsistie maspisaanu ložas liberasti - laipni lūgti iepazīties. Katram desmitajam priedītim - bezmaksas ekskursija gar Kremli

Atbildēt

Lops

05.04.2016. 21:02

Latviešu izglītotības simbols var būt šis šarlatāniskais gabals. Portālam nākas pateikties par iespēju iegūt konkrētu materiālu par latviešu izglītotības šausmīgo līmeni. Latviešu izglītotības līmenis tagad ir tāds, ka latviešus nav ko žēlot un sargāt no Lielās Bandas nelietībām. Nav žēl, ka ar mežoņiem mežoņi izrīkojās pēc patikas. Bet citādi nevarēja nemaz būt. Mežoņi jau 25 gadus ir atstāti savā mežonībā bez uzraudzības. Tūlīt būs oficiāls spriedums zagļiem un mežoņiem. Jaunajai frizūrai pateicība, ka mežoņus noliek pie mežoņu siles.

Atbildēt

derdz

05.04.2016. 20:32

Теория государства и надгосударства с точки зрения новой фундаментальной науки «Организмика»

А.А. Тюняев, 21.10.2003 г.
[юриспруденция, открытие]

Из курса теории государства и права знаем, что во всяком государстве существует три ветви власти:

законодательная,
исполнительная,
судебная.
Законодательная власть формирует законы жизнедеятельности общества, состоящего из индивидуумов.

Исполнительная – претворяет эти законы в жизнь, подразумевается (в идеальном случае), что законы претворяются в интересах того самого общества тех самых индивидуумов.

Судебная власть – определяет нарушен или не нарушен тот или иной закон, и какие последствия влечет для нарушителя закона данное нарушение.

Все эти три власти призваны для того, чтобы упорядочить и нормализовать жизнедеятельность определенного количества индивидуумов – общества, народа.

С точки зрения народа трехветьевая власть выглядит как инструмент угнетения, поощрения, наказания и др. этого самого народа.

В различных государствах эти три власти формулируются по-разному: в демократических – выборы, в авторитарных – назначение…

Три ветви власти с обычной точки зрения – это 2+2=4, откуда ясно, что два яблока мы сложили еще с двумя и получили в итоге четыре яблока. Все просто.

С точки зрения новой фундаментальной науки «Организмика» процесс сложения яблок выглядит сложнее и разветвленнее - возникают неопределенные в задаче и в ее решении вопросы:

не определен порядок сложения, например, какая из пар яблок будет первой, какую к какой паре приплюсовать,
не определена персона, которая производит сложение,
не определено пространство, в котором происходит сложение, например, на столе лежат два яблока к ним на дно реки прибавить еще два – ясно, что, либо стол находится на дне реки, либо разные пары яблок находятся в двух разных не пересекающихся пространствах,
и т. д.
Возвращаясь к теории устройства системы власти, мы, опираясь на необходимость более четкого определения взаимодействия понятий, без особого труда найдем еще несколько ветвей власти.

Четвертая. Информационная власть – понимается так: закон вступает в силу с момента его опубликования. То есть, закон должен быть выдан в информационное пространство и только после этого он начинает действовать: закон может быть оглашен, напечатан, транслирован по телевидению и т. д., но только информационное включение закона дает ему разрешение на действие.

Немудрено, что принятый Думой, Парламентом, Сенатом закон может никогда не дойти до исполнительной власти по причине непопадания этого закона в коммуникационные потоки сообщения информации. Дума приняла закон, однако исполнительная власть его не получила, вследствие чего не исполнила, судебная власть, при этом, может получить закон о принятии мер к лицам, не исполнившим не дошедший до них закон.

Во властной иерархической системе информационная власть находится над известными – исполнительной, законодательной и судебной властью.

Пятая. Идеологическая власть – действует следующим образом. Закон принят, он должен вступить в действие с момента его опубликования (четвертой властью), однако пятая власть имеет право вмешаться в процесс и решить: стоит ли опубликовывать закон либо не стоит. Идеологическая власть действует не с позиции соответствия букве закона, а с позиции целесообразности в русле данного контекста. Например, недавнее ГКЧП – налицо вооруженный государственный переворот, убийства людей; за подобны действия первые три власти могут сотворить с зачинщиками переворота вполне определенные действия; четвертая власть сообщила визуализацию происходящего по телеканалам. Итог – из соображений некой целесообразности ничего не было принято во внимание, устроители ГКЧП были амнистированы, и позднее некоторые их них заняли кресла губернаторов.

Подобное просматривается в событиях крушения СССР. Некий «генсек затеял развал» Союза, у КПСС были рычаги урегулирования такого поведения генсека, например, такие, как подавление бунта в Чехословакии, или «сердечная недостаточность». Однако развал Союза успешно завершен.

Пятая – идеологическая власть – в иерархии стоит выше информационной власти и формирует направления течения информационных потоков.

Шестая. Религиозная власть – вмешивается в процессы, которые касаются интересов религии, и мы видим массу примеров, когда эта власть оказывается сильнее предшествующих пяти. Пример недавний – сексуальные домогательства католических священников к малолетним мальчикам. Закон, регулирующий данного рода преступления, существует. Практика его исполнения – отработана. Судебная практика – имеется. Информация о содеянных преступлениях – доведена до широкой публики и до фискальных органов. Идеологическая власть решила – наказать преступников (суровость приговоров – в компетенции идеологической власти).

Далее следует вопрос, что это за общество людей, многочисленные члены которого регулярно и в огромных количествах совершают подобные преступления? Первые пять властей говорят о необходимости запрета и осуждения подобного общества, но шестая власть – религиозная – поступает так: заявляет о постановке рассмотрения вопроса о разрешении кардиналам вступать в браки. И, несмотря на то, что между жещиной-женой и маленьким мальчиком существуют огромные различия, такой подход к решению проблемы с теофилами-педофилами принимается всем обществом как нормальный.

Седьмая. Финансовая власть – крупные финансовые компании регулярно вносят пожертвования в религиозные организации, однако не поровну во все известные миру церкви, а целенаправленно в некоторые из них. Отсюда демонстрация религии своей независимости от мирских денег выливается в зависимость религиозных организаций от финансовых вливаний финансовой власти. Впрочем, эта зависимость известна и на более низких уровнях.

Восьмая. Национальная власть. Самая мощная и самая сильная власть из всех властей, которые генерирует само человеческое сообщество. Широко известен термин «Концепция национальной безопасности» – любая страна сталкивается с его применением. Из самого термина следует, что всякая нация заинтересована в осуществлении мер собственной безопасности, или, как гласит Следствие 2.9. постулатов новой фундаментальной науки «Организмика»: «Отношения организмов строятся из соображений жизненной безопасности заинтересованного организма».

Каждая нация стремится обеспечить себя ресурсами, территориями, экосистемой, демографически благоприятным климатом. Именно по причине особой мощи национальной власти возникают трансгосударственные стычки, как, например, заявление премьер-министра Индонезии о том, что евреи правят миром, и незамедлительный ему ответ итальянского премьера об антисемитизме – публичное столкновение двух национальных трансгосударственных властей

Atbildēt

derdz

05.04.2016. 20:31

Таким образом, система власти, образованной человеческими особями на планете Земля выглядит следующим образом (уровни власти расположены по нисходящей):

надгосударственный уровень власти:

8 – национальная власть;
7 – финансовая власть;
6 – религиозная власть;
5 – идеологическая власть;
4 – информационная власть;

государственный уровень власти:

3 - законодательная власть;
2 – исполнительная власть;
1 – судебная власть.

Еще одна иллюстрация в изложенному выше: «У нас в стране церковь отделена от государства!». Естественно, поскольку церковь стоит выше государства – она трансгосударственная власть.

Atbildēt

cits stils

05.04.2016. 19:30

»

Stulbais Priedītis maina nikus - tagad ņekij Archimage...


Domāju, ka nav priedītis. Ja nu vienīgi apdzēries vai stresā par jaunajiem kl grozījumiem.

Atbildēt

mamma mia what a .. ?

05.04.2016. 19:28

Šitas rakstīts zāles ietekmē jeb tas tāds stils? Izlasot, sajūta, kā pēc 100gr izraušanas. Džeimss Džoiss jaunākais?

Atbildēt

05.04.2016. 19:28

Stulbais Priedītis maina nikus - tagad ņekij Archimage.

Neizbēgsi sodam, Priedīti! Abi ar Mazpisānu tiksit sodīti!

Vai šis grafomānijas darbs nevarēja pagaidīt līdz piektdienai saskaņā ar līgumu starp Jums un PIETIEK.com?

MUrgi murgi murgi, varbūt Maskavā ietu cauri šis vārdu skrejamais!

Atbildēt

ekonomiska rakstura

05.04.2016. 19:09

nekā kopēja ar reliģiju. Tie, kas tirgojas 'pieņems' jebkuru reliģiju. Paliek fanātiskais pūlis.......baiga lieta, tie 20%

Atbildēt

to 18:26

05.04.2016. 18:50

Redzi nu, stāsts tieši par Tevi, latvju tautieti!

Atbildēt

riebjj pat iedzilinaties

05.04.2016. 18:26

ists murgojusm. izklausas pec cenzetaa mazpisana.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Intensīva mežizstrāde un pieprasījums pēc koksnes biomasas izraisa mežu degradāciju Igaunijā un Latvijā

FotoEiropas valstu, tostarp Nīderlandes, Dānijas un Lielbritānijas, pieprasījums pēc biomasas veicina mežizstrādes intensitāti Igaunijā un Latvijā. Jaunais ziņojums “Koksnes granulā paslēptais: intensīvas mežizstrādes ietekme uz Igaunijas un Latvijas mežiem”, ko publicējis Igaunijas Dabas fonds un Latvijas Ornitoloģijas biedrība, rāda, ka abu valstu mežsaimniecību raksturo intensīva, uz kailcirtēm balstīta mežsaimniecība. Lai gan abās valstīs ir likumi un standarti, kam būtu jānodrošina dabas aizsardzība, šādai mežu apsaimniekošanai ir negatīva ietekme gan uz dabas daudzveidību, gan klimatu.
Lasīt visu...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

Izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību...

Foto

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

Varbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka...

Foto

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

Katra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām....

Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...