Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kauns

16.06.2013. 20:48

''Trūkumcietēji'' VIPI saņems par velti. Par velti nav nekas- par to maksā tauta, Melbārzdes kundze !! Es nedomāju,ka man par šiem izcili labi apmaksātajiem darboņiem būtu jāmaksā.Īstie trūkumcietēji stāvēs aiz sētas.

Atbildēt

Ha

13.06.2013. 22:34

Melbārde - pelēka ieliktene, kas gvelž tukšu un baidās no savas ēnas. Paklausieties jel kādreiz viņas runā un jautājumu vairs nebūs.

Atbildēt

zanis

12.06.2013. 15:34

Palīdzēt par naudu labās vietās varēja, bet ielūgumus par brīvu- kauns vadošās kliķes trūkumcietējiem.

Atbildēt

anija

12.06.2013. 15:23

šie gaidāmie "svētki" vispār ir pataisīti tik nožēlojami (vēl sliktāk, kā iepriekšējos svētkus)ar biļešu un ielūgumu skandāliem, ka saku godīgi, šos svētkus (jeb "tādus svētkus")es nevēlos vērot vairs ne klātienē, ne citā veidā. Izskatās, ka visi L-jas kolektīvi tiek uz nedēļu sadzīti Rīgā, lai sniegtu koncertus VIP personām un dažiem superlaimīgajiem, kas tikuši nesaprotamā kārtā pie biļetēm (ar to nedomāju "likumīgos spekulantus, kurus atbalsta valsts). Kur palikusi iespēja (par naudu) latvietim piedalīties Latviešu Dziesmu svētkos? Pretīgi. Esmu mamma, triju Dziesmu un deju vētku dalībniece, kurai nav izdevies tikt pie biļetes, lai kaut uz vienu koncertu aizvestu savu dēlu...

Atbildēt

Aldis

12.06.2013. 08:57

Tiesi tajā jau izpaužās ta latviskā kultūra un īstenā vertība !!! Es savu dēlu uz to nedēļu vedīsu uz Igauniju, jo dzīvojam blakus Mežparkam un, nevēlamies elpot un just to noziedzīgās naconalās lopu smirdoņu un gaudošanu kopā ar viņu Valstiskās Iznīcināšanas Perdeļiem ... Protams, ka ko šo noziegumu-vardarbību pret bernu finansiāli apmaksā tie desmiti tūkstoši sarkanbaltsarkano nacistisko dauņu-pideralliņu savu niedzimto vergu un sulainu sindroma vadīti..

Atbildēt

G

12.06.2013. 08:49

Jautājums pēc būtības - mūsu valsts augstākais apbalvojums ir Triju Zvaigžņu ordenis, vai ordeņa ieguvēji, starp citu par ieguldījumu Latvijas kultūrā, neatbilst rakstā minētajiem kritērijiem?

Personīgi pazīstu ordeņa ieguvēju, kurš 8 stundas stāvēja rindā pēc biļetēm un tik vien dabūja, kā biļetes uz noslēguma koncerta ģenerālmēģinājumu.

Nu nevajag jau šiem vecīšiem neko vājprātīgu...

Atbildēt

Janka

12.06.2013. 06:27

»

cits viedoklis

Arī man nepatīk, ka svētku ielūgumu saņēmēju saraksts ir tik garšs. Nešaubos, ka saraksta sākumā esošajiem biļetes bija jādod, beigu galā kādam varēja nedot, bet kur vilkt sarkano svītru tā arī nav skaidrs. Bet vai Jūsu aktivitātes par šo jautājumu tādā veidā kā tagad ir lietderīga, par to gan šaubos...


Nu neizliecies par muļķi. Dziesmu svētku dalībnieki piedalās svētkos bez samaksas. "Vienkāršā tauta" maksā par biļetēm, bet ir vēl "sabiedrības krējums", kuri ikdienā it kā pilda savus tiešos pienākumus, kuriem vajadzētu kalpot tautai, bet izrādās, ka viņi ir "īpaši" - ne viņiem rindā jāstāv, ne naudiņa jāmaksā. Visa tā "elite" principā ir tieši tādi paši cilvēki, kā apkopēja Anna no Stradiņu slimnīcas un nav ko viņus izcelt, īpaši tādos tautas svētkos kā Dziesmu svētki, vai arī te tomēr vajag izrādīt, ka dažas cūkas ir vienlīdzīgākas par citēm...

Atbildēt

cits viedoklis

12.06.2013. 00:22

Arī man nepatīk, ka svētku ielūgumu saņēmēju saraksts ir tik garšs. Nešaubos, ka saraksta sākumā esošajiem biļetes bija jādod, beigu galā kādam varēja nedot, bet kur vilkt sarkano svītru tā arī nav skaidrs. Bet vai Jūsu aktivitātes par šo jautājumu tādā veidā kā tagad ir lietderīga, par to gan šaubos.
Ir pieņemts, kad uz valstiskas nozīmes pasākumiem (vismaz ceru ka šos svētkus par tādiem uzskatat) uzaicina visādas augstas amatpersonas, arī ārzemju, arī no privātā sektora u.t.t. Tiesa - nezinu nevienu normativo aktu (varbūt ka tāds ir), cik , kādus, pēc kādiem kritērijiem un etiķetes formulējumiem un uz kuriem svētkiem uzaicina.Atbildē manuprāt korekti, lai gan vispārīgi, ir pateikts kādu kategoriju ļaudis pie biļetēm tikuši. Vai tagad, kad rit saspringtākais darbs svētku gatavošanā, ir īstais laiks prasīt dažādus sīkus skaidrojumus par to, kāpēc, kuru, par kādiem projektiem un pēc kādiem kritērijiem ar biļetēm aplaimoja? Vai tas tiešām atbilst Jūsu piesauktajiem labas pārvaldības principiem un veicinās labu svētku sagatavošanu un norisi, vai tieši otrādi - atraus cilvēkus no daudz svarīgākiem pienākumiem, vairos jau tā lielo stresu un traucēs svētkus gatavot? Vai tiešām atbilde nevar pagaidīt un ir tik primāra, vai tas vajadzīgs Jums tikai sava ego apmierināšanai? Vai nebija labāk pagaidīt svētku nobeigumu un tad rudenī paanalizēt visu kopā - gan svētku saturu un norisi, gan finansu izlietojumu, gan cilvēku un speciālistu atsauksmes un ja tas ir tik svarīgi, arī biļešu dalīšanu. Tagad Jūsu aktivitātes tikai traucē svētku gatavošanu un var laupīt cilvēkiem daļu svētku izjūtas, jo kaut kas var neizdotie.
Iesaku Jums aktualizēt jautājumu par speciāla normativā akta pieņemšanu, lai teiksim līdzīgos pasākumos ar valstisku un pat starptautisku skanējumu būtu skaidrība kam kur jāpiedalās, kas saņem biļetes, kam tikai rezervē lai nopirktu par savu naudu u.t.t.Tad būs skaidrs, kas teiksim 18 novembrī jāaicina uz parādi, kas uz svinīgo sēdi, kas uz svētku koncertu un kas pie galda uz furšeti. Un nekādi jautājumi neradīsies.
Citādi tiešām rodas iespaids, ka esat apvainojies ka Jums nav tikusi biļete uz svētkiem.

Atbildēt

LatLotto

11.06.2013. 22:13

Ну и что?
Лато не увидел себя в этом списке? Так нужно в хоре петь или танцевать народные танцы-пляски, или сыграть в каком-нибудь любительском театре на худой конец!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Mēs nevaram, glābjot visus no Covid, pilnībā arī iznīcināt ekonomiku vai ļaut vairāk nomirt no citām slimībām

FotoViņķele paziņo, ka ārkārtas stāvokli, ļoti iespējams, vajadzēs pagarināt uz trīs mēnešiem. Jau iepatikās. Sen ierēdņiem nebūs bijis tik garš apmaksāts atvaļinājums. Bet tam ir sava loģika. Polittūrismā lidot nevar un nevarēs vēl labu laiku, nav taču ko citu darīt. Aptuveni tā tas izskatās, jo mētāties ar šādu kārtējo PR – ko tieši dod šodien? Tiek arī paziņots, ka valsts pārvalde netiks samazināta. Tā teikt - djeņeg ņet, no vi djeržitjes!
Lasīt visu...

18

Ziņa no DELFI komercdirektora Igora Mardera: tagad pie mums jūs varat nopirkt vēl vairāk

FotoSimtiem tūkstošu cilvēku Latvijā ik dienu vēršas pie DELFI, lai iegūtu informāciju par pasauli, kas ir radikāli mainījusies un arvien turpina mainīties.
Lasīt visu...

15

Latvijas ceļu būves uzņēmumi ir vienots kartelis

FotoCeļu būves ekspertu vidū arvien ticamāka kļūst informācija, ka Latvijas uzņēmumu kartelis, kuru kūrē bijušais premjers, bet tagad ceļu būvnieku lobijs un bada dzeguze Andris Bērziņš, un kura dēļ mēs ik gadu pārmaksājam 15% par ceļu būvi, grasās darīt visu, lai apstādinātu Latvijas Valsts ceļu organizēto iepirkumu par valsts autoceļu asfaltēto segumu brauktuvju horizontālo apzīmējumu atjaunošanas darbu veikšanu 2020. – 2025.gadā. Kāpēc? Tāpēc, ka ir pretendents, kas nostartēja ar ļoti labām un Eiropas tirgum atbilstošām cenām, kas labi ēdušos sliņķus var pabīdīt nost no siles.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi

FotoIespējams, ka”’ brīnums” notiek vismaz reizi katra cilvēka dzīvē, jautājums, vai spēj to piefiksēt. Ir novērots, ka subjekts, kas tikko izķepurojies no nopietnas ķezas, kur, loģiski spriežot, rezultātam vajadzēja būt citādam, aizdomājas un izvērtē savu dzīvi un vērtības. Bet tas parasti ilgst neilgi, un viss aiziet vecās sliedēs.
Lasīt visu...

3

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

FotoDažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir izplatījusies ļoti strauji, izraisot nopietnu sabiedrības veselības krīzi un satricinot Eiropas Savienības (ES) un pasaules valstu ekonomikas.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – I daļa

FotoKā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās Romas oratoru runas bijušas pārpilnas ar sazvērestības teorijām. Vēlākos laikos, kad imperatoru, monarhu un baznīcas vara bija stipra, jebkādas izmaiņas bija iespējamas, vienīgi izmantojot sazvērestības pret šīm varām, un šādas sazvērestības – gan veiksmīgas, gan neveiksmīgas – nebija retums tāpat kā slepenas organizācijas. Tas savukārt leģitimizēja un piešķīra ticamību tam, ja pie varas esošie atklāja un nežēlīgi izrēķinājās ar sazvērniekiem, pat ja tie tādi nebija. 
Lasīt visu...

21

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

FotoDiskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas iespējas pastāv. Īpaši tad, ja vīruss ir izraisījis pandēmiju. Arī koronvīruss ir izraisījis pandēmiju. Tā tāpat kā jebkura cita pandēmija var atstāt pozitīvu ietekmi uz cilvēkiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

Pašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie...

Foto

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

Ārkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā,...

Foto

Dezertieri un tautas marodieri

Ekstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā...

Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...