Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kamikadze

17.12.2013. 12:52

»

exmežsargs

Daudz maz zinot reālos apstākļus (domāju, ka katram no šiem CŪKĀM ir īpašumi LAUKOS, piem.baibiņai ar Jurīti Rendas mežos) iesaku sākt pielietot ugunsterapiju kā 5tā gadā


Domāju, ka ugunsterapija arī būs tas līdz kam mūsu tā sauktā "elite" aizspēlēsies! Tad skraidīs pa emigrācijām (iesakam Londonu) un gaudīsies par expropriāto īpašumu! :D

Atbildēt

cereetaajs

17.12.2013. 12:50

Var jau šīs komisijas čļenus saprast, Rubesei ar Voiku steidzami vajag plastiskās operācijas, bet Kažociņam, pirms iestājas ziema, ir jāuzaudzē tauki.Tikai nezinu, ko šeit meklē Steinerte, viņa nu gan ir pamesta zem tanka. Visa reputācija pagalam, bēdz no šiem hiēnām.

Atbildēt

Linards , CTAG DMB 86

17.12.2013. 12:44Mēs, sabiedriska komisija latvijiešu tautas tribunāls (troika) sekojošā sastāvā :

1. Linards I Bonaparts
2.Pops Kabacis
3.Sevastopoles Vodolazu skolas absolvents Prusaka kungs,

nolēmām :

1. ieņemt augstākos mērus pa 0,5 uz dvēseli.
2. Piekrītam, ka trūkst informācijas krieviski- tā ir maucība!
3. Sagatavot informāciju krievu valodā, tikai tāpēc, ka tajā runāja lielais Ļeņins!
4. Linardam uz ziemasvēkiem piešķirt oredni un Baltkrievijas sudraba medaļu tāllēkšanā.
Atbildēt

lopi

17.12.2013. 12:41

Nauda ir savākta, cūkas pie siles plēšas. LL arī iesprindzis. Rūta no dimanta pat piemirsusi, ka nauda nav ziedota viņai, bet cietušajiem.

Atbildēt

Paija

17.12.2013. 12:38

Kāda pārkrāsota karikatūra tā Rubesa. Smieklīgi izkrāšļota lelle.
Maitu lijas, kuras iedzīvojas uz citu nelaimi.

Atbildēt

Zīmīgs_pārmetums

17.12.2013. 12:20

Kā "tulkot" Kažociņa kga vēstule pausto - "... trūkst arī informācijas krievu valodā..." - vai kā mājienu, ka pēc klienta pirmā pieprasījuma no saziņas valsts valodā, Latvijas valsts iestāzu un organizāciju darbiniekiem ir "politkorekti" jāprotas un jāpāriet saziņā uz "visiem saprotamo" krievu valodu?!! Ļoti "interesanta" valsts valodas būtības izpratne. It seviški no augstu amatpersonu puses.

Atbildēt

Mhmm

17.12.2013. 12:14

Ļoti normāli uzrakstīta vēstule, starp citu..
Nekā "jaunavības trauslo rotu" dubļos minoša

Atbildēt

Jānis

17.12.2013. 11:53

nesaprotu, kādēļ tādi pārmetumi par vēstules tekstu. zolīda, sakarīga vēstule, kurā norādīts uz problēmām ar faktisku palīdzības sniegšanu cietušajiem. Tur pat nav īsti pārmetuma ziedot.lv, bet gan uz sadarbības trūkumu starp valsts/pašvaldību institūcijām.

Atbildēt

exmežsargs

17.12.2013. 11:35

»

Kamikadze

Drāz šitās prostitūtas Lato, drāz


Daudz maz zinot reālos apstākļus (domāju, ka katram no šiem CŪKĀM ir īpašumi LAUKOS, piem.baibiņai ar Jurīti Rendas mežos) iesaku sākt pielietot ugunsterapiju kā 5tā gadā!

Atbildēt

xy

17.12.2013. 11:13

Rubesa trūkumcietēja ? No kura laika, ka šitā jālien pie siles? No Azerbaidžānas izmeta vai? lai taču brauc uz savu dzimteni, tur viss būs papilnam. Ko te nabagmājas nabagiem grib pēdējo atraut, Te daudz bērnu kas pat reizi dienā nevar paēst, bet šitai tādu algu vajaga, nekaunīgā rukšķe.

Atbildēt

Kash

17.12.2013. 11:01

»

Kasham

Ko tur daudz vilkt? Ir skaidrs, ka problēma ir ar virsuzņēmēju - apakšnieku ķēdēm (virsužnēmējs neatbild par Džamšudiem), partiju ziedojumiem, otkatiem (KNAB absolūtu nekompetenci, jo tantes to vien dara kā bļauj, ka mazo algu saņēmēji ar kredītu nastām reālie korumpanti un zagļi), NVO, kas var nodarboties...


Te nu es nepiekrītu.
Viena lieta ir atrast tiešos vainīgos, bet otra - sakartot sistēmu tā, lai vairs šādas lietas neatkartotos. Te ir desmitiem "saskaitāmo":
1)iepirkumu sistēma (pirmkārt - valsts, tad privātie, jo valsts sistēma liela mērā devusi impulsu);
2)uzraudzības sistēma;
3)pašuzraudzība (projektēšanas pārraudzība, būvniecības kvalitates uzraudzības iekšējās sistēmas - ISO utt.);
4)būvnieku (sākot no inženieriem un beidzot ar būvfirmām) sertifikācija

Atbildēt

skatam

17.12.2013. 10:53

»

skats

Galvenais prokurors pazinoja ,ka viniem nav specialistu ,kuri prastu atklat noziegumus buvnieciba


Tas ir jautājums par to, ko saprast ar "noziegumiem būvniecībā". Ja par b;uvniecības kvalitāti un sabrukšanas iemesliem, Policija ar ekspertu palīdzību atklās, ja par partiju finansēšanas shēmām - tur patiesi KNAB ir nespējīgs.

Atbildēt

S

17.12.2013. 10:39

Saucam lietas savos vārdos- MARODIERI!!!!

NEvajag kautrēties,paprasiet arī tiesības uz precēm un naudu kas ir zem drupām!!

Sit vinus,Lato!

Atbildēt

Gara kroplība

17.12.2013. 10:39

Sāk palikt bail, kas vēl atklāsies - kažoķelis, rubese, kažoķele u.c parazītu slānis, kas to vien tikai dara, kā pieslēgušies Ntajiem fondiem,projektiem utt, slauc ar abām rokām, taču tā $ sāk izsīkt. Tagad šie "speciālisti" par nelielu, bet taisnīgu atlīdzību pētīs Zolitūtes traģēdijas apstākļus, resp iedzīvosies uz šīs traģēdijas apstākļiem.
P.S. protams, neviens par atkāpšanos no minētās komisijas nedomā..........

Atbildēt

vēl

17.12.2013. 10:38

vai tad emigrācijas letiņi nav izcēlušies ar izteiktu rijību un pārākuma apziņu? Šeit parādās visādu lupatu lācīšu ārvalstu studētu biroju patiesā seja - aprobežota, ciniska un alkatīga!

Atbildēt

X

17.12.2013. 10:33

Rubes ai,ai,ai!

Vienmēr intervijās bubināja par Latvijas tēlu,ētiku,sliktajiem citiem!!!

Atbildēt

Kasham

17.12.2013. 10:28

»

Kash

Neuzskatu, ka Valsts būvinspekcijas likvidēšana būtu kāda traģēdija. Problēma, drīzāk ir tajā, ka ne visai pareizi noteica būvvalžu kompetences un pilnvaras. Bet tajā brīdī būvvaldēm vajadzēja kliegt pilnā rīklē, bet šie klusēja, jo pašiem uzprasīties uz darbu un atbildību nevienam īpaši negribās. ...


Protams, klāt šī bezatbildība. Kā var iedomāties ka mazajā Latvijā var pastāvēt vairāk kā 100 būvvaldes, tām visām vajag ekspertus, vai ideja jau sākotnēji, ka beigu beigās siles organizācijas pašas sevi uzraudzīs?

Atbildēt

Kasham

17.12.2013. 10:26

»

Kash

Šis man arī galīgi nav skaidrs. Būvniecības process ir visai sarežģīts un samudžināts. Tiešām jāzin no kura gala to striķīti sākt atmudžināt. Te nevar darīt visu reizē, bet jādara secībā. Vajag cilvēku, kas šajā lietā "rubī fišku", citādi puzle nesaliksies


Ar gudri ziņu Alkatības komisijas rīkojuma projektā ielikta Iepirkuma likuma pārskatīšana, tas vajadzīgs vēlēšanām. Mazāko cenu noteiks kā nenozīmīgu kritēriju, lai visādi re un re var vēl lielāku naudas summu "noziedot". Kam tas vajadzīgs? Iztiksim.

Atbildēt

zemgalietis

17.12.2013. 10:25

Lato!Visas cerības uz Tevi ka šie cilvēciņi ar melnām dvēselēm nbarosiess ar mūsu nodokļu maksātāju naudu reāli nepadarot neko,jo gala rezultāts ir skaidrs-čiks!

Atbildēt

Kash

17.12.2013. 10:24

»

tu neesi no malas

nepūt pīlītes. tā komisija nekādus vainīgos neatradīs. komisijas uzdevus- atrast iemeslus, lai nebūtu nepiekā vainīga vienotība, lai nebūtu jāatbild par būvinspekciju likvidēšanu, par radīto haosu valsts mērogā būvniecībā un t.t


Neuzskatu, ka Valsts būvinspekcijas likvidēšana būtu kāda traģēdija. Problēma, drīzāk ir tajā, ka ne visai pareizi noteica būvvalžu kompetences un pilnvaras. Bet tajā brīdī būvvaldēm vajadzēja kliegt pilnā rīklē, bet šie klusēja, jo pašiem uzprasīties uz darbu un atbildību nevienam īpaši negribās. Nu i palika "karājoties". Un tā jau ir gan Saeimas, gan Vienotības, gan arī pašvaldību atbildība. Jāsakārto šis pats, un būs labi.

Atbildēt

Kasham

17.12.2013. 10:23

»

Kash

Šis man arī galīgi nav skaidrs. Būvniecības process ir visai sarežģīts un samudžināts. Tiešām jāzin no kura gala to striķīti sākt atmudžināt. Te nevar darīt visu reizē, bet jādara secībā. Vajag cilvēku, kas šajā lietā "rubī fišku", citādi puzle nesaliksies


Ko tur daudz vilkt? Ir skaidrs, ka problēma ir ar virsuzņēmēju - apakšnieku ķēdēm (virsužnēmējs neatbild par Džamšudiem), partiju ziedojumiem, otkatiem (KNAB absolūtu nekompetenci, jo tantes to vien dara kā bļauj, ka mazo algu saņēmēji ar kredītu nastām reālie korumpanti un zagļi), NVO, kas var nodarboties ar starpniecību, ar sociālā atbalsta nepietiekamību, kādēļ pastāv Maxima vergu vietas un vēl pāris.

Un tam nav nepieciešams gads, pietiek ar vienu dienu, lai konstatētu un uz lapas uzrakstītu. Par detalizēto ekspertīzi/apstākļu noskaidrošanu uz vietas ar būvniecības ekesrtiem nodokļu maksātājiem nav jāmaksā divreiz, to izdarīs policija un prokuratūra. Policija pateiks, ka tur ir skrīves par pāris latiem, neatbilstoša nesametināta konstrukcija un arī instrukcijas netika pildītas attiecībā uz evakuāciju. Neko vairāk jauna neatklās.

Atbildēt

Kash

17.12.2013. 10:17

»

....

Nožēlojamā, naudas kārā Rubesa. vai tad ar naftu vēl nepietiek? Baigā sabrukušu celtņu speciālste... Kāpēc šai komisijā nav neviena celtnieka vai arhitekta, bet kaut kādi pastulbi ārzemju latvieši


Šis man arī galīgi nav skaidrs. Būvniecības process ir visai sarežģīts un samudžināts. Tiešām jāzin no kura gala to striķīti sākt atmudžināt. Te nevar darīt visu reizē, bet jādara secībā. Vajag cilvēku, kas šajā lietā "rubī fišku", citādi puzle nesaliksies.

Atbildēt

tu neesi no malas

17.12.2013. 10:16

»

skats

No malas skatoties,ir redzams ,ka daudzi grib noverst uzmanibu no tragedijas .Un diskreditet komisiju,lai tai butu grutak atrast istos vainigos


nepūt pīlītes. tā komisija nekādus vainīgos neatradīs. komisijas uzdevus- atrast iemeslus, lai nebūtu nepiekā vainīga vienotība, lai nebūtu jāatbild par būvinspekciju likvidēšanu, par radīto haosu valsts mērogā būvniecībā un t.t.

Atbildēt

....

17.12.2013. 10:13

Nožēlojamā, naudas kārā Rubesa. vai tad ar naftu vēl nepietiek? Baigā sabrukušu celtņu speciālste... Kāpēc šai komisijā nav neviena celtnieka vai arhitekta, bet kaut kādi pastulbi ārzemju latvieši....

Atbildēt

skats

17.12.2013. 10:10

No malas skatoties,ir redzams ,ka daudzi grib noverst uzmanibu no tragedijas .Un diskreditet komisiju,lai tai butu grutak atrast istos vainigos.

Atbildēt

Kash

17.12.2013. 10:10

Viena jautra kompanija. Nevienam pat nevajadzēja sākt šos kompromitet, ietekmēt un vēl nez ko darīt. Paši pieteicās zem ceļa ruļļa palīst. Var gan būt idioti! Labāk jau, lai tūlīt pat atsakās pilnā sastāvā un vēl vairāk nečakarē jau tā sačakarētos "imidžus".

Atbildēt

pilsonis

17.12.2013. 10:08

1) tā nav nekāda sabiedriska komisija, bet valdības izveidota, neiesaistot neatkarīgus sabiedrības pārstāvjus. komisija kalpo valdības, ne sabiedrības interesēm;
2) komisijas budžets ir valsts naudas izšķērdēšana. par to būtu skaļi jābrēc valsts kontrolei;
3) tā kā tā nav nekāda sabiedriska komisija, aicinu vienkārši ignorēt šo veidojumu.

Atbildēt

miu

17.12.2013. 10:08

valsts procesu dēl tas noticis un valstij jāmaksā. Velk uz gada citātu! Man tik viens jautājums - kapēc jāmaksā tieši viņai? Lai valsts maksā cietušajiem šo naudu!!!!!! Ar ko šī dāma ir izpelnijusies kompensāciju par citu cilvēku ciešanām? Man personīgi būtu kauns šajā visā piedalīties un es atkāptos - pretīgi tiešām pretīgi!!!

Atbildēt

Naudas maisiņi

17.12.2013. 09:47

zem acīm vēl tādi pamazi,jāpiepilda.

Atbildēt

Jānis

17.12.2013. 09:45

Laiks visiem atkāpties, neuzsākot savu haotiski saraustīto darbību! Voikai laiks prom no Delnas, bet Delnas atliekas utilizēt!

Atbildēt

Kamikadze

17.12.2013. 09:40

Drāz šitās prostitūtas Lato, drāz!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Ko VDK darīja pēc 1986.gada?

FotoŠobrīd masu medijos tiek izplatīts viedoklis, ka "neko". It kā ķerstījuši ārzemju spiegus un vietējos liela mēroga zagļus. Politiskās vajāšanas esot pārtrauktas. Patiesībā tie ir meli. Politiskās vajāšanas turpinājās, tikai jau "smalkākā" manierē - izmantojot psiholoģisko teroru.
Lasīt visu...

21

Pamiers valdošajā koalīcijā

Foto13.septembrī – piektdienā, kad bija vērojams pilnmēness, Latvijas valdības vadītājs Krišjānis Kariņš informēja iedzīvotājus, ka ir panākta vienošanās par nākamā gada budžetu. Pirms nedēļas pēc Jaunās konservatīvās partijas prasības valdība uz nedēļu atlika lemšanu par papildu finansējuma novirzīšanu ministriju prioritārajiem pasākumiem.
Lasīt visu...

21

Latvijas Universitāte degpunktā. Un turpmāk?

FotoAp Latvijas Universitāti ir sakurti sārti, un liesmas jau skar tās iekšieni, lai gan šī gada pavasarī nelikās, ka var notikt kaut kas tāds.
Lasīt visu...

6

Par atkritumu krīzi

FotoEsmu atkārtojis N reizes un atkārtošu vēlreiz - cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Tie ir mājvieta, ūdens, pārtika, elektrība, degviela... Esmu par to rakstījis savā prezidenta programmā, sk. "Cilvēks kontrolē pašu galveno". Esmu to izskaidrojis attiecīgajos video 1.daļa un 2.daļa. Atkritumu izvešana ir viens no dzīves pamatelementiem, it sevišķi pilsētā.
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 5. Absurda tirānija un iegūšana savā īpašumā

FotoBrīdināšana par absurda tirāniju nav analītiskais beztaktiskums vai konspiroloģiska tēma līdzīgi konspiroloģijā iecienītajai “pasaules valdnieku” tēmai. Brīdināšana par absurda tirāniju nav arī antivēsturiska kaprīze. Jau senie dievi mītos filosofiski sprieda par cilvēku, vai viņš ir labs vai viņš ir slikts, pieļaujot bezjēdzības un bezjēdzīgai rīcībai izdomājot dažādus attaisnojumus.
Lasīt visu...

21

Vai par šāda veida balagāna organizēšanu valsts iestādē, kāda ir Valsts robežsardze, kādam nav jāsaņem bargs sods?

FotoKā izriet no publikācijas par centralizēto parakstu vākšanu robežsardzē tās bijušā priekšnieka atbalstīšanai, mēs, pensionāri, un ne tikai pensionāri, bet visi Latvijas pilsoņi tiekam apzagti. Jo mūsu, nodokļu maksātāju nauda tiek izmantota, lai vieni priekšnieki no Valsts robežsardzes, izmantojot administratīvo resursus, organizētu parakstu vākšanu zem raksturojuma par citu Valsts robežsardzes priekšnieku (nu jau izbijušo) Normundu Garbaru.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Karteļa dēļ tā dalībniekiem - lielajiem būvniekiem - vairs nav tik lielas vajadzības pirkt politiķu “pakalpojumus”

Karteļa pazīmes Latvijas būvniecības tirgū bija redzamas jau sen -...

Foto

Par Timati un viņa putinkrekliņiem „Alfā”: kas ir kas

Ceturtdien tirdzniecības centrā “Alfa” Rīgā, tika atklāts “Black Star Wear” apģērbu veikals.(1) (2) Zīmola īpašnieks un reklāmas...

Foto

Tvaiks

Kad tvaiks, kuru savalda ar labi pieskrūvētu vāku, izkļūst no katla? Tad, kad katla vāka skrūves tiek palaistas vaļīgāk....

Foto

Vai tiešām valsts prezidentam bērni jāmudina mācīties, lai ņemtu kredītu?

Laikā, kad Tieslietu ministrija izstrādā Parādu dzēšanas likumu, Valsts prezidents Egils Levits, uzrunājot skolēnus Zinību dienā,...

Foto

Perversā solidaritāte

Pirms deputātu balsojuma Saeimā “nācijas tēvs/pravietis” teica: “Ir trīs virzieni, par kuriem kopējā labuma vārdā es gribu domāt un pārliecināt savas prezidentūras gados. [..] Šie...

Foto

Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli: valsts prezidenta Egila Levita uzruna Saeimas 2019. gada rudens sesijas atklāšanā

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi!...

Foto

Atklāta vēstule par notiekošo „Olainmed” un arī „Olainfarm”

2019. gada augusta mēnesī pret mūsu gribu esam ievilkti nesaskaņās starp "Olainfarm" valdi un "Olainmed" bijušo vadību Darju...

Foto

Godīgums kā cilvēkus vienojoša ideja

Klausoties valstsvīru runas par to, kas cilvēkiem būtu jādara, lai dzīve kļūtu labāka, atmiņā visvairāk iespiedušies negatīva rakstura ieteikumi un spriedumi...

Foto

Jaunā konservatīvā partija cīnās par ietekmi valdībā

Visās valdošajās koalīcijās ir bijusi partija, kas darbojas kā iekšējā opozīcija. Daudzās valdībās šo lomu pildījusi Nacionālā apvienība, regulāri...

Foto

Aicinām iedzīvotājus neslēgt līgumus ar AS „Tīrīga”

Rīgas Apkaimju alianse kategoriski iebilst pret atkritumu apsaimniekošanas monopola izveidi Rīgā. Iedzīvotāji aicināti neslēgt līgumus ar AS "Tīrīga"....

Foto

Ikonu nomaiņa - vissāpīgākais process

Cilvēki jau no bērnības ir pieraduši, ka ir autoritātes, kurām jātic un kurām jāklausa – vecāki, skolotāji, jau vēlāk vadītāji un priekšnieki....

Foto

Absurds ap Rimšēviču

Par valstiskās suverenitātes trūkumu un latviešu necienīgo stāvokli savā zemē, kā arī par šī necienīgā stāvokļa izraisītajām nelietībām uzskatāmi liecina absurds ap Ilmāru...

Foto

Bankas, banciņas un droši paredzamais PC: prātojums pēc "Norvik/PNB" aizvēršanās

Neizbēgamajam blīkšķim mūsu banku un banciņu saimniecībā ļoti piemēroti ir LPSR Tautas dzejnieka Ojāra Vācieša vārdi,...

Foto

Eiroparlamentārieša aicināšana uz inaugurāciju, neievērojot viņa rīcību, kas neatbilst LR Satversmē noteiktajam, ir šādas antikonstitucionālas rīcības faktiska atbalstīšana

Valsts prezidents ir valsts amatpersona, bet inaugurācija ar...

Foto

Sākušies Burova laiki Rīgas domē

19.augustā par “Gods kalpot Rīgai” pārstāvi Oļegu Burovu kā Rīgas domes mēru nobalsoja 35 no 60 deputātiem. Tas nozīmē, ka vismaz...