Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vēl joprojām

09.10.2017. 11:37

Kvotas nav, bet par maksu jebkurā brīdī.

Atbildēt

māsiņa

09.10.2017. 08:06

»

Balss

Latvijā izskatās, ka visas struktūras balstās uz diviem kritērijiem,- nekompetence uz zaglīgums. Vairāk jau neko nevajag, lai īsā brīdī Valsti sagrautu pilnībā


Rokas nost no nespējnieces, viņa tak grūta! Lai sarauš naudiņu, ko viņas trešais krūmu bērniņš ēdīs? Un kā veci pieturēs? tak tūliņ varēs iet dekrētā, gaidām nākamo VM brīnumu kopā! Gan jau Apinim kāds padomā !

Atbildēt

Balss

09.10.2017. 07:14

Latvijā izskatās, ka visas struktūras balstās uz diviem kritērijiem,- nekompetence uz zaglīgums. Vairāk jau neko nevajag, lai īsā brīdī Valsti sagrautu pilnībā.

Atbildēt

štelle

09.10.2017. 06:59

vai nebūtu laiks savilkt iedoto miljonu un padarīto darbu bilanci? Šķiet, ka privātie no tiesas tiek lobēti, jo,kamēr nebūs kārtības valsts sektorā,tiem darba netrūkst.E-veselība speciāli tiek novilcināta un ne jau tikai ģimenes ārstu dēļ,tā nav vajadzīga nevienam,lai varētu neatskaitīties par naudas izlietojumu.Nākošo gadu zaļais ķīselis turpinās tādā pat glumā režīmā, pie visa vainojot visus citus, tikai pašiem neuzņemoties atbildību, vēl vairāk, grābjot visu vēl, ko var sagrābt, dienas jau tāpat skaitītas.

Atbildēt

VM

09.10.2017. 05:41

Grūtniecības aizsegā šeptejas vēl aktīvāk

Atbildēt

Bojāra lētie uzbeku suši

09.10.2017. 01:59

Nav brīnums no valsts, kur pašieceltās elites - augstskolu profesoru zinību līmenis ir tikai pārdot lielos kvantumos pa lēto 3. pasaules emigrantiem darba un uzturatļaujas Latvijā, tadējādi izkropļojot Latvijas darba un īres tirgu vietējiem latviešiem, radot situāciju, ka tiem jāabauc no šejienes.

Atbildēt

TIEŠI TĀ

08.10.2017. 21:29

»

viedoklis

Tas, kas darās Latvijas veselības aprūpē. tiešām ir noziegums


Un ne tikai veselības aprūpē, praktiski visās sfērās. Bet veselības jomā..... pārāk daudz pensionāru.... kaut kā jautājums jārisina.

Atbildēt

Sise

08.10.2017. 17:55

»

Finansiāli represētais

Apskaties uz maksas pakalpojumu cenrāžiem, parasti izmeklējumi maksā 50 - 200€. Diezin vai valsts maksā (piemaksā) tik pat


Gribētos gan uzzināt pašizmaksu, jo gana dīvaini kā uz tik maz iedzīvotājiem var uzturēt tik daudz iekārtas

Atbildēt

Finansiāli represētais

08.10.2017. 17:45

»

Sise

Tas ka ārstei maksā maz, nenozīmē ka principā maz maksā. No kā tad privātās iestādes pelna miljonus


Apskaties uz maksas pakalpojumu cenrāžiem, parasti izmeklējumi maksā 50 - 200€. Diezin vai valsts maksā (piemaksā) tik pat.

Atbildēt

zaza

08.10.2017. 17:20

Tāda peļņa kā medicīnā, nav nekur, ne velti Recipes žīdi taisa lielos miljonus ar ambulatorajām valsts kvotām, jo farmācijā tādu naudu uztaisīt nevar. Un Eiropas Savienība ir fiktīva mau... māja, jo kur tad visa konkurences likumdošana, ja ir kvotas un visu sadala savējiem.

Atbildēt

zaza

08.10.2017. 17:16

»

Finansiāli represētais

Viena ārste sūdzējās, ka kvotas apmaksa ir ļoti maza, cik sapratu, runa bija par ultrasonogrāfiskajiem izmeklējumiem


Naudas nekad nepietiks. Maksā kaut 8000 mēnesī, nepietiks. Apmaksas jautājumi ir jāskatās salīdzinājumā

Atbildēt

Sise

08.10.2017. 17:03

»

Finansiāli represētais

Viena ārste sūdzējās, ka kvotas apmaksa ir ļoti maza, cik sapratu, runa bija par ultrasonogrāfiskajiem izmeklējumiem


Tas ka ārstei maksā maz, nenozīmē ka principā maz maksā. No kā tad privātās iestādes pelna miljonus?

Atbildēt

ZZ$

08.10.2017. 16:10

Mūsu ministrija īsteno Latvijas iedzīvotāju skaita paātrinātu samazināšanu.

Atbildēt

Kriminālā oligarhu firma - valsts "Latvijas Republika"

08.10.2017. 16:09

»

M

Portāls pietiek.com, kritizējot ministrus un citus politiķus un ierēdņus, apstiprina, ka Kremļa politika ar diversijām pret LV ekonomiku notiek veiksmīgi


Vislielākie diversanti pret Latvijas tautsaimniecību un tiesiskumu sēž valsts drošības iestādes (jo īpaši SAB), Ministru kabinetā, Saeimā, Valsts policijā, prezidenta pilī un Augstākajā tiesā. Vladimirs Putins un viņa Kremļa komanda var lepoties ar saviem rietumu kaimiņiem, mentāli līdzīgajiem sugasbrāļiem!

Atbildēt

Finansiāli represētais

08.10.2017. 16:03

»

Gaga

Privātajā medicīnā peļņa ir 80% no valsts kvotas


Viena ārste sūdzējās, ka kvotas apmaksa ir ļoti maza, cik sapratu, runa bija par ultrasonogrāfiskajiem izmeklējumiem.

Atbildēt

viedoklis

08.10.2017. 15:57

Tas, kas darās Latvijas veselības aprūpē. tiešām ir noziegums.

Atbildēt

Nu un

08.10.2017. 15:44

Bet Vānei kārtējais milijons

Atbildēt

nerentablās slimnīcas, skolas

08.10.2017. 15:17

ir parastas barotavas

Atbildēt

Gaga

08.10.2017. 15:01

Privātajā medicīnā peļņa ir 80% no valsts kvotas

Atbildēt

Neiespējami

08.10.2017. 15:00

Nevar gaidīt no cilvēka, kam nav attiecīgas kompetences, sakarīgu darbību, lēmumus.
Piemēram: nevar ieliekot apkopēju veselības ministra postenī gaidīt sakarīgas pārmaiņas - nevar!

Līdzīgi ar citām jomām: ekonomikas, finanšu u.c.

Atbildēt

Troļļu gans

08.10.2017. 14:53

»

...

Tādus privātā sektorā pat par apkopejiem neņemtu


Ne tik vienkārši. Kura daļa no privātā sektora?Tie, kuri barojas no valsts un pašvaldību pasūtījumiem vai kādreiz sazagās valsts īpašumus, pāris gadus štruntīgi vadība un izdevīgi pārdeva vai pārdot štruntus no visām pasaules pusēm Latvijā par lielu naudu. Tie jau ir lielākais vājoņu partiju balsts! Vai tomēr cita daļa?

Atbildēt

Troļļu gans

08.10.2017. 14:39

Par patreizējo ministri un iepriekšējo ministri (abi ZZS) viss ir skaidrs. Abi manipulējami nespējnieki, katrs savā veidā. Bet palūkosimies apkārt. Sāksim ar VM. Bij.valsts sekretāre, kuru Belēvičs pamīcīja zem sevis. Pati par sevi nebūt ne sliktākā ierēdne. Bij.valsts.sekretārs, kuram nebija līdera īpašības. Tik ilgi valsts pārvaldē bez līdera īpašībām? Skatāmies blakus. Kas te? Parlamentārais sekretārs Trupovnieks. Inženieris, ZZS. Nedaudz tālāk rēgojas 2 interesanti personāži. Cien.bij.ministra draudzene, cīņu biedrene, gan VM, gan Saeimā. Cits VM ZZS iebāzenis, bij. eksperts aizsardzības jomā, tagad topošā medicīnas zvaigzne. Nepaveicās, varēja būt lielāka kapacitāte ministrijai. Nu nekas, meklējam tālāk. Kas mums ir tālāk? MK! Kādi tur sēž līderi! Bļembuku un stulbu fotogrāfiju līderis, kolhozu un sovhozu manierīgs līderis, nervoza šahiste (izcila darbība pēdējā MK sēdē. Kādu talantu ir pazaudējusi Z reitinga filmu industrija, kāda mīmika, roku kustības, dikcija. Talants!). Grandiozs skats, pārējie līdzīgi. Nu nekas, meklējam tālāk. Bāc, tālāk pēdējais robežstabiņš, Saeima. Labākie Latvijas ļaudis! Intelektuālā elite (Kādas konferences veselības jomā. Vienu sarīko un pēc tam atkal var aizmigt pāris gadus.), strādīgi (Neguļ garu sesiju laikā.), atbildīgi (Neviens stulbs priekšlikums. Demogrāfijas, tautas morāles un naudas kāšanas jomā viss tip top.), piemērs bērniem un jauniešiem (Neviens administratīvas pārkāpums 12.Saeimas laikā! Pašaizliedzīgi varoņi.) un lieliski cilvēku pazinēji (Uzreiz atpazīst entuziasmu, pat ja to pavada visvisādas šaubīgas darbības.) Atbildiet Latvijas vēlētāji, kur gadījuma cilvēki ministra amatā var iemācīties strādāt? A, nekur. Ne jau vājoņu partijas būs mentori. Ne Saeimā, ne valdībā.

Atbildēt

M

08.10.2017. 14:06

Portāls pietiek.com, kritizējot ministrus un citus politiķus un ierēdņus, apstiprina, ka Kremļa politika ar diversijām pret LV ekonomiku notiek veiksmīgi!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Vakcinācija nav risinājums Latvijai

FotoEs kā opozīcijas deputāts neizprotu konsekvences trūkumu valdības lēmumos. Es uzskatu, ka ir jāstiprina veselības aprūpes kapacitāte, nevis jābaida ar viļņiem. Veselības aprūpes kapacitātes stiprināšanā ir aizstāta ar vāji organizētu un brīžiem pat komisku vakcinācijas procesu.
Lasīt visu...

18

„Kancelēšanas” kultūra luterāņu baznīcā attiecībā uz sievietēm ir dominējusi kopš 1993. gada

FotoThis you? (Uzreiz atvainojos par to, ka ne pārāk diplomātiski...) Redzēju, ka raksts ir populārs, jo vairāki draugi FB to šēroja. Pateikšu dažus vārdus. Statistika un šērošana FB viennozīmīgi parāda, ka sabiedrības garīgi ideoloģiskais piedāvājums satiek garīgi ideoloģisko pieprasījumu. Un tagad paņemam piedāvājumu un ģeniālo rakstu, kas sākas ar vārdiem: "Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot." Un tagad pastāstīšu banālu stāstu.
Lasīt visu...

12

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

Foto1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem.
Lasīt visu...

6

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

Foto1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi nevar kritizēt par taviem izteikumiem, kā arī vēl mazāk vārda brīvība nozīmē, ka tu drīksti liet samazgas virsū citiem un cerēt, ka tādējādi tu izpelnīsies cieņu, apbrīnu, puķes un aizkustinājuma asaras.
Lasīt visu...

21

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

FotoNotikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku pārliecības jautājumu, bet daudzu politisko spēku un lielu biznesa struktūru izdzīvošanas jautājumu. Lielā mērā ir vietā teikt, ka cilvēkiem visiem kopā ir jāiznīcina Facebook, pretējā gadījumā Facebook iznīcinās cilvēkus. Tomēr tikt galā ar Facebook monopolu nav tik vienkārši, bet ne neiespējami. To tad arī apskatīsim.
Lasīt visu...

20

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

FotoEs kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres.
Lasīt visu...

12

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

FotoNesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli, šobrīd acīmredzot svarīgākas ir LGBT un Navaļnija tēmas, tālab savu vārdu nāksies teikt man, salīdzinoši necilam mūsu valstiņas pilsonim, – latvietim. Viss turpmāk sacītais ir tikai personiskais viedoklis.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

Kamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem –...

Foto

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

Es palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ...

Foto

Elīnas Didrihsones tests

Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone...

Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...