Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Par kādu personu godu un cieņu tu runā?

19.03.2023. 14:24

»

Mūdzis

Ar personu goda un cieņas aizskaršanu nodarbojies tu. Ja kas tad par to var dabūt 1,5 gadus. Saskaiti attiecībā pret cik personnām tu to esi atļāvies, labs cipars sanāks Mācību nolūkos kādam (iespējams tev) vajadzetu tos tik iemīļotos rokudzelžus uzlikt. Tad varbūt citi tev līdzīgie perdeļi padomātu...


Par to personu noziedzīgo bezdarbību pēc publikācijas “Dienā”? Un par to, kas uzkūdīja - Levitu, Ēlerti, Teikmani?

Vai par tiem noziedzniekuem, kas safabricēja kriminālprocesu, lai atrastu “jebko”? Kāpēc kriminālprocess nav joprojām izbeigts? Kāpēc, izmantojot valsts resursus, bezjēdzīgi kontrolē L. Lapsas un J. Liepnieka pār ietošanos, kontpersonas, korespondenci, telefonsarunas? Kad šī vajāšana beigsies?

Kamolītis sāk ritināties.Atbildēt

Ko pīpē?

19.03.2023. 14:18

»

ārprācccc

Ko tu pateici, tu pats saprati? Bez šiem patriotiem Latvijai kaput (pipec)! Tu esi Kremļa trollis


Kad uzliks rokudzelžus Levitam, Sukānam, Ašeradenam, Kariņam, Mūrniecei, Strupišam un Smiltēnam pie reizes. Jaunzemei. Astoņ vietīgajā cietumnieku bisiņā visi saies. Atliek apbraukāt adreses.

Atbildēt

Vai ne, pamuļķi?

19.03.2023. 14:12

»

ārprācccc

Ko tu pateici, tu pats saprati? Bez šiem patriotiem Latvijai kaput (pipec)! Tu esi Kremļa trollis


Esi īsts dermiberasts, jo, kolīdz nepūš huntas taurē, uzreiz no Kremļa. Vecie triki! Ko, dirsa, darīsi, kad drīz Kremļa huntu sakaus? Ko vainosi žīdu huntas Latvijā noziegumos?

Atbildēt

bebrsy

19.03.2023. 14:10

»

jurisx

Aizmirsi mūrnieci


Aizmirsi Rinkeviču!

Atbildēt

Kas tad tie par huntas troļļa Mūdža murgiem!

19.03.2023. 14:09

»

Mūdzis

Ar personu goda un cieņas aizskaršanu nodarbojies tu. Ja kas tad par to var dabūt 1,5 gadus. Saskaiti attiecībā pret cik personnām tu to esi atļāvies, labs cipars sanāks Mācību nolūkos kādam (iespējams tev) vajadzetu tos tik iemīļotos rokudzelžus uzlikt. Tad varbūt citi tev līdzīgie perdeļi padomātu...


Katram pedīgam idiotam sen, seskudvēsele, ka likumi ir, lai biedētu lētticīgos vientiesīšus.

Bet tevi rokudzelžos ar Sukānu un vienā kamerā tēlosit gaiļus.

Divi atsaldēto pāris.

Atbildēt

ārprācccc

19.03.2023. 13:56

»

Kad uzliks rokudzelžus Levitam, Kariņam, Pavļutam, Ašeradenam, Stukānam, Strupišam un Jaunzemei


Ko tu pateici, tu pats saprati? Bez šiem patriotiem Latvijai kaput (pipec)! Tu esi Kremļa trollis!

Atbildēt

Tad, kad tādam buntas draņķim kā Mūdzis uzliks rokudzelžus

19.03.2023. 13:39

»

Mūdzis

Un kad iestāsies atbildība par tādu muldēšanu, kā tu atļaujies


un pēc tam visu mūžu varēs lielīties, ka ar pašu ģenerālprokuroru Suku Sukānu, laikam tā bija viņa vārds, vienu mēnesi tupējuši kopējā kamerā ar atvērtu atejas bedri. Un Sukāns bijis gailis.

Atbildēt

hejedan397

19.03.2023. 12:28

Have you really not even understood until now why L. Lapsa is being persecuted?
Then your mental abilities are so excellent, so excellent!
If you can't understand such simple things, please don't pollute the net, don't...

Atbildēt

Dailonis

19.03.2023. 10:29

»

Vai tiešām viss ko dara vid policija ir slikti un nepareizi? Vai tiešām neviens neko nepārkāpj? Vai tiešām viss viņu lietās ir izdomāts...


Vai tiešām līdz šim pat neesi sapratis kāpēc L.Lapsa tiek vajāts?
Tad nu tās prāta spējas tev ir tik izcilas, tik izcilas!
Ja jau nespēji saprast tik vienkāršas lietas, tad nevajag, lūdzu, piesārņot netu, nu nevajag...

Atbildēt

19.03.2023. 08:00

Kad uzliks rokudzelžus Levitam, Kariņam, Pavļutam, Ašeradenam, Stukānam, Strupišam un Jaunzemei?

Atbildēt

lauķis

19.03.2023. 07:41

VID jau saknē izveidots kā cilvēkiem nevajadzīgs un noziedzīgs dienests.
Tiesnešu vienkārši nav tāpat ka nav nekādu likumu.

Atbildēt

Pilnīgi pofig!

18.03.2023. 22:53

Es tikai gribu redzēt, kā tiks samaksātas kompensācijas par safabricētā kriminālprocesā pret Endo Lapsu, noziedzīgi kratot Lapsas radu un draugu īpašumus.

Neredzu rokudzelžu uzlikšanu sukai Stukānam, pēc publikācijas Dienā. Ašeradens nav atbrīvojis no darba Jaunzemi.

ELT vadītājs tāds jefiņš, kam jāatmazgā huntas noziedznieku reputācija.

Kad E. Levitam uzliks rokudzelžus? Cik ilgi vēl huntas noziedznieki prostituētajos mecijos ar saviem tekstiem atmazgās savu reputāciju?

Atbildēt

Ferdinands

18.03.2023. 22:15

»

Ferdinandam

Ne tikai drikst, bet vajag, un ne tikai tiesnesis, bet ikviens, kurs neatbalsta korupciju


Principā ekonomisko lietu tiesā pēc šāda paziņojuma vairs nevienu vid amatpersonu tiesāt nav iespējams. Tiesas priekšsēdētājs ir nodemonstrējis apbrīnojamu infantīlismu, izsakot viedokli.

Atbildēt

18.03.2023. 21:37

Vai tiešām viss ko dara vid policija ir slikti un nepareizi? Vai tiešām neviens neko nepārkāpj? Vai tiešām viss viņu lietās ir izdomāts?
Lieta par Lapsu un citiem sākta pasen. Arī kratīja aš 2021 gadā. Tad tika vēstīts, ka figuranti neko nevar runāt, izvairīšanās, klusēšana, esot doti solījumi un paraksti klusēt. Kas tad notika tagad? Solījumi un paraksti vairs nav spēkā? Vai notika kas cits, kas 1,5 gadus nenotika?. Ar ko izskaidrojama Lapsas regulārā ārdīšanās? Diemžēl, bet puzli jāliek kopā pa kripatai no tās informācijas, kura periodiski pavīd publiskajā telpā. Tāpēc nebūtu slikti ne tika šie vispārinājumi no sērijas "cik vid viss slikti", bet arī kas konkrētāks par pašu Lapsas lietu. Jo visu laiku kaut kas tiek noklusēts, kaut kas slēpts. Kāpēc tā?

Atbildēt

dūmi no Lapsas mugurpuses.

18.03.2023. 21:03

Tiesas priekšsēdētājs nerunā par VID, bet par policiju un muitu!

Atbildēt

Ferdinandam

18.03.2023. 20:19

»

Ferdinands

Lai kā arī būtu vidā, tiesnesis šitā muti palaist nedrīkst


Ne tikai drikst, bet vajag, un ne tikai tiesnesis, bet ikviens, kurs neatbalsta korupciju 🤨

Atbildēt

Ferdinands

18.03.2023. 19:27

Lai kā arī būtu vidā, tiesnesis šitā muti palaist nedrīkst.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

FotoKurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī drošības garanta – nākamā Latvijas prezidenta – atlases un ievēlēšanas intriga. Izrādās, ka bez Lemberga nevar. Tāda ir cena, ja valdības koalīcija nespēj vienoties par vienu kopēju Valsts prezidenta kandidātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

FotoLaikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus. Lai arī patīkamāk noteikti būtu svinēt Latvijas svarīgāko uzvaru, diemžēl nāksies brīdi uzkavēties arī šajā publiskās diskusijas laukumā, īsi atvairot izdarītos metienus pa maniem vārtiem.
Lasīt visu...

8

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

FotoTā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.
Lasīt visu...

21

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

FotoKas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks.
Lasīt visu...

3

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

FotoPēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila Saksa-Konstantinova apgalvojumiem presē, šo rakstu vēlamies sākt ar diviem būtiskiem jautājumiem. Kurš ir atbildīgs par ekspertu ekspertīzes kontroli, un kā pasargāt mūsu bērnus un sabiedrību no stigmatizējošu un veselību apdraudošu naratīvu veidošanās sabiedriskajā domā?
Lasīt visu...

21

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

Foto“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par to, ka pēc prezidenta ievēlēšanas nevajadzētu veidot citu koalīciju. To viņš uzsver “Neatkarīgās” raidījumā, kurā piedalās visi trīs prezidenta amata kandidāti un kā eksperts – bijušais Valsts prezidenta kancelejas šefs Mārtiņš Bondars (Vairas Vīķes-Freibergas laiki). “Prezidenta dēļ koalīcija sastrīdas? Tas nav nopietni,” Pīlēns pabeidz domu.
Lasīt visu...

21

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

FotoGrūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut ko tādu, ko nosauca par prokremlisku – proti, nedraudzīgu mūsu kopējam stāstam. Kāpēc neko tādu mēs no viņa nedzirdējām iepriekšējos četrus gadus, lai gan utaino šovinistu grūpijas un virsvadītāji tāpat darīja savu darbu. Un – ne tikai Saeimas namā.
Lasīt visu...

21

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

FotoLatvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no citām disciplīnām/zinātnēm. Arī atsevišķa Latvijas vēsture ne, bet tā tiks mācīta pasaules vēstures kontekstā. Lai plašākai publikai palīdzētu saprast diskusiju, vēlētos dalīties ar to, kas ir vēsture, kāpēc tā jāmāca un kādu vēsturi vajadzētu mācīt mūsu skolās.
Lasīt visu...

21

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

FotoPersonīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu ceļmalā stāvošos zemniekus vai teiktu iedvesmojošas runas meijām greznotos tautas namos. Pats galvenais ir, lai nākamais prezidents būtu spējīgs vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos. Lai viņam būtu izveidoti labi personiskie kontakti ar visiem Eiropas, ASV un NATO līderiem un lai viņam vienmēr būtu iespēja ar tiem sazināties un paust savas bažas par Eiropā un pasaulē notiekošo. Un arī lai ārvalstu partneri savukārt cienītu mūsu prezidentu un zinātu, ka viņa domās ir vērts ieklausīties.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...