Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Priecīgus Līgo svētkus!

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vēl joprojām

09.10.2017. 11:37

Kvotas nav, bet par maksu jebkurā brīdī.

Atbildēt

māsiņa

09.10.2017. 08:06

»

Balss

Latvijā izskatās, ka visas struktūras balstās uz diviem kritērijiem,- nekompetence uz zaglīgums. Vairāk jau neko nevajag, lai īsā brīdī Valsti sagrautu pilnībā


Rokas nost no nespējnieces, viņa tak grūta! Lai sarauš naudiņu, ko viņas trešais krūmu bērniņš ēdīs? Un kā veci pieturēs? tak tūliņ varēs iet dekrētā, gaidām nākamo VM brīnumu kopā! Gan jau Apinim kāds padomā !

Atbildēt

Balss

09.10.2017. 07:14

Latvijā izskatās, ka visas struktūras balstās uz diviem kritērijiem,- nekompetence uz zaglīgums. Vairāk jau neko nevajag, lai īsā brīdī Valsti sagrautu pilnībā.

Atbildēt

štelle

09.10.2017. 06:59

vai nebūtu laiks savilkt iedoto miljonu un padarīto darbu bilanci? Šķiet, ka privātie no tiesas tiek lobēti, jo,kamēr nebūs kārtības valsts sektorā,tiem darba netrūkst.E-veselība speciāli tiek novilcināta un ne jau tikai ģimenes ārstu dēļ,tā nav vajadzīga nevienam,lai varētu neatskaitīties par naudas izlietojumu.Nākošo gadu zaļais ķīselis turpinās tādā pat glumā režīmā, pie visa vainojot visus citus, tikai pašiem neuzņemoties atbildību, vēl vairāk, grābjot visu vēl, ko var sagrābt, dienas jau tāpat skaitītas.

Atbildēt

VM

09.10.2017. 05:41

Grūtniecības aizsegā šeptejas vēl aktīvāk

Atbildēt

Bojāra lētie uzbeku suši

09.10.2017. 01:59

Nav brīnums no valsts, kur pašieceltās elites - augstskolu profesoru zinību līmenis ir tikai pārdot lielos kvantumos pa lēto 3. pasaules emigrantiem darba un uzturatļaujas Latvijā, tadējādi izkropļojot Latvijas darba un īres tirgu vietējiem latviešiem, radot situāciju, ka tiem jāabauc no šejienes.

Atbildēt

TIEŠI TĀ

08.10.2017. 21:29

»

viedoklis

Tas, kas darās Latvijas veselības aprūpē. tiešām ir noziegums


Un ne tikai veselības aprūpē, praktiski visās sfērās. Bet veselības jomā..... pārāk daudz pensionāru.... kaut kā jautājums jārisina.

Atbildēt

Sise

08.10.2017. 17:55

»

Finansiāli represētais

Apskaties uz maksas pakalpojumu cenrāžiem, parasti izmeklējumi maksā 50 - 200€. Diezin vai valsts maksā (piemaksā) tik pat


Gribētos gan uzzināt pašizmaksu, jo gana dīvaini kā uz tik maz iedzīvotājiem var uzturēt tik daudz iekārtas

Atbildēt

Finansiāli represētais

08.10.2017. 17:45

»

Sise

Tas ka ārstei maksā maz, nenozīmē ka principā maz maksā. No kā tad privātās iestādes pelna miljonus


Apskaties uz maksas pakalpojumu cenrāžiem, parasti izmeklējumi maksā 50 - 200€. Diezin vai valsts maksā (piemaksā) tik pat.

Atbildēt

zaza

08.10.2017. 17:20

Tāda peļņa kā medicīnā, nav nekur, ne velti Recipes žīdi taisa lielos miljonus ar ambulatorajām valsts kvotām, jo farmācijā tādu naudu uztaisīt nevar. Un Eiropas Savienība ir fiktīva mau... māja, jo kur tad visa konkurences likumdošana, ja ir kvotas un visu sadala savējiem.

Atbildēt

zaza

08.10.2017. 17:16

»

Finansiāli represētais

Viena ārste sūdzējās, ka kvotas apmaksa ir ļoti maza, cik sapratu, runa bija par ultrasonogrāfiskajiem izmeklējumiem


Naudas nekad nepietiks. Maksā kaut 8000 mēnesī, nepietiks. Apmaksas jautājumi ir jāskatās salīdzinājumā

Atbildēt

Sise

08.10.2017. 17:03

»

Finansiāli represētais

Viena ārste sūdzējās, ka kvotas apmaksa ir ļoti maza, cik sapratu, runa bija par ultrasonogrāfiskajiem izmeklējumiem


Tas ka ārstei maksā maz, nenozīmē ka principā maz maksā. No kā tad privātās iestādes pelna miljonus?

Atbildēt

ZZ$

08.10.2017. 16:10

Mūsu ministrija īsteno Latvijas iedzīvotāju skaita paātrinātu samazināšanu.

Atbildēt

Kriminālā oligarhu firma - valsts "Latvijas Republika"

08.10.2017. 16:09

»

M

Portāls pietiek.com, kritizējot ministrus un citus politiķus un ierēdņus, apstiprina, ka Kremļa politika ar diversijām pret LV ekonomiku notiek veiksmīgi


Vislielākie diversanti pret Latvijas tautsaimniecību un tiesiskumu sēž valsts drošības iestādes (jo īpaši SAB), Ministru kabinetā, Saeimā, Valsts policijā, prezidenta pilī un Augstākajā tiesā. Vladimirs Putins un viņa Kremļa komanda var lepoties ar saviem rietumu kaimiņiem, mentāli līdzīgajiem sugasbrāļiem!

Atbildēt

Finansiāli represētais

08.10.2017. 16:03

»

Gaga

Privātajā medicīnā peļņa ir 80% no valsts kvotas


Viena ārste sūdzējās, ka kvotas apmaksa ir ļoti maza, cik sapratu, runa bija par ultrasonogrāfiskajiem izmeklējumiem.

Atbildēt

viedoklis

08.10.2017. 15:57

Tas, kas darās Latvijas veselības aprūpē. tiešām ir noziegums.

Atbildēt

Nu un

08.10.2017. 15:44

Bet Vānei kārtējais milijons

Atbildēt

nerentablās slimnīcas, skolas

08.10.2017. 15:17

ir parastas barotavas

Atbildēt

Gaga

08.10.2017. 15:01

Privātajā medicīnā peļņa ir 80% no valsts kvotas

Atbildēt

Neiespējami

08.10.2017. 15:00

Nevar gaidīt no cilvēka, kam nav attiecīgas kompetences, sakarīgu darbību, lēmumus.
Piemēram: nevar ieliekot apkopēju veselības ministra postenī gaidīt sakarīgas pārmaiņas - nevar!

Līdzīgi ar citām jomām: ekonomikas, finanšu u.c.

Atbildēt

Troļļu gans

08.10.2017. 14:53

»

...

Tādus privātā sektorā pat par apkopejiem neņemtu


Ne tik vienkārši. Kura daļa no privātā sektora?Tie, kuri barojas no valsts un pašvaldību pasūtījumiem vai kādreiz sazagās valsts īpašumus, pāris gadus štruntīgi vadība un izdevīgi pārdeva vai pārdot štruntus no visām pasaules pusēm Latvijā par lielu naudu. Tie jau ir lielākais vājoņu partiju balsts! Vai tomēr cita daļa?

Atbildēt

Troļļu gans

08.10.2017. 14:39

Par patreizējo ministri un iepriekšējo ministri (abi ZZS) viss ir skaidrs. Abi manipulējami nespējnieki, katrs savā veidā. Bet palūkosimies apkārt. Sāksim ar VM. Bij.valsts sekretāre, kuru Belēvičs pamīcīja zem sevis. Pati par sevi nebūt ne sliktākā ierēdne. Bij.valsts.sekretārs, kuram nebija līdera īpašības. Tik ilgi valsts pārvaldē bez līdera īpašībām? Skatāmies blakus. Kas te? Parlamentārais sekretārs Trupovnieks. Inženieris, ZZS. Nedaudz tālāk rēgojas 2 interesanti personāži. Cien.bij.ministra draudzene, cīņu biedrene, gan VM, gan Saeimā. Cits VM ZZS iebāzenis, bij. eksperts aizsardzības jomā, tagad topošā medicīnas zvaigzne. Nepaveicās, varēja būt lielāka kapacitāte ministrijai. Nu nekas, meklējam tālāk. Kas mums ir tālāk? MK! Kādi tur sēž līderi! Bļembuku un stulbu fotogrāfiju līderis, kolhozu un sovhozu manierīgs līderis, nervoza šahiste (izcila darbība pēdējā MK sēdē. Kādu talantu ir pazaudējusi Z reitinga filmu industrija, kāda mīmika, roku kustības, dikcija. Talants!). Grandiozs skats, pārējie līdzīgi. Nu nekas, meklējam tālāk. Bāc, tālāk pēdējais robežstabiņš, Saeima. Labākie Latvijas ļaudis! Intelektuālā elite (Kādas konferences veselības jomā. Vienu sarīko un pēc tam atkal var aizmigt pāris gadus.), strādīgi (Neguļ garu sesiju laikā.), atbildīgi (Neviens stulbs priekšlikums. Demogrāfijas, tautas morāles un naudas kāšanas jomā viss tip top.), piemērs bērniem un jauniešiem (Neviens administratīvas pārkāpums 12.Saeimas laikā! Pašaizliedzīgi varoņi.) un lieliski cilvēku pazinēji (Uzreiz atpazīst entuziasmu, pat ja to pavada visvisādas šaubīgas darbības.) Atbildiet Latvijas vēlētāji, kur gadījuma cilvēki ministra amatā var iemācīties strādāt? A, nekur. Ne jau vājoņu partijas būs mentori. Ne Saeimā, ne valdībā.

Atbildēt

M

08.10.2017. 14:06

Portāls pietiek.com, kritizējot ministrus un citus politiķus un ierēdņus, apstiprina, ka Kremļa politika ar diversijām pret LV ekonomiku notiek veiksmīgi!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

FotoPROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums par tā pieņēmējiem pasaka vairāk, nekā es jebkad spētu ietilpināt kādā savā komentārā.
Lasīt visu...

12

Omega vēlētāja vilšanās

FotoAizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices blēža vaukšķi, bet pati KPV LV iekļāvās Kariņa valdībā un stāvēja pie esošo nejēdzību šūpuļa.
Lasīt visu...

12

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

FotoDārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu, lai vaicātu, vai tiesa, ka tagad divi vīrieši varēs juridiski nostiprināt savas “ģimenes” attiecības un tikt valsts atzīti par “ģimeni”?
Lasīt visu...

15

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

FotoTeikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka par uzpurņu nenēsāšanu ļaudis varēs sodīt, veseliem cilvēkiem aizliegs pulcēties un diennakts tumšajā laikā nedrīkstēs atrasties ārpus telpām, piemēram, lai izietu uzpīpēt vai ieelpot svaigu gaisu (šī absurdā norma pašreiz gan nav spēkā, taču no tās atgriešanās neesam pasargāti), tālab pilnveidoju un papildināju savus ukazus. Knariņu valdība ir laidusi pasaulē arī vairākus groteskus noteikumus auto un citu riteņratu stūrētājiem, taču kā kājāmgājējs es šajā jomā atturos izteikties.
Lasīt visu...

18

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

FotoVispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta par četriem mēnešiem.
Lasīt visu...

6

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

FotoLevits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu. Par to būs šis raksts. Mēs 30 gadus salīdzinām sevi ar sliktākajiem piemēriem. Priecājamies, ka mums iet labāk. Kā Levits šodien - ka mums IKP kritis mazāk. Es saku, ka es redzu citādāk. Un tagad par visu pēc kārtas.
Lasīt visu...

12

Tāda cilvēka viedoklis, kuram neskaidras cilmes preparāts, ko sauc par vakcīnu, nav pieņemams

FotoŠeit izteikts vienkārša cilvēka viedoklis. Cilvēka, kurš šobrīd ir pensionārs, sejas masku nenēsā un kuram neskaidras cilmes preparāts, ko sauc par vakcīnu, nav pieņemams. Protams, daudziem ir cits viedoklis un ceru, ka tam ir loģisks pamatojums.
Lasīt visu...

15

Es visu ko pieprasu un norādu, un lūdzu iedot man varu

FotoLevit, Kariņ, Pavļut, Raivi Dzintar ar saviem prievīšu varavīksnes draugiem un pārējie pie varas esošie ar Rinkēviču ložā. Nākamnedēļ ir jābūt atceltām maskām, 2 metriem, groziņiem un visam pārējam sviestam! Es to nelūdzu, es to pieprasu un norādu Jums, ka tas ir jāizdara nekavējoties. Ja pašiem bail pieņemt lēmumu, piezvaniet uz Briseli vai vēstniecību. Jums dos atļauju. Nākamnedēļ lai būtu lēmums.
Lasīt visu...

21

Ventspils paradokss: vēlētāji nomaina nevis Lembergu, bet gan... domes opozīciju

FotoPašvaldību vēlēšanas Ventspilī beigušās ar zināmu pārsteigumu: ne tajā, ka uzvaru svinēja “Latvijai un Ventspilij”, iegūstot vairāk balsu nekā visi pārējie saraksti kopā, — interesantais šoreiz redzams opozīcijas kampaņošanā un rezultātos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Drošības līdzeklis nedrīkst tikt izvēlēts kā iebiedēšanas vai iepriekšējas sodīšanas paņēmiens

Atbilstīgi Kriminālprocesa likumam tiesībsargājošām instancēm ir pienākums vērtēt drošības līdzekļa piemērošanu saistībā ar cilvēktiesību normām....

Foto

Man vislabāk spēs palīdzēt Selma Levrence, jo viņa ir jauna, gudra, pieredzējusi un zina daudzas valodas

Pēc ilgām pārdomām par to, kas varētu kļūt par manu...

Foto

„Sargsuns” pazemīgi lūdz atlikt nodokļu reformu

Latvijas Preses izdevēju asociācija (LPIA) aicina valdošo koalīciju atlikt nodokļu reformas uzsākšanu no 2021. gada 1. jūnija. LPIA uzskata, ka...

Foto

Viss sākās ar Šleseru!

Tvnet var lasīt Re:Baltica sagatavotu propagandas rakstu, kurā skaidri tiek pateikts, ka Latvijā baznīcas nedrīkst aizstāvēt kristīgās vērtības! Esmu pārsteigts, ar kādu naidu pret Baznīcām,...

Foto

Triju Zvaigžņu ordeņa komandieris Aivars Ozoliņš grauj Latvijas informācijas telpas kvalitāti

Pašlaik – Lielās dezinformācijas laikmetā – viens no svarīgiem uzdevumiem visiem, kuri darbojas informatīvajā telpā,...

Foto

Nākotnes vīzija par neiespējamo... (Turpinājums rakstam „Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne”)

Nesen par to runāju un pat rakstīju. Šo var uzskatīt gan par turpinājumu jau teiktajam,...

Foto

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

Sākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu...

Foto

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

Ralfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs....

Foto

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

Taisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz...

Foto

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

Labdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500...

Foto

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad...

Foto

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

Šajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas...

Foto

Absolūta saskarsmes impotence

Te mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša"...

Foto

Mīļā miera labad

Bieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un...

Foto

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

Valdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos...

Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...