Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Haris

29.11.2021. 13:56

Lato Lapsa uzcītīgi reklamē savus nebaudāmos skribelējumus...

Atbildēt

dibens

27.11.2021. 19:15

Vai tiešām tik ātri visa tirāža tika izslaucīta, bet e-grāmata slaucīšanai nederēs, jo var savainot pakaļu.

Atbildēt

VDK "varoņdarbi"

27.11.2021. 16:31

Savus "varoņdarbus" VDK neatzīst nekad. Savukārt Valsts policijas darbinieki tiek iebiedēti un viņiem ir aizliegts kaut ko nopietni izmeklēt. Bijušie čekisti arī pašlaik tiek ļoti rūpīgi sargāti un vienīgais kas ir iespējams - neklusēt un sākt par visu atklāti rakstīt. Tikai tā ir iespējams šo slepkavošanas mašinēriju apstādināt. Ne velti - 2 800 000 rezultāti par cilvēku iznīcināšanas metodi Googlē vācu valodā un NUULE rezultātu latviešu valodas lielo masu mediju vidē. Pat Lapsa kategoriski atsakās kaut ko publicēt, portālā pietiek_com ir tikai viena ļoti nepilnīga publikācija ar šīs metodes aprakstu. Pašas briesmīgākās lietas joprojām tiek noklusētas.

Atbildēt

nemūžam neticēšu

27.11.2021. 15:21

ka Lihtenbegs izdarīja pašnāvību pakaroties.

Atbildēt

Upuru bija vairāk

27.11.2021. 14:00

»

Blondīne

Vispār jau Lihtenbergs bija ļoti jūtīgs neveiksmīgās mīlas jūtās. Kas Jums teica, ka izmeklēt viņa nāvi bija aizliegts? Par Juri Podnieku visvairāk runā tie, kas viņu vispār nav pazinuši, viņa tuvākie draugi (nu jau aizgājuši arī citā dimensijā) kaut kā šo versiju īsti neuzturēja...


Pat internetā ir atrodami raksti par šiem notikumiem ar versiju par to ka tās tomēr bija slepkavības. Par Klāvu Elsbergu ir rakstīts visvairāk un pat minēti konkrētie lietišķie pierādījumi, kuri tika iznīcināti, bet kurus pirms tam bija redzējuši vairāki liecinieki.

Atbildēt

Blondīne

27.11.2021. 13:54

»

Upuru bija vairāk

Aizdomas par nogalināšanu ir par šādiem cilvēkiem - Jānis Blūms (Menueta vaditājs), Andrejs Lihtenbergs (dziedātājs), Juris Podnieks (kino režisors), Klāvs Elsbergs (dzejnieks), Vitauts Nenišķis (dziedātājs) un vēl daži citi. Šo lietu izmeklēšana tika aizliegta un lietiskie pierādījumi tika iznīcināti...


Vispār jau Lihtenbergs bija ļoti jūtīgs neveiksmīgās mīlas jūtās. Kas Jums teica, ka izmeklēt viņa nāvi bija aizliegts? Par Juri Podnieku visvairāk runā tie, kas viņu vispār nav pazinuši, viņa tuvākie draugi (nu jau aizgājuši arī citā dimensijā) kaut kā šo versiju īsti neuzturēja.

Atbildēt

Atis Priedītis

27.11.2021. 12:18

Psiholoģiskās pašaizsardzības ierocis - pašam par visu atklāti izstāstīt

Pēc 1991.gada notikumiem es labi zināju, ka VDK darbinieki šo informāciju izmantos lai turpinātu par mani ņirgāties un izplatīt dažādas mani pazemojošas baumas. Man tomēr izdevās atrast ļoti radikālu psiholoģiskās aizsardzības metodi, kura VDK darbiniekus regulāri apstādināja. Par visu detalizēti esmu rakstījis savas grāmatas "Kristaps - slepenie protokoli" noslēguma nodaļā "Slepenie protokoli" 181. un 182.lpp.

1994.gadā, kad sapratu - vajāšanas Mālpilī nekad nebeigsies, mainīju darba un dzīves vietu. Pārcēlāmies dzīvot uz Siguldu. Padomu braukt prom privātā sarunā man deva kāds bijušais VDK virsnieks ar apmēram šādiem vārdiem - "Ja gribi palikt dzīvs, brauc no šejienes prom. Te tev mieru neliks nekad".

Sākot strādāt Siguldā es pamazām pārliecinājos par to, ka iekārtojoties jaunā darba vietā man darba vietas vadītājam jau pašā sākumā ir par savu pagātni jāizstāsta. Paradoksāli - bet Latvijā fakts, ka cilvēks ir bijis pakļauts VDK vajāšanām arī pašlaik tiek uztverts kā kauna traips biogrāfijā. Tiklīdz jutu, ka ir nepieciešams iestādes vadītājam par visu atklāti izstāstīt es to arī izdarīju. Šobrīd par visu esmu atklāti uzrakstījis abās savās izdotajās grāmatās un arī citi cilvēki, kuriem tas interesē var paši par visu izlasīt.
Abu grāmata var gan izlasīt un arī lejupielādēt.
Gan jau rīts mūs atradīs - https://failiem.lv/f/rgagpaqtg
Kristaps - slepenie protokoli - https://failiem.lv/f/v8msrgujc

Atbildēt

Upuru bija vairāk

27.11.2021. 12:00

»

labi, ka pateici

Tad jau viss sapas - Gunārs Astra nomira, VDK tas izdevās


Aizdomas par nogalināšanu ir par šādiem cilvēkiem - Jānis Blūms (Menueta vaditājs), Andrejs Lihtenbergs (dziedātājs), Juris Podnieks (kino režisors), Klāvs Elsbergs (dzejnieks), Vitauts Nenišķis (dziedātājs) un vēl daži citi. Šo lietu izmeklēšana tika aizliegta un lietiskie pierādījumi tika iznīcināti.

Atbildēt

Atis Priedītis

27.11.2021. 10:40

Šobrīd jau par paranoju var uzskatīt faktu noklusēšanu. 2 800 000 rezultātu Google atrod vācu valodā par psiholoģiskā terora metodi Zersetzung un NULLI latviešu lielo masu mediju vidē. Lūk tā tiešām ir paranoja - fantastiskas bailes sākt kaut ko publicēt latviešu valodā. Un tāpēc tiek plaši reklamētas Lapsas grāmatas, lai cilvēki neko negribētu zināt par to, kas Latvijā notika okupācijas laikā un notiek arī pašlaik.

Atbildēt

Izdevēji

27.11.2021. 07:43

»

Viltnieks

Konstatēju, ka man tikusi brāķa Nāve- daļa lapu trūkst, bet daļa iesieta divreiz


Atsūtiet, lūdzu, savas koordinātes uz tālruņa numuru 29277525 - samainīsim.

Atbildēt

Viltnieks

26.11.2021. 23:01

Konstatēju, ka man tikusi brāķa Nāve- daļa lapu trūkst, bet daļa iesieta divreiz...

Atbildēt

!

26.11.2021. 21:01

»

Tālavas taurētājs

Perfekti pateikts


dala okupantu aizbega no Afganistanas,parejie okupe Iraku un Mali,radot emigrantu plusmas uz es arejam robezam.

Atbildēt

Latvijas tautas republika

26.11.2021. 20:59

Vienota fronte pret asv okupacijas rezimu Latvija !

Atbildēt

Litrs

26.11.2021. 17:11

Cūku būšana..

Barona Rozes grāmatnīcā kasiere grāmatu meklēja pēc kompjūtera!!! :o

a 2D strīp kodus akal pārbauda ortodoksāls potēts baptists!!!

Jēzu samainījis pret naudu!!! ;)

Atbildēt

ha-ha

26.11.2021. 15:37

Priekš kā ir vajadzīgs okupācijas muzejs,ja dzīvie eksponāti ikdienā sēž televīzoru ekrānos,muld radioėteros,joprojam ir okupējuši varas gaiteņus un iesniedz tiesās prasības pret naivuļiem,kuri nez kāpēc domā,ka visi kolaboranti ir beiguši izciest sodu par sadarbību ar okupantiem ar liegumu ieņemt valsts amatus un deputāteties.Viens komentētajs pat uzskata,ka okupācija jau beigusies kādos 1986.gados.Ja varu joprojam pārstāv niknākie okupantu sadarboņi komunistu nomeklatūra,tad kādas mums ir tiesības runāt par okupācijas beigām un neatkarību?Pašlaik tiek meklēts jauns drošības priekšnieks vecā okupantu aktīvista vietā.Droši vien par tādu var klūt tikai cilvēks ar asinssaitēm kolaborantu nomeklatürā,jo īstens,nesasmērējies latvietis šai nomeklatūrai ir nāvīgi bīstams.

Atbildēt

🎃

26.11.2021. 14:57

»

Pēteris

Pats nevari atrast? Palūdz Baibiņu, lai pameklē


Kurš te atkal kādai Baibiņai aci uzlicis? Pašam sieva nav mājās?

Atbildēt

murgs un defekts

26.11.2021. 13:11

»

Eduards Lunis

---Mani piedzīvojumi no 26. nov. tiesas sēdes...


atkal stiprās zāles aizmirsis apēst..

Atbildēt

Pašu VDK darbinieku viedoklis

26.11.2021. 12:50

Esmu par to lasījis gan anonīmos interneta komentāros, gan man ir notikušas arī dažas klātienes sarunas ar bijušajiem VDK darbiniekiem. Citi rakstītāji apgalvo, ka tie esot viltus "čekisti" un par tādiem tikai uzdodoties. Tomēr nolēmu šīs atklāsmes publiskot.
Nr.1 - VDK darbinieki pēc 1986.gada vispār ar nekādām cilvēku vajāšanām nav nodarbojušies. Visas vajāto cilvēku atmiņas esot tikai murgi un fantāzijas.
Nr.2 - Ja kādam esot liecies, ka viņu vajā ar Zersetzung metodi, tad vajātāji bijuši kaimiņos dzīvojošie pusaudži, kuri tādā veidā ņirgājušies par cilvēkiem, kuri viņiem nepatīk.
Nr.3 - Ja kāds vajāšanu rezultātā izdarījis pašnāvību vai nonācis psihiatriskajā slimnīcā, tad viņam vienkārši ir bijuši "švaki" nervi.
Nr.4 - Ja pret kādu cilvēku ir tikusi pielietota indēšana vai izrakstīti viltus medikamenti un viņš pēc tam nomiris, tad šim cilvēkam esot bijusi "švaka" veselība.
Nr.5 - Ja VDK darbinieki kādu cilvēku būtu gribējuši nogalināt, tad tas arī tiktu izdarīts. Dzīvam palikt nebūtu iespējams.

Manuprāt, ļoti izsmeļošs pašu VDK darbinieku paustais viedoklis.

Atbildēt

vinnijs puks

26.11.2021. 12:31


Grāmata "'Nāve" vakar vēl bija nopērkama grāmatnīcā Globuss

Atbildēt

obzis

26.11.2021. 09:25

Šķiet, ka Pļautmanes kundze no rītiem vēl nav piepļāvusies un tāpēc spēj komentārus driķēt normālā latviešu valodā - ne tā, kā pa vakariem.

Atbildēt

intereses pec paskatijos

26.11.2021. 09:24

»

Cietais disks

Atgaadiniet, Rizhika kungs. Tieshi kaada jeega bija no pirmaas graamatas, ja neskaita to ka sev ierastaa stilaa izzgriezaat cauri pvn, paspeeleejaaties ar ar sava smirdiigaa sia pelnju un zaudeejumiem,uzsildiijaat valsti uz nodokljiem un panjeemat apguushanai sveshu naudu ? Pie vienas vietas visiem ...


Pirmo grāmatu izdevusi SIA Baltic Screen, kas par PVN maksātāju kļuvusi šā gada oktobra beigās. Dikti interesanti, kā PVN nemaksātājs var "izgriezt cauri PVN".:)))))))

Atbildēt

Eduards Lunis

26.11.2021. 09:23

---Mani piedzīvojumi no 26. nov. tiesas sēdes...
Laiks bija labs-nelija. Cilvēki daudzi skatījās, fotografēja rakstīto uz plakātiem,teica, ka sēdes ir attālinātās un ne Vancovičs ,ne LapsAS KUNGS TE NEBŪS.
Ap pl. 14 -10 piebrauca pašvaldības policijas auto ar diviem kārtīgi bruņotiem jauniem zēniem,kuri ļoti kautrīgi mani uzrunāja u iautāja ,ko es te daru, cik ilgi esmu te un cik ilgi vēl , pret ko protestēju!? Teicu, ka pārstāvu Latvijas Glābšanas komisiju,kuras mērķis ir atbrīvot Latviju no noziedznieku varas , ka uzskatu safabricētā tiesas sēde pret žurnālistu -ir nepieļaujama un noziegzīga.Uzrādīju arī dokumentus.Tad viņi atklāja, ka viņiem ir piezvanījuši no tiesas un lūguši aizvākt piesārņotāju, par ko sastādīs atbistošu dokumentu un ja es ,,labprātīgi ,, neaiiešu ar visiem saviem plakātiem,tad...!?
Pēc garākām pārrunām ,vienojamies, ka es jau te esmu vairāk kā stundu, esmu paviegli apģērbies, tāpēc arī beigšu. Savācu savus plakātus, saliku mašīnā un viņu pavadībā devos prom...

Atbildēt

hm

26.11.2021. 09:22

»

Varēja izdevējs uzrakstīt, kas jauns un interesants bija 24. novembra tiesas sēdē. Citādi tāds aizdomīgs klusums


Kas seko ziņām, tas zina, ka nenotika tiesas sēde, kolaborantu Vonsoviču pratinās 20. janvārī.

Atbildēt

Kompots 0,07 rub.

26.11.2021. 08:49

»

Cietais disks

Atgaadiniet, Rizhika kungs. Tieshi kaada jeega bija no pirmaas graamatas, ja neskaita to ka sev ierastaa stilaa izzgriezaat cauri pvn, paspeeleejaaties ar ar sava smirdiigaa sia pelnju un zaudeejumiem,uzsildiijaat valsti uz nodokljiem un panjeemat apguushanai sveshu naudu ? Pie vienas vietas visiem ...


Nerunājiet visu vārdā. Bez partīciju tabulas un failu sistēmas, jūs esiet tikai vecs lūznis, metāla, vai bioloģisks - monopenisuāli.
Bet lai tās dzēstu, nav vajadzīgas pat grāmatas, pietiek ar dažām komandām un pāris burtiem. ENTER.

Atbildēt

Oki

26.11.2021. 08:03

»

Cietais disks

Atgaadiniet, Rizhika kungs. Tieshi kaada jeega bija no pirmaas graamatas, ja neskaita to ka sev ierastaa stilaa izzgriezaat cauri pvn, paspeeleejaaties ar ar sava smirdiigaa sia pelnju un zaudeejumiem,uzsildiijaat valsti uz nodokljiem un panjeemat apguushanai sveshu naudu ? Pie vienas vietas visiem ...


Pierīgā runājot , ka kaimiņš dročījot uz žurnāla klubs lapām ; sanāk - viņš nav vienīgais dročītājs? Tā ir kaut kāda jauna mode ? Moš tu pats arī dročī uz saviem komentāriem un cietajiem diskiem ?

Atbildēt

26.11.2021. 07:37

Varēja izdevējs uzrakstīt, kas jauns un interesants bija 24. novembra tiesas sēdē. Citādi tāds aizdomīgs klusums.

Atbildēt

Cietais disks

26.11.2021. 06:45

»

:))))

klepo, klepo, Romualdiņ, arī "Kolaborants 2" jau ir ceļā pie lasītājiem, varēsi atkal naudiņu tērēt prokuratūras pasūtījumu galdos


Atgaadiniet, Rizhika kungs. Tieshi kaada jeega bija no pirmaas graamatas, ja neskaita to ka sev ierastaa stilaa izzgriezaat cauri pvn, paspeeleejaaties ar ar sava smirdiigaa sia pelnju un zaudeejumiem,uzsildiijaat valsti uz nodokljiem un panjeemat apguushanai sveshu naudu ? Pie vienas vietas visiem tavi murgi .. pats vien drochii uz aviem manuskriptiem .. apkaarteejiem pie kaajas

Atbildēt

:))))

26.11.2021. 06:39

»

kaķa klepus

caurumu uzreiz izduriet lai vareetu uz nagliņas tualetē savu suudagabalu uzkaart. Ne nu pirktaakaa, ne papildu tiraazha. 300 liidz 400 graamatas palikushas .. jeega tikai nekaada, vansovichs turpina straadat


klepo, klepo, Romualdiņ, arī "Kolaborants 2" jau ir ceļā pie lasītājiem, varēsi atkal naudiņu tērēt prokuratūras pasūtījumu galdos

Atbildēt

kaķa klepus

26.11.2021. 06:33

caurumu uzreiz izduriet lai vareetu uz nagliņas tualetē savu suudagabalu uzkaart. Ne nu pirktaakaa, ne papildu tiraazha. 300 liidz 400 graamatas palikushas .. jeega tikai nekaada, vansovichs turpina straadat ..

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Informatīvie tēli

FotoBieži par ticību mēs saucam to, kas patiesībā ir naids pret citas pārliecības, morāles un dzīvesziņas cilvēkiem. Bieži mūsu tā saucamā ticība ir nevis pašu pasaules skatījumā, pārliecībā un rīcībā, bet sektantiskā citu noliegšanā.
Lasīt visu...

3

Cik labprāt mēs pareizi sadalītu naudu, tikai neprasiet, kam mēs to atņemtu

Foto2022. gada budžets ir pēdējais valsts budžets, kuru pieņems 13. Saeimas sadrumstalotā valdība. Diemžēl arī “pēdējais budžets” nerisina Latvijas ieilgušās problēmas veselības aprūpes un sociālā atbalsta finansējumā. Tā vietā, lai ieguldītu Latvijas labklājībā un ilgtspējīgā attīstībā, tūkstošiem eiro liels atbalsts caur “deputātu kvotām” tiek novirzīts apšaubāmiem mērķiem un tiem pakļautiem nodibinājumiem.
Lasīt visu...

21

Prātā nāk "Suņa sirds" un iedzīvotāju sapulce ar Švonderiem un Šarikoviem

FotoNekomentēšu Vestardu Šimku. Tā ir viņa izvēle. Nekomentēšu par Covid-19 vakcīnām, jo neesmu ārsts vai eksperts. Nekomentēšu valdības darbības epidemioloģiskajā drošībā, jo kurš gan par to vēl nav izteicies...
Lasīt visu...

21

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

FotoVeselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par prioritāti nekļūs ārstniecības personu kadru politika; reformas nebūs iespējamas, kamēr netiks aktualizēta gan privātpersonas (pacienta), gan ārsta līdzšinējā statusa neatbilstība starptautisko līgumu un Pacientu tiesību likuma normām un sakārtotas tiesiskās attiecības valsts finansēto pakalpojumu jomā.
Lasīt visu...

21

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

FotoPirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem ārvalstu organizāciju un Latvijas stratēģisko sabiedroto ieteikumiem nonāca pie loģiska atklājuma, ka pagājušā gadsimta 80. gadu beigās, 90. gadu sākumā izveidotais banku darbības modelis gan ģeopolitisko, gan pieaugošās uzraudzības apstākļu rezultātā vairs nav dzīvotspējīgs. Proti, būt par NVS valstu starptautisko norēķinu jeb ASV dolāru transakciju centru nav iespējams.
Lasīt visu...

21

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

FotoIerobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā rindkopa: "Neskatoties uz augsto vakcinācijas līmeni, vairākām Eiropas valstīm nācies atjaunot karantīnas ierobežojumus, lai apturētu jaunu Covid-19 vilni."
Lasīt visu...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

Divu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap...

Foto

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

Pieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek...

Foto

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas...

Foto

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

Pirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts...

Foto

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc...

Foto

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

Labas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts...

Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....