Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Šlesers atklāj faktus tikai

18.03.2023. 21:01

»

Dzintars

Helmaņa gadījums pielika treknu punktu NA stāstam ka šī partija ir nacionālpatriotiska.Cerams ka NA vietā būs kāda jauna, tiešām nacionālpatriotiska partija kas nav VDK veidojums kā NA.Mūrniece ir pilnīgi nožēlojama ministre kas nav spējīga iestāties pret AS un Šlesera gānīšanos pret aizsardzības nozari...


Un pats Šlesers ir izbrīnīts, kā hunta “valsts augstākajis noslēpumos” izzog valsts budžet.

Šlesers no Saeimas tribīnes atklāja, ka noslēpumu noplūdes rezultāts nāca no Jurģa Liepnieka nejauši!!!

Tātad ir spēki, kas negrib pieļaut valsts izzagšanu.

Atbildēt

Dzintars

18.03.2023. 20:50

Helmaņa gadījums pielika treknu punktu NA stāstam ka šī partija ir nacionālpatriotiska.Cerams ka NA vietā būs kāda jauna, tiešām nacionālpatriotiska partija kas nav VDK veidojums kā NA.Mūrniece ir pilnīgi nožēlojama ministre kas nav spējīga iestāties pret AS un Šlesera gānīšanos pret aizsardzības nozari.

Atbildēt

kas te tad noskaidrojas, ka

18.03.2023. 20:47

AM un NA ir Kremļa iesūtītu diversantu midzeņi!

Atbildēt

“Pentagona līgums”

18.03.2023. 20:29

Precizējums.

Neko nezinādams vispār par AM līgumiem, kādai firmai 2022. gada vasarā sniedzu bezmaksas konsultāciju, kas gribēja slēgt iepirkuma līgumu ar AM par droniem, (sarunas ar A. Pabriku bija uzsāktas), iepazīstinot to ar “Pentagona līguma” saturu kā paraugu.

Atbildēt

“Pentagona līgums”

18.03.2023. 20:24

https://www.la.lv/vjaceslavs-dombrovskis-par-liguma-nosacijumiem-220-miljonu-eiro-vertajam-iepirkumam/komentari


“Šis līgums ir ļoti dīvains…” Dombrovskis pārsteigts par 220 miljonu eiro vērtā armijas pārtikas iepirkuma līguma juridisko formulējumu”.


“Man bija iespēja iepazīties ar šo līgumu, un, man liekas, varbūt man nav taisnība, bet, šķiet, ka viss tas stāsts ir izsūkts no pirksta… Šis nav līgums uz 220 vai 300 miljoniem eiro. Jo līgums uz summu ir līgums, kas saka: lūk, ir kāds pakalpojums vai prece, par kuru jāsamaksā šī konkrētā summa. Bet šajā līgumā – šis līgums ir ļoti dīvains – tur tā nav! Tur ir formulējums, ka līguma summa – pat ne līguma, bet plānotā līguma summa ir līdz tiem 200 miljoniem eiro. Priekš līguma tas ir ļoti dīvaini,” tādu viedokli TV24 raidījumā “Preses klubs” pauda ekonomists un partijas “Latvijas attīstībai” valdes loceklis, ekonomikas ministrs (2014) Vjačeslavs Dombrovskis, diskutējot par aktuālo tematu, kas saistīts ar Aizsardzības ministrijas (AM) 220 miljonu eiro vērto pārtikas ieprirkumu armijai.”

Nekā dīvaina pretēji Dombrovskim tur neredzu. Tas ir “Pentagona tipveida” līgums ar ASV, ko finansē ASV Federālā rezervju sistēma cīņai “ar terorismu pasaulē”. America the first!

Par šo “Pentagona tipa līguma” saturu uzzināju no ASV juridiskās literatūras.
Izskatās, ka raksta autors huntas vārdā runā par “piekto kolonu NA partijā”, lai novērstu sabiedrības uzmanību uz “pārmijniekiem”.

Faktiski ir jārunā par mērķtiecīgu politisko aprindu korupciju, slēdzot šo līgumu, par kuru saskaņā ar “visaugstākajiem huntas noslēpumiem” nepārprotami bija jābūt informēti gan E.Levits, gan A. Pabriks, ASV pilsonis K. Kariņš un I. Mūrniece.

Es skaidri saskatu, ka notiek mēģinājums izzagt valsts budžetu, līdzīgi, kā tas bija kovidafērā ar vakcīnām.

Bet, lai maldinātu sabiedrību, KNAB tika uzdots veikt skaļas aizturēšanas. I. Mūrniece atbrīvojusi no darba divas amatpersonas.

Ja pēc būtības līgums par 220 miljoniem iepriekš solīto 8 miljonu vietā atbilst “Pentagona līguma” standartam, tad līgumu vairs nav iespējams lauzt.

Tā kā līgums noslēgts saskaņā ar “huntas augstākajiem noslēpumiem”, līgums netiks lauzts. Bet KNAB trīs personu aizturēšanas, I. Mūrnieces divu personu atbrīvošana no amata ir “pārmijnieku meklēšanas aktivitātes”, kaut īstie valsts budžeta zagļi ir E. Levits, I. Mūrniece, K. Kariņš , A. Pabriks, VDD, SAB.

Kāda tad ir “Pentagona līguma” standarta būtība? Tas paredz, ka tajā ieraksta līguma summu, kas ir minimālā. Šajā gadījumā tiem bija jābūt iepriekš solītajiem 8 miljoniem. Bet paildus līgumā būtu jāietver nosacījums vienā teikumā - “AM apņemas segt visus papildus izdevumus”. Ar šo apņemšanos būtu fiksētas saistības segt visus citus papildus izdevumus, kas faktiski nav ne ar ko ierobežoti. Šobrīd tie (drošības pēc, visticamāk) minēti 220-300 miljoni.

Visticamāk, ka arī citi līgumi ar AM ir saskaņā ar “Pentagona līguma” standarta saturu. Bet neticu, ka A. Pabriks, E. Levits, I. Mūrniece, SAB un VDD neko nezināja par “Pentagona līguma” standarta saturu pirms manas bezmaksas juridiskās konsultācijas.

Neko nezinādams vispār par AM līgumiem, kādai firmai 2022. gada vasarā sniedzu bezmaksas konsultāciju, kas gribēja slēgt iepirkuma līgumu ar AM par droniem, sarunas ar A. Pabriku bija uzsāktas, iepazīstinot to ar “Pentagona līguma” saturu kā paraugu.

Cita starpā A. Pabriks nekaunīgi minēja, kādus papildus privātus bonusus viņš un vēl daži saņems, ja līgumu noslēgs.

I. Mūrnieces “grēksūdze” par 8 miljoniem un klusa vēlme ieņemt E. Levita vietu VP amatā:

https://youtu.be/HeE3cSFEwAE

Atbildēt

Svētais Vazelīns

18.03.2023. 20:14

Twitterim šādi palagi neder, tāpēc atstāšu te. Skaidrojums visiem nezinīšiem, raksta autoru ieskaitot, kas tad īsti tika pārkāpts un nav kārtībā ar šo konkursu. Un šeit ir tikai neliels "virs ūdens" redzamo pārkāpumu uzskaitījums.

Ir pieļauti vairāki rupju pārkāpumi konkursa norisē un vērtēšanas gaita, ar jebkuru VIENU no tiem pietiktu, lai konkursa rezultātu apstrīdētu un atceltu.

1. Nolikumā (apzināti?) nebija norādīta konkursa plānotā līguma summa (7. Iespējamais plānotais apjoms: Līguma darbības laikā Pakalpojums tiks pasūtīts pēc nepieciešamības atbilstoši pasūtītāja vajadzībām un plānotajiem finanšu līdzekļiem.) Lai gan budžetā tam tika ieplānoti 8 miljoni, kuri komisijas noslēguma ziņojumā (24.11.2022) mistiski pārvērtā par 220 miljoniem, vai līdz 330 miljoniem maksimāli.

2. Tika pieļauta nevienlīdzīga attieksme pret pretendentiem, jeb kropļota konkurence. Rēzeknes Gaļas Kombināts tika izslēgts jau pirmajā kārtā, kā neatbilstošs pēc 4 punktiem (Neatbilst: Likviditātes koeficients, Sadarbība ar paaugstinātas kvalitātes pārtikas produktu ražotājiem, Sadarbība ar paaugstinātas kvalitātes pārtikas produktu ražotājiem, Apliecinājums par visu tehniskajā specifikācijā norādīto pārtikas grupu produktu nodrošināšanu).

3. Apvienība “Latvijas tirgotāju savienība” ar citiem tirgotājiem arī tika diskvalificēti pirmajā kārtā pēc 2 punktiem (Neatbilst: Sadarbība ar paaugstinātas kvalitātes pārtikas produktu ražotājiem, Sadarbība ar pārtikas produktu ražotājiem Latvijas reģionos)

4. Tai pat laikā “uzvarētāja” Zītari LZ atbilstība nolikuma 41. punkta prasībām netiek vērtēta vispār (41. Autotransporta nodrošinājums, lai piegādes tiktu veiktas atbilstoši prasībām;)
Tāpat, kā 2.marta publikācijā NRA paziņoja Latvijas Pārtikas uzņēmumu federācija (LPUF), ka Zītari LZ nav noslēgts neviens līgums ar vietējiem pārtikas ražotājiem. Tad kā tika vērtēta Zītari atbilstība, ja tieši par sadarbības līgumu neesamību tika izslēgti divi citi pretendenti?

5. Vērtējot finanšu piedāvājumus Zītari LZ saņem 30 punktus par zemāko piedāvāto cenu noliktavu pakalpojumu izmaksām ārkārtas un kara gadījumā – € 1 par 1 tonnu mēnesī, kas ir 42 reizes zemāka cena par konkurenta – LANEKSS piedāvāto € 42.56. Te jāatgādina, ka jāuzglabā ir pārtika, attiecīgi, ir jānodrošina temperatūras, mitruma un sanitāro normu atbilstība. Redzot tik nesamērīgu piedāvāto cenu atšķirību, komisijas PIENĀKUMS bija pārbaudīt Zītari piedāvāto cenu saskaņā ar Publisko iepirkumu likuma 53. pantu: Nepamatoti lēts piedāvājums. Īpaši ņemot vērā, ka Zītari rīcība vispār NAV tādu noliktavu platību kādas būtu nepieciešamas līguma prasību izpildei.

6. Pēc I.Mūrnieces vārdiem, konkursa gaitā ir tikušas grozītas kvalifikācijas prasības pretendentiem (var minēt kuram par labu), kas nav pieļaujami

7. “Uzvarētāja” Zītari LZ saistība un ziedojumi ar A.Pabrika pārstāvētajai partijai – laikam savāda sagadīšanās.

8. Ministra A.Pabrika juridiskā padomnieka Valda Vernera iecelšana iepirkuma komisijas sastāva – atkal dīvaina sagadīšanās, kas neko nepierāda.

9. Un neiekļautās prasības, kas ir tikai norma 1000x kārt mazākos iepirkumos: kā iepriekšēja pieredze līdzīgu projektu/pasūtījumu realizācijā, bankas vai apdrošinātāju garantijas saistību izpildei, pieredze/resursi IT jomā e-platformas izstrādei (kurai jāsāk darboties 60 dienu laikā pēc līguma noslēgšanas) – netika iekļautas, jo Zītari LZ nekvalificētos nevienam no šiem punktiem.

----------------

53. pants. Nepamatoti lēts piedāvājums

(1) Ja piedāvājums konkrētam publiskam būvdarbu, publiskam piegādes vai publiskam pakalpojuma līgumam šķiet nepamatoti lēts, pasūtītājs pretendentam pieprasa skaidrojumu par piedāvāto cenu vai izmaksām, kā arī informāciju par pretendenta un tā piedāvājumā norādīto apakšuzņēmēju darbinieku vidējām stundas tarifa likmēm profesiju grupās.

(2) Skaidrojums īpaši var attiekties uz:
1) ražošanas procesa, būvdarbu metodes vai sniedzamo pakalpojumu izmaksām;
2) izraudzītajiem tehniskajiem risinājumiem un īpaši izdevīgajiem būvdarbu veikšanas, preču piegādes vai pakalpojumu sniegšanas apstākļiem, kas ir pieejami pretendentam;
3) piedāvāto būvdarbu, preču vai pakalpojumu īpašībām un oriģinalitāti;
4) vides, sociālo un darba tiesību un darba aizsardzības jomas normatīvajos aktos un darba koplīgumos noteikto pienākumu ievērošanu;
5) saistībām pret apakšuzņēmējiem;
6) pretendenta saņemto komercdarbības atbalstu.
(3) Pasūtītājs, konsultējoties ar pretendentu, izvērtē tā sniegtos skaidrojumus.

Atbildēt

Mb ml

18.03.2023. 20:11

Laba bilde ar bijušo Zilupes mēru. Interesanti kadā valodā viņi komunicē, jo šis ar valsts valodu nedraudzējas ir pilnīgs 0.

Atbildēt

apbižota liver- jeb aknu desa

18.03.2023. 19:59

Situācija izskatās trauksmaina: "Pabriks satriekts par pārkāpumu apmēru un uzsver, ka vainīgie jāsoda". Vēl vairāk - "Tas met ēnu uz visu aizsardzības nozari. Vienlaikus uzskatu, ka tā nevar būt sistēma," norādīja Pabriks". Tiktāl tvnet svaigākie jaunumi. Tātad - sistēma tā neesot, bet atsevišķās šaraškās esot savairojušies puvekļi, kuri esot jāizravē. Puvekļu ravēšanu apgrūtinot tas, ka tiem esot uzlikta slepenība un augstākā līmeņa pielaides.

Atbildēt

he, he

18.03.2023. 19:54

Nacionālie atkritumi kā bija Lakuča laikā zagīgi shēmotāji un valsts izzadzēji, tā ir palikuši arī tagad. Nekas šajā partijā nemainās. Mainās tikai cilvēki, bet netīrie darbi paliek tie paši.

Atbildēt

Ko tālāk?

18.03.2023. 19:45

Vai tiešām NA vietā nekad neradīsies jauna nacionāla, labēja partija? Vai nekad nebeigsies, šeftmaņu rebes? Kad vēlētāji atjēgsies, ka NA ir viena klana locekļi, tikai tēlo pūkainos?

Atbildēt

"okupācijas laikā dzimušie varēja nezināt ka dzīvo okupācijā"

18.03.2023. 19:38

¿..čekas maisos, tur viņu atradīsiet ar pseidonīmu – Nikolajs Pētersons, bet viņš protams to visu noliedz? Bet ko jūs gribējāt. Raksturīgi ka līdz šim atzinušies tikai kaut kādi aktieri un muzikanti. Nopietnāki vēži iet pavisam v atkaz (ko jūs, kas es par stukaču, mūsdienu trends - ja tevis nav maisos, tevis nav vispār, jau rīt sazināšos ar juristu).

Atbildēt

Svētais Vazelīns

18.03.2023. 19:20

Izskatās pēc Zandera. Laikam pēc KNAB pamošanās ir dots uzdevums novērst uzmanības fokusu no Pabrika.

Atbildēt

Edžus

18.03.2023. 19:15

Ir acīmredzami ka mērķis ir novākt nost Garisonu kurš traucē partijām bīdīt štelles.Izskatās, ka šeit notiek kopdarbs starp NA, AS un kangaru šleseru.

Atbildēt

Andriy Yermak

18.03.2023. 18:43

AM gadiem zog miljonus kā žīdi Kijevā, bet Pietiek lasītāja ieskatā izvērst pret Latvijas aizsardzības resoru ar neko nepamatotu nomelnošanas kampaņu nedrīkst?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

FotoKurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī drošības garanta – nākamā Latvijas prezidenta – atlases un ievēlēšanas intriga. Izrādās, ka bez Lemberga nevar. Tāda ir cena, ja valdības koalīcija nespēj vienoties par vienu kopēju Valsts prezidenta kandidātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

FotoLaikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus. Lai arī patīkamāk noteikti būtu svinēt Latvijas svarīgāko uzvaru, diemžēl nāksies brīdi uzkavēties arī šajā publiskās diskusijas laukumā, īsi atvairot izdarītos metienus pa maniem vārtiem.
Lasīt visu...

8

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

FotoTā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.
Lasīt visu...

21

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

FotoKas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks.
Lasīt visu...

3

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

FotoPēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila Saksa-Konstantinova apgalvojumiem presē, šo rakstu vēlamies sākt ar diviem būtiskiem jautājumiem. Kurš ir atbildīgs par ekspertu ekspertīzes kontroli, un kā pasargāt mūsu bērnus un sabiedrību no stigmatizējošu un veselību apdraudošu naratīvu veidošanās sabiedriskajā domā?
Lasīt visu...

21

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

Foto“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par to, ka pēc prezidenta ievēlēšanas nevajadzētu veidot citu koalīciju. To viņš uzsver “Neatkarīgās” raidījumā, kurā piedalās visi trīs prezidenta amata kandidāti un kā eksperts – bijušais Valsts prezidenta kancelejas šefs Mārtiņš Bondars (Vairas Vīķes-Freibergas laiki). “Prezidenta dēļ koalīcija sastrīdas? Tas nav nopietni,” Pīlēns pabeidz domu.
Lasīt visu...

21

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

FotoGrūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut ko tādu, ko nosauca par prokremlisku – proti, nedraudzīgu mūsu kopējam stāstam. Kāpēc neko tādu mēs no viņa nedzirdējām iepriekšējos četrus gadus, lai gan utaino šovinistu grūpijas un virsvadītāji tāpat darīja savu darbu. Un – ne tikai Saeimas namā.
Lasīt visu...

21

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

FotoLatvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no citām disciplīnām/zinātnēm. Arī atsevišķa Latvijas vēsture ne, bet tā tiks mācīta pasaules vēstures kontekstā. Lai plašākai publikai palīdzētu saprast diskusiju, vēlētos dalīties ar to, kas ir vēsture, kāpēc tā jāmāca un kādu vēsturi vajadzētu mācīt mūsu skolās.
Lasīt visu...

21

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

FotoPersonīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu ceļmalā stāvošos zemniekus vai teiktu iedvesmojošas runas meijām greznotos tautas namos. Pats galvenais ir, lai nākamais prezidents būtu spējīgs vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos. Lai viņam būtu izveidoti labi personiskie kontakti ar visiem Eiropas, ASV un NATO līderiem un lai viņam vienmēr būtu iespēja ar tiem sazināties un paust savas bažas par Eiropā un pasaulē notiekošo. Un arī lai ārvalstu partneri savukārt cienītu mūsu prezidentu un zinātu, ka viņa domās ir vērts ieklausīties.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...