Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Atis Rukšāns

24.09.2013. 12:05

»

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

...


Biju gan tajā, gan pārējos kongresos, un šķiet, ka autors pēc zālītes lietošanas nav īsti apjēdzis savu atrašanās vietu un laiku...

Atbildēt

no NA

24.09.2013. 05:26

»

Sakne


Mums tādi dibenpusē līdēji, kā Tu, patīk ! Vari atkārtot procedūru ? Baigi patīkami bija.

Atbildēt

arturs

23.09.2013. 19:11

Pamatots uzbrauciens NA. Padomājam loģiski - SC sēžot opozīcijā ir izcīnījuši ļoti reālus sasniegumus, kamēr NA, esot valdībā, tikai skaļi propogandē un visu laiku par kaut ko apvainojas. Nemākulīga nacionālo interešu pārvaldība un, līdz ar to, SC ietekmes palielināšana, ir "noziegums" no NA puses. Skaidrs, ka Dzintars un puiši grib, bet vai var?

Atbildēt

Viva Comandate

23.09.2013. 16:29

»

Sakne


Nu protams ka pretīgi, būtu uzrakstījis par Saskaņas Centru, tu no prieks dejotu!

Atbildēt

Purva Bridējs

23.09.2013. 15:24

Brīžiem ir patīkami lasīt rakstus ar neapgāžamiem faktiem, par sazvērestībām, nelikumībām. Bet tai pat laikā parādās šāds raksts, kuru lasot, mutē parādās tāda kā dubļu sajūta, ko nav intereses pat gremot, un labāk vienkārši izspļaut. BEt jā, tas ir redzams, ka šinī portālā arī ir dubļainie raksti.

Atbildēt

Stulbs murgojums

23.09.2013. 14:02

Stulbs murgojums!Bezmērķīgs un ļauns.

Atbildēt

A.Z.

23.09.2013. 10:46

Paldies,Lato.Precīzi kā aptiekā.Komentāri gan kā vienmēr...pastulbi,izņemot vienu. Bet tas nekas,esam jau pieraduši pie vidusmēra domāšanas. Ar šādiem rakstiem arī vistukšākajā paurī varbūt tomēr kāda...atrofējusies pelēkā šūna tomēr sakustēsies.Pa lielam-raksts ir ne tikai par Raivi,bet par visiem,kuri nonāk varas labirintā un ..kādi viņi izskatās apmēram gadu pēc tam,kad tur ir nonākuši.Proti,pilnīgi zaudē cilvēka stāju un cilvēka seju.Lato portretu ir uzzimējis meistarīgi un ar labu humoru.Atliek tikai ...vislatviešiem tajā ieskatīties kā spogulī un ,beidzot,atpazīt -par ko ir kļuvuši.

Atbildēt

ekhm

22.09.2013. 10:46

Liela aizdoma, ka Gremde tiks virzīta uz Eiropas parlamentu. Mums jāparūpējas, lai viņas politiskā karjera beidzas uz visiem laikiem, jo komjauniešiem un bijušajiem boļševikiem (arī Robertam Zīlem) politikā nav vietas!

Atbildēt

Foboss

22.09.2013. 04:10

»

Kreilis

Tur jau tā brēka, ka visi caurmēra latvieši ir tik pat stulbi kā tu un ar abstrakto domāšanu cūkām iet grūti. šajā lieliskajā novērojumā par jaunās paaudzes lopisko seju pat nav vajadzīga abstrkatā domāšana. Tātad tu esi pilnīgs idiots


Vienmēr smieklīgi, kad pāķis vidējais sāk kaut ko sāk stāstīt par "caurmēra latviešiem", pats sevi tajos neieskaitot. Wannabe inteliģentiņš, bet pa visiem galiem nāk ārā tava patiesā būtība un palīgstrādnieka leksika.

Es ļoti labi saprotu, kas ar šo rakstu ir domāts, ģēnij. Un es redzu arī to, ka patiesībā tas nekas nav, nevis kā tu jau uz vārda klausi un esi sacepies. Visprastākā manipulācija ar idiotiem (tevi), vienus un tos pašus faktus ir iespējams jebkurā virzienā pavērst, ja vajag. Bet tev tas acīmredzot nav skaidrs.

Atbildēt

Sakne

21.09.2013. 23:41Kaķīšu-mīlis no no TV raidījuma ĶEPA UZ SIRDS - tas pats Lato Lapsa dedzīgi cenšas apsteigt Žirinovski d-šanas paņēmienos .Laikam nav vairs ko darīt , ka sacerējis muldamo par NA un Raivi Dzintaru. Pretīgi !kaķišu m

Atbildēt

arnis vīksna

21.09.2013. 02:44

atvainojos, ka Lato Lapsu sajaucu ar Artūru Priedīti. - V.

Atbildēt

arnis vīksna

21.09.2013. 02:34

Artūr, man ļoti patīk Tavi raksti, tos būtu vērts apkopot un izdot grāmatā, bet, ja pietrūks naudas, esmu ar mieru nedaudz palīdzēt. Tu veido mūsu apziņu un esi tieši tāds, kādu Tevi pazinu, kad strādāji Talsu muzejā. Bet šoreiz Tu šauj pāri strīpai, - Raivis Dzintars, lai nu kāds viņš būtu un kā spēlētu, politikā iespraucies, ir labs un pareizs cilvēks, cik nu mums tādi atlikuši. Neķēzies, Artūr, bet saskati labo, labprāt ar Tevi tikšos un palīdzēšu. Neatzīstu interneta anonīmos komentētājus, rakstu ar savu vārdu. - Arnis Vīksna

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

20.09.2013. 23:30

Bija kaut kas jāraksta un LL uzrakstīja. Gribēja kaut ko pateikt, bet purkšis vien sanāca. Tā ari netiku skaidrībā izlasot šo vervelējumu, kur "suns aprakts"? Bet suns ta laikam ir šeit aprakts:http://tautastribunals.eu/?p=15743

Atbildēt

Nu,nu

20.09.2013. 22:18

Nesaprotu, ko šajā situācijā varētu pārmest VL. Vai LL grib, lai Saeimas deputāts tagad puspliks stāv pie Saeimas un protestē pret to, ka koalīcijas partneri un vēl neievēlēti spēki viņus čakarē? Tad nu tiešām pat radikāls vēlētājs nesaprastu. (Uzjautrinoši, ka aizstāvu VL, kas nepārstāv manus politiskos uzskatus, bet raksts tiešām šķiet tendenciozs un netaisnīgs.)

Atbildēt

Kreilis

20.09.2013. 19:48

»

Foboss

Tātad Tava loģika ir - ja jau N.B. tā rakstīts, tad tas noteikti NAV pasūtījums, ne? Tikpat labi vienkāršs psiholoģisks triks. Es pats arī nedomāju, ka raksts būtu pasūtījums, bet nu tads "N.B." tiešām par to neliecina...


Tur jau tā brēka, ka visi caurmēra latvieši ir tik pat stulbi kā tu un ar abstrakto domāšanu cūkām iet grūti. šajā lieliskajā novērojumā par jaunās paaudzes lopisko seju pat nav vajadzīga abstrkatā domāšana. Tātad tu esi pilnīgs idiots.

Atbildēt

Foboss

20.09.2013. 19:48

»

U.U.

Iesakām saitu http://infoagentura.wordpress.com tiem, kuri vēlas uzzināt patiesību par notikumiem pasaulē un par to, kas īstenībā notiek pie mums. Lasiet paši, informējiet pārējos...


iegāju, ieraudzīju sadaļas nosaukumu "par mēdijiem", uzreiz jau atpakaļ rauj. Jums tur skolnieki mājaslapu taisa?

Atbildēt

Foboss

20.09.2013. 19:44

»

Andris_

Pārlasi vēlreiz N.B


Tātad Tava loģika ir - ja jau N.B. tā rakstīts, tad tas noteikti NAV pasūtījums, ne? Tikpat labi vienkāršs psiholoģisks triks. Es pats arī nedomāju, ka raksts būtu pasūtījums, bet nu tads "N.B." tiešām par to neliecina.

Par raksta tematu - tā arī nesapratu, par ko tads cepiens. Kaut ko ne pietiekami konkrēti izteicās, par to tāda brēka? Tieši šī iemesla dēļ tomēr varētu apdomāt pasūtījuma versiju, jo būtībā raksts ir ne par ko, bet "mesidžs" jau ir nodots, fons radīts negatīvs.

Atbildēt

mazs Ciniķis, gāž lielu virzienu

20.09.2013. 18:25

Simboliskā virziena oficiālais saits:
http://natribu.org/lv/
latviešu ofiss - kārdreiz var noderēt! :)

Atbildēt

m

20.09.2013. 15:33

Tā groteskā biegu piezīme liek domāt, ka nav dūmu bez uguns.

Atbildēt

Ulmis

20.09.2013. 13:03

»

50s

Sakam pust Kremla stabule Lato


Kas tā par modi, ja kādu latviešu mēslu aiztiek, tad to Kremlis pasūtījis.Labi zināms, ka Kremlim tā mēslu tauta vairs sen neinteresē. Tikai lai novāktu no cilvēces, jo traucē visiem. Stulba tauta.

Atbildēt

Andris_

20.09.2013. 11:22

»

50s

Sakam pust Kremla stabule Lato


Pārlasi vēlreiz N.B !
"N.B. Protams, šīs nedaudzās rindas vienu pēc otras pasūtījis..."

Atbildēt

vanja

20.09.2013. 09:03

Vajadzēja virsrakstā vel ielikt kādu mātes vardu, tad garantets ka to izlasītu visi Latvijas internetlietotaji.

Atbildēt

50s

20.09.2013. 08:11

Sakam pust Kremla stabule Lato...

Atbildēt

caca

20.09.2013. 07:59

izskatas konkreti pec kadas partijas pasuutiita raksta. politika. .

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

19.09.2013. 22:55

Lai gan līdz šim esmu bijis LL rakstu fans, pēdējā laikā parādās doma, ka paliekam veci (es un LL esam viena gada modeļi). Gruzīšanās par NA deputātiem, vismaz no tāda zinoša cilvēka, kā LL puses, kurš par tiesu ķēķi (biznesu) veselu grāmatu sarakstījis, atgādina tīņa škrobi par dezodorantu Denim - aizgāju uz zaļumballi, bet visa beibes NAV manējās (reklāmā bija savādāk).

Par tēmu:
Politika - ir tāds BIZNESS. Ieiet cilvēks aktīvajā pārdošanā, ar domu, ka uzlabos līdzcilvēkiem dzīvi, pēc tam saprot, ka tirgo pilnīgos $ūdu$, cits šajā brīdī aiziet prom un strādā par grāmatvedi, cits saprot, ka var kļūt par veiksmīgu pārdošanas menedžeri, attīstot konkrētas rakstura īpašības.

Ar to gribēju teikt, ka politikas tirgū NEVIENS no produktiem nav ne labāks, ne sliktāks, NA ir pilnīgi tādi paši, kā V,ZZS, SC, tikai etiķete katram MAZLIET atšķirās. Un, ņemot vērā, ka VISIEM Latvijas politskajiem spēkiem Saimnieks ir viens (tāpat kā visus veļas pulverus ražo viena firma), Saeimas vēlēšanās pilnīgi droši var balsot par frizūrām - paskaties, kurā sarakstā acij tīkamāki rukši un balso nost - vai pēc tam vagaru sauks Jānis vai Koļa, SAIMNIEKA norādījumi no tā nemainīsies...

Atbildēt

krista

19.09.2013. 22:24

Virsraksts super!

Atbildēt

Vieplis

19.09.2013. 20:41

»

tiesam

Jaa, loti bedigi, ka bijusie taisnibas un patiesibas cinitaji Saeimas varas gaitenos parversas par glumiem tarpiem. Bailigiem tarpiem... Kas taaa par slimibu, ka visi, kas nonak tur vairs nav Cilveki, bet skruvites oligarhu un seftmanu rokas


Iemesli ir divi. Punkts pirmais: tauta nav īsti laba, jo tādi ir visi. Punkts otrais: amerikāņi nelaiž daudzmaz veselus latviešus, krievus un ebrejus pie šprices. Tur jau nonāk gatavs materiāls. Negatavs tur nenonāk. Negatavs mēslojums vispār netiek atlasīts.Lai tautai iemoļļātu jaunos mēslus, tauta tiek sagatavota kādu laiku ar skaistiem tautai patīkamiem lozungiem - ideālisma imitēšanu. Taču pats galvenais ir punkts pirmais.Tauta ir vāja.Ja tā nebūtu, tad amerikāņiem klātos grūti. Bet viņi te nesastopās ne ar kādām grūtībām.

Atbildēt

tiesam

19.09.2013. 20:06

Jaa, loti bedigi, ka bijusie taisnibas un patiesibas cinitaji Saeimas varas gaitenos parversas par glumiem tarpiem. Bailigiem tarpiem... Kas taaa par slimibu, ka visi, kas nonak tur vairs nav Cilveki, bet skruvites oligarhu un seftmanu rokas?

Atbildēt

hei

19.09.2013. 18:58

žetons par p.s.!!! :)))

Atbildēt

hh

19.09.2013. 18:02

Tos skoloja kriminālisti skolotāji,jau no mēra laikiem skolotāji esot dzeltenā rase.

Atbildēt

ojārs

19.09.2013. 17:55

ja Lato izklāstītu to tautai pieņemamā tekstā, nevis murskulī... ko nevar saprast katrs, kas nav žurnālists

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 19.09.2013. 16:39

;)

Mediju ziņa (2008. gads): "Partijas «visu Latvijai!» ( VL jeb “tūdaliņi radikālie” ) kongress, kurš notika 7.12.2008. viesnīcā "Rīga", noslēdzies ar kautiņu starp partijas biedriem un kādas reliģiskas organizācijas biedriem", esot apstiprinājis šī politekonomisko interešu sīkgrupējuma "priekšsēdētāja biedrs" R. Dzintars ( VL jeb “tūdaliņi radikālie” ). Konflikta laikā esot tikuši "salauzti ziedi, norauti karogi, apgāzts galds un sasistas glāzes, kā arī kādam no VL kongresa norises traucētājiem nācies kautiņā zaudēt zobu"...
-----

"Bez 'klopes' - Pī-āR 'štelles' vājas..."
( O.M.© “Hroniskais pjedestāls” - 10.12.2008., Nr.6. )

"Stalts stājā" (bet - ar 'zilu aci'),
Pauž "bāliņš" 'mesidžu' par traci,
Kurš sīkpartijai iegadījies ~
Pats (privāti) tur piedalījies:

"Mums kongress 'nobeidzās ar klopi':
Pēc "progmēra" - jau sākām 'dropi',
Bet - 'zapadlo' tak' dzirdīt kaušļus,
Kas 'svešā(!!!) mēlē' citē Baušļus!

Šie sāk 'uz dullo tekstus bīdīt',
Balt-sārtās krizantēmas mīdīt,
Gāzt riņķī galdus, dauzīt glāzes ~
'Bļin, izpildās pēc pilnas fāzes'!

Kad 'biedriem' "laipni" paskaidrojām,
Lai svešie 'purni lasās' projām ~
Šie 'ieziepējās palaist nagus':
Mums "piedāvāja" 'aplauzt ragus'.

Uz šito - paudām, lai ņem vērā,
Ka - "rikošets" var sanākt 'zvērā':
Kurš 'leksies', tam - pa 'mordu' sitīs,
Līdz 'huļigāns' gar zemi kritīs!

To "proponējām" pieklājīgi,
Un "korekti" - ne 'burlacīgi':
Bez 'mazcenzētiem uzbraucieniem',
Vai 'nacistiskiem iespraudieniem'.

Bet - diez ko nelīdzēja teksti:
Šie, 'petuhi', vēl 'slēja seksti',
Un 'motivēja (mūs!?) pa māti' ~
Ar "trīsstāvīgiem", 'renegāti'!

To, loģiski, vairs nepacietām,
Un kājās 'trūkāmies' no vietām,
Lai demonstrētu "stingru stāju",
Šiem 'izrakstot pa'... (pakaļkāju).

Pēc rumpju skaita vairāk bijām,
Dēļ tam - gan 'zobus pārskaitījām',
Gan izsviedām tos 'ur(l)as' ārā ~
Lai 'nelien' kongresā kā bārā!..."
...
Bez 'muzona' - nav balle forša,
Bez 'bairīša' - sprūst rīklē 'dorša',
Bez pastalām - 'pa pliko' kājas,
Bez 'klopes' - Pī-āR 'štelles' vājas...

=====

oriģinālversija = "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv/?p=9436

u.c.

Muļķu Zeme, XXI gadsimts.

Atbildēt

U.U.

19.09.2013. 16:38

Iesakām saitu http://infoagentura.wordpress.com tiem, kuri vēlas uzzināt patiesību par notikumiem pasaulē un par to, kas īstenībā notiek pie mums. Lasiet paši, informējiet pārējos!
Teksti lieliski ilustrēti. Piemēram, pašlaik var apskatīt mūsu vērtīgāko cilvēku grandiozu fotogaleriju! Neaizmirstama aina!

Atbildēt

U.U.

19.09.2013. 16:37

Kolosāla ilustrācija. Tikai tie viepļi to nav pelnījuši-tik radošu atradumu, pieeju. Viņi ir pelnījuši to pašu, ko pārējie, par ko klārē pareizi Žirinovskis.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ja Kariņa valdība tradicionāli vilcināsies un minstināsies, Dziesmu svētki ir nopietni apdraudēti

FotoLai nodrošinātu nākamo Dziesmu un deju svētku kvalitatīvu sagatavošanu, lūdzam tuvākajā laikā pārskatīt esošos ierobežojumus un izstrādāt jaunu, detalizētu darbības plānu pēc ārkārtas situācijas beigām 28. februārī, kas ļautu atsākt pilnvērtīgu amatiermākslas kolektīvu mēģinājumu procesu un koncertēšanu.
Lasīt visu...

12

Pateicos Gunāram Astram

FotoPaldies Gunāram Astram, ka „sociālās distancēšanās režīmā mājsaimniecībā” man vēl ir tiesības bez „satraukuma” pateikties šodienas dzīves kārtības noteicējiem neatkarīgajā Latvijā:
Lasīt visu...

21

Ekselence ar atlaidi

FotoManis rakstītais nav gūts no insaideriem, bet ir tikai situācijas modelēšana. Pēc Valsts Pieneņgalvas izblamēšanās ar hūti ķobī himnas atskaņošanas laikā “politisko labiešu galmam” pietuvinātajiem medijiem ir dota komanda spodrināt nācijas tēva tēlu. Tā sacīt, lai skribenti velti neēd savu maizi.
Lasīt visu...

21

Muļķi

FotoParasti gudrās grāmatās, likumos un citos gadījumos, kad tiek publicēta kāda svarīga informācija, sākumā ir izskaidrota izmantotā terminoloģija, lai lasītājs saprot, par ko ir runa un kā tas, ko lasa, ir jāsaprot.
Lasīt visu...

21

Jaunā normāluma greizie spoguļi

FotoDr. E. Mednis sava Telegram informē: “Pie mums Latvijā tagad notiek šādi – tikko tu runā ne to, ko Politbirojs lēmis, tā tevi momentā cenšas nomelnot visi, kam nav slinkums un pie tam saskaņoti. Tikko Dragiļevas kundze no DeFacto, tagad Žukovas kundze – privātpersona, bet no tā brīvajā laikā delfi.lv redaktore un žurnāliste vērsusies gan Veselības inspekcijā, gan arī Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisijā ar lūgumu man anulēt sertifikātu un līdz ar to liegt iespēju praktizēt kā ārstam.
Lasīt visu...

21

Cilvēka mikrobioms un rezistence pret mikrobiem, vīrusiem un vakcīnām

FotoŠķiet, ka ne tikai es, bet daudzi ārsti ikdienā cenšas atbildēt uz jautājumiem: kā tad tā – vakcinējos pret SARS-CoV-2, saņēmu pat balstvakcīnu, bet saslimu ar Covid–19, nonācu slimnīcā? Kā tad tā – esmu trīskārt vakcinējies pret Covid–19, bet man neļauj staigāt bez maskas, neļauj apmeklēt ballīti vai nosvinēt dzimšanas dienu restorānā pie viena galdiņa ar tādiem pašiem vakcinētiem un balstvakcinētiem radiem? Kā tad tā – pasaulē nav vakcīnu salīdzinošu pētījumu, bet Latvijā uzskata, ka adenovīrusu vakcīnas (Asta-Zeneca un [email protected]) ir sliktākas un tām vajag ātrāku čaklāku balstvakcināciju. 
Lasīt visu...

12

Astra izsvilptu varmākas

FotoDomāju, ka Gunāram Astram no aizsaules rūgti bija vērot, kā kangari, kas jau ir piesavinājušies nacionālos simbolus, tagad vēlas sev pierakstīt arī viņu. Levita un Bordāna dalība Astras pieminekļa atklāšanā, manuprāt, bija latviešu mocekļa piemiņas zaimošana. Tiesa, arī pats monuments apgriezta krusta formā ir visai provokatīvs.
Lasīt visu...

21

Politika ir cīņa par varu un naudu

FotoIzņēmuma kārtā es ievadam mēģinu definēt sakāmo vienā rindkopā, – lūk, kas no tā man iznāca!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Karikatūrists varas kalpībā

“Liekam kluci” pie apgrieztā krustā “piesistā” latviešu brīvības cīnītāja veidola varas bļodlaiža Zemgus Zaharāns redz “zemcilvēkus”, kas uzdrošinājās izsvilpt savus “cienījamos” mocītājus, kuri...

Foto

JKP Bordāns sadarbojas ar Astras zaimotājiem, ciniski izmanto viņa piemiņu

Gunāru Astru dēvēt par disidentu nav precīzi un atbilstoši. Disidenti ir drosmīgie, kuri cīnās par brīvību...

Foto

Jūs neticēsiet, bet es esmu pamanījis – nepieciešamas izmaiņas partiju finansējumā no valsts budžeta

Valsts budžeta finansējuma palielināšana politiskajām partijām, vienlaikus samazinot to iespējas piesaistīt...

Foto

Mediķi varas kalpībā

“Vīruss nevar izplatīties starp vakcinētiem cilvēkiem,” - šādas muļķības vēl vasarā melsa Pēteris Stradiņš, kuram piebalsoja citi dakteri. Kas melo vasarā, tas melo...

Foto

Es labāk būšu BRĪVS ieslodzījumā nekā IESLODZĪTS brīvībā!

Es kliegšu! Kliegšu un lamāšu tos kretīnus, kas uzdodas par kungiem manā Tēvzemē. Es lamāšu tos, kas sevi...

Foto

Levitam šobrīd ir arī citas vissvarīgākās prioritātes: Satversmes simtgade dod iespēju plašai diskusijai par demokrātijas stiprināšanu!

18. janvārī valsts prezidents Egils Levits tiešsaistē tikās ar Nevalstisko organizāciju...

Foto

Situācija ir kritiska, valdības enerģētikas krīzes risinājumi ir lēni un nepietiekami

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) valdības pārstāvjiem pieprasa nekavējošu rīcību enerģētikas krīzes pārvarēšanai, jo...

Foto

Varbūt jūs satrauc rēķinu katastrofa, bet prezidents Saeimā iesniegs grozījumus Partiju finansēšanas likumā

17. janvārī valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar tieslietu ministru Jāni Bordānu,...

Foto

Ko gribam, to darām, kad vajadzēs informēt Finanšu ministriju, tad arī informēsim, bet sabiedrībai gar to vispār nav daļas

Lai nodrošinātu efektīvu valsts pārvaldes funkciju īstenošanu,...

Foto

Viedais Anonymous

Vispirms pateicos portālam PIETIEK par iespēju paust savu viedokli daudzos aktuālos jautājumos. Katra interneta vietne darbojas pēc saviem ieskatiem. Tā, piemēram, te komentāros ikviens...

Foto

“Zemcilvēkiem” šopinga nebūs!

Vietējie tirāniņi nolēmuši aizliegt tirdzniecības vietām samazināt publiski pieejamo platību darbam “sarkanajā režīmā”. Tirgotāji centās saglabāt peļņu, vienlaikus paliekot cilvēcīgi pret visiem klientiem....

Foto

Ar interesi gaidu, kad tad Šlesers beidzot sāks priekšvēlēšanu kampaņu!

Pretēji daudziem citiem mana prognoze ir tāda, ka Aināram Šleseram ir izredzes vēlēšanās. Tik tāds sīkums...

Foto

10 padomi, kā nepārvarēt krīzi

1. Vienmēr paturēt prātā divas sava laika nozīmīgu politiķu sentences: “Naudas ir tik daudz, kā vēl nekad nav bijis” (A.K. Kariņš) Tāpēc - pirkt!...

Foto

Modelēšana – “KO DARĪT?”

Nesen vairāki opozīcijas partiju pārstāvji un aktīvisti tikās, lai koordinētu savu pretdarbību huntai. Bija pārstāvētas partijas “Latvijā pirmā vietā”, “Likums un kārtība”,...

Foto

Atlīdzība par tautas izdeldēšanu

Činavnieki bāž roku tautas kabatā un nebaidās apdedzināties. Kariņa valdība dāsni atalgo sevi par iedzīvotāju spaidu potēšanu un atstāšanu bez darba, par...

Foto

Smēķēšanas lobists Reirs kā viens no Covid-19 nāves veicinātājiem

Brīdī, kad tapa šis raksts, Covid-19 globāli bija prasījis 5,478 miljonus dzīvību. Katru gadu pasaulē smēķēšanas dēļ...

Foto

Daudzlīmeņu segregācija Latvijā

Es uzskatu nepotēto diskrimināciju par segregāciju, jo pēc potes cilvēks atpakaļ izmainīties vairs nevar. Tātad atšķirība starp injicētajiem un neinjicētajiem ir nevis uzskatos...

Foto

Ko pašreizējie „lēmumi” liecina par to pieņēmēju prāta stāvokli?

Saeima kārtējo reizi atbalsta kārtējos pasākumus "ar mērķi apturēt straujo Covid-19 izplatību". Tikmēr PVO prognozē, ka dažu...

Foto

Bezroku antiutopija

Lai novērstu kleptomānijas epidēmiju, Pasaules Veselības organizācija (PVO), izpētot islāma valstu pieredzi, nolemj turpmāk visiem cilvēkiem noteikt obligātu vienas rokas amputāciju. Vietā tiks piedāvātas...

Foto

„Zombo-kaste”, „zombo-internets” un „modrā acs”

Eksistē jēdziens „zombējošā kaste” – daudzi tā sauc televizoru. Ceru, ka nav jāpaskaidro, kāpēc radies šāds nosaukums, jo visi esam ar...

Foto

Zahejs

Garīgās dzīves avots ir Dievs, un tam ir tiešs sakars ar cilvēka dvēseli. Evaņģēlijā ir stāstīts par kādu maza auguma cilvēku, kuru daudzi tolaik ienīda....

Foto

Vara un tauta – kā sadzīvosim jaunajā gadā?

Gadumijas TV uzrunas ir tāds savdabīgs politisks žanrs. Reti kurš cilvēks atceras to saturu (nu, protams, ar dažiem...

Foto

Ārkārtas situācija ir piesegs “izšķērdības ballītei”

Saeimas “Saskaņas” frakcija neatbalsta ārkārtējās situācijas pagarināšanu, kā to plāno noteikt Ministru kabinets, un Saeimas sēdē balsos pret šādu risinājumu....

Foto

Hunta cīnās ar dabu

Pērtiķu sugas “neko neredzu, neko nedzirdu, neko nesaku” bariņš paliek aizvien mazāks. Cilvēki visu redz, dzird un muti ciet netur. Patiesība lien laukā kā...

Foto

Hunta apjāj ganāmpulku

Nepotētos hunta sen uzskata par “zemcilvēkiem”. Vairs netiek slēpts, ka veselie pilsoņi jāiznīdē. Labklājības ministrijas variants – ar ekonomiskām represijām neļaut pārziemot. Ja...

Foto

Par rakstu "Gadumijā deltu mijot pret omikronu"

Labdien, godājamais Māri Uļģi! Es ar interesi izlasīju Jūsu rakstu ”Gadumijā deltu mijot pret omikronu”. Tajā bija interesanti fakti...

Foto

Cik lielisks ir viss, ko mēs darām un nedarām

Godājamie rīdzinieki! Šajā Vecgada vakarā atceros kādu sarunu vienā no Rīgas skolām, kurā biju ieradies, lai sveiktu...

Foto

Ironisks pārskats par Jaungada uzrunām

1. Neatceros, vai klausījos Godmaņa, Birkava, Gaiļa uzrunas, tiesa, toreiz migla izklīda, rozā brilles jau krita nost, taču cerība vēl nebija...

Foto

Pasaule ir tumsā un alkst gaismas

Kad Gaisma atnāca, Pasaule apžilba un novērsās. Tomēr dzīvot tumsā izrādījās labāk un pierastāk. Kopš tiem laikiem Pasaulē valda apjukums...

Foto

Dzīvnieku ferma pašmājās

Orvela “Dzīvnieku ferma” ir klāt. Hunta tautu uzskata pat ne par dzimtcilvēkiem, bet par saviem mājdzīvniekiem, kas jādresē. Sliktie “suņi”, kas izsprukuši gan...