Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

vilks 1

02.05.2016. 19:46

Latvijas Republikas prezidentam, Projekts no Latvijas Latviešu biedrības
Latvijas Republikas Saeimai,
Latvijas Republikas Ministru Kabinetam ,
Latvijas Republikas Kultūras ministrijai
Latvijas Republikas Zinātnes un Izglītības ministrijai
Latvijas Republikas Veselības aizsardzības ministrijai
Latvijas Republikas Tieslietu ministrijai
Latvijas Republikas Valsts Kancelejai
Latvijas Republikas Ārlietu ministrijai
Latvijas Republikas Iekšlietu ministrijai
Latvijas Republikas Aizsardzības ministrijai
Latvijas Republikas Zemkopības ministrijai
Pašlaik notiek aktuāla diskusija "PAR VARDARBĪBU PRET BĒRNIEM ". Vēsture liecina, , kad mūsu baltu tautu teritorija ir tikusi okupēta no 12.gs beigām ar noziedzīgo un vardarbīgo jūdu kristiešu invāziju. Pat līdz šim brīdim mums tiek uzspiesta šī jūdu kristīgā sistēma ,kas faktiski ir atavisms un austrumu jūdu tautas elkdievība ar viņu iedomātā dieva Isas - Jēzus kā viņu dievība, kas ir pilnīgi sveša un noliedzama mūsu baltu tautām kā morāli un vēsturiski kaitīga .
Un tā kā šajos jūdu kristīgajos kulta dievnamos kā “ Ģalvenā persona " Isa tiek rādīts kā piesists koka krustā un dažādās formās-krucifiksos, gleznās, ikonās u. tml. Palestīnas teritorojā . Un gar šīm naglām rādīts , ka tek cilvēka asinis. Kaut gan vēsturnieki un ģeogrāfi ir pierādījuši, ka' Isa nav bijis piesists krustā, bet piesiets ar šņorēm un pēc maza laika atsiets kā dzīvs un pēc 3 dienu atlabšanas ir turpinājis savas Zemes gaitas. Pie tam šajā jūdu maģijā liek tiem, kas apmeklē šīs jūdu kulta celtnes ,ēst viņa miesu un dzert viņa asinis un vēl klanīties un pazemoties šī elka priekšā. Tāda svešzemju jūdu maģijas sistēmas vizuāla un skaņu veidīgā pielūgšana bērnam atstāj tikai pretīgi nožēlojamu un pretcilvēcīgu iespaidu,pat nepatiku un bailes, kas mūsu civilizētā laikā ir pilnīgi aizliedzams. Tajā sakarā ar Likumu ir ""Aizliegts ieiet šajās jūdu hristīgajās celtnēs un līdzīgas vietās un piedalīties šajās pretcilvēcīgās procedūrās līdz pilngadībai 18 gadiem"". Un ar Likumu pie celtnēm ir jāizvieto metāla uzraksti -ar baltu uz melna līdzīgi kā ielu nosaukumos
No 2016.g. 1. sept.metala uzraksts pie jūdu-kristiešu celtnēm ir jābūt-AIZLIEGTS IEET LĪDZ 18 GADIEM-
Faktiski šis AIZLIEGUMS bija jāveic ar to brīdi, kad baznīca tika atdalīta no valsts.
No 2016.g. 1.sept. ir ar Likumu aizliegt arī vias pasaules citas reliģijas, izņemot mūsu -LATVIEŠU DIEVTURĪBU-.
Baltu tautas ir Saules tautas, bet jūdu un citas aziātu tautas pakļaujas Mēness kultam.
Ja jau cilvēks / bērns/ tiek biedēts un traumēts jau no bērnības ...tāds arī , kā nozombēts var-turpināt eksistēt visu atlikušo dzīvi, kaut gan ir metodes,ka jebkurā brīdī var atzombēties un atjaunoties kā brīvs cilvēks.
Viens no jūdu- hristīgās sistēmas Romas katoļu baznīcas augst. vadītājs, līdz ar to, kad 2016.g.aprīlī pasludināja , ka muslimu invāziju pret Eirobas tautām pasludināja kā-DĀVANU !-IR NOLĀDĒTS ! ...Informācija par to tika izplatīta MSLīdzekļos.
Zinām, ka paši jūdi / arī vienlaicīgi kā humanoīdi/ , paši noliedz Isu-Jēzu un noraida jūdu-kristīgo kultu un viņu baznīcas ar šo kanibālisma kultu.

Zinām, ka pasaules mērogā regulāri noziegumus pret bērniem-zēniem veic jūdu kristīgie mācītāji-pedofīli.

Papildinājumus un atzinumus rakstiet uz adresi-Latvijas Latviešu biedrībai
Ventspils ielā 12 a
Rīgā LV 1002

Atbildēt

andris a

28.04.2016. 19:29

27.apr.2016.g. Latv.radio 1 pl. 23.00 LR.Saeimas deputāts un Okupācijas Muzeja amatpersona-Ritvars Jansons - Izteicās, ka muslimu imigrantiem vajagot atļaut celt viņu kulta celtnes , pat Rīgā, lai tikai ne Aizsargājamā zonā...Lielāku kretīnismu un nosevību pret latvieshu tautu ir grūti iedomāties. Vai tad shķirshanās...ir atstājusi uz sho činavniku tik graujoshu debilizējoshu iespaidu.!? Pat tie muslimi, kas sheit dzivo jau stipri sen,-nebija pieprasījushi Latvijā- baltu apdzīvotā valstī celt aziātu -citas rases pārstāvjiem viņu dievnamus ! :)) Un vēl murgoja kaut ko par imigrantu īslaicīgu INTEGRĀCIJU !? Nelielajā baltu- latvieshu tautā musu nacionālajā teritorijā, kam vēl likumīgi ir jāatbrīvojas no 300 000 neiespējamiem integrantiem pat 80 gadu laikā un pie PROJEKTA lidz Latvijas 100gadei to atjaunot ! kā nacionālu valsti ar 80 % pamattautu...(flag:lv) (sun)

Atbildēt

emīls1

18.04.2016. 18:57

18. apr. 2016.g Tv Euronews-Atgādina, ka zināmais Soross esot ieplānojis-"" Eiropu bez identitātes "' Kas tam humanoīdam vispār ir devis savus slimos murgus izplatīt? Tādu ...mē.....u jau nu par sho vien ir Tūlīt jāizolē no sabiedrības līdz viņa mūža noslēgumam. (bell)

Atbildēt

Kristietis

13.04.2016. 22:34

Glābjas kas var,muslimi nāk!!!

Atbildēt

haralds

13.04.2016. 10:40

kas ir vīrišķā kārta? un kas ir vīrišķā dzimta? un kā vīrišķā dzimta vairojās?

Atbildēt

Yes

12.04.2016. 09:26

Autoram par labu runā fakts, ka "bēgļi" savas iepriekšējās sievas met jūrā pāri bortam, - kā to no Turcijas ziņo literāte Muktupāvela-Kota. Pie reizes met arī bērneļus - jo ir cerības Eiropā taisīt jaunus. Tomēr bērni tiek vairāk pasaudzēti - tāpēc nometnēs atrodas daudzie "bērni bez vecākiem".

Atbildēt

Niknais

11.04.2016. 23:59

Tas ka 80 % no tā sauktajiem bēgļiem faktiski nav nekādi bēgļi bet labumu meklētāji ir skaidrs, tas ka 80 % no viņiem ir vīrieši arī fakts. Un ko tad viņi Eiropas savienībā grib atrast? Manuprāt viņi ES saredz karjeras iespējas gan materiālā ziņā gan protams sieviešu pieejamībā, kura no motivācijām ir spēcīgāka neņemos spriest, bet abas ir vienlīdz motivējošas.

Atbildēt

skaidrs

11.04.2016. 16:21

reliģiju kari civilizāciju kari...pamatnoteikums: liela mēroga
jo lielāki dūmi, jo vieglāk laupīt

Atbildēt

Mermunds

11.04.2016. 12:12

Tas autors laikam kāds pietuka krustiņa ... oi, atvainojiet, - Taivāna students ir.

Atbildēt

un kā vel ir tukša vieta

11.04.2016. 09:53

tavā piemērā, sekss sekss sekss.....caurums taču

Atbildēt

ta nu beidziet

10.04.2016. 21:38

»

ta nu beidziet

nebūtu arābu, nebūtu ciparu un matemātikas, kam nu visas domas pie seksa, tur neko mainīt


ja nebūtu arābu, būtu gan cipari,gan matemātika un viss pārējais.tukša vieta dabā nepastāv,tāpēc nevajag pārvērtēt to,ko nevajag pārvērtēt un debesīs celt!

Atbildēt

labāk neteikšu

10.04.2016. 20:46

kas pārmācis mūs.........staļins bija musulmanis vai kristietis, baušļi kristiešu
tāpēc liksim mierā ticības jeb tos mūžīgos 20%

Atbildēt

to ta nu beidziet

10.04.2016. 19:22

»

ta nu beidziet

nebūtu arābu, nebūtu ciparu un matemātikas, kam nu visas domas pie seksa, tur neko mainīt


Tas bija sen, tie cipari. Tad vēl musulmanisms nebija pārmācis arābu pasauli. Ko tagad viņi var piedāvāt pasaulei?

Atbildēt

10.04.2016. 18:46

Brutāls secinmājums -"..uz Eiropu ne tikai materiālu motīvu vadīti, bet galvenokārt seksuālas nepieciešamības dēļ."
=====================================

Patiesībā cēlonis ir vēl brutālāks, lai apprecētos un iegūtu ES pilsonību.

Atbildēt

Cintis

10.04.2016. 18:23

»

freidam bija sekss un kokaīns

bet šitie taču mazākumā, tie 20 % jebkurā populācijā


Musējie bēg no Putina un Kremļa! Kā to var nezināt īsts latvietis savā aizgaldā mīcoties!

Atbildēt

ta nu beidziet

10.04.2016. 17:35

nebūtu arābu, nebūtu ciparu un matemātikas, kam nu visas domas pie seksa, tur neko mainīt.

Atbildēt

freidam bija sekss un kokaīns

10.04.2016. 17:34

bet šitie taču mazākumā, tie 20 % jebkurā populācijā.
Brauc vīrieši, tātad peļņā. Nav gluži bēgļi. Mūsējie arī 'bēg'' , domā seksa dēļ?

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

10.04.2016. 16:20

Cik man zināms, piemēram, Sīrijā nav nekādas daudzsievības.
Vai arī, piemēram, vācu televīzijā bija raidījumi par žurnālistu izmeklēšanu kurā figurēja dažādas ārvalstu finansētas organizācijas, kas netikai palīdzēja bēgļiem doties uz Eiropu, bet pat katram piešķira naudu, reklamēja cik forši ir doties uz Eiropu.

Atbildēt

ilvars

10.04.2016. 16:16

Lai izmanto arlietu ministru Rinkevicu,kurs nodoklu naudu terejot padomnieku izvizina pa pasauli.Nevis Vacija,baseina medzinot izvarot mazus zenus,ratslaukuma izcamdot viru klatbutne truknas vacietes un jaunietes.Siriju lai atjauno un Ukrainu,kur Asv un Eu haosu izraidija,Kadafi noslakteja un parejas jelibas.

Atbildēt

lauķis

10.04.2016. 15:57

Ir tikai viena niansīte , tas stāsts par mongoļu/tatāru jūgu ir kārtējie meli, bet jaunie musulmaņu vīrieši speciāli tiek aicināti uz Eiropu.

Atbildēt

Idiots

10.04.2016. 15:38

Tas ir latviešu jaunā idiota viedoklis: "Gados jauni vīrieši nevis bēg no musulmaņu valstīm, bet dodas medībās uz Eiropu ne tikai materiālu motīvu vadīti, bet galvenokārt seksuālas nepieciešamības dēļ." Cik gan liels muļķis var būt latviešu jauneklis no laukiem!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sabiedrībai jau tagad ir iespējams saņemt no iestādes informāciju par ielūgto personu sarakstiem uz valstiski nozīmīgiem notikumiem

FotoRakstam „Nodokļu maksātājiem nav jāzina, kādi cilvēki par nodokļu maksātāju naudu tiek uz sarīkojumiem, kas tiek finansēti no nodokļu maksātāju naudas” lūdzam pievienot Kultūras ministrijas (KM) viedokli, kas ir šāds – jau spēkā esošie normatīvie akti nosaka kārtību, kādā regulējams jautājums par ielūgumu izsniegšanu uz nozīmīgiem kultūras pasākumiem:
Lasīt visu...

21

Kā pārvarēt lielo masu mediju krīzi

FotoPašlaik ne tikai Latvijā, bet daudzās valstīs tiek celta trauksme par lielo masu mediju krīzi. Informācijas apmaiņa starp cilvēkiem pamazām pārceļas uz sociālo portālu vidi, un lielo masu mediju loma kļūst aizvien maznozīmīgāka. Risinājums - ieguldīt masu medijos aizvien lielākas finanses, manuprāt, neko nemainīs. Nauda vienkārši tiks sabērta tukšā mucā.
Lasīt visu...

21

Augstskolas autonomijas anatomija: brīvā Latvijā brīva Universitāte

FotoLatvijas kā nacionālas valsts ar parlamentāru valsts iekārtu pamatus veido Vilhelma fon Humbolta idejas par zinātnes un izglītības vienotību un izglītības kā personas un tātad arī valsts veidotāju.
Lasīt visu...

21

Akadēmiskās sabiedrības atbaidošās tirādes

Foto2019.gada 17.augustā medijos bija lasāma informācija par t.s. akadēmiskās sabiedrības atklāto vēstuli premjerministram (vēstules tekstu publicēja šajā portālā). To parakstījuši augstskolu vadītāji, un vēstule pamatā ir vēlēšanās dot savu artavu LU pseidorektora Muižnieka mahināciju aizstāvēšanā. Taču reizē vēstule raksturo akadēmiskās sabiedrības drausmīgo stāvokli.
Lasīt visu...

12

Nacionālās apvienības vēstule premjeram par Sabiedrības integrācijas fonda darbības turpināšanas lietderību

FotoNacionālās apvienības “Visu Latvijai!” – “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” (turpmāk – VL-TB/LNNK) frakcija jau vairākus gadus ar bažām vēro Sabiedrības integrācijas fonda (turpmāk – SIF) darbību. Neizpratni par SIF kritērijiem nevalstisko organizāciju pieteikto projektu izvērtējumam nereti pauž arī pašas NVO – piemēram, Gruzijas latviešu biedrība detalizēti pamatotā lūgumā izvērtēt SIF rīcību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Akadēmiskā sabiedrība premjeram: atbalstot tiesiskās reformas, aicinām neiejaukties Latvijas Universitātē

Latvijas augstākās izglītības un zinātnes institūcijas, atbalstot Latvijas Valsts prezidenta Egila Levita izvirzīto stratēģisko mērķi – Latvijas...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 4. Atsacīšanās no cilvēka

Atsacīšanās no cilvēka un postcilvēka rašanās nav vienas dienas projekts, kā parasti saucam jaunas parādības bez vēsturiskajām saknēm. Vienas dienas...

Foto

Vispirms kvēls komunists vai VDK aģents, pēc tam aktīvs tautfrontietis un Saeimas deputāts

Šādu cilvēku Latvijā ir daudz, tikai par viņu okupācijas laika pagātni tiek klusēts....

Foto

Ģimenes medicīna laukos – papildspēkus gaidot, izdegusi un vientuļa

Pēdējā gada laikā arvien biežāk publiskā telpā dzirdam runas par akūtu mediķu trūkumu - te Stradiņos nav...

Foto

"Saskaņas" Nils nervozi pīpē Briselē: vara Rīgas domē slīd ārā no rokām

Rīgas mēra vēlēšanas ir izziņotas 19.augustā, un ir zināms, ka uz mēra amatu kandidē...

Foto

Cik ilgi līdz valsts apvērsumam Krievijā?

Pēdējās nedēļās masu medijus un sociālos tīklus pārpludina sirdi plosoši kadri no Maskavas, kuros redzams, kā maskās tērpti, bruņoti vīri...

Foto

Apspriežamie jautājumi

Biju nedaudz pārsteigts, kad saņēmu Saeimas ielūgumu piedalīties Baltijas ceļa gadadienai veltītā sarīkojumā. Patlaban celtniecības sezona rit pilnā sparā. Jābūt nopietnam iemeslam, lai ceļotu...

Foto

Preventīvais uzbrukums

Pēc tam, kad tapa zināms par Sergeja Skripaļa un viņa meitas noindēšanas mēģinājumiem, Amerikas Savienotās Valstis aizliedza ASV uzņēmumiem pārdot Krievijai jebkuras tehnoloģijas, kuras...

Foto

Sociālā revolūcija, visatļautības eskalācija un tās rezonanse

Kriminālā kapitālisma noziegumu brīvībā sods nedraud ne par ekonomiskajiem noziegumiem, ne par humanitātes noziegumiem.* Nesodamība stimulē visatļautību. Tas ir...

Foto

Muļķība

Jānis Miezītis grāmatā «Būt latvietim» jautā, vai muļķis var būt labs cilvēks, un pats atbild – nē. Muļķis neatšķir labu no slikta, derīgu no kaitīga,...

Foto

Ja mediji ir ceturtā vara, vai tiem nebūtu jāuzņemas arī vismaz ceturtā daļa atbildības?

Visi mēs esam dzirdējuši, cik ārkārtīgi nozīmīgu lomu demokrātiskā sabiedrībā ieņem mediji....

Foto

Valdības vasaras darbi

Parasti vasara ir atvaļinājumu laiks, kad visi atpūšas un priecājas par dzīvi. Atšķirībā no citiem gadiem šovasar politiķiem nesanāk īsti izbaudīt atvaļinājumu. Papildus...

Foto

„Izcilais LTV vadītājs” Belte septiņus mēnešus pēc atlaišanas nav bijis vajadzīgs nevienam darba devējam

Kad pagājušā gada beigās no amata tikai atlaists Latvijas Televīzijas vadītājs Ivars...

Foto

Vai patiesības sargsuns Eglītis no TV3 ir melnā PR stipendiāts?

Var jau būt, ka mūsu dienās kāds ir vēl tik naivs, ka tiešām tic – atsevišķi...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 3. Multikulturālisma un komunisma neiespējamība

Multikulturālismam un komunismam ir kopīgs liktenis – praktiskā neiespējamība. Ne multikulturālisms, ne komunisms nekad netiks praktiski realizēts. Abas koncepcijas...

Foto

Nākamgad aizliegs Zāļu tirgu?

Mīļie brāļi un māsas iekš Trimpus – šis mums var izrādīties nebūt ne tik retorisks jautājums. Paši zināt, kā tas ir: ēstgriba...

Foto

Manipulācijas

Emocijas ir loģikas ienaidnieks, emocijas liedz domāt loģiski un izdarīt saprātīgus secinājumus. Manipulācijas citam pret citu, vienai sabiedrības daļai ar citu sabiedrības daļu, viena uzņēmuma...

Foto

Pūļa gudrība, sabiedriskie mediji un valsts attīstība

2004. gada grāmatā “The Wisdom of Crowds” Džeimss Suroveckis (James Surowiecki) min virkni dažādu piemēru, kas rāda, ka sabiedrība kopumā...

Foto

Klusums Rīgas domē

Pēdējo nedēļu laikā maz dzirdams par iespējamām ārkārtas vēlēšanām Rīgas domē vai arī jauna mēra ievēlēšanu. Iespējams, Rīgas domē ievēlēto partiju deputāti ir devušies...

Foto

Vai Krišjānis Valdemārs un Krišjānis Barons latviešiem kā nācijai paredzēja 200 gadus?

To viņi rakstīja pirms 160 gadiem - 1859. gadā. Ņemot vērā šodienas valdības attieksmi...

Foto

Kas patiesībā notiek Latvijas Radio

Sabiedriskā medija žurnālistiem savā jomā jābūt vislabāk atalgotajiem valstī. Tas ir sapnis un mērķis, kuru jācenšas sasniegt un par kuru nekādu...