Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

emīls1

18.04.2016. 17:57

18. apr. 2016.g Tv Euronews-Atgādina, ka zināmais Soross esot ieplānojis-"" Eiropu bez identitātes "' Kas tam humanoīdam vispār ir devis savus slimos murgus izplatīt? Tādu ...mē.....u jau nu par sho vien ir Tūlīt jāizolē no sabiedrības līdz viņa mūža noslēgumam. (bell)

Atbildēt

Balts etniskais

09.04.2016. 09:19

Vai tad Universitātē kāds nacionāli domājošs ir saglabājies? Kāpēc un ar kādām tiesībām tika pārdota viesnīca Rīga? Protams, to paveica rektors Zaķis! Cik liels kukulis tika saņemts...? Paši profesori, mācīb spēki raud, nav naudas! Kādam mērķim tika novēlētas tās deviņas vienības Latvijas Universitātei? Lai būtu, kas pelna naudiņu!
Tieši tā pat tika izrīkots ar Universāl veikalu agrāk "Armijas ekonomiskais veikals" Smilšu ielā. Tas viss tika darīts ar mērķi lai Latvijas armijai trūktu līdzekļi! Nu jāsaka: Latvijā valda viena noziedzīga organizācija bijušie komunisti, tagad Masoni! Muļķa Latvietis lai cīnītos, pamet Valsti un atstāj večus vienus! Tatad! Pasaules GUDRIE saka: Ja valstī pie varas nonāk Žīdi, Valsts ir nolemta!

Atbildēt

Google

02.04.2016. 10:10

Pēc http://pietiek.com/ lasītāju aicinājuma publiskojam to Saeimas deputātu vārdus un uzvārdus, kuri 3. martā balsojumā atbalstīja tā saukto Krimināllikuma “Āboltiņas grozījumu” pieņemšanu steidzamības kārtā 1. lasījumā.

Kā jau aprakstīts, šie grozījumi cita starpā paredz arī piecu gadu cietumsodu cilvēkiem, kam ienāktu prātā publiski aicināt grozīt valsts iekārtu, un līdz pat Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa iebildumiem neviens no šiem deputātiem neiebilda pret šīm un citām Krimināllikuma grozījumu projekta normām, kas bija tapušas slēpti no sabiedrības, vienojoties triju valsts specdienestu vadībai un ar Solvitas Āboltiņas aktīvu atbalstu.
1.Hosams Abu Meri VIENOTĪBA Par /2. Aldis Adamovičs VIENOTĪBA Par /3.Solvita Āboltiņa VIENOTĪBA Par /4.Ringolds Balodis NSL Par /5.Aija Barča ZZS Par /6.Guntis Belēvičs ZZS Par /7.Andris Bērziņš ZZS Par /8.Gaidis Bērziņš VL-TB/LNNK Par /9.Inga Bite LRA Par /10.Inesis Boķis VIENOTĪBA Par /11.Mārtiņš Bondars LRA Par /12.Augusts Brigmanis ZZS Par /13.Andris Buiķis VL-TB/LNNK Par /14.Einārs Cilinskis VL-TB/LNNK Par /15.Lolita Čigāne VIENOTĪBA Par /16.Valters Dambe ZZS Par /17.Gundars Daudze ZZS Par /18.Ints Dālderis VIENOTĪBA Par /19.Jānis Dombrava VL-TB/LNNK Par /20.Raivis Dzintars VL-TB/LNNK Par /21.Ritvars Jansons VL-TB/LNNK Par /22.Andrejs Judins VIENOTĪBA Par /23.Artuss Kaimiņš Par /24.Guntis Kalniņš ZZS Par /25.Ojārs Ēriks Kalniņš VIENOTĪBA Par /26.Aleksandrs Kiršteins VL-TB/LNNK Par /27.Jānis Klaužs ZZS Par /28.Nellija Kleinberga LRA Par /29.Rihards Kols VL-TB/LNNK Par /30.Armands Krauze ZZS Par /31.Kārlis Krēsliņš VL-TB/LNNK Par /32.Janīna Kursīte-Pakule VL-TB/LNNK Par /33.Vilnis Ķirsis VIENOTĪBA Par /34.Gunārs Kūtris NSL Par /35.Inese Laizāne VL-TB/LNNK Par /36.Ainars Latkovskis VIENOTĪBA Par /37.Ilmārs Latkovskis VL-TB/LNNK Par /38.Atis Lejiņš VIENOTĪBA Par /39.Aleksejs Loskutovs VIENOTĪBA Par /40.Inese Lībiņa-Egnere VIENOTĪBA Par /41.Ingmārs Līdaka ZZS Par /42.Anrijs Matīss VIENOTĪBA Par /43.Aivars Meija NSL Par /44.Romāns Mežeckis NSL Par /45.Ainārs Mežulis ZZS Par /46.Ināra Mūrniece VL-TB/LNNK Par /47.Romāns Naudiņš VL-TB/LNNK Par /48.Imants Parādnieks VL-TB/LNNK Par /49.Arvīds Platpers NS Par /50.Edgars Putra ZZS Par /51.Artis Rasmanis ZZS Par /52.Romualds Ražuks VIENOTĪBA Par /53.Jānis Ruks LRA Par /54.Inguna Rībena VL-TB/LNNK Par /55.Kārlis Seržants ZZS Par /56.Andris Siliņš ZZS Par /57.Valdis Skujiņš ZZS Par /58.Edvards Smiltēns VIENOTĪBA Par /59.Veiko Spolītis VIENOTĪBA Par /60.Laimdota Straujuma VIENOTĪBA Par /61.Inguna Sudraba NSL Par /62.Mārtiņš Šics LRA Par /63.Silvija Šimfa NSL Par /64.Juris Šulcs VIENOTĪBA Par /65.Jānis Trupovnieks ZZS Par /66.Jānis Upenieks VIENOTĪBA Par /67.Viktors Valainis VIENOTĪBA Par /68.Juris Vectirāns ZZS Par /69.Juris Viļums LRA Par /70.Ilze Viņķele VIENOTĪBA Par /71.Jānis Vucāns ZZS Par /72.Dzintars Zaķis VIENOTĪBA Par

www.tautastribunals.eu-12Un šis LIKUMS tapa: slēpti no sabiedrības, vienojoties triju valsts specdienestu vadībai un ar Solvitas Āboltiņas aktīvu atbalstu !!!

Kāpēc vispār kāds „likuma” papildinājums mums bija vajadzīgs, ja ar šo pašu, kas mums ir, var „samontēt” desmit gadus tikai par to, ka pieprasa ANO un ES iejaukties, lai apturētu Latvijas totālu izzagšanu, kas notiek ar ārzemju specdienestu palīdzību ?

Putina banda arī tikko pieņēma LIKUMU, ka policijas specvienības drīkst šaut uz pūli, šāvējus pilnībā atbrīvojot no atbildības !

Pieņēma tāpēc tādu likumu, ka tuvākā laika Krievijā gaidāmi grandiozi masu nemieri !

Āboltiņas banda arī pieņem ko līdzīgu !

Pieņēma tāpēc, ka gaida nemierus. Ne jau Krievijas propagandas dēļ, bet gan tāpēc, ka Latvija ir pilnīgi izzagta un gaidāmi tieši latviešu nemieri pret šo komunistisko huntu ar Āboltiņu priekšgalā.

Tātad, LIKUMS ir vērts tieši pret latviešu tautu. Krievžīdiem-lindermaņiem, cilēvičiem, gopoņemkiem, ždānokām u.c. samazgām no šīs šaikas, kurus uztur un organizē DP, nekas nav draudējis un arī nākotnē nedraudēs.

-Kas strādā „specdienestos”, nav noslēpums.

-Tie ir 100%tīgi noformēti no Maskavas cilvēkiem.

-DP strādā pilnīgi antilatviski deģenerāti.

-Vienai daļai no viņiem pat ārējā izskatā ir vērojams dauņa sindroms.

Kas ir tas, vai kurš ir tas, kas izbīda šos garā vājos debilantus ar izteiktu sadistisku noslieci,ar kuriem ir viegli manipulēt ?

Šo jautājumu neviens atklāti neuzdod, jo saprot, kā tāds jautājums var aizvest „pa skuju taku”. Šodien šīs lietas Godmaņa pakļautībā esošais „apkalpojošais personāls” , kurš darbojas Riharda Bunkas vadībā, lietas nokārto ievērojot distanci, ar psihotronisko ieroci. To var iestellēt uz dažādām frekvencēm. Pavisam vienkārši, cilvēkam ne no šī un ne no tā gribas pakārties, nošauties vai arī palu laikā ar visām drēbēm Daugavā nopeldēties. Ja vajag arī sirdij likt apstāties, vai galvā likt kādam „holestirīnotam” asinsvadam plīst.

Šī aparāta iedarbību es pagājušajā vasarā pilnība izjutu uz sevi.

Jā, bandīti(valstiski oficiālie) ir pārbijušies ne pa jokam.

Tribunāla lasītājiem nav sveši tādi specdienesta vīri(deģenerāti) kā Janka Kažociņš, kurš bija Padomju spiegs britu armijā. Un kā rakstīja vēsturnieks Indulis Ronis: viņa rokas ir līdz padusēm ar asinīm un paveicis ir vairāk kā pats Filbijs.

Un, kas tad ir Janka Maizītis ?

Visīstākais Krievijas valstiski organizētās mafijas „jumts” Latvijā. Daudzi varbūt aizmirsuši, tad atgādināšu. Kad pēcAtmodas laikā latviešu Zemessardze gribēja likvidēt mafijas perēkļus Latvijā, tāpat kā igauņi, Maizītis to kategoriski aizliedza. Viņš sacīja: ”Pie tiem mums jāpieiet baltos cimdos !”

Un tur pat vien jau pie jaunā LIKUMA sastādīšanas ir vēl viens Janka- ģenerāleišens Janka Reiniks. Arī Reinika rokas ir līdz padusēm ar asinīm ! Viņš ir Krievijas izlūkdienesta štata darbinieks.

Nekādā atpūtā viņi nav aizgājuši, kas attiecas uz viņu īsto darbu Maskavas interesēs. SABistu vai DPistu amatus šie recekļi ieņēma pēc Krievijas norādījuma. Un, kā interesē kalpo Krievija, esmu jau pateicis.

Visiem trim Jankām ir vēl kāds ļoti liels “smagums” jānes, proti, visiem ir miljonos mērāmi naudas KONTI, bet arī ar šo uzdevumu viņi, šie latvju tautas „varoņi”, drosmīgi tiek galā.

Un, tagad par vienu īstu fenomenu(īstenībā jau nekāds fenomens, bet visīstākā čekas mauka) Solvitu Āboltiņu ! Ja mēs uz viņu paskatāmies no malas un vērtējam viņu pēc izteiksmes veida- attiecīgās tēmas izklāsta formas, mums jāsecina, ka viņa ir primitīvisma paraugs, bet ne diplomēta juriste.

Uzvedība un attieksme pret līdzcilvēku norāda uz viņas iekšējo brutalitāti- nesakārtotību- haosu.

Nekas jau nepaliek apslēpts, kas nenāktu reiz atklātībā. Šī perversā padauza ir īsta „Trojas blakts” uz latviešu tautas miesas. Dēle, īsta parazītiska asins sūcoša dēle. Mēs taču redzējām, kā šī neliete atkal tika Saeimā ! Ne jau ar saviem un Latvijā esošiem spēkiem tas izdevās. Viņas izdarība ir vērtējama kā iespļautas krēpas latviešu tautas sejā. Jaunais deputāts, kad tas labprātīgi nevēlējās piekāpties viņas „lūgumam”, tika smagi piekauts un salauztas ribas… .

Demokrātija Staļina gaumē !

Un jūs ievērojāt, ka šī perversā mauka(kāpēc perversa mauka, paskaidrošu) bez sirds dēstiem var Saeimā ņirgt kā ķēve un nekaunēties no tautas !!!

Solvita Āboltiņa: jau pirms Atmodas strādāja vīzu daļā, kas praktiski skaitījās KGB iestāde. Tādās vietās latvietes netika pieņemtas, bet, smuks deguns esot labs palīgs „pākstei”, bērnībā dzirdēju runājam vecus vīrus. Toreiz neko nesapratu no „veču” runām, bet reiz, kad biju jau brieduma gados, kāds to pateica daudz skaidrāk: „Smuks deguns ir labs palīgs p—– !” Tad es arī apjēdzu, ko bērnībā biju dzirdējis daudz pieklājīgākā veidā- par „pāksti”.

Solvita, ĀboltiņaJa šī izdzimtene būtu kāda ielasmeita, tad man tas būtu vienalga, kas viņa ir un kam viņa virina savu kājstarpi, bet viņa atrodas augstākajā valsts varas orgānā, kas lemj manas tautas likteni. Šajā vietā viņa kā „latviete” ir tikusi tāpēc, ka „virinājusi” savas kājas ar krievu čekistiem. Ir zināms, ka viņa čekas uzdevumā ir to darījusi arī ar ārzemju tūristiem hoteļos.

Un ne tikai to vien, bet sniegusi(čekas uzdevumā) piedevām vēl lesbiskus pakalpojumus.

Viņa ir ļoti svarīgs „ķēdes posms” krievžīdisko cionistu cīņā pret latviešu tautu. Tāpēc viņa tiek no viņiem glābta un uzlikta uz mūsu tautas kakla.

Un, neaizmirsīsim, ka viņa tāpat kā iepriekšējie trīs Jankas, nes smago miljonāres „jūgu”, kamēr tautai jābrauc pa pasauli maizīti pelnīt pašiem un palicējiem Latvijā !

Tāpēc arī viņa ir viena no galvenajām šī LIKUMA pieprasītājām, jo bailes no tautas atriebības sāk vēdera saturu „bīdīt” biksēs.

Dažs labs sacīs, redz, SC ir malači, tie nebalsoja par šo LIKUMU ! Viņiem nevajadzēja balsot, jo viņi, šie Putina partijas kolēģi, ir šī noziedzīgā LIKUMA aisberga spice.

Pilnīgi visa Saeima ir viena vienīga noziedznieku banda, kas tikai to vien dara, kā parazitē un aplaupa tautu un valsti.

Viņi visi ir iesaistīti ārprāta kontrabandā, to starpā arī cilvēku kontrabandā.

Bez NATO un ASV iejaukšanās ar šo krievžīdisko himēru mums galā netikt.

Tāpēc H- 86 dara un darīs visu, lai NATO specvienības likvidētu šo bandītisko varu un atjaunotu demokrātiju !

Dievs svētī Latviju !

02.04.16 LRTT

jānis vanags,eva ālere, tālivaldis tālbergs,aleksejs ļedjajevs,aivars garda,juris lapinskisUn te jau mēs redzam šo krievžīdiskās bandas kokteili !

Labucka, Ušakovs, Āboltiņa, Šlesers…. .

Nils Ušakovs ir iesaistīts bērnu tirdzniecībā. Tā savā rakstā-atklātajā vēstulē apgalvo bijusī Latvijas iedzīvotāja (māte latviete, tēvs ukrainis) Vikija Tora, kura pašreiz dzīvo Kanādā. Tāpat iesaistē bērnu tirdzniecībā tiek vainota Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa, Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadītāja Laila Rieksta – Riekstiņa, bijusī Tieslietu ministre un Latvijas pirmās partijas biedre, pašreiz ES tiesas tiesnese Ingrīda Labucka (policijas ģenerāļa Aloiza Blonska meita), bijušais Latvijas pirmās partijas priekšsēdētājs Ainārs Šleser un viņa sieva Inese Šlesere, kā arī Rīgas bāriņtiesas priekšsēdētājs Aivars Krasnogolovs.
https://infoagentura.wordpress.com/2014/07/04/cietusi-mamina-nosauc-bernu-tirgotajus/

Atbildēt

:-(

02.04.2016. 09:30

Žēl, ka aurors savai publikācijai izvēlējies šādu miskasti!

Atbildēt

Google

01.04.2016. 22:11

Latvijas CTAG HELSINKI- 86 ziņojums NATO, ANO, ASV un ES.

Latvijas cilvēktiesību grupa Helsinki-86 atkārtoti pieprasa NATO, ANO un ES apturēt Latvijas Republikas suverenitāti un attīrīt visas valdības iestādes no bijušajiem KGB darbiniekiem un viņu ielikteņiem, kuri darbojas Krievijas specdienestu vadībā.
Latvijas armija ir “Trojas zirgs” NATO struktūrās. Pēc pirmā Krievijas signāla tā uzbruks Latvijā stacionētām NATO vienībām. Pie katra NATO uzticīga latviešu virsnieka ir pielikts likvidators, kurš trauksmes gadījumā nekavējoties nošaus attiecīgo NATO uzticīgo personu.
Visas LR represīvās struktūras vada bijušie komunisti, KGB darbinieki un viņiem uzticīgi šo darbinieku pēcnācēji.
Arī Latvijas prezidents Raimonds Vējonis, premjerministrs Māris Kučinskis un Aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis, ir Maskavai uzticīgi cilvēki, kuri nāk no Ventspils mēra Aivara Lemberga aprindām.
Aivars Lembergs, tāpat kā Rīgas mērs Nils Ušakovs, ir anti- NATO un anti- ES noskaņoti Putina partijas piekritēji. Aivars Lembergs komunists un KGB darbonis, kurš apzadzis Latviju miljardu apmēros. Nils Ušakovs noķerts spiegošanā par labu Krievijai, bet neskatoties uz to, turpina valdīt pār Rīgu.
Latvijā ir ap 20 000 tūkstoši nelegālie kaujinieki, kuri darbojas dažādās apsardzes vienībās, kuras pilnībā nokomplektētas no bijušajiem krievu militāristu pēcnācējiem.
NATO, pirms nav veikta Latvijas attīrīšana no Krievijas vadībā strādājošiem elementiem, nedrīkst apbruņot Latvijas armiju ar moderniem ieročiem, jo tie tiks vērsti pret NATO un atdoti Krievijai.
Latvijā visu nosaka pagrīdes komunistiskā partija un bijušie KGB darbinieki, sarkanie nacisti, NATO, ES un ASV pretinieki.
Pagrīdes komunistiskās partijas politbiroja locekļi: A. Borovkovs, I. Godmanis, A. Brigmanis, J. Savickis, G. Indriksons, E. Johansons, V. Kargins, A. Lembergs, A. Šķēle, A. Šlesers, A. Suharenko u.c. bijušie komunisti un KGB darbinieki.
Visi šeit minētie, apzogot valsti un tautu, ir kļuvuši par miljonāriem un multi- miljonāriem.
Latvija ir vienīgā valsts Eiropā, kas nav atvērusi savus KGB arhīvus un kurā visi KGB darbinieki ieņem augstus amatus. Latvijā atrodas globālā terorisma koordinācijas centrs.
Helsinki- 86 dibinātājs Linards Grantiņš un represētais vēsturnieks- profesors Indulis Ronis pieprasa tikšanos ar ES, ANO, NATO un ASV vadošajām amatpersonām, lai liecinātu par noziegumiem, ko veic sarkanie nacisti pret latviešu tautu un Latvijas valsti.


LCTAG HELSINKI-86 dibinātājs un vadītājs L. Grantiņš29.03.2016

Atbildēt

Atbrivotajs

01.04.2016. 13:40

Vinas gan nav EU.

Atbildēt

Atbrivotajs

01.04.2016. 13:38

Geografijas genijiem. Andora , Monako,Gibraltars, Vatikans ,Islande utt.

Atbildēt

nuss

31.03.2016. 23:39

»

nuss

Tradīcijas un ar tām saistītais prestižs ir absolūti nenozīmīgs, ja jaunie studenti nemeklē paši savu ceļu, kur tradīcijas ir konfliktējošs faktors...


Labojums:
Krišjānis Barons ir tas kas mums saistās ar Dziesmu svētkiem...

Stāsts par nodzerto naudu liekas, ka tomēr saistāms ar Krišjāni Valdemāru.

Atbildēt

nuss

31.03.2016. 23:35

Tradīcijas un ar tām saistītais prestižs ir absolūti nenozīmīgs, ja jaunie studenti nemeklē paši savu ceļu, kur tradīcijas ir konfliktējošs faktors.

Problēma ar baltvācieti profesora amatā ir tā, ka izglītība pārstāj būt latviešu sasniegums. No psiholoģiskā viedokļa tas nav glaimojošs - bez tam, nebūtu nemaz tik liela atšķirība gala rezultātā, bet vismaz neviens nevar dzenāt darvas karoti pa savu sasniegumu mucu, ko paši ir sasnieguši. Ir tak būtiska atšķirība, ka mums Krišjānis Valdemārs saistās ar latvieti, kas pats sasniedza savas zināšanas, nevis, ka viņu atbalstīja baltvācietis... maz zināms fakts, ka baltvācieša pabalstu Krišjānis nodzēra, atrisinot nacionālo dilemmu par dziesmu svētku nelatvisko izcelsmi.
Tāda pat skatījumā var raudzīties uz nēģeru un mulatu identitātes meklēšanas problēmām gāžot Roda un citu kapitālistu, avantūristu un arī filantropu statujas, kas ne tikai sarausa resursus, bet arī lika pamatus pamatus visām ASV prestižajām universitātēm... problēmas rodas tad, kad šīs statujas tiek gāztas ārpus Āfrikas un kad universitātēs tiek ieviesta Melnās studijas, kas saistītas ar melnās rases vēsturi un kas ir plika politika. Un no šīs sērgas nav pasargāta arī LU - viens no iemesliem varētu būt kaut vai tāds, ka nacionālie Latvijas veidotāji ievietoja nosaukumā Lataviensis, nevis Latavia, kas iztulkojot īstenībā nozīmē Latviešu Universitāte. Un tam ir sava loģika, jo LU primārais uzdevums ir latviešu izaugsme, jo bez viņiem vairs nebūtu arī Latvijas.

UK augstskolām ir ļoti milzīgs prestižs - tajās mācās cilvēki no visas pasaules, tikai ģēniju un izcilu zinātnieku proporcionālais skaits pasaulē no tā kā nemainās tā nemainās...
Starptautiska universitāte ir koks ar diviem galiem. LU noteikti būtu lielāki ienākumi - un par nožēlu nereti šis ir galvenais iemesls. UK augstskolām ārzemju studenti ir ļoti būtisks ienākumu avots, kas robežojas ar dīvainiem lēmumiem(nesatraucoties kas notiek ar studentiem, pat tad, ja tie neierodas uz studijām, bet izgaist UK...), kam nav nekāda sakara ar valsts izaugsmi.
Tiesa gan - Latvijas studenti var tikpat brīvi doties studēt kaut kur citur, bet šī nav LU problēma.


"Strādājot pie manis pieminētajiem, ārējā pasūtītāja apmaksātajiem projektiem, studenti ne tikai apgūst tik ļoti noderīgās problēmu risināšanas metodes, bet saņem arī atbilstošu atalgojumu."
---------------
Tas ir ekonomikās attīstības jautājums un kā valsts politiskā elite to risina. Ja valstī viss ir kārtībā, tad arī uzņēmējiem būs iemesls nodarbināt augstskolu rezultātu, savādāk patlaban tā vairāk izskatās pēc valsts subsidēšanas, kaut tā vietā jaunajiem zinātniekiem vajadzēja dibināt no LU atsevišķus pētniecības institūtus un nodarboties ar pētījumiem un pasūtījumiem tur. Bet tas atkal ir naudas jautājums, jo nodibinot kaut ko atsevišķu LU zaudēs naudu, kaut par to vajadzētu uztraukties vismazāk.

Nevar piekrist par Mjanmas piemēru, kaut vai tāpēc, ka tas nav Mjanmas, bet gan rietumvalstu piemērs, kur ir izveidota un eksistē augsta specializācija, kur ir daudzi eksperti, arī izglītība, kas specializējas uz šaurām nozarēm un kas rada nepatīkamu ainu, kas izpaužas tajā ka no tā visā milzīgā bara reti kuram ir sajēgas par kopējo ainu. Mjanmai vienkārši ir problēmas tāpēc, ka tā kontrolē brīvību citās jomās un tā arī ietekmē zinātni un izglītību. Ja Mjanma būtu tik liela kā Ķīna, tai būtu mazāk problēmu šajā ziņā un Ķīnai tādu nav.


Valsts lielums neietekmē to kāds ir tās zinātnes līmenis - viss ir atkarīgs no tā vai ir izveidots pamats lai zinātni attīstītu. Piemēram, Latvija ir viena no vadošajām kvantu datoru izstrādē, bet ja neviens no kvantu datoriem netiek būvēts Latvijā, tad nav ko gausties par vietu zinātnē. Tas pats par medicīnu - ja Latvijā netaisa sarežģītas operācijas, neuzkrāj pieredzi, nekonstruē ķirurgus-robotus, kas ir nākotne(droši vien nu jau nākamo 5 gadu jautājums), tad nav ko ņaudēt par medicīnas sasniegumiem. Viena pati nauda zinātni neattīsta - tas ir ieguldītais darbs, meklējot jaunus risinājums.


Singapūra ir perfekta tehnoloģiskās izglītības vieta, jo tās teritorijā atrodas sakoncentrēti visi pasaules mikroshēmu ražotāju HQ(un atrodas arī rūpnīcas - galvenokārt dēļ jūŗas ceļiem) - tātad būs darbs. Bez ražošanas zinātne vienkārši nevar pastāvēt un viss. LU var sagatavot dažādus speciālistus, bet ja tiem darba Latvijā nebūs, tad nekādas jēgas no tā nav - viņi nodarbošanos sev atradīs, bet zudīs - Latvijai.


Rakstā ir apskatītas dažādas problēmas, bet nav pat būtiski vai Latvijā pastāvētu viena liela vai vairākas maziņas, vai starptautiska vai nacionāla augstskola - tās neietekmē zinātni, kas ir valsts pārraudzībā. Un tieši šis aspekts ir vismilzīgākā Latvijas problēma - nav tā, ka politiķiem un ierēdņiem(tajā skaitā LZA zinātniekiem, kas nereti ir kļuvuši ierēdņi-administratori un mācībspēkiem) nav nākotnes vīzijas... tādas ir un daudzas, tikai šīs vīzijas reti kad aptver visus Latvijas iedzīvotājus un tā ir milzīgā atšķirība, kas mūs atšķirs no Singapūras - valsts lieluma korporācijas.

Atbildēt

hm

31.03.2016. 20:11

Ievads aizgūts no padomju laikiem. Paldies partijai un personīgi V.I.Ļeninam ... protams, jauno prasību un laikmeta garā!
Par pārējo jāsaka - apbrīnojama diogēniska tuvredzība.
500 000 (pārsvarā jaunieši) devušies emigrācijā. Atlikušie lēnām un neatlaidīgi noveco un izmirst. Cik Latvijā ir uz zinātni bāzēti uzņēmumi, kuros strādā > kā 100 cilvēki un kuri pieder latviešiem vai Latvijas iedzīvotājiem?
Tāpēc Universitātes akciju kurss šobrīd ir tik zems, kā nekad! Karalis pliks!

Atbildēt

A.A.

31.03.2016. 19:49

Auziņa k-gs vai Jūs zinat, kāpēc LU durvis uz Merķeļa ielu ir slēgtas? Paskaidrošu ir pieņemts, ka pilsētā uz vienas ielas drīkst būt viens cirks! Tagat Jūs varat būt gandarīts,jo Rīgas cirks( Rīga, Merķeļa iela 40) ir slēgts, tā kā tagad varat gaidīt kāpumu QS pasaules universitāšu rangu tabulā.

Atbildēt

U.U.

31.03.2016. 19:27

»

Krāslavietis

Čekas stukačs Auziņš melo par augstākās izglītības pirmsākumiem Latvijā. Iespējams, ka viņš vēstures jautājumos ir muļķis un nezina, bet gudram cilvēkam jau to vajadzēja zināt. Latvijas teritorijā pirmā augstskola nebija RPI (RPI bija pirmā tehniskā augstskola)! Pirmā augstskola Latvijas teritorijā ...


Jā, tā ir taisnība par Krāslavas semināru, ko latviešu servilisma klasiķis, VDK algotnis ar LR ordeni (gudrā latviesu tauta pieprasīja dot ordeni "goda vīram", jo tas nekas, ka sadarbojās ar VDK) noklusē. Katoļi arī paši vainīgi, jo nav devuši izvērstu semināra vēsturisko apskatu, izmantojot Vatikāna u.c.arhīvus.

Atbildēt

derdz

31.03.2016. 18:24

raksts labs.

Atbildēt

derdz

31.03.2016. 18:19

»

A.P.

Universitāte tāpat kā cilvēces kultūras visi institūti laika gaitā ir piedzīvojusi radikālas izmaiņas. Mūsdienās universitāte strauji zaudē savu klasisko auru, jo pēc otrā Pasaules kara nākas runāt par šī kultūras institūta masovizāciju. Radās universitātes masu vajadzībām. LVU/LU vienmēr ir bijusi ...


bet tagad šķiet, ka latviešu masu, kultūru, utml., veido latviešu kapitālisti ...tāpat kā citās valstīs, kurās kapitālisti no paaudzes paaudzē spēj nodod savu mantojumu - lielo bagātību savai atvasei, to izmācot, utml., kuri var droši mācīties, mazliet praktizēties..jo viss ir samaksāts, bet kā pārējai daļai,lai mācītos un izdzīvotu ( paēstu, pa dzīvokli, utml.) ir jāstrādā, un retam, kuram izdodas izsisties!!! Vai to nesauca par terokrātiju ?http://kapitals.lv/10-vacijas-majsaimniecibu-pieder-gandriz-60-visas-valsts-privatipasumu/ 2014. gadā 10% bagātāko Vācijas mājsaimniecību piederēja gandrīz 60% visu reālo aktīvu valstī, kas liecina par to, ka Vācijā pieaug mantiskā nevienlīdzība, teikts Vācijas Centrālās bankas (Bundesbankas) publiskotā pētījumā, par kuru vēsta laikraksts Sueddeutsche Zeitung.Laikā no 2014. gada aprīļa līdz novembrim Bundesbankas veikta socioloģiskā pētījuma ietvaros tika aptaujāta 4 461 Vācijas mājsaimniecība. Pētījuma rezultāti rāda, ka 10% bagātāko mājsaimniecību, kuru aktīvu vidējā vērtība pārsniedz €468 tūkstošus, pārvalda 59,8% visu reālo Vācijas aktīvu (2010. gadā šis rādītājs bija 59,2%). Par reālajiem aktīviem Bundesbanka uzskata nekustamā īpašuma objektus, automašīnas, juvelierizstrādājumus, kompāniju akcijas, līdzekļus banku kontos, kā arī vērtspapīrus un citus finanšu aktīvus.
Tāpat 2014. gadā vienas Vācijas mājsaimniecības īpašumu vidējā vērtība bija €214 500 (+10% salīdzinot ar 2010. gadu), lai gan 75% Vācijas mājsaimniecību īpašumu vērtība nesasniedza šo līmeni. Pēc pētnieku domām, šie dati liecina, ka, par spīti ekonomiskās situācijas stabilizācijai, valstī turpina pieaugt mantiskā nevienlīdzība

Atbildēt

Krāslavietis

31.03.2016. 18:14

Čekas stukačs Auziņš melo par augstākās izglītības pirmsākumiem Latvijā. Iespējams, ka viņš vēstures jautājumos ir muļķis un nezina, bet gudram cilvēkam jau to vajadzēja zināt. Latvijas teritorijā pirmā augstskola nebija RPI (RPI bija pirmā tehniskā augstskola)! Pirmā augstskola Latvijas teritorijā bija Krāslavas garīgais seminārs, bet šis fakts ļoti riebjas čiuļiem, pussēlim čekas stukačam Stradiņam un visiem īstenajiem un nordiskajiem āriešiem no Rīgas apkārtnes.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

31.03.2016. 17:43

Pirmo reizi dzirdu apgalvojumus, ka likums mūs glābs. Mums visur ir likumi. Likumi par būvniecību - rezultāts? Ir jāveic pārvalde. + Lai to veiksmīgi darītu jāatgūst suverinitates instrumenti kas ir n-to gadu mērķtiecīgs darbs + veiksme, labvēlīgu apstākļu sakritība.
Cik es atceros tad mani mācīja augstskolā pēc mūsu profesoru ārzemju kolēģu tūlkotiem darbiem. Lūk pamatā kas nosaka kādas zināšanas mums pasniegs.

Negribās daudz rakstīt par šiem murgiem.

Labāk piedāvāšu Džordža Karlina (R.I.P.) teikto par ASV izglītību
https://youtu.be/ILQepXUhJ98

Atbildēt

gotiņa

31.03.2016. 16:38

Protams, dodiet Auziņam superkolhozu - Latvijas Universitāti! Tikai neaizmirstiet, ka visi publikāciju saraksti tām institūcijām, kuras savilks LU kolhozā, zudīs, un būtībā šī jaunā LU būs ar ļoti lielu cilvēku skaitu, bet ļoti sliktiem rādītājiem

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

FotoEiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats svarīgākais šajā ziņā ir tas, ka ES valstis tomēr ir gatavas vienoties un mēģināt pārvarēt šo krīzi kopā.
Lasīt visu...

12

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

FotoSaeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir pretēji Satversmes 15.pantam! Tur rakstīts - Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā. Kur notiks sēde? Maskavā, Vašingtonā, Ipiķos, Briselē? Kur? Kādi ir ārkārtīgie apstākļi?
Lasīt visu...

13

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

FotoNe tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku vides trokšņa dēļ ir nonākuši slimnīcās un 15 900 ir priekšlaicīgi miruši...” rakstīts Eiropas komisijas 2017.gada 30.marta ziņojumā 
Lasīt visu...

12

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

FotoMums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu laiki" - ap 700 gadu, kas Kurzemē atstāja kā mantojumu pat vācu baronu latviešu valodas izrunas dialektu, tad "zviedru laiki, vēl - "poļu laiki", ilgu laiku valdīja "krievu laiki", tad bija Latvijas laiki, Kārļa Ulmaņa laiki.
Lasīt visu...

20

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

FotoTiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19 izplatības noteiktos ierobežojošos pasākumus. Vienlaikus lemšanā par svinīgā pasākuma organizēšanu būtu jāuzklausa arī pašu absolventu viedoklis.
Lasīt visu...

6

Kad TAS beigsies?

FotoĀrkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem apstākļiem iestājoties, ārkārtas stāvoklis tiks atcelts. Bet tas nenotiek – izskatās, ka valdība vai nu nespēj šādus kritērijus nodefinēt, vai arī uzskata, ka parastajiem mirstīgajiem šāda informācija nav nepieciešama.
Lasīt visu...

18

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

FotoProgresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja amata. Lai Latvijas politika kļūtu caurspīdīga un godīga, šādai politiskai praksei nav vietas mūsdienu Latvijas politikā.
Lasīt visu...

18

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

FotoIzskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un arī pats nenēsā sejas maksu publiskās vietās, cik var redzēt TV.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Vienotā likteņkopībā un vienotā gribā pašnoteicās visa latviešu nācija

Mīļie draugi! Demokrāti! Sirsnīgi jūs visus sveicu šodien mūsu demokrātijas pirmā gadsimta svētkos! Šodien aprit tieši gadsimts,...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...