Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

patiesībā

09.12.2021. 22:49

»

sertifikāts

Tie juridiskie knifi ir pretrunīgi un piņķerīgi, bet lietas būtība daudz vienkāršāka. Tātad - vienā un tajā pašā daudzstāvenē samitināti gan tādi kam nav nekā zagšanas vērta vai no kā skrūvēt nost spoguļus, tobiš priekš kam kaut kādas kameras un videonovērošana, gan tādi kas tās uzskata par vajadzīgām...


nekā tamlīdzīga - skat. "Dzīvokļa īpašuma likumu" un "Dzīvojamo māju pārvaldīšanas likumu", attiecīgajā aspektā, tur viss ir "pa punktiem", elementāri skaidri un saprotami.

Savukārt, attiecībā uz "bagāto kaimiņu (un "apsaimniekotāju / pārvaldnieku") pontiem" - jo glupāki "lohi", jo "krutāki ponti". Viss ir vienkārši "kā lāpsta": nevajag būt "lohiem" un "cērpamauniem", tad nekādi "ponti" / to apmaksāšana nebūs aktuāli. ;)

P.S. Prasta lumpendemagoģija nerullē, tāpat kā "lohu ponti".

Atbildēt

patiesībā

09.12.2021. 22:07

»

www.govlawyer.lv

Latvijas likumdošana


nav būtiski "skaldīt matus" par to, kas ir vai nav "obligāta apsaimniekošanas (?) darbība" - (arī šajā konkrētajā gadījumā, tieši tāpat kā 100% VISOS citos taml. gadījumos, kas ir jebkādā saistībā ar kopīpašuma "apsaimniekošanu / pārvaldīšanu") runa ir TIKAI un VIENĪGI par dzīv.īp. kopības lēmumiem (protams, obligāti ar saistošai speciālajai normatīvajai reglamentācijai konsekventi atbilstošiem kvorumiem u.c. procedūras kritērijiem):

1. Ja dzīvokļu īpašnieku / kopīpašumā esošās dzīv. mājas daļas kopīpašnieku kopība IR lēmusi, ka kopīpašuma drošībai videonovērošana ir nepieciešama un apmaksājama no kopīpašumā esošiem fin.resursiem (t.i. no tā dēvētā "uzkrājuma", t.sk.), tad tā tam "būs būt", bez jebkādiem iebildumiem no atsevišķu dzīv. īp. puses (par "pārvaldniekiem / apsaimniekotājiem" u.c. taml. "trešajiem" personāžiem - pat nerunājot, jo tiem likumdevējs NAV deleģējis absolūti NEKĀDU patstāvīgas lēmumu pieņemšanas / rīcības kompetenci dzīv. īp. ekskluzīvo Likumīgo tiesību sfērā).

2. Ja Ja kopība NAV lēmusi par aktuālo (videonovērošanas) jautājumu - jebkāda "pašdarbība" šajā kontekstā ir uzskatāma par prettiesisku rīcību, savukārt apzināta un tīša dzīv. īpa. kopības nesankcionēta vai likumīgi & procesuāli nekorekta lēmumu pieņemšana / rīcība ir uzskatāma PRETLIKUMĪGU NOZIEGUMU, sevišķi jau no "trešo personu" (galvenokārt "pārvaldnieku, apsaimniekotāju" un taml. "komunālbiznesmeņu") puses.

Atbildēt

patiesībā

09.12.2021. 21:04

»

acīmredzams

Ja jums abiem būtu smadzenes, tad zinātu, ka judikatūra ir SPĒKĀ STĀJUŠIES tiesu spriedumi, kas pieņemti balstoties uz likumiem


ja tev būtu smadzenes, tad tu, iespējams, būtu spējīgs saprast, par ko ir runa - tā dēvētā "judikatūra", kurā tiek +/- subjektīvi pļāpāts par tiesu spriedumiem, kas ir STĀJUŠIES SPĒKĀ, un brīvā formā komentēti dažādi tā dēvētās "tiesu prakses" precedenti, NAV ne likumīgā spēkā stājušies spriedumi, ne spēkā esoši Likumi.

Ja tev BŪTU smadzenes, tu, vismaz teorētiski iespējams, varētu pat apjēgt šo principiālo atšķirību starp SPĒKĀ NEESOŠIEM (un, līdz ar to, NEVIENAM NESAISTOŠIEM, jebkurā izpratnē / izpausmē) "tiesu prakses apkopojumiem", "komentāriem", "ekspertu viedokļiem" un taml. subjektīvu vāvuļošanu, un SPĒKĀ ESOŠIEM Likumiem / SPĒKĀ ESOŠIEM (arvien dominējošāk - visnotaļ diskutabliem!!!!!) ķēķa tiesu spriedumiem.

Bet - tas būtu iespējams tikai tādā gadījumā, ja tev BŪTU smadzenes - kas nav, tas nav, ko šam padarīsi...

Atbildēt

sertifikāts

09.12.2021. 17:38

Tie juridiskie knifi ir pretrunīgi un piņķerīgi, bet lietas būtība daudz vienkāršāka. Tātad - vienā un tajā pašā daudzstāvenē samitināti gan tādi kam nav nekā zagšanas vērta vai no kā skrūvēt nost spoguļus, tobiš priekš kam kaut kādas kameras un videonovērošana, gan tādi kas tās uzskata par vajadzīgām. Tātad - sociālas pretrunas par to ka "proletāriešiem" jāapmaksā savu "bagāto" kāpņutelpas kaimiņu ponti, ja vienīgais potenciālais laupāmais priekšmets ir RS e-talons vai lietotas mp3 austiņas.

Atbildēt

Nu nu

09.12.2021. 12:03

Par to videonovērošanu - ja autors paģī dabūs pa degunu un tiks nozagrts telefons, tad gan tiks brēkts, kāpēc nav video, pārējais pa garu, tas tik norāda uzto, ka autoram īsti nav ko darīt un iespējams citām problēmām....

Atbildēt

mja

09.12.2021. 11:52

neredzēt defektus ir smags garīgs aklums vai...nodevība

Atbildēt

Tapēc

09.12.2021. 11:32

»

kaķa smiekli

Kāpēc par to neraksti iesniegumu policijai


Tāpēc, ka policija šādus iesniegumus novīzē kārtības policijas nodaļai pēc iesniedzēja dzīves vietas.
Kārtībnieki nekavējoties uzraksta atteikumu, kārtības nodaļas priekšnieks paraksta un iesnieguma izskatīšana tiek izbeigta.
Privātajās sarunās kārtībnieki pasaka - šādus iesniegumus jāizskata ENAP 2.nodaļai (priekšnieks Polivinskis), bet mentenes Gaujas ielas lietvedība pārsūta mums - iecirkņu dežūrdaļām, kas ar ekonomisko noziegumu izmeklēšanu nenodarbojas.
Ferštejen tagad, kas notiek Latvijā?

Atbildēt

Keišs

09.12.2021. 11:01

Pec Strupisa nonaksabas AT prueksniema amata Bisters ir kļuvis neaizskarams un neizvietojams lietas kurās iznakums ir sarunāts.

Atbildēt

Bordans

09.12.2021. 10:58

Noskatieties video materialu, kur Strupiš izliekas, ka isti neatceras savus darijumus ar advokatu Marci Mikelsonu, loti labi parada ši cilveka attieksmi pret sabiedribu un saviem vecajiem pienakumiem.

Atbildēt

Par kadu taisnigu tiesu iet runa?

09.12.2021. 10:54

Te ir jaatceras un jāzina, ka Strupišs ir tas pats Bisters, jo vini strādā kopā un dala visu kopā. Advokats Mikelsons guļ vanna bet tiesneši vinam cepj desiņas um pasniedz karstas ar citam uzkodām un dzērieniem.

Atbildēt

kaķa smiekli

09.12.2021. 10:14

»

piekrītu komentam

piekrītu komentam " patiesībā" , ka visam pāri atrodas likums un tikai tad hierarhijā ir visas judikatūras , " prakses apkopojumi" utt...


Saeima izdod kriminālvajāšanai poitieslodzīto Ādamsonu.

Tā tie Saeimā draudzīgi nodos ikvienu no sava vidus, kas būs kaut cik saprātīgs, bet pēdējos jampampiņus kā Bondaru, Kaimiņu iebalso komisiju vadītāju amatos.

Atbildēt

Fakts

09.12.2021. 09:12

Apsaimniekošanu jumto Knariņa režīms ar Bordanelli konserviem. No dzīvokļu īpašniekiem gadiem ilgi tiek izkrāptas astronomiskās naudas summas. Šī izkrāptā nauda nonāk organizētās noziedzības rīcībā un daļa režīmam par jumtošanas pakalpojumiem.

Atbildēt

Patiesība aug no Stučkas universitātes

09.12.2021. 08:50

»

patiesībā

ir vispārzināms - jebkāda "judikatūra", "juridiskā literatūra", "tiesu prakses apkopojumi", "juridiskie komentāri" un taml. šķidri retoriska absolūti NEsaistoša makulatūra taču NAV LIKUMS. Kas (t.i. LIKUMS), savukārt, ir obligāti saistošs VISIEM un attiecībā uz VISU – atšķirībā no iepriekš minētās pseido...


Marksistiski ļeņiniskajā tiesību sistēmā vienīgais ir likums, kompartijas vadošā loma un VDK ziņotāju uzraudzība. Demokrātijās ir cilvēktiesības un likumi, kas tās paskaidro.

Atbildēt

Ferdinands

09.12.2021. 08:34

»

ю

Varbūt tāpēc, ka pirmās instances tiesnesis pieņēma Pietiek lasītājam tīkamu spriedumu


Tāpēc, ka pieņēma saprātīgu spriedumu.

Atbildēt

ю

09.12.2021. 07:17

»

Ferdinands

Nepareizi, rajona tiesas tiesnesis gana gudrs un saprātīgs


Varbūt tāpēc, ka pirmās instances tiesnesis pieņēma Pietiek lasītājam tīkamu spriedumu?

Atbildēt

acīmredzams

09.12.2021. 06:12

»

piekrītu komentam

piekrītu komentam " patiesībā" , ka visam pāri atrodas likums un tikai tad hierarhijā ir visas judikatūras , " prakses apkopojumi" utt...


Ja jums abiem būtu smadzenes, tad zinātu, ka judikatūra ir SPĒKĀ STĀJUŠIES tiesu spriedumi, kas pieņemti balstoties uz likumiem.

Atbildēt

www.govlawyer.lv

09.12.2021. 05:33

Latvijas likumdošana
jau nosaka, ka videonovērošana
nav obligāta apsaimniekošanas darbība.

Vai tiesāšanās [atbildes meklēšana?]
vispār bija vajadzīga???

Atbildēt

piekrītu komentam

09.12.2021. 00:30

piekrītu komentam " patiesībā" , ka visam pāri atrodas likums un tikai tad hierarhijā ir visas judikatūras , " prakses apkopojumi" utt.

Par to savos pēdējās grāmatas ievadvārdos izteicies arī prof K.Torgāns (+) , ka zinātnieku atziņas, judikatūras u.tml. atrodas zemākā nišā nekā LIKUMS.

Ticu un zinu, ka ir advokatu kasta, kas VAR sarunat visās trijās instancēs labvēlīgu lēmumu.Runā NAUDA.

Atbildēt

patiesībā

09.12.2021. 00:06

visnotaļ būtisks un principiāli izšķirošs jautājums: kura (un, galvenais, cik efektīvi) no šajā pašreizējā "valstī" sadibinātajām n-tajām asociācijām un taml. "nagu-ragu kantoriem", kas trekni parazitē visnotaļ apjomīgajā mājokļu īpašumu & komunālbiznesa sfērā uz savu neskaitāmi daudzo apmuļķoto, apkrāpto un aplaupīto "klientu" rēķina, pārstāv un aizstāv dzīvokļu īpašnieku / daudzdzīv. māju kopīpašnieku intereses un likumīgās tiesības?

Atbildēt

Jana

09.12.2021. 00:00

Ķkur biju dzirdējusi, ka Romualds Vansovičš varot arī visās trijās instancēs. Ir neapgažami fakti kādiem cilvēkiem cietušajiem.

Atbildēt

patiesībā

08.12.2021. 23:54

ir vispārzināms - jebkāda "judikatūra", "juridiskā literatūra", "tiesu prakses apkopojumi", "juridiskie komentāri" un taml. šķidri retoriska absolūti NEsaistoša makulatūra taču NAV LIKUMS. Kas (t.i. LIKUMS), savukārt, ir obligāti saistošs VISIEM un attiecībā uz VISU – atšķirībā no iepriekš minētās pseido "juridiskās" makulatūras.

Izmantot kaut kur pa kaktiem sagramstītu "judikatūru" u.c. taml. likumīgā spēkā NEESOŠU tukšmuldēšanu, atļaujoties pat uzdot šo bezjēgas spamu par "juridisku (?????) argumentāciju", ir ne tikai klaji neprofesionāli un nožēlojami diletantiski, bet arī prasti populistiski un vienkārši tizli.

Cita starpā - "judikatūra" (jeb tā dēvētie "tiesu prakses apkopojumi" un taml. "juridiski orientēta" makulatūra) NAV un nevar būt "spēkā esoša" - tieši tāpat, kā burlakromāni, anekdošu krājumi, pasakas un taml. "radošuma izpausmes". ;)

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

08.12.2021. 23:27

»

Tiesnesis

Strupišs šādu sistēmu neizveidoja. Prettiesiski un nepamatoti spriedumi bija arī iepriekš. Tiesa, neko patiesi reformēt viņš arī pagaidām netaisās, tikai mēģina šo to pareizu pateikt


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski repŗesēts disidents /
-------
Ir sacīts: "Nekas nav aizmirsts un neviens nav aizmirsts."

Un, arī: "Aklo vidū vienacis ir valdnieks - pat arī gaužām kŗoplīgs ubags būdams."

Savukārt, kā zināms: "Kurš cīnās, tas, iespējams, var arī zaudēt, bet - kurš necīnās, tas JAU IR zaudējis!"

-----------

Mediju ziņa (2021. gads): "Tieslietu padome (TP, vad.loc. – AT priekšsēdis A. Strupišs) aicina visus sabiedrības locekļus, tai skaitā valsts amatpersonas: 1. Nekritizēt spriedumu pirms tas ir pieejams, bet, izsakot kritiku, ievērot civilizētas diskusijas principus. 2. Respektēt Satversmē un likumos noteiktos tiesas darbības principus un tiesneša neatkarību. 3. Ja ir zināmi konkrēti fakti par korupciju tiesās, ziņot par tiem kompetentām iestādēm, norādot konkrētus faktus un pierādījumus, taču atturēties no tiesas un tiesnešu neargumentētas apvainošanas, kā arī baumu, nepārbaudāmu apgalvojumu un viltus ziņu izplatīšanas."...
-------
Mediju ziņa (2008. gads): Šīs valsts “augstākās tiesas” (AT) priekšsēdētājs I. Bičkovičs esot bijis “spiests atzīt, ka nenoliedz iespēju, ka Latvijas tiesu sistēmā varētu strādāt negodīgi tiesneši”. “Neesmu spējīgs apgalvot, ka tiesu sistēma ir ideālā kārtībā, būtu dīvaini teikt, ka tur nelikumības nenotiek nekad un nekādā gadījumā”, esot “ar zināmu piespiešanos atzinis” Bičkovičs…
-------

“Kurš “lielāks kŗetīns” – augstāk ‘rāpsies’!…”
( O.M.© “Hŗoniskais pjedestāls” – 26.10.2008., Nr.6. )

“Nav, ‘biedri’, šaubu, it nekādu:
Mums lērums ‘slīpu kamerādu’,
Pa “taisnām” tiesām ‘lopā ŗijas’,
Un – jūtas kā iekš Leiputrijas:

‘Kāpj’ Temīdai kā… ma(l)kai virsū,
Un piesedz trekno ‘soģa’… (rumpi),
Ar “mantijām” un “goda” krēsliem,
Kas smird dēļ krimināliem… (mēsliem).

Bet – tā šai MU.ĻĶU Zemē ‘gājis’,
Jau gadiem: tas, kurš citus ‘jājis’,
Un – ķešas par to ‘piestūķējis’,
Ir ‘soģa’ “testu” izturējis:

Tam “tiesu ķēķī” – “goda” vieta,
No “valsts” – ‘par rebēm “alga” cieta’,
Kā cūklopam, kurš SILI bradā,
Un “LUMPE.ŅUS” ‘aiz šnābļa vadā’.

Kurš “lielāks kŗetīns” - augstāk ‘rāpsies’:
Ne vairs ar sīkām “lietām” krāpsies,
Bet – vadīs SISTĒMU un gādās,
Lai ‘čomiem’ “caurumu nav ādās”…”

-----------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Ludis

08.12.2021. 23:17

»

Ferdinands

Nepareizi, rajona tiesas tiesnesis gana gudrs un saprātīgs


Uz foto visi maitas ērgļi sutanās? Pretīgākā profesija zagļu pasaulē. Tiesu sistēmā strādājosie ir nīstama publika, to viņi ir pierādījuši ar savu, gadiem ilgu, darbu!

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

08.12.2021. 23:09

...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski repŗesēts disidents /
-------
Ir sacīts: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, apkaunojoši gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības."

Un, arī: “Katra tauta (t.sk. arī latvāņu lumpenamēbu “titulnācijas” zombiji) ir pelnījusi tādu “valsti” un tādus “vadošos locekļus” (t.sk. arī “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMAS “atbildīgos” šindeŗus u.c. taml. “vienlīdzīgĀKos cūk.lopus”), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot.”

Savukārt, kā zināms: "Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai "vētrainas rosības" imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam"." ;)
-----------

Mediju ziņa (2021. gads): "Tieslietu padome (TP, vad.loc. – AT priekšsēdis A. Strupišs) aicina visus sabiedrības locekļus, tai skaitā valsts amatpersonas: 1. Nekritizēt spriedumu pirms tas ir pieejams, bet, izsakot kritiku, ievērot civilizētas diskusijas principus. 2. Respektēt Satversmē un likumos noteiktos tiesas darbības principus un tiesneša neatkarību. 3. Ja ir zināmi konkrēti fakti par korupciju tiesās, ziņot par tiem kompetentām iestādēm, norādot konkrētus faktus un pierādījumus, taču atturēties no tiesas un tiesnešu neargumentētas apvainošanas, kā arī baumu, nepārbaudāmu apgalvojumu un viltus ziņu izplatīšanas."...
-------
Mediju ziņa (2008. gads): Šīs valsts "augstākās tiesas" (AT) priekšsēdētājs I. Bičkovičs esot "pieļāvuma formā norādījis, ka nevar noliegt negodīgu tiesnešu esamību Latvijas tiesās". Taču "konkrētu ziņu par kādām nelikumīgām tiesnešu darbībām" Bičkoviča rīcībā gan neesot...
-------

"Viss, 'biedri', notiek "likumīgi"!..."
( O.M.© “Hŗoniskais pjedestāls” - 11.11.2008., Nr.6. )

Pie mantijas spiež 'soģis' ķepu,
Un prieka asaru rauš, slepu ~
Par to, kā M.U.Ļ.Ķ.U zemes "valsti",
Māk stutēt "ĶĒĶA tiesas" balsti:

"Vien - "pieļāvuma formā" saku,
Ka "taisnās" tiesas 'sū#u' smaku,
Var "baudīt" katrs, kam ir nāsis ~
Daudz tautas 'soģu' bars ir 'kāsis'...

Bet - nav man ziņu "precizētu",
Ka kāds ar "pantiem" 'andelētu',
Vai 'ceptu "spriedumus" par piķi'!
(Kaut - 'soģiem' piemīt tādi niķi...)

Viss, 'biedri', notiek "likumīgi":
Var "valsti" 'uzmest', "ilgtspējīgi",
Un "prasto pūli" 'izdŗāzt' "tiesās",
Tie, kuriem mantijās pūst miesas!

Tā M.U.Ļ.Ķ.U zemē gadiem darām:
Priekš daudziem "tiesu" BLEFS ir 'garām',
Priekš dažiem - ienesīga 'štelle',
Bet Temīda - kā 'lupatlelle'...

Dēļ tam - var 'soģi trekni paŗīt',
Un 'dajebko' ar "normām" darīt!
(Par labu tiem, kas ‘maksā ragā’:
Kurš 'nebleķo' - tam 'sū#i vagā'...)"
...
Pauž "taisnās" tiesas virsvadība:
"Šai "valstī" valda "likumība",
Un "tiesiskums" tik 'lielā mērā',
Ka - "sajūsmināties" var 'zvērā'!!!..."

-----------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Ferdinands

08.12.2021. 22:42

»

ю

Visu trīs līmeņu tiesneši stulbi. Tikai anonīmais Pietiek lasītājs "gudrs


Nepareizi, rajona tiesas tiesnesis gana gudrs un saprātīgs.

Atbildēt

jaajaa

08.12.2021. 22:25

..."kam un kādos apstākļos jāmaksā par videonovērošanu daudzdzīvokļu mājas koplietošanas telpās UN piegulošajā teritorijā"...es piekritīšu autoram...videonovērošana nav mājas nesoša konstrukcija, jumts (vai pat siltināšana, par ko ir mūžīgs strīds)...pilnīgi privāta darīšana, kam vajag, tas maksā...:)

Atbildēt

fakts

08.12.2021. 21:58

Tā gadās, ja pilnīgi nejēgas tiesājas!

Pilnīgi loģisks iznākums, ja autors uzskata-
"Tāpēc nevienam dzīvokļa īpašniekam apelācijas tiesā nemaz nebija, ko meklēt,"
"Ne aicināts, ne neaicināts uz tiesas sēdi neieradās neviens dzīvokļa īpašnieks"

Atbildēt

www.govlawyer.lv

08.12.2021. 21:24

1. Latvijas likumi par kasāciju
ir/var būt neskaidri (nepilnīgi) uzrakstīti.

2. Tā kā nav publicēta kasācijas sūdzība,
nevar spriest
vai tā bija kvalitatīvi uzrakstīta.

Atbildēt

Manuprāt

08.12.2021. 21:12

Autors ir par daudz kritisks ! Spriedums ir vairāk kā intelektuāls! Diemžēl, kā stāsta sakāmvārds - viens muļķis var uzdot tik daudzus jautājumus, ka pat simts gudrie nespēs atbildēt !
Autoram ieteiktu tomēr nepadoties un meklēt iespējas panākt gan likumību, gan taisnīgumu !

Atbildēt

ю

08.12.2021. 21:00

Visu trīs līmeņu tiesneši stulbi. Tikai anonīmais Pietiek lasītājs "gudrs".

Atbildēt

Civinity - sliktākais apsaimniekotājs

08.12.2021. 20:55

Raksts iesākts ne no tā gala. Iet runa par SIA CS Komercserviss, kuram var vilkt vienādības zīmi ar Civinity, īpašnieki tie paši. Šos abus kantorus neizvēlaties nekādā gadījumā, ja mājai gribat piesaistīt apsaimniekotāju.
Kas tas par apsaimniekotāju, kam nepieder nekāda tehnika? Pliks juristu un bābu kantoris, par kura mutes ļurināšanu jūs maksāsiet, bet vaļā netiksiet. Darbu izpildei tiek piesaistīti kaut kādi bomži, īrētas tehnikas un izpildījums attiecīgs. Prasti starpnieki, kuri nokāsīs mājas īpašnieku naudu, par neko.

Atbildēt

P.

08.12.2021. 20:44

"Kā var nespiegot?" (tm)

Atbildēt

robert

08.12.2021. 20:18

lielākā dalja- korrummpanttu, mantkaariigu, mazizgliitojošu raddiijumi

Atbildēt

interesanti -

08.12.2021. 20:14

kastīju sandriņas murgiem, bet komentārs ielīda šeit

Atbildēt

nu gan tā bāba sapsihojusies...

08.12.2021. 20:13

driģenes ierāvusi, vai?

Atbildēt

300 euro tu-tū

08.12.2021. 19:33

Z āgere, Maksimovs, Bisters ir parasta trijotne, kas tendēta uz atteikšanu.Faktiski pelna naudau AT kontā, jo talāk sūdzēties, izņemot ES un ECT nav kam.


Zemās domās es un mani kolēģi esam par AT priekšsēdi, jo , kā priekšsēdis lielījās kādā intervijā , tad viņu amatā esot iecēlis / uzaicinajis/ fotogrāfijā redzamais cilvēka eksemplārs trešajā rindā pirmais no kreisās ( reiz pagātnē LL grāmatas " Tiesāšanās kā ķēķis personāžs, kuram reiz bija skandāla pēc japamet savs augstais amats).

Cik nacies sastapties ar AT Rīcības sēdi, tad ir dokuentali pieradījumi, ka tajās virsotnēs saskatāmas koruptīvi elementi.

Atbildēt

Labs!

08.12.2021. 19:29

Tieslietu reformēšana nesniedzas tālāk par tiesnešu atalgojuma palielināšanu.
👏👏👏

Atbildēt

Tiesnesis

08.12.2021. 19:17

Strupišs šādu sistēmu neizveidoja. Prettiesiski un nepamatoti spriedumi bija arī iepriekš. Tiesa, neko patiesi reformēt viņš arī pagaidām netaisās, tikai mēģina šo to pareizu pateikt.

Atbildēt

nožēlojami !

08.12.2021. 19:13

Paliek baisi iedomāties kādus lēmumus deģenerāts valstgribis pieņēma būdams ECT tiesnesis, lai pielabinātos bordelim, kuru kļūdaini dēvē par tieslietām! Vai ir vērts papētīt šos spriedumus un publicēt pērles ?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

FotoAizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr arī par tautu domāja. Vismaz tā varētu likties, pārlūkojot mediju publikāciju virsrakstus
Lasīt visu...

21

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

FotoVācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc tam tās atkal atkarot. Bērboka uzskata, ka nepieciešama jauna NATO stratēģija, kas ļautu nekavējoties un vispusīgi atvairīt Krievijas uzbrukumu. Baltijas valstu aizsardzība tad vairāk gultos uz Vāciju. Tā ka, iespējams, drīzumā Dievzemītē atkal būs pa pilnam vācu puišu, meiču un, velns viņu zin’, kas tur vēl dienē.
Lasīt visu...

21

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

FotoEnerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To mēs redzam gan Ukrainā, gan nu jau arī pavisam blakus Somijā un citviet Eiropā. Nebūsim naivi, tas nenotiek bez vietējo enerģētikas jomas pārstāvju iesaistes, – viņi ir kļuvuši par daļu no Krievijas energosistēmas. Daži neapzināti, jo viņi vienkārši dara profesionāli savu darbu, daži arī ļoti apzināti, pārstāvot Krievijas intereses Latvijā.
Lasīt visu...

21

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

FotoAttiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir vietējo krievvalodīgo identitātes konsolidācijas punkti. Un sociologiem ir daudzmaz skaidrs, kāpēc tas tā. Tie nav gluži piederības atraktori. Par tiem kalpo tā pati māju izjūta, un par to cits stāsts (cik plaši ietver mājas, sēta vai reģions Pribaltika).
Lasīt visu...

21

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

FotoTagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu Saeimas telpās. Nākamajā rītā deputāts tika palaists brīvībā. Kaimiņam kā aktierim izdevās izcila performance – samulsums, bailes, pēc tam varonīga apņēmība, kas atspoguļojās viņa sejā dažādos veidos. Tolaik Kaimiņam un viņa partijai vēl bija daudz fanu, kuri gaidīja elka iznākšanu no cietuma. Tā gan tagad ir tāla pagātne.
Lasīt visu...

6

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

FotoKopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan Rietumu (angļu, vācu, franču valodās) puses. Tas ir mega krahs, ko patlaban Rietumi piedzīvo ar savām ilūzijām un pārpratumiem par Krieviju.
Lasīt visu...

21

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

FotoPriekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:
Lasīt visu...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...

Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....