Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Nē – futbola stadionam Lucavsalā!

Ģimenes dārziņu apvienība Kazas sēklis
09.04.2024.
Komentāri (29)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sa

11.04.2024. 06:57

cik izmaksās rīdziniekiem dārgie pievedceļi, neviens nerēķina. futbols nav populārs un nav pat viduslīmenī. nav tāds stadions vajadzīgs principā Rīgā

Atbildēt

Nat

10.04.2024. 10:30

Un jā, turpāt blakus RD deva zaļu gaismu uzbūvet briesmīgo daudzīvokļu "mikrorajonu". Projektā paredzets izbūvēt pabriesmīga izskata "cilvēkpuznus", līdzīgus vid cietumam Čiekurkalnā vai jaunizbūvetām cietumam Satekles un Marijas ielu krustojumā.

Atbildēt

Reali krutijam

10.04.2024. 10:10

✓✓ MARSA PARKU ari ar varu izcirta un uzbuveja kadu mazu majinju no pensionaru naudinjas ✓✓

Atbildēt

Хм

10.04.2024. 10:08

Вопрос, конечно, интересный. Но скорее "за" за концертный зал, чем за огородики. Ну или если и не строить зал, то что-то с этими огородиками нужно делать. Такое место, а получается, только ради пары сотен человек.
Тогда просится нечно похожее на парк с правой стороны, где тоже раньше были огородики

Да и в целом не производят огородики какое-то очень ухоженное впечатление. Что касается выращивая ради пропитания-если посчитать, сколько человек потратит, пока на свои огородики доберется, да еще 50 евро в год плата-золотые там овощи получатся.
Да и еще вопрос, кто там и как удобрениями "балуется". Может, кто-то сыпет без меры, без всякого контроля, и его овощи вовсе не такие безобидные получаются.

Atbildēt

Nat

10.04.2024. 10:01

Mazdārziņu aizstavji noverš uzmanību no galvena: tads stadions tadā vietā nav vajadzīgs tāpēc, ka gan vieta nav piemerota - Lucavsala ir unikāla pati par sevi, ja , [rptams RD to unikalitati protu izmantot, sakartojot ka lielisko rīdzinieku atputas vietu. Futbols nebūt nav populars sporta veidz Latvijā. Ja uzbūvētu koncertzali - tad jā. Bet acīmredzami šeit ir liela ieinteresetība Rd ieredņiem un vel vairāk- redzot uzstājamies Grupa93 priekšnieciņa Nila dedzīgo projekta aizstavēšanu (viņiir RD pietuvinātie pilsētas "plānotāji" uz kuru sirdapziņas (ja tada tiem piemit) Rīgā ir ļoti daudz "piedirstās" vietas -bez šaubam-šo proejektu viņi izbidīs, pilki utc. saņems piķi un rīdzinieki dabūs brīnišķīga vietā pamesto celtni, kura nekad sev neatpelnis...

Atbildēt

Pļutkinens

10.04.2024. 09:03

To stadionu var tur arī necelt, tomēr tas bomžu/mazdārznieku midzenis ir jāizdzenā nekavējoties!!!

Atbildēt

Kauna nav pieminot Staburagu

10.04.2024. 08:54

Varēja lasīt šo gaudošanu līdz vietai par Staburagu. Acimredzot šī raksteļa skribentiem nav nekādas saprašanas, ko nozīmē Staburags, kas tas tāds bija utt. Piesaukt Staburagu salīdzinājumam ar bomžu izgāztuvi ir lielākā mērā nekaunība un stulbums. Ja tādi tur dzīvo - tad nekavējoties ar lielu traktoru nošķūrrēt visas tās būdas!

Atbildēt

Futbols Latvijā ir bandītu pasāums

10.04.2024. 08:35

Futbola federācija ir krievu bandītu naudas atmazgāšanas un izzagšanas no valsts krimināls grupējums. Tur ir pat deputāts, korumpantu labākais draugs Pulks , kur nu visi krievvalodīgo bandītu bars. Tieši tāpēc rodas tādi projekti - pieminētie sagaida lielus otkatus.

Atbildēt

Degradētie Kazas sēkļa bomži

10.04.2024. 08:29

300 degradētu teritoriju, ko sauc par mazdārziņiem, iemītnieki uztraucas, ka tiks patriekti no zemes, kura Rīgā ir viena no dārgākajām (centrs, tomēr), bet par ko šie bomži maksā tikai 50 EUR gadā īri. Ziniet ko? Es arī tā gribētu un daudzi tūkstoši citu cilvēku tā gribētu kādu gurķīti izaudzēt zacenei. Bet vietas ta vairāk nav! Tātad , ir kādi 300 izredzēto bomžu, kas pārvērtuši Lucavsalu par miskasti un ērti tur dzerstās. Galvenais, ka viņi nesaka visu patiesību, uz kādiem noteikumiem viņiem ļauj tur cūkoties: līgums tiek slēgts uz īsu termiņu bez tiesībām uz nopietnu būvniecību, jo šī zeme būs vajadzīga sabiedrībai nozīmīgu objektu būvniecībai (vai tam jābūt stadionam - nē, jo nauda jāiegulda ražošanā, nevis izklaidē). Kazas sēkļa bomži savienojās! Izklausās pēc padomju laiku darbības.

Atbildēt

Niknais

10.04.2024. 05:25

Sen jau laiks tās būdas nolīdzināt ar zemi, kaut kāda padomju atrauga tie mazdārziņi

Atbildēt

Pedgars

10.04.2024. 05:23

Kazu milētāju biedrība “Kazu sēkla”

Atbildēt

Rublis

10.04.2024. 02:04

.. būtu ar nodokļiem jāpastimulē..

sausās tualetes jāpārbauda..

nu nav normāli ka pilsētas centrā redīsus audzē..

re ko sabūvēja Skanstes mazdārziņu vietā un cik tur tagad nodokļus kāš..

Atbildēt

Pirātu partija

09.04.2024. 22:43

Esmu pret stadiona celtniecību, bet ne teritorijas sakārtošanu.
Alkatīgā Rīgas dome nepalaidīs garām iespēju uzsāk vēl vienu megaceltni, otkatos noraut kušķi.
Ceļus un notekas būtu labāk saveduši kārtībā, kases aprātus no visiem stūriem izvākuši.
Futbola un lielo sporta spēļu laiks lēnām iet uz beigām. Pēc 2030.gada stadioni un sporta arēnas nevienam nebūs vajadzīgas. Lielais sports nomirs.
Ļoti liela varbūtība ka vatņiku FSB, caur savu iefiltrētu aģentu uztaisīs avāriju Francijas AES. Būs radiācijas noplūde, iespējams olimpiskās spēles nenotiks!
P.S. Globālisti 8.aprīlī palaida Lielo hadronu pretkūļu paātrinātāju. Patiesie tā palaišanas mērķi tiek noklusēti, bet tas nepaies nemanot. Šogad Eiropā sen nebijusi zemestrīce, apmēram 7.2 balles, vertikāla, apmēram 11.km dziļumā. “Zinātnieki” pamodināja planētas kodolu. Garām nepalaidīsies, no kalnu nogāzes nošļuks mājas, būs visās ziņās.
Pavasarī sāksies vētru sezona, šogad super stipri vēji.

Atbildēt

.

09.04.2024. 22:40

Par Staburagu spēcīgi teikts.
Futbola stadions vai ko tur būvnieku mafija grib panākt (tātad, vieta līdzjutēju bļaušanai un alus dzeršanai ar bezgaumīgām teltīm un reklāmas stendiem) ir tizla ideja, par to nav šaubu.
Taču būsim godīgi - līdz šim Lucavsala nav tik labi sakopta, lai cerētu uz ilgstošu nākotni bez nopietnām izmaiņām.
Vislabākais, kas tur varētu notikt Rīgas pilsētvides un rīdzinieku labklājības nodrošināšanai, tiešām būtu ar Latvijas Dabas fondu un Es fondu līdzfinansējumu attīstīt dabiskās pļavas. Lūk, tad tiešām Rīgas un rīdzinieku vārds varētu izskanēt pat pasaules mērogā.
Protams, blakus dabiskām pļavām var attīstīt arī dārzu infrastuktūru, kā arī citus mierīgas atpūtas objektus atbilstīgi videi.
Bet, protams, ne jau līdzjutēju alus dzeršanas un bļaušanas vietu. Sala Rīgas sirdī nav tādu lāstu pelnījusi. Rīdziniekiem vajadzētu vairāk cieņu un godu izrādīt pret Rīgas sirdī esošu salu. Bet būvnieku mafija lai iet kārties; nav pelnījuši cieņu.

Atbildēt

slimajai pļutkinenei hehe

09.04.2024. 22:28

»

hehe

Vismaz šo publikāciju pasargājiet no pļutkinena


tu ar saviem debilajiem pļutkineniem traucē lasīt komentārus, vēl jo vairāk tāpēc, ka tu nekad neko jēdzīgāku par savu tizlo pļutkošanos neesi komentāros rakstījusi, pļutkinene hehe.

Atbildēt

Kārumniex

09.04.2024. 21:45

»

Rita

Bingo! Precīzi pateikts. Mums eksistē tikai Kazas sēkļu biedrības, Grīziņkalna biedrības, Juglas republika... rezultātā 300 dārziņi par 50 eiro gadā pašā Rīgas centrā, kas zināja noteikumus, kad viņiem to iznomāja... grīziņkalnā noplukušas būdas svētdienā, kas tirgi mega dārgus kūpinājumus, maizi un...


Kaut kad gadus 30 atpakaļ gadījās padzerstīties šajos "mazdārziņos": biju priecīgs, ka pēc 2 dienām no turienes ārā tiku :) Labi, tas bija sen un tā nav taisnība. Nupat pabraukāju pa Lucavsalu un kazasēkļiem ar google maps: ja vien t;as bildes nav manu piedzīvojumu vecumā, tad tur uz labo pusi un vides sakārtošanu nekas nav mainījies...

Atbildēt

fans

09.04.2024. 20:54

»

non

centrs ir Vecrīga, kas tagad stāv pamesta un tukša kā izšauta plinte


Kauņā ir basketbola arēna uz tādas pašas salas centrā... tur, pateicoties tām spēlēm, vietējais bizness rullē... nevis, kas ir tikai arēnā, bet tas, kas ir pilsētā uz gājēju ielas, jo pēc spēlēm tie 10 tūkstoši iet ielās, nevis sakāpj savos auto un brauc uz mājām (kā būtu, ja būtu nomalē)... Kauņa ir dzīva, bet mums drīz visa dzīve būs Rīgas nomalēsalfas, Spicēs, Ikea, bet Rīgas centrs piederēs izredzētajai un elitārajai sabiedrībai, kas dzīvo savā iedomu pasaulē un kuriem šķiet, ka viņi maksā tādas naudas nodokļos, ka var pārējā Rīga nepelnīt un nestrādāt, lai viņi var nodarboties ar huiņām. pamostieties

Atbildēt

Rita

09.04.2024. 20:49

»

Juris

Kas tā par bomžu petīcīju


Bingo! Precīzi pateikts. Mums eksistē tikai Kazas sēkļu biedrības, Grīziņkalna biedrības, Juglas republika... rezultātā 300 dārziņi par 50 eiro gadā pašā Rīgas centrā, kas zināja noteikumus, kad viņiem to iznomāja... grīziņkalnā noplukušas būdas svētdienā, kas tirgi mega dārgus kūpinājumus, maizi un kafiju, nevar sadzīvot ar 4 elektroautostāvvietām; nerunājot nemaz par svētajiem tallinas ielas kokiem podiņos, kā rezultātā pārējiem kaimiņiem no citām ielām tagad ir jāatbrīvo savas vietas Tallinas ielas iedzīvotāju auto... juglas biedrība vispār bija izcila - novembrī izlika pie Juglas ezera sauļošanās krēslus, jo nauda bija jāapgūst...
Šie kopā veido labi ja 1/20 Rīgas. Pārējie nav cilvēki?

Atbildēt

Lazda

09.04.2024. 20:40

Ķirsis un CO labāk lai ievieš kārtību Lucavsalas airēšanās bāzē, audzēkņiem laivas nozagtas bijušais bāzes direktors ar dēlu treneri tiek tiesāts par audzēkņu naudas piesavināšanos, pirmās instances tiesa atzinusi šos par vainīgiem, bāzes sargs viņu radinieks tiesāts par degvielas kontrobandu, bērniem bailes vakaros iet uz treniņiem. Personas ar kriminālām nosliecēm pārņēmušas Lucavsalas airēšanas bāzi. P.S. policija vairāk kā gadu meklē audzēkņu laivas, rakstīti n-tie iesniegumi Ķirsim ar bandu viss pie vienas vietas.

Atbildēt

reālists

09.04.2024. 20:04

»

Juris

Klau, nu mēs jau tā velkamies ES pakaļgalā pēc visiem rādītājiem! Mums pat zelta pili piedāvasi uzcelt kkur, tik un tā nories un mēgīnās aizliegt vai labākajā gadījumā izspiest kādu labumu vēl sev caur kkādām biedrībām un protestiem...


Tieši tā - esam pakaļgalā. bet tas ir tāpēc, ka neadekvāti naudu tērējam kultūrai, sportam un citām otršķirīgām lietām. Tai pat laikā tilti brūk, civilā aizsardzībā ir apaļa "0", militārajam aprīkojumam naudas nav, onkoslimniekiem efektīvu zāļu nav, bērniem zobārstu jāgaida gadiem, utt. Bet mums galvenais būvēt NACIONĀLOS sporta centrus, teātrus un koncertzāles katros Bambāļos.

Atbildēt

hehe

09.04.2024. 19:34

Vismaz šo publikāciju pasargājiet no pļutkinena.

Atbildēt

atej nost

09.04.2024. 19:10

»

Juris

Klau, nu mēs jau tā velkamies ES pakaļgalā pēc visiem rādītājiem! Mums pat zelta pili piedāvasi uzcelt kkur, tik un tā nories un mēgīnās aizliegt vai labākajā gadījumā izspiest kādu labumu vēl sev caur kkādām biedrībām un protestiem...


sakārto savu sadirsto pilsētu vispirms un neliek virsū citiem, kuri kaut ko jau dara, kas tev ēst prasa tā Lucavsala, Rīgas rajoni sen kā pārvēršas par pamestiem bomžatņikiem, to tu nespēj saskatīt , Eiropas pamuļķi

Atbildēt

Juris

09.04.2024. 18:41

Klau, nu mēs jau tā velkamies ES pakaļgalā pēc visiem rādītājiem! Mums pat zelta pili piedāvasi uzcelt kkur, tik un tā nories un mēgīnās aizliegt vai labākajā gadījumā izspiest kādu labumu vēl sev caur kkādām biedrībām un protestiem...
CILVĒKI! Nu attopaties! Ja paši neko nemākat izdarīt, tad vismaz netraucējiet tiem, kas kko dara!!!

Atbildēt

Juris

09.04.2024. 17:46

Kas tā par bomžu petīcīju?

Atbildēt

09.04.2024. 17:27

Paraksties PRET manabalss https://manabalss.lv/saglabasim-lucavsalu-pilsetas-ipasuma/

Atbildēt

non

09.04.2024. 17:27

»

mja

Pilsētas centrā vajag Šanhaju


centrs ir Vecrīga, kas tagad stāv pamesta un tukša kā izšauta plinte

Atbildēt

mja

09.04.2024. 17:19

Pilsētas centrā vajag Šanhaju

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

12

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

FotoNesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka Saeimas vīri un sievas dzīvo pasaku valstībā. Vairums runātāju kaismīgi klāstīja, kas būtu jādara, bet neviens nerunāja, kas to traucēja paveikt jau, piemēram, pagājušajā gadā.
Lasīt visu...

21

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

FotoIgauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas nodrošinās ērtu tramvaja savienojumu ar Tallinas lidostu, pilsētas centru un ostu. Ülemiste termināla pabeigšana plānota 2028. gadā."
Lasīt visu...

21

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

FotoPartiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās “aizmirst” paziņot dažādus svarīgus sīkumus, piemēram – kur ņemt naudu savu ideju finansēšanai. Tomēr tajās reizēs, kad saruna ir garāka par pusminūti, sāk parādīties interesantas idejas. Uzmanībai daži momenti, kurus ne katrs lasītājs vienmēr redz.
Lasīt visu...

21

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

FotoLikumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā Saeima apstiprināja ieturējamu summu 10% no parāddnieka ienākumiem, kas nepārsniedz minimālās algas apmēru neatkarīgi no piedziņas veida. Tātad no minimālās algas 300 EUR mēnesī parādnieka ieturējamā summa sastādītu: 59,74 EUR/mēnesī (aprēķins: 700 - 10,5% Soc.nod. - 500 neapliek.summa - 23% IIN * 10% = 59,74).
Lasīt visu...

21

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

FotoPiecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā ar unikālu atklāsmi: nevis pašu saraksta biedri esot tie labākie, bet gan viņa galvenais politiskais konkurents.
Lasīt visu...

21

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

FotoEs jums izstāstīšu kaut ko, ko LTV Ivo Leitāns jums neteica. Un viņš arī to nezina. Mans ģimenes uzņēmums pirms dažiem gadiem ir maksājis naudu portālam Delfi par manu dokumentālo filmu reklāmu. Abas reizes portals Delfi ziņoja saviem lasītājiem, ka ir skatāmas žurnālista Anša Pūpola dokumentālās filmas. Es ticu, ka portāls ļoti rūpīgi seko likumiem, kas aizliedz melīgas reklāmas izplatīšanu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...