Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Hugo

22.03.2023. 15:54

Ja kaut ko pirmie 5 mēneši ir parādījuši, tad vismaz vārdos un darbos, šlesers un kremlis, ir kā čūska un ezis. NA lielāki kremlini darbos :)

Atbildēt

Sakritība?

21.03.2023. 03:08

Ērikam Ezeriņam valsts amatpersonas deklarācijā par 2018.gadu norādīta māsa "JETE ROLAVA", bet Naurim Rolavam tā gada deklarācijās ir laulātais "JETE ROLAVA". Skaidrības labad jāatzīst, ka jau 2020.gada deklarācijā N.Rolavam JETE ROLAVA vairs nav norādīta kā laulātais.
Bet gan jau ka tā tikai sakritība. Jo visi tak saprot, ka nebūtu pārāk labi, ja divi izbijuši radinieki strādātu vienā komisijā viens otra pakļautībā...

Atbildēt

!

19.03.2023. 16:05

»

Dzejnieks

Tavuprāt te nāk lasīt totāli lohi un kremlini


Tu esi totāls muļķis? Ja liec te propagandas saiti.
Palēkā, dabūsi burkānu!

Atbildēt

varbūt

19.03.2023. 14:50

pats lielais rakstītājs bez vārda tomēr paskaidros,kāds sakars afeŗai ar Mūrnieci,jeb viņu vienkārši vajag noēst bez sāls un lieta darīta?

Atbildēt

bet mani fascinē

19.03.2023. 14:46

»

Edžus

Mani fascinē ka NA tā arī nav pateikuši kas tad bija Helmaņa un Avena tikšanās iemesls.Par ko vēlējās runāt Avens vai tieši Helmanis?Interesanti kas Kremļa finansistam un Ogres domes mēram ir kopējs.Izskatās ka NA valdes locekli Mūrnieci tas neuztrauc


Tas,ka tu esi nokritis no plaukta.tik daudz,cik NA par to skaidrojās,neviena partija nav skaidrojusie,nemaz nerunājot par pašu Helmani,kurš šai sakarā pa pusstundai skaidrojās vai visā televīzijās un visos portālos.turpini vien gulēt.Dusi saldi!

Atbildēt

Mūrniece

19.03.2023. 14:46

Palīgā! Rosļikovs mani regulāri drāž!

Atbildēt

Svētais Vazelīns

19.03.2023. 14:34

»

Nu redz

Ja šo visu izklāsta, kur paliek komercnoslēpums


izskatās ir šī raksta autors. Žīdu huntas svaidītais.

Atbildēt

Edžus

19.03.2023. 14:31

Mani fascinē ka NA tā arī nav pateikuši kas tad bija Helmaņa un Avena tikšanās iemesls.Par ko vēlējās runāt Avens vai tieši Helmanis?Interesanti kas Kremļa finansistam un Ogres domes mēram ir kopējs.Izskatās ka NA valdes locekli Mūrnieci tas neuztrauc.

Atbildēt

raziks

19.03.2023. 13:50

Jau toreiz, kad 2010.g. Putins noorganizēja Polijas prezidenta Kačinska un viņa svītas ar 100 cilvēkiem lidmašīnas notriekšanu un izdzīvojušo turpat uz zemes nošaušanu, un pasaules varenie izlikās, ka noticis nelaimes gadījums, jo bija bail pieņemt mērus, bija skaidrs, ka Putins - putinisms - vatņiki savus noziegumus pret cilvēci turpinās.

Atbildēt

3% no līguma summas

19.03.2023. 13:28

»

Anti colorados

Spriežot pēc summas, kāds grupējums Latvijā, gatavojas barot krievijas armiju


un VDD\MIDD gatavi barot arī krievijas armiju

Atbildēt

Хм

19.03.2023. 12:21

»

Svētais Vazelīns

Un tagad odziņa uz šīs sūdu čupas...


Скорее, чтобы просто было питание по факту. А те 220.. Ну их же ещё подготовиться освоить нужно грамотно.. Кто ж знал, что СМИ разнюхают и понесется

Atbildēt

Хм

19.03.2023. 12:16

Патриоты решили распилить "немножко " денег. Но если прикрыться Росликовым и Шлесермом, то вроде как патриоты и не виноваты- их снова кремлины заставили!

Atbildēt

Lasītājs

19.03.2023. 11:41

Kāds Šleseris par kremlistu? Būtu rakstījis šepmanis, tad jā! Šlesers ir šepmanis, viņam nav vajadzīga Eiropai uzspiestā ļoti dārgā amerikāņu gāze, degviela, pērkot to, tauta paliek nabadzīgāka un pirktspēja ir niecīga.
Mūrniece, jā, tas kremlīns, jo grauj Latvijas tautsaimniecību ar amīšu uzspiestajām sankcijām un vēl šeptē armijas pārtikas iepirkumos, turot badā Latvijas karavīrus, kā uzdevumā, var katrs izdomāt.

Atbildēt

anonīmie skribenti

19.03.2023. 11:20

no visprogresīvākās paristu partijas nevar pārdzīvot neiekļūšanu Saeimā ar visu Pabriku priekšgala.Tālab ārdās.Zemiskums rullē.

Atbildēt

nesaturēts saturs

19.03.2023. 10:23

»

apbižota liver- jeb aknu desa

Situācija izskatās trauksmaina: "Pabriks satriekts par pārkāpumu apmēru un uzsver, ka vainīgie jāsoda". Vēl vairāk - "Tas met ēnu uz visu aizsardzības nozari. Vienlaikus uzskatu, ka tā nevar būt sistēma," norādīja Pabriks". Tiktāl tvnet svaigākie jaunumi. Tātad - sistēma tā neesot, bet atsevišķās šaraškās...


Par 220 miljoniem euro var pabarot ne tikai armijniekus, bet arī VISUS civiliedzīvotājus, par 110 € katru. Pabriks gadiem ilgi bija aizsardzības ministrs, līdz paristu un bordānistu caurkrišanai vēlēšanās, bet tagad ir "satriekts".

Atbildēt

MI

19.03.2023. 10:16

Made in NA

Te paradbiedru amatā iestutēja, te koļamējamiem pasūtījumi, te vingrotājs un aveņu podi, te vingrotājs trenuškas ar ložmetēju, te vingrotājs pret sabiedrību, te Siguldā cilvēki jāizmet no dzīvokļa, te armijas putra ievārīta. Te šaubīgi 40 mio jāatskaita.
Septmaņi kā pa savu ķešu ņemas.

Nu vieni nesmuki šeptīgi bla, bla tirgoņi.

Atbildēt

gunča t.s."lasītājam"

19.03.2023. 10:13

jājautā, cik sen kā atbrauci no savas "Rašas"? Redzams , esi tīrais krievu trollis. Nav vērts atkārtot visas tavas teiktās dumjības 220mlj. sakarā. Te darbs un kompetence ir Latvijas Drošības Dienestam.

Atbildēt

Haralds Kalns

19.03.2023. 09:56

Cik cēli uzmundrinoši, nacionāli patriotiski, spārnos ceļoši skan salikums Nacionālās apvienības Ētikas komisijas loceklis (pimpis)! Jūs, nacionālā organizētā grupējuma kverpļi, ja atliek rūmes savā ikdienas balagānā, noklausieties KĀRĻA ULMAŅA uzrunas tautai. Var jau teikt, ka izklausās pēc teatrāla patosa, bet viņam bija ideja un mērķis, viņš tā domāja un saprata - bija patiess! Un tauta modās, cēlās, valsts straujas attīstības nākotnei. Kašāja melnu, jo saprata un redzēja priekš kā - LATVIJAI!!! Jūs šodien, savā komformismā, vervelējat zem deguna divdomībās un katrai frāzei galā var likt: Es zinu šie vārdi, tev nenāk no sirds! P.S. Tomas Babingtons Makolijs ir teicis: Laba valdība ir nevis tā, kas vēlas padarīt cilvēkus laimīgus, bet gan tā, kas zina, kā to izdarīt!!! P.P.S. Armijas pārtikas apgādes iepirkuma līgumā atslēgas vārds ir Modris Supe (meklējiet saiknes ar NA), kurš būtu galvenais loģistikas fīrētājs, atrodot ražotājus, transportētājus un uzglabātājus. Tajos arī aizklīst 200-300 miljoni, lielākoties aizķeroties Supes ķešā! Taču tik smalks domu gājiens nav pa spēkam okšķeriem un tiesnešiem!!!

Atbildēt

Anti colorados

19.03.2023. 08:07

Spriežot pēc summas, kāds grupējums Latvijā, gatavojas barot krievijas armiju.

Atbildēt

vv

19.03.2023. 07:59

Gribētos redzēt ēdienkarti, stāsta ka dienā uz kareivi 50 eiras, vai tam vinnētāju kantorom tādi pavāri maz ir kas tik dārgus ēdienus māk gatavot.

Atbildēt

Pats esi idiots

19.03.2023. 07:55

»

cik stulbs tu esi ,

jeb maita. zagšana te iet vaļā jau no 90 tajem , un tas balamute arī tur bija klāt. Tagad viņi taisās par glābējiem . VP alkatīgajā leģionā neko nemaina. Te vajadzīga totāla tiesa


Runa ir konkrēti par AM iepirkumiem. “Pentagona līgumi” ir īpaši, tajos neraksts kopējo līguma summu, bet ieraksta minimālo ar piebildi, ka (ASV vai Ukr. vai LV) segs visus papildus izdevumus, tā līgumā panāk neierobežotu līguma summu, bet visu apmaksā ASV Federālo rezervju sistēma ar usd štancējamo mašīnu.

Latvijas budžetu izzog, ieķīlājot valsts īpašumus ar visiem cilvēkiem, kurus “pasviež zem tanka”.

Atbildēt

cik stulbs tu esi ,

19.03.2023. 07:40

»

Visticamāk, ka “Pentagona līgumi” bija arī Ukrainas armijas iepirkumos

Kur Pentagona un ASV atbalsts, tur “Pentagona līgumi” cīņā ar “terorismu pasaulē”. Ukraina cīnās ar Krievijas terorismu...


jeb maita. zagšana te iet vaļā jau no 90 tajem , un tas balamute arī tur bija klāt. Tagad viņi taisās par glābējiem . VP alkatīgajā leģionā neko nemaina. Te vajadzīga totāla tiesa.

Atbildēt

Glumais žīds Roberts Zīle

19.03.2023. 07:31

»

Nacionālo Atkritumu (NA) blondi krāsotās ministres

Korupcijas novērošanas un atbalsta birojs (KNAB) kādreizējo tieslietu ministri Broku aizturēja 2019.gadā. Viņa tolaik bija Nacionālās apvienības deputāte Rīgas domē un Latvijas Universitātes (LU) rektora vietniece. Lietā apsūdzēti ir arī bijušie "Skonto būve" īpašnieki Guntis Rāvis un Ivars Millers. ...


Šis NA pelēkais kardināls Zīle izvairās ieņemt kādu valstisku amatu, jo arī drīz nonāktu uz apsūdzēto sola. Viņampatīk Eiroparlamentā, alga pāri 20 000 € mēnesī. Un citas puemaksas, faktuski neko nedarot, guļot, rijot un tiršot. Gan tiešā, gan pārnestā nozīmē tiršot.

Atbildēt

Visticamāk, ka “Pentagona līgumi” bija arī Ukrainas armijas iepirkumos

19.03.2023. 07:26

»

“Pentagona līgumu” lauž, iespējams, ar vardarbību, ar spaiidiem, safabricējot kriminālprocesu, jo visas “huntas rebes” nākušas gaismā. Jo radusies “sūce huntas noslēpumos...


Kur Pentagona un ASV atbalsts, tur “Pentagona līgumi” cīņā ar “terorismu pasaulē”. Ukraina cīnās ar Krievijas terorismu.

Hunta - E. Levits, K. Kariņš, I. Mūrniece, A. Pabriks nostiprinājās un izveidojās kovidafēras laikā, četros gados izzogot valsts budžetu par teju 7 miljardiem kovidafēras kontekstā.

V. Krištopans domā, ka hunta kritīs šogad maijā, pārvēlot VP, vai arī nekritīs. Un valsts izzagšana turpināsies.

Atbildēt

Boņuks

19.03.2023. 07:14

»

Mb ml

Laba bilde ar bijušo Zilupes mēru. Interesanti kadā valodā viņi komunicē, jo šis ar valsts valodu nedraudzējas ir pilnīgs 0


Tas pats ar viņa divām atvasēm, kurus viņš iekārtojis robežsardzē uz LV un KF robežas.

Atbildēt

Nacionālo Atkritumu (NA) blondi krāsotās ministres

19.03.2023. 06:02

Korupcijas novērošanas un atbalsta birojs (KNAB) kādreizējo tieslietu ministri Broku aizturēja 2019.gadā. Viņa tolaik bija Nacionālās apvienības deputāte Rīgas domē un Latvijas Universitātes (LU) rektora vietniece. Lietā apsūdzēti ir arī bijušie "Skonto būve" īpašnieki Guntis Rāvis un Ivars Millers. Apsūdzības ieskatā Rāvis un Millers devuši kukuli Brokai, lai viņa aizstāvētu uzņēmuma intereses LU iepirkumā par Rakstu mājas būvniecību.

Atbildēt

19.03.2023. 02:13

»

Svētais Vazelīns

Ar ko tu īsti gribi pamērīties?.. Esmu gan sastādījis, gan parakstījis, gan piedalījies neskaitāmās IUB izskatīšanas sēdēs. Pārsūdzējis, uzvarējis, zaudējis utt...


“Pentagona līgumu” lauž, iespējams, ar vardarbību, ar spaiidiem, safabricējot kriminālprocesu, jo visas “huntas rebes” nākušas gaismā. Jo radusies “sūce huntas noslēpumos”.

Ja jau hunta veikusi kratīšanas un starpnieki - līguma organizētāji aizturēti un tā iespaidoti, huntai - Levitam, Pabrikam, Mūrniecei, Kariņam - visai šai bandai ar ģenerālprokuroru un izmeklēšanas tiesnesi vairāk interesē, kā varēja notikt “huntas noslēpumu” noplūde, sagraujot sabiedrības acīs “huntas reputāciju”, nevis kas cits. Tagad, visticamāk, tas tā vai citādi iespaidos Mūrnieces nokļūšanu VP amatā. Izskatās, ka pēc “huntas noslēpumu noplūdes”, hunta ārdās un hunta bīda Mūrnieci VP amatā “uz balta zirga”.

Svētais Vazelīns turpina fantazēt un melot. Kā labā? Vēl viens huntas trollis?

Žīdu rebēm neredz gala.

Atbildēt

Vai kādam vēl nav skaidrs - valsti grauj korupcija

19.03.2023. 01:01

»

WWW

Zilupes mērs Oļegs Agafonovs... Astoņdesmito gadu sākumā Agafonovs divas reizes tiesāts par huligānismu un vienu reizi par laupīšanu. No cietuma laikiem viņam esot palicis tetovējums Aļi, kas esot arī viņa iesauka zināmās aprindās...


Vai vēl nav skaidrs, kas grauj Latvciju jau esot pie vara vairāk kā 30 gadus - NACIONĀĻI, visi pēc kārtas, jo viņi ir čekistu aprūpēti ar stukačiem, nav izgājuši lustrāciju unKremlis viņus, gan jau izmanto ar nāves draudiem, jo ir teikts, ka no čekistu aģenta kārtas var tikt vaļā tikai ar nāvi vai IZGAISMOŠANU.

Visi viņi, sākot ae HELSINKI 86, ar PILSOŅU KONGRESU< ar TBm, ar LNNK, ar NA ir Latvijas nodevēji.

Pajautājiet, noskaidrtojiet, ko viņi labu ir izdarījuši, lai Latvijā nebūtu korupcijas sērgas, lai tauta, zini, latvietis ar latvieti nebūtu sarīdīta, lai Latviju veidotu par latvisku.

Viņi neko nav izdarījuši, kā naida kurināšana, lai latviešus pazemotu, piesmietu un dzītu trimdā no valsts, kas vērtējams ap 200 000.

Valsti posta slepenie stukači "puguļi" un citi, valsti posta "rasnači" un "raivi" un daudzi citi.

Vieņiem visiem būtu vietā cetumā drīzāk, nevis Saeimā, valdībā.

Vari iedomāties - korumpanti, pat par miljoniem tiek izlaisti no cietuma, kad jāsēz par katru "PIECĪTI", lai sēž līdz tiesai.

Juris Stukāns sapņo par Policijas akadēmiju un aicina prokurorus iejaukties izmeklēšanā no pirmās dienas pēc krinmināllietas ierosināšanas.

Var ciņš izveidot 5 POLICIJAS AKADĒMIJAS, kā kāds rakstīja, un nekas neaminīsies, kamēr Latvijā nebūs patstāvīgu izmeklēšanas iestāžu, kuri nebūs pakļauiti priekšniekiem.

Un valstī jānosaka izmeklēšanas un tiesu politika, ko var saukt par TIESU VARAS vienotu STRARĒĢIJAs noteikšanu.`

VESELĪBA - sagrautam naudu izsaimnieko vieni un tie paši ārstu biznesmeņi. iozspiež samaksu par medicīnas aprūpi, saņem SEPTIŅAS ALGAS un nevienā vietā nestrādā.

TYātad, visiem medicīnas darbiniekiem JĀMNOSAKA ALGA un DABA DIENA 8 stundas grafiks un 8 stundas jāpieņem pacienti kā pie speciālistiem, tā uz izmeklējumiem, ATCEĻOR RINDAS.

Atbildēt

Osip

19.03.2023. 00:09

Vai tik šitās shēmiņas nav krievi uzveidojuši lai sagrautu vareno latvijas armiju.Un vai tk Mūrniecīte nav krievu superaģente.Tak ne jau Zimbabve pie vainas būs.Igauņi ar tādi naidīgi neizskatās.Ukrainā jau arī nupat līdzīgi iepirkumi bija.Nu tiešām krievu superaģenti darbojas.

Atbildēt

Svētais Vazelīns

18.03.2023. 23:21

»

“Pentagona līgums”

Vai pats esi kādu līgumu sastādījis


Ar ko tu īsti gribi pamērīties?.. Esmu gan sastādījis, gan parakstījis, gan piedalījies neskaitāmās IUB izskatīšanas sēdēs. Pārsūdzējis, uzvarējis, zaudējis utt.

Vēlreiz, tu, raksti pieņēmumus un savas fantāzijas (visai loģiskas, bet joprojām, tikai fantāzijas), es - konkrētus faktus, ar skaitļiem, datumiem, numuriem, summām, pantiem, punktiem un nosaukumiem.

Atbildēt

viltus žurnālistam

18.03.2023. 22:47

Kāpēc tu slēpies lai savu šmuci izgāztu? Pa krievu modei?

Atbildēt

“Pentagona līgums”

18.03.2023. 22:41

»

Svētais Vazelīns

Es redzu, ka tu visu zini un saproti, kā arī to, ka līgumu un nolikumu pats lasījis neesi, tāpēc balsti savus, jāatzīst loģiski pamatotos pieņēmumus fantāzijās, bet es rakstu FAKTUS


Vai pats esi kādu līgumu sastādījis?

Atbildi godīgi - bez viltus, maldiem un spaidiem.

Redzi, es neskaitāmus. Arī parakstījis. Paliksim katrs pie savas saprašanas. Savu nevienam neuzspiežu,

Atbildēt

WWW

18.03.2023. 21:48

»

bildē žīdu žurka Mūrniece ar to pašvaldības vadītāju (Zilupe?) sarunājās krieviski, jo latviešu valodu tas mēsls nesaprot


Zilupes mērs Oļegs Agafonovs... Astoņdesmito gadu sākumā Agafonovs divas reizes tiesāts par huligānismu un vienu reizi par laupīšanu. No cietuma laikiem viņam esot palicis tetovējums Aļi, kas esot arī viņa iesauka zināmās aprindās.

2007.gada rudenī tiesībsargājošās iestādes veica operāciju, aizturot aptuveni divdesmit organizētas noziedzīgas grupas dalībniekus aizdomās par kontrabandu, kukuļošanu un dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu. Viņu vidū bija muitas, VID, robežsardzes amatpersonas, kā arī Zilupes novada mērs Oļegs Agafonovs (Tautas Saskaņas partija). Aizturētā grupa organizēja kravas automašīnu rindas apiešanu Terehovas robežkontroles punktā, kā arī izkrāpa no valsts PVN atmaksu par it kā no Latvijas izvestām precēm. Tautas saskaņas partija iestājās sava biedra aizstāvībai, pats O. Agafonovs pēc tam, kad tika atbrīvots no apcietinājuma pret drošības naudu, publiski esot lūdzis Zilupes iedzīvotājiem piedošanu.

2017. gada marts - tiesā tiek skatīta krimināllieta, kurā par izvairīšanos no nodokļu nomaksās tiek apsūdzēts Zilupes mērs Latgales partiju pārstāvošais Oļegs Agafonovs un viņa sieva vietējā bērnudārza vadītāja Irina Agafonova.

Atbildēt

BARIKĀDĒS būvēt

18.03.2023. 21:41

Naciķi un pārējie sūdu rījēji,
traucē zemniekiem un kalpiem
dzīvot

Atbildēt

Svētais Vazelīns

18.03.2023. 21:40

Un tagad odziņa uz šīs sūdu čupas!

Ar abiem šiem pretendentiem – LANEKSS un Sanitex, kuri kvalificējās, bet neuzvarēja, NBS šī gada 10. un 12. janvārī noslēdz jaunus līgumus (Nr. 4/3.RNC/2023 un 6/3.RNC/2023), par... jopcik! Nu protams – pārtikas produktu piegādi 2023. gadam, par kopējo summu 4.5 miljoni (€ 420 991,75 LANEKSS un € 4 093 044,17 Sanitex).
Kas sastāda ~2% no 220 miljonu līguma summas..

Vai sāpju nauda?

Bet kāda vēl mārrutka pēc ir jāslēdz jauni līgumi par 4.5M, kad pirms pāris nedēļām ir noslēgts līgums par 220(330)M? Vai tikai prieka pēc, lai tos nepildītu no NBS puses?

Atbildēt

Svētais Vazelīns

18.03.2023. 21:38

Vēl viena piebilde par pretendentiem.

Konkursa komisija noraidīja jeb diskvalificēja tikai divus pretendentus – Rēzeknes Gaļas Kombinātu, un piegādātāju apvienību (no 10 uzņēmumiem!): SIA “Latvijas tirgotāju savienība”, SIA “Lats veikali”, SIA “Santaro”, SIA “Beātus”, SIA Sulema”, SIA “Rijupe”, SIA “Eirospars”, SIA “IG Centrs”, SIA “Elli V”, ZS “Kumelītes”.

Divi citi pretendenti – LANEKSS un Sanitex netika diskvalificēti, jo viņi jau iepriekš ir piegādājuši pārtiku NBS, tas būtu ļoti savādi, ja te viņus atzītu par neatbilstošiem.

Vaicāsiet, kā tika atrisināta Zītari LZ uzvara? Sanitex tika uzaicināti iesniegt galīgo piedāvājumu 2. konkursa posmā, taču nolēma nepiedalīties tālāk nesamērīgo līguma prasību dēļ. LANEKSS iesniedza, bet neuzvarēja konkursā, varbūt piedalījās kompānijas pēc, lai radītu konkurences imitāciju?

Atbildēt

Svētais Vazelīns

18.03.2023. 21:34

»

“Pentagona līgums”

Parasti neesmu kļūdījies...


Es redzu, ka tu visu zini un saproti, kā arī to, ka līgumu un nolikumu pats lasījis neesi, tāpēc balsti savus, jāatzīst loģiski pamatotos pieņēmumus fantāzijās, bet es rakstu FAKTUS.

Atbildēt

18.03.2023. 21:31

bildē žīdu žurka Mūrniece ar to pašvaldības vadītāju (Zilupe?) sarunājās krieviski, jo latviešu valodu tas mēsls nesaprot.

Atbildēt

“Pentagona līgums”

18.03.2023. 21:21

»

Svētais Vazelīns

Vispirms varbūt vajag pašam izlasīt? Par līguma laušanu nepiekrītu. Atliek pierādīt, ka uzvarētājs Zītari LZ ir bijis no sākuma iesaistīts shēmā (par to nav ne mazāko šaubu) un saskaņā ar līguma punktu 9.7. viņus var sūtīt uz poda...


Neproti lasīt Latvijas gružukastē? Līgums par pārttiku bija kluss, labi izshēmots! Vienreizējs laupījums. Miljoni jau sadalīti. Kādu “noderīgo idiotu” sodīs, kratīšanu šovs jau noticis!

Kāds man teic, ka atkal dzirdēsim - “tā ir mācība”, “citreiz būsim gudrāki”, “tādas klļūdas vairs nepielaudīsim” Gadiem dzirdam šīs frāzes!

Amerika nav tur, kur tā atrodas, bet ir tur, kur to taisa!

Atbildēt

vispār jau

18.03.2023. 21:15

»

Svētais Vazelīns

Twitterim šādi palagi neder, tāpēc atstāšu te. Skaidrojums visiem nezinīšiem, raksta autoru ieskaitot, kas tad īsti tika pārkāpts un nav kārtībā ar šo konkursu. Un šeit ir tikai neliels "virs ūdens" redzamo pārkāpumu uzskaitījums...


Noliktavas pakalpojumu cena ir pilnīgi adekvāta, ja ņem vērā, ka tiek maksāts par jau noliktavā esošas preces glabāšanu. Tas ir apmēram tas pats, kas maksāt benzīntankam par tajā esošā benzīna glabāšanu. Benzīns tur glabājas tik un tā, bet saņemtā nauda ir papildus ienākumi par neko.

Atbildēt

Aleksandrs Poika

18.03.2023. 21:15

..kas par gaudulīgu "gara darbu" jeņķu gaumē...se būdā...

Atbildēt

“Pentagona līgums”

18.03.2023. 21:14

»

Svētais Vazelīns

Vispirms varbūt vajag pašam izlasīt? Par līguma laušanu nepiekrītu. Atliek pierādīt, ka uzvarētājs Zītari LZ ir bijis no sākuma iesaistīts shēmā (par to nav ne mazāko šaubu) un saskaņā ar līguma punktu 9.7. viņus var sūtīt uz poda...


Parasti neesmu kļūdījies.

Es tā redzu. Laiks rādīs. Domāju, ka atradīs, ka līgumu nevar lauzt. Jo nauda jau sadalīta.. miljoni…

Skaidra shēma - atrada NA biedru - iepirkuma komisijas vadītāju, I. Mūrniece AM ministre. AM ir valsts augstāko noslēpumu prioritāte tagad “kara laikā”.

Visi līgumi dzelžaini valsts un komercnoslēpumi. Nebūtu skandāla, nebūtu noplūdes, viss ripinātos klusi uz priekšu.

Tā bija kovidafērā. Vēl tagad 62 miljoni atvēlēti kovidvakcīnām.

Sarunā ar Pabriku, pārsteigtajiem uzņēmējiem Pabriks pateica tiešā tekstā mierīgi - ka, ja noslēgs līgumu, privāti grib to un to. Tam un tam. Konkrēti!

Pabriks no sinagogas, žīds Levits VP, žīdene Mūrniece vīkšās nomainīt žīdu Rīgas pilī. Žīdu nacistu, cionistu, vara.


Ja es pats nekonsultētu par “Pentagona līguma” paraugu! Kaut Latvijā pirms tam par to bija klusums.

Ja nebūtu noplūdis tas līguma saturs līdz J. Liepniekam, neviens neko neuzzinātu.

Atbildēt

Žīdene Mūrniece ar NA biedriem izzog valsts budžetu

18.03.2023. 21:03

un saņems paaugstinājumu zagļu hierarhijā un plāno nomainīt žīdu E. Levitu. Vai tas nav redzams?

Atbildēt

Svētais Vazelīns

18.03.2023. 21:02

»

“Pentagona līgums”

https://www.la.lv/vjaceslavs-dombrovskis-par-liguma-nosacijumiem-220-miljonu-eiro-vertajam-iepirkumam/komentari...


Vispirms varbūt vajag pašam izlasīt? Par līguma laušanu nepiekrītu. Atliek pierādīt, ka uzvarētājs Zītari LZ ir bijis no sākuma iesaistīts shēmā (par to nav ne mazāko šaubu) un saskaņā ar līguma punktu 9.7. viņus var sūtīt uz poda:


9.7. Ja Izpildītājs apzināti veic Līguma noteikumiem neatbilstošu prettiesisku darbību, kas ir pretrunā ar Līguma noteikumiem vai labas ticības principam, tad var uzskatīt, ka ar
šīs darbības veikšanu Izpildītājs ir vienpusēji atkāpies no Līguma un Izpildītājs zaudē
visas ar Līgumu iegūtās tiesības un papildus 8.10. punktā noteiktajam līgumsodam,
Izpildītājs atlīdzina Pasūtītājam visus ar minēto darbību vai darbībām radītos
zaudējumus.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

"Rail Baltica" projekts kā aklās zarnas izgriešana caur papēdi

Foto“Pašlaik nav kārtīga saimnieka “Rail Baltica” īstenošanai”, “Valdība nav iestāde, kas apmaksā rēķinus”, “Premjere Siliņa parāda nostāju – vēlas skaidru atbildību”, “Tā kā līdz šim – turpināt nevēlos” – lūk, virsraksti dažādos plašsaziņas līdzekļos. Visbeidzot, uzstājoties Saeimas ārkārtas plenārsēdē ar atskaiti par savas valdības paveikto, premjere sacīja vēsturiskus vārdus, ka “Rail Baltica” projekta pašplūsma ir beigusies.
Lasīt visu...

21

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

FotoApritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki vairs nevar izvēlēties – ziemā atgūt vasarā tīklā nodoto elektroenerģiju vai arī to pārdot biržā par tirgus cenu. Turpmāk uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki visu saražoto elektroenerģiju varēs vai nu notērēt paši, vai arī pārdot biržā par aktuālo cenu, kas, būsim atklāti, ne vienmēr ir izdevīga.
Lasīt visu...

12

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

FotoJa pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums droši vien nav palicis nepamanīts kāds jauns vīrietis ar dubultu uzvārdu – Raimonds Lejnieks – Puķe.
Lasīt visu...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

12

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

FotoNesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka Saeimas vīri un sievas dzīvo pasaku valstībā. Vairums runātāju kaismīgi klāstīja, kas būtu jādara, bet neviens nerunāja, kas to traucēja paveikt jau, piemēram, pagājušajā gadā.
Lasīt visu...

21

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

FotoIgauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas nodrošinās ērtu tramvaja savienojumu ar Tallinas lidostu, pilsētas centru un ostu. Ülemiste termināla pabeigšana plānota 2028. gadā."
Lasīt visu...

21

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

FotoPartiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās “aizmirst” paziņot dažādus svarīgus sīkumus, piemēram – kur ņemt naudu savu ideju finansēšanai. Tomēr tajās reizēs, kad saruna ir garāka par pusminūti, sāk parādīties interesantas idejas. Uzmanībai daži momenti, kurus ne katrs lasītājs vienmēr redz.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...