Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Centra partija

30.07.2021. 15:41

Centra partija aicina parakstīt visas trīs referendumu iniciatīvas www.latvija.lv/pv

Visas ļoti labas un steidzami vajadzīgas.
Turklāt, tās visas trīs var nobalsot ar vienu referendumu - būs optimāli, mazi tehniskie izdevumi 🚀🚀🚀
Rīkojamies, lai liktu varai sākt cienīt tautu! ✅
Padalies ar šo info, lai pārvarētu Latvijas melu mēdiju blokādi!

Atbildēt

Name

06.07.2021. 16:50

Vācija un citas valstis atbalsta savas aviokompānijas, bet ar stingriem nosacījumiem. Valsts kontroles aizrādījumi bijuši arī Satiksmes ministrijai

Atbildēt

jaajaa

05.07.2021. 20:28

»

Negudram

Tu pamācies dēliņ, tad sapratīsi, ko un kā AirBaltic ienes Latvijas budžetam. Neviena domājoša valsts neatteiktos brīvprātīgi no savas aviokompānijas. Lufhansā Vacieši ieguldija 5 miljardus euro, un tas ar sākotnēji


...ja jau tik labi visu zini, tad uzraksti tos cipariņus man šeit...un pamāci tiešām, kā mīnusu par plusu var pārvērst bez Koperfīlda...un Lufthansu te nejauc...kam ir nauda, tas ar to dara, ko grib(vāciešus es domāju)...a tie, kuriem noveicās, jo vīrusa dēļ drukas mašīnu nācās palaist, lai padomā par nākotni, tā drukāšana beigsies, bet lūžņu cena tik ātri nekāpj, lai tos ieguldījumus atsistu...:D..

Atbildēt

Stephanie

05.07.2021. 20:20

Six months ago I lost my job and after that I was fortunate enough to stumble upon a great website which literally saved me. I started working for them online and in a short time after I've started averaging 15k a month... The best thing was that cause I am not that computer savvy all I needed was some basic typing skills and internet access to start.
:) AND GOOD LUCK.:)
> >) 𝐰­𝐰­𝐰­.­𝐒­𝐧­𝐚­𝐠­𝟒­.­𝐜­𝐨­𝐦

Atbildēt

MacBeton

05.07.2021. 15:56

Nu pag, ratiņi ar ķinķēziņiem pa 50€ ir? IR!
Žurnāliņi ir? IR!
instrukcija par makarenas dejošanu kad norauj jumtu, ir? IR!
Kādu vel drošību tev vajag? LIDO BĻE!

Atbildēt

JackieBoldt

05.07.2021. 15:47

Ikdienā ikviens var nopelnīt 500 dolārus ... Jā! strādājot tiešsaistē no mājām, jūs varat nopelnīt vairāk, nekā domājat. Es strādāju šo darbu, piemēram, dažas nedēļas, un mans pēdējās nedēļas maksājums bija tieši 25370 dolāri.
KOPĒT šo vietni ATVĒRT ŠEIT ............ 𝗪­­­­𝗪­­­­𝗪.𝗖­­­­𝗔­­­­𝗦­­­­𝗛­­­­𝗔­­­­𝗣­­­­𝗣­­­­𝟭.𝗖­­­­𝗢­­­­𝗠

Atbildēt

KK

05.07.2021. 14:56

Kāpēc autorei(am) pašai jāvazājas pa pasauli, jāizplata Covid-19 un jāvaimanā, ka viss ir slikti?
Gribi drošību lido ar privāto reisu, brauc ar savu auto vai sēdi mājās.

Atbildēt

aita

05.07.2021. 12:58

iz-astrēt to sašutušo "pietiek lasītāju. Ja nemāk lidot, tad nav ko d...ties. Sēdi mājā un baidies - tas ir visdrošāk. Katra apzīnīga šīs "valsts izstrādājuma" (un ne tikai) pilsoņa pienākums ir baidīties un labprātīgi eitanāzēties.

Atbildēt

mg

05.07.2021. 12:14

»

Derdz

Aptrakuši ar saviem 2 metriem iekštelpās, telpa da slegta tipa, ja telpā būs kaut viens, kurš pārnēsā sars cov 2 vīrusu vai inficējies ar covid bez simptomiem, tas izplatīsies pa visu telpu, kaut divi vai vairāki cilvēki, kāds vai daži jeb visi ieelpos vīrusa daļiņas, un dažiem nekas nebūs, bet cits...


Tieši tā! Metriem nav nozīmes. Ja operā 10 rindā būs covidnieks, uz izrādes beigām viņa izelpoto būs ieelpojusi puse zāles. Ar visiem uzpurņiem, kam viss iet cauri un garām.
Lidmašīnā gan ir cits stāsts. Nekur pasaulē nav tik izcilas ventilācijas un gaisa filtrācijas kā lidmašīās, tāpēc tās lielā mērā ir viena no drošākajām vietām.

Atbildēt

mg

05.07.2021. 12:11

Iesaku raksta autoram vērsties pie psihiatra. Paranoķiem savas paranojas un hipohondrijas ir jāārstē pie ārsta, nevis jāklīst apkārt pa pasauli un jāpaģēr visiem rātni tupēt uzpurnī n-to stundu lidojumā.
Es pērku ēdienus un dzērienus tikai, lai ir iespēja noņemt to bezjēdzīgo uzpurni. Nopirkto tēju malkoju lēnām līdz lidojuma beigām. Tā var gandrīz visu laiku būt bez tās pretīgās, bezjēdzīgās ļerpatas uz sejas, kam ar vīrusa apkarošanu nav nekādas saistības, tas ir pūļa kontroles mehānisms.

Atbildēt

hulio

05.07.2021. 12:08

»

Negudram

Tu pamācies dēliņ, tad sapratīsi, ko un kā AirBaltic ienes Latvijas budžetam. Neviena domājoša valsts neatteiktos brīvprātīgi no savas aviokompānijas. Lufhansā Vacieši ieguldija 5 miljardus euro, un tas ar sākotnēji


Ja nezini par tēmu, tad vajag pameklēt informāciju. LH no pieejamajiem valsts garantētajiem 9 miljardiem eur bija izmantojusi 2,3 un jau 1 ir atmaksāts. BT ir viens pilnīgs zaudējumu gadījums, peļņa tur nebūs nekad un par dividendēm pat nerunāsim. Kontroles jautājums - kāpēc EST un LT nav savas avio?

Atbildēt

latvietim klusajam

05.07.2021. 10:09

Iesniegums policijā ir iesniegts? Nav? Tad nav ko te bļaustīties.

Atbildēt

anonīmajam autoram

05.07.2021. 09:12

Ja tev nepatīk stjuartu darbs, kas ir stingri reglamentēts, tad ej strīdēties pie Gausa, nevis raksti anonīmus ziņojumus(kā jau latvietis parastais). Nepatīk lidot ar AirBaltic, lido ar Pobeda vai kas tev tur labāk patīk Turkish vai Punjabi vai ej kājām.

Atbildēt

sertifikāts

05.07.2021. 08:51

»

Pietiek

Nu ir arī lasītāji kasīkļi :),autoram- neēd ja nepatīk maksāt. smadzenes vispār laikam iztrūkst


Pārkāpums ir tad ja kāds sēž blakus ar noņemtu aizsargmasku un ēd, no cita burbuļa. Vai kaut ko ēst vai neēst ir katra paša brīva izvēle, bet uz covid attiecas tas ja blakus sēž un ēd kāds cits. Covid tests kas bijis pirms 24 vai 48 stundām, nenozīmē ka inficēšanās nevar būt notikusi pēc testa. Ja skaļrunī tiek kladzināts par 2 metriem, tas arī jāievēro, nevis "Ā, tas mums te vecs ieraksts, tagad tas vairs neattiecas.

Atbildēt

Pietiek

05.07.2021. 07:47

Nu ir arī lasītāji kasīkļi :),autoram- neēd ja nepatīk maksāt. smadzenes vispār laikam iztrūkst.

Atbildēt

Negudram

05.07.2021. 07:44

»

jaajaa

...:D...vai tiešām valdība nekādi nevar atrast iespēju no tās lidojošo lūžņu čupas kaut kā atkratīties...tikai zaudējumi tāpat, un, ja var ticēt autoram, vēl papildus izdevumi valstij dēļ vīrusa izplatīšanas...:D


Tu pamācies dēliņ, tad sapratīsi, ko un kā AirBaltic ienes Latvijas budžetam. Neviena domājoša valsts neatteiktos brīvprātīgi no savas aviokompānijas. Lufhansā Vacieši ieguldija 5 miljardus euro, un tas ar sākotnēji

Atbildēt

Palmu tauki & spēļu zāles un narkotikas ir tepat

05.07.2021. 07:10

Piedzīvoju laikus kad 50 gadus neviens latviešu cilvēks nevarēja izsprukt no krievu okupētās Latvijas. Vai tad interneta laikmetā nepietiktu ar autosatiksmi. Nesaprotu kāpēc vispār vajag plivināties pa pasauli un kolekcionēt infekcijas.

Atbildēt

jaajaa

04.07.2021. 21:42

...:D...vai tiešām valdība nekādi nevar atrast iespēju no tās lidojošo lūžņu čupas kaut kā atkratīties...tikai zaudējumi tāpat, un, ja var ticēt autoram, vēl papildus izdevumi valstij dēļ vīrusa izplatīšanas...:D...

Atbildēt

Selektīvais stress

04.07.2021. 21:27

patikami, ka joprojam ir cilveki, kuri tic lupatinu magiskajai ietekmei. nav svarigi kas uz mutes un deguna, galvenais, ka tas pasargā. vismaz puspopulacija lupatinas ieliek kabata un atgriez uz sejas n-reizes. tapat tika apgazta zinatne par to, ka vienreizejas maskas jalieto vienreiz. mes lietojam kamer izjuk.

smadzenu kovids ir raksta autorei, vinai skiet, ka vinas dzivibu pasarga jebkas, kas aizsedz parejo pasazieru muti un degunu. gruta dzive ar tik vaju nervu sistemu.

Atbildēt

Derdz

04.07.2021. 19:59

Aptrakuši ar saviem 2 metriem iekštelpās, telpa da slegta tipa, ja telpā būs kaut viens, kurš pārnēsā sars cov 2 vīrusu vai inficējies ar covid bez simptomiem, tas izplatīsies pa visu telpu, kaut divi vai vairāki cilvēki, kāds vai daži jeb visi ieelpos vīrusa daļiņas, un dažiem nekas nebūs, bet cits gan noķers un inficēsies, jo otganisma aizsargfunkcijas būs vājas, lai novalditu jeb likvidētu vīrusu sars cov 2, kurš organismā ierosina covid infekciju

Atbildēt

Derdz

04.07.2021. 19:54

Labi, ka vīruss tāds viltīgs un gudrs, ja būtu ļoti bīstams, kas nodarītu kādu kaitējunu un bojājumu cilvēka organismam, jeb ar ļoti augstu letalitāti 80%, 100%, pipec dauziem būtu, nebutu razpizdvaitsva demokratisimosimus variācijās un krāšņuma, lai mākslīgi radīts vai dabas sūtīts dieva ziņā, kas būtu traģikomiskāk .. !

Atbildēt

Beta

04.07.2021. 19:33

Slima suņa murgi...

Tādu idiotu dēļ, esam, kur esam...

Atbildēt

Bla bla bla

04.07.2021. 19:21

»

autors

Tūdaliņš, parastais:). Tāpēc ārzemēs izvairos no kontaktiem ar latviešiem


“Man patīk pirkt ēdienus lidmašīnās par sešreiz lielāku cenu, nekā pārtikas veikalā.” - dirsējs no interneta.

Atbildēt

autors

04.07.2021. 18:12

Tūdaliņš, parastais:). Tāpēc ārzemēs izvairos no kontaktiem ar latviešiem.

Atbildēt

Ciematnieks

04.07.2021. 17:52

Pilnīga bezjēdzība, jo no pagājušās nedēļas ir atļauts pārdot 80% no sēdvietām sabiedriskajā transportā. Bildē redzams, ka tā arī apmēram ir.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Latvijas atbilde uz dezinformācijas izplatīšanas mēģinājumiem ir darbs pie augstākas sabiedrības noturības

FotoSavas uzrunas sākumā vēlos apsveikt Maldīvijas ārlietu ministru Abdulu Šahida kungu ar iecelšanu ANO Ģenerālās asamblejas 76. sesijas priekšsēdētāja amatā. Varu jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies sesijas norisē.
Lasīt visu...

21

Vai “būvnieku karteli” nomainīs “ierēdņu kartelis”?

FotoKonkurences padome skaļi pateica to, par ko citi paklusēja, – ka būvniecībā “karalis ir kails”. Protams, objektu pasūtītāji un viņu draugi politiskajās aprindās to līdz šim nebija ne redzējuši, ne dzirdējuši, ne nojautuši. Bet tagad nu gan ar visu “bezkompromisa tiesiskuma koalīcijas” jaudu tiks aizdarītas sūces! Būvniecību sakārtos ar tādu pašu entuziasmu, kā iepriekš izremontēja banku sektoru – viss tīrs, kaut arī apkārtnē zāle vairs neaug…
Lasīt visu...

18

Pēc iespējas ierobežojiet nevakcinēto personu socializēšanos, citādi mūsu biznesam gals klāt!

FotoLatvijas Viesnīcu un restorānu asociācija (LVRA), kas apvieno vairāk nekā 200 sektora vadošos uzņēmumus, augsti vērtē nozarei sniegto atbalstu, lai pārvarētu smagāko krīzi!
Lasīt visu...

21

Šlesera uzdevums ir spēlēt vāju un haotisku opozīciju, izskatīties impotenti

FotoLai kā es vēlētos iesmiet par Šlesera “ultimāta” iesniegšanas pasākumu, ir arī daži nopietni secinājumi.
Lasīt visu...

21

Valsts sabiedrisko attiecību mazspēja un katastrofa

FotoSakarā ar zemiem Latvijas vakcinācijas skaitļiem un attiecīgu risku, ka atkal būs ierobežojumi un ka mācības atkal notiks attālināti uc, atļaušos izteikt arī savas neprofesionālas pārdomas.
Lasīt visu...

10

Savāds laiks

FotoNo aizmirstības putekļiem mediju starmešos atkal parādījies tas pats vīrs, kurš reiz solījās visus oligarhus apkarot un Latvijā taisnību atjaunot.
Lasīt visu...

21

Vainīguma prezumpcija jāatceļ, citādi – kapitālais remonts beidzies, bet ēka nav apdzīvojama

FotoNeviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta likumā noteiktajā kārtībā. Nevienam nav jāpierāda savs nevainīgums. Šie ir jebkuras demokrātiskas, tiesiskas valsts pamatprincipi. Nevainīguma prezumpcija ir nostiprināta arī Latvijas likumdošanā. Izņemot vienu virzienu – banku sektoru.
Lasīt visu...

6

Ultimāts valsts prezidentam Egilam Levitam

FotoMēs ierosināsim valsts prezidenta Egila Levita pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, ja mūsu prasības netiks izpildītas divu nedēļu laikā, Jums tiks atņemta prezidenta pensija, dzīvoklis un mašīna. Latvijas Republikā nevar būt prezidents, kas neievēro Satversmi un Tautas gribu. Tādēļ tiks ierosināts Likums par prezidenta pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, liedzot Jums visas privilēģijas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Daudz ko var paveikt īsā laikā, tikai – bez viņiem

Ja esošais ministrs un valdība nezina, kā, un nemāk panākt 60 - 70 procentu vakcinēto skaitu,...

Foto

Es esmu vienīgā īstā opozīcija, nevis kaut kāds tur Šlesers!

Svētdien veltīju nedaudz laika un papētīju publisko informāciju par Aināra Šlesera organizēto pasākumu pie Rīgas pils...

Foto

Ticiet ekspertiem, un viss būs tikpat labi kā līdz šim

Covid-19 vakcīnas trešās devas ievadīšana ir aktuāls jautājums ne tikai Latvijā, bet arī citur pasaulē. Lēmumi...

Foto

Nē cūku un vistu slepkavošanai vēdera baudai!

Katru gadu Latvijā tiek noslepkavoti 700 tūkstoši cūku un vairāk nekā 21 miljons vistu, lai piepildītu iedzīvotāju kāri apmierināt...

Foto

Tagad Latvijas Ārstu biedrība paudīs tikai „pareizo” viedokli: ja nomirst saskaņā ar Covid-19 vadlīnijām, tad OK

Domas kavējas pie Latvijas Ārstu biedrības prezidentes ārstes Ilzes Aizsilnieces...

Foto

VID atņem cilvēku sociālās iemaksas, lai segtu svešu uzņēmumu parādus

Valsts ieņēmumu dienests (VID) ir vērsies pret visiem SIA Tokyo City darbiniekiem, kopumā atņemot viņiem sociālās iemaksas 130...

Foto

Hermanis Rāzens, Putņa sāga

Kas nav ar mums, tas ir pret mums, tas Putnis ir viens pārpratums, viņš visur saskata tik slikto, un tāpēc valdei sāka likties, ka partijā viņš...

Foto

Reālajā dzīvē, kuru, iespējams, no Rīgas pils logiem grūtāk saskatīt, problēmas ir gluži citas

Rudens sesiju atklājot, valsts prezidents Egils Levits informēja Saeimu, ka ar Latvijas...

Foto

Mazais Gobzems gāž lielo vezumu

Uzreiz jāpiebilst, ka autors nav skandalozā deputāta Alda Gobzema cienītājs. Skaļo dīvainīti var uzlūkot ar žēlumu un līdzjūtību. Taču jāatzīst, ka...

Foto

Pateicamies par uzticēšanos valsts prezidenta institūcijai, bet ko tad mēs, mēs jau neko

Cienījamā Rozenbergas kundze! Valsts prezidenta kancelejā 2021. gada 19. jūlijā saņemts valsts prezidentam...

Foto

Vadoņu konstruēšana

Divi pašieceltie un, jāatzīst, daudzu atbalstītie varoņi Latvijā jau ir, jo Saeimas vēlēšanu kampaņa jau ņipri sākusies. Līdz vēlēšanām gan vēl gads ar mazu...

Foto

Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru

Īsi un kodolīgi par to, kur slēpjas problēma un kā to risināt. Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru - cilvēki ilgstoši ir...

Foto

Ar īpašu minoritāšu politiku uzkrāsim antivielas pret nacionālismu!

“Cilvēkiem jābūt mūsu politikas pašā centrā. Tāpēc es vēlos, lai visi eiropieši aktīvi piedalītos konferencē par Eiropas nākotni...

Foto

Protestētāji neslimo ar kroņa vīrusu

Šobrīd visā pasaulē globālo kungu vietējie pakalpiņi baida ļaudis, ka protesta saietu dēļ pieaugs saslimstība ar koronavīrusu. Taču nekas tamlīdzīgs nenotiek....

Foto

Kā mēs visi vēlamies dzīvot pēc tam, kad šis viss būs beidzies

Pēdējo nedēļu laikā ļoti maz esmu apmeklējis vietējo plašsaziņas mediju kanālus. Tas tāpēc, ka...

Foto

Izziņa kā garīga vērtība

Pirms aptuveni divarpus gadsimtiem vairāki raksti sākās ar paskaidrojumu, kam tie paredzēti – skolniekiem vai skolotājiem. Skolnieku vajadzībām bija jāraksta viegli saprotami...

Foto

Gobzems Latvijā vislabāk slauka dibenu un visu, ko vien spējam iedomāties

"Žurku skrējiens" pēc varas šoreiz sācies agrāk nekā parasti. Draņķīgākie politiķi steidz manipulēt ar masu...

Foto

Vai Kariņa valdību varētu izmest kā mīkstās rotaļlietas?

„Un ko ar tām (mīkstajām mantiņām – E.V.) vajadzēja darīt? Kariņam nest uz mājām un sasēdināt uz viesistabas...