Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

A ko

09.08.2021. 21:42

Kas tur notiek ar viņiem ,dīvaini sāk izskatīties tie mērkaķi.Bordāns,Gobzems,Jansons...
Jansons irākas bēgli atgādina!Gobzemu vispār nomainījuši pret bomzi
Bordāns ar savām šaurajām ačtelēm un milzīgo augumu atgādina vecu kazahu lopu ganu

Atbildēt

Derdz

09.08.2021. 16:07

Janson, uz papīra uzraksti ka nevienam vakcīna neradīs dzives laikā kādu negatīvu kaitējumu vai nāvi cilvēka organismam

Atbildēt

Derdz

09.08.2021. 16:05

Janson, tu neesi patiess un neataino visu info

Atbildēt

Derdz

09.08.2021. 16:03

Kas tā par infekciju bīstamu ja 80% mājās, saprastu, ja 80% nokļust slimnīcā vai aizsaulē, tad ļoti bīstama un vakcinētos, bet covid gadījumāā, tāda brēka maza vilna

Atbildēt

kāri pēc mantas un jebkādiem labumiem

09.08.2021. 09:20

Hm,vai tad visiem valsts irēdņiem nevajadzētu ieviest medicīnas grāmatiņas,kā veikala darbiniekiem.1reizi gadā iziet medpārbaudi.

Atbildēt

Izvarošana

09.08.2021. 06:28

»

Agnese

Tā bija Padomju Krievijā pirms 100 gadiem- sievietes fertīlajā vecumā bija valsts īpašums, tāda seksuālā revolūcija


skaitījās sīkais huligānisms. Prostitutas nosūtīja uz fabrikām. Bērnus uz bērnunamiem. Tā maucība radīja zaudējumus staļiiskajai Krievijai - PSRS. Un atkal izmainīja likumus uz pretējo. Seksa PSRS nebija, bet homoseksālisms tika slēpts un aborti vidusskolniecēm ikdiena.

Vatikāns un nošpricēšana, pornogrāfija un demogrāfija.

Atbildēt

Kade

08.08.2021. 23:11

Tak ,tik elegents, kopts vīrišķis.. Katru rītu spoguļojas vannenē, izrauj pa matiņam, maigi iesmaržojas ar riekšavu odekolona.. pirkstu galiem nogludina neesošu žaķetes kroku. .saslienas stalts izejot pagalmā ( tipa, moš kāds redz ) .. Pavisam ne revolucionārs...nē, nē.. .drīzāk meteorologs.Kādi vēji pūtīs, turp arī limuzīnā.. :)

Atbildēt

Agnese

08.08.2021. 22:41

»

nu jā kot lai šis saka, ka ēst gribas

Man šis šķiet baisi...


Tā bija Padomju Krievijā pirms 100 gadiem- sievietes fertīlajā vecumā bija valsts īpašums, tāda seksuālā revolūcija.

Atbildēt

Latvietis

08.08.2021. 21:09

Vairāk izskatās pēc politiska, nevis juridiska skaidrojuma. Valsts ar saviem ierobežojumiem un piespiedu obligāto vakcināciju nodara valstij lielāku kaitējumu, nekā ja tādi ierobežojumi vispār nebūtu. Visas valdības rīcības tiek slēptas zem vārdiem epidēmija vai pandēmija. Ja ņem faktisko situāciju šo vārdu patieso būtību, tad valstī nemaz nav ne epidēmija, ne pandēmija. Gripas laikā, saslimstība ir biju daudz augstāka, bet tad nekāda pandēmija nebija. Visi ierobežojumi būtu jāatceļ, un jāļauj cilvēkiem normāli dzīvot un strādāt.

Atbildēt

RIska grupa

08.08.2021. 20:03

»

Inga

Kāpēc neder testi, kam ES piešķir līdzekļus? No testiem nav blakņu un nāves. Kā eksperimentāla vakcīna, kuras ietekme uz ģenētiku kā maza atzīta vienai vakcīnai, bet pārējām vēl nav pētīta, kuras ietekme uz ļaundabīgo audzēju veidošanos nav pētīta un kuras ietekme uz spēju radīt pēcnācējus uz trušiem...


1. man pirms mēneša uztaisīja PNEUMO vakcīnu. Gāju nešauboties, jo zinu, ka laba un derīga lieta, jāveic 1x mužā.
Tur man nevienu papīru parakstīt nelika, es mīcījos pēc vakcīnas pie durbīm (nu 15 min,)māsiņa teica- ej tak mājaš kafiju iedzer, mīcās te!
2. esmu piedalījusies klīniskajā pētījumā zālēm. Tad gan man bija jāprakstās, pirms tam mani pārbaudīja utt., ārsts sākotnēji zvanīja gandrīz katru dienu, jautāja, kas un kā. Tā kā , hmmm

Atbildēt

Inga

08.08.2021. 19:49

Kāpēc neder testi, kam ES piešķir līdzekļus? No testiem nav blakņu un nāves. Kā eksperimentāla vakcīna, kuras ietekme uz ģenētiku kā maza atzīta vienai vakcīnai, bet pārējām vēl nav pētīta, kuras ietekme uz ļaundabīgo audzēju veidošanos nav pētīta un kuras ietekme uz spēju radīt pēcnācējus uz trušiem un žurkām nav pabeigta (kā to vēsta "pareizais " avots https://www.spkc.gov.lv/lv/kas-zinams-par-esosajam-vakcinam) var būt vienīgais risinājums, turklāt risinājums sabiedrības veselības interesēs, ja kopš 90.gadu sākuma dzimstība ir mazāka par mirstību un ļaundabīgie audzēji ir viens no izplatītākajiem nāves iemesliem!!?? Kas tā ir par sabiedrību, kuras interesēs tos, kuri no potes nomirst vai cieš no blaknēm var vienkārši nosaukt par zaudējumiem, kurus atsver ieguvumi? Kāpēc ir izveidota sistēma, kurā vakcīnu blaknes ir nepierādāmas - ja politiķi un "galma mediķi" lepni sola kompensāciju tiem, kuriem potes radīs blaknes, kas patiesībā ir valsts pienākums bez jebkādas solīšanas, jājautā, vai kompensācijas pieprasīšanai pietiks ar cietušā vai viņa radinieku parakstītu anketu, kurā atbildē uz jautājumu, vai blaknes izraisīja vakcīna, cilvēks pats atzīmēs atbildes variantu"jā", ja reiz pirms vakcīnas nekādas veselības pārbaudes netiek veiktas un cilvēks pats apliecina, ka par poti uzņemas atbildību? Ja kāds grib ieviest obligātu vakcināciju, lai pirms tās nodrošina ikvienam pilnībā apmaksātu pilnīgu veselības pārbaudi no matu galiem līdz papēžiem, par ko atbildību uzņemas gan ārsti, gan valsts un lai blakņu gadījumā sedz arī visas cietušā saistības!

Atbildēt

jā, jā

08.08.2021. 19:24

»

lauķis

Un kam tad tie augļotāju kantori pieder


Vēl tādu iespēju izmantoja kāds Gideons Gono un jau dažu gadu laikā visi valsts iedzīvotāji bija miljardieri... un tas bija tikai sākums...

Atbildēt

Kauns

08.08.2021. 18:52

kungam!

Atbildēt

Žīdi sniedz piemēru ebreju dzīviekam Levitam, ieviešot revakcināciju

08.08.2021. 18:04

Izraēlā ir augsts pieprasījums pēc Covid-19 vakcīnu
PASAULĒ Šodien 18:35
  Jauns.lv / LETA

Izraēlā novērojams augsts pieprasījums pēc Covid-19 vakcīnu papildu devām, svētdien paziņojis Izraēlas premjerministrs Naftali Bennets.

Izraēla jau nedēļu piedāvā cilvēkiem virs 60 gadiem, kuri pirms vairāk nekā pieciem mēnešiem vakcinējās ar "Pfizer"/"BioNtech" vakcīnu, saņemt trešo devu.
Bennets pēc valdības sēdes paziņoja, ka papildu devu saņēmuši jau vairāk nekā 420 000 cilvēku vecumā virs 60 gadiem, un prognozēja, ka līdz dienas beigām to skaits sasniegs pusmiljonu.


Izraēlā pēdējā laikā pieaug hospitalizēto Covid-19 pacientu skaits. Vairumā gadījumi viņi inficējušies ar lipīgāko koronavīurusa delta paveidu.
Lai ierobežotu vīrusa izplatību, valdība noteikusi, ka cilvēkiem iekštelpās atkal jāvalkā maskas, un apsver vēl citu ierobežojumu ieviešanu.
Izraēlā, kuras iedzīvotāju skaits sasniedz 9,3 miljonus, pret Covid-19 pilnībā vakcinējušies ir aptuveni 5,4 miljoni cilvēku.

Pasaules Veselības organizācija (PVO) nesen aicināja vismaz līdz septembra beigām noteikt moratoriju Covid-19 vakcīnu papildu devām cilvēkiem, kas jau ir pilnībā vakcinēti pret Covid-19. Organizācija ierosināja šādu aizliegumu, lai būtu iespējams nodrošināt vienlīdzīgāku vakcīnu sadali starp bagātajām un nabadzīgajām valstīm.

Atbildēt

Nika

08.08.2021. 17:34

»

Ideja

Likumprojektā gan vajadzētu arī atrunu par to, ka, kā jau sāk izskatīties sobrīd, zinātniskie atzinumi par vakcīnām mainās un šobrīd šķiet ka tās nav efektīvas slimības izplatības apturēšanā. Šis padara vakvīnu sertifikātus un obligāto vakcināciju absolūti nevajadzīgu. Bet par to jau mēs nerunāsim, ...


Kārtējie antivakceru meli. Varbūt der reizēm ieskatīties kaut vai Latvijas slimnīcu atskaitēs, cik vakcinētie ārstējas no covid slimnīcās, un kādas ir proporcijas ar nevakcinētajiem? Latvijā jūnija, jūlija mēnesī ir miris 1 vakcinēts ar covid saslimis cilvēks, kura vecums bija pāri 80.gadiem un kuram bija virkne hronisku slimību. Kamēr jūs tiražēsiet antivakceru murgus un tiem ticēsiet, jums vispār nebūtu ļauts izteikties par šo jautājumu publiski. Respektīvi, drīkst izteikties, bet tikko jūs savu viedokli balstat uz melu kampaņas ziņām, komentārs nekavējoties dzēšams. Varbūt vismaz kāda apmaldījusies aita tiks pie domu skaidrības.

Atbildēt

Likumā jāmin,

08.08.2021. 17:05

»

Ideja

Likumprojektā gan vajadzētu arī atrunu par to, ka, kā jau sāk izskatīties sobrīd, zinātniskie atzinumi par vakcīnām mainās un šobrīd šķiet ka tās nav efektīvas slimības izplatības apturēšanā. Šis padara vakvīnu sertifikātus un obligāto vakcināciju absolūti nevajadzīgu. Bet par to jau mēs nerunāsim, ...


ka obligāta vakcinācija stāsies spēkā, kad starpautiskas cilvēktiesību organizācijas atcels Nirnbegas kodeksu.

Tādā veidā Levits un Kariņš būs izvairījušies no savu virskungu pavēlēm ieviest obligāto vakcināciju un nāvessoda, ja neievieš. Vienlaikus būtu izvairījušies no nāvessoda, kuru realuzētu tauta.

Atbildēt

Ideja

08.08.2021. 15:49

Likumprojektā gan vajadzētu arī atrunu par to, ka, kā jau sāk izskatīties sobrīd, zinātniskie atzinumi par vakcīnām mainās un šobrīd šķiet ka tās nav efektīvas slimības izplatības apturēšanā. Šis padara vakvīnu sertifikātus un obligāto vakcināciju absolūti nevajadzīgu. Bet par to jau mēs nerunāsim, jo ak vai, covid pase jau patiesībā nav par slimības apturēšanu bet gan ar citu mērķi...

Atbildēt

Konkrētam

08.08.2021. 15:43

Kāds varbūt? Pfizer, Moderna, Johnson, Astra Zeneka

Atbildēt

lauķis

08.08.2021. 15:42

»

Konkrēti?

Var ūt FRS, Eiropas centrālā banka? Varbūt Pasaules banka


Un kam tad tie augļotāju kantori pieder?
"Dodiet man tiesības izdot un kontrolēt valsts naudu, un man pilnīgi būs vienalga, kurš pieņem likumus!" - šo frāzi 19. gadsimta sākumā izteicis Meijers Amšels Rotšilds.
Viņam tāda iespēja tika dota.

Atbildēt

Konkrēti?

08.08.2021. 15:02

»

fakts

Ījābs noklusē, kāda finansu kompānija aizdevusi ES šos 750 miljardus


Var ūt FRS, Eiropas centrālā banka? Varbūt Pasaules banka?

Atbildēt

Tā ir Pasaules Bankas stratēģija nošpricēt lieko cilvēkkapitālu

08.08.2021. 15:00

»

nu jā kot lai šis saka, ka ēst gribas

Man šis šķiet baisi...


4. maija falsts finanšu korporācija izpilda Pasaules Bankas naudas aizdevēju prasības.

Tavs dzīvnieka ķermenis bez cilvēktiesībām, LV tev tās atņēma 13/03/2020, bet sola iedot vakcinētiem, solīts makā nekrīt, pueder šai valstij, jo tu ar to solidāri atbildi par valsts parādu. Tāds ir starptauutiski atzīts tavas pases standarts. Tavs pases standarts apliecina, ka tu ar valsti solidāri atbildi par valsts parādu. Diemžēl ne tu, ne es, netiekam iepazīstināti ar naudas aizdevumu valstij nosacījumem.

Atbildēt

nu jā kot lai šis saka, ka ēst gribas

08.08.2021. 13:56

Man šis šķiet baisi.
Ja rīt ar valdības lēmumu man pret pašas gribu liks vakcinēties, TĀTAD VALDĪBA UZSKATA, KA MANS ĶERMENIS IR VIŅAS ĪPAŠUMS, tad parīt liks visām sievietēm no 20 gadiem palikt grūtām, lai vairotu nodokļu maksātāju skaitu.
Padomājiet par šo! Šis ir pirmais mēģinājums atņemt mums mūsu ķermeņus!
Valdībai mazas ragutiņas , vai mēs slimojam vai nē,vnk tie miljoni jāapgūst un vakcīnas paliek vecas

Atbildēt

ne dzīvs, ne miris

08.08.2021. 13:25

sarkanie neļauj pieņemt lēmumu. Visiem lēmumiem jābūt VALSTS interesēs.

Atbildēt

fakts

08.08.2021. 13:13

»

Par klusē Ījābs?

Ijabs: ja neizdosies panākt vienošanos par ES tiešiem ieņēmumiem, tad aizņemtos 750 miljardus eiro būs jāatdod no dalībvalstu iemaksām...


Ījābs noklusē, kāda finansu kompānija aizdevusi ES šos 750 miljardus €
Aizdevējs ir starptautiskais rabināts.

Atbildēt

Par klusē Ījābs?

08.08.2021. 13:08

Ijabs: ja neizdosies panākt vienošanos par ES tiešiem ieņēmumiem, tad aizņemtos 750 miljardus eiro būs jāatdod no dalībvalstu iemaksām

Play
Klausīties audio formātā

POLITIKA Šodien 08:42
Jauns.lv / LETA
Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīm ir jāspēj vienoties par patstāvīgiem nodokļu ieņēmumiem tieši ES budžetā, pretējā gadījumā 750 miljardi eiro, kurus ES aizņēmās Atveseļošanas fonda izveidei, būs jāatdod no palielinātām dalībvalstu iemaksām ES budžetā, akcentēja Eiropas Parlamenta (EP) deputāts Ivars Ijabs (AP).

Un kā jūs domājat?

Ījābs noklusē, kāda finansu kompānija aizdevusi ES šos 750 miljardus €.

Atbildēt

Linču tiesa gaida

08.08.2021. 12:30

uz Jansona, Levita, Kariņa, Dumpja, Persvožčikova, Mūrnieces, Viņķeles, Pavļuta, Bordāna, 13. Saeimas deputātu uzvārdiem, kas balsos par obligāto vakcināciju...līdzskrējēji redzot linču tiesas šausmas, paši sev galu padarīs..

Latvija ir maza. Viņi to piemirsuši. Katrs un ikviens te viegli atrodams.

Atbildēt

Tiesībsarga vispārējā stratēģija nav atrauta no viņa algotāju stratēģijas vispār

08.08.2021. 12:22

Piemēram. Vācijā jau ilgāku laiku izskata jautājumu par laulības reģistrāciju. Atsakoties no tādas.

Savukārt kristietība un katolicisms piekopj ekumēnismu un Vatikāns, veidojot jauno “Eiropas ebreju impēriju”, homoseksuālismu atbalsta. Neatbalstot “netaisnību” ekonomikā, dzimumattiecībās, politikā utt. pasauli ar kovidafēras totalitārismu vedot uz inkluzīvo kapitālismu, plānojot pilnīgi atņemt cilvēktiesības pat uz īpašumu pūlim un valstīm, tos atsavinot..

Inkluzīvajā kapitāismā viss piederēšot globālām superkompānijām. Valstis un cenrālās bankas katra formālā pavalstnieka kontā ieskaitīs elektronisko naudu, kas plānota iztikas minimuma apmērā. Inkuzīvajam kapitālismam jādodot iespēju visiem būt laimīgiem bez ģimenes. Sievietes un vīrieši būšot kopējai lietošanai pilnai baudai te un tagad bez saistībām, kļuvušiem neauglīgiem pēc vakcinācijas “pret C19”.

Katram būšot izvēle strādāt un saņemt valsts pabalstu. Vai nestrādāt un saņemt valsts pabalstu.

Ja tagad daudziem pieder biržu akcijas, tad inkluzīvajā kapitālismā “piederēšot” pats biržas īpašums un cilvēkkapitāls būs tā daļa, faktiskajam īpašumam ekskluzīvi piederot globālām superkorporācijām, par kādām Vatikāns izraudzījies 27. Tas nozīmē, ka tiks likvidēti pensiju fondi, to īpašumi un kapitāls, jo līdzīgi mazam un vidējam biznesam piederošo tos aprīs globālās superkompānijas un centrālās bankas. Privātbankas neeksistēs

Valstu infrastruktūras un kompānijas ar valsts kapitālu pāries globālo korporāciju īpašumā, dzēšot valstu parādus kovidafēras laikā, centrālām bankām šodien izsniedzot aizdevumus valstīm kovidafēras radītiem lokdauniem, “helikopteru naudai”, pūļa testēšanai uz kovid 19 un pūļa nošpricēšanai, to kastrējot un sterlizējot, likvidējot lieko cilvēkkapitālu.

Notikumi Ķīnā parāda ASV demokrātu globālo korporāciju politiku nacionalizēt lielās kompānijas ar starptautiskajiem investoriem, radot pilnu ekonomikas lokdaunu. Ķīnā šodien strauji sabrūk biržu kompāniju ar ārvalstu investoru dalību indeksi. Ar biržu treidingu nodarbojas 10 miljoni ķīniešu, kurus plāno atstāt bez darba, izmaksājot ikmēneša elektronisko juaņu pabalstu. Neskaitāmas valstis ap Ķīnu jau parakstījušas līgumu ar Ķīnu norēķinus veikt elektroniskajā juaņā. Norēķinus vairs nespēs kontrolēt esošā sistēma, kurā izmanto usd. Pirmais vilciens ar precēm plāna “viens ceļš, viena josta” ietvaros jau ieradies Vācijā no Ķīnas, nemaz nerunājot par Ķīnas kompartijas finansu investīcijām Ukrainā un Baltkrievijā. Siņ Dzin Pins savā uzrunā atzina, ka Ķīna ir visur, kur atrodas kaut viens ķīnietis. ES tirgus iekarošana ir Ķīnas kompartijas tuvākais pāns.

Savukārt Krievijas īpašnieku īpašumu vērtība un to tirgus tiks iznīcināts, neļaujot tos novērtēt un tirgot ar usd un € starpniecību.

Eiropas Komisija, kā ziņo Reuter, šī gada jūlija beigās sākusi izstrādāt plānu globālās ekonomikas katastrofas gadījumam, atsaucoties uz klimata izmaiņām. Kas patiesībā slēpjas aiz šī plāna, lemj citas persoas aiz aizslēgtām durvīm, kur nepiedalās lētticīgie eiroparlamentārieši.

Inkluzīvo kaitālismu plāno vispirms ieviest Ķīnā. Vatikānam un 27 galvenajām gobālajām korporācijām jau dotas oficiālas iespējas sava “ekumēnisma” ieviešanai Ķīnā. Savukārt Krievijas pareizticīgie vēl izrāda tam pretošanos.

Atbildēt

Višš

08.08.2021. 12:18

arī ir kandidāts uz Nirnbergu!

Atbildēt

?

08.08.2021. 11:53

Vai pats tiesībsargs ir vakcinējies? Varbūt nopircis to--- nu --- Covid pārnēsātāja sertifikātu? Vajadzētu šo pārbaudīt uz pretvielām, pie neatkarīgiem mediķiem!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Dusmas, vilšanās un apnikums ir tas, kā es šobrīd jūtos

FotoTas, ka lielākā daļa sabiedrības ir idioti, man it kā ir bijis zināms jau izsenis, taču pēdējos gados sakarā ar dzīvošanu laukos diezgan noslēgtā vidē, darbiem un de facto pašnodarbinātību, bērniem un vispārēju aizņemtību kaut kā biju šo nolicis maliņā un vairāk vai mazāk koncentrējos uz to, ko es varu, nevis nevaru izdarīt, sabiedrībai un tās atkritumiem atvēlot pēc iespējas minimālu lomu manā ikdienā.
Lasīt visu...

21

Nevajag domāt par visādu s…du, kuru ne jūs varat ietekmēt, ne patiesībā tas var ietekmēt jūs

FotoEs saņemu daudz (apmēram 100-200 nedēļā) jautājumu - kāpēc es atbalstu Kariņa/Levita režīmu, cilvēku paverdzināšanu un nošpricēšanu, kas piedevām esot antikonstitucionāli. Īsumā mēģināšu atbildēt uz šo dilemmu.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām „mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā”?

FotoRadio intervijas rosināta refleksija, braucot auto. „Mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā. Briesmīgs laiks," vaimanā kādi intervējamie pa radio. Hmm…diskutējami.
Lasīt visu...

21

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

FotoTrīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi. Ja kāds naivi iedomājas, ka no ministriju seifa tika izņemta slepenā mapīte “X stunda”, kurā detalizēti aprakstīts, kā rīkoties līdzīgā situācijā, tad šāds cilvēks ir jāsarūgtina. Nekāda plāna valdībai nav, jo tā jau no sākta gala darbojas viendienīšu režīmā, kurā, pārfrāzējot kādas oskarotas brāļu Koenu filmas nosaukumu, stratēģiskiem lēmumiem nav vietas.
Lasīt visu...

18

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

FotoŠodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā, lai atzītu savas kļūdas, Kariņa-Levita režīms grib ieviest lokdaunu jeb stingros ierobežojumus Latvijas iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

FotoEs izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs Monte-Kristo) un pēc tam atsevišķu varasvīru biogrāfiju aprakstiem: organisma pieradināšana pie indes ar mazām, regulārām devām, tās pakāpeniski palielinot. Vai paņēmienam ir nosaukums, es nezinu.
Lasīt visu...

21

Mēs neesam dzimtcilvēki!

FotoKariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā.
Lasīt visu...

21

Valsts varas nozagšanas budžets

FotoSaeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par to! Grūti saprast, kur valdošais olimps saskata līdzsvaru starp ieplānoto 40% algu pielikumu pašiem sev un ienākumu palielinājumu mediķiem 4 - 5% robežās Manuprāt, šobrīd pat piedāvāt apspriest budžetu, kas veselības aprūpei paredz mazāk nekā pusi no absolūti nepieciešamā, ir amorāli.
Lasīt visu...

21

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

FotoCovid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu slogu mediķiem, operatīvo dienestu un iekšlietu struktūru darbiniekiem, apsargiem un daudzu citu jomu personālam. Tāpat aizvien biežāk tiek konstatēts, ka atsevišķas personas vai apvienības rada apzinātus šķēršļus pandēmijas pārvarēšanā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

Latvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot...

Foto

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta...

Foto

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt...

Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....