Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Hugo

22.03.2023. 15:54

Ja kaut ko pirmie 5 mēneši ir parādījuši, tad vismaz vārdos un darbos, šlesers un kremlis, ir kā čūska un ezis. NA lielāki kremlini darbos :)

Atbildēt

Sakritība?

21.03.2023. 03:08

Ērikam Ezeriņam valsts amatpersonas deklarācijā par 2018.gadu norādīta māsa "JETE ROLAVA", bet Naurim Rolavam tā gada deklarācijās ir laulātais "JETE ROLAVA". Skaidrības labad jāatzīst, ka jau 2020.gada deklarācijā N.Rolavam JETE ROLAVA vairs nav norādīta kā laulātais.
Bet gan jau ka tā tikai sakritība. Jo visi tak saprot, ka nebūtu pārāk labi, ja divi izbijuši radinieki strādātu vienā komisijā viens otra pakļautībā...

Atbildēt

!

19.03.2023. 16:05

»

Dzejnieks

Tavuprāt te nāk lasīt totāli lohi un kremlini


Tu esi totāls muļķis? Ja liec te propagandas saiti.
Palēkā, dabūsi burkānu!

Atbildēt

varbūt

19.03.2023. 14:50

pats lielais rakstītājs bez vārda tomēr paskaidros,kāds sakars afeŗai ar Mūrnieci,jeb viņu vienkārši vajag noēst bez sāls un lieta darīta?

Atbildēt

bet mani fascinē

19.03.2023. 14:46

»

Edžus

Mani fascinē ka NA tā arī nav pateikuši kas tad bija Helmaņa un Avena tikšanās iemesls.Par ko vēlējās runāt Avens vai tieši Helmanis?Interesanti kas Kremļa finansistam un Ogres domes mēram ir kopējs.Izskatās ka NA valdes locekli Mūrnieci tas neuztrauc


Tas,ka tu esi nokritis no plaukta.tik daudz,cik NA par to skaidrojās,neviena partija nav skaidrojusie,nemaz nerunājot par pašu Helmani,kurš šai sakarā pa pusstundai skaidrojās vai visā televīzijās un visos portālos.turpini vien gulēt.Dusi saldi!

Atbildēt

Mūrniece

19.03.2023. 14:46

Palīgā! Rosļikovs mani regulāri drāž!

Atbildēt

Svētais Vazelīns

19.03.2023. 14:34

»

Nu redz

Ja šo visu izklāsta, kur paliek komercnoslēpums


izskatās ir šī raksta autors. Žīdu huntas svaidītais.

Atbildēt

Edžus

19.03.2023. 14:31

Mani fascinē ka NA tā arī nav pateikuši kas tad bija Helmaņa un Avena tikšanās iemesls.Par ko vēlējās runāt Avens vai tieši Helmanis?Interesanti kas Kremļa finansistam un Ogres domes mēram ir kopējs.Izskatās ka NA valdes locekli Mūrnieci tas neuztrauc.

Atbildēt

raziks

19.03.2023. 13:50

Jau toreiz, kad 2010.g. Putins noorganizēja Polijas prezidenta Kačinska un viņa svītas ar 100 cilvēkiem lidmašīnas notriekšanu un izdzīvojušo turpat uz zemes nošaušanu, un pasaules varenie izlikās, ka noticis nelaimes gadījums, jo bija bail pieņemt mērus, bija skaidrs, ka Putins - putinisms - vatņiki savus noziegumus pret cilvēci turpinās.

Atbildēt

3% no līguma summas

19.03.2023. 13:28

»

Anti colorados

Spriežot pēc summas, kāds grupējums Latvijā, gatavojas barot krievijas armiju


un VDD\MIDD gatavi barot arī krievijas armiju

Atbildēt

Хм

19.03.2023. 12:21

»

Svētais Vazelīns

Un tagad odziņa uz šīs sūdu čupas...


Скорее, чтобы просто было питание по факту. А те 220.. Ну их же ещё подготовиться освоить нужно грамотно.. Кто ж знал, что СМИ разнюхают и понесется

Atbildēt

Хм

19.03.2023. 12:16

Патриоты решили распилить "немножко " денег. Но если прикрыться Росликовым и Шлесермом, то вроде как патриоты и не виноваты- их снова кремлины заставили!

Atbildēt

Lasītājs

19.03.2023. 11:41

Kāds Šleseris par kremlistu? Būtu rakstījis šepmanis, tad jā! Šlesers ir šepmanis, viņam nav vajadzīga Eiropai uzspiestā ļoti dārgā amerikāņu gāze, degviela, pērkot to, tauta paliek nabadzīgāka un pirktspēja ir niecīga.
Mūrniece, jā, tas kremlīns, jo grauj Latvijas tautsaimniecību ar amīšu uzspiestajām sankcijām un vēl šeptē armijas pārtikas iepirkumos, turot badā Latvijas karavīrus, kā uzdevumā, var katrs izdomāt.

Atbildēt

anonīmie skribenti

19.03.2023. 11:20

no visprogresīvākās paristu partijas nevar pārdzīvot neiekļūšanu Saeimā ar visu Pabriku priekšgala.Tālab ārdās.Zemiskums rullē.

Atbildēt

nesaturēts saturs

19.03.2023. 10:23

»

apbižota liver- jeb aknu desa

Situācija izskatās trauksmaina: "Pabriks satriekts par pārkāpumu apmēru un uzsver, ka vainīgie jāsoda". Vēl vairāk - "Tas met ēnu uz visu aizsardzības nozari. Vienlaikus uzskatu, ka tā nevar būt sistēma," norādīja Pabriks". Tiktāl tvnet svaigākie jaunumi. Tātad - sistēma tā neesot, bet atsevišķās šaraškās...


Par 220 miljoniem euro var pabarot ne tikai armijniekus, bet arī VISUS civiliedzīvotājus, par 110 € katru. Pabriks gadiem ilgi bija aizsardzības ministrs, līdz paristu un bordānistu caurkrišanai vēlēšanās, bet tagad ir "satriekts".

Atbildēt

MI

19.03.2023. 10:16

Made in NA

Te paradbiedru amatā iestutēja, te koļamējamiem pasūtījumi, te vingrotājs un aveņu podi, te vingrotājs trenuškas ar ložmetēju, te vingrotājs pret sabiedrību, te Siguldā cilvēki jāizmet no dzīvokļa, te armijas putra ievārīta. Te šaubīgi 40 mio jāatskaita.
Septmaņi kā pa savu ķešu ņemas.

Nu vieni nesmuki šeptīgi bla, bla tirgoņi.

Atbildēt

gunča t.s."lasītājam"

19.03.2023. 10:13

jājautā, cik sen kā atbrauci no savas "Rašas"? Redzams , esi tīrais krievu trollis. Nav vērts atkārtot visas tavas teiktās dumjības 220mlj. sakarā. Te darbs un kompetence ir Latvijas Drošības Dienestam.

Atbildēt

Haralds Kalns

19.03.2023. 09:56

Cik cēli uzmundrinoši, nacionāli patriotiski, spārnos ceļoši skan salikums Nacionālās apvienības Ētikas komisijas loceklis (pimpis)! Jūs, nacionālā organizētā grupējuma kverpļi, ja atliek rūmes savā ikdienas balagānā, noklausieties KĀRĻA ULMAŅA uzrunas tautai. Var jau teikt, ka izklausās pēc teatrāla patosa, bet viņam bija ideja un mērķis, viņš tā domāja un saprata - bija patiess! Un tauta modās, cēlās, valsts straujas attīstības nākotnei. Kašāja melnu, jo saprata un redzēja priekš kā - LATVIJAI!!! Jūs šodien, savā komformismā, vervelējat zem deguna divdomībās un katrai frāzei galā var likt: Es zinu šie vārdi, tev nenāk no sirds! P.S. Tomas Babingtons Makolijs ir teicis: Laba valdība ir nevis tā, kas vēlas padarīt cilvēkus laimīgus, bet gan tā, kas zina, kā to izdarīt!!! P.P.S. Armijas pārtikas apgādes iepirkuma līgumā atslēgas vārds ir Modris Supe (meklējiet saiknes ar NA), kurš būtu galvenais loģistikas fīrētājs, atrodot ražotājus, transportētājus un uzglabātājus. Tajos arī aizklīst 200-300 miljoni, lielākoties aizķeroties Supes ķešā! Taču tik smalks domu gājiens nav pa spēkam okšķeriem un tiesnešiem!!!

Atbildēt

Anti colorados

19.03.2023. 08:07

Spriežot pēc summas, kāds grupējums Latvijā, gatavojas barot krievijas armiju.

Atbildēt

vv

19.03.2023. 07:59

Gribētos redzēt ēdienkarti, stāsta ka dienā uz kareivi 50 eiras, vai tam vinnētāju kantorom tādi pavāri maz ir kas tik dārgus ēdienus māk gatavot.

Atbildēt

Pats esi idiots

19.03.2023. 07:55

»

cik stulbs tu esi ,

jeb maita. zagšana te iet vaļā jau no 90 tajem , un tas balamute arī tur bija klāt. Tagad viņi taisās par glābējiem . VP alkatīgajā leģionā neko nemaina. Te vajadzīga totāla tiesa


Runa ir konkrēti par AM iepirkumiem. “Pentagona līgumi” ir īpaši, tajos neraksts kopējo līguma summu, bet ieraksta minimālo ar piebildi, ka (ASV vai Ukr. vai LV) segs visus papildus izdevumus, tā līgumā panāk neierobežotu līguma summu, bet visu apmaksā ASV Federālo rezervju sistēma ar usd štancējamo mašīnu.

Latvijas budžetu izzog, ieķīlājot valsts īpašumus ar visiem cilvēkiem, kurus “pasviež zem tanka”.

Atbildēt

cik stulbs tu esi ,

19.03.2023. 07:40

»

Visticamāk, ka “Pentagona līgumi” bija arī Ukrainas armijas iepirkumos

Kur Pentagona un ASV atbalsts, tur “Pentagona līgumi” cīņā ar “terorismu pasaulē”. Ukraina cīnās ar Krievijas terorismu...


jeb maita. zagšana te iet vaļā jau no 90 tajem , un tas balamute arī tur bija klāt. Tagad viņi taisās par glābējiem . VP alkatīgajā leģionā neko nemaina. Te vajadzīga totāla tiesa.

Atbildēt

Glumais žīds Roberts Zīle

19.03.2023. 07:31

»

Nacionālo Atkritumu (NA) blondi krāsotās ministres

Korupcijas novērošanas un atbalsta birojs (KNAB) kādreizējo tieslietu ministri Broku aizturēja 2019.gadā. Viņa tolaik bija Nacionālās apvienības deputāte Rīgas domē un Latvijas Universitātes (LU) rektora vietniece. Lietā apsūdzēti ir arī bijušie "Skonto būve" īpašnieki Guntis Rāvis un Ivars Millers. ...


Šis NA pelēkais kardināls Zīle izvairās ieņemt kādu valstisku amatu, jo arī drīz nonāktu uz apsūdzēto sola. Viņampatīk Eiroparlamentā, alga pāri 20 000 € mēnesī. Un citas puemaksas, faktuski neko nedarot, guļot, rijot un tiršot. Gan tiešā, gan pārnestā nozīmē tiršot.

Atbildēt

Visticamāk, ka “Pentagona līgumi” bija arī Ukrainas armijas iepirkumos

19.03.2023. 07:26

»

“Pentagona līgumu” lauž, iespējams, ar vardarbību, ar spaiidiem, safabricējot kriminālprocesu, jo visas “huntas rebes” nākušas gaismā. Jo radusies “sūce huntas noslēpumos...


Kur Pentagona un ASV atbalsts, tur “Pentagona līgumi” cīņā ar “terorismu pasaulē”. Ukraina cīnās ar Krievijas terorismu.

Hunta - E. Levits, K. Kariņš, I. Mūrniece, A. Pabriks nostiprinājās un izveidojās kovidafēras laikā, četros gados izzogot valsts budžetu par teju 7 miljardiem kovidafēras kontekstā.

V. Krištopans domā, ka hunta kritīs šogad maijā, pārvēlot VP, vai arī nekritīs. Un valsts izzagšana turpināsies.

Atbildēt

Boņuks

19.03.2023. 07:14

»

Mb ml

Laba bilde ar bijušo Zilupes mēru. Interesanti kadā valodā viņi komunicē, jo šis ar valsts valodu nedraudzējas ir pilnīgs 0


Tas pats ar viņa divām atvasēm, kurus viņš iekārtojis robežsardzē uz LV un KF robežas.

Atbildēt

Nacionālo Atkritumu (NA) blondi krāsotās ministres

19.03.2023. 06:02

Korupcijas novērošanas un atbalsta birojs (KNAB) kādreizējo tieslietu ministri Broku aizturēja 2019.gadā. Viņa tolaik bija Nacionālās apvienības deputāte Rīgas domē un Latvijas Universitātes (LU) rektora vietniece. Lietā apsūdzēti ir arī bijušie "Skonto būve" īpašnieki Guntis Rāvis un Ivars Millers. Apsūdzības ieskatā Rāvis un Millers devuši kukuli Brokai, lai viņa aizstāvētu uzņēmuma intereses LU iepirkumā par Rakstu mājas būvniecību.

Atbildēt

19.03.2023. 02:13

»

Svētais Vazelīns

Ar ko tu īsti gribi pamērīties?.. Esmu gan sastādījis, gan parakstījis, gan piedalījies neskaitāmās IUB izskatīšanas sēdēs. Pārsūdzējis, uzvarējis, zaudējis utt...


“Pentagona līgumu” lauž, iespējams, ar vardarbību, ar spaiidiem, safabricējot kriminālprocesu, jo visas “huntas rebes” nākušas gaismā. Jo radusies “sūce huntas noslēpumos”.

Ja jau hunta veikusi kratīšanas un starpnieki - līguma organizētāji aizturēti un tā iespaidoti, huntai - Levitam, Pabrikam, Mūrniecei, Kariņam - visai šai bandai ar ģenerālprokuroru un izmeklēšanas tiesnesi vairāk interesē, kā varēja notikt “huntas noslēpumu” noplūde, sagraujot sabiedrības acīs “huntas reputāciju”, nevis kas cits. Tagad, visticamāk, tas tā vai citādi iespaidos Mūrnieces nokļūšanu VP amatā. Izskatās, ka pēc “huntas noslēpumu noplūdes”, hunta ārdās un hunta bīda Mūrnieci VP amatā “uz balta zirga”.

Svētais Vazelīns turpina fantazēt un melot. Kā labā? Vēl viens huntas trollis?

Žīdu rebēm neredz gala.

Atbildēt

Vai kādam vēl nav skaidrs - valsti grauj korupcija

19.03.2023. 01:01

»

WWW

Zilupes mērs Oļegs Agafonovs... Astoņdesmito gadu sākumā Agafonovs divas reizes tiesāts par huligānismu un vienu reizi par laupīšanu. No cietuma laikiem viņam esot palicis tetovējums Aļi, kas esot arī viņa iesauka zināmās aprindās...


Vai vēl nav skaidrs, kas grauj Latvciju jau esot pie vara vairāk kā 30 gadus - NACIONĀĻI, visi pēc kārtas, jo viņi ir čekistu aprūpēti ar stukačiem, nav izgājuši lustrāciju unKremlis viņus, gan jau izmanto ar nāves draudiem, jo ir teikts, ka no čekistu aģenta kārtas var tikt vaļā tikai ar nāvi vai IZGAISMOŠANU.

Visi viņi, sākot ae HELSINKI 86, ar PILSOŅU KONGRESU< ar TBm, ar LNNK, ar NA ir Latvijas nodevēji.

Pajautājiet, noskaidrtojiet, ko viņi labu ir izdarījuši, lai Latvijā nebūtu korupcijas sērgas, lai tauta, zini, latvietis ar latvieti nebūtu sarīdīta, lai Latviju veidotu par latvisku.

Viņi neko nav izdarījuši, kā naida kurināšana, lai latviešus pazemotu, piesmietu un dzītu trimdā no valsts, kas vērtējams ap 200 000.

Valsti posta slepenie stukači "puguļi" un citi, valsti posta "rasnači" un "raivi" un daudzi citi.

Vieņiem visiem būtu vietā cetumā drīzāk, nevis Saeimā, valdībā.

Vari iedomāties - korumpanti, pat par miljoniem tiek izlaisti no cietuma, kad jāsēz par katru "PIECĪTI", lai sēž līdz tiesai.

Juris Stukāns sapņo par Policijas akadēmiju un aicina prokurorus iejaukties izmeklēšanā no pirmās dienas pēc krinmināllietas ierosināšanas.

Var ciņš izveidot 5 POLICIJAS AKADĒMIJAS, kā kāds rakstīja, un nekas neaminīsies, kamēr Latvijā nebūs patstāvīgu izmeklēšanas iestāžu, kuri nebūs pakļauiti priekšniekiem.

Un valstī jānosaka izmeklēšanas un tiesu politika, ko var saukt par TIESU VARAS vienotu STRARĒĢIJAs noteikšanu.`

VESELĪBA - sagrautam naudu izsaimnieko vieni un tie paši ārstu biznesmeņi. iozspiež samaksu par medicīnas aprūpi, saņem SEPTIŅAS ALGAS un nevienā vietā nestrādā.

TYātad, visiem medicīnas darbiniekiem JĀMNOSAKA ALGA un DABA DIENA 8 stundas grafiks un 8 stundas jāpieņem pacienti kā pie speciālistiem, tā uz izmeklējumiem, ATCEĻOR RINDAS.

Atbildēt

Osip

19.03.2023. 00:09

Vai tik šitās shēmiņas nav krievi uzveidojuši lai sagrautu vareno latvijas armiju.Un vai tk Mūrniecīte nav krievu superaģente.Tak ne jau Zimbabve pie vainas būs.Igauņi ar tādi naidīgi neizskatās.Ukrainā jau arī nupat līdzīgi iepirkumi bija.Nu tiešām krievu superaģenti darbojas.

Atbildēt

Svētais Vazelīns

18.03.2023. 23:21

»

“Pentagona līgums”

Vai pats esi kādu līgumu sastādījis


Ar ko tu īsti gribi pamērīties?.. Esmu gan sastādījis, gan parakstījis, gan piedalījies neskaitāmās IUB izskatīšanas sēdēs. Pārsūdzējis, uzvarējis, zaudējis utt.

Vēlreiz, tu, raksti pieņēmumus un savas fantāzijas (visai loģiskas, bet joprojām, tikai fantāzijas), es - konkrētus faktus, ar skaitļiem, datumiem, numuriem, summām, pantiem, punktiem un nosaukumiem.

Atbildēt

viltus žurnālistam

18.03.2023. 22:47

Kāpēc tu slēpies lai savu šmuci izgāztu? Pa krievu modei?

Atbildēt

“Pentagona līgums”

18.03.2023. 22:41

»

Svētais Vazelīns

Es redzu, ka tu visu zini un saproti, kā arī to, ka līgumu un nolikumu pats lasījis neesi, tāpēc balsti savus, jāatzīst loģiski pamatotos pieņēmumus fantāzijās, bet es rakstu FAKTUS


Vai pats esi kādu līgumu sastādījis?

Atbildi godīgi - bez viltus, maldiem un spaidiem.

Redzi, es neskaitāmus. Arī parakstījis. Paliksim katrs pie savas saprašanas. Savu nevienam neuzspiežu,

Atbildēt

WWW

18.03.2023. 21:48

»

bildē žīdu žurka Mūrniece ar to pašvaldības vadītāju (Zilupe?) sarunājās krieviski, jo latviešu valodu tas mēsls nesaprot


Zilupes mērs Oļegs Agafonovs... Astoņdesmito gadu sākumā Agafonovs divas reizes tiesāts par huligānismu un vienu reizi par laupīšanu. No cietuma laikiem viņam esot palicis tetovējums Aļi, kas esot arī viņa iesauka zināmās aprindās.

2007.gada rudenī tiesībsargājošās iestādes veica operāciju, aizturot aptuveni divdesmit organizētas noziedzīgas grupas dalībniekus aizdomās par kontrabandu, kukuļošanu un dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu. Viņu vidū bija muitas, VID, robežsardzes amatpersonas, kā arī Zilupes novada mērs Oļegs Agafonovs (Tautas Saskaņas partija). Aizturētā grupa organizēja kravas automašīnu rindas apiešanu Terehovas robežkontroles punktā, kā arī izkrāpa no valsts PVN atmaksu par it kā no Latvijas izvestām precēm. Tautas saskaņas partija iestājās sava biedra aizstāvībai, pats O. Agafonovs pēc tam, kad tika atbrīvots no apcietinājuma pret drošības naudu, publiski esot lūdzis Zilupes iedzīvotājiem piedošanu.

2017. gada marts - tiesā tiek skatīta krimināllieta, kurā par izvairīšanos no nodokļu nomaksās tiek apsūdzēts Zilupes mērs Latgales partiju pārstāvošais Oļegs Agafonovs un viņa sieva vietējā bērnudārza vadītāja Irina Agafonova.

Atbildēt

BARIKĀDĒS būvēt

18.03.2023. 21:41

Naciķi un pārējie sūdu rījēji,
traucē zemniekiem un kalpiem
dzīvot

Atbildēt

Svētais Vazelīns

18.03.2023. 21:40

Un tagad odziņa uz šīs sūdu čupas!

Ar abiem šiem pretendentiem – LANEKSS un Sanitex, kuri kvalificējās, bet neuzvarēja, NBS šī gada 10. un 12. janvārī noslēdz jaunus līgumus (Nr. 4/3.RNC/2023 un 6/3.RNC/2023), par... jopcik! Nu protams – pārtikas produktu piegādi 2023. gadam, par kopējo summu 4.5 miljoni (€ 420 991,75 LANEKSS un € 4 093 044,17 Sanitex).
Kas sastāda ~2% no 220 miljonu līguma summas..

Vai sāpju nauda?

Bet kāda vēl mārrutka pēc ir jāslēdz jauni līgumi par 4.5M, kad pirms pāris nedēļām ir noslēgts līgums par 220(330)M? Vai tikai prieka pēc, lai tos nepildītu no NBS puses?

Atbildēt

Svētais Vazelīns

18.03.2023. 21:38

Vēl viena piebilde par pretendentiem.

Konkursa komisija noraidīja jeb diskvalificēja tikai divus pretendentus – Rēzeknes Gaļas Kombinātu, un piegādātāju apvienību (no 10 uzņēmumiem!): SIA “Latvijas tirgotāju savienība”, SIA “Lats veikali”, SIA “Santaro”, SIA “Beātus”, SIA Sulema”, SIA “Rijupe”, SIA “Eirospars”, SIA “IG Centrs”, SIA “Elli V”, ZS “Kumelītes”.

Divi citi pretendenti – LANEKSS un Sanitex netika diskvalificēti, jo viņi jau iepriekš ir piegādājuši pārtiku NBS, tas būtu ļoti savādi, ja te viņus atzītu par neatbilstošiem.

Vaicāsiet, kā tika atrisināta Zītari LZ uzvara? Sanitex tika uzaicināti iesniegt galīgo piedāvājumu 2. konkursa posmā, taču nolēma nepiedalīties tālāk nesamērīgo līguma prasību dēļ. LANEKSS iesniedza, bet neuzvarēja konkursā, varbūt piedalījās kompānijas pēc, lai radītu konkurences imitāciju?

Atbildēt

Svētais Vazelīns

18.03.2023. 21:34

»

“Pentagona līgums”

Parasti neesmu kļūdījies...


Es redzu, ka tu visu zini un saproti, kā arī to, ka līgumu un nolikumu pats lasījis neesi, tāpēc balsti savus, jāatzīst loģiski pamatotos pieņēmumus fantāzijās, bet es rakstu FAKTUS.

Atbildēt

18.03.2023. 21:31

bildē žīdu žurka Mūrniece ar to pašvaldības vadītāju (Zilupe?) sarunājās krieviski, jo latviešu valodu tas mēsls nesaprot.

Atbildēt

“Pentagona līgums”

18.03.2023. 21:21

»

Svētais Vazelīns

Vispirms varbūt vajag pašam izlasīt? Par līguma laušanu nepiekrītu. Atliek pierādīt, ka uzvarētājs Zītari LZ ir bijis no sākuma iesaistīts shēmā (par to nav ne mazāko šaubu) un saskaņā ar līguma punktu 9.7. viņus var sūtīt uz poda...


Neproti lasīt Latvijas gružukastē? Līgums par pārttiku bija kluss, labi izshēmots! Vienreizējs laupījums. Miljoni jau sadalīti. Kādu “noderīgo idiotu” sodīs, kratīšanu šovs jau noticis!

Kāds man teic, ka atkal dzirdēsim - “tā ir mācība”, “citreiz būsim gudrāki”, “tādas klļūdas vairs nepielaudīsim” Gadiem dzirdam šīs frāzes!

Amerika nav tur, kur tā atrodas, bet ir tur, kur to taisa!

Atbildēt

vispār jau

18.03.2023. 21:15

»

Svētais Vazelīns

Twitterim šādi palagi neder, tāpēc atstāšu te. Skaidrojums visiem nezinīšiem, raksta autoru ieskaitot, kas tad īsti tika pārkāpts un nav kārtībā ar šo konkursu. Un šeit ir tikai neliels "virs ūdens" redzamo pārkāpumu uzskaitījums...


Noliktavas pakalpojumu cena ir pilnīgi adekvāta, ja ņem vērā, ka tiek maksāts par jau noliktavā esošas preces glabāšanu. Tas ir apmēram tas pats, kas maksāt benzīntankam par tajā esošā benzīna glabāšanu. Benzīns tur glabājas tik un tā, bet saņemtā nauda ir papildus ienākumi par neko.

Atbildēt

Aleksandrs Poika

18.03.2023. 21:15

..kas par gaudulīgu "gara darbu" jeņķu gaumē...se būdā...

Atbildēt

“Pentagona līgums”

18.03.2023. 21:14

»

Svētais Vazelīns

Vispirms varbūt vajag pašam izlasīt? Par līguma laušanu nepiekrītu. Atliek pierādīt, ka uzvarētājs Zītari LZ ir bijis no sākuma iesaistīts shēmā (par to nav ne mazāko šaubu) un saskaņā ar līguma punktu 9.7. viņus var sūtīt uz poda...


Parasti neesmu kļūdījies.

Es tā redzu. Laiks rādīs. Domāju, ka atradīs, ka līgumu nevar lauzt. Jo nauda jau sadalīta.. miljoni…

Skaidra shēma - atrada NA biedru - iepirkuma komisijas vadītāju, I. Mūrniece AM ministre. AM ir valsts augstāko noslēpumu prioritāte tagad “kara laikā”.

Visi līgumi dzelžaini valsts un komercnoslēpumi. Nebūtu skandāla, nebūtu noplūdes, viss ripinātos klusi uz priekšu.

Tā bija kovidafērā. Vēl tagad 62 miljoni atvēlēti kovidvakcīnām.

Sarunā ar Pabriku, pārsteigtajiem uzņēmējiem Pabriks pateica tiešā tekstā mierīgi - ka, ja noslēgs līgumu, privāti grib to un to. Tam un tam. Konkrēti!

Pabriks no sinagogas, žīds Levits VP, žīdene Mūrniece vīkšās nomainīt žīdu Rīgas pilī. Žīdu nacistu, cionistu, vara.


Ja es pats nekonsultētu par “Pentagona līguma” paraugu! Kaut Latvijā pirms tam par to bija klusums.

Ja nebūtu noplūdis tas līguma saturs līdz J. Liepniekam, neviens neko neuzzinātu.

Atbildēt

Žīdene Mūrniece ar NA biedriem izzog valsts budžetu

18.03.2023. 21:03

un saņems paaugstinājumu zagļu hierarhijā un plāno nomainīt žīdu E. Levitu. Vai tas nav redzams?

Atbildēt

Svētais Vazelīns

18.03.2023. 21:02

»

“Pentagona līgums”

https://www.la.lv/vjaceslavs-dombrovskis-par-liguma-nosacijumiem-220-miljonu-eiro-vertajam-iepirkumam/komentari...


Vispirms varbūt vajag pašam izlasīt? Par līguma laušanu nepiekrītu. Atliek pierādīt, ka uzvarētājs Zītari LZ ir bijis no sākuma iesaistīts shēmā (par to nav ne mazāko šaubu) un saskaņā ar līguma punktu 9.7. viņus var sūtīt uz poda:


9.7. Ja Izpildītājs apzināti veic Līguma noteikumiem neatbilstošu prettiesisku darbību, kas ir pretrunā ar Līguma noteikumiem vai labas ticības principam, tad var uzskatīt, ka ar
šīs darbības veikšanu Izpildītājs ir vienpusēji atkāpies no Līguma un Izpildītājs zaudē
visas ar Līgumu iegūtās tiesības un papildus 8.10. punktā noteiktajam līgumsodam,
Izpildītājs atlīdzina Pasūtītājam visus ar minēto darbību vai darbībām radītos
zaudējumus.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

FotoKurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī drošības garanta – nākamā Latvijas prezidenta – atlases un ievēlēšanas intriga. Izrādās, ka bez Lemberga nevar. Tāda ir cena, ja valdības koalīcija nespēj vienoties par vienu kopēju Valsts prezidenta kandidātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

FotoLaikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus. Lai arī patīkamāk noteikti būtu svinēt Latvijas svarīgāko uzvaru, diemžēl nāksies brīdi uzkavēties arī šajā publiskās diskusijas laukumā, īsi atvairot izdarītos metienus pa maniem vārtiem.
Lasīt visu...

8

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

FotoTā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.
Lasīt visu...

21

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

FotoKas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks.
Lasīt visu...

3

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

FotoPēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila Saksa-Konstantinova apgalvojumiem presē, šo rakstu vēlamies sākt ar diviem būtiskiem jautājumiem. Kurš ir atbildīgs par ekspertu ekspertīzes kontroli, un kā pasargāt mūsu bērnus un sabiedrību no stigmatizējošu un veselību apdraudošu naratīvu veidošanās sabiedriskajā domā?
Lasīt visu...

21

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

Foto“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par to, ka pēc prezidenta ievēlēšanas nevajadzētu veidot citu koalīciju. To viņš uzsver “Neatkarīgās” raidījumā, kurā piedalās visi trīs prezidenta amata kandidāti un kā eksperts – bijušais Valsts prezidenta kancelejas šefs Mārtiņš Bondars (Vairas Vīķes-Freibergas laiki). “Prezidenta dēļ koalīcija sastrīdas? Tas nav nopietni,” Pīlēns pabeidz domu.
Lasīt visu...

21

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

FotoGrūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut ko tādu, ko nosauca par prokremlisku – proti, nedraudzīgu mūsu kopējam stāstam. Kāpēc neko tādu mēs no viņa nedzirdējām iepriekšējos četrus gadus, lai gan utaino šovinistu grūpijas un virsvadītāji tāpat darīja savu darbu. Un – ne tikai Saeimas namā.
Lasīt visu...

21

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

FotoLatvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no citām disciplīnām/zinātnēm. Arī atsevišķa Latvijas vēsture ne, bet tā tiks mācīta pasaules vēstures kontekstā. Lai plašākai publikai palīdzētu saprast diskusiju, vēlētos dalīties ar to, kas ir vēsture, kāpēc tā jāmāca un kādu vēsturi vajadzētu mācīt mūsu skolās.
Lasīt visu...

21

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

FotoPersonīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu ceļmalā stāvošos zemniekus vai teiktu iedvesmojošas runas meijām greznotos tautas namos. Pats galvenais ir, lai nākamais prezidents būtu spējīgs vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos. Lai viņam būtu izveidoti labi personiskie kontakti ar visiem Eiropas, ASV un NATO līderiem un lai viņam vienmēr būtu iespēja ar tiem sazināties un paust savas bažas par Eiropā un pasaulē notiekošo. Un arī lai ārvalstu partneri savukārt cienītu mūsu prezidentu un zinātu, ka viņa domās ir vērts ieklausīties.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...