Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kamikadze

17.12.2013. 11:52

»

exmežsargs

Daudz maz zinot reālos apstākļus (domāju, ka katram no šiem CŪKĀM ir īpašumi LAUKOS, piem.baibiņai ar Jurīti Rendas mežos) iesaku sākt pielietot ugunsterapiju kā 5tā gadā


Domāju, ka ugunsterapija arī būs tas līdz kam mūsu tā sauktā "elite" aizspēlēsies! Tad skraidīs pa emigrācijām (iesakam Londonu) un gaudīsies par expropriāto īpašumu! :D

Atbildēt

cereetaajs

17.12.2013. 11:50

Var jau šīs komisijas čļenus saprast, Rubesei ar Voiku steidzami vajag plastiskās operācijas, bet Kažociņam, pirms iestājas ziema, ir jāuzaudzē tauki.Tikai nezinu, ko šeit meklē Steinerte, viņa nu gan ir pamesta zem tanka. Visa reputācija pagalam, bēdz no šiem hiēnām.

Atbildēt

Linards , CTAG DMB 86

17.12.2013. 11:44Mēs, sabiedriska komisija latvijiešu tautas tribunāls (troika) sekojošā sastāvā :

1. Linards I Bonaparts
2.Pops Kabacis
3.Sevastopoles Vodolazu skolas absolvents Prusaka kungs,

nolēmām :

1. ieņemt augstākos mērus pa 0,5 uz dvēseli.
2. Piekrītam, ka trūkst informācijas krieviski- tā ir maucība!
3. Sagatavot informāciju krievu valodā, tikai tāpēc, ka tajā runāja lielais Ļeņins!
4. Linardam uz ziemasvēkiem piešķirt oredni un Baltkrievijas sudraba medaļu tāllēkšanā.
Atbildēt

lopi

17.12.2013. 11:41

Nauda ir savākta, cūkas pie siles plēšas. LL arī iesprindzis. Rūta no dimanta pat piemirsusi, ka nauda nav ziedota viņai, bet cietušajiem.

Atbildēt

Paija

17.12.2013. 11:38

Kāda pārkrāsota karikatūra tā Rubesa. Smieklīgi izkrāšļota lelle.
Maitu lijas, kuras iedzīvojas uz citu nelaimi.

Atbildēt

Zīmīgs_pārmetums

17.12.2013. 11:20

Kā "tulkot" Kažociņa kga vēstule pausto - "... trūkst arī informācijas krievu valodā..." - vai kā mājienu, ka pēc klienta pirmā pieprasījuma no saziņas valsts valodā, Latvijas valsts iestāzu un organizāciju darbiniekiem ir "politkorekti" jāprotas un jāpāriet saziņā uz "visiem saprotamo" krievu valodu?!! Ļoti "interesanta" valsts valodas būtības izpratne. It seviški no augstu amatpersonu puses.

Atbildēt

Mhmm

17.12.2013. 11:14

Ļoti normāli uzrakstīta vēstule, starp citu..
Nekā "jaunavības trauslo rotu" dubļos minoša

Atbildēt

Jānis

17.12.2013. 10:53

nesaprotu, kādēļ tādi pārmetumi par vēstules tekstu. zolīda, sakarīga vēstule, kurā norādīts uz problēmām ar faktisku palīdzības sniegšanu cietušajiem. Tur pat nav īsti pārmetuma ziedot.lv, bet gan uz sadarbības trūkumu starp valsts/pašvaldību institūcijām.

Atbildēt

exmežsargs

17.12.2013. 10:35

»

Kamikadze

Drāz šitās prostitūtas Lato, drāz


Daudz maz zinot reālos apstākļus (domāju, ka katram no šiem CŪKĀM ir īpašumi LAUKOS, piem.baibiņai ar Jurīti Rendas mežos) iesaku sākt pielietot ugunsterapiju kā 5tā gadā!

Atbildēt

xy

17.12.2013. 10:13

Rubesa trūkumcietēja ? No kura laika, ka šitā jālien pie siles? No Azerbaidžānas izmeta vai? lai taču brauc uz savu dzimteni, tur viss būs papilnam. Ko te nabagmājas nabagiem grib pēdējo atraut, Te daudz bērnu kas pat reizi dienā nevar paēst, bet šitai tādu algu vajaga, nekaunīgā rukšķe.

Atbildēt

Kash

17.12.2013. 10:01

»

Kasham

Ko tur daudz vilkt? Ir skaidrs, ka problēma ir ar virsuzņēmēju - apakšnieku ķēdēm (virsužnēmējs neatbild par Džamšudiem), partiju ziedojumiem, otkatiem (KNAB absolūtu nekompetenci, jo tantes to vien dara kā bļauj, ka mazo algu saņēmēji ar kredītu nastām reālie korumpanti un zagļi), NVO, kas var nodarboties...


Te nu es nepiekrītu.
Viena lieta ir atrast tiešos vainīgos, bet otra - sakartot sistēmu tā, lai vairs šādas lietas neatkartotos. Te ir desmitiem "saskaitāmo":
1)iepirkumu sistēma (pirmkārt - valsts, tad privātie, jo valsts sistēma liela mērā devusi impulsu);
2)uzraudzības sistēma;
3)pašuzraudzība (projektēšanas pārraudzība, būvniecības kvalitates uzraudzības iekšējās sistēmas - ISO utt.);
4)būvnieku (sākot no inženieriem un beidzot ar būvfirmām) sertifikācija

Atbildēt

skatam

17.12.2013. 09:53

»

skats

Galvenais prokurors pazinoja ,ka viniem nav specialistu ,kuri prastu atklat noziegumus buvnieciba


Tas ir jautājums par to, ko saprast ar "noziegumiem būvniecībā". Ja par b;uvniecības kvalitāti un sabrukšanas iemesliem, Policija ar ekspertu palīdzību atklās, ja par partiju finansēšanas shēmām - tur patiesi KNAB ir nespējīgs.

Atbildēt

S

17.12.2013. 09:39

Saucam lietas savos vārdos- MARODIERI!!!!

NEvajag kautrēties,paprasiet arī tiesības uz precēm un naudu kas ir zem drupām!!

Sit vinus,Lato!

Atbildēt

Gara kroplība

17.12.2013. 09:39

Sāk palikt bail, kas vēl atklāsies - kažoķelis, rubese, kažoķele u.c parazītu slānis, kas to vien tikai dara, kā pieslēgušies Ntajiem fondiem,projektiem utt, slauc ar abām rokām, taču tā $ sāk izsīkt. Tagad šie "speciālisti" par nelielu, bet taisnīgu atlīdzību pētīs Zolitūtes traģēdijas apstākļus, resp iedzīvosies uz šīs traģēdijas apstākļiem.
P.S. protams, neviens par atkāpšanos no minētās komisijas nedomā..........

Atbildēt

vēl

17.12.2013. 09:38

vai tad emigrācijas letiņi nav izcēlušies ar izteiktu rijību un pārākuma apziņu? Šeit parādās visādu lupatu lācīšu ārvalstu studētu biroju patiesā seja - aprobežota, ciniska un alkatīga!

Atbildēt

X

17.12.2013. 09:33

Rubes ai,ai,ai!

Vienmēr intervijās bubināja par Latvijas tēlu,ētiku,sliktajiem citiem!!!

Atbildēt

Kasham

17.12.2013. 09:28

»

Kash

Neuzskatu, ka Valsts būvinspekcijas likvidēšana būtu kāda traģēdija. Problēma, drīzāk ir tajā, ka ne visai pareizi noteica būvvalžu kompetences un pilnvaras. Bet tajā brīdī būvvaldēm vajadzēja kliegt pilnā rīklē, bet šie klusēja, jo pašiem uzprasīties uz darbu un atbildību nevienam īpaši negribās. ...


Protams, klāt šī bezatbildība. Kā var iedomāties ka mazajā Latvijā var pastāvēt vairāk kā 100 būvvaldes, tām visām vajag ekspertus, vai ideja jau sākotnēji, ka beigu beigās siles organizācijas pašas sevi uzraudzīs?

Atbildēt

Kasham

17.12.2013. 09:26

»

Kash

Šis man arī galīgi nav skaidrs. Būvniecības process ir visai sarežģīts un samudžināts. Tiešām jāzin no kura gala to striķīti sākt atmudžināt. Te nevar darīt visu reizē, bet jādara secībā. Vajag cilvēku, kas šajā lietā "rubī fišku", citādi puzle nesaliksies


Ar gudri ziņu Alkatības komisijas rīkojuma projektā ielikta Iepirkuma likuma pārskatīšana, tas vajadzīgs vēlēšanām. Mazāko cenu noteiks kā nenozīmīgu kritēriju, lai visādi re un re var vēl lielāku naudas summu "noziedot". Kam tas vajadzīgs? Iztiksim.

Atbildēt

zemgalietis

17.12.2013. 09:25

Lato!Visas cerības uz Tevi ka šie cilvēciņi ar melnām dvēselēm nbarosiess ar mūsu nodokļu maksātāju naudu reāli nepadarot neko,jo gala rezultāts ir skaidrs-čiks!

Atbildēt

Kash

17.12.2013. 09:24

»

tu neesi no malas

nepūt pīlītes. tā komisija nekādus vainīgos neatradīs. komisijas uzdevus- atrast iemeslus, lai nebūtu nepiekā vainīga vienotība, lai nebūtu jāatbild par būvinspekciju likvidēšanu, par radīto haosu valsts mērogā būvniecībā un t.t


Neuzskatu, ka Valsts būvinspekcijas likvidēšana būtu kāda traģēdija. Problēma, drīzāk ir tajā, ka ne visai pareizi noteica būvvalžu kompetences un pilnvaras. Bet tajā brīdī būvvaldēm vajadzēja kliegt pilnā rīklē, bet šie klusēja, jo pašiem uzprasīties uz darbu un atbildību nevienam īpaši negribās. Nu i palika "karājoties". Un tā jau ir gan Saeimas, gan Vienotības, gan arī pašvaldību atbildība. Jāsakārto šis pats, un būs labi.

Atbildēt

Kasham

17.12.2013. 09:23

»

Kash

Šis man arī galīgi nav skaidrs. Būvniecības process ir visai sarežģīts un samudžināts. Tiešām jāzin no kura gala to striķīti sākt atmudžināt. Te nevar darīt visu reizē, bet jādara secībā. Vajag cilvēku, kas šajā lietā "rubī fišku", citādi puzle nesaliksies


Ko tur daudz vilkt? Ir skaidrs, ka problēma ir ar virsuzņēmēju - apakšnieku ķēdēm (virsužnēmējs neatbild par Džamšudiem), partiju ziedojumiem, otkatiem (KNAB absolūtu nekompetenci, jo tantes to vien dara kā bļauj, ka mazo algu saņēmēji ar kredītu nastām reālie korumpanti un zagļi), NVO, kas var nodarboties ar starpniecību, ar sociālā atbalsta nepietiekamību, kādēļ pastāv Maxima vergu vietas un vēl pāris.

Un tam nav nepieciešams gads, pietiek ar vienu dienu, lai konstatētu un uz lapas uzrakstītu. Par detalizēto ekspertīzi/apstākļu noskaidrošanu uz vietas ar būvniecības ekesrtiem nodokļu maksātājiem nav jāmaksā divreiz, to izdarīs policija un prokuratūra. Policija pateiks, ka tur ir skrīves par pāris latiem, neatbilstoša nesametināta konstrukcija un arī instrukcijas netika pildītas attiecībā uz evakuāciju. Neko vairāk jauna neatklās.

Atbildēt

Kash

17.12.2013. 09:17

»

....

Nožēlojamā, naudas kārā Rubesa. vai tad ar naftu vēl nepietiek? Baigā sabrukušu celtņu speciālste... Kāpēc šai komisijā nav neviena celtnieka vai arhitekta, bet kaut kādi pastulbi ārzemju latvieši


Šis man arī galīgi nav skaidrs. Būvniecības process ir visai sarežģīts un samudžināts. Tiešām jāzin no kura gala to striķīti sākt atmudžināt. Te nevar darīt visu reizē, bet jādara secībā. Vajag cilvēku, kas šajā lietā "rubī fišku", citādi puzle nesaliksies.

Atbildēt

tu neesi no malas

17.12.2013. 09:16

»

skats

No malas skatoties,ir redzams ,ka daudzi grib noverst uzmanibu no tragedijas .Un diskreditet komisiju,lai tai butu grutak atrast istos vainigos


nepūt pīlītes. tā komisija nekādus vainīgos neatradīs. komisijas uzdevus- atrast iemeslus, lai nebūtu nepiekā vainīga vienotība, lai nebūtu jāatbild par būvinspekciju likvidēšanu, par radīto haosu valsts mērogā būvniecībā un t.t.

Atbildēt

....

17.12.2013. 09:13

Nožēlojamā, naudas kārā Rubesa. vai tad ar naftu vēl nepietiek? Baigā sabrukušu celtņu speciālste... Kāpēc šai komisijā nav neviena celtnieka vai arhitekta, bet kaut kādi pastulbi ārzemju latvieši....

Atbildēt

skats

17.12.2013. 09:10

No malas skatoties,ir redzams ,ka daudzi grib noverst uzmanibu no tragedijas .Un diskreditet komisiju,lai tai butu grutak atrast istos vainigos.

Atbildēt

Kash

17.12.2013. 09:10

Viena jautra kompanija. Nevienam pat nevajadzēja sākt šos kompromitet, ietekmēt un vēl nez ko darīt. Paši pieteicās zem ceļa ruļļa palīst. Var gan būt idioti! Labāk jau, lai tūlīt pat atsakās pilnā sastāvā un vēl vairāk nečakarē jau tā sačakarētos "imidžus".

Atbildēt

pilsonis

17.12.2013. 09:08

1) tā nav nekāda sabiedriska komisija, bet valdības izveidota, neiesaistot neatkarīgus sabiedrības pārstāvjus. komisija kalpo valdības, ne sabiedrības interesēm;
2) komisijas budžets ir valsts naudas izšķērdēšana. par to būtu skaļi jābrēc valsts kontrolei;
3) tā kā tā nav nekāda sabiedriska komisija, aicinu vienkārši ignorēt šo veidojumu.

Atbildēt

miu

17.12.2013. 09:08

valsts procesu dēl tas noticis un valstij jāmaksā. Velk uz gada citātu! Man tik viens jautājums - kapēc jāmaksā tieši viņai? Lai valsts maksā cietušajiem šo naudu!!!!!! Ar ko šī dāma ir izpelnijusies kompensāciju par citu cilvēku ciešanām? Man personīgi būtu kauns šajā visā piedalīties un es atkāptos - pretīgi tiešām pretīgi!!!

Atbildēt

Naudas maisiņi

17.12.2013. 08:47

zem acīm vēl tādi pamazi,jāpiepilda.

Atbildēt

Jānis

17.12.2013. 08:45

Laiks visiem atkāpties, neuzsākot savu haotiski saraustīto darbību! Voikai laiks prom no Delnas, bet Delnas atliekas utilizēt!

Atbildēt

Kamikadze

17.12.2013. 08:40

Drāz šitās prostitūtas Lato, drāz!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

FotoPandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai izaicinājumus, bet arī jaunas iespējas ekonomikas nākotnes attīstībai. Politiķu pienākums ir šīs iespējas izmantot, nodrošinot, ka pēc pandēmijas pārvarēšanas ekonomika piedzīvos izaugsmi.
Lasīt visu...

21

Kas pašlaik notiek VID?

FotoŠodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka skaisti. Bet, cik es saprotu, tad līdz ar viena konta norēķinu sistēmu pati nodokļu uzskaites metodika un programmatūra arī ir mainīta.
Lasīt visu...

21

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

Foto20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar izcilu drošību un nekaitīgumu, un tās loğiski izvirzījās pārdotāko medikamentu topos, viedokļu līderi un arī politiķi un valsts amatpersonas tās slavēja.
Lasīt visu...

12

Mums ir izvēle

FotoTV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...” To teica vīrietis, iespējams - vīrs un tēvs, iespējams – pedagogs... nezinu... bet jauniešu centra vadītājs. Vēl viena aita iekšā aplokā, un vārtiņi ciet.
Lasīt visu...

6

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

FotoCOVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi.
Lasīt visu...

12

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

FotoKādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju. Bet... pēc trim novadītiem dievkalpojumiem hierarhijā augstāk stāvošie Dieva kalpi steigšus mani no draudzes gana pienākumiem atstādināja.
Lasīt visu...

12

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

FotoŠonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā rajonā. Es labi pazinu Romu Bezzubovu. Viņš bija labs draugs, stiprs, dzīvespriecīgs, ar lielisku humora izjūtu. Milzīgs zaudējums, kas atstās tukšu vietu ģimenē, draugiem un viņa astoņus gadus vecajai meitiņai.
Lasīt visu...

21

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

FotoFutbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu valstī, – Mārtiņš Bunkus (kura slepkavības metode ārkārtīgi atgādina R. Bezzubova slepkavību), Pāvels Rebenoks (lai gan oficiālā versija ir slepkavība laupīšanas laikā), senāk arī Daugavpils vicemērs Grigorijs Ņemcovs u.c.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....

Foto

Starp Īzaku Ņūtonu un Klausu Švābu

Pasaules priekšniecības tekstus der palasīt. Vairāk gan tos no pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem. Otrā rokā turot Ņūtonu, Maltusu, Veļikovski, Eliadi un...

Foto

Nerunāšu par to, ir vīruss vai nav: svarīgākais ir, kas notiek ap to

Pasaulē notiek interesantas lietas. Šķiet, ka to, kas vēl joprojām svēti tic tam,...

Foto

Kremļa atbalstītā „Krievijas Impērijas kustība”– teroristiska organizācija Kanādā

Kanādas valdība ir nopublicējusi atjaunināto teroristisko organizāciju sarakstu, kurā ir iekļauti 13 grupējumi, to skaitā tāda „Krievijas Impērijas...

Foto

Starpnacionālās attiecības nacionālā valstī

Jebkura nacionālā kultūra ir vērtīga pasaules kultūras daļa, pelnījusi saglabāšanu un tālāku attīstību. Jebkuras nacionālās kultūras pamats ir valoda. Valodas ir visspēcīgākais...

Foto

Suminājums līdzcilvēkiem

Sirsnīgs tencinājums visiem, visiem par daudziem, ļoti daudziem atbalsta sveicieniem vēstulēs, sociālos tīklos, maniem mīļajiem vārdos, domās. Tiešām jauki un uzmundrinoši!...

Foto

Esmu saņēmis jau septiņus uzaicinājumus no meitenēm

Būt publiskai personai ir ļoti smags darbs. Tas ir jo smagāks, ja esi ne tikai publiska persona, bet socioloģiski...

Foto

Es neaicinu atteikties no vakcinēšanas. Es aicinu saglabāt iespēju katram izvēlēties

Sākšu ar brīdinājumu: tēma - sensitīva. Teksts garš, subjektīvs un ar atsaucēm uz sazvērestības teorijām....

Foto

Aleksandrs Kiršteins melo. Partijas vai padomju varas uzdevumā?

Kārlis Seržants publicējis teiku par "nenovērtēto politiķi Māri Grīnblatu" ("Kas Jauns", 23.marts). Uzmanību piesaistīja Aleksandra Kiršteina teiktais: "Atceroties...

Foto

Šoreiz mēs mierā neliksimies, jo beidzot ir radusies iespēja vainot kādu citu

Veselības ministrija, Imunizācijas Valsts padome, Zāļu valsts aģentūra un Slimību profilakses un kontroles centrs...

Foto

Saistībā ar izplatītajiem meliem pieprasu publisku atvainošanos no raidījuma “Nekā Personīga” veidotājiem

Es, mūziķis, mākslinieks un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks, vērsīšos tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu par...

Foto

Mūsu bērnu un mazbērnu nauda atkal izkūp skursteņos

Drusku atļaušos šo nokomentēt no profesionālās puses. Šī ir ļoti vērienīga kampaņa ar ļoti lielu budžetu. To es...

Foto

Uzvarētāji ir VDK un KP, un kolaborantu pūlis

Kad dzirdu uzsaukumu "publiski jānosoda visa veida kolaboranti", mani mazliet tā kā uz smiekliem velk! Nē, nu viss...

Foto

Raudzīties uz Augšāmcelto ar apustuļu acīm

Mk 16:1-7  “Kad sabata diena bija pagājusi, Marija Magdalēna un Marija, Jēkaba māte, un Salome nopirka smaržīgas zāles, lai ietu...

Foto

Iniciatīva „Latvija Eirovīzijā – par sabiedrības līdzdalību Latvijas tēla veidošanā”

Savu viedokli par Samantas Tīnas un Latvijas Televīzijas klaji nepieņemamo un augstprātīgo attieksmi pret Latvijas sabiedrību,...

Foto

Ārlietu ministrs Rinkēvičs un „fake” ziņas

Šī gada 4. martā LETA, ”Press.lv, “bb.lv” kāds censonis Latvijas ārlietu ministram uzdod jautājumu: kāda atšķirība starp diviem opozicionāriem -...

Foto

Jautājums ir par mūsu izvēli

Šorīt manas pārdomas raisīja viens ieraksts Facebook, kurā sieviete ļoti "garšīgi" un izjusti dalījās savās pārdomās par ierobežojumiem, kuri visiem it kā...

Foto

Divi gadījumi

Pēdējās nedēļās Latvijas sabiedrisko domu satricinājušas vismaz divas situācijas, kas lielai daļai liekas uzskatāmi netaisnīgas....

Foto

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass. Epilogs

Šis ir epilogs rakstam, kurā kritizēju valdības liegumu Latvijā iegādāties apavus un apģērbu ar pielaikošanu. Aizliegums ir spēkā jau no...

Foto

Kad veselības ministrs beidzot paziņos visus “tos” vainīgos daudzu cilvēku nāvēs?

Esam saņēmuši daudz kritisku viedokļu un sašutumu, kā mēs tā drīkstējām, kā mēs tā kā kaut...

Foto

Ziņģe par rindām

Ai, bailes, bailes, ai, nāves bailes spoži stāv uz vakts, sirds saraujas pikucī, un zobi braši klab, jo mēs atkal nīkstam rindās. ...

Foto

Īss ieskats kapitālisma, liberālisma, sociālisma un komunisma attīstībā

Kapitālisms tāpat kā viss pasaulē ir pakļauts evolūcijai. Sakari, tehnika, ražošana, politika. Ja evolūcija tiek mākslīgi bremzēta, uzkrājas kritiskā...

Foto

Kā lai nepiekrīt Krištopana kungam, kas savulaik noteica diagnozi mūsu varnešiem

Katru dienu jaunas pērles - šodien Pavļuts prasa papildu finansējumu Vakcinācijas biroja reorganizācijai, kam vispār...

Foto

Mūsu stukači un kolaboranti

2016. gadā Latvijas Radio 1 izskanēja labs raidījums par Latvijas rakstnieku sadarbību ar VDK (Valsts drošības komiteju). Dzejnieks Guntars Godiņš uz dialogu bija ataicinājis literatūrzinātnieci Evu Eglāju-Kristsoni,...

Foto

Ar Zatlera partiju un “Saskaņu” man nekas labs nesanāca, tāpēc, protams, jādibina jauna partija

Kādēļ jāveido jauna politiskā partija? Šāds jautājums kādam var šķist mulsinošs, jo it...

Foto

Slava, ko nenomazgāt

Nejauši pievērsu uzmanību kņadai ap Samantas Tīnas dziesmas The Moon is Rising videoklipu un pašas dziedātājas (klaviatūra pacieš visu) deleģēšanu uz Eirovīziju. Ar pārtīšanu video noskatījos....

Foto

Vakcinācijas bumerangi

Ja reiz valdībai ir nodoms vakcinēt vairākumu cilvēku, pie kam nediskriminējot arī to vairumu, kas dažādu iemeslu dēļ nevēlas vakcinēties, tajā skaitā es, tad...

Foto

Izņēmuma kārtā mēs nolaidīsimies tik zemu, ka kaut ko jums paskaidrosim par "ManaBalss" lēmumu pieņemšanu

Pirms dažām dienām ManaBalss platformā esam saņēmuši iniciatīvas iesniegumu ar prasību...

Foto

Skaidra lieta, ka arī es ne pie kā neesmu vainīga, un mana viedokļa apšaubīšana ir absurda un nomelnojoša

Nav izprotama atsevišķu politiķu un atsevišķu mediju vēlme...

Foto

Loģiski, pilnais spriedums būs pēc vēlēšanām

Sveiciens no nebrīves! Likums nosaka, ka pilnais spriedums krimināllietā tiesai jāpieņem līdz šā gada 19. martam. Tas nav noticis. Loģiski....

Foto

Linda Ozola: ko tad nu mēs, mēs jau neko...

Pārbaudīt iesniegumus, kas saistīti ar pašvaldības institūciju darbības tiesiskumu un finanšu līdzekļu caurspīdīgu apmaksu par sniegtajiem pakalpojumiem,...

Foto

Kāpēc man savā dzimtenē jāievēro globālo izdzimteņu izdomāti cilvēka tiesību ierobežojumi

Tikko atkal bija kārtējais skandāls Maximā, jo man neesot "pareizā" maska! Un tagad, lasiet uzmanīgi, apsargi,...

Foto

Provinces pensionāra atbalsta vēstule b.Pavļutam

Interneta duļķainie viļņi atnesuši jaunu cilvēku sašutumu par vakcinācijas avīzi nezciktursimttūkstošu tirāžā, kas nāca pa virsu vakcinācijas biroja algu fondiņam 0,6...

Foto

Tiesiskuma konveijers

Tiesiskā valstī visiem un ikvienam ir tiesības uz taisnīgu tiesu saprātīgos termiņos. Tiesiskā valstī izmeklēšana un pratināšana nedrīkst līdzināties spīdzinăšanai. Vai prokurori pie mums...

Foto

Lūdzam atsaukt Latvijas dalību 2021.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā

Es vēlos norādīt un uzsvērt, ka Latvijas tauta NAV deleģējusi šogad nevienu pārstāvi ar konkrētu dziesmu un...

Foto

Andra Šķēles informācija plašsaziņas līdzekļiem

2021.gada 19.martā man ir uzrādīta apsūdzība kriminālprocesā, kas pazīstams kā ""Lattelekom" digitālās televīzijas lieta". Uzskatu apsūdzību par nepamatotu....

Foto

Meroni miljoni, Kariņa darījums un Vonsoviča „draugs” virsprokurors – kad, Stukāna kungs?

Es biju nolēmis vēl kādu laiku klusēt. Taču Ventspils stāsts, kur grasās tiesāt baseinā...

Foto

Mums ir daudz svarīgas slepenas informācijas par ēnu ekonomiku Latgalē, bet mēs to neatklāsim

Finanšu izlūkošanas dienests 2021. gada 9. martā ir saņēmis vēstuli, ar kuru...

Foto

Laime

Katrs cilvēks, sasniedzot apzinīgo vecumu, tiecas pēc laimes. Lai spētu laimīgi dzīvot, viņš izmēģina un meklē dažādas metodes....

Foto

Andri Šķēle, pietiks

Andri Šķēle, pietiek izsaimniekot valsti, neesi gana naudu sagrābies?! Nepietiks?! Tieši tādu kangaru kā tu dēļ Latvija lēni tuvojas bankrotam, izmirst un tiek...

Foto

Kudors turpina priecēt lasītājus ar prastu propagandu

Amerikas valdības finansētais bijušais sektants Andis Kudors turpina priecēt lasītājus ar to, ko viņš sauc par politisko analīzi. Iesaku ielūkoties...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam: par prettiesiska likuma “Dzīvojamo telpu īres likums” neizsludināšanu

Biedrība “Ausma” uzskata, ka denacionalizēto namu īrnieku īres līgumi, kas bija noslēgti līdz dzīvojamo...

Foto

Kā mēs esam nonākuši līdz mirklim, kad visi ir vienlīdzīgi, bet citi vienlīdzīgāki par citiem?

No 16. marta stājās spēkā jaunie ierobežojumi, kas nosaka man un...

Foto

Jau gadu “uzņēmējdarbības nāves lokomotīve” ir traukusies pretēji situācijai citās valstīs

364 dienas ir pagājušas kopš valdības lēmuma sasiet rokas procentuāli lielākajai daļai mūsu valsts uzņēmēju:...

Foto

Ja tu esi “pret mums, pret mūsu uzskatiem un jauno kārtību”, mēs tevi tik un tā izslēgsim

Kamēr Nācijas tēvs pārdomā (vai nepārdomā), kāda nākamā alegorija...

Foto

Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē Latvijas sabiedrībai

Pirms dalos ar savu sāpi, vēlos pateikt, ka nenoliedzu dziedātājas Samantas Tīnas milzīgās darba spējas izvēlētajā profesijā...

Foto

Aicinājums veselības ministram godīgi un ātri atbildēt uz jautājumiem

Augsti godātais Pavļuta kungs! Ņemot vērā to, ka savās atbildēs uz deputātu jautājumiem Jūs mēdzat būt visai...

Foto

Izgāzušos Vakcinācijas biroju mēs tagad mēģināsim paslēpt Nacionālajā veselības dienestā

Veselības ministrija (VM) uzlabos vakcinācijas procesa pārvaldību, tostarp reorganizēs Vakcinācijas projekta biroju....

Foto

Haoss vakcinēšanā – kā tas izskatās praksē

Šodien, 12.martā saņēmu termiņu uz pirmdienu vakcīnas "AstraZeneca" potēšanai. Mulsinošs tikai fons, kā joprojām notiek šī pasākuma organizēšana....

Foto

Gaisma

Šis nav feļetons, kuru izlasot ir jāsmaida, šī ir «atklāsme», par kuru ir vērts ierēkt pat nelasot, bet, ja izlasīsi, tad spēj tik turēt vēderu,...

Foto

Trīs iemesli, kādēļ vakcinēties pret COVID19 ir bīstami

Cilvēki, kuri vakcinējas pret COVID19, pietiekami nopietni riskē ar savu veselību, jo ir vismaz trīs būtiski iemesli, kuri...

Foto

Par TV sižetu saistībā ar Valsts policijas "katastrofālo" darbinieku trūkumu

Neatkarīgā policistu arodbiedrība noskatījās ironisko TV sižetu par katastrofālo Valsts policijas (VP) darbinieku iztrūkumu un Jūsu...

Foto

VID ģenerāldirektorei Ievai Jaunzemei: atklāta vēstule ar aicinājumu sniegt detalizētāku informāciju par publiski paustiem apgalvojumiem

Šī gada 1.marta TV3 ziņu sižetā par akcīzes nodokļa likmes pieaugumu...

Foto

Cik ilgi šis perēklis vēl valdīs Ventspils domē?

Vakar izlasīju, ka Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieki ir sasaukuši ārkārtas domes sēdi un nu tika stāstīts -...

Foto

Progresīvā cilvēka monologs par mīlestību

Īstenībā visa pasaule ir pilna mīlestības. Mēs visi mīlam labi paēst. Gandrīzi visi no mums mīl naudu. Tie, kuri tikuši pie...

Foto

Lai šie pāris tūkstoši cilvēku ar savu "pareizo domāšanu" kontrolē viens otru, bet neļausim viņiem kāpt mums uz galvas

Šodien mani uz tikšanos pilī uzaicināja LR...

Foto

Es pārstāvu partiju ar vislielāko dibinātāju skaitu kopš Tautas frontes laikiem, tāpēc man ļoti gribētos savākt 10 000 domubiedru

Levita kungs, šī vara sevi ir izsmēlusi....

Foto

Vārda brīvība

Ko grib vārda brīvības aizstāvji? Viņi vēlētos, lai viņu – konservatīvais vai liberālais – viedoklis netiktu apliets ar apsaukāšanas un vārdiski emocionālas vardarbības samazgām....