Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

LATVIJAS VETERINĀRĀRSTU BIEDRĪBA

07.06.2016. 14:39

http://lvb.lv/lv/animal-owners/dzivnieku-veseliba

Aizpildiet šo anketu LVB mājas lapā, ja sunim ir/bija kādas no šīm pazīmēm vai to kopums
-- izmaiņas suņa balsī
-- izmainas ēšanas paradumos, piemēram: ēdot izstiepj kaklu, atkāpjas no bļodas utt., novērojamas atraugas, kuru laikā tiek atgrūsts šķidrums ar barību vai bez tās un baltas vai viegli iedzeltenas putas.
-- saglabājas apetīte, tomēr novājē
-- nomāktība, klepus vai pat smakšana Barības vada paplašināšanās un/vai balss izmaiņas ir ļoti nopietna slimība, kas var beigties ar dzīvnieka nāvi.
Ja anketā sniegtās atbildes ietvers pazīmes, kas liecina par megaesophagus/polineiropātiju, ar jums sazināsies speciālisti, lai varētu kopīgi vienoties par turpmāko rīcību.

Atbildēt

Paija -gatim

05.07.2015. 17:47

Paldies par atbildi...

Arī es biju to "muļķu" vidū, ziedojot Mairai operācijai... pierunāju ziedot arī savus tuviniekus... ja būtu lasījusi agrāk kāda vetārsta atzinumu - to nedarītu ...

Tas ir nomācoši, ka patversmēm nav savu vetārstu, jo par pašvaldības līdzfinansējumu to taču varētu atļauties....tas būtu tikai humāni pret dzīvnieku veltīgām ciešanām kā Mairas gadījumā,,,

Atbildēt

gatis

30.06.2015. 23:00

Labsvakars!

Vispirms raksts bija atbilde uz LVB lūgumu komentēt Tukuma Straumes vēstuli. Tā kā jezga bij aizsākusies Twitter, atļāvos atbildi publiskot. Pietiek.com to ir pārpublicējis, man par to nebij ne mazākās nojausmas. Kreņķa nav, vienīgi gribētos, lai pietiek.com tādā gadījumā nopublicē arī turpinājumu, ko var atrast 2 vai 3 dienas atpakaļ Letas lentā kā LVB relīzi, ja nemaldos 11:09...
Ou, sveiciens ventspilniekiem atpakaļ!!!
Tam, kurš raksta par kremēto suņu izbarošanu, nezinu, varbūt arī tā tas kaut kur notiek, bet nu vajag mazāk to, es dziļi glāzē ieskatījos!
Tagad par Mairu!
Uz pirmo jautājumu nemāku atbildēt, jo zirgs atradās patversmē, bet tur nav algota veterinārārsta, vismaz, cik es zinu. Nav arī skaidrs, vai 80gadīgais īpašnieks deva atļauju kājas amputācijai, nav arī zināms, kā tas viss būtu attīstījies, ja būtu, 36 gadījumi pasaulē nav iemesls, lai ko tādu mēģinātu Latvijā, iespējams, ka šķūnī.
2. Amputēt kādu no lockļiem un izmest pēc tam dzīvnieku uz ielas nav cilvēcīgi, ētiski. Ādam dzīvniekam vajadzīga cilvēka aprūpe, jo pilnvērtīgi sagādāt barību sv pats tāds nespēj.
3. Šis jautājums mani izbrīnija! Jā, man ir tiesības vienpersonīgi pieņemt lēmumu par kādas ķermeņa daļas amputāciju, saskaņojot šo manipulāciju ar dzīvnieka īpašnieku. Zoba ekstrakcija arī ir amputācija, ko darīsim, sauksim visus vetus kopā un spriedīsim, raut vai ne??? Protams, ka sarežģītākos gadījumos vienmēr pakonsultējamies viens ar otru, bet nu kājas amputācija tehniskā ziņā ir rutīnas darbs.
Par to sadismu, manās mājās gandrīz 14 gadu nodzīvoja suņuks ar 3 kājām, laimīgāka dzīvnieka es neesmu redzējis! Brīvība, kustīgums, dzīveprieks, pus Cesvaine zināja, no kurām mājām ir šis rudais lapsēns...

Zirgam kāju amputēt nav mērķtiecīga operācija. To ir jēga darīt izcilai kumeļmātei ar superīgu ģenētiku. Pārējais ir cilvēka egoisms, ko daudzi neprot atšķirt no līdzjūtības. Kājas ir zirga darbarīks, nebūs viegli 600 kg balstīt uz 3 punktiem un protēzes. Skrejējs pat ar protēzi viņš diezvai varētu būt, bet nu ok, neesmu kopenhāgens šajā jautājumā. Tas, ka visi Latvijas vetārsti atteicās kāju operēt, norāda tikai un vienīgi uz kolēģu adekvātu izpratni par dzīvnieku un tā vajadzībām, jā, arī par labu profesūras darbu!

Lai veicas!

Atbildēt

Nu, ja...

23.06.2015. 18:53

Neņemos precīzi aprakstīt kā tas tehniski notiek, bet ir zināms, ka lētajās suņbarībās izmanto kaulu miltus. Vistrakākais ir tas, ka tie nav kaut kādi lielopa vai cūku kaulu milti, bet gan kremēto suņu kaulu milti!!! Pats šis fakts ir tik šokējošs, ka veterinārārsti pat neuzdrošinās par to runāt!

Atbildēt

2 suņu īpašnieks

23.06.2015. 03:37

Paija, Jūsu nostāja nav īsti korekta.
Latvijā ir ļoti dažādi veterinārārsti un pati vet.medicīna suņu īpašniekiem ir, maigi izsakoties, dārga izklaide. Taču esmu pilnīgi pārliecināts, ka par vet. ārstu var strādāt tikai tāds cilvēks, kam dzīvnieki patīk, jo dzīvnieki jūt, viņiem nevar samelot. Tādēļ, ka Latvijā pastāvošās ekonomiskās situācijas dēļ vet.ārsti nedzīvo kā kādi dienvidsalu karaļi - ir diezgan stulbi un principiāli nekorekti cilvēkam, kam rūp suņu un cilvēku labklājība, kaut ko jautāt par zirgu Mairu, par kuru šeit vispār nav runa.(Vai tad šis cilvēks vispār ir jebkādā sakarā ar to nabaga ķēvīti?!)
Tas, ka ārsts ir vairāk domājis par saviem pacientiem un cilvēkiem, kas ļoti mīl šos dzīvniekus - pats par sevi IR GODA UN CIEŅAS VĒRTS!
Un, ka viņam pēc tam kārtējais divkājaino hiēnu (TS)bars uzbrūk, ir augstākā mērā NOSODĀMI!
Bet DOGO IR PATIESI BAISA BARĪBA. Senāk bijām pirkuši - suns labāk plikus griķus ēdīs, tikai
ne šo mēslu (cita nosaukuma tam nav)

Atbildēt

kam pieder pietiek.com?

21.06.2015. 00:02

Portāls bloķē un dzēš sev un lembergam netīkamus komentārus un komentētājus.
Vai tas nozīmē, ka šis portāls pieder komjaunatnes atraugai? Acīmredzot.
Pat, ja pamuļķīgs papagailis kādreiz tiek pie lielas naudas, viņš tik un tā ir tikai pamuļķis un papagailis. Savukārt tas, kurš šādam pamuļķim iztop un klanās, ir vai nu muļķis, vai lēti pērkama "šļūkha".
P.S. varat nebloķēt šo nr., nav nodoma atgriezties jūsu pērkamajā m.mājā.. hasta la vista!

Atbildēt

susa

19.06.2015. 08:08

Tā Tukuma straume varētu publicēt sava "super surogāta" sastāvu. Vienreiz paraugu mēģinājām sunim un kaķim pielikt pie deguna. Diemžēl nācās secināt, ka dzīvnieks brīžiem ir gudrāks par cilvēku - kamēr tas surogāts atradās barības trauciņos, dzīvnieki tai vietai pat netuvojās.

Atbildēt

Janks

17.06.2015. 16:37

zinu šo Cilvēku un zinu, ka viņš ir Veterinārs ar lielo burtu un ja ir ko teicis, tad visai pamatoti.

Sveiciens no Rodēziešiem un atbalstām Tevi

Atbildēt

krahhs

17.06.2015. 11:09

jaa cilvekiem izbaro ciisinjus no vistu kauliem un spalvaam,rodas jautaajums -kas ir sabalansetajaa sunju baribaa?Cilveeku slinkumam un skopumam,kaa arii stulbumam robezhas nav.Jaa neesi spejigs samaksaat par normaalu paartiku dzivniekam,pameegini pats est sunja bariibu bet vinjam atdot savejo

Atbildēt

Paija - god.autoram

16.06.2015. 17:34

Godājamais veterinārārst un raksta autor!
Beidzot šeit nejauši "ieklīdis " arī kāds veterinārārsts !

Lūdzu padalieties domās par savu attieksmi šādos jautājumos:
1) vai notriektais zirdziņš Maira (ķēve, info avoti delfi.lv "Mans draugs" un kepa.lv) ir labi pieskatīta no veterinārārstu puses un vai pieliktā pagaidu (!)protēze pie amputētās kājas nesagādās Mairiņai nenormālas elles mocības nākotnē un kā viņu varēs pieskatīt 80 gadīgais īpašnieks nākotnē?;

2) cik tas ir ētiski un vai tas dzīvniekiem nesagādā ciešanas, ka sunīšiem (nesen viens tāds bija ielikts portālā kepa.lv vai delfos.lv - īsti neatceros - meklējam saimnieku) veterinārārsts amputē vienu no četrām ķepām un tad nabaga dzīvnieks bez saimnieka klīst nelaimīgs pa pasauli, nevienam nevajadzīgs (jo Latvija vēl ir tālu no pārticīgās Eiropas, kad tur labestīgas ģimenes pieņem pat suņus ar divām kājām, jo pie atlikušajiem kāju stumbeņiem tiem piemontēti ratiņi-riteņi)?

3) vai tiešām dažādu dzīvnieku ķermeņa daļu amputācijas gadījumos veterinārārsti pieņem lēmumums vienpersoniski?
Vai tad Latvijā neeksistē kāds veterinārārstu konsīlijs, kuriem būtu vara izlemt par dzīvnieka tālāko likteni tā, lai dzīvnieka dzīve nebūtu nākotnē pašam dzīvniekam ellīgi un sadistiski mokoša?


Lūdzu, lūdzu pastāstiet, kā Jūs domājiet?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kņada

FotoKatrs no mums kaut reizi ir mēģinājis sākt jaunu un skaistu dzīvi. Dažam pietika ar vienu mēģinājumu, cits to darīja vairākkārt, bet vēl kāds to dara, tas ir, mēģina nepārtraukti.
Lasīt visu...

8

Aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu nekavējoties darīt visu ko tādu, ko viņš noteikti nedarīs

FotoMēs, Lietuvas, Polijas, Latvijas un Igaunijas prezidenti kā Baltkrievijas kaimiņi un kā NATO un ES dalībvalstis vēlamies, lai Baltkrievija būtu stabila, demokrātiska, neatkarīga un pārtikusi valsts. Tādēļ mēs aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu:
Lasīt visu...

21

Provinces pensionāra vēstule pakaļpalicējiem Rīgā

FotoMierīga varas maiņa, bez skandāla un klopes, saskaņā ar brīvu vēlēšanu rezultātiem jau izsenis tiek dēvēta par demokrātijas svētkiem. Šāds prieka brīdis gaida rīdziniekus jau pēc dažām nedēļām. Par Rīgas iepriekšējās politstruktūras sabrukumu vairs nešaubās neviens, un tagad vēlētāju rokās būs sastutēt jaunu. Ne nu gluži pašiem, bet caur vēlētiem priekšstāvjiem.
Lasīt visu...

21

Kam ir izdevīgi popularizēt tautu izšķīšanu "kausējamā katlā"

FotoTautas brīvība ir atkarīga no nacionālās identitātes spēka. Identitāte ir vērtību sistēma. No vērtībām izriet griba un rīcība - nepakļauties apspiestībai, cīnīties, upurēties.
Lasīt visu...

15

Aizbraukt uz vietu ar skaistu skatu un izslāpušām acīm divatā skatīties uz klienta alkohola pudeli...

FotoPēc Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) statistikas 2019. gadā vadītāji alkohola reibumā izraisīja 173 ceļu satiksmes negadījumus (CSNg) ar cietušajiem, 14 CSNg ar bojā gājušajiem un 232 CSNg ar ievainotajiem. Pēc Eiropas Komisijas statistikas 2018. gadā Latvija pēc ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušo skaita bija trešā valsts ES pēc Rumānijas un Bulgārijas.
Lasīt visu...

3

Lai novērstu uzmanību no izgāšanās ar kadastrālajām vērtībām, esam uzmeistarojuši slepenu projektu par jaunu tiesiskuma darba grupu

FotoPiektdien, 7. augustā, Tieslietu ministrija ir iesniegusi izskatīšanai Ministru kabineta sēdē ziņojuma projektu, kas paredz izveidot darba grupu ar valsts tiesisko drošību saistīto problēmjautājumu risināšanai.
Lasīt visu...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

Latvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā,...

Foto

Par dzīves mērķiem un jēgu

Kas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam...

Foto

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

Rīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča...

Foto

Par ko balsot vēlēšanās?

Vatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums...

Foto

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens...

Foto

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

Esam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību...

Foto

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā...

Foto

Pa iznīcības ceļu…

Kāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad...

Foto

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

Vides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības...

Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...