Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

josifs

15.09.2020. 10:42

JKP vispār negribēja Mežvietu atjaunot uz otro laiku palikot par priekšnieku,par viņu nobalsoja,ka Bordāns ar Šuplinsku bija prombutnē.Tā izkārtoja Ģirģens.

Atbildēt

citāts no Strīķes raksta

14.09.2020. 16:05

Jaunā konservatīvā partija (JKP) neatbalstīs naudas šķērdēšanu savas funkcijas ļoti slikti pildošam dienestam.

Atbildēt

Liliana

14.09.2020. 14:01

»

ps.

Kur skatāms Rekšņas teiktais


Vladimirs Putins nav tas pats Putins Vladimirs,kas bija iecelts 1999.gadà un izglāba KF no sabrukuma pèc oligarhu izgājieniem.Jaunais ₩Putins ir par 15-20 cm mazāks augumā un vispār..
.papētiet īstā Putina V.V.foto no 1999-2004 un agrāk un salīdziniet ar šo mūsdienu V.Putinu.Jebkurš mazs bērns redz atšķirību,bet pieauguši cilvēki ar augstu /?/ intelektu neko neredz vai izliekas neredzam.Šo putinu neielika FSB,bet KF oligarhi miljardieri.Tālàk domājiet paši.Ja vispār spējiet kaut ko domāt...??

Atbildēt

Liliana

14.09.2020. 13:55

»

dakteris

Tieši tā, 4.stadija ir lēna un mokoša, Jutas pēdējie video Saeimā neliecina par vēža 4. stadiju! PS. Maizītis kādā intervijā apstiprināja, ka 1991.gadā virkne augstu ranga čekistu tika pieņemti darbā valsts drošības dienestā. Varbūt tāpēc mēs brīnamies, kāpēc 4.maija republiku praktiski pārvalda bijušie...


Man nav nekāda pieredze onkoloģijà.Neesmu ārste.Tomēr ir pietiekami daudz redzēts vēža slimnieku un starp paziņàm un paziņu paziņàm viņi apmeklēti arī 4.stadijā.Onkoloģija Jutai Strīķei pilnībā atkrīt...Es nezinu,kas notika Bukduru slimnīcà un nekad arī neuzzināšu.Par to slimnīcu gan kaut kas dzirdēts...Un vispār tāda ranga politiķiem kā Juta Strīķe labàk vispār bija nenonàkt nevienà LR slimnīcā.Metodes ir dažādas.Arī kaimiņiem Lietuvā un Polijā ir slimnīcas un tas nav tik dārgi,lai nevarētu samaksāt ar deputāta algu.Tas bija liels nepamatots nepieļaujsms risks Jutai Strīķei nonākt Latvijas slimnīcā un tik vājā kā Bulduru slimīca.Es vienkārši nesaprotu JKP vadošo sastāvu,kas to visu pieļāva.Vai citas vietas nebija?Vai nevarēja mājās ārstēties?

Atbildēt

Liliana

14.09.2020. 13:45

»

Protams

Nu nevajag cilvēkiem iestāstīt, ka Juta Strīķe mirusi no vēža. Tautai ir skaidrs - apzināti nonāvēta


Vēzi tak parasti àrstē un apstaro^ķimiskus preperātus izmanto Onkoloģiskajā dispanserā un nav citas alternatīvas LR.Un ne jau kaut kādā švakā Bulduru slimnīcā.Tas gadījums mani vienkārši pārsteidza.

Atbildēt

Protams

13.09.2020. 21:38

»

Vai sagadīšanās?

Ka Mārtiņš Ķibilds tik pēkšņi aiziet nepabeidzis raidījumu par Marsa parku? Tad Juta, kurai daudz kas būtu vēl sakāms par daudzām skaļām lietām


Nu nevajag cilvēkiem iestāstīt, ka Juta Strīķe mirusi no vēža. Tautai ir skaidrs - apzināti nonāvēta.

Atbildēt

Pentaklizma

13.09.2020. 17:05

»

Cyril

Засланный казачок


VDD boti jorojām iztiek ar 128kb atmiņas apjomU?

Atbildēt

Cyril

13.09.2020. 15:33

»

Selīna Vancāne

izdarīja pareizus secinājums, tāpēc vēl ir dzīva


Засланный казачок

Atbildēt

Traktors

13.09.2020. 14:44

Arī Traktors - ar lielo burtu. Dari, visu, pareizi. Un poh. cik tev bija zirgspēki, aiz pirmā šķūnīša peļķē tevi pēc 30 min izjauks suvenīros un nodzers. Kamēr es braukušu un smirdēšu visur kur man patīk.

Atbildēt

Pentaklizma

13.09.2020. 14:28

Es, varbūt, tagad (kā vienmēr) izpelnīšos klātesošo nosodījumu, bet gribu, tomēr, aizstāvēt mūšu Valsts drošības dienestu, vai Drošības policiju (iepriekš), neminēšu senāko laiku abreviatūru, tāpat visi zina KGB.

Vai nav pie ļipas kā un cik burtos to sauc, ka tik labi strādā?

Pirms mēneša, 11. augustā VDD nosvinēja 101. gadadienas jubileju. Ķengaragā tovakar šāva salūtu daži sabiedrības neatņemami elementi strīpotajās treniņbiksēs, vai tā bija svinību operatīvā plāna sastāvdaļa, vai atzinības apliecinājums no sadarbības partneriem – mums nav lemts zināt, valsts noslēpums kā nekā, kā.

Jā, varbūt negāja gludi visus šos 101 gadu[s], pusi no tiem nācās strādāt un izdzīvot zem sveša karoga un nosaukuma, lielās, varenās kaimiņvalsts paspārnē. Te nav viss tik viennozīmīgi, kā var šķist no malas, 50 gadus strādāt pie ienaidnieka, var neko nepaveikt, bet…. visu iemācīties!

Bija kļūdas, kur bez tām.. Savulaik, nenosargāja jauniņo, neviena vēl nepiesmieto Latvijas demokrātiju no Ulmaņa apvērsuma 1936. gadā, nebija tobrīd nedz šodien pieejamie speclīdzekļi, nedz internets.

Šķēles un Kalvīša sabīdītos mazos HES, un vēlāk OIK papi..laida garām, jo kur 3 burti – tie jau vienmēr savējie? Dinamo, GASO.. pat nav vērts izniekot burtus.

Zolitūdes Maxima traģēdija, Rīgas satiksmes nano ūdens, simti miljonu ikgadējas dotācijas RS kur caur Rīgas karte tiek izvilkta 10% komisija. Šķēles prihvatizācijas, Oligarhu lietas, kuģniecības papi..privatizācija. Maksātnespējas administratoru shēmas, kas daudzus godīgus, nodokļus maksājušos cilvēkus ir izstūmušas no aprites, uz ielas un visbeidzot – kapā, izplosot viņu nopelnīto naudu, īpašumu ar sistēmas legalizētu maksātnespējas bulterjeru sūdu un asiņu nošķiestajiem žokļiem. MS numurētajiem bentlijem. Māris Martinsons ar pārdabisko veiksmi un Jaunupa sakārtoto, Āboltiņas atbalstu (tobrīd NDK priekšsēdētājas) un labvēlību valsts iepirkumos, vismaz līdz pirmajiem 100mio. Trakā lietu kārtotāja vāvere - Jaunups, kas neizlien no Zandera ānu..neskūtajai pakaļai veltītā raidījuma “Kur tas suns aprakts” NEPLP? Kas, kur, kad? Nahuj jūs vispār eksistējiet, elpojiet, smirdiet!? – tas viss nav valsts drošības jautājumi??

Tomēr, es aizstāvēšu….
Latvijas republika nav neizdevusies valsts, bet, vai ir izdevusies? Huj, tas jums plebejiem nav jāzina, tas ir Valsts noslēpums.
Atšķirībā no Mr.Kučinska, es apzinos, kāpēc, savas domas sajaucu ar fekālijām, tikai savām.. bet viņam savu domu nav vispār, ir tikai VDD gribu, patīk, neder un vajag! Pat mans suns saprot vairāk.. vārdus.


Pie viena izteikšos, par Marsa parku, varbūt samaksās.. Kur jūs visi bijāt, pirms 10-15, 50-800 gadiem? Kāpēc pieļāvāt VEF stadiona apbūvi un vispār, Latvijas boļševizāciju un okupāciju?

Kur? Krievijas troļļi tāpat prasa - nu kur, jūs, patrioti bijāt 40-41 gadā, kad 95% latviešu sastāvā Latvijas Tautas komisariāts lūdza un diedelēja Staļinam Latviju uzņemt brālīgo PSRStautu kolektīvā. Kur? Jūs, visi, kas kalpo un nodirš VDD/DP darbības slēpjaties?

Man laikam atkal nekas nesanāca no VDD aizstāvības? Nu un pohuj.

Atbildēt

formula

13.09.2020. 14:05

»

Traktors

Viss pareizi, tikai Aņka un Mopēds jāraksta ar lielo burtu. Saprati, formula


Viņi nav to vērti,traktor.
Čapmanes karikatūra "pa latviski" prata vienīgi ķērkt mūsu astoņkāja kliķes paspārnē, kur nu vēl latviski rakstīt.

Atbildēt

Hihi

13.09.2020. 13:35

Pežviets

Atbildēt

Pakārt

13.09.2020. 12:03

»

Jā, bet

Tā nu viņš ir. Tik tiešām...


Pareizi, Latvijas Republikas ienaidnieki ir jāpskar....!!!

Atbildēt

dakteris

13.09.2020. 11:40

»

Nekad neticēšu

par 4.vēža stadiju, vērojot pirms aiziešanas ,uzstāšanos tribīnē un sparīgi izkliegtajos komentāros no sēžu zāles,jo man ir 20 gadu pieredze onkoloģijā


Tieši tā, 4.stadija ir lēna un mokoša, Jutas pēdējie video Saeimā neliecina par vēža 4. stadiju! PS. Maizītis kādā intervijā apstiprināja, ka 1991.gadā virkne augstu ranga čekistu tika pieņemti darbā valsts drošības dienestā. Varbūt tāpēc mēs brīnamies, kāpēc 4.maija republiku praktiski pārvalda bijušie cekisti un viņu pakalpiņi? Kā savādāk izskaidrot tiesisko bezpreģelu valstī? Vai tas nav tiešs valsts apdraudējums?

Atbildēt

Kad

13.09.2020. 11:40

»

KAS TAS IR

Tekstā "lec klāt" burti, klaviatūjra taisa kļūdas, piemēram vārdā "kļūdas" pieleca burts j - kļūdjas, burts kurš nav klāt


Jūs rakstāt aizstāvot neliešus,tad izlec lieki burti,pamēģiniet rakstīt par labiem cilvēkiem...

Atbildēt

Nekad neticēšu

13.09.2020. 11:34

»

Varbūt

Jutai nevajadzēja ārstēties Jūrmalā


par 4.vēža stadiju, vērojot pirms aiziešanas ,uzstāšanos tribīnē un sparīgi izkliegtajos komentāros no sēžu zāles,jo man ir 20 gadu pieredze onkoloģijā.

Atbildēt

Varbūt

13.09.2020. 11:04

Jutai nevajadzēja ārstēties Jūrmalā?

Atbildēt

bio

13.09.2020. 10:46

Tā saucamā DP - parasts krāpnieku un noziedznieku kantoris. Pa visiem šiem gadiem neviens čekists nav cietumā ielikts. Neviens. Un kā viņi atrunāsies, kad nosprāgs Lembergs, nebūdams apcietināts? Nu, mēs viņu ķērām, bet viņš slidens, mums izslīdēja ...

Atbildēt

millers

13.09.2020. 10:23

nožēlojams cilvēciņš ar himlera ģīmi iztaisās par baigo slepenpolicistu ,bet,jēga,kā no pērnā sniega

Atbildēt

Traktors

13.09.2020. 09:55

»

Selīna Vancāne

izdarīja pareizus secinājums, tāpēc vēl ir dzīva


Tikai neesi tu Selīna, bet dežurējošs sistēmas lentenis, bez dienesta pakāpes un izdienas pensijas. Kad pārstāsi pietiekami ātri kustēties savā iekšlietu darba traktā, tevi izķēzīs baltā podā, un pasniegs kā lielu pagodinājumu. Tad liktenis noskalos tavu ūdeni un neviens nezinās, ko tu vispār dzīvē esi paveicis.

Atbildēt

Kek

13.09.2020. 09:34

"Krievija sūta pa pasauli ne jau tikai spiegus, bet arī algotus slepkavas un visādus citādus draņķus."

Un to mēs dzirdam no Annas Potapovas?

Atbildēt

tam

13.09.2020. 06:33

Tam aiz tām riebīgām ļurbām ielīdīs čūska.....

Atbildēt

vdd afēristu Brīnumu lauks

13.09.2020. 06:02

jeb galvenie sab nejēgu izpalīgi:


Vienlaikus VDD veic arī komersantu pārbaudi nolūkā izvērtēt to atbilstību industriālā sertifikāta saņemšanai. Šis sertifikāts ir nepieciešams komersantiem preču un pakalpojumu nodrošināšanai ar valsts noslēpumu saistītos objektos. Lēmumu par šī sertifikāta izsniegšanu pieņem Satversmes aizsardzības birojs.

Atbildēt

Traktors

12.09.2020. 22:48

»

formula

Maskavijas aņka atstājusi te mopēdu


Viss pareizi, tikai Aņka un Mopēds jāraksta ar lielo burtu. Saprati, formula?

Atbildēt

MK536

12.09.2020. 22:42

Feimaņu pagasta Reinika mīluļiem noņemt darba limuzīnus un izdienas pensiju, lai pastrādā sūrajos apstākļos, kādus Ģirģēns sarūpējis saviem izmeklētājiem.

Atbildēt

DP izdevusies operācija

12.09.2020. 22:12

»

fakts

Mūsdienu Krievijā ir Vladimirs Putins ar saviem specdienestiem un indētais Skripals, Navaļnijs, pie Kremļa sienas nošautais Ņemcovs, citi zināmi un nezināmi gadījumi bet Latvijā, kā stāstīja mirušais Saeimas deputāts Oskars Grīgs, ir Andris Šķēle un nošautais Peimanis, Aivara Lemberga krimināllietā ...


ir katra, par kuru neviens nerunā. Kam tas viss tik svarīgi?
Kāpēc tik parlizējošas bailes? Mazie puikas izauguši lieli, kļūst par noziedzniekiem valsts amatos? Vai viņus tādus padara?

Krievijas dome pēc tam, kad savstarpēja līguma starp Vāciju un Krieviju ietvaros Kremlim nesaņemot informāciju no Vācijas Naviļņija indēšanā, jau izskata jautājumu par Novičoka legalizāciju. Savickim no Iteras būs jauni ieroči. Novičoks esot uzlabots un nogalina konkrētu personu, ja nenotiek iejaukšanās ar ielām, kas aptur iedarbību, kā tas notika ar Navaļniju.

Pēc 2PK Vācijas kapitulācijas līguma Vācijas kanclerus vēl šodien ieceļ ASV. Vācijas budžets pēc C19 karantizācijas nav ieņēmis 20 miljardus €. ASV FRS piedāvā nodrukāt kompensācijas naudu Vācijai Nordstream 2 “salaušanas un noslīcināšanas” gadījumā.

Nevajadzēja Kremļa noziedzniekiem iebrukt Krimā, laužot līgumus ar ASV!

Atbildēt

Rīga 6

12.09.2020. 21:12

Novičoka sistēmas izstrādes sākums 1972g. 1988g. tas jau bija dienestu bruņojumā. Pirmā atklātā slepkavība ar Novičok 1995g. Pavisam 6 oficiāli un vismaz x100 nezināmas. Īsu brīdi ir nonācis tirgū. Viens no laborantiem sintezēja mājas no darbā zagtām izejvielām. Piegādāja tiem pašiem klientiem dienestiem, privāto pasūtījumu realizācijai.Rī

Atbildēt

Mopēds

12.09.2020. 20:50

»

formula

Tekstam tulkojums no krievu valodas un piemeklēts vajadzīgais autors


Jā, jā tik ļoti ticama jūsu deza. Bet priecē ka strādājat bez brīvdienām. Solās būt silta tēma, gaidām plūmes.

Atbildēt

formula

12.09.2020. 20:34

Tekstam tulkojums no krievu valodas un piemeklēts vajadzīgais autors ?

Atbildēt

Palīdziet atcerēties

12.09.2020. 20:31

Vispār jebkad DP ir kādu reālu lietu atklājuši? Vai man ar galvu nav labi, neko neatceros. Vai tik daudz atklāj ka viss ir jānoslepeno?

Atbildēt

Ir kaut kur info

12.09.2020. 20:22

»

Vai sagadīšanās?

Ka Mārtiņš Ķibilds tik pēkšņi aiziet nepabeidzis raidījumu par Marsa parku? Tad Juta, kurai daudz kas būtu vēl sakāms par daudzām skaļām lietām


Kas viniem vainas isti bija, ir kaut kur zinams? Kad tuvinieki kluse tas loti biezi ir 117 vai 118pants ar ieprikseju nodomu. Aizgajeju neatgriezisi, tad palikusie jasarga.

Atbildēt

lapsai atkal PMS?

12.09.2020. 20:09

»

?

Pietiek apsteidz laiku un publicē rītdienas ( 13.09.2020.) rakstu


regulāri pamīšus ar pilnmēness cikliem:)

Atbildēt

Latvija ir tik maza, ka viens otru zina

12.09.2020. 19:55

»

fakts

Mūsdienu Krievijā ir Vladimirs Putins ar saviem specdienestiem un indētais Skripals, Navaļnijs, pie Kremļa sienas nošautais Ņemcovs, citi zināmi un nezināmi gadījumi bet Latvijā, kā stāstīja mirušais Saeimas deputāts Oskars Grīgs, ir Andris Šķēle un nošautais Peimanis, Aivara Lemberga krimināllietā ...


Daudz, jau ļoti daudz pulkveži, ģenerāļi. prokurori, virsprokurori un ģenerālprokurori ir izdienas pensijā. Uz vecumu cilvēki daudz interesantas lietas sāk stāstīt. Atliek tikai klausīties, pierakstīt un izmantot darbā. Zurnāliste un bijusī Saeimas deputāte Antra Rugāte pat iesaka neklusēt, iepazinusi tuvāk Latvijas Juristu apvienībā veco čekistu Ivara Godmaņa ģimenes drauga Andra Bunkas dēlu Rihardu Bunku un pie viņa atnākušo bijušo DP priekšnieku, tagad izdienas pensionāru Jāni Reiniku.

Atbildēt

fakts

12.09.2020. 19:42

»

Vai sagadīšanās?

Ka Mārtiņš Ķibilds tik pēkšņi aiziet nepabeidzis raidījumu par Marsa parku? Tad Juta, kurai daudz kas būtu vēl sakāms par daudzām skaļām lietām


Mūsdienu Krievijā ir Vladimirs Putins ar saviem specdienestiem un indētais Skripals, Navaļnijs, pie Kremļa sienas nošautais Ņemcovs, citi zināmi un nezināmi gadījumi bet Latvijā, kā stāstīja mirušais Saeimas deputāts Oskars Grīgs, ir Andris Šķēle un nošautais Peimanis, Aivara Lemberga krimināllietā mistiski mirušie liecinieki, mistiski mirušais akadēmiķis Indulis Ronis, mistiski mirušais cilvēktiesību aizstāvis Uldis Freimanis un tā tālāk un tā joprojām. Neviena pasūtījuma slepkavība nav atklāta, jo, kā savā laikā izpļāpājās Valsts policijas priekšnieks Rekšņa, visas pasūtījuma slepkavības tiek izplānotas Iekšlietu ministrijā un specdienestu vadības kabinetos.

Atbildēt

Jā, bet

12.09.2020. 19:40

Tā nu viņš ir. Tik tiešām.
Bieži lasot grāmatas par vēsturi, mēs savā augstprātībā spriežam - kā gan cilvēki toreiz varēja būt tik dumji, gļēvi un to visu pieļaut. Bet kas ar mums pašiem notiek šodien?! Jau 30 gadus mēs kā muļķi ļaujam sevi krāpt un aplaupīt. Vēl trakāk - mēs paši palīdzam savien aplaupītājiem un atbalstām savu aplaupīšanu.

Atbildēt

Vai sagadīšanās?

12.09.2020. 19:10

Ka Mārtiņš Ķibilds tik pēkšņi aiziet nepabeidzis raidījumu par Marsa parku? Tad Juta, kurai daudz kas būtu vēl sakāms par daudzām skaļām lietām.
Vai neatgādina Lemberga liecinieku likteņus?

Atbildēt

Pohuj!

12.09.2020. 18:14

Vadība būs informēta, kad ņemt kājas pār pleciem.

“Nekas nav akmenī iecirsts, bet, ja ir, tad arī tas ir nekas” Rīds Bruners.

Atbildēt

Te nu ir peltā JKP

12.09.2020. 17:47

Tas ir patīkami, ka Pietiek.com ne tikai "drāž", bet arī publicē derīgu unformāciju, parāda, ka JKP dar, darīja un daīs - tā ir darītāju parftija. Paldies Pietiek. com un paldies mūžibā aizgājušai Jutai par drosmi un atklātību, ko ir paudusi, paldies JKP, kujras sastāvā irf bijusi izcila personība, godīga un tiešā, kādus varas mafija nemīl.

Atbildēt

PIETIEK

12.09.2020. 17:23

»

?

Pietiek apsteidz laiku un publicē rītdienas ( 13.09.2020.) rakstu


Paldies par aizrādījumu.

Atbildēt

?

12.09.2020. 17:14

Pietiek apsteidz laiku un publicē rītdienas ( 13.09.2020.) rakstu!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...