Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Par rakstu

21.07.2022. 08:07

precīzi

Atbildēt

Jukums

21.07.2022. 07:42

»

Patiesais

Visiem Latvijas "Lielajiem" prognozētājiem ir šādas prognozes, kuras pēc īsa laiku jau ir izgāzušās


Ja salīdzina krievus ar citām tautām, tad kļūst redzams, ka krieviem hroniski trūkst kauna sajūtas. Līdzīgi, kā tas ir dzīvniekiem. Viņi mātojas vienmēr un visur - un nekaunas, viņi melo, zog, laupa, izvaro, slepkavo, sagrauj, okupē utt - un nekaunas par saviem noziegumiem. Viņi pat lielās ar tiem.
Ja paskatītos vēl dziļāk, varētu atrast, ka līdzīgi ir ar citām īpašībām, kas atšķir cilvēku no dzīvnieka.
Vari apvainoties - ja Tev piemīt šāda īpašība. Vai arī mēģināt oponēt. Bet tādi nu ir mani novērojumi.
Starp citu, viena no lietām, kas iekrita acīs no intervijām ar ukraiņiem, kuri ne savas vainas pēc ir pie mums, kā bēgļi, ir tas, ka viņi kaunas lūgt palīdzību, ka viņiem ir kauns, ka nonākuši šādā situācijā. Un, salīdzināšanas pēc paskatieties uz krieviem - kuram no viņiem ir kauns, ka 30 gadu laikā nav iemācījušies valodu, kuram no viņiem ir kauns, par to ko dara maniaks putins un viņa okupantu ordas? Jā pareizi, gandrīz vai nevienam, ar retiem izņēmumiem!

Atbildēt

hm

21.07.2022. 07:32

ES ir pamatīga krīze. Vācija privātpersonas aicina sākt taupības absolūtu režīmu. Itālijā Dragi. Grieķijā ekonomikas un dabas katastrofas. Kad Rietumiem pašiem smelsies ūdens mutē, cik ilgi viņi subsidēs pusi no Latvijas ekonomikas. Tam var pienākt ātrs un nežēlīgs gals. Cenšanās nogrūst vainu uz Putinu un krieviem? Ko tas dos? Var sanākt, ka beigu galā nāksies ar izstieptu roku vērsties pie tiem pašiem krieviem, kurus šodien vīzdegunīgi attiecinām uz zemāku kastu.
Aksioma - ekonomiskā attīstība saistīta ar valsts ģeogrāfisko stāvokli.

Atbildēt

Jukums

21.07.2022. 07:22

»

Patiesais

Jā pareizi, visus Krievijas krievus laukā no Latvijas , arī 'Doždj" darbiniekus, lai meklē savu vietu Krievijas teritorijā. Latvietim , tā teikt, ir jāatsvabinās no jebkāda krieva, vai nē


Vispār jau Dožģj darbinieki arī šeit ir tikai viesos. Uz laiku, kamēr Krievijā tiek nodibināta normāla valsts pārvalde un demokrātija. Un paskatīsimies kāda ir Dožģj nostāja pret Krievijas karu Ukrainā, vai viņu nostāja sakrīt ar Ukrainas, Baltijas valstu, Polijas utt nostāju. Vai arī viņiem cauri spīd šī lielvalstiskā uzpūtība, kura mums nav un nekad nebūs pieņemama.
Un vēl ir jautājums par valodu - kā redzam, ukraiņi to aktīvi apgūst au praktiski no pirmās dienas. Un viņiem ir pat kauns, ka vēl nevar atbildēt latviski. Bet, vai Dožģj darbiniekiem arī būs tāda pati attieksme - to mēs vēl nezinām, bet drīz uzzināsim.
Bet, kā redzi, mēs viņus neatraidām un nākam pretī.

Atbildēt

Patiesais

21.07.2022. 07:02

»

¯\_(ツ)_/¯

“Sākot ar marta beigām Krievijas agresija cietīs ļoti lielas neveiksmes un zaudējumus, ka praktiski Krievijas karaspēks pāries no uzbrukuma uz ierakumu aizsardzību un mēģinās noturēties ieņemtajās teritorijās, bet par laimi tas kopumā nebūs iespējams. Tā tas turpināsies vēl veselu mēnesi un maija sākumā...


Visiem Latvijas "Lielajiem" prognozētājiem ir šādas prognozes, kuras pēc īsa laiku jau ir izgāzušās.
KO var teikt? Šie speci ir tā nobijušies no patiesības, ka atliek tikai fantazēt un muldēt. Lai turpina. Muļķus var atpazīt ātri.

Atbildēt

Latviete

21.07.2022. 06:55

piekrītu autoram. aktieris Lielais- visspilgtākais piemērs. Viņa intervijas- spilgtas, augstā profesionālā līmenī, interesanti paklausīties... Līdz tam brīdim, kamēr Lielais izstāstīja, ka " viņa sapnis est redzēt, kā Rīgā un Latvijā veidojas jaunās krievijas centrs,,," Paldies, nevajag, brauc sapņot citur !!!

Atbildēt

Patiesais

21.07.2022. 06:53

Jā pareizi, visus Krievijas krievus laukā no Latvijas , arī 'Doždj" darbiniekus, lai meklē savu vietu Krievijas teritorijā. Latvietim , tā teikt, ir jāatsvabinās no jebkāda krieva, vai nē?

Atbildēt

21.07.2022. 05:52

Šie visi ir labumu meklētāji no dzimtenes nemūk bet dodas peļņā. Tik tie paliek nekaunīgi.

Atbildēt

¯\_(ツ)_/¯

21.07.2022. 05:40

“Sākot ar marta beigām Krievijas agresija cietīs ļoti lielas neveiksmes un zaudējumus, ka praktiski Krievijas karaspēks pāries no uzbrukuma uz ierakumu aizsardzību un mēģinās noturēties ieņemtajās teritorijās, bet par laimi tas kopumā nebūs iespējams. Tā tas turpināsies vēl veselu mēnesi un maija sākumā Krievijas karaspēks būs jau zaudējis praktiski visas jaunās okupētās teritorijas un mēģinās noslēgt miera līgumu ar Ukrainu, lai vismaz Krimas pussalu atstāj Krievijai. Krievija visādi draudēs un terorizēs visu šo laiku ne tikai Ukrainu, bet visu pārējo pasauli. Gumijas stiepšana līdz jūnija sākumam, kad visas Krievijas cerības izplēnēs kā sapnis un nāksies atteikties ne tikai no Krimas un pārējiem Ukrainas apgabaliem, bet palēnām arī no Kēnigsbergas, Kuriļu salām un daudzām citām nelikumīgi okupētām teritorijām," 25. martā savas prognozes precizēja Edijs Spāre.

Atbildēt

daži jautājumi

21.07.2022. 05:40

»

Jukums

Laikam jau krievu okupanti cerēja, ka pasaule tā mierīgi noskatīsies, kā maniaka putina sūtītie zemcilvēki slepkavo, laupa, īslaicīgi okupē, sagrauj izvaro utt. Nē, kā redzam, pasaule atbalsta Ukrainu, cik un kā nu kurš spēj. Un tas dzen izmisumā gan nodevīgo sūdabrāli putinu, gan viņa bandu kremlī, ...


Vai Putins vispār ir dzīvo sarakstā?
Vai Putina dubultniekiem,Kremļa iemītniekiem un Zeļenskim un viņa bandai nav viens saimnieks?
Kam juridiski pieder zeme Ukrainas reģionos ap Melno jūru?
Kāpēc karā nav cietis neviens biedra Kolomoiska uzņēmums?
Kāpēc necieš energoresursu tranzīts caur Ukrainu,notiek taču karš?
Atbildi godīgi uz šiem jautājumiem.;

Atbildēt

Kakis,zakis un merkakis

21.07.2022. 05:26

»

Gu

Teātristi ielaida savus teātristus, žurnālisti ielaida savējos doždjus, politiķi jau sen to ir izdarījuši, tāpēc tamlīdzīgas kaķa ņaudas vairs ņe katjit


Nu jā,bet pa ņaudēt pagaidām taču vēl drīkst!?Un kaut kā tā maizīte arī vēl jāpelna

Atbildēt

valdis

21.07.2022. 04:48

Tad pēc Zanderprāt visi iebraukušie ir potencionāli putinisti,neviss Krievijas izlaupītāji,kas dažādos veidos pie bagātības tikuši,lai šeit iegādātos dārgus īpašumus.Nez kā viņu lojalitāti idenficēt nevar taču likt visiem nēsāt uzšūtas zvaigznes kā savulaik ebrejiem.

Atbildēt

Jukums

21.07.2022. 04:37

»

debilības centra zombijam

krievu ievārīto sūdu strēbējam troļļa dežūra turpinās bez pārtraukuma un bez iespējām apmierināt dabiskās vajadzības normāli, padzerties un pačurāt var tikai izmantojot vienu un to pašu plastmasas pudeli


Laikam jau krievu okupanti cerēja, ka pasaule tā mierīgi noskatīsies, kā maniaka putina sūtītie zemcilvēki slepkavo, laupa, īslaicīgi okupē, sagrauj izvaro utt. Nē, kā redzam, pasaule atbalsta Ukrainu, cik un kā nu kurš spēj. Un tas dzen izmisumā gan nodevīgo sūdabrāli putinu, gan viņa bandu kremlī, gan Ukrainā iebrukušos asiņainos krievu okupantus, gan arī viņu bezsmadzeņu atbalstītājus, kuriem cilvēku slepkavošana liekas normāla nodarbošanās. Ej un nokaunies, kamēr Tev vēl ir tāda iespēja!

Atbildēt

debilības centra zombijam

21.07.2022. 00:19

»

Jukums

Zanders diezgan skarbi uzrakstījis, bet vispār jau šoreiz diezgan patiesi. Paši krievi, taču, to asiņaino maniaku putinu iecēla amatā, paši atbalstīja Krimas okupāciju. Un, kā izrādās, paši arī cieš. Mēs gan varam atbalstīt tos demokrātiskos spēkus Krievijā bet tur briestošajā pilsoņu karā mums tā kā...


krievu ievārīto sūdu strēbējam troļļa dežūra turpinās bez pārtraukuma un bez iespējām apmierināt dabiskās vajadzības normāli, padzerties un pačurāt var tikai izmantojot vienu un to pašu plastmasas pudeli.

Atbildēt

Gu

20.07.2022. 23:47

Teātristi ielaida savus teātristus, žurnālisti ielaida savējos doždjus, politiķi jau sen to ir izdarījuši, tāpēc tamlīdzīgas kaķa ņaudas vairs ņe katjit.

Atbildēt

Hāgas tribunāls

20.07.2022. 22:47

»

Fakts

Sviests, Tu esi sviests! Latvijā NAV nekāda režīma. Latvijā ir pietiekami stulba sabiedrība, kas demokrātiskā ceļā ievēl pietiekami stulbu vadību


Ja Latvijā nav režīma, tad atgādini man, kad notika deokupācija, dekolonizācija un komunistiskā režīma okupācijas noziegumu tiesāšana.

Atbildēt

Mjā

20.07.2022. 22:38

»

vispār jau

Daudz labāk ja tāds cilvēks dzīvo Rīgā (Viļņā, Prāgā, Berlīnē, Parīzē utt.) un kritizē krievijas režīmu nekā dzīvo Maskavā un slavē putinu


Interesanti priekš kam valstīm ir robežas ? Sagribēšu dzīvošu te, iegribēsies dzīvošu citur, tā ir kaut kāda šarikovu vissavienības domāšana. Pagaidām vēl Latvija nav atbrīvota no 700 000 "atbrīvotājiem" lai apspriestu nākamo orku ielaišanu.

Atbildēt

pavils

20.07.2022. 22:10

šie smirdošie perkamie žurnaļugi, pretīgie

Atbildēt

Jukums

20.07.2022. 22:01

Zanders diezgan skarbi uzrakstījis, bet vispār jau šoreiz diezgan patiesi. Paši krievi, taču, to asiņaino maniaku putinu iecēla amatā, paši atbalstīja Krimas okupāciju. Un, kā izrādās, paši arī cieš. Mēs gan varam atbalstīt tos demokrātiskos spēkus Krievijā bet tur briestošajā pilsoņu karā mums tā kā nebūtu jāiejaucas.
Atceros Kasparova gadījumu - viņš ļoti gribēja Latvijas pilsonību, bet, kad viņam atgādināja par pilsoņa pienākumiem, izrādīja pat tādu, kā vāji slēptu izbrīnu.
Tos krievu ievārītos sūdus tagad izsrebj vispirms jau Ukraina un pēc tam kaimiņvalstis un arī gandrīz vai visa pasaule. Bet paši krievi gandrīz vai tādi, kā pūkaini cietēji, kuri nekonezin par to, kā veidojās šis fašistiskais putina režīms Krievijā.

Atbildēt

Daba

20.07.2022. 21:42

Lāča uzdevums ir izēst medu no stropa. Bišu uzdevums ir strādāt un sanest medu. Katram savs uzdevums. Lāči un bites nav salīdzināmi

Atbildēt

Arvids

20.07.2022. 20:55

»

...


ja pareizi atceros no vēstures, tad pirms 80 gadiem te bija Gebiet Ostland.

Atbildēt

Arvids

20.07.2022. 20:52

»

Kas ir Zandera kungs?

Mazliet komiski, ka Zanders kādam pārmet tukšu runāšanu, kaut gan pats visu savu liberālpederasta dzīvi neko citu, kā vien izņemot tukšu diršanu, nav darījis... šo rakstu ieskaitot


lai nu kurš būtu kaut ko te rakstījis, bet ne jau pērkamais žurnālists Zanders.Vai varbūt viņa drauģelis Jaunpups samācija pieķerties kara tēmai, lai tauta nešūmētos par AtParistu nekrietnībām?

Atbildēt

Kas ir Zandera kungs?

20.07.2022. 20:34

Mazliet komiski, ka Zanders kādam pārmet tukšu runāšanu, kaut gan pats visu savu liberālpederasta dzīvi neko citu, kā vien izņemot tukšu diršanu, nav darījis... šo rakstu ieskaitot.

Atbildēt

Vamba Vientiesis

20.07.2022. 20:27

Vai es pareizi sapratu žīda zandera vēstījumu latviešu tautai - "Nav nekādu "labo krievu", visi krievi ir slikti!“

Atbildēt

Balagan

20.07.2022. 20:09

https://www.apollo.lv/7568070/krievijas-militarie-speki-apzagusi-ukraina-dzivokli-vins-atkoz-karaviru-atrasanas-vietu-pateicoties-airpods
nēz kālab jurija sievai vaidzīgs vibrators...
tāpēc, ka jurijs ir impotents, nespējīgs petuhs...
jyrijs varviet dēt. vibratorus...
jēga no šitā aizvaidznieka nekāda.
Pat sievai...
viva la Figa!

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

20.07.2022. 20:05

»

Sviests

Mārim Zanderam mazāk būtu jāuztraucas un jāspriež par citu valstu režīmiem un to nelietībām, bet vairāk - par vietējā. Bet tas viņam neinteresē, jo acimredzot ir tikai kārtējais apmaksātais viena pareizā viedokļa tiražetājs Turklat nevajadzētu bez pierādītas vainas un nekompetenti bārstīties ar apvainojumiem...“Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
/ apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: "Domāšana, šķiet, ir ļoti smags darbs - tādēļ arī pasaulē tik maz cilvēku ar to nodarbojas."

Un, arī: "Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokāŗt domāšanai – NEVIS tikai kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni ŗumpi nepiegāna." ;)

-----------

'MOTO': "Galvenais - lai SISTĒMA vismaz 'pa lielam nebremzē'!…" ;)

"Bet citādi - VISS rullē un pa košo!..."
( 'tekošā momenta aktualizējums' - iz "O.M.© aŗChīva" )

(...)
Par laimi - šajā "valstī" CITĀ ziņā,
Viss "rullē perfekti" (gvelž plašsaziņa):
"Gan valdība par pavalstniekiem gādā,
Gan sabiedrība (lojāla!) daudz strādā ~
Ne kāds pa SILI bradā, rukšķu barā,
Ne "glupais pūlis" streso, vīlies varā,
Ne daži "sugas biedri" rij un laupa,
Ne daudzi "pārējie" pa grasim taupa,
Gan svētkus svin (pie TV tŗuli tupot),
Gan "kampaņās" 'ņem dalību' (pa glupo),
Gan "sašutinās", ja kas nav pa prātam
(Gan "lumpe.ņiem", gan varas "aparātam"),
Pat - "demisijas" pieprasa, vai sodus
(Ja "masām" šķiet, ka daži "nogāž podus") ~
Tad "MĒS" pa "pagalītei sārtā metam",
"Caur svilpi tvaiku nolaižot" (pa retam!)...
...
Bet citādi – šeit, "euro.latv[ĀN]ijā",
Pa košo rullē VISS - kā "Leiputrijā":
Šeit piena upes ķīseļkrastus mērcē
(Ne - SILE smako rukšķu viŗcas tērcē),
Un putras kalniem - bieza zafte virsū
(Ne - viss un vienmēr sanāk kā caur ..."ķēķi"),
Uz naudas (SVEŠAS) - Milda (VĒL), kā dzīva
(Ne - LATU nokauj "euro" sērga sīva),
Gan darba netrūkst ļautiņiem, gan maizes
(Ne - "simtlatnieku" / "emigrantu" šaizes),
Gan "pensīšos" var bezrūpīgi "kūkot"
(Ne - ubaggrašus "pašval.d(au)ņos" lūkot),
Pat grūtdienīšiem pieciešami klājas
(Ne - cer, ka šie "pa fikso atstieps kājas") ~
Par šito - "tautai" prieks, kas "valsti" ciena
(Kur TIKAI "ZOMBIJ-spamu" 'laiž pēc piena')!!!..."

-----------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Ojārs Paceplītis

20.07.2022. 19:38

»

vispār jau

Daudz labāk ja tāds cilvēks dzīvo Rīgā (Viļņā, Prāgā, Berlīnē, Parīzē utt.) un kritizē krievijas režīmu nekā dzīvo Maskavā un slavē putinu


Vispār jau vispirms vajadzētu parūpēties par sevi, savu tautu un valsti. Tikai pēc tam, varbūt, bet varbūt arī nē, par kaut kādiem Krievijas režīma kritizētājiem. Viņiem pašiem būtu jātiek skaidrībā par to, kā viņi vēlas dzīvot savā valstī.

Atbildēt

vispār jau

20.07.2022. 18:30

Daudz labāk ja tāds cilvēks dzīvo Rīgā (Viļņā, Prāgā, Berlīnē, Parīzē utt.) un kritizē krievijas režīmu nekā dzīvo Maskavā un slavē putinu.

Atbildēt

apbižota liver- jeb aknu desa

20.07.2022. 18:15

Toties tvnet rubrikā jau gruzd pavisam satraucošas ziņas: "Levita intervija raidīta Latvijā aizliegtā telekanālā. Egila Levita sniegtā intervija krievu žurnālistam, bijušajam radiostacijas "Eho Moskvi" galvenajam redaktoram Aleksejam Venediktovam pārraidīta Krievijas telekanālā RTVi, kas Latvijā ir aizliegts". Vēl vairāk - "Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) šī gada 28.februārī uz gadu aizliedza Latvijas teritorijā retranslēt telekanālu RTVi". Tātad - vai tiešām, dažādu uzraugu aizliegtie kanāli ir paši kārdinošākie? Uz kurām dzirnavām tiek tecināti kārtējie ūdeņi?

Atbildēt

Haralds Kalns

20.07.2022. 18:08

"Sviests" pareizi norāda- kamēr lidmašīna turas gaisā un nav nogāzusies; tiesa nav vēl pasludinājusi spriedumu, nevajag bārstīties ar nepatiesiem apvainojumiem, bet jāgaida pavēle par notriekšanu...!

Atbildēt

Хм

20.07.2022. 17:48

И только непатриотичный путинист Борис Джонсон обращался с призывом к российским учёным " Уезжайте от Путина к нам". Что он вообще понимает, этот Джонсон, со своими такими призывами!??

Atbildēt

Madame Butterfly

20.07.2022. 17:43

Jo vairāk vēroju šobrîd pasaulē notiekošo, jo vairāk novērtēju to, ka Krievijas prezidentam un viņa komandai ir milzu drosme mainīt anglo-sakšu uzurpēto pasaules kārtību. 2001.gada 11.septembris bija milzu traģēdija un graujošs atskaites punkts pasaules vēsturē. Nu, tam pienācis gals.

Žēl, protams, ukraiņu tautas, ne viņu politiķus, to marionešu klaunu bandu, ka viņiem nākas iznest šo smagumu labākas pasaules vārdā.

Atbildēt

Sviests

20.07.2022. 17:13

Mārim Zanderam mazāk būtu jāuztraucas un jāspriež par citu valstu režīmiem un to nelietībām, bet vairāk - par vietējā. Bet tas viņam neinteresē, jo acimredzot ir tikai kārtējais apmaksātais viena pareizā viedokļa tiražetājs Turklat nevajadzētu bez pierādītas vainas un nekompetenti bārstīties ar apvainojumiem, t.sk. par pavēļu došanu notriekt lidmašinas..

Atbildēt

20.07.2022. 17:05


Pilnīga taisnība Zandera kungs .

Nav labo vai slikto krievu

Ir tikai krievi ; zagļi un slepkavas , kas vienmēr lien kašķi meklēt.

Tas kas tagad notiek Ukrainā , tas pats notika Latvijā pirms 80 gadiem.

Slepkavoja mūsu seņčus , postija mūsu mājas un sabojāja Latviju uztaisot mazo krieviju.

Sūds par konfekti nepārvērtīsies nekad

Atbildēt

rakstā

20.07.2022. 17:00

»

Lasītājs

Šitos jau varētu ņemt, protams, ja viņi var te atrast nodarbi ar ko sevi uzturēt. Bet tos "lopiņus", kas negrib strādāt, bet tikai dzīvot uz mūsu kakla, gan nevajadzēja te ielaist un tagad būtu jādzen atpakaļ uz Ukrainu


gan runa ir par Krieviju nevis Ukrainu.Krievu mīļais teiciens ir par zivi,kas meklē,kur dziļāks,bet cilvēks,kur labāk.Krievijā jau nav kara un Ukrainā viņi veic "speciālu operāciju pret fašismu",ko astoņdesmit procentu krievu vēlētāju sirsnīgi atbalsta.

Atbildēt

Lasītājs

20.07.2022. 16:51

Šitos jau varētu ņemt, protams, ja viņi var te atrast nodarbi ar ko sevi uzturēt. Bet tos "lopiņus", kas negrib strādāt, bet tikai dzīvot uz mūsu kakla, gan nevajadzēja te ielaist un tagad būtu jādzen atpakaļ uz Ukrainu.

Atbildēt

Māris Zanders ir čekistes Ilgas Kreituses skolnieks, žīds pēc izcelsmes un patikas

20.07.2022. 16:39

Zanders tukši muld muldēšanas pēs.’

Lai uzveidotu un sagatavotu karu, ir nepiecišami gadi publikas sagatavošanai. Ar vainīgajiem kara uzsācējiem, ticamu kara - specoperācijas motivāciju un var iet vaļā, lai nonāktu līdz kara finansēšanai ar banku kredītu lendlīzi.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

FotoPortālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo portālu. Daži, sauksim tos par “īstiem patriotiem”, kas balso par Vienotību un patiesi tic, ka vara visu dara pareizi un cilvēku labā, sarunā teica - kāpēc ienīsti amerikāņus un ebrejus? Nē, man riebjas ASV un Izraēla, divas terorismu izplatošas organizācijas. Cilvēkus, kuri dzīvo teroristu pārvaldītajās teritorijās, es neienīstu, man viņu žēl. Stokholmas sindroms ir nopietna mentāla problēma.
Lasīt visu...

21

Šprotes nepieņems cūku labturības prasības

FotoJa kādam ir klusas aizdomas, ka mēs te sēdēsim un gaidīsim vēl vienu okupāciju – jums ir jālasa tālāk. Ja kāds domā, ka virsrakstā pieminētais dzīvnieks ir nacionālā naida kurināšana – lasiet, lasiet… Starp citu, likums par cūku labturības prasībām ik pa laikam tiek pilnveidots. Meklējiet rakstos. Kas attiecas uz šprotēm – tās ar cūkām kopā neiet ne pēc dzīvesveida, ne pēc garšas. Un jūs labi saprotat, ko šo rindu autors ar to ir domājis.
Lasīt visu...

6

Ja reiz prezidents dod „mājienu ar mietu”, tad mēs, protams, atvainosimies

FotoLsm.lv 24.februārī Ukrainas kara gadadienā savā komiksu sadaļā publicēja autores Gundegas Evelones "Cūku komiksu" ar nosaukumu "Ukrainai ir jāuzvar". Šie komiksi ir zīmējumi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Komiksam ir sava "cūku" izcelsmes leģenda, kas atrodama pie katra jaunākā komiksa. Faktiski cūka komiksā var būt ikviens no mums. 
Lasīt visu...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

21

Vai birokrāts - mūsu kungs?

FotoDomājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās nozarēs, kas prasa lielus ieguldījumus. Ne velti nodokļus vispirms sāka maksāt tur, kur bija lieli apūdeņošanas darbi. Piemēram, izveidoja dambi, lai palu laikos neapplūstu lauksaimniecības zemes.
Lasīt visu...

21

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

FotoĻenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti
Lasīt visu...

21

Karš kibertelpā

FotoKrievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

Patiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un...

Foto

Ak, eglīte...

Pēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās...

Foto

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

Katrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti...

Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...