Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Laiks parādīt Putinu un pārsteigt mugurkaulu.

13.05.2022. 20:29

Vecs ebrejs māca pasaulei.

Atbildēt

Bet zēniem, par muļķi maksā...

06.03.2022. 22:02

»

Arvids

Izlasot kārtējo Viltvārža sacerējumu ir tāda sajūta, ka būtu iekāpis suņa sūdā


Vai tiešām mūsu knābju cēlējam nav zināms, neviens nepačukst, ka tiklīdz radio, vai Tv izdzird viņa balsi, cilvēki izslēdz aparātus? Jebšu pats priecājās, ka ticis pie muldēšanas?

Atbildēt

Sve

05.03.2022. 15:37

»

vot

Plānprātiņ Egīliņ, negaidi ne mirkli, beidz savu demagoģisko tukšrunātību, paņem plinti un rādi reālu priekšzīmi...


Tev ar galviņu kaut kas, gribi Eiropā lai karš būtu, es nē nav ko līst kur nevajag.

Atbildēt

džons

04.03.2022. 17:40

zžiidčjekist smirrdosh vēmekļii

Atbildēt

millers

04.03.2022. 17:10

»

Kas sagaida eiropu šonakt

Pagājušajā naktī krievi sagrāba atomelektrostaciju kur spridzināja un labi ka nesabojàja pagaidām kādu bloku. Tad tu neteiktu ka esmu vel te. Daudzi spodrinās spalvas un kabinās ordeņus uz šī kara rēķina. SLAVA UKRAINAI...


google maps ir tāda vietne, kura rāda valdošos vējus visos kriev. reģ. tā tad, ja uzsper gaisā aes, tad kopš vakard. pūš uz kriev. pusi -plus tāl. austr.un to galu, ha-ha, paši sev taisa sūdus

Atbildēt

lūk piemērs

04.03.2022. 17:02

»

Kārtējais košerizstrādājums

Saplīsuša preža negadījums ar nezināmu izcelsmi, ar nesaprotamu izceļošanu, ar gandrīz nezināmu tautību, ar nezināmu pavalstniecību, ar nezināmu VDK virsnieka rangu, ar nezināmu ilumināta-masona-cionista rangu, ar nezināmu izglītību, ar nezināmu seksuālo orientāciju, ar negaidīti pēkšņu ierašanos Latvijā...


kādas medusmaizes ikdienas tiek pasniegtas krieviem.nevajadzēs ne piekto kolonu,ne ždanokas krievu savienību,nekā.Un šādi murgotāji cer ,ka vienīgi viņi paliks dzīvi pēc krievu iebrukuma un tiks brīnumainā kārtā iecelti saulītē pēc jaunās varas nostiprināšanās.Pārējiem,valsts prezidentu ieskaitot,būs beigas.Protams,ja komentāra autors ir garīgi slims,tad atvainojos.Saeimai jau sen bija jāpieņem likums,kas ļautu sodīt sādus ļaunprātīgus,valsti graujošus rakstītājus,ja vien viņi ir pieskaitāmi.

Atbildēt

IM

04.03.2022. 16:57

Mūsējie visi kā viens ir apsēsti ar Putina ļaunumu. Nu un tad iedomājieties, kaut vai uz mirkli, kāds Aplauziens viņus gaida ja patiesībā Putins tomēr izrādās ka ir labais. Turpmāk pat interesanti būs vērot kādi tik meli nāks ārā, no kādas tik informācijas tauta tiks atslēgta, kādas tik darbības netiks veiktas lai elitei nebūtu jāpiedzīvo lielais Aplauziens. Bet Patiesība uz Eiropu jau nāk, un nāks jo Putinam nekas cits neatliks kā laist to Eiropai virsū. Patiesība plosīs Eiropu, liks apsēstajiem saprast savu nolemtību apsēstībai un protams ka apsēstie centīsies atbrīvoties no nolemtības apsēstībai.

Atbildēt

Arvids

04.03.2022. 16:47

Izlasot kārtējo Viltvārža sacerējumu ir tāda sajūta, ka būtu iekāpis suņa sūdā.

Atbildēt

Citāts

04.03.2022. 16:44

Tā vietā, lai domātu, kā, piemēram, apejot formālu kara stāvokli ar Krieviju, tomēr sniegtu reālu militāru palīdzību Ukrainai, valdošo partiju politiķi, jo īpaši JKP, ierastajā stilā nodarbojas ar populistisku PR. Aicina graut pieminekļus, riskējot ar smagu sabiedrības konfrontāciju, domā, kā pārdēvēt ielas, piešķirt un atņemt pilsonību, dāvā un atņem valsts apbalvojumus.

Tauta no Valsts prezidenta gaida ārkārtas apstākļiem cienīgu uzrunu? Aizmirstiet! Tā vietā tā saņem viņa pārziņā esošā Ordeņa kapitula aktivitātes – Viestura ordeņa piešķiršanu Zelenskim (kurš pie labākās gribas Kijivas bunkurā to nevar saņemt) vai Triju Zvaigžņu ordeņa atņemšanu vienam no retajiem Krievijas lieluzņēmējiem, kurš atļāvies iebilst Putina karam Ukrainā, Pjotram Avenam. Ir dažādi veidi, kā palīdzēt tiem, kuri cīnās par savu un mūsu brīvību. Ir drosme, un ir liekulība, lieloties ar izteikumiem vai lēmumiem, kurus pieņemot riska nekāda.

Atbildēt

Jūs pat neesat cienīgi...

04.03.2022. 16:30

»

Pļava

Visi zin, nākamā būs Baltija. Pat Kijevas mērs Kļičko spēj ziņot par patieso stāvokli, mūsu eksperti tikai lej ūdeni un pirmā persona vispār neko, atkal varam nežēlīgi satraukties un ziņas meklēt paši, kas dezinformācija, kas patiesība, pie mums šķiet to nezin neviens, tātad, ja kas notiks - tas būs...


Pašu mājas kangari(5kolonna), ir daudz bīstamāki.par ārējo apdraudējumu! Nu paklausieties, ko sludina 3 vīri silē, ko sludina zēmaņu pasakas teicēji, brīvības runātāji, pudiķi, krapānes, šleseri, jurčas, rublovski, krištopāni un pārējie spīdekļi, tad krieviski runājošo sacītais, nav pat uzmanības vērts! Ja vēl paklausās mūsu "gaišo, radošo" murgus, tad krieviem pat tanki nav vajadzīgi, lai brauktu ciemos uz palikšanu!!!

Atbildēt

IM

04.03.2022. 16:21

»

pensionare

Bet es to nezināju! Paldies ka apskaidrojāt! Tā kā esmu baltkrieviete, varbūt mainīt dzīves vietu? Vai vienkārši to izdarīt


Jūs pārbaudiet sevi uz apsēstību.
Ja pieturēties pie domas ka "Krievija tomēr visā visumā ir normāla valsts kā visas citas" Jūs nevarat noturēties ilgāk par 1 min., tas ir ja mazāk kā minūtes laikā Jūs nonākat pie domas ka Krievija ir visu ļaunumu ļaunums tad ieteiktu vispirms meklēt palīdzību pie psihologa. Tad Jūs esat apsēsta ar tādu ļaunuma paveidu kā "ļaunums uz Krieviju". Tā ir apsēstība ar kaut ko, vai uz kaut ko. Uz momentu tai var būt saasinājums.

Atbildēt

Pahans, no lumpeņiem...

04.03.2022. 16:13

»

Taisna Tiesa

Putins ir ANTIKRISTS un viņš ir jānovāc! Tikai tad cilvēki, varēs būt brīvi


Kad tiks iznīcināta ļaunuma impērija, tikai tad varbūt kas mainīsies. Viena uts, ir tikai redzamā daļa...

Atbildēt

Kas sagaida eiropu šonakt

04.03.2022. 15:47

Pagājušajā naktī krievi sagrāba atomelektrostaciju kur spridzināja un labi ka nesabojàja pagaidām kādu bloku. Tad tu neteiktu ka esmu vel te. Daudzi spodrinās spalvas un kabinās ordeņus uz šī kara rēķina. SLAVA UKRAINAI🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦

Atbildēt

Valstsgribim

04.03.2022. 15:28

ej na h*j!

Atbildēt

Pļava

04.03.2022. 15:25

Visi zin, nākamā būs Baltija. Pat Kijevas mērs Kļičko spēj ziņot par patieso stāvokli, mūsu eksperti tikai lej ūdeni un pirmā persona vispār neko, atkal varam nežēlīgi satraukties un ziņas meklēt paši, kas dezinformācija, kas patiesība, pie mums šķiet to nezin neviens, tātad, ja kas notiks - tas būs negaidīti un sāksies neiedomājams haoss, kas tikai pastiprinās postažu.

Atbildēt

pensionare

04.03.2022. 15:24

»

IM

Krievija ir liela normāla valsts, viens no pasaules ģeopolitiskajiem centriem. Krievija ir Patiesības valsts tikai par tik, par cik ES ir Meļu Savienība, Krievija ir Gudrā zeme par tik, par cik Latvija ir Muļķu zeme


Bet es to nezināju! Paldies ka apskaidrojāt! Tā kā esmu baltkrieviete, varbūt mainīt dzīves vietu? Vai vienkārši to izdarīt?

Atbildēt

beta

04.03.2022. 15:12

Un vēl. Ir jāziņo policijai pr visiem naida kurinātājiem pret krieviem kā tautu, man laiks ir, panazām sekoju līdzi un informēju. Tas ir svarīgi.

Atbildēt

Ziedonis

04.03.2022. 15:02

Balta pūka atlido pa vējiem ,Te nu dīgt un iesakņoties sāk …

Atbildēt

Vērotājs

04.03.2022. 14:26

Kaut kā nedzirdēju, ka kāds būtu briemīgi uztraucies un protestējis vai ieviesis sankcijas, kad bombardēja Dienvidslāviju, Iraku un vēl citas valstis. Ar ko viens militārs uzbrukums atšķiras no cita-saprast nevaru. Ja bombaredējam pilsētu demokrātisko vērtību vārdā un no parezajām lidmašīnām, tad viss kārtībā?

Atbildēt

Putins ir kabalistu

04.03.2022. 14:02

»

Taisna Tiesa

Putins ir ANTIKRISTS un viņš ir jānovāc! Tikai tad cilvēki, varēs būt brīvi


sabiedrotais. Arī Zeļenskis. Kad beidzas kārtējās sarunas starp Ukrainas un Krievijas pārstāvjiem, visi smaida un spiež cits citam roku. Cionistu atmosfēra.

Atbildēt

Kārtējais košerizstrādājums

04.03.2022. 13:09

Saplīsuša preža negadījums ar nezināmu izcelsmi, ar nesaprotamu izceļošanu, ar gandrīz nezināmu tautību, ar nezināmu pavalstniecību, ar nezināmu VDK virsnieka rangu, ar nezināmu ilumināta-masona-cionista rangu, ar nezināmu izglītību, ar nezināmu seksuālo orientāciju, ar negaidīti pēkšņu ierašanos Latvijā, ar nezināmu uzdevumu šeit Latvijā, ar ezināmām valodu zināšanām, ar nesaprotamu latviešu valodu, ar neskaidru dikciju, ar itkā murgainām idejām, utt. Statistika tomēr ir laba lieta - domāju ka te "nezināmo" PIETIEK lai nebūtu nekādu šaubu kas šis izstrādājums patiesībā ir.

Atbildēt

IM

04.03.2022. 12:48

»

es

nevienu nespēju aizsūtīt, es varu tikai "pasūtīt


Nav skaidrs kas ir Tavs ienaidnieks, Meli vai Patiesība.

Atbildēt

IM

04.03.2022. 12:47

»

Amigo

Vai tad Krievija būtu tā "patiesības un laimes zeme


Krievija ir liela normāla valsts, viens no pasaules ģeopolitiskajiem centriem. Krievija ir Patiesības valsts tikai par tik, par cik ES ir Meļu Savienība, Krievija ir Gudrā zeme par tik, par cik Latvija ir Muļķu zeme.

Atbildēt

es

04.03.2022. 12:30

»

IM

Neviens te neko nevienam neliedz, tas taču pats par sevi sen saprotams. Kāda jēga bija to atgādināt...


nevienu nespēju aizsūtīt, es varu tikai "pasūtīt".
Un netaisos nekur bēgt, ja naidnieks nāks pa durvīm, dabūs ar pannu pa galvu. Man nav ko zaudēt.

Atbildēt

Taisna Tiesa

04.03.2022. 12:18

Putins ir ANTIKRISTS un viņš ir jānovāc! Tikai tad cilvēki, varēs būt brīvi

Atbildēt

IM

04.03.2022. 11:39

»

bet

sen jau neviens neliedz doties uz vienīgās "patiesības" zemi


Neviens te neko nevienam neliedz, tas taču pats par sevi sen saprotams. Kāda jēga bija to atgādināt.
Ja tie bija tavi meli tavs "feiks", ar patieso domu aizsūtīt, tad kā tu to izdarīsi? Tu taču esi pret karu, pret spēka lietošanu. Bez spēka lietošanas taču nevienu nekur nevar aizsūtīt.
Tev gan iesaku uzmanīties ar "feiku" laišanu. No Ukrainas piemēram drīz vien tādi "feikotāji" pa galvu pa kaklu izmantos iespēju brīvi pārvietoties projām.

Atbildēt

!

04.03.2022. 11:36

»

domājiet paši

Esmu izbrīnīts, neviens, ne paši, ne bērni, to Vid muitnieki miljonāri nedodas uz Ukrainu. Savas villas Portugālē ,gan uztur pie dzīvības


Na partijnieki ar vienotību pediņiem arī nav vēl Ukrainā, un nav dzirdēts ka gatavojas izbraukt no LV.

Atbildēt

Samānijās

04.03.2022. 11:33

Par iestāšanos ES Tauta nobalsoja, jo bija solīts, ka pensijas un algas, bērnu pabalsti, būs kā Vācijā, Anglijā.

Atbildēt

domājiet paši

04.03.2022. 11:02

Esmu izbrīnīts, neviens, ne paši, ne bērni, to Vid muitnieki miljonāri nedodas uz Ukrainu. Savas villas Portugālē ,gan uztur pie dzīvības.

Atbildēt

Dans

04.03.2022. 10:40

»

IM

Kas tad te, Melu Savienības Muļķu zemē var vēl kaut ko komentēt...


Melu impērijas gals ir tuvu! Priecājos, ja mani mazbērni dzīvos bez šīs te kroplīgās, melīgās, trīskosīgās iekārtas kuru kretīniskie amerikāņi sauc par demokrātiju. Ja kādam ir citas domas tad lai iepazīstas ar vēsturisko amerikāņu demokrātijas ieviešanu Irākā, Somālijā, Dienvidslāvijā, Afganistānā! Forši vai ne! Visi tur tagad dzīvo šokolādē! Būtu jau jautri, ja nebūtu tik pretīgi! Iznīcinātas, izlaupītas valstis, simtiem tūkstošu nogalinātu cilvēku! Tā ir demokrātijas ieviešana pasaulē...,amerika, kopā ar saviem vasaļiem Eirofašistiem ir nolādēta Melu impērija

Atbildēt

Kāda patiesība?

04.03.2022. 10:29

»

IM

Kas tad te, Melu Savienības Muļķu zemē var vēl kaut ko komentēt...


Krievijieši vienmēr ir melojuši. Jau tad, kad Ulmanim solīja palikt savā vietā, "kad ienācis draudzīgas valsts karaspēks", vai vismaz ļaut viņam emigrēt uz Šveici, bet patiesībā aizvedot uz Krieviju un nomaitājot. Melot un izrēķināties ar patiesības teicējiem ir viņu patiesā "morāle".

Atbildēt

kas nu ko kūda mēs zinām gadsimtus

04.03.2022. 10:27

»

Patiesais

Ja turpināšies Ukrainas kūdīšana no Eiropas puses, tad būs atomkarš? Beidzot ir jāpaliek nopietniem, un meklēt pareizu izeju no šīs gtlobālas situācijas


un nav cerību, ka tas beigsies...GLUPIEM MAKARONIEM GLUPO MAKARONU ALGA. KATRS PIE SAVĀM NELAIMĒM VAINĪGS PATS.

Atbildēt

jāuzņem ir

04.03.2022. 10:24

bet nebūs jau ko uzņemt... ja visās valstīs sēž idioti, seks problēmu, virzas, grētu, SĀLSŪDENS...'zinātnieki'... PALĪDZIET KĀDS, nogaliniet mūsu draugu puķinu, vieim bikses pilnas. GAISA TELPU URKAINA PRASA SLĒGT...............................VAI KAUNS NAV NU NEMAZ???????????????????????????

Atbildēt

kaķa smiekli

04.03.2022. 10:09

»

KKK

Tūlīt žīdelis pacels sev un savai soskai aldziņu dubultā vēlreiz. Pokui uz visiem citiem. Un par Ukrainu ir tā, ka tā ir pasaules viskorumpētāko valstu desmitniekā un viņu banģugāni slaveni visā Eiropā un ne tikai


Nerunā muļķības, klausi Levitu ))
Ja viņš saka ka tur ir sekmīga Ukrainas attīstībA un vitāla demokrātija, tād tā arī ir.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Muļķība tik drīz nav gāžama, tomēr visi sauc, cik spēka, – palīdziet, glābiet Ivetu!

FotoŠī ir patīkama atkalredzēšanās ar sabiedriskās politikas centra “Providus” direktori un vadošo pētnieci, augstās Sorosa mācības koordinatori un vieslektori Latvijas augstskolās Ivetu Kažoku. Vecajā paziņā vēl kvēlo uguns, verd dzīvības sulas un neapdzēšams cīņas gars, īsi sakot, Iveta kustas kā dzīvsudrabs!
Lasīt visu...

21

Šis bija labs samits

FotoNATO samits Madridē ir noslēdzies. Nepārspīlējot var teikt, ka tas bija viens no būtiskākajiem pasākumiem Alianses pēdējo desmitgažu un arī Latvijas vēsturē.
Lasīt visu...

21

Kļūdainais “kļūdu labojums” aptieku noteikumos ir lielveikalu un lielo slimnīcu, nevis pacientu interesēs!

FotoTiekoties ar Veselības ministrijas Farmācijas departamenta pārstāvi Artūru Grīgu, Latvijas Pensionāru federācija un citu organizāciju pārstāvji atkārtoti lūdza apturēt t.s. “Aptieku noteikumus”, kas topošajā redakcijā būtiski lobētu lielveikalu un lielo slimnīcu intereses, bet pilnībā atstātu novārtā iedzīvotājus, kuri dzīvo mazapdzīvotās vietās.
Lasīt visu...

21

NATO superplāns “Baltijas slazds”

FotoIgaunijas premjere Kaja Kallasa atklāja žurnālistiem, ka NATO aizsardzības plāns attiecībā uz trim Baltijas valstīm paredz atļaut Krievijas bruņotajiem spēkiem tās ieņemt un pusgadu marinēt krievu zaldātus ES pažobeles ekonomiskās krīzes, politisko intrigu un sodomijas purvā. Ja okupanti šajā laikā nenojūgsies un paši neaizmuks, tad pēc 180 dienām Baltijas zemes atbrīvošot (lasi – pievienošot atpakaļ ES).
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, es atkal mēģināšu tiesāties un šoreiz kā tēvs un vīrietis gan noteikti uzvarēšu! Es un mans spēcīgais gars!

FotoUn tagad pats svarīgākais. Tas, kas notiks tālāk, ir sekojošais. Es savā un savu bērnu un ģimenes vārdā vērsīšos tiesā pret Latvijas Republiku. Pret Levita, Kariņa, Rinkēviča, Pabrika, Dzintara režīmu. Tā būs pirmā tiesvedība valsts vēsturē, kur vienlaikus politiķis, vīrietis un tēvs cīnīsies par savu bērnu interesēm. Cīnīsies un uzvarēs Latvijas valsti, pierādot, ka Latvijas valsts politiski un materiāli izrēķinājās ar Gobzema ģimeni, tostarp aizskarot divu nepilngadīgu bērnu intereses.
Lasīt visu...

6

Vēstule ģenerālprokuroram Stukānam: par naida noziegumu jāsaņem reāls cietumsods

Foto"4. maija deklarācijas klubs" vēršas pie Jums, lai rastu jēgpilnu risinājumu naida nozieguma izpausmei, kas norisinājās šā gada 20. maijā pēc gājiena "Par atbrīvošanos no padomju mantojuma" un ir satraucis visu Latviju. Gājiens bija mierpilns, vērsts uz demokrātiskas Latvijas valsts nākotni, kura sevī ietver tos mūsu valsts iedzīvotājus, kuri savās domās un rīcībā ir pret agresiju kā Latvijā, tā arī Ukrainā.
Lasīt visu...

21

Anitas Muižnieces dubultie standarti ciniski turpinās

FotoŠā gada maija beigās Valsts policijas (VP) Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes 2. nodaļa nosūtījusi prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai kriminālprocesu pret maksātnespējas administratoru un viņa pilnvarotu personu, kuri gandrīz desmit gadu laikā no maksātnespējīga uzņēmuma piesavinājušies vairāk nekā 1,4 miljonus eiro
Lasīt visu...

13

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

Foto22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu, kura mērķis ir atjaunot mūsu ekosistēmas un atgūt dabu visā Eiropā – gan lauksaimniecības zemēs un jūrā, gan mežos un pilsētvidē. Komisija arī apstiprināja priekšlikumu par 50% samazināt sintētisko pesticīdu lietošanu līdz 2050. gadam.
Lasīt visu...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nenopietnā rotaļa

Vasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu...

Foto

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

Vakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas...

Foto

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

Tautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana...

Foto

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

Kad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts...

Foto

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

Es pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas...

Foto

Par "audzēšanu"

Nekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari...

Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...