Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Dana

09.04.2023. 13:21

Interesanti, vai Dana Bjorka spēj mierīgi gulēt pēc tam, kad Andrejs Možeiko nespēja izturēt viņas ņirgāšanos un izdarīja pašnāvību?

Atbildēt

Nauris

05.01.2023. 11:26

»

Jānis

Puntuļa noalgotais Sergejs Golomazovs Delfiem stāsta, ka latviski nerunā, bet tas viņam netraucē strādāt Latvijas teātrī un Kultūras akadēmijā un tas viņam netraucē turpināt darbu Krievijā


Bjorka jau atlaista un Bjorkas draugam Golomazovam arī nāksies pamest Latviju, jo latviešu valodu neprot un pat necenšas mācīties

Atbildēt

Pētnieks

11.08.2022. 16:48

Starp citu, kāds zina pastāstīt, kas ir Edgars Eglītis? Ko drāzis? No kā naudu ņem? Kādā partijā sastāv? Kāpēc pēkšņi tāda interese par teātra valdes sastāvu? Tiešām rūpes par Putina ietekmes mazināšanu mākslā? Vai kāda dziļa personīga interese, kura vienmēr tāda tipa stukačiem un spekulantiem uz politikas ir bijusi raksturīga? Mmmm? Incanti!

Atbildēt

Jānis

29.07.2022. 20:16

Puntuļa noalgotais Sergejs Golomazovs Delfiem stāsta, ka latviski nerunā, bet tas viņam netraucē strādāt Latvijas teātrī un Kultūras akadēmijā un tas viņam netraucē turpināt darbu Krievijā.

Atbildēt

Lauris

27.07.2022. 18:29

СЕРГЕЙ ГОЛОМАЗОВ И ФИЛИПП ЛОСЬ – О ПОЛОЖЕНИИ РУССКИХ ТЕАТРОВ ЗА РУБЕЖОМ
МИР РУССКОГО ТЕАТРА 15 МАЯ 2022 10:05
https://teatral-online.ru/news/31543/
В сегодняшних условиях занятия со студентами будут проходить в формате онлайн, но надеюсь, что когда-нибудь вернемся и к очному формату. Я постараюсь сделать все возможное, чтобы по-прежнему иметь отношение к этому очень важному для меня месту –режиссерскому факультету ГИТИСа.

Atbildēt

Jānis

18.07.2022. 22:01

Kamēr Puntuļs saimniecībā peles danco pa galdu, Puntulis mierīgi aiziet atvaļinājumā. Teātra direktore Dana Bjorka tā vietā, lai pieprasītu no Sergeja Golomazova pārtraukt šo apkaunojošo sardarbību, ir izdevusi rīkojumu teātra darbiniekiem, kurā aizliedz paust viedokli publiskajā telpā, kā arī maldinoši norāda, ka Sergejs Golomazovs tiekot apmelots.

Atbildēt

Lauris

17.07.2022. 18:10

»

kad šis cilvēks

tika pieņemts darbā,neviens no minētajiem nebija amatos


Dana Bjorka (Čerņecova) savā amtā no 2018.gada sākuma.
Sergejs Golomazovs pieņemts darbā 2018.gada 1.oktobra.
Nauris Puntulis ministrs no 2019. gada 8. jūlija.
Redzam, ka Dana Čerņecova jau pēc Krimas okupācijas pieņēma darbā krievu sergeju Golomazovu, kurš vienlaicīgi strādā arī Krievijā.
Puntulis (NA) stājoties ministra amatā izlikās to neredzam.

Atbildēt

Lauris

17.07.2022. 12:19

Dana Bjorka (dzimusi Dana Čerņecova 1985.gada 11. maijā) ir krievu ... teātra un pasākumu producente, Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātra direktore

Atbildēt

Jānis

16.07.2022. 20:46

Tā teica publiski nopeltais Mairis Briedis:«Negribēju iesaistīties, bet dažiem noteikti vajag paskaidrot savu nostāju. Bez jūsu naida, cilvēki, šim karam nav turpinājuma! Pārvērsiet jūsu naidu un agresiju mierā, atbalstā un palīdzībā cietušajiem, kā to dara daudzi jauki cilvēki visās pasaules malās, palīdzot, nevis dalot! Mana nostāja ir skaidra. Es esmu kategoriski pret karu un pret cilvēku upuriem jebkurā pusē,» savā «Instagram» ierakstā vēsta Briedis. Viņš norāda, ka nav no tiem cilvēkiem kuri nostāsies vienā pusē un izvēlēsies kuriem mirt un kuriem dzīvot, vienaldzīgi skatīsies uz vienas nācijas nāvēm un raudās un ienīdīs visus apkārt par citiem. "Vai vispār tas skaitās cilvēcīgi? Priekš manis noteikti nav! Tagad pasaulē notiek vairāki nopietni kara konflikti dažādās vietās, kur jūsu karogi un atbalsts tiem? Atbilde ir skaidra, masu mediji ir izdarījuši savu darbu perfekti, lai jūs zinātu tikai par šo karu un tikai viņiem izdevīgajā veidā! Ticu, ka daudziem, kas tagad nes naidu masās, tas ir algots darbs, jo nekad neticēšu, ka mani tautieši tiešām tādā veidā izpauž viedokli par notiekošo. Neļaujiet sevi izmantot naida kurināšanai starp valstīm, ģimenēm, kaimiņiem un draugiem. Būsim kopā un palīdzēsim! Nekad es neatbalstīšu nevienu karu! Mūsu pasaulē nav vietas provokācijām un kariem! Tikai un vienīgi tā!" tā bokseris Mairis Briedis.
Tā Putina/Puntuļa labais darbinieks: Культура по сути своей, если она не лукава и не спекулятивна, она все равно в основе своей должна и обязана иметь пацифистский, гуманистический и нравственный базис, обращенный к человеку с любовью. В противном случае это не культура, а пошлая агитация. Человек культуры должен сторониться всякого рода общественно-политических соблазнов. Тропинка в политику для художника – это путь в пропасть.

Atbildēt

Nm

16.07.2022. 12:10

Vēl vajadzētu atcerēties GITIS nosaukumus pirms 1935.gada! 😂 Autor, kurš tev samaksāja par šo rakstu? Kas ir tavs pasūtītājs?

Atbildēt

Sergej Golomazov

15.07.2022. 09:19

Я преподаю в Латвийской академии культуры на актерско-режиссерском курсе. Кроме того, набрана новая заочная режиссёрская мастерская в ГИТИСе. До этого, за двадцать лет работы в институте, я уже выпустил три актерские мастерские и две режиссёрские. Для меня ГИТИС, режиссёрский факультет – это «Лига плюща», место абсолютно сакральное. В сегодняшних условиях занятия со студентами будут проходить в формате онлайн, но надеюсь, что когда-нибудь вернемся и к очному формату. Я постараюсь сделать все возможное, чтобы по-прежнему иметь отношение к этому очень важному для меня месту –режиссерскому факультету ГИТИСа.

Atbildēt

Lauris

14.07.2022. 15:54

Godīgāk būtu, ka pēc šādas nolaidības tiktu atlaista teātra direktore, kas visticamāk vienpersoniski pieņēma lēmumu par krievu algotņa pieņemšanu darbā, bet ministram būtu jāuzņemas atbildība par savu pienākumu neveikšanu, kā atbildīgajam ministram. Pie kam, vaina jāuzņemas arī Muižniecei, ja Kultūras akadēmija pakļauta Izglītīnas ministrijai.

Atbildēt

Ha

14.07.2022. 11:48

»

Maris

Autors ir slims duraks


7 mēnešus vecs zīdainis tika izvarots līdz nāvei ar sveci to paveica krievu karavīrs Ukrainā ko tu tur teici par slimumu?

Atbildēt

Maris

14.07.2022. 10:22

Autors ir slims duraks.

Atbildēt

Lauris

13.07.2022. 17:33

»

Klau

Vīrišķības izrādīšana piemērojot nesaistītu likumu ir krievijas fsb troļļu paraksts. Jā, autors ir krievijas trollis. Un latviski uzstāties teātrī nav tas pats vārds kas piedalīties sacensībās, tātad Edgars Eglītis ir tulkojis kremļa troļļa sastādītu rakstu


Lai tak spiego tas krievu spiegs, ja reiz visiem sābiem vienalga, bet stāsts ir par atšķirīgu attieksmi- attieksmi pret latviešu sportistiem un šo krievu, kurš var mierīgi strādāt uz abām pusēm.

Atbildēt

Klau

13.07.2022. 16:54

»

Lauris

Ar ko šaibas dzenāšana pa ledu ir bīstamāka par jauno režisoru apmācīšanu


Vīrišķības izrādīšana piemērojot nesaistītu likumu ir krievijas fsb troļļu paraksts. Jā, autors ir krievijas trollis. Un latviski uzstāties teātrī nav tas pats vārds kas piedalīties sacensībās, tātad Edgars Eglītis ir tulkojis kremļa troļļa sastādītu rakstu.

Atbildēt

Lauris

13.07.2022. 16:46

»

viņš neuzstājas

Viņš vada teātri,būdams krievijas pilsonis,strādādams Maskavā.Kas vēl nav skaidrs


Attālināti un 30 štukas mēnesī! Kura teātra mākslinieciskais vadītājs vēl Latvijā saņem tādu algu?

Atbildēt

viņš vada attālināti

13.07.2022. 16:20

»

A.S.

Tad viņš to Rīgas teātri vada tā kā attālināti!?Pa īstam te nevar nemaz saprast.Ja nevada attālināti tad kurs apmaksā biļetes un viesnīcas!?ja tas ir no nodokļiem tad te ir jātaisa riktīgs skandāls


ne tikai teātri Rīgā,bet arī teātri Maskavā un vēl viņš strādā mūsu kultūras akadēmijā.atliek vien secināt,ka viņš ir pārcilvēks,jo normāls cilvēks to nespēj veikt.

Atbildēt

A.S.

13.07.2022. 16:14

»

viņš neuzstājas

Viņš vada teātri,būdams krievijas pilsonis,strādādams Maskavā.Kas vēl nav skaidrs


Tad viņš to Rīgas teātri vada tā kā attālināti!?Pa īstam te nevar nemaz saprast.Ja nevada attālināti tad kurs apmaksā biļetes un viesnīcas!?ja tas ir no nodokļiem tad te ir jātaisa riktīgs skandāls!

Atbildēt

viņš neuzstājas

13.07.2022. 16:08

»

Klau

Vai Rīgas krievu teātris ir sporta organizācija vai arī Golomazovs ir fizkultūras skolotājs? Tiešām pastalniekam pakaļu plēš ka krievu teātrī uzstājas krievi


Viņš vada teātri,būdams krievijas pilsonis,strādādams Maskavā.Kas vēl nav skaidrs?

Atbildēt

A.S.

13.07.2022. 15:49

»

Kārlis

Puntulis tak vispār nekontrolē, ko tā krievuška tajā teātrī dara. Savākusi putinistu varzu un šķērdē valsts līdzekļus


Spiego arī gan jau uz nebēdu!Varbut vēl paklusām propagandu dzen pa stūriem.Cerams ka vismaz kārtīgi tiek pieskatīti.

Atbildēt

Znaika

13.07.2022. 15:44

»

Nezinītis

Kas ir Meņeļejevs


Cilvēks kurs izgudroja spirts formulu!

Atbildēt

Lauris

13.07.2022. 15:07

Kāpēc ir slikti, ja latviešu sportisti un mūziķi nopelna Krievijā sev iztikai dažus desmitues tūkstošus eiro, bet tajā pašā laikā nebienam nav iebildumu, ja krievs, kurš vienlaicīgi strādā arī pie Putina, saņem no Latvijas budžeta savus vairākus desmitus tūkstošus eiro mēnesī?

Atbildēt

Klau

13.07.2022. 14:43

Vai Rīgas krievu teātris ir sporta organizācija vai arī Golomazovs ir fizkultūras skolotājs? Tiešām pastalniekam pakaļu plēš ka krievu teātrī uzstājas krievi?

Atbildēt

!

13.07.2022. 13:18

»

nu nu

Neviens taču tev neliedz klausīties krievu popsu vai ostīt sūdu smaku, tikai dari to tā, lai citiem netraucētu


Bet tu tak sit ar galvu pa konteinera sienām un taisi troksni!Dzīvo klusi savā miskastē!

Atbildēt

nu nu

13.07.2022. 12:48

»

!

Nu tad lieto savu nekultūru, neuzbāzies ar to latviešiem! Sēdi klusu savā miskastē


Neviens taču tev neliedz klausīties krievu popsu vai ostīt sūdu smaku, tikai dari to tā, lai citiem netraucētu!

Atbildēt

ej nu!

13.07.2022. 11:47

»

protams

tāda I.Mūrniece nebūtu šodien Saeimas priekšsēdētāja,ja Saskaņa nebūtu tur piepalīdzējusi.Pseido'nacionāļi


Vienkārši kad krievus mīlošās Pederastu partijas, Saskaņas paģeļņicas, ar kājām sakāpušas vislielākās silēs, tad arī NA pārstāvei tika iedots nebūtisks amats.

Atbildēt

puķinfobs

13.07.2022. 11:37

Kas i', Puņķuli, kāpēc nereaģē uz trauksmes cēlāja klauvēšanu? Kurls esi, vai?

Atbildēt

tik glupus

13.07.2022. 11:35

puķins par aģentiem neņem, jo pats glups..................................čangalīts...nodziedās visu kultūru un ekonomiku. Augs usnes kā dzimtajā ģerevņā..............................katram vajadzētu darīt to, ko prot, ne līst...

Atbildēt

protams

13.07.2022. 10:52

»

Kārlis

NA jau vienmēr ir atbalstījusi krievus


tāda I.Mūrniece nebūtu šodien Saeimas priekšsēdētāja,ja Saskaņa nebūtu tur piepalīdzējusi.Pseido'nacionāļi.

Atbildēt

ej nu!

13.07.2022. 10:33

»

Kārlis

Puntulis tak ir no NA un šitam krievam alga esot desmitos tūkstošos no Latvijas budžeta. Nedomāju, ka latviešiem maksā tik pat lielas algas


Miljonos zog tavējās, krievus mīlošās Pederastu partijas: JV un A/Par, kam vienmēr vienādi balsojumi ar Saskaņu.

Atbildēt

nu nu

13.07.2022. 10:30

»

?

Kas Tu esi, ja gribi, man latvietim, norādīt ko darīt


Tu tāds pat latvietis, kā hohols - ukrainis. Latvieši, nekad netiecas palikt par krievu deģenerātiem, lietojot to nekultūru. Esmu spiests atgādināt par sabiedriskā miera traucēšanas nepieļaušanu. Uzliec austiņas un kaut vai apaudz ar spalvu un, varbūt, tev vēl aste izaugs.

Atbildēt

Kārlis

13.07.2022. 10:25

»

Na Nekad

nav bijis saukļa krievi nāk.Tas ir KS sauklis.Nekādu naudu krieviem viņi "neieskaita


Puntulis tak ir no NA un šitam krievam alga esot desmitos tūkstošos no Latvijas budžeta. Nedomāju, ka latviešiem maksā tik pat lielas algas.

Atbildēt

Na Nekad

13.07.2022. 08:30

»

Lauris

Tieši tā, NA visur iet ar saukli "krievi nāk" un paši tajā laikā ieskaita krieviem mūsu budžeta daudzo naudiņu


nav bijis saukļa krievi nāk.Tas ir KS sauklis.Nekādu naudu krieviem viņi "neieskaita"

Atbildēt

Uldis

13.07.2022. 07:12

»

Kārlis

Tikai Bordāns spēj izdomāt, aizliegt Latvijas sportistiem strādāt Krievijā, bet putina algotņus ar atplestām rokām uzņemt Latvijā un ļaut strādāt uz abām pusēm


Jebkurā normālā sabiedrībā nekādi aizliegumi nav vajadzīgi, jo sabiedrība pati māksliniekus un sportistus, kas pēc 2014. kalpotu Absolūtam ļaunumam, uz visiem laikiem izstumtu no savas vides, neviens tādam roku nepaspiestu un nesēstos ar to pie viena galda. Pretīgam čigānēnam Busulim, kopā ar krievu bandītu un čekistu apteksni Paulu nāktos pamest nīsto Latviju. Diemžēl latvieši ir apbrīnojami iecietīgi pret visām negācijām, kas maitā dzīvi.

Atbildēt

to vova

13.07.2022. 07:02

»

valdis

Puntulim nāksies lai pierādītu savu lojalitāti pašrocīgi mesties jaukt nost pieminekli.Ja okupācijas rēgu Elizabetes ielā nesanāca nojaukt,tad te ir visas iespējas pirms vēlēšanām izcelties.Vēl jau varēja ņemt piemēru no ukraiņu kolēģiem un aizliegt publiskās vietās atskaņot krievu mūziku un tirgot ...


Par krievu "mūzikas" atskaņošanu publiskā vietā pirmā reizē, ir jāparedz sods par sabiedriskā miera traucēšana, kas ietvertu administratīvo arestu uz 15 dienām, kura laikā vainīgais tīrītu atejas, soda nauda 500 eiro apmērā un nozieguma izdarīšanas rīku konfiskāciju. Ja "mūzika" skan no mašīnas, tad saprotama lieta, mašīnas konfiskāciju. Recidīva gadījumā ārzemniekiem jāparedz īpašuma konfiskācija un repatriācija, bet pārējiem pēc viņu vēlēšanās varētu izsūtīšanu aizstāt ar gadu katorgas atkritumu šķirošanas un pārstrādes rūpnīcā.
Viens no krievu asinskāres un debilisma cēloņiem ir to drausmīgā nekultūra.

Atbildēt

Kārlis

13.07.2022. 06:47

»

https://sites.google.com/site/govlawyerlv/

Cilvēka tiesības uz darbu


Tikai Bordāns spēj izdomāt, aizliegt Latvijas sportistiem strādāt Krievijā, bet putina algotņus ar atplestām rokām uzņemt Latvijā un ļaut strādāt uz abām pusēm.

Atbildēt

valdis

13.07.2022. 04:36

Puntulim nāksies lai pierādītu savu lojalitāti pašrocīgi mesties jaukt nost pieminekli.Ja okupācijas rēgu Elizabetes ielā nesanāca nojaukt,tad te ir visas iespējas pirms vēlēšanām izcelties.Vēl jau varēja ņemt piemēru no ukraiņu kolēģiem un aizliegt publiskās vietās atskaņot krievu mūziku un tirgot grāmatas.Tad nu noteikti nevienam neienāks prātā saistīt ar Putina atbalstu.

Atbildēt

https://sites.google.com/site/govlawyerlv/

13.07.2022. 04:15

Cilvēka tiesības uz darbu,
kuras ir jāievēro Latvijas valstij,
paredz tiesības brīvi izvēlēties
nodarbošanos/darba vietu,
aizsargāt darba apstākļus.

Rakstā nav norādes uz likumu,
piemēram sankcijām, kas
ierobežotu šīs tiesības.

Atbildēt

Jurists

12.07.2022. 23:24

Savārstījuma autors pats sniedz atbildi : kas traucēja Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātra direktorei Danai Bjorkai pārbaudīt publiski pieejamo informāciju un pieņemt lēmumu, kas izslēgtu šādu situāciju.

Atbildēt

Haralds Kalns

12.07.2022. 23:21

ŅE VINOVATA JA- tā Nauris Puntulis!

Atbildēt

Kārlis

12.07.2022. 21:39

Puntulis tak vispār nekontrolē, ko tā krievuška tajā teātrī dara. Savākusi putinistu varzu un šķērdē valsts līdzekļus.

Atbildēt

Lauris

12.07.2022. 20:57

»

Latvija - neizdevusies valsts

Pareizi, Eglīti! Golomazovu - patriekt, bet viņa vietā iecelt kādu beztalanta patriotisku viduvējību ... un Latvijas veiksmesstāsts turpināsies


Izskatās, ka vienīgais talants, kas tam Golomazovam piemīt, ir talants sēdēt uz vairākiem krēsliem vienlaicīgi un kalpot vairākām varām vienlaicīgi un vēl bargu naudu par to saņemt.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

12.07.2022. 20:51

»

Nūu

Tas Pliksmērētājs ir dikti talantīgs


Tas nav būtiski. Būtiski ir tas, ka viņš neskraida apkārt ar Ukrainas karogiem, nestāsta, ka Krievijā viss ir slikti un nediskutē par to, kas būs tad, kad krievi karu būs zaudējuši.

Atbildēt

nefantazē

12.07.2022. 20:39

»

hm

Tieša NATO - Krievijas kara gadījumā tev vajadzēja zināt - būs atomkarš...


Tas, ka visa civilizētā pasaule palīdz Ukrainai ir pašsaprotami, tomēr par Putina karu pret NATO zin tikai krievu tumsonības, nekultūras un melīgās propagandas geto, kur krievi ieslodzīti līdz sava mūža drīzām beigām.
No 40 miljardiem Ukrainai militārai palīdzībai paredzēti tikai 6, bet lielākā daļa vispār nav domāti Ukrainai, kaut arī Baidena administrācija to tā nosauca. Protams, ka cilvēcības vārdā Ukrainai bija jāiedod vislabākais bruņojums 200 miljardu vērtībā, lai karš ātri un taisnīgi beigtos un tas krieviem būtu pēdējais karš šai saulē. Nekāda labklājība, kamēr vismaz 20 miljoni krievu nav sodīti ar nāvi, bet visi pārējie deklasēti, praktiski nav iespējama.
Plezīram youtube
Дурные знаки для России! Даже небеса предвещают крах путинского режима — ICTV

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Iestājamies par tradicionālu ģimeni, mudinām parakstīties pret partnerības institūta ieviešanu

FotoCentrālā vēlēšanu komisija ceturtdien, 16. novembrī izlēma laikā no 2023. gada 7. decembra līdz 2024. gada 5. janvārim rīkot parakstu vākšanu tautas nobalsošanas ierosināšanai par apturētā likumprojekta “Grozījumi Notariāta likumā” atcelšanu.
Lasīt visu...

3

Prasījām kultūrai 66 miljonus, nedabūjām pat trešo daļu, bet papildus piecarpus miljoni mūsu propagandoniem būs!

FotoTikko pieņemtais budžets Kultūras ministrijas atbildībām prioritārajos pasākumos piešķir 17.51 miljonu eiro. Šie atbalsta pasākumi galvenokārt dzēš nozares ugunsgrēkus, kas bijuši redzami gadiem ilgi.
Lasīt visu...

21

Nosodām nevēlamu uzvedību akadēmiskā vidē, jo īpaši attiecībās starp pasniedzēju un studentu

FotoMedijos ir izskanējuši nopietni, pirmšķietami ticami, publiski apgalvojumi par LU Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātes (LU FMOF) pasniedzēja Dmitrija Bočarova nepieņemamām darbībām un seksuālu uzmākšanos attiecībās ar sievietēm, tai skaitā ar nepilngadīgu personu un LU studenti.
Lasīt visu...

21

Dažas pārdomas par Ex-seržanta rakstu “Karš Ukrainā. Vai tiešām strupceļš - un kam?”

FotoRietumeiropa un arvien vairāk arī Centrāleiropa lielākoties joprojām ir Amerikas protektorāts, un šīs valstis atgādina senos vasaļus, tāpēc pats tuvākais amerikāņu uzdevums ir nodrošināt, lai neviena valsts vai valstu kombinācija neiegūtu spēju izraidīt ASV no Eirāzijas vai pat būtiski samazināt tās izšķirošo šķīrējtiesas lomu.
Lasīt visu...

3

Pēc ilgas nolaidības un ākstībām mēs esam sākuši bakstīties ap bumbu patvertņu jautājumu

FotoJautājums par tuvāko drošo vietu militāra apdraudējuma gadījumā joprojām nav atbildēts kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 2022. gada 24. februārī. Kad varēs atbildēt uz šo vienkāršo iedzīvotāja jautājumu, kas ir paveikts līdz šim un kas vēl ir darāms? Šis būs ieskats Rīgas līdz šim paveiktajā.
Lasīt visu...

21

Belēvičs savulaik demisionēja par sīkumu, turpretim Kariņš demisiju pat neapsver

Foto“Atceros tos jocīgos laikus, kad amatpersonas atkāpās sīkumu dēļ. (..) Veselības ministrs Guntis Belēvičs atkāpās tāpēc, ka tika pieķerts ārpusrindas apkalpošanā Onkoloģijas centrā,” piektdien rakstīju savā “Dienas citātā”. Guntis Belēvičs sarunā ar “Neatkarīgo” papildināja redzējumu uz senajiem 2016. gada notikumiem, kuru morālais aspekts šodien kļūst arvien aktuālāks.
Lasīt visu...

21

Par „kapitālā remonta” blaknēm: „Airiston Helmi” un „krievu zemūdeņu bāžu Somijā” piemērs

FotoTā sauktais finanšu sistēmas kapitālais remonts joprojām raisa diskusijas kā Latvijā, tā citās valstīs, kurās tas notika, un tiek meklētas atbildes uz jautājumiem, vai reizēm cēlu mērķu vārdā nav maksāta pārāk dārga cena, bremzēta ekonomikas attīstība, upurēti veiksmīgi strādājoši uzņēmumi, vai nav cietuši cilvēki, kas neko neatļautu nedarīja. Un vai nav bijis arī tā, ka ar "kapitālā remonta" lozungu tika mēģināts sasniegt pavisam citus mērķus, kā arī norakstīt klaju amatpersonu nekompetenci?
Lasīt visu...

6

No Kariņa mācās arī viņa bijusī “labā roka”, tagad - rokas pagarinājums - premjerministre Evika Siliņa

FotoGrūti izvērtēt, vai ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa (Jaunā vienotība – JV) “skaidrojumi” par viņa lidināšanos ar privātiem lidaparātiem ir nekaunības, augstprātības, melīguma vai prastas muļķības radīti. Varbūt tur ir viss kopā. Taču simptomātiski ir tas, ka iezīmējas plaisa starp JV līdera un valsts prezidenta pozīcijām.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Bez Stambulas konvencijas Latvijas sievietēm gals klāt, ar Stambulas konvenciju Latvijas sievietes zels un plauks

Diskusijās par Stambulas konvenciju (jeb Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret...

Foto

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut...

Foto

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

Uzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas...

Foto

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

Ar nelabu sajūtu sekoju medijos...

Foto

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

ANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti...

Foto

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

Šis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts!...

Foto

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

Saistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra...

Foto

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

Mēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu....

Foto

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

RailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst...

Foto

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši...

Foto

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie...

Foto

Tauta nav stulba

Tauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību....

Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...