Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
VDK kartotēka

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pēteris

05.02.2019. 19:36

»

antons mikoss

Un ko jaunie šmurguļi...


Ha ! Kiršteins, Dzintars, Kols un apmautie ierindas biedri ? Ko Tu muļķības gvelz. Manuprāt, tie ir arī īstie biedri. Tikai ne Latvijā, bet VDK aģentu rindās. Kols gan vēl jauneklis. Bet bezkaunīgs demagogs un divkosis ar dubultmorāli. Tas tikai mācās no Jantarika, kā sadzīvot ar divkosību un meliem. No Kola vēl izaugs augsta ranga politiskā maita. Būs tāds pats, kā viņa elks - Jantariks. Bet vēlāk.

Atbildēt

Pēteris

05.02.2019. 19:16

Manuprāt, NA ir ilgtermiņa KGB projekts, lai mazinātu nacionālo izpausmi, bremzētu demokrātiju; veicinātu tautas izbraukšanu; veicinātu tautas izmiršanu un grautu Latvijas ekonomiku.To pierāda NA bezzobainība, divkosība, šovveidīgā darbība, shēmošana dažādās valsts tautsaimniecības un pārvaldes nozarēs, un infantīlā attieksme pret valstī aktuāliem jautajumiem. Ka tik palikt pie Siles ! - lūk, kur īstais NA moto. Un komiskais brēciens "Krievi nāk !", kad paši aizkulisēs biedrojas ar Saskaņu.

Atbildēt

zinātājs

04.02.2019. 12:56

NA daudzi saistīti ar VDK, īpaši vecajie, bet kā redzams, ka NA, vadot Tieslietu ministriju, ir pat paspējusi kādus no maisiem izņemt. Tas nosaukums - Tēvzemei un brīvībai, tika paņemts, lai apmānītu tautu, un lai tā domā, ka balso par nacionāļiem un par Latvijas neatkarību, tā ir maskēšanās.

Atbildēt

Čekists

31.01.2019. 11:54

»

Beztiesiskums

"Par kādu taisnību var runāt..."___ Tieši ar šādu nolemtību tiek konfrontēts ierindas pilsonis, kurš LV tiesā cer iztiesāt savu taisnību. Bet, ko lai saka LV iedzīvotājs, kuram nav pat dota iespēja tiesāties un aizstāvēt savu taisnību? Ko nozīmē: "administratīvā akta piespiedu izpilde nav apstrīdama...


Mums visās partijās ir savi cilvēki, kuri nav ne maisos, ne kastēs. Izstrādājam ļoti profesionālus uzdevumus, kas patīk nacionaļistiem un naivajai8 tautai un liekam tos realizēt, publiskot, izteikt un rīkoties. Visus faktus analizējam, kas noy tiek vlastī un darbs top , ka tauta 'pavelkas"līdzi mūsu ierosinājumiem, tajā skaitā mūsu cilvēki slepeni iedarbojas uz NA prātiem, kur nenojauš, ka to dara mūsu ļaudis - uzdevumi, kas tek doti musināt tautas, taču ir latviešiem ļoti patīkami, izskatās izcili patiesi un vajadzīgi, bet neļaujam neko dzīvē ieviest - bremzējam visas reformas. Viss notiek. Vara nestrādā, lai atklārtu mūsu metodes, jo paši ir "sasmērējušies" un baidās no atklāšanas. Mūsu darbam ir labvēlīga augsne.

Atbildēt

Beztiesiskums

30.01.2019. 23:29

»

NA kopā ar Saskaņu un ZZS

Jā, ka te teikts, abas KREMĻA partijas ievēl Mūrnieci Saeimas vadībā...


"Par kādu taisnību var runāt..."___ Tieši ar šādu nolemtību tiek konfrontēts ierindas pilsonis, kurš LV tiesā cer iztiesāt savu taisnību. Bet, ko lai saka LV iedzīvotājs, kuram nav pat dota iespēja tiesāties un aizstāvēt savu taisnību? Ko nozīmē: "administratīvā akta piespiedu izpilde nav apstrīdama"?

Atbildēt

NA kopā ar Saskaņu un ZZS

30.01.2019. 19:45

Jā, ka te teikts, abas KREMĻA partijas ievēl Mūrnieci Saeimas vadībā.

Tagad Kreļa balsts būs tas, kas balsos par Jura Jura;sa izdošanau - ar atrunu - lai tiesa lemj taisn;ibu, Par kādu taisnību var runāt Bičkoviča tiesā?

Te nu izšķirsies, cik "tisiska"un taisnīga ir jaunā, 13. Saeima: ja izdos, tā ir nodevēju Saeima. Bet tā saņems atbildi ECT, ka Saeima ir korupcijas balsts, sarkano un stukaču balsts.

Atbildēt

janis

29.01.2019. 12:03

Bordāns patiešam ir viens no Latvijas patriotiem,kurš cinās pret Latvijas izlaupīsanu,un viņam partijā ir visi Latvijas patrioti lidz matu galiem.Ja būtu atkartotas vēlešanas,tad šī partija iegūtu pāri par 50.balsīm,cienīgie kungi ar sarkano buržuaziju nav viegli cinities,saknes savas Latvijā ir salaidusi ļoti dziļi.

Atbildēt

-20.48

29.01.2019. 10:23

nu jā, čekas OPG

Atbildēt

Uldis

28.01.2019. 23:09

»

Juris

Tava degradācija tiešām ir sasniegusi tādu līmeni, ka tev latvieša vārds vairs neder. Ko teiksi par Vaņa


Sauc sevi kā gribi, kaut vai par Žoru Vaņučku, jo tava degradācija tiešām ir sasniegusi tādu līmeni, ka tev latvieša vārds vairs neder.

Atbildēt

> to Pārsteidz

28.01.2019. 23:08

»

to Pārsteidz

Cienījamais kara veterāns Visvaldis Lācis pats atstāja partija, viņam vien zināmu iemeslu dēļ, toties čeku un Krievijas organizēto noziedzību pārstāvošo mūdzi, Bordānu, patrieca ar negodu


"Pēc abpusējas vienošanās ar partijas VL valdi 10. Saeimas deputāts Visvaldis Lācis uzrakstījis iesniegumu par izstāšanos no VL, kā arī par NA Saeimas frakcijas atstāšanu..."(VL paziņojums.., 08.03.11.) Necīnīšanās, godājamā sirmgalvja neaizstāvēšana bija būtiska kļūda, arī cilvēciska kļūda un liels zaudējums partijai. V.L. ar savu personību Na deva tik nepieciešamo pieredzi, zināšanas un morālo orientieri.

Atbildēt

Anatoļs

28.01.2019. 20:48

Slavenais Duris Jobelis ir un paliek visu laiku un tautu labākais NA deputāts!

Atbildēt

Juris

28.01.2019. 19:38

»

Uldis

Ar katru dienu tu paliec vēl dumāks un dumāks


Tava degradācija tiešām ir sasniegusi tādu līmeni, ka tev latvieša vārds vairs neder. Ko teiksi par Vaņa?

Atbildēt

antons mikoss

28.01.2019. 19:35

»

Nemelo pats!

Alksandrs pateica to ko pateica, ne to ko tu te pļūtī! Un vispār, kad NA tiks vaļā no tiem vecajiem āžiem


Un ko jaunie šmurguļi?
Par prezidentu grib iešmugulēt Kremļa kurmi E. Levitu. Viņš ir atbildīgs par 100 000 krievu militātāro un viņu ģimeņu piesaitīšanu Latvijai 1993.g.
Kiršteins, Dzintars, Kols un apmautie ierindas biedri nesaprot, ka tas kremļa kurmis ir nodrošinājis Saskaņai stabilu piekritēju pūļus?

Atbildēt

to Pārsteidz

28.01.2019. 19:29

»

Pārsteidz

Ja tas atbilst patiesībai - rakstā minētais par NA un GKR tuvināšanos. Bet par velti cerēts uz R. Dz. skaidrojumu. -------- Arī - partijas reputācijai nenāktu par ļaunu ar laika distanci paskatīties kādēļ tika izslēgts Visvaldis Lācis un kāds līdz ar to partijai bija ieguvums vai zaudējums...


Cienījamais kara veterāns Visvaldis Lācis pats atstāja partija, viņam vien zināmu iemeslu dēļ, toties čeku un Krievijas organizēto noziedzību pārstāvošo mūdzi, Bordānu, patrieca ar negodu.

Atbildēt

to daudzi redz

28.01.2019. 16:29

tie, kas kaut ko jēdz ekonomikā. Tā ir ekonomiska valsts nokaušana un šarikovu-nākošo šāvēju, atražošana par pabalstiem, godīgo pazemošana
piem.paņemt ES naudu, sapirkt dārgas šujmašīnas vai citādas iekārtas, pēc 1/2 g bankrotēt............
kraukļi paliek kraukļi..........

Atbildēt

:)

28.01.2019. 15:52

»

autors neapjēdz,

cik skaisti un patiesi šie vārdi


Pajautājiet puslīdz izglītotiem baltkrieviem, kas nav pietuvināti varai, vai viņiem patīk šāda veida sargāšana. Es pajautāju - galīgi nepatīk...

Atbildēt

:):):):):):)

28.01.2019. 15:21

»

PATRIOTS

PALDIES IMANTAM KALNIŅAM,vienmēr sakarīgi runājis


Sakarīgi komponējis - jā, sakarīgi runājis -nē, ar viņa muti vecuma marasms un jaunības piesātinātība "orgāniem"runā...

Atbildēt

Slapjais balodītis

28.01.2019. 13:32

»

Juris

Ja labi pacenstos,tad šāda rakstura''saiknes''varētu atrast arī starp Romas pāvestu un Hitleru vai Staļinu


Bet ja nenvelk bikses šežoties uz poda, var sanākt pietaisīt bikšeles...

Un ja Juris pacenstos nebūt tramvajs, tad tramvajam būtu riteņi kvadrātaināki, un tad spīdēs saule un varbūt kāds noliks karoti virtuvē! Kaut kā tā var pļūtīt bez gala un līdz riebumam....

Atbildēt

sajukums

28.01.2019. 10:57

NA sevi pozicionējusi kā labēju partiju, tāpat kā ZZS u.c. galvenokārt latviskās partijas. Tas nozīmē, ka rūpe ir par bagātajiem nevis tautas vairākumu. Tad nu nesanāk demokrātija, kas nozīmē tautas vara. Ja būtu kāda nacionāla, bet kreisa partija...
Ja atceramies, kādreiz premjers Šķēle teica - balsojiet par ko gribiet, tikai ne par zociķiem.

Atbildēt

Andris

28.01.2019. 10:40

Hronoloģija aptverta ļoti plaša un neko tiešām būtisku tā arī nav atradis.
Tā ir demokrātiska partija, cilvēku apvienība. Tādā visus izkontrolēt vienkārši nav iespējams, pretējā gadījumā tā būtu totalitāra partija un tad Ervīns Klusais pamatoti varētu krist pilnīgā histērijā un šokā.
Cilvēki kļūdās. Tāds kļūdu skaits tādai hronoloģijai nav liels.
Varbūt vienīgi Ervīns nekļūdās, bet tad jau tā ir diagnoze.

Atbildēt

Pārsteidz

28.01.2019. 10:08

Ja tas atbilst patiesībai - rakstā minētais par NA un GKR tuvināšanos. Bet par velti cerēts uz R. Dz. skaidrojumu. -------- Arī - partijas reputācijai nenāktu par ļaunu ar laika distanci paskatīties kādēļ tika izslēgts Visvaldis Lācis un kāds līdz ar to partijai bija ieguvums vai zaudējums.

Atbildēt

med

28.01.2019. 09:51

»

Juris

Ja labi pacenstos,tad šāda rakstura''saiknes''varētu atrast arī starp Romas pāvestu un Hitleru vai Staļinu


Tok debils autors , tik sākumu palasīju . Tikai nesaprotu vai komentētāji darbā vai derīgie idioti

Atbildēt

hm

28.01.2019. 09:48

Islāma Valsts Sīrijā, kas starptautiski atzīta par terorisku organizāciju iegūst naftu un autocisternās ved uz Turciju, Izraēlu un citām tuvākajām valstīm pārdošanai, Domāju daudzi redzējuši kilometriem garas sabombardētu autocisternu rindas.
Kā notiek samaksa? Caur bankām! Neviens taču netur naudu zeķē! Jo tie ir miljoni, ja ne miljardi! Islama Valsts darbojas daudzās valstīs.Sīrijā karotājiem, kuru skaits mērāms 10 tūkstošos, REGULĀRI tiek maksāta alga. Kā sauc tās bankas un baņķierus, kuri piedalās šajās terorisma afērās? Un ne jau viena IV ir teroriska organizācija, bet tās visas saņem naudu no bankām.
Nupat Maduro konfiscēja zeltu 1,2 miljardu apjomā. Bet zeltu atsavināja ne tikai Venecuēlai. Arī Irakai, Irānai, Lībijai ... un pat mūsu Latvijai, kas tika ieguldīts 40-jos gados Anglijā. Privātā bankā. Kas notiek tālāk? Tas iegulst šo baņķieru kabatās. Godīgs Rietumu bizness!

Atbildēt

Juris

28.01.2019. 09:45

Ja labi pacenstos,tad šāda rakstura''saiknes''varētu atrast arī starp Romas pāvestu un Hitleru vai Staļinu.
P.S. Vai autora ''draugs''J.Dobelis arī domā līdzīgi?

Atbildēt

Piekrītu

28.01.2019. 08:14

»

Imkas dziesmas pāšs labākās,

Tavējie un manējie sapratīs, te viss ir izdziedāts, ha


sorosistiem un nazikiem pantiņi beidzās ar šim vēlēšanām.

Atbildēt

Imkas dziesmas pāšs labākās,

28.01.2019. 08:00

»

PATRIOTS

PALDIES IMANTAM KALNIŅAM,vienmēr sakarīgi runājis


Tavējie un manējie sapratīs, te viss ir izdziedāts, ha!!!

Atbildēt

autoram

28.01.2019. 07:27

Krievu garnizonu maukas bernam, drosi, bija prieka pilnas bikses, kad Zatlers ar Usakovu taisija stalinisko valsts apversumu, sajusma par Vienotibas/SC izveleto prezidentu, Vejoni, atbalsts cekas maisu sargasana un uzturesanas atlauju dalisana no Krievijas ievazatiem banditiem un cekistiem, prieks par valsts nozagsanas megaaferam TECII 2. kartu, LM, Citedele, AirBaltic un citam. Tadi moralie kropli labprat piedalas krievu fasistu rikotos vandalisma aktos svinigos latviesu varonu - legionaru pieminas pasakums un kopa ar Zdanoku ienirdz: "krievi nak"

Atbildēt

Q

28.01.2019. 07:08

Kārtējais galvā izjāta nacionālā plānprātiņa murgojums, pat neizlasīju līdz galam!

Atbildēt

to Žulis

28.01.2019. 06:56

»

Žulis

Izskatās, ka šī raksta autors visu laiku ar sirdi un dvēseli ir naivi ticējis tā sauktajiem nacionāļiem, kuri nemainīgi sēž Saeimā kopš deviņdesmitajiem gadiem un tikai tagad pār viņu ir nākusi atskārsme, ka šie „pūš kremļa stabulē”. Tad nu arī cilvēks šajā rakstā ir izgāzis visu savu žulti. Diemžēl...


Izskatas, ka autors kops laika gala ir bijis prokremlisks pidars, fekaliju maisinu metejs,kurs balsojis par LC, LPP, ZRP, Vienotibu un tagad par Jauniem komunistiem. No normala cilveka tik daudz naida un melu gruti butu sagaidit.

Atbildēt

autors neapjēdz,

28.01.2019. 02:53

cik skaisti un patiesi šie vārdi:
"mūsu kaimiņvalsts Baltkrievijas prezidents Aleksandrs Lukašenko pūlas savu tautu un valsti nosargāt, lai kā nesmilkstētu bankrotējušās Rietumu „demokrātijas” šakāļi"

Atbildēt

Žulis - īsi un patiesi

27.01.2019. 22:46

»

Žulis

Izskatās, ka šī raksta autors visu laiku ar sirdi un dvēseli ir naivi ticējis tā sauktajiem nacionāļiem, kuri nemainīgi sēž Saeimā kopš deviņdesmitajiem gadiem un tikai tagad pār viņu ir nākusi atskārsme, ka šie „pūš kremļa stabulē”. Tad nu arī cilvēks šajā rakstā ir izgāzis visu savu žulti. Diemžēl...


Tieši tā, 28 gadus NA vai satelīti - TB/LNNK, neko labu Latvijai nav atnesusi, NEKO. NA patur trulu, apalamu diplamātiju, ļoti atgādina čekistu metodi, kā pulcināt ap sevi naivos un novadīt viņu centienus uz nekurieni, uz tuksnesi.

Kā Saskaņa, tā TB/LNNK/ VL/NA ir divas partijas, kas šķeļ Latviju, naido un ved uz nekurieni.

Atbildēt

Potapovs

27.01.2019. 21:23

»

NA nav čekistisks rupors?


Labs raksts.
Te īsi un kodolīgi https://youtu.be/zPfE7QGP9Qs

Atbildēt

Asiirietis

27.01.2019. 20:42

Visvairāk pārsteidz fakts, ka NA valdes vēlēšanas nemaina iesākto kursu, kas liecina par trojānu nospiedošo skaitlisko pārsvaru.

Atbildēt

Aleksandrs Kiršteins

27.01.2019. 19:41

»

Žulis

Izskatās, ka šī raksta autors visu laiku ar sirdi un dvēseli ir naivi ticējis tā sauktajiem nacionāļiem, kuri nemainīgi sēž Saeimā kopš deviņdesmitajiem gadiem un tikai tagad pār viņu ir nākusi atskārsme, ka šie „pūš kremļa stabulē”. Tad nu arī cilvēks šajā rakstā ir izgāzis visu savu žulti. Diemžēl...


Autors, sīks blēdis, melo, par Saeimas ārpolitikas debatēm. Pretēji rakstītajam, NA nav apbēdināta par netīrās naudas plūsmas apturēšanu Latvijas bankās, bet tieši otrādi, norādīja Rinkēvičam, ka šis fakts nav atspoguļots Moneyval ziņojumā. Latvija gandrīz 40 reizes samazinājusi naudas apgrozījumu gadā nerezidentiem, bet tik un tā saņēmusi negatīvu novērtējumu.

Atbildēt

Žulis

27.01.2019. 19:27

Izskatās, ka šī raksta autors visu laiku ar sirdi un dvēseli ir naivi ticējis tā sauktajiem nacionāļiem, kuri nemainīgi sēž Saeimā kopš deviņdesmitajiem gadiem un tikai tagad pār viņu ir nākusi atskārsme, ka šie „pūš kremļa stabulē”. Tad nu arī cilvēks šajā rakstā ir izgāzis visu savu žulti. Diemžēl, šādā stilā rakstīta kritika panāk tieši pretēju efektu, jo vairāk atgādina neglītu, ņirdzīgu apsaukāšanos, kas lielākai daļai lasītāju nebūt neliekas simpātiska. Nu nav tie labākie argumenti NA biedru atmaskošanai izmantot vulgāru uzskaitījumu kurš kurā ir ieķēries, kuru tur kāds aiz aukliņām rausta vai kur viņi brauc kopā bumbu spēlēt. Ne jau tas ir galvenais. Galvenais ir saprast, ka NEVIENA Saeimā esošā partija, neatkarīgi no tās nosaukuma, nav pat domājusi strādāt latviešu tautas labā. Tās VISAS ir pārkrāsotās padomju varas kabatas partijas, kas vienoti darbojas pret mūsu tautu. Un katrai no tām ir iedalīta sava loma, kas jātēlo. Vieni tēlo prokremliskos, otri nacionāļus, trešie, ceturtie, piektie tādus vārgus „Latvijas mīlētājus”, kas kaut ko vāvuļo par demokrātiju, toleranci, Eiropeiskām vērtībām... Uz šī fona NA izskatās visneglītāk, jo viņu tēlam iedalītais runājamais teksts visvairāk atšķiras no reālās darbības. Ko tad NA tieši latviešu tautas labā reālu ir paveikusi pa visiem šiem gadiem, ne tikai sēžot Saeimā, bet arī valdībās? Pilnīgi neko. Organizējusi dažas nekaitīgas ziedu nolikšanas, lāpu dedzināšanas un karogu plivināšanas. Vieni vienīgi „kompromisi” un piekāpšanās! Tajā pašā laikā NA, strādājot valdībā, ir līdzvainīga par visiem tiem likumiem, lēmumiem un noslēgtajiem līgumiem, kas ievērojami kaitējuši latviešu tautai un Latvijas valstij gan ekonomiski, gan politiski. NA ir nevis nacionālisti, bet gan nacionālisma idejas diskreditētāji! UN vai tad kāds brīnums, ja viņi „no darba brīvajā laikā” brāļojas ar tādiem pašiem kolēģiem un partneriem?

Atbildēt

lauķis

27.01.2019. 19:23

Nacioanālā jūdu apvienība ir SC spoguļattēls , NA jūdi brēc ka krievi nāk , SC jūdi brēc ka fašisms atdzimst.

Atbildēt

laska

27.01.2019. 18:55

»

siska

Kāpēc Saņoks? Viņa īstais uzvārds ir Sļivkins


domāji teikt saņoks(saška) sļivkins,tā pareizi.

Atbildēt

PATRIOTS

27.01.2019. 18:53

PALDIES IMANTAM KALNIŅAM,vienmēr sakarīgi runājis.

Atbildēt

NA nav čekistisks rupors?

27.01.2019. 18:52


https://nra.lv/viedokli/janis-kucinskis/42826-visu-latvijai-ir-latviesiem-naidiga-organizacija.htm

Atbildēt

Nost nacionālo Saskaņu

27.01.2019. 18:50

Ar komunistiem kopā nesēdēsim -tā skandināja šie superlatvieši no TB/LNNK-VL - NA. Ar Saskāns balsīm ievēl Ināru Mūrnieci - ko tu gribi - vēl lielāku sadarbību?
kamdēl viņi, ši nacionālisti pirms 30 gadiem neizvirzīja un nepieprasīja balsojumu par krievu skolu segregācijas likvidēšanu, ko izdarīja nīstais, bet izcili gudrais, erudōitais Kārlis Šadurskis, Vienotība? Jūs labi ziniet, ka NA, ja neiet cauri viņu aplamās "demogrāfijas" prasības, viņi pasludina ZZS un Vienotības koalīcijai neatbalstīt viņu likumus un pat budžetu, bet lai izvirzītu skolu jautājumu - 30 gadus guļ un musisna ar kaut kādiem etniski aplamiem saukļiem! NA 30 gadus pie varas un ap 400 000 latviešu atstāja valsti - un ko, NA kliedza, protestēja? Miers.

Atbildēt

siska

27.01.2019. 18:32

Kāpēc Saņoks? Viņa īstais uzvārds ir Sļivkins

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Muļķim būt

FotoMaz ir to, kuri spēj saprast, kas notiek, un tomēr viņiem ir svarīgi, lai tiem būtu savs viedoklis par notiekošo.
Lasīt visu...

12

Rietumu civilizācijas krīze

FotoIevērojamais britu vēsturnieks Arnolds Toinbijs ir rakstījis, ka nevienas nācijas un nācijvalsts vēsturi nevar izskaidrot pašu par sevi – tas ir iespējams tikai civilizācijas kontekstā.[1] Tāpēc ikvienam no mums ir būtiski izprast Rietumu civilizācijas būtību, tās vēsturi un šodienu. Manuprāt, Rietumu civilizāciju šodien raksturo viens vārds – krīze. Un tā vistiešākajā veidā attiecas uz mums.
Lasīt visu...

21

Divi vienā

FotoLasot manas publikācijas laikrakstos no astoņdesmito gadu beigām līdz manis uzrakstītām un izdotām grāmatām, lasītāji zina, ka nespecializējos uz kādu konkrētu tematu, bet rakstu par visu, kas man šķiet svarīgs.
Lasīt visu...

21

Trīs aktuāli izskaidrojumi un viens negaidīts secinājums

Foto1.Nogurums no patiesības jeb patiesības destruktivitāte. Nogurums no patiesības ir realitāte. Tāds psihiskais stāvoklis ir iespējams individuālā līmenī. Iespējams arī kolektīvā līmenī kā sociuma kādas daļas (piem., inteliģences) apziņas pazīme. Tā tas ir tajos gadījumos, kad patiesībai ir kolektīvs raksturs. Tādās reizēs patiesība attiecas uz daudziem cilvēkiem, kā arī var attiekties uz visu tautu.
Lasīt visu...

21

Rīga. Vai tiešām bezceRīga?

FotoKādu laiku nebiju braukusi pa Rīgu, taču aizvadītajās brīvdienās pabraukāju pa vairākiem mikrorajoniem (man gan labāk patīk teikt apkaimēm). Ticiet man – šajās pāris stundās no sirds varēju uz savas ādas izbaudīt to, par ko beidzamajā laikā žēlojas šoferīši – un viņus var labi saprast! – par absolūti sabrukušajām Rīgas ielām.
Lasīt visu...

6

Vai „Jaunajai Vienotībai” ir jāpilda „Vecās Vienotības” solījumi?

FotoIzglītības un zinātnes ministrija Vienotību pārstāvošā ministra Kārļa Šadurska personā 2018.gadā apsolīja pedagogiem darba samaksas pieaugumu. Šis solījums turklāt tika nostiprināts “uz papīra”, kad Ministru kabinets 2018.gada 15.janvārī izdeva rīkojumu Nr.17 “Par pedagogu darba samaksas pieauguma grafiku laikposmam no 2018.gada 1.septembra līdz 2022.gada 31.decembrim” (https://likumi.lv/ta/id/296460-par-pedagogu-darba-samaksas-pieauguma-grafiku-laikposmam-no-2018-gada-1-septembra-lidz-2022-gada-31-decembrim).
Lasīt visu...

18

Kam mēs esam pret

FotoKPV LV vajadzētu sākt aizdomāties par to, lai latvieši neatceras, kā boļševiki kungu mājas dedzināja. Kam pieder valsts vēlētājiem solīto darbu izpilde - to visu Artuss Kaimiņš un Co. ir paveikuši pāris nedēļu laikā:
Lasīt visu...

21

Linkaits izvēlas „Yandex Taxi”?

FotoOtrdien, 12.februārī pie Satiksmes ministrijas (SM) tiek plānots protests, kas tieši vērsts pret nozares politisko vadītāju Tāli Linkaitu (Jaunā konservatīvā partija). To sola rīkot taksisti un citi pārvadātāji, kam dzīvi apgrūtina nelegāli strādājošie un nodokļus nemaksājošie – vai citām valstīm maksājošie – konkurenti.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Latvietis "Saskaņas" mītiņā pie Rīgas domes

Mans paziņojums par vēlmi piedalīties „Saskaņas” mītiņā pie Rīgas domes bija izsaucis vētru ne tikai sociālajos tīklos, bet arī ģimenē...

Foto

Ģeopolitika un mūsu neapskaužamais stāvoklis

Visjaunākie notikumi Venecuēlā, saprotams, pirmkārt un galvenokārt attiecas uz šīs valsts iedzīvotājiem un nekorekti ir iejaukties ar komentāriem viņu kultūras norisēs....

Foto

Koncepcijas projekts „Harmoniska Latvija. Taisnīgāka sabiedriskā iekārta”

Gatavojot šo projektu, par pamatu ņēmu Vācijas Brēmenes zemes satversmi. Domājot par Stradiņu dzimtas dzimto novadu Sēliju, Brēmenes zemi...

Foto

Precedents

Jau rakstīju par negaidītajiem pavērsieniem Armēnijā, par Roberta Kočarjana un Serža Sargsjana atstumšanu no varas, par Armēnijas «Samta» revolūciju, kā arī par vēlēšanām, kurās Armēnijā...

Foto

Nodrāztais tiesiskums Bordāna stilā: paši beidzām, dosim citiem

Pēdējo gadu laikā par vienu no iemīļotākajiem dažādu partiju pārstāvju vārdiem ir kļuvis vārds “tiesiskums”. Tas tiek locīts...

Foto

Vai tiešām Rozenvalds nesaprot, ka ir kļuvis par noderīgo idiotu Kremļa propagandas ķetnās?

Uzzināju, ka piektdien, 01.02.2019. "masu medija" Sputnik lapā ir intervija ar "Latvijas Universitātes sociālo un...

Foto

Rūpējoties par Baltijas valstu izaugsmi un saviem klientiem, no darba atlaidīsim 800 darbinieku

2019. gada laikā Luminor vienkāršos savu darbības modeli, tostarp samazinot darbinieku skaitu visos...

Foto

Latvistikas politiskā seja un etnopolitoloģija

Šis teksts ir veltīts latviešu tautas mentalitātes vienotībai ar politiku. Mentalitāte, demogrāfija un kultūra ir trīs pīlāri, uz kuriem balstās burtiski...

Foto

Es redzēju sapnī, kā…

“Neviens nav pārāk liels cietumam. Neviena persona vai uzņēmums, kas kaitē ASV ekonomikai, nav ārpus likuma. Tas attiecas arī uz lielajiem uzņēmumiem,”...

Foto

Kailcirte: kaimiņa skatījums

Skaidrs, ka pārskatāmā nākotnē lielāks vai (cerams) mazāks kailciršu īpatsvars Latvijas mežos ir neizbēgams. Jā, kailcirtēm nav nekāda ekoloģiska attaisnojuma, un sabiedrībai tās...

Foto

Obskurantisma aprobācija

2019.gada 28.janvārī internetā varēja izlasīt: “Līdz ar tiesnešu neatkarības palielināšanos būtiski jāpalielinās arī tiesnešu atbildības apmēram, un par šo divu aspektu samērīgumu iestāsies arī...

Foto

Ir tikai divas izvēles iespējas

Mēs visi vērojam un vērtējam pasauli, kurā dzīvojam. Atbilstoši savam vērtējumam mēs izdarām savu izvēli, un šī izvēle nosaka mūsu praktisko...

Foto

Ja Jurašs ir tik tīrs, ko tad šis tā baidās no tiesas un ko tad “bezkompromisa tiesiskuma” ieviesēji tā raustās no tiesiskuma?

Visticamākais, Juris Jurašs ir...

Foto

Nacionālā apvienība visu laiku pūš Kremļa taurē, tikai neviens to negrib redzēt

Sveicināti, mīlīši, Latvijas nacionālpatriotiski noskaņotie pilsoņi un pilsones, sveiciens arī tev, skaistā Dace Kalniņa,...

Foto

Liberālā agonija jeb ideāli, kas ātri var izzust

Sākšu ar to, ka pats pēc politiskās pārliecības vairāk tiecos būt liberāls dažādos jautājumos, kas būtu kaut vai...

Foto

„Normāla cilvēka” viedoklis un himēriskuma anatomija

Pēc 13.Saeimas vēlēšanām sākās valdības veidošanas šarāde. Tajā figurēja demogrāfiskā aina. Mūsu slavenie “naciķi” neatlaidīgi iesacīja organizēt “demogrāfijas ministriju”. Momentā...

Foto

Ideoloģija un mūsdienas: sabiedrisko organizāciju pilnvaru uzplaukums “čekas maisu” paēnā

Laikraksta “Diena” 15.janvāra numura ievadrakstā tika uzdots retorisks jautājums, proti, kas notika ar personām, kuras savulaik...

Foto

Vara barikādēs

Ikdienišķos notikumos varas attieksme pret sabiedrību ir standartizēta un iepriekš paredzama. Emocionālās piesātinātības brīžos arī dažus varas pārstāvjus pārņem sabiedrībā valdošās noskaņas un viņi...

Foto

Svarīgi, lai katrs uzņēmuma darbinieks ir iesaistīts kvalitatīvā klientu apkalpošanā

Vēlos sniegt informāciju saistībā ar publikāciju „Jauns izdomas līmenis valsts naudas šķērdēšanā: „Valsts nekustamie īpašumi” pasūta...

Foto

Kas gaidāms

2018. gada nogalē bija skaidrs, ka Amerikas Savienoto Valstu prezidenta rīcība labvēlīgi ietekmē ASV ekonomiku un radīti vairāk nekā četri miljoni jaunu darbavietu kopš...

Foto

Artus, neizdari kļūdu, nepievil un nepamet mani

Artus, piecus gadus, gatavojot informāciju un faktus Tavām Suņu būdām un vēlāk arī Saeimas runām, iepazinu Tevi kā principiālu...

Foto

Ir arī laipni un atsaucīgi mediķi

Mūsdienās, kad ir tik daudz negatīvā, tajā skaitā par veselības aprūpē notiekošo, gribētos pateikt kādu labu vārdu ar portāla starpniecību,...

Foto

Eiropas kolonizēšana: Latvijas pieredze

Gadumijā apsveŗot, kas bijis svarīgākais notikums pērn Eiropā un kas visvairāk ietekmēs tās turpmākos likteņus, atbildēt ir viegli. Tas, ka turpinājās [Rietumu]...

Foto

Kartītes, nejaušas kā proftehmeiteņu likstas

Nedēļa man sākās ar smagu izāzēšanu – izrādīju pat pusotru minūti ilgu apstulbumu, kamēr meklēju atbildi uz jautājumu: “Vai tu jau...

Foto

Izglītības interpretācijas konflikti: iemesli un untumi

Saeimas vēlēšanās uzvarējušās “6.oktobra paaudzes” valdības sastādīšanas šarādē jau no pirmās ainas figurēja solījums turpināt izglītības reformas. Tas neapšaubāmi ir...

Foto

Cik zaļi dzīvosim vecumdienās? Pensiju sistēmas ilgtspējas šķietamība

Daudz ir rakstīts un diskutēts par mūsu pensiju sistēmas nākotnes finansiālo ilgtspēju, t.i., par nākotnē sagaidāmo budžeta ieņēmumu...

Foto

„Naida runas” fabricēšana un orveliskā domu kontrole

"Visapkārt mums plosās naida runas uzplaiksnījumi,” - tā apgalvo tie, kuri vēlas attēlot noteiktus viedokļus vissliktākajā iespējamajā skatījumā, lai tos deleģitimizētu. Ja...