Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

josifs

15.09.2020. 09:42

JKP vispār negribēja Mežvietu atjaunot uz otro laiku palikot par priekšnieku,par viņu nobalsoja,ka Bordāns ar Šuplinsku bija prombutnē.Tā izkārtoja Ģirģens.

Atbildēt

citāts no Strīķes raksta

14.09.2020. 15:05

Jaunā konservatīvā partija (JKP) neatbalstīs naudas šķērdēšanu savas funkcijas ļoti slikti pildošam dienestam.

Atbildēt

Liliana

14.09.2020. 13:01

»

ps.

Kur skatāms Rekšņas teiktais


Vladimirs Putins nav tas pats Putins Vladimirs,kas bija iecelts 1999.gadà un izglāba KF no sabrukuma pèc oligarhu izgājieniem.Jaunais ₩Putins ir par 15-20 cm mazāks augumā un vispār..
.papētiet īstā Putina V.V.foto no 1999-2004 un agrāk un salīdziniet ar šo mūsdienu V.Putinu.Jebkurš mazs bērns redz atšķirību,bet pieauguši cilvēki ar augstu /?/ intelektu neko neredz vai izliekas neredzam.Šo putinu neielika FSB,bet KF oligarhi miljardieri.Tālàk domājiet paši.Ja vispār spējiet kaut ko domāt...??

Atbildēt

Liliana

14.09.2020. 12:55

»

dakteris

Tieši tā, 4.stadija ir lēna un mokoša, Jutas pēdējie video Saeimā neliecina par vēža 4. stadiju! PS. Maizītis kādā intervijā apstiprināja, ka 1991.gadā virkne augstu ranga čekistu tika pieņemti darbā valsts drošības dienestā. Varbūt tāpēc mēs brīnamies, kāpēc 4.maija republiku praktiski pārvalda bijušie...


Man nav nekāda pieredze onkoloģijà.Neesmu ārste.Tomēr ir pietiekami daudz redzēts vēža slimnieku un starp paziņàm un paziņu paziņàm viņi apmeklēti arī 4.stadijā.Onkoloģija Jutai Strīķei pilnībā atkrīt...Es nezinu,kas notika Bukduru slimnīcà un nekad arī neuzzināšu.Par to slimnīcu gan kaut kas dzirdēts...Un vispār tāda ranga politiķiem kā Juta Strīķe labàk vispār bija nenonàkt nevienà LR slimnīcā.Metodes ir dažādas.Arī kaimiņiem Lietuvā un Polijā ir slimnīcas un tas nav tik dārgi,lai nevarētu samaksāt ar deputāta algu.Tas bija liels nepamatots nepieļaujsms risks Jutai Strīķei nonākt Latvijas slimnīcā un tik vājā kā Bulduru slimīca.Es vienkārši nesaprotu JKP vadošo sastāvu,kas to visu pieļāva.Vai citas vietas nebija?Vai nevarēja mājās ārstēties?

Atbildēt

Liliana

14.09.2020. 12:45

»

Protams

Nu nevajag cilvēkiem iestāstīt, ka Juta Strīķe mirusi no vēža. Tautai ir skaidrs - apzināti nonāvēta


Vēzi tak parasti àrstē un apstaro^ķimiskus preperātus izmanto Onkoloģiskajā dispanserā un nav citas alternatīvas LR.Un ne jau kaut kādā švakā Bulduru slimnīcā.Tas gadījums mani vienkārši pārsteidza.

Atbildēt

Protams

13.09.2020. 20:38

»

Vai sagadīšanās?

Ka Mārtiņš Ķibilds tik pēkšņi aiziet nepabeidzis raidījumu par Marsa parku? Tad Juta, kurai daudz kas būtu vēl sakāms par daudzām skaļām lietām


Nu nevajag cilvēkiem iestāstīt, ka Juta Strīķe mirusi no vēža. Tautai ir skaidrs - apzināti nonāvēta.

Atbildēt

Pentaklizma

13.09.2020. 16:05

»

Cyril

Засланный казачок


VDD boti jorojām iztiek ar 128kb atmiņas apjomU?

Atbildēt

Cyril

13.09.2020. 14:33

»

Selīna Vancāne

izdarīja pareizus secinājums, tāpēc vēl ir dzīva


Засланный казачок

Atbildēt

Traktors

13.09.2020. 13:44

Arī Traktors - ar lielo burtu. Dari, visu, pareizi. Un poh. cik tev bija zirgspēki, aiz pirmā šķūnīša peļķē tevi pēc 30 min izjauks suvenīros un nodzers. Kamēr es braukušu un smirdēšu visur kur man patīk.

Atbildēt

Pentaklizma

13.09.2020. 13:28

Es, varbūt, tagad (kā vienmēr) izpelnīšos klātesošo nosodījumu, bet gribu, tomēr, aizstāvēt mūšu Valsts drošības dienestu, vai Drošības policiju (iepriekš), neminēšu senāko laiku abreviatūru, tāpat visi zina KGB.

Vai nav pie ļipas kā un cik burtos to sauc, ka tik labi strādā?

Pirms mēneša, 11. augustā VDD nosvinēja 101. gadadienas jubileju. Ķengaragā tovakar šāva salūtu daži sabiedrības neatņemami elementi strīpotajās treniņbiksēs, vai tā bija svinību operatīvā plāna sastāvdaļa, vai atzinības apliecinājums no sadarbības partneriem – mums nav lemts zināt, valsts noslēpums kā nekā, kā.

Jā, varbūt negāja gludi visus šos 101 gadu[s], pusi no tiem nācās strādāt un izdzīvot zem sveša karoga un nosaukuma, lielās, varenās kaimiņvalsts paspārnē. Te nav viss tik viennozīmīgi, kā var šķist no malas, 50 gadus strādāt pie ienaidnieka, var neko nepaveikt, bet…. visu iemācīties!

Bija kļūdas, kur bez tām.. Savulaik, nenosargāja jauniņo, neviena vēl nepiesmieto Latvijas demokrātiju no Ulmaņa apvērsuma 1936. gadā, nebija tobrīd nedz šodien pieejamie speclīdzekļi, nedz internets.

Šķēles un Kalvīša sabīdītos mazos HES, un vēlāk OIK papi..laida garām, jo kur 3 burti – tie jau vienmēr savējie? Dinamo, GASO.. pat nav vērts izniekot burtus.

Zolitūdes Maxima traģēdija, Rīgas satiksmes nano ūdens, simti miljonu ikgadējas dotācijas RS kur caur Rīgas karte tiek izvilkta 10% komisija. Šķēles prihvatizācijas, Oligarhu lietas, kuģniecības papi..privatizācija. Maksātnespējas administratoru shēmas, kas daudzus godīgus, nodokļus maksājušos cilvēkus ir izstūmušas no aprites, uz ielas un visbeidzot – kapā, izplosot viņu nopelnīto naudu, īpašumu ar sistēmas legalizētu maksātnespējas bulterjeru sūdu un asiņu nošķiestajiem žokļiem. MS numurētajiem bentlijem. Māris Martinsons ar pārdabisko veiksmi un Jaunupa sakārtoto, Āboltiņas atbalstu (tobrīd NDK priekšsēdētājas) un labvēlību valsts iepirkumos, vismaz līdz pirmajiem 100mio. Trakā lietu kārtotāja vāvere - Jaunups, kas neizlien no Zandera ānu..neskūtajai pakaļai veltītā raidījuma “Kur tas suns aprakts” NEPLP? Kas, kur, kad? Nahuj jūs vispār eksistējiet, elpojiet, smirdiet!? – tas viss nav valsts drošības jautājumi??

Tomēr, es aizstāvēšu….
Latvijas republika nav neizdevusies valsts, bet, vai ir izdevusies? Huj, tas jums plebejiem nav jāzina, tas ir Valsts noslēpums.
Atšķirībā no Mr.Kučinska, es apzinos, kāpēc, savas domas sajaucu ar fekālijām, tikai savām.. bet viņam savu domu nav vispār, ir tikai VDD gribu, patīk, neder un vajag! Pat mans suns saprot vairāk.. vārdus.


Pie viena izteikšos, par Marsa parku, varbūt samaksās.. Kur jūs visi bijāt, pirms 10-15, 50-800 gadiem? Kāpēc pieļāvāt VEF stadiona apbūvi un vispār, Latvijas boļševizāciju un okupāciju?

Kur? Krievijas troļļi tāpat prasa - nu kur, jūs, patrioti bijāt 40-41 gadā, kad 95% latviešu sastāvā Latvijas Tautas komisariāts lūdza un diedelēja Staļinam Latviju uzņemt brālīgo PSRStautu kolektīvā. Kur? Jūs, visi, kas kalpo un nodirš VDD/DP darbības slēpjaties?

Man laikam atkal nekas nesanāca no VDD aizstāvības? Nu un pohuj.

Atbildēt

formula

13.09.2020. 13:05

»

Traktors

Viss pareizi, tikai Aņka un Mopēds jāraksta ar lielo burtu. Saprati, formula


Viņi nav to vērti,traktor.
Čapmanes karikatūra "pa latviski" prata vienīgi ķērkt mūsu astoņkāja kliķes paspārnē, kur nu vēl latviski rakstīt.

Atbildēt

Hihi

13.09.2020. 12:35

Pežviets

Atbildēt

Pakārt

13.09.2020. 11:03

»

Jā, bet

Tā nu viņš ir. Tik tiešām...


Pareizi, Latvijas Republikas ienaidnieki ir jāpskar....!!!

Atbildēt

dakteris

13.09.2020. 10:40

»

Nekad neticēšu

par 4.vēža stadiju, vērojot pirms aiziešanas ,uzstāšanos tribīnē un sparīgi izkliegtajos komentāros no sēžu zāles,jo man ir 20 gadu pieredze onkoloģijā


Tieši tā, 4.stadija ir lēna un mokoša, Jutas pēdējie video Saeimā neliecina par vēža 4. stadiju! PS. Maizītis kādā intervijā apstiprināja, ka 1991.gadā virkne augstu ranga čekistu tika pieņemti darbā valsts drošības dienestā. Varbūt tāpēc mēs brīnamies, kāpēc 4.maija republiku praktiski pārvalda bijušie cekisti un viņu pakalpiņi? Kā savādāk izskaidrot tiesisko bezpreģelu valstī? Vai tas nav tiešs valsts apdraudējums?

Atbildēt

Kad

13.09.2020. 10:40

»

KAS TAS IR

Tekstā "lec klāt" burti, klaviatūjra taisa kļūdas, piemēram vārdā "kļūdas" pieleca burts j - kļūdjas, burts kurš nav klāt


Jūs rakstāt aizstāvot neliešus,tad izlec lieki burti,pamēģiniet rakstīt par labiem cilvēkiem...

Atbildēt

Nekad neticēšu

13.09.2020. 10:34

»

Varbūt

Jutai nevajadzēja ārstēties Jūrmalā


par 4.vēža stadiju, vērojot pirms aiziešanas ,uzstāšanos tribīnē un sparīgi izkliegtajos komentāros no sēžu zāles,jo man ir 20 gadu pieredze onkoloģijā.

Atbildēt

Varbūt

13.09.2020. 10:04

Jutai nevajadzēja ārstēties Jūrmalā?

Atbildēt

bio

13.09.2020. 09:46

Tā saucamā DP - parasts krāpnieku un noziedznieku kantoris. Pa visiem šiem gadiem neviens čekists nav cietumā ielikts. Neviens. Un kā viņi atrunāsies, kad nosprāgs Lembergs, nebūdams apcietināts? Nu, mēs viņu ķērām, bet viņš slidens, mums izslīdēja ...

Atbildēt

millers

13.09.2020. 09:23

nožēlojams cilvēciņš ar himlera ģīmi iztaisās par baigo slepenpolicistu ,bet,jēga,kā no pērnā sniega

Atbildēt

Traktors

13.09.2020. 08:55

»

Selīna Vancāne

izdarīja pareizus secinājums, tāpēc vēl ir dzīva


Tikai neesi tu Selīna, bet dežurējošs sistēmas lentenis, bez dienesta pakāpes un izdienas pensijas. Kad pārstāsi pietiekami ātri kustēties savā iekšlietu darba traktā, tevi izķēzīs baltā podā, un pasniegs kā lielu pagodinājumu. Tad liktenis noskalos tavu ūdeni un neviens nezinās, ko tu vispār dzīvē esi paveicis.

Atbildēt

Kek

13.09.2020. 08:34

"Krievija sūta pa pasauli ne jau tikai spiegus, bet arī algotus slepkavas un visādus citādus draņķus."

Un to mēs dzirdam no Annas Potapovas?

Atbildēt

tam

13.09.2020. 05:33

Tam aiz tām riebīgām ļurbām ielīdīs čūska.....

Atbildēt

vdd afēristu Brīnumu lauks

13.09.2020. 05:02

jeb galvenie sab nejēgu izpalīgi:


Vienlaikus VDD veic arī komersantu pārbaudi nolūkā izvērtēt to atbilstību industriālā sertifikāta saņemšanai. Šis sertifikāts ir nepieciešams komersantiem preču un pakalpojumu nodrošināšanai ar valsts noslēpumu saistītos objektos. Lēmumu par šī sertifikāta izsniegšanu pieņem Satversmes aizsardzības birojs.

Atbildēt

Traktors

12.09.2020. 21:48

»

formula

Maskavijas aņka atstājusi te mopēdu


Viss pareizi, tikai Aņka un Mopēds jāraksta ar lielo burtu. Saprati, formula?

Atbildēt

MK536

12.09.2020. 21:42

Feimaņu pagasta Reinika mīluļiem noņemt darba limuzīnus un izdienas pensiju, lai pastrādā sūrajos apstākļos, kādus Ģirģēns sarūpējis saviem izmeklētājiem.

Atbildēt

DP izdevusies operācija

12.09.2020. 21:12

»

fakts

Mūsdienu Krievijā ir Vladimirs Putins ar saviem specdienestiem un indētais Skripals, Navaļnijs, pie Kremļa sienas nošautais Ņemcovs, citi zināmi un nezināmi gadījumi bet Latvijā, kā stāstīja mirušais Saeimas deputāts Oskars Grīgs, ir Andris Šķēle un nošautais Peimanis, Aivara Lemberga krimināllietā ...


ir katra, par kuru neviens nerunā. Kam tas viss tik svarīgi?
Kāpēc tik parlizējošas bailes? Mazie puikas izauguši lieli, kļūst par noziedzniekiem valsts amatos? Vai viņus tādus padara?

Krievijas dome pēc tam, kad savstarpēja līguma starp Vāciju un Krieviju ietvaros Kremlim nesaņemot informāciju no Vācijas Naviļņija indēšanā, jau izskata jautājumu par Novičoka legalizāciju. Savickim no Iteras būs jauni ieroči. Novičoks esot uzlabots un nogalina konkrētu personu, ja nenotiek iejaukšanās ar ielām, kas aptur iedarbību, kā tas notika ar Navaļniju.

Pēc 2PK Vācijas kapitulācijas līguma Vācijas kanclerus vēl šodien ieceļ ASV. Vācijas budžets pēc C19 karantizācijas nav ieņēmis 20 miljardus €. ASV FRS piedāvā nodrukāt kompensācijas naudu Vācijai Nordstream 2 “salaušanas un noslīcināšanas” gadījumā.

Nevajadzēja Kremļa noziedzniekiem iebrukt Krimā, laužot līgumus ar ASV!

Atbildēt

Rīga 6

12.09.2020. 20:12

Novičoka sistēmas izstrādes sākums 1972g. 1988g. tas jau bija dienestu bruņojumā. Pirmā atklātā slepkavība ar Novičok 1995g. Pavisam 6 oficiāli un vismaz x100 nezināmas. Īsu brīdi ir nonācis tirgū. Viens no laborantiem sintezēja mājas no darbā zagtām izejvielām. Piegādāja tiem pašiem klientiem dienestiem, privāto pasūtījumu realizācijai.Rī

Atbildēt

Mopēds

12.09.2020. 19:50

»

formula

Tekstam tulkojums no krievu valodas un piemeklēts vajadzīgais autors


Jā, jā tik ļoti ticama jūsu deza. Bet priecē ka strādājat bez brīvdienām. Solās būt silta tēma, gaidām plūmes.

Atbildēt

formula

12.09.2020. 19:34

Tekstam tulkojums no krievu valodas un piemeklēts vajadzīgais autors ?

Atbildēt

Palīdziet atcerēties

12.09.2020. 19:31

Vispār jebkad DP ir kādu reālu lietu atklājuši? Vai man ar galvu nav labi, neko neatceros. Vai tik daudz atklāj ka viss ir jānoslepeno?

Atbildēt

Ir kaut kur info

12.09.2020. 19:22

»

Vai sagadīšanās?

Ka Mārtiņš Ķibilds tik pēkšņi aiziet nepabeidzis raidījumu par Marsa parku? Tad Juta, kurai daudz kas būtu vēl sakāms par daudzām skaļām lietām


Kas viniem vainas isti bija, ir kaut kur zinams? Kad tuvinieki kluse tas loti biezi ir 117 vai 118pants ar ieprikseju nodomu. Aizgajeju neatgriezisi, tad palikusie jasarga.

Atbildēt

lapsai atkal PMS?

12.09.2020. 19:09

»

?

Pietiek apsteidz laiku un publicē rītdienas ( 13.09.2020.) rakstu


regulāri pamīšus ar pilnmēness cikliem:)

Atbildēt

Latvija ir tik maza, ka viens otru zina

12.09.2020. 18:55

»

fakts

Mūsdienu Krievijā ir Vladimirs Putins ar saviem specdienestiem un indētais Skripals, Navaļnijs, pie Kremļa sienas nošautais Ņemcovs, citi zināmi un nezināmi gadījumi bet Latvijā, kā stāstīja mirušais Saeimas deputāts Oskars Grīgs, ir Andris Šķēle un nošautais Peimanis, Aivara Lemberga krimināllietā ...


Daudz, jau ļoti daudz pulkveži, ģenerāļi. prokurori, virsprokurori un ģenerālprokurori ir izdienas pensijā. Uz vecumu cilvēki daudz interesantas lietas sāk stāstīt. Atliek tikai klausīties, pierakstīt un izmantot darbā. Zurnāliste un bijusī Saeimas deputāte Antra Rugāte pat iesaka neklusēt, iepazinusi tuvāk Latvijas Juristu apvienībā veco čekistu Ivara Godmaņa ģimenes drauga Andra Bunkas dēlu Rihardu Bunku un pie viņa atnākušo bijušo DP priekšnieku, tagad izdienas pensionāru Jāni Reiniku.

Atbildēt

fakts

12.09.2020. 18:42

»

Vai sagadīšanās?

Ka Mārtiņš Ķibilds tik pēkšņi aiziet nepabeidzis raidījumu par Marsa parku? Tad Juta, kurai daudz kas būtu vēl sakāms par daudzām skaļām lietām


Mūsdienu Krievijā ir Vladimirs Putins ar saviem specdienestiem un indētais Skripals, Navaļnijs, pie Kremļa sienas nošautais Ņemcovs, citi zināmi un nezināmi gadījumi bet Latvijā, kā stāstīja mirušais Saeimas deputāts Oskars Grīgs, ir Andris Šķēle un nošautais Peimanis, Aivara Lemberga krimināllietā mistiski mirušie liecinieki, mistiski mirušais akadēmiķis Indulis Ronis, mistiski mirušais cilvēktiesību aizstāvis Uldis Freimanis un tā tālāk un tā joprojām. Neviena pasūtījuma slepkavība nav atklāta, jo, kā savā laikā izpļāpājās Valsts policijas priekšnieks Rekšņa, visas pasūtījuma slepkavības tiek izplānotas Iekšlietu ministrijā un specdienestu vadības kabinetos.

Atbildēt

Jā, bet

12.09.2020. 18:40

Tā nu viņš ir. Tik tiešām.
Bieži lasot grāmatas par vēsturi, mēs savā augstprātībā spriežam - kā gan cilvēki toreiz varēja būt tik dumji, gļēvi un to visu pieļaut. Bet kas ar mums pašiem notiek šodien?! Jau 30 gadus mēs kā muļķi ļaujam sevi krāpt un aplaupīt. Vēl trakāk - mēs paši palīdzam savien aplaupītājiem un atbalstām savu aplaupīšanu.

Atbildēt

Vai sagadīšanās?

12.09.2020. 18:10

Ka Mārtiņš Ķibilds tik pēkšņi aiziet nepabeidzis raidījumu par Marsa parku? Tad Juta, kurai daudz kas būtu vēl sakāms par daudzām skaļām lietām.
Vai neatgādina Lemberga liecinieku likteņus?

Atbildēt

Pohuj!

12.09.2020. 17:14

Vadība būs informēta, kad ņemt kājas pār pleciem.

“Nekas nav akmenī iecirsts, bet, ja ir, tad arī tas ir nekas” Rīds Bruners.

Atbildēt

Te nu ir peltā JKP

12.09.2020. 16:47

Tas ir patīkami, ka Pietiek.com ne tikai "drāž", bet arī publicē derīgu unformāciju, parāda, ka JKP dar, darīja un daīs - tā ir darītāju parftija. Paldies Pietiek. com un paldies mūžibā aizgājušai Jutai par drosmi un atklātību, ko ir paudusi, paldies JKP, kujras sastāvā irf bijusi izcila personība, godīga un tiešā, kādus varas mafija nemīl.

Atbildēt

PIETIEK

12.09.2020. 16:23

»

?

Pietiek apsteidz laiku un publicē rītdienas ( 13.09.2020.) rakstu


Paldies par aizrādījumu.

Atbildēt

?

12.09.2020. 16:14

Pietiek apsteidz laiku un publicē rītdienas ( 13.09.2020.) rakstu!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kukaiņu ēdienkarte

FotoPēdējā laikā daudz diskusiju par kukaiņu uzspiešanu pārtikā, un, ja sašutuma vilnis varētu nomēzt valdības, varneši kristu. Tomēr Švāba marionetes joprojām vismaz ES ir pie ruļļiem un lemj, ko pārvaldītajām tautām ēst. Lūk, PAGAIDĀM oficiāli apstiprinātie kukaiņi, kas var slēpties jūsu pārtikā – miltu tārps (Tenebrio molitor), klejotājsisenis (Locusta migratoria), circenītis aizkrāsnē (Acheta domesticus) un pakaišu vabole (Alphitobius diaperinus). Pievienotajā vācu analītiskajā rakstā uzskaitīti produkti, kuros atļauti insekti.
Lasīt visu...

13

Cik ilgi vēl tiks pieļauts šis "brīvais kritiens" dabas aizsardzībā Latvijā?

FotoInteresantas lietas notiek – izrādās, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) dzēš no savas Facebook lapas komentārus, kas nav ne rupji, ne naidu kurinoši, ne kā citādi aizskaroši!  Paradoksālā kārtā pārvalde dzēš precīzi citētu fragmentu no 5.janvāra Latvijas radio 1 raidījuma "Zināmais nezināmajā" - tieši to, ko publiski ēterā teikusi par dabas aizsardzību atbildīgā ierēdne - DAP Dabas aizsardzības departamenta direktore Gita Strode.
Lasīt visu...

21

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

FotoUz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams. Ļoti, ļoti tāls. Tautas gudrība teic: "Paēdis neēdušu nekad nesapratīs!" Un tik tiešām, kā gan "pārstrādājies" deputāts varētu saprast TĒVU, kurš katru dienu smagi strādā 18h, lai pabarotu savu ģimeni. Tas ir neiespējami.
Lasīt visu...

21

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

FotoPar Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora akts esot noticis tāpēc, ka VISUVARENAIS dievs esot bijis brīvdienā tajā dienā un DŽENTLMENIS (iedomājieties, kāds skaists apzīmējums ne uz ko nespējīgajam dievam), tāpēc vienkārši pagājis tajā dienā maliņā pavērot notiekošo, jo ko tad es, es jau neko.
Lasīt visu...

21

Mana atbilde Andrim Kivičam

FotoLabrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna arī pirms un pēc intervijas.
Lasīt visu...

21

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

FotoKas noteica "Saskaņas" rezultātu Saeimas vēlēšanās? Vai pieļāvām kļūdas, no kurām varēja izvairīties? Vai samaksājām par principiem? Vai katrs no mums izdarīja/neizdarīja visu labākam rezultātam? Un kādus secinājumus esam izdarījuši? Pašlaik katram ir īstais laiks meklēt atbildes uz šiem jautājumiem.
Lasīt visu...

21

No mūsu drosmes atkarīgs

FotoPirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja: “Arvien vēl šis jautājums stāv, kur bijis. Un, protams, diezgan nenormālā stāvoklī, pateicoties skaidras likumības un ieskatu trūkumam par šo lietu Latvijā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

Starptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

Bezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī...

Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...