Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Andris

22.01.2021. 20:28

»

to Hira

Acīmredzot tevi, krieveli, tavi vecāki alkaši, ne tikai ir seksuāli izmantojuši, bet arī dauzījuši ar galvu pret radiatoriem


Tavi vecāki bij pļēguri,visu padirsa un aizlaidās kad krievi ienāca. Un tagat bērniņš gudri te dir6 un tēlo varoni,kaut īstenībā esi lupata!!

Atbildēt

janis

21.01.2021. 21:17

»

demoralizētais

Man patīk piemineklis un 9.maijs ir Uzvaras diena pār Hitleru! Vot tā


9.maijā divi fašistu režīmi uzvarēja trešo.

Atbildēt

lauķim

21.01.2021. 12:25

»

lauķis

Noziegums ir noziegums,un nav svarīgi kura karoga ēnā tas pastrādāts.Arī par tagadējiem noziegumiem kolonijas pārvaldniekiem būs jāatbild,arī Kolam


Kols nav vilcis Latvijā tavus smirdīgos sugas brāļus, staļiniskos izdzimteņus, WWII noziegumu mantiniekus.

Atbildēt

to R

21.01.2021. 12:22

»

R

Rumbulas mežam liec mieru! Tur nacisti slepkavoja kopā ar latviešu rokaspuišiem mierīgos iedzīvotājus. Par to būtu daudz vairāk jāraksta, lai tādi Koli beidzot uzzinātu, kādus slepkavu darbus veica mūsu tautieši, nacistu līdzskrejēji


Mierīgos cilvēkus visos laikos ir slepkavojuši tikai pēc cilvēku asinīm izslāpušie krievu sub-human. Neuzdrīksties, pakaļā drāztais, netīrā krievu kazarmā pālī taisītais deģenerāt, saukt latviešus par saviem tautiešiem!

Atbildēt

lauķis

21.01.2021. 06:39

»

Vari nešaubīties

Būs būs jāatbild par apmelojumiem un arī par saviem noziegumiem zem okupantu sarkanā karoga


Noziegums ir noziegums,un nav svarīgi kura karoga ēnā tas pastrādāts.Arī par tagadējiem noziegumiem kolonijas pārvaldniekiem būs jāatbild,arī Kolam.

Atbildēt

Blondīne

21.01.2021. 05:22

Lai paliek kā ir.

Atbildēt

kas tos līgumus

21.01.2021. 05:00

slēdza!!!!!!!!!! tie, kas neļauj aiztikt komunistu māju??????????????????

Atbildēt

R

21.01.2021. 01:30

»

ASV protektorāts Latvija

Un kāpēc nevar to pieminekli pārnest citā vietā kā izdarīja igauņi ar savu krievu okupācijas simbolu? Piemēram pārnest pieminekli uz Rumbulas mežu vai uz Bolderājas kapiem? Ja grib, tad visu var izdarīt. NA tikai runā, bet nedara, nemeklē risinājumus


Rumbulas mežam liec mieru! Tur nacisti slepkavoja kopā ar latviešu rokaspuišiem mierīgos iedzīvotājus. Par to būtu daudz vairāk jāraksta, lai tādi Koli beidzot uzzinātu, kādus slepkavu darbus veica mūsu tautieši, nacistu līdzskrejēji.

Atbildēt

Z

21.01.2021. 01:18

Absolūts, totāls nejēga ir šis Kols! Ir jāsāk vienreiz dzīvot, jāskatās uz priekšu! Nu cik var par tiem kapiem un atceres vietām runāt un sapņot! Blakus Uzvaras piemineklim ir jābūt vienkārši ekskluzīvam labam parkam, kur pastaigāties ar maziem bērniem, kur ziedētu daudz puķu un augtu skaisti krūmi un koki. Ar smilšu kastēm bērniem un soliņiem, kur apsēsties. Un viss! Kādreiz Rīgu uzskatīja par zaļu pilsētu, kāda tā sen vairs nav! Bet idiņš murgo, ka vajagot visu okupāciju piemiņas vietu... Nu vai nav glups? Nu ir taču! Laikam sapņo slakterim jekelnam piemiņas vietu ierīkot!! Un tādi Saeima....zeme atveries!

Atbildēt

Hira

21.01.2021. 00:26

»

mēslam

NATO karavīri ir tādi paši kā mēs, atšķirībā no tevis, smirdīgā lopa, kuram 1000 verdzības un negatīvās selekcijas gados gēniem izveidojusies lieka hromosoma, kas jūs būtiski atšķir no mums, homo sapiens. Tu, staļiniskais izdzimteni, esi okupants, lai kur uz Cilvēku planētas tu arī nebūtu...


Ja tādi paši kā jūs liekēži, trulekļi, gnīdas un aborta paliekas, tad pavisam nebrīnos. Jums meli ir taisnība, zagšana peļņa, noziedzība ikdiena. Tādus tā kā tevi var ātri pāraudzināt. To ko nav izdarījuši māte ar tēvu, iemūžinājuši tevi kā škidrumu palagā, nevis laiduši pasaulē, var izlabot, smerdeli.

Atbildēt

Tu nejēga

21.01.2021. 00:03

»

nu, nu...

Nu kā jūs nesaprotiet?! Skaidrs, ka to pieminekli nojaukt nedrīkst. Ja nojauks pieminekli, ap ko gan tad lai pulcējas interfronte? Bet ja interfrontei nebūs ap ko pulcēties, tā var izjukt. Un ja interfronte izjukjs, ar ko tad lai baida latviešus? Mūsu valsts vara stingri turās uz diviem balstiem. Abus...


Ja tevi baida vienu reizi, vienu dienu, vienu mēnesi, bet ja tevi, tavu tēvuzemi okupē vairākkārt un tur baida atmosfērā 50 -70 gadus!? Lai cik skaits izskatās briesmonis - slepkava - okupants, tas dvesīs bailes vismaz 100 gadus, kamēr dzīva atmiņa par okupāciju un okupantiem, pareizāk - par viņu zvērībām pēc okupācijas.

Atbildēt

"Derdz" okupantu paliekas

20.01.2021. 23:55

»

derdz

kārtējā debilības centra lumpeņpropaganda atkal. nu jau katru dienu bez pārtraukuma pietiek.lapsa saviem vēl atlikušajiem nedaudzajiem zombij faniem iebaro vismaz 2-3 debilības centra provokatoru smērējumus. pa lēto pērkamā lapsa ar šitiem mēsliem iepelna savu sīko naudiņu un atstrādā sev vietu pie ...


Turpini vien karot ar Latviju - zāģēt zaru, uz kura pats sēdi? Tas tev mieru un godaprātu nevairos. Ar šādiem uzbrukumiem savos komentāros tu neko vairāk, kā naidu nepanāksi, tas parāda, ka tev aizvien prātā :"NAS NE UVAŽAJUT". Kā var cienīt ļaunatnīgu cilvēku. Tomēr vairākums saporot, ka šāds naids dara postu 10 X vairāk pašam naida kurinātājam.

Atbildēt

Okupācijas sekas

20.01.2021. 22:28

»

Nirnberga

Visu elementāri atrisina tiesiskums, kurš diemžēl 4.maija komunistu kliķei ir krahs pat viņu izlutinātajām atvasēm. Tādēļ tie cīnīsies ar visiem viņu rīcībā esošajiem ieročiem, un atstātie civilokupanti ir galvenais rīks


Šis apraksts nozīmē, ka Latvijā okupācija nav beigusies un valstij nav savas īstas varas par Latvijas politiku, bŗīvību un neatkarību.
Izglītot sabiedrību? Murgs! Kuru tad? Katrs normāls cilvēks Latvijā saprot, ka tas ir okupācijas simbols un varas izpausme pār Latviju, okupācijas turpinājuma sekas. Tiem, kuri grib turpināt, saglabāt okuoācijas sekas, nepārmācīsi: baro cik gribi vilku, vienalga tas skatās uz mežu.

Otrs. Arī tas, ka mēs ajaunojām Latviju tikai daļēj, kad vajadz;ēja atjaunot Latvijas likumus un kārtību, bet sastrādāja tādas blēdības, ko ne mūžam vairs nevar izlabot. Arī šodien Saeimā ir likumprojekti, kuri ir laupītāju iztrādātie likumi un turpina toss virzīt uz pieņemšanu.

Latvijā ir naudas un alkatības vara un re tāds Kols sadomājis "izglītot" tos, kuri nepadodas pat desm,it vārdus sasistīt latviešu valodā, bet Raivis Dintars grib iestāstīt, ka ar latviešu valodas iemācīšanau (izglītot?) šī kategorija kļūs lojāli Latvijai.

Tā ir sociālā un politiskā šo cilvēku traģēdija - dzīvo svešā valstī, bet turpina savu politisko naidu un neie

Atbildēt

no kurienes?

20.01.2021. 21:20

»

WWW

Krievu izcilais zinātnieks Ļevs Landau 1956. gadā Padomju civilizācijas mēslaini raksturoja kā fašistisku veidojumu. Apšaubīt šo atziņu principā ir neiespējami...


Tas, ka Krievijā dzīvojošs, nenozīmē krievu, kas ir cilvēku degradācijas pēdējā stadija.

Atbildēt

mēslam

20.01.2021. 21:18

»

Hira

Tu, stulbeni, vispār zini kas ir okupācija...


NATO karavīri ir tādi paši kā mēs, atšķirībā no tevis, smirdīgā lopa, kuram 1000 verdzības un negatīvās selekcijas gados gēniem izveidojusies lieka hromosoma, kas jūs būtiski atšķir no mums, homo sapiens. Tu, staļiniskais izdzimteni, esi okupants, lai kur uz Cilvēku planētas tu arī nebūtu.

Atbildēt

Koalīcija pret kremļa izdzimumiem

20.01.2021. 20:47

»

Hira

Tu, stulbeni, vispār zini kas ir okupācija...


Aldermanes pilsonis panikā, kas ir pļūtāmais piemetās?

Atbildēt

Nirnberga

20.01.2021. 20:43

»

nu, nu...

Nu kā jūs nesaprotiet?! Skaidrs, ka to pieminekli nojaukt nedrīkst. Ja nojauks pieminekli, ap ko gan tad lai pulcējas interfronte? Bet ja interfrontei nebūs ap ko pulcēties, tā var izjukt. Un ja interfronte izjukjs, ar ko tad lai baida latviešus? Mūsu valsts vara stingri turās uz diviem balstiem. Abus...


Visu elementāri atrisina tiesiskums, kurš diemžēl 4.maija komunistu kliķei ir krahs pat viņu izlutinātajām atvasēm. Tādēļ tie cīnīsies ar visiem viņu rīcībā esošajiem ieročiem, un atstātie civilokupanti ir galvenais rīks.

Atbildēt

Hira

20.01.2021. 20:42

»

Inaugurācijai tuvojoties

Okupantu smirdēšana paliek arvien neciešamāka


Tu, stulbeni, vispār zini kas ir okupācija?
Aizrāpo līdz Lielvārdei vai Ādažiem, tad redzēsi kas ir okupants! Palūdz viņus izvākties no Latvijas, redzēsi otreiz kas ir okupants!
Man NATO nav bijis vajadzīgs un vēl šodien tā Latvijas nelaime nav vajadzīga! Esmu miermīlīgs un strādīgs cilvēks kurš apgādā savu ģimeni un raujas divos darbos , nevis tukšs vaukšķis, kuram pārsprādzis žultspūslis aiz bezdarbības un skaudības. Kā jau īstenam latvietim...

Atbildēt

WWW

20.01.2021. 20:03

»

Uldis

Un kā vēl. WWII un staļinisma apoloģēti to nojauks ar savām pierēm


Krievu izcilais zinātnieks Ļevs Landau 1956. gadā Padomju civilizācijas mēslaini raksturoja kā fašistisku veidojumu. Apšaubīt šo atziņu principā ir neiespējami.

Kas attiecas uz padomju okupantu atstāto mantojumu, tad tiks demontēts tikko čekas bandīti likvidēs Mordoru. Ilgi vairs nav atlicis...

Atbildēt

antropologs

20.01.2021. 20:02

»

Par ko tad ādolfu aizmirsāt

Kā tur sanāca, ka divi sabiedrotie nacisti sakāvās eiropu dalot, bet piemineklis tikai vienam


Zemākie primāti, homo russicus, nevar būt nacisti pēc definīcijas, līdz nacistiem tiem nepietiktu 100 000 gadu evolūcijas. Nacisms ir brīvu cilvēku prerogatīva.

Atbildēt

get a life man

20.01.2021. 19:57

Rihard Kol, stop whining and get the fukin'life!

Atbildēt

nepareizi

20.01.2021. 19:55

»

Ivo

Visi kas cīnījās sarkanās armijas rindās, manā uztverē ir mēsli..pat ja tautība,it kā latvietis


Ne visiem pietika dūšas nošaut savus komandierus un komisārus un NKVDešņikus. Tie, kuri neizrādīja zvēriskumu pret Eiropas tautām, kurus dzina kaujā "zagradotrjad" ložmetējnieki, paši bija staļinisma upuri, visi pārējie sarkanarmieši bija kara noziedznieki. Par noziegumiem pret cilvēci nevar būt noilguma un nosprāgušo noziedznieku vietā atbildīgi ir to pēcnācēji, kaut vai pēc 1000 gadiem.

Atbildēt

Uldis

20.01.2021. 19:47

Un kā vēl. WWII un staļinisma apoloģēti to nojauks ar savām pierēm.

Atbildēt

Derdz

20.01.2021. 19:00

Kas runāja par brīvību, tam brīviba, kuri cīnijās un dalīja mantu, vēlāk varu, apvienojot, tiem teikšana.

Atbildēt

nu, nu...

20.01.2021. 18:54

Nu kā jūs nesaprotiet?! Skaidrs, ka to pieminekli nojaukt nedrīkst. Ja nojauks pieminekli, ap ko gan tad lai pulcējas interfronte? Bet ja interfrontei nebūs ap ko pulcēties, tā var izjukt. Un ja interfronte izjukjs, ar ko tad lai baida latviešus? Mūsu valsts vara stingri turās uz diviem balstiem. Abus šo balstus veido bailes. Vienu balstu veido bailes no Putina, kremļa un krieviem. Otru balstu veido bailes no latviešu fašistiem, naciķiem un amerikosiem.

Atbildēt

:):):):):):)

20.01.2021. 18:49

»

Attīstībai/PAR! biedre

Mūsu līdzpilsoņu krievu tēvi un vectēvi cīnījās Sarkanās armijas rindās pret nacismu. Varu atgādināt Kolam un citiem slimajiem nacionālistiem - šie krievu karavīri bija dzimuši 18.novembra Latvijā! Uzvaras pieminekli Pārdaugavā nedrīkst nojaukt


Eu, biedre! Švaki gan Tev ar vēstures zināšanām! Starp citu - daudzi krievi, kas dzimuši 18. novembra Latvijā, cīnījās arī leģionā, jo ienīda padomju krievu plukatas tikpat stipri kā latvieši!

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

20.01.2021. 18:49

»

Renāte Klausa

Latvieši, latvietis, latviete, latviskais, lat..., iedomīgās, uzpūstās, smieklīgās gamadrillas...


Tu ne Renāte, bet Duņa Fabričanaja esi.

Atbildēt

:):):):):):)

20.01.2021. 18:42

»

demoralizētais

Man patīk piemineklis un 9.maijs ir Uzvaras diena pār Hitleru! Vot tā


Tā tas varētu būt, jo, pēc rakstības spriežot, esat okupantu pēctecis!

Atbildēt

Jautājums

20.01.2021. 18:39

»

ha-ha

Paskatos apkārt!Uz grīdas okupācijas laikā par sagādē pārdotiem kartupeļiem pirktie paklāji,pie sienas tādā pašā ceļā iegūtās sekcijas,plauktos rindās izstāvētās to pašu laiku grāmatas.Šo laiku elektronika.Okupācijas laiku celtās ēkas.Zeme zem tām atdotas bēgļiem un viņu mantiniekiem.Makā svešzemju ...


Cienītais, zeme tika likumīgi atdota tiem, kam tika atņemta - un tas ir pareizi!!!! Meklējiet tagad kur citur audzēt kartupeļus un nodot sagādei tepiķu iegādei.... Visi zina, ka daudzi kolhoznieki palika bagāti pēc savu kaimiņu nosūdzēšanas un viņu mantas savākšanas....

Atbildēt

Fakts

20.01.2021. 18:12

»

Secinājums

Kārtējais nacio/anālo jūdu apvienības nelietības garadarbs


Lielisks raksts un lielisks piedāvātais risinājums!!! NA un Kols - malači!!!!

Atbildēt

kāpēc

20.01.2021. 18:07

»

S

Kolam jānoliek deputāta pilnvaras. Tik glups Saeimā nedrīkstētu būt! Ja jau tiktāl nesaprot vēsturiski nozīmīgus notikumus, tad labākajā gadījumā var doteis uz Getliņiem šķirot atkritumus


Kolam jāšķiro atkritumus?Turpiniet vien to darīt pats!Kas kola rakstā ir vēsturiski nepareizs?kas viņam būtu jāsaprot?Pats esat vainīgs,ja nevarat izprast samērā vienkāršu tekstu.Bet visdrīzāk to nemaz neesat lasījis,tikai ierieties vajadzēja kā Osipovas vārdā nosauktajam kaujas sunim.

Atbildēt

Juris

20.01.2021. 18:01

Nacionālā apvienība kārtējo reizi demonstrē savu gļēvumu un patieso seju-piesavinoties NA nosaukumu tā faktiski ir vislielāko savas tautas nodevēju organizācija.

Atbildēt

Inaugurācijai tuvojoties

20.01.2021. 17:58

»

Hira

Paaicini savu mammu, lai iedod tev pupu, idiot


Okupantu smirdēšana paliek arvien neciešamāka.

Atbildēt

Kādreiz LL gatavoja pulksteņu apskatus

20.01.2021. 17:32

Jānis Kols - uzņēmējs, Nacionālā Atkrituma Riharda papiņš, Latvijas Bobsleja un skeletona federācijas prezidents, līdz 2007. gadam bijis uzņēmuma "Latvijas energoceltnieks" (LEC) īpašnieks.

IWC Portuguese Perpetual Calendar Gold.
Aptuvena jauna pulksteņa cena no ~19.000€.

Atbildēt

millers

20.01.2021. 17:26

»

Renāte Klausa

Latvieši, latvietis, latviete, latviskais, lat..., iedomīgās, uzpūstās, smieklīgās gamadrillas...


malacis,Renāte,pateici,kā ir,šo planktonu varbūt izkustinātu tikai ūdensplūdi ,bet,man labāk patiktu bandarlogi

Atbildēt

S

20.01.2021. 17:22

»

Es

Mūžīgais jājamzirdziņš. Kā ar to, kas tiek pret tautu strādāts, aizbildinoties ar Covid? Viss labi naputātiem


Kolam jānoliek deputāta pilnvaras. Tik glups Saeimā nedrīkstētu būt! Ja jau tiktāl nesaprot vēsturiski nozīmīgus notikumus, tad labākajā gadījumā var doteis uz Getliņiem šķirot atkritumus.

Atbildēt

Ruks

20.01.2021. 17:17

»

Vēll viens

Dalbojobs


Nu, latvieti, kāds būs vārda dalbojobs tulkojums tavā putnu valodā?

Atbildēt

Renāte Klausa

20.01.2021. 17:14

»

ASV protektorāts Latvija

Malači, ka cīnījās pret Hitleru, bet tas nebija latviešu karš un latviešu tauta šajā karā neuzvarēja. Tas ir Staļina PSRS uzvaras, ne latviešu tautas uzvaras piemineklis. Latviešiem pie šī pieminekļa nav ko svinēt


Latvieši, latvietis, latviete, latviskais, lat..., iedomīgās, uzpūstās, smieklīgās gamadrillas!
Nekas jūs neesiet, tukša vieta, labākajā gadījumā vienkārši trulas, bezpersoniskas aitas, kuras drāž viena otru, un drāzējas drāž visi, kam nav slinkums gan Eiropā, gan jūsu smirdīgajā Amerikā. Nepiepildītie, murgainie sapņi neliek mieru līdz šizofrēnijai un jūs visi esiet šizofrēniķi, par kādiem es jūs uztveru.
Mēs, mēs, mēs....tukšums.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

FotoPirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem ārvalstu organizāciju un Latvijas stratēģisko sabiedroto ieteikumiem nonāca pie loģiska atklājuma, ka pagājušā gadsimta 80. gadu beigās, 90. gadu sākumā izveidotais banku darbības modelis gan ģeopolitisko, gan pieaugošās uzraudzības apstākļu rezultātā vairs nav dzīvotspējīgs. Proti, būt par NVS valstu starptautisko norēķinu jeb ASV dolāru transakciju centru nav iespējams.
Lasīt visu...

21

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

FotoIerobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā rindkopa: "Neskatoties uz augsto vakcinācijas līmeni, vairākām Eiropas valstīm nācies atjaunot karantīnas ierobežojumus, lai apturētu jaunu Covid-19 vilni."
Lasīt visu...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

Pirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts...

Foto

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc...

Foto

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

Labas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts...

Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....