Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kamikadze

17.12.2013. 12:52

»

exmežsargs

Daudz maz zinot reālos apstākļus (domāju, ka katram no šiem CŪKĀM ir īpašumi LAUKOS, piem.baibiņai ar Jurīti Rendas mežos) iesaku sākt pielietot ugunsterapiju kā 5tā gadā


Domāju, ka ugunsterapija arī būs tas līdz kam mūsu tā sauktā "elite" aizspēlēsies! Tad skraidīs pa emigrācijām (iesakam Londonu) un gaudīsies par expropriāto īpašumu! :D

Atbildēt

cereetaajs

17.12.2013. 12:50

Var jau šīs komisijas čļenus saprast, Rubesei ar Voiku steidzami vajag plastiskās operācijas, bet Kažociņam, pirms iestājas ziema, ir jāuzaudzē tauki.Tikai nezinu, ko šeit meklē Steinerte, viņa nu gan ir pamesta zem tanka. Visa reputācija pagalam, bēdz no šiem hiēnām.

Atbildēt

Linards , CTAG DMB 86

17.12.2013. 12:44Mēs, sabiedriska komisija latvijiešu tautas tribunāls (troika) sekojošā sastāvā :

1. Linards I Bonaparts
2.Pops Kabacis
3.Sevastopoles Vodolazu skolas absolvents Prusaka kungs,

nolēmām :

1. ieņemt augstākos mērus pa 0,5 uz dvēseli.
2. Piekrītam, ka trūkst informācijas krieviski- tā ir maucība!
3. Sagatavot informāciju krievu valodā, tikai tāpēc, ka tajā runāja lielais Ļeņins!
4. Linardam uz ziemasvēkiem piešķirt oredni un Baltkrievijas sudraba medaļu tāllēkšanā.
Atbildēt

lopi

17.12.2013. 12:41

Nauda ir savākta, cūkas pie siles plēšas. LL arī iesprindzis. Rūta no dimanta pat piemirsusi, ka nauda nav ziedota viņai, bet cietušajiem.

Atbildēt

Paija

17.12.2013. 12:38

Kāda pārkrāsota karikatūra tā Rubesa. Smieklīgi izkrāšļota lelle.
Maitu lijas, kuras iedzīvojas uz citu nelaimi.

Atbildēt

Zīmīgs_pārmetums

17.12.2013. 12:20

Kā "tulkot" Kažociņa kga vēstule pausto - "... trūkst arī informācijas krievu valodā..." - vai kā mājienu, ka pēc klienta pirmā pieprasījuma no saziņas valsts valodā, Latvijas valsts iestāzu un organizāciju darbiniekiem ir "politkorekti" jāprotas un jāpāriet saziņā uz "visiem saprotamo" krievu valodu?!! Ļoti "interesanta" valsts valodas būtības izpratne. It seviški no augstu amatpersonu puses.

Atbildēt

Mhmm

17.12.2013. 12:14

Ļoti normāli uzrakstīta vēstule, starp citu..
Nekā "jaunavības trauslo rotu" dubļos minoša

Atbildēt

Jānis

17.12.2013. 11:53

nesaprotu, kādēļ tādi pārmetumi par vēstules tekstu. zolīda, sakarīga vēstule, kurā norādīts uz problēmām ar faktisku palīdzības sniegšanu cietušajiem. Tur pat nav īsti pārmetuma ziedot.lv, bet gan uz sadarbības trūkumu starp valsts/pašvaldību institūcijām.

Atbildēt

exmežsargs

17.12.2013. 11:35

»

Kamikadze

Drāz šitās prostitūtas Lato, drāz


Daudz maz zinot reālos apstākļus (domāju, ka katram no šiem CŪKĀM ir īpašumi LAUKOS, piem.baibiņai ar Jurīti Rendas mežos) iesaku sākt pielietot ugunsterapiju kā 5tā gadā!

Atbildēt

xy

17.12.2013. 11:13

Rubesa trūkumcietēja ? No kura laika, ka šitā jālien pie siles? No Azerbaidžānas izmeta vai? lai taču brauc uz savu dzimteni, tur viss būs papilnam. Ko te nabagmājas nabagiem grib pēdējo atraut, Te daudz bērnu kas pat reizi dienā nevar paēst, bet šitai tādu algu vajaga, nekaunīgā rukšķe.

Atbildēt

Kash

17.12.2013. 11:01

»

Kasham

Ko tur daudz vilkt? Ir skaidrs, ka problēma ir ar virsuzņēmēju - apakšnieku ķēdēm (virsužnēmējs neatbild par Džamšudiem), partiju ziedojumiem, otkatiem (KNAB absolūtu nekompetenci, jo tantes to vien dara kā bļauj, ka mazo algu saņēmēji ar kredītu nastām reālie korumpanti un zagļi), NVO, kas var nodarboties...


Te nu es nepiekrītu.
Viena lieta ir atrast tiešos vainīgos, bet otra - sakartot sistēmu tā, lai vairs šādas lietas neatkartotos. Te ir desmitiem "saskaitāmo":
1)iepirkumu sistēma (pirmkārt - valsts, tad privātie, jo valsts sistēma liela mērā devusi impulsu);
2)uzraudzības sistēma;
3)pašuzraudzība (projektēšanas pārraudzība, būvniecības kvalitates uzraudzības iekšējās sistēmas - ISO utt.);
4)būvnieku (sākot no inženieriem un beidzot ar būvfirmām) sertifikācija

Atbildēt

skatam

17.12.2013. 10:53

»

skats

Galvenais prokurors pazinoja ,ka viniem nav specialistu ,kuri prastu atklat noziegumus buvnieciba


Tas ir jautājums par to, ko saprast ar "noziegumiem būvniecībā". Ja par b;uvniecības kvalitāti un sabrukšanas iemesliem, Policija ar ekspertu palīdzību atklās, ja par partiju finansēšanas shēmām - tur patiesi KNAB ir nespējīgs.

Atbildēt

S

17.12.2013. 10:39

Saucam lietas savos vārdos- MARODIERI!!!!

NEvajag kautrēties,paprasiet arī tiesības uz precēm un naudu kas ir zem drupām!!

Sit vinus,Lato!

Atbildēt

Gara kroplība

17.12.2013. 10:39

Sāk palikt bail, kas vēl atklāsies - kažoķelis, rubese, kažoķele u.c parazītu slānis, kas to vien tikai dara, kā pieslēgušies Ntajiem fondiem,projektiem utt, slauc ar abām rokām, taču tā $ sāk izsīkt. Tagad šie "speciālisti" par nelielu, bet taisnīgu atlīdzību pētīs Zolitūtes traģēdijas apstākļus, resp iedzīvosies uz šīs traģēdijas apstākļiem.
P.S. protams, neviens par atkāpšanos no minētās komisijas nedomā..........

Atbildēt

vēl

17.12.2013. 10:38

vai tad emigrācijas letiņi nav izcēlušies ar izteiktu rijību un pārākuma apziņu? Šeit parādās visādu lupatu lācīšu ārvalstu studētu biroju patiesā seja - aprobežota, ciniska un alkatīga!

Atbildēt

X

17.12.2013. 10:33

Rubes ai,ai,ai!

Vienmēr intervijās bubināja par Latvijas tēlu,ētiku,sliktajiem citiem!!!

Atbildēt

Kasham

17.12.2013. 10:28

»

Kash

Neuzskatu, ka Valsts būvinspekcijas likvidēšana būtu kāda traģēdija. Problēma, drīzāk ir tajā, ka ne visai pareizi noteica būvvalžu kompetences un pilnvaras. Bet tajā brīdī būvvaldēm vajadzēja kliegt pilnā rīklē, bet šie klusēja, jo pašiem uzprasīties uz darbu un atbildību nevienam īpaši negribās. ...


Protams, klāt šī bezatbildība. Kā var iedomāties ka mazajā Latvijā var pastāvēt vairāk kā 100 būvvaldes, tām visām vajag ekspertus, vai ideja jau sākotnēji, ka beigu beigās siles organizācijas pašas sevi uzraudzīs?

Atbildēt

Kasham

17.12.2013. 10:26

»

Kash

Šis man arī galīgi nav skaidrs. Būvniecības process ir visai sarežģīts un samudžināts. Tiešām jāzin no kura gala to striķīti sākt atmudžināt. Te nevar darīt visu reizē, bet jādara secībā. Vajag cilvēku, kas šajā lietā "rubī fišku", citādi puzle nesaliksies


Ar gudri ziņu Alkatības komisijas rīkojuma projektā ielikta Iepirkuma likuma pārskatīšana, tas vajadzīgs vēlēšanām. Mazāko cenu noteiks kā nenozīmīgu kritēriju, lai visādi re un re var vēl lielāku naudas summu "noziedot". Kam tas vajadzīgs? Iztiksim.

Atbildēt

zemgalietis

17.12.2013. 10:25

Lato!Visas cerības uz Tevi ka šie cilvēciņi ar melnām dvēselēm nbarosiess ar mūsu nodokļu maksātāju naudu reāli nepadarot neko,jo gala rezultāts ir skaidrs-čiks!

Atbildēt

Kash

17.12.2013. 10:24

»

tu neesi no malas

nepūt pīlītes. tā komisija nekādus vainīgos neatradīs. komisijas uzdevus- atrast iemeslus, lai nebūtu nepiekā vainīga vienotība, lai nebūtu jāatbild par būvinspekciju likvidēšanu, par radīto haosu valsts mērogā būvniecībā un t.t


Neuzskatu, ka Valsts būvinspekcijas likvidēšana būtu kāda traģēdija. Problēma, drīzāk ir tajā, ka ne visai pareizi noteica būvvalžu kompetences un pilnvaras. Bet tajā brīdī būvvaldēm vajadzēja kliegt pilnā rīklē, bet šie klusēja, jo pašiem uzprasīties uz darbu un atbildību nevienam īpaši negribās. Nu i palika "karājoties". Un tā jau ir gan Saeimas, gan Vienotības, gan arī pašvaldību atbildība. Jāsakārto šis pats, un būs labi.

Atbildēt

Kasham

17.12.2013. 10:23

»

Kash

Šis man arī galīgi nav skaidrs. Būvniecības process ir visai sarežģīts un samudžināts. Tiešām jāzin no kura gala to striķīti sākt atmudžināt. Te nevar darīt visu reizē, bet jādara secībā. Vajag cilvēku, kas šajā lietā "rubī fišku", citādi puzle nesaliksies


Ko tur daudz vilkt? Ir skaidrs, ka problēma ir ar virsuzņēmēju - apakšnieku ķēdēm (virsužnēmējs neatbild par Džamšudiem), partiju ziedojumiem, otkatiem (KNAB absolūtu nekompetenci, jo tantes to vien dara kā bļauj, ka mazo algu saņēmēji ar kredītu nastām reālie korumpanti un zagļi), NVO, kas var nodarboties ar starpniecību, ar sociālā atbalsta nepietiekamību, kādēļ pastāv Maxima vergu vietas un vēl pāris.

Un tam nav nepieciešams gads, pietiek ar vienu dienu, lai konstatētu un uz lapas uzrakstītu. Par detalizēto ekspertīzi/apstākļu noskaidrošanu uz vietas ar būvniecības ekesrtiem nodokļu maksātājiem nav jāmaksā divreiz, to izdarīs policija un prokuratūra. Policija pateiks, ka tur ir skrīves par pāris latiem, neatbilstoša nesametināta konstrukcija un arī instrukcijas netika pildītas attiecībā uz evakuāciju. Neko vairāk jauna neatklās.

Atbildēt

Kash

17.12.2013. 10:17

»

....

Nožēlojamā, naudas kārā Rubesa. vai tad ar naftu vēl nepietiek? Baigā sabrukušu celtņu speciālste... Kāpēc šai komisijā nav neviena celtnieka vai arhitekta, bet kaut kādi pastulbi ārzemju latvieši


Šis man arī galīgi nav skaidrs. Būvniecības process ir visai sarežģīts un samudžināts. Tiešām jāzin no kura gala to striķīti sākt atmudžināt. Te nevar darīt visu reizē, bet jādara secībā. Vajag cilvēku, kas šajā lietā "rubī fišku", citādi puzle nesaliksies.

Atbildēt

tu neesi no malas

17.12.2013. 10:16

»

skats

No malas skatoties,ir redzams ,ka daudzi grib noverst uzmanibu no tragedijas .Un diskreditet komisiju,lai tai butu grutak atrast istos vainigos


nepūt pīlītes. tā komisija nekādus vainīgos neatradīs. komisijas uzdevus- atrast iemeslus, lai nebūtu nepiekā vainīga vienotība, lai nebūtu jāatbild par būvinspekciju likvidēšanu, par radīto haosu valsts mērogā būvniecībā un t.t.

Atbildēt

....

17.12.2013. 10:13

Nožēlojamā, naudas kārā Rubesa. vai tad ar naftu vēl nepietiek? Baigā sabrukušu celtņu speciālste... Kāpēc šai komisijā nav neviena celtnieka vai arhitekta, bet kaut kādi pastulbi ārzemju latvieši....

Atbildēt

skats

17.12.2013. 10:10

No malas skatoties,ir redzams ,ka daudzi grib noverst uzmanibu no tragedijas .Un diskreditet komisiju,lai tai butu grutak atrast istos vainigos.

Atbildēt

Kash

17.12.2013. 10:10

Viena jautra kompanija. Nevienam pat nevajadzēja sākt šos kompromitet, ietekmēt un vēl nez ko darīt. Paši pieteicās zem ceļa ruļļa palīst. Var gan būt idioti! Labāk jau, lai tūlīt pat atsakās pilnā sastāvā un vēl vairāk nečakarē jau tā sačakarētos "imidžus".

Atbildēt

pilsonis

17.12.2013. 10:08

1) tā nav nekāda sabiedriska komisija, bet valdības izveidota, neiesaistot neatkarīgus sabiedrības pārstāvjus. komisija kalpo valdības, ne sabiedrības interesēm;
2) komisijas budžets ir valsts naudas izšķērdēšana. par to būtu skaļi jābrēc valsts kontrolei;
3) tā kā tā nav nekāda sabiedriska komisija, aicinu vienkārši ignorēt šo veidojumu.

Atbildēt

miu

17.12.2013. 10:08

valsts procesu dēl tas noticis un valstij jāmaksā. Velk uz gada citātu! Man tik viens jautājums - kapēc jāmaksā tieši viņai? Lai valsts maksā cietušajiem šo naudu!!!!!! Ar ko šī dāma ir izpelnijusies kompensāciju par citu cilvēku ciešanām? Man personīgi būtu kauns šajā visā piedalīties un es atkāptos - pretīgi tiešām pretīgi!!!

Atbildēt

Naudas maisiņi

17.12.2013. 09:47

zem acīm vēl tādi pamazi,jāpiepilda.

Atbildēt

Jānis

17.12.2013. 09:45

Laiks visiem atkāpties, neuzsākot savu haotiski saraustīto darbību! Voikai laiks prom no Delnas, bet Delnas atliekas utilizēt!

Atbildēt

Kamikadze

17.12.2013. 09:40

Drāz šitās prostitūtas Lato, drāz!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

21

Par ko balsot vēlēšanās?

FotoVatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums piedalīties brīvās vēlēšanās, lai veicinātu kopējo labumu. Baznīca ciena un atzinīgi vērtē tos, kuri savus spēkus veltī kalpošanai cilvēkiem un valsts labā uzņemas šos smagos pienākumus" (Gaudium et spes, 75).
Lasīt visu...

21

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

FotoLatvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens sabiedrības loceklis – ikkatra mājsaimniecība, nekustamā īpašuma īpašnieki, pārvaldītāji, attīstītāji, īrnieki (kam saskaņā ar likuma “Par dzīvojamo telpu īri” 11.pantu jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis) saistībā ar plānotajām kadastrālo vērtību paaugstināšanas izmaiņām.
Lasīt visu...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...