Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Aldis

24.03.2018. 08:41

Tā, pietiek.com... Atsauce uz autoru - ir. Atsauce uz tīmekļa vietni - ir. Bet kur ir atsauce uz ērla Egila 925. gadā pēc Kr. noslēgto līgumu ar kuršu ķēniņu Lokero???

Atbildēt

aa

22.03.2018. 10:52

AA

Atbildēt

Liliana

20.03.2018. 12:44

Latvija ir parādā PASAULES BANKAI un ar % un sen un tie % aug vai ne- paskatieties shēmās.Ja ASV dara ko grib un kad grib- tā ir veca shēma un tā saistīta ar PASAULES BANKU KĀ PASAULES MAFIOZO UZŅĒMUMU un tur ir blakus līgumi,kurus mēs nekad neizlasī,jo tie slepeni.LR Bankas prezidents gan laika lasīja un zin.Pasaules banka nekad nevienam neaizdod naudu bez blakus Noteikumiem.Tāda vienkārša lieta jau sen būtu jāzin.

Atbildēt

:)

20.03.2018. 08:40

BRAVO!!! :)

Atbildēt

androids

19.03.2018. 11:35

Amerikāņi mazgāt drīkst, bet mēs ne?
Tagad viņi nogalina banku sektoru. Viņu aģents rinkijs sačakarējis visu, kam tika klāt?
bendik, ja esi tik gudrs, tad pasaki, kāpēc mūs konceptuāli iznīcina?

Atbildēt

Tā ir

19.03.2018. 09:03

»

Es

Uz sev ērtu vispārinājumu pamata aizrunājas līdz muļķībām...


atverot rakstu Pietiek, tas aizlec prom. Ja raksta komentāru, tkomentāra lauks pazūd. Komentāru sīkiem burtiņiem jāraksts virsū Pietiek labējai slejai un to tajā daļā rakstot nav iespējams izlasīt, jo saplūst ar labās puses slejas tekstu. Uztaisīts ari tā, lai nebūtu diskusiju. Atbildēt uz kāda komentāru nav vienkārši utt. Gan jau lai nebūtu ērti komentētājiem. No reklāmām nauda Pietiek pietiek , var iztikt bez komentētājiem.

Atbildēt

Es

19.03.2018. 08:17

Uz sev ērtu vispārinājumu pamata aizrunājas līdz muļķībām.

Piemēram, Ja dolāru plūsmai piedēvē visu slikto un visu slikto pēc tam piedēvē šai bankai, tad ko - slabo narkotiku kontekstā apcietināt visu Ņujorku, kuras elite, sākot no mūziķiem, beidzot ar sabiedrības krējumu, nereti konceptuāli stāsta par narkotiku ietekmi uz to darba procesu?

Labāk beidziet citu blogus pārpublicēt, bet sakārtojiet savu sistēmu, lai raksti pēc ienākšanas neaizlēkā prom. Rubesas tēma bezmaz vai izskatās, ka tiek slēpta no lasītāja.

Atbildēt

Latvieši vel līdz šim

19.03.2018. 04:17

»

Vecais

Lielai naudai nav dzimtenes ,vai tautības...


Latviju nav pārvaldījuši. Latvieši - tā ir latviešu nacionālā ideoloģija latviešu interešu attīstībā. Pašlaik notiek cionistu gudro stratēģijas un taktikas realizēšana ar valsts aparātu - Saeimas kanceleju, Saeimas prezidiju, Saeimas aitu baru, SAB, DP, prokuratūru un tieslietu sistēmu, valdībām, kas mainās. Konsekventā pēctecībā tiek iznīcinātas lauku skolas, medicīniskā aprūpe, ekonomika utt. Izlasot G. Valdmaņa Starp dzirnakmeņiem, uzzinām to, kas tika un tiek slēpts. Valdmani izsmēja un nonicināja komunistu VDK bij. čekisti, kas pārvalda valsti kopā ar CIP aģentiem draudzīgā sadarbībā. Jo abu galvenais ienaidnieks ir latvieši un viņu valsts, kuru nevarētu pakļaut ar parādiem un latviešu tauta, kuras uzdevums ir vergu dzīve zem iztikas minimuma. Slepenā brīvmūrniecībā ietilpst VVF, Zatlers un citi noziedznieki, kas Latviju ved postā.

Atbildēt

Lauku pāķis

19.03.2018. 02:22

Kas sekos tālāk nav grūti iedomāties... tiek iepirkta"nepareizā" nafta un gāze, jāsaudzē Latvijas daba,kokmateriāli jāiepērk Amerikā utt.... Poļi jau laicīgi to ir sapratuši...

Atbildēt

007

18.03.2018. 23:52

Kurmītis dikti, un daudz par daudz muld...

Atbildēt

as

18.03.2018. 15:37

Nu,nu....,tikai tad vēl ieraksti kaķuvīreli,ka tu "cieti"apņemies atdot savu roku uz nociršanu par to ,ka visi šitie kurkestānieši tagad nebūs Citadeles klienti un vēl ieraksti kko par Abramovičiem un citiem viņam līdzīgiem,kas pērk angļu galvenos futbola klubus un vārdu "sankcijas",droši ka pat nepazīst.

Atbildēt

qwe

18.03.2018. 15:23

Baņķieriem ir ļoti liela ietekme uz politiķiem. Šajā ziņā kaut kas mainīsies?
Ā un vēl, amerikāņiem ir kāda infa par Valda Dombrovska 3A portfelīti?

Atbildēt

kļimoviča aita

18.03.2018. 12:14

»

Vecais

Lielai naudai nav dzimtenes ,vai tautības...


... varianti ir... kā čečeni Krievijā vai indiāņi Amērikā... tikai ne jau mēs būsim tie, kas izvēlēsies...

Atbildēt

Vecais

18.03.2018. 11:27

»

Edge

Būs jāmācās dzīvot vairāk no sava darba un atjautības...


Шара кончилась.....
Pietiek palīdzet apzgt Ukrainu,Moldaviju u.c.

Atbildēt

Edge

18.03.2018. 11:10

Būs jāmācās dzīvot vairāk no sava darba un atjautības,.....

Savulaik Rainis ironizēja par šitajiem "gudriniekiem", kuri rāvās vaigu sviedros kapitālisma sistēmā, kad lielāko peļņu ieguva parazīti - vācu baroni: Tu visu mūžu dien kas dien / Bez atpūtas, aizelsdams skrien: / Nest ūdeni ar retu sietu, / Lai caurā mucā viņu lietu. -/ Kā muca tev lai pilna kļūst, / Uz kaimiņu viss ūdens plūst; / No viņa aizņemta muca un siets./ Tu savās mājās viņa iebūvēts."
Caura muca (dz.krājums Tālas noskaņas...)

Atbildēt

Vecais

18.03.2018. 10:56

Lielai naudai nav dzimtenes ,vai tautības.
Mazai tautai-latviesiem,izvele ir izdarīta,kurs būs mūsu pieskatītajs-visdusceļa nav.
ES-PAR KULTŪRAS AUTONOMIJU KĀDAS PIEKLĀJĪGAS VALSTS SASTAVA !!!....jo pedējos 27 gados laTVIESI IR Parādījusi,ka nespej kvalitatīvi parvaldīt savu valsti.20 G.S. intelektuala kapitala zaudējumi ir bijusi par lielu.
P.S.Solžeņicins rakstīja,ka 1937 gada latvieši saņēma to,ko bija pelnījuši,jo strēnieki nostajās boļševiku pusē.
P.P.S.Kādēļ GULAGA arhipelags nav tulkots latviski ?

Atbildēt

kļimoviča aita

18.03.2018. 09:32

»

Vecais

Lielisks raksts


Sveiks, Vecais!
Es esmu zābaks, un tu esi zābaks. Parunāsimies! Par androgīnbendika pašrefleksijām.
Pastāsti man, kā tur ir ar "pareizo domu" - ja krievu liberālpederastu nauda vairs neplūdīs prom no Krievijas caur LV bankām uz Amēriku, kas no tā cietīs visvairāk - Krievija, vai amērikāņi?

P.S. Ja gribi palasīties kaut ko patiesi labā valodā uzrakstītu, tad ķeries pie Raiņa vai Solžeņicina Gulāga ahipelāga (krievu valodā, protams)... baudkārais lasītājs hrenovs...

Atbildēt

Vecais

18.03.2018. 08:21

Lielisks raksts!
Kādēļ nav Delfos ?
Bauda lasīt bagātu valodu+ pareizu domu
mūsdienu žurnaļugas !-mācieties !

Atbildēt

to taču nevar nevienam ne stāstīt

17.03.2018. 21:53

ne rādīt............

Atbildēt

Pilsonis

17.03.2018. 21:40

»

moto IŽ bendiks

nu gan d-rš par tiem miljoniem trūcīgo,sorosistu drauģeļis,stāsti par TŪKSTOŠIEM LATVJU BOMŽU,kurus tavējie noveda pie "veiksmes stāsta" --skazočnik un zolītes mīļotāj!Kāda tev daļa par kaimiņiem,samomu rilo v pušok


Okupācijas gados, ja uz ielas kāds ubagotu, tad pirmais policits ietu klāt un sāktu skaidrot kas par lietu.
Tagad smirdīgi bomži sabiedriskajā, tas ir norma.

Atbildēt

moto IŽ bendiks

17.03.2018. 21:37

nu gan d-rš par tiem miljoniem trūcīgo,sorosistu drauģeļis,stāsti par TŪKSTOŠIEM LATVJU BOMŽU,kurus tavējie noveda pie "veiksmes stāsta" --skazočnik un zolītes mīļotāj!Kāda tev daļa par kaimiņiem,samomu rilo v pušok!

Atbildēt

Pilsonis

17.03.2018. 21:07

»

agents

Uz diviem kresliem ilgi nevar nosedet . Vainu jasez uz toksiska kremla taburetes ,kura ir smirdiga un netira ,vai japgust Briseles miljardi un jamaksa 2% par NATO un gulet mierigi.Tresa cela nebus


Kangari mīl piesaukt briseles miljardus. Tāpat kangari spiesti klusēt par zaudējumiem, piemēram, caur tirdzniecības bilanci. Tie arī ir miljardi. Tāpat ar "briseles" uzņēmumiem kas no Latvijas izpumpējuši miljardus caur peļņu. Bankas tas vispār ir atsevišķs stāsts.
Tāpat kangari nemīl runāt par sasniegto okupācijas gados. Piemēram, bērnu audzināsanas jomā. Okupācijas gados tepat Latvijā tika saražotas daudz dažādas multfilmas bērniem. Tagad neatkarības gados mūsu bērnus audzina rietumu multfilmas. Bieži vien noskatoties tās rodas jautājums, vai to veidotāji nav psihiski slimi.
Tādu piemēru ir ļoti daudz, piemēram, kas notiktu ar policijas priekšnieku, ja viņa darba rezultāti būtu 200000+ neatklātu lietu. Vai kas notiktu ar tiem kangariem kas pieņēma pieņemtos lēmumus pareks lietā, kas notiktu ar tiem kangariem, kuri pieņēma lēmumus likvidēt ABLV. Tādu piemēru ir simtiem.
ā un neaicinu atgriezties okupācijas gados vai iestāties krievijā.
Vienkārši vienam otram bauram vajadzētu nedaudz filtrēt kas ir būtisks un kas nav

Atbildēt

kļimoviča aita

17.03.2018. 20:07

»

Jurčix

Skaisti nodeklamēja! Autoram ir talants


Plakanā pēda traucē androgīnbendikam būt tādam pat, kā visiem citiem (tātad - normālam).
Tā nu nekas cits neatliek. Vienīgi androgīnkaķis, tas gan, maita, uzticams, visu laiku fotogrāfijā sēž vienā un tajā pašā pozīcijā!

Atbildēt

kļimoviča aita

17.03.2018. 19:54

Ieju PIETIEK, un skatos - šeku, reku, man pretī lūkojas atkal tas pats vecais, labasi androgīns-bendiks un viņa kaķis-androgīns!

Atbildēt

HA!

17.03.2018. 18:43

Ko domāja mūsu "gudrās galvas ", gadiem tiražējot domu par Latviju kā otro Šveici ? Ja brīdinājumi bija jau iepriekš, kāpēc viss turpinājās ierastajā režīmā līdz pēdējam brīdim ? Nāksies samierināties ar nerezidentus apkalpojošo banku darbības izbeigšanos un simtiem izglītotu un zinošu cilvēku aizbraukšanu no valsts ar visām ģimenēm. Kaut kur pasaulē piemērotu darbu viņi atradīs. Toties mēs ar lielāku sparu tērēsim naudu , aicinot atgriezties emigrantus.

Atbildēt

agents

17.03.2018. 17:58

Uz diviem kresliem ilgi nevar nosedet . Vainu jasez uz toksiska kremla taburetes ,kura ir smirdiga un netira ,vai japgust Briseles miljardi un jamaksa 2% par NATO un gulet mierigi.Tresa cela nebus.

Atbildēt

Jurčix

17.03.2018. 17:53

Skaisti nodeklamēja! Autoram ir talants

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Tas apdraudēs dzīvības

FotoVeselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

8

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

FotoKā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie Jums saistībā ar Administratīvi teritoriālās reformas (ATR) likumprojekta pieņemšanas gaitā Saeimā izvērsto dezinformācijas kampaņu, kurā esat tikuši aicināti balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Rēzeknes novadā, nevis Madonas novadā.
Lasīt visu...

12

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

FotoViss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums tam ir jāpieliek punkts. Jūs neesat idioti vai mazi bērni, kam kāda Viņķele vai Kariņš noteiks, kā Jums rūpēties par Jūsu veselību. Viņi Jums nenoteiks, vai satikt omi un taisīt dzimšanas dienas ballīti ir slikti.
Lasīt visu...

12

Troļļi

FotoTroļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos kolektīvos. Baumošana un nepatiesību izplatīšana par kādu vai kādiem ir troļļošanas pirmsākums.
Lasīt visu...

21

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

FotoSavulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par banku paradīzi tā netapa, drīzāk – par banku likvidatoru paradīzi. Sekoja sapnis par “tiltu starp Austrumiem un Rietumiem”, kas arī palicis neizsapņots. Vīzija par miljoniem Rīgas šprotu visā Krievijā palojošajās Latvijas piena upēs pamanījās izplēnēt ne vienreiz vien, neraugoties uz Latvijas uzņēmumu spītīgo vēlmi pēc katras krīzes tirgū atgriezties no jauna.
Lasīt visu...

6

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

FotoSaskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā". Satversmes 22.pantā ir noteikts, ka "Saeimas sēdes ir atklātas".
Lasīt visu...

3

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

FotoEiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats svarīgākais šajā ziņā ir tas, ka ES valstis tomēr ir gatavas vienoties un mēģināt pārvarēt šo krīzi kopā.
Lasīt visu...

12

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

FotoSaeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir pretēji Satversmes 15.pantam! Tur rakstīts - Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā. Kur notiks sēde? Maskavā, Vašingtonā, Ipiķos, Briselē? Kur? Kādi ir ārkārtīgie apstākļi?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

Ne tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku...

Foto

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

Mums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu...

Foto

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

Tiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19...

Foto

Kad TAS beigsies?

Ārkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem...

Foto

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

Progresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja...

Foto

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

Izskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un...

Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Vienotā likteņkopībā un vienotā gribā pašnoteicās visa latviešu nācija

Mīļie draugi! Demokrāti! Sirsnīgi jūs visus sveicu šodien mūsu demokrātijas pirmā gadsimta svētkos! Šodien aprit tieši gadsimts,...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...