Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Centra partija

30.07.2021. 15:41

Centra partija aicina parakstīt visas trīs referendumu iniciatīvas www.latvija.lv/pv

Visas ļoti labas un steidzami vajadzīgas.
Turklāt, tās visas trīs var nobalsot ar vienu referendumu - būs optimāli, mazi tehniskie izdevumi 🚀🚀🚀
Rīkojamies, lai liktu varai sākt cienīt tautu! ✅
Padalies ar šo info, lai pārvarētu Latvijas melu mēdiju blokādi!

Atbildēt

Name

06.07.2021. 16:50

Vācija un citas valstis atbalsta savas aviokompānijas, bet ar stingriem nosacījumiem. Valsts kontroles aizrādījumi bijuši arī Satiksmes ministrijai

Atbildēt

jaajaa

05.07.2021. 20:28

»

Negudram

Tu pamācies dēliņ, tad sapratīsi, ko un kā AirBaltic ienes Latvijas budžetam. Neviena domājoša valsts neatteiktos brīvprātīgi no savas aviokompānijas. Lufhansā Vacieši ieguldija 5 miljardus euro, un tas ar sākotnēji


...ja jau tik labi visu zini, tad uzraksti tos cipariņus man šeit...un pamāci tiešām, kā mīnusu par plusu var pārvērst bez Koperfīlda...un Lufthansu te nejauc...kam ir nauda, tas ar to dara, ko grib(vāciešus es domāju)...a tie, kuriem noveicās, jo vīrusa dēļ drukas mašīnu nācās palaist, lai padomā par nākotni, tā drukāšana beigsies, bet lūžņu cena tik ātri nekāpj, lai tos ieguldījumus atsistu...:D..

Atbildēt

MacBeton

05.07.2021. 15:56

Nu pag, ratiņi ar ķinķēziņiem pa 50€ ir? IR!
Žurnāliņi ir? IR!
instrukcija par makarenas dejošanu kad norauj jumtu, ir? IR!
Kādu vel drošību tev vajag? LIDO BĻE!

Atbildēt

JackieBoldt

05.07.2021. 15:47

Ikdienā ikviens var nopelnīt 500 dolārus ... Jā! strādājot tiešsaistē no mājām, jūs varat nopelnīt vairāk, nekā domājat. Es strādāju šo darbu, piemēram, dažas nedēļas, un mans pēdējās nedēļas maksājums bija tieši 25370 dolāri.
KOPĒT šo vietni ATVĒRT ŠEIT ............ 𝗪­­­­𝗪­­­­𝗪.𝗖­­­­𝗔­­­­𝗦­­­­𝗛­­­­𝗔­­­­𝗣­­­­𝗣­­­­𝟭.𝗖­­­­𝗢­­­­𝗠

Atbildēt

KK

05.07.2021. 14:56

Kāpēc autorei(am) pašai jāvazājas pa pasauli, jāizplata Covid-19 un jāvaimanā, ka viss ir slikti?
Gribi drošību lido ar privāto reisu, brauc ar savu auto vai sēdi mājās.

Atbildēt

aita

05.07.2021. 12:58

iz-astrēt to sašutušo "pietiek lasītāju. Ja nemāk lidot, tad nav ko d...ties. Sēdi mājā un baidies - tas ir visdrošāk. Katra apzīnīga šīs "valsts izstrādājuma" (un ne tikai) pilsoņa pienākums ir baidīties un labprātīgi eitanāzēties.

Atbildēt

mg

05.07.2021. 12:14

»

Derdz

Aptrakuši ar saviem 2 metriem iekštelpās, telpa da slegta tipa, ja telpā būs kaut viens, kurš pārnēsā sars cov 2 vīrusu vai inficējies ar covid bez simptomiem, tas izplatīsies pa visu telpu, kaut divi vai vairāki cilvēki, kāds vai daži jeb visi ieelpos vīrusa daļiņas, un dažiem nekas nebūs, bet cits...


Tieši tā! Metriem nav nozīmes. Ja operā 10 rindā būs covidnieks, uz izrādes beigām viņa izelpoto būs ieelpojusi puse zāles. Ar visiem uzpurņiem, kam viss iet cauri un garām.
Lidmašīnā gan ir cits stāsts. Nekur pasaulē nav tik izcilas ventilācijas un gaisa filtrācijas kā lidmašīās, tāpēc tās lielā mērā ir viena no drošākajām vietām.

Atbildēt

mg

05.07.2021. 12:11

Iesaku raksta autoram vērsties pie psihiatra. Paranoķiem savas paranojas un hipohondrijas ir jāārstē pie ārsta, nevis jāklīst apkārt pa pasauli un jāpaģēr visiem rātni tupēt uzpurnī n-to stundu lidojumā.
Es pērku ēdienus un dzērienus tikai, lai ir iespēja noņemt to bezjēdzīgo uzpurni. Nopirkto tēju malkoju lēnām līdz lidojuma beigām. Tā var gandrīz visu laiku būt bez tās pretīgās, bezjēdzīgās ļerpatas uz sejas, kam ar vīrusa apkarošanu nav nekādas saistības, tas ir pūļa kontroles mehānisms.

Atbildēt

hulio

05.07.2021. 12:08

»

Negudram

Tu pamācies dēliņ, tad sapratīsi, ko un kā AirBaltic ienes Latvijas budžetam. Neviena domājoša valsts neatteiktos brīvprātīgi no savas aviokompānijas. Lufhansā Vacieši ieguldija 5 miljardus euro, un tas ar sākotnēji


Ja nezini par tēmu, tad vajag pameklēt informāciju. LH no pieejamajiem valsts garantētajiem 9 miljardiem eur bija izmantojusi 2,3 un jau 1 ir atmaksāts. BT ir viens pilnīgs zaudējumu gadījums, peļņa tur nebūs nekad un par dividendēm pat nerunāsim. Kontroles jautājums - kāpēc EST un LT nav savas avio?

Atbildēt

latvietim klusajam

05.07.2021. 10:09

Iesniegums policijā ir iesniegts? Nav? Tad nav ko te bļaustīties.

Atbildēt

anonīmajam autoram

05.07.2021. 09:12

Ja tev nepatīk stjuartu darbs, kas ir stingri reglamentēts, tad ej strīdēties pie Gausa, nevis raksti anonīmus ziņojumus(kā jau latvietis parastais). Nepatīk lidot ar AirBaltic, lido ar Pobeda vai kas tev tur labāk patīk Turkish vai Punjabi vai ej kājām.

Atbildēt

sertifikāts

05.07.2021. 08:51

»

Pietiek

Nu ir arī lasītāji kasīkļi :),autoram- neēd ja nepatīk maksāt. smadzenes vispār laikam iztrūkst


Pārkāpums ir tad ja kāds sēž blakus ar noņemtu aizsargmasku un ēd, no cita burbuļa. Vai kaut ko ēst vai neēst ir katra paša brīva izvēle, bet uz covid attiecas tas ja blakus sēž un ēd kāds cits. Covid tests kas bijis pirms 24 vai 48 stundām, nenozīmē ka inficēšanās nevar būt notikusi pēc testa. Ja skaļrunī tiek kladzināts par 2 metriem, tas arī jāievēro, nevis "Ā, tas mums te vecs ieraksts, tagad tas vairs neattiecas.

Atbildēt

Pietiek

05.07.2021. 07:47

Nu ir arī lasītāji kasīkļi :),autoram- neēd ja nepatīk maksāt. smadzenes vispār laikam iztrūkst.

Atbildēt

Negudram

05.07.2021. 07:44

»

jaajaa

...:D...vai tiešām valdība nekādi nevar atrast iespēju no tās lidojošo lūžņu čupas kaut kā atkratīties...tikai zaudējumi tāpat, un, ja var ticēt autoram, vēl papildus izdevumi valstij dēļ vīrusa izplatīšanas...:D


Tu pamācies dēliņ, tad sapratīsi, ko un kā AirBaltic ienes Latvijas budžetam. Neviena domājoša valsts neatteiktos brīvprātīgi no savas aviokompānijas. Lufhansā Vacieši ieguldija 5 miljardus euro, un tas ar sākotnēji

Atbildēt

Palmu tauki & spēļu zāles un narkotikas ir tepat

05.07.2021. 07:10

Piedzīvoju laikus kad 50 gadus neviens latviešu cilvēks nevarēja izsprukt no krievu okupētās Latvijas. Vai tad interneta laikmetā nepietiktu ar autosatiksmi. Nesaprotu kāpēc vispār vajag plivināties pa pasauli un kolekcionēt infekcijas.

Atbildēt

jaajaa

04.07.2021. 21:42

...:D...vai tiešām valdība nekādi nevar atrast iespēju no tās lidojošo lūžņu čupas kaut kā atkratīties...tikai zaudējumi tāpat, un, ja var ticēt autoram, vēl papildus izdevumi valstij dēļ vīrusa izplatīšanas...:D...

Atbildēt

Selektīvais stress

04.07.2021. 21:27

patikami, ka joprojam ir cilveki, kuri tic lupatinu magiskajai ietekmei. nav svarigi kas uz mutes un deguna, galvenais, ka tas pasargā. vismaz puspopulacija lupatinas ieliek kabata un atgriez uz sejas n-reizes. tapat tika apgazta zinatne par to, ka vienreizejas maskas jalieto vienreiz. mes lietojam kamer izjuk.

smadzenu kovids ir raksta autorei, vinai skiet, ka vinas dzivibu pasarga jebkas, kas aizsedz parejo pasazieru muti un degunu. gruta dzive ar tik vaju nervu sistemu.

Atbildēt

Derdz

04.07.2021. 19:59

Aptrakuši ar saviem 2 metriem iekštelpās, telpa da slegta tipa, ja telpā būs kaut viens, kurš pārnēsā sars cov 2 vīrusu vai inficējies ar covid bez simptomiem, tas izplatīsies pa visu telpu, kaut divi vai vairāki cilvēki, kāds vai daži jeb visi ieelpos vīrusa daļiņas, un dažiem nekas nebūs, bet cits gan noķers un inficēsies, jo otganisma aizsargfunkcijas būs vājas, lai novalditu jeb likvidētu vīrusu sars cov 2, kurš organismā ierosina covid infekciju

Atbildēt

Derdz

04.07.2021. 19:54

Labi, ka vīruss tāds viltīgs un gudrs, ja būtu ļoti bīstams, kas nodarītu kādu kaitējunu un bojājumu cilvēka organismam, jeb ar ļoti augstu letalitāti 80%, 100%, pipec dauziem būtu, nebutu razpizdvaitsva demokratisimosimus variācijās un krāšņuma, lai mākslīgi radīts vai dabas sūtīts dieva ziņā, kas būtu traģikomiskāk .. !

Atbildēt

Beta

04.07.2021. 19:33

Slima suņa murgi...

Tādu idiotu dēļ, esam, kur esam...

Atbildēt

Bla bla bla

04.07.2021. 19:21

»

autors

Tūdaliņš, parastais:). Tāpēc ārzemēs izvairos no kontaktiem ar latviešiem


“Man patīk pirkt ēdienus lidmašīnās par sešreiz lielāku cenu, nekā pārtikas veikalā.” - dirsējs no interneta.

Atbildēt

autors

04.07.2021. 18:12

Tūdaliņš, parastais:). Tāpēc ārzemēs izvairos no kontaktiem ar latviešiem.

Atbildēt

Ciematnieks

04.07.2021. 17:52

Pilnīga bezjēdzība, jo no pagājušās nedēļas ir atļauts pārdot 80% no sēdvietām sabiedriskajā transportā. Bildē redzams, ka tā arī apmēram ir.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Es biju pārpratis, ka šīs ir ļoti nepareizas lietas

FotoDziļi nožēloju savu gadiem ilgo aktīvo iesaisti sabiedriskajā cīņā par cilvēktiesībām. Man tas ir nesis milzīgus zaudējumus un postu.
Lasīt visu...

21

Steidzam ziņot par operācijas “Fiktīvās varas triumfs” gaitu un iznākumu

FotoIzdomāts stāsts par kāda Vienotības vecbiedra, iespējams, nosūtītu ziņu saviem sadarbības partneriem kādā kaimiņvalstī. Vēstule, kāda hipotētiski varētu būt uzrakstīta un pa slepeniem kanāliem, kas zina, varbūt saistītiem ar kino Pionieris afēras locekļiem, nosūtīta kaimiņos mītošam caram.
Lasīt visu...

15

Varbūt pošu ģenētiski modificētie ķermeņi - signāla uztvērēji - balsu atdošanas dienā saņēmuši attiecīgo programmatūru par konkrētu aplokšņu mešanu urnā

FotoLabais tonis paredz komentāru par vēlēšanu balagānu. Divos vārdos - aplausi stāvus! Fanfaras tiem, kuri ar savu parakstu apliecināja atbalstu sistēmai. Protams, var tikai apbrīnot nekaunību tik klaji viltot "rezultātus" (iespējams, pilnīgi pretēji tautas izdarītajai "izvēlei". "Tie pēdējie būs tie pirmie, tie pirmie būs pēdējie" - tuvu pilnīgam "kājām gaisā").
Lasīt visu...

21

Skolā strādāju, jo pagaidām to varu atļauties

FotoTātad, ja nu kādam interesē, cik saņem skolotājs parastais, varu padalīties ar savu situāciju pagājušajā mācību gadā. Lūdzu, izlasiet līdz galam. Vadu 34 kontaktstundas nedēļā + 1 konsultācijas stunda.
Lasīt visu...

18

Nepieciešama Saeima, kas spēj vadīt valsti cauri vētrainiem ūdeņiem (un ievēlēt mani uz otru termiņu, lūdzu)

FotoGodātie Latvijas pilsoņi! Vēlētāji! Nākamajos četros gados Latvijai ir nepieciešama tāda Saeima un valdība, kas spēj droši vadīt mūsu valsti cauri vētrainiem ūdeņiem.
Lasīt visu...

12

Mēs izmisīgi gribam izkrāpt valsts iepirkuma garantijas mūsu terminālim!

FotoDarbs pie sašķidrinātās dabasgāzes jeb LNG (liquefied natural gas) termināļa izveides Latvijā norisinās jau teju desmitgadi un varētu turpināties vēl tikpat ilgi, ja ne Krievijas agresija Ukrainā, kas nepārprotami lika saprast mūsu valsts enerģētisko atkarību ar visām no tā izrietošajām sekām.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas: kāpēc vajag iet vai neiet pie balsošanas urnām

FotoPašreiz sociālajos tīklos izskan daudz aicinājumi boikotēt vēlēšanas, un daudzi arī uzskata, ka nav vērts piedalīties vēlēšanām, jo pa lielam nekas nemainīsies. Un uz vēlēšanām pamatā neiet cilvēki, kuri nav apmierināti ar valdību, ar Saeimā ievēlēto deputātu darbu. Bet vēlēšanu boikots ir izdevīgs varas partijām, un tās to slēpti atbalsta.
Lasīt visu...

18

Mūsu politprostitūciju nedrīkst publiski saukt par politprostitūciju!

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) aicina Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisiju reaģēt uz deputāta Aleksandra Kiršteina (Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”–”Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK) 25. septembra izteikumiem mikroblogošanas vietnē Twitter. Deputāts, komentējot priekšvēlēšanu debates LTV ēterā, raksta: “Politprostitūta Bērtule, vadot Saeimas kandidātu debates LTV1, visu laiku melo, ka politiķi (domāti NA) grib likvidēt Satversmes Tiesu, noklusējot, ka tā ir jāpārceļ uz Augstāko Tiesu kā Igaunijā, Somijā un Zviedrijā! Pirmskara Latvijā Satversmes jautājumus skatīja AT Senāts!”
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kāpēc jums vajadzētu nobalsot par mums - Marksa mūsdienu mazbērniem

Līdz Saeimas vēlēšanām tikai 5 dienas, un, ja vēl turpini izlemt, par kuru politisko spēku atdot...

Foto

Vai "Konservatīvo" sīkpartijā atdzimst nacisms?

Šis jautājums man radās jau pirms diviem gadiem, kad Vācijas kolēģi vērsa uzmanību uz simbolu iespējamu izmantošanu un simboliskajiem tekstiem, ar...

Foto

Nacionālisms, nacisms, fašisms, pozitīvais nacionālisms un citi "ismi"

Jums nepatīk garas runas un mani garie raksti, tāpēc šoreiz būs īsāk. Tam, par ko runāšu, ir dažādi...

Foto

Tautvaldība ir tautas pārstāvniecība valsts pārvaldes lēmumu pieņemšanai, valsts pārvaldes institūciju veidošanai un lēmumu pieņemšanai

Satversmes 1. nodaļas 2.pants nosaka: “ Latvijas valsts suverēnā vara pieder...

Foto

“Kapteinis Amerika” aicina taupīt

Vadīkļi Vakareiropā brēc par enerģētisko krīzi. S…di, ko ar zaļo dienaskārtību, suicidālām sankcijām un nesaimnieciskumu savārījusi izkurtējusī Eiropas elite, būšot jāizstrebj pārvaldītajām...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: ja tas mums izdevīgi, mēs izliksimies, ka atbalstām valsts aizsardzības dienestu

Nepieciešamība stiprināt Latvijas drošību laikā, kad blakus Eiropā notiek karš, šķiet...

Foto

Esmu balsojis par partijām un politiķiem, kas ir līdzatbildīgi Latvijas izzagšanā, un atkal iešu uz vēlēšanām

Ļoti miglaini atceros savas pirmās vēlēšanas. Es tikko kā biju...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: es nemaz neesmu tāds hameleons un gļēvulis, kā jums izskatās, jo man ir apņēmība

Jūsu balss izšķirs, kas vadīs mūsu valsti. Pirms...

Foto

Logs vai varnešu kolektīvās pašsaglabāšanās instinkts

Mums katram ir izveidojies vai izveidots savs logs, caur kuru mēs uzlūkojam pasauli. Un šie logi mēdz būt ļoti dažādi...

Foto

Jaunzemes rīcība vērtējama kā amata pienākumu, konkrēta rīkojuma vai uzdevuma nepamatota nepildīšana vai novēlota, nolaidīga vai nekvalitatīva pildīšana

Ceturtdien, 15. septembrī finanšu ministrs Jānis Reirs ir izdevis...

Foto

Nedodiet sevi apmuļkot! Sīkumains, bet ļoti bīstams

«Okupāciju noliegt? Manā skatījumā tā ir bijusi. Attaisnot Krievijas prezidenta darbību es netaisos, un tā nav man simpātiska. Neskatos...

Foto

Paskaidrojumi Plešam: nav labi, ja nepatiesu informāciju apzināti izplata tik augsta valsts amatpersona kā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs

[1] 2022. gada 25. augustā Daugavpils...