Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Arvids

29.07.2021. 20:30

Vai tiešām šajā valstī vēl ir sastopams kāds, kurš bez attiecīgas samaksas fano par šo nīkulīgo, badīgo un mūžam neskūto vīreli?

Atbildēt

Cilvēktiesību vertība Latvijā divu nezināmu kokteiļu potes

29.07.2021. 20:30

Kas latviešu valoda bez cilvēktiesībām?

Atbildēt

Komunistu paranoja - deokupācija

29.07.2021. 19:53

»

paranoju vajag ārstēt

Kāds tam sakars ar raksta tēmu


Vistiešākais sakars, ja ir smadzenes.

Kamēr pseidopatrioti imitē cīņu par drukātiem mācību materiāliem, tikmēr krievu okupanti turpina pārkrievošanu interneta vidē.
https://youtu.be/XK5579dZFRc
Vai šāda mācīšanas metode nav visklajākā divvalodība, okupantu pēcnācējas Kristinas Kižlo izpildījumā ? (latviete būtu Kristīne)

Atbildēt

paranoju vajag ārstēt

29.07.2021. 19:45

»

Komunistu paranoja - deokupācija

Ierakstot gogles tulkotājā...


Kāds tam sakars ar raksta tēmu?

Atbildēt

HH

29.07.2021. 19:35

Komunistu/čekistu apsēstais «Preses nams» ir kopš 1991.gada atbrīvots no sociālā nodokļa maksāšanas.

Latvijas Republikas Augstākās Padomes priekšsēdētājs A. GORBUNOVS

Latvijas Republikas Augstākās Padomes sekretārs I. DAUDIŠS

Rīgā 1991. gada 12. jūnijā

https://likumi.lv/ta/id/67944-par-akciju-sabiedribas-preses-nams-atbrivosanu-no-sociala-nodokla-maksasanas

Atbildēt

prātiņ,nāc mājās!

29.07.2021. 19:32

»

Andris

Zālītei spožāka pielīšana sanāca. Šitā saprazdama savu nevērto vietu hierarhijā mēģina pielīst ar "dzejdare"... Saprotams ,ka 'plānā galdiņa urbējiem" oienākuši īpaši smagi laiki un izskatās uz neatgriezšanos. Varbūt viltvārdis apžēlojās un izgādā jaunvārdu izgudrotājas amatu...


Interesanti,kāpēc Zālītei vai Langai būtu "jāpielien"Levitam?Drīzāk Levits ,ņemot vērā viņa inteliģences līmeni,varētu gribēt 'pielīst'"viņām abām.Un kas ir tie abi jaunuņie ziķeri?Nav plānā galdiņa urbēji ar "progresīvajiem meinstrīmistiem"raksturīgo nekaunību?

Atbildēt

grēta

29.07.2021. 19:30

»

nu un

ko jūs glābjat, kukūparazīti


nevienu. jo normāliem cilvēkiem ir dzīve, nevis pseido kultūras strāvojumi. atradušies, garīgās pasaules kopēji. bez valsts dotācijas nekā - ja naudu valsts nedod, tad visa kultūra paliek personiskajā internetbankā.

Atbildēt

Komunistu paranoja - deokupācija

29.07.2021. 19:09

Ierakstot gogles tulkotājā:
occupant - tulkojumā redzam - "iemītnieks" (tieši tā arī jūtas krievu okupanti Latvijā)

Tikai tādēļ, ka manu pilsētu vai ciemu ir iecienījuši krievu miljonāri un zaglīgie Latvijas nodevēji, mēs tiekam aplikti ar nodokļiem, kas pārsniedz daudzu pamatiedzīvotāju ienākumus un manus principus attiecībā uz nodokļiem vispār.
Un cik pazīstams scenārijs, precīzi tāpat rīkojās krievu okupantu priekšteči 1940.gadā, pret latviešu saimniekiem, tos vienkārši apliekot ar nepaceļamiem nodokļiem. Vēlāk jau sekoja brutāla īpašumu atņemšana, nošaušana vai izsūtīšana uz Sibīriju, lai atbrīvotu vietu krievu militāristiem un visādiem salašņām no PSRS.

Atbildēt

dzejdarei(savāds nosaukums)

29.07.2021. 18:59

Uzraksti labāk kādu odu viņam par godu,tas būs labāk.Kā notiek dzejas darināšana?Kāpēc neviens gleznotājdaris operdacis,dziesmudaris nav pieteikušies?

Atbildēt

Andris

29.07.2021. 18:54

Zālītei spožāka pielīšana sanāca. Šitā saprazdama savu nevērto vietu hierarhijā mēģina pielīst ar "dzejdare"... Saprotams ,ka 'plānā galdiņa urbējiem" oienākuši īpaši smagi laiki un izskatās uz neatgriezšanos. Varbūt viltvārdis apžēlojās un izgādā jaunvārdu izgudrotājas amatu....

Atbildēt

kukū

29.07.2021. 18:39

dzejniekiem vajadzētu pastrādāt 23h biešu vagā vai slimnīcā - tad viņi beigtu tēlot nācijas glābējus. neko jūs neglābjat, parazīti.

Atbildēt

Lasītājs

29.07.2021. 18:21

Par lielveikaliem vēl tā--- ar tām valodām, bet visādas izkārtnes ar angļu valodā nosauktajiem krodziņiem un Latvijas firmām, gan vajadzētu aizliekt. Te nav ASV vai Britānija, bet LATVIJA!
Kas attiecas uz darba ņēmējiem, tad krievu valodu vajadzētu zināt, Latvijā 40% krievvalodīgo. Vai vajadzīga angļu, domāju ka nē, Latvijā angļu praktiski nav. Un nekur krogos, veikalos--- Rietumeiropā, ja tā nav Britānija, pārdevēji nezina angļu valodu! Pat viesnīcas kafejnīcā Francijā (Parīzē), viesmīles mācēja runāt tikai franciski.

Atbildēt

Karote

29.07.2021. 17:57

Pavisam viegli Levitam var piedot viņa pušķotos teicienus, jaunvārdus, kaut kādas neveiklības.. ļoti viegli. Diemžēl, viņa darbošanās sausais atlikums, ja neskaita dažas skaistas ,no dzīves atrautas deklarācijas, reālajos darbos ir padevība piešķirot partijām pašām sev čunguru no mūsu kabatām, padevība nodokļu reformu jomā, utt, jeb faktiski visā, kas ir ārpus skaistas pačalošanas par "latviskumu", bet ļoti tieši ietekmē jebkura LR pilsoņa dzīvi.Un, kādu tad var vēlēties vērtējumu? Nelga, lupata, visstrādnieks ar rezerves pasīti. Kā kas, pačibēs uz ērtākām zemēm.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

FotoKurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī drošības garanta – nākamā Latvijas prezidenta – atlases un ievēlēšanas intriga. Izrādās, ka bez Lemberga nevar. Tāda ir cena, ja valdības koalīcija nespēj vienoties par vienu kopēju Valsts prezidenta kandidātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

FotoLaikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus. Lai arī patīkamāk noteikti būtu svinēt Latvijas svarīgāko uzvaru, diemžēl nāksies brīdi uzkavēties arī šajā publiskās diskusijas laukumā, īsi atvairot izdarītos metienus pa maniem vārtiem.
Lasīt visu...

8

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

FotoTā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.
Lasīt visu...

21

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

FotoKas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks.
Lasīt visu...

3

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

FotoPēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila Saksa-Konstantinova apgalvojumiem presē, šo rakstu vēlamies sākt ar diviem būtiskiem jautājumiem. Kurš ir atbildīgs par ekspertu ekspertīzes kontroli, un kā pasargāt mūsu bērnus un sabiedrību no stigmatizējošu un veselību apdraudošu naratīvu veidošanās sabiedriskajā domā?
Lasīt visu...

21

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

Foto“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par to, ka pēc prezidenta ievēlēšanas nevajadzētu veidot citu koalīciju. To viņš uzsver “Neatkarīgās” raidījumā, kurā piedalās visi trīs prezidenta amata kandidāti un kā eksperts – bijušais Valsts prezidenta kancelejas šefs Mārtiņš Bondars (Vairas Vīķes-Freibergas laiki). “Prezidenta dēļ koalīcija sastrīdas? Tas nav nopietni,” Pīlēns pabeidz domu.
Lasīt visu...

21

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

FotoGrūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut ko tādu, ko nosauca par prokremlisku – proti, nedraudzīgu mūsu kopējam stāstam. Kāpēc neko tādu mēs no viņa nedzirdējām iepriekšējos četrus gadus, lai gan utaino šovinistu grūpijas un virsvadītāji tāpat darīja savu darbu. Un – ne tikai Saeimas namā.
Lasīt visu...

21

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

FotoLatvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no citām disciplīnām/zinātnēm. Arī atsevišķa Latvijas vēsture ne, bet tā tiks mācīta pasaules vēstures kontekstā. Lai plašākai publikai palīdzētu saprast diskusiju, vēlētos dalīties ar to, kas ir vēsture, kāpēc tā jāmāca un kādu vēsturi vajadzētu mācīt mūsu skolās.
Lasīt visu...

21

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

FotoPersonīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu ceļmalā stāvošos zemniekus vai teiktu iedvesmojošas runas meijām greznotos tautas namos. Pats galvenais ir, lai nākamais prezidents būtu spējīgs vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos. Lai viņam būtu izveidoti labi personiskie kontakti ar visiem Eiropas, ASV un NATO līderiem un lai viņam vienmēr būtu iespēja ar tiem sazināties un paust savas bažas par Eiropā un pasaulē notiekošo. Un arī lai ārvalstu partneri savukārt cienītu mūsu prezidentu un zinātu, ka viņa domās ir vērts ieklausīties.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...