Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Brawo

14.05.2022. 12:07

Kāds jaunums. Tā ir bijis 40 gadu. Apgaismība brawo

Atbildēt

:(

11.05.2022. 16:44

»

Aga

Ir aizdomas, ka VP ir pilnīga katastrofa. Mums faktiski nav policijas. Ir faktiski konflikta brīdī paralizēta iestāde


Tāds jau arī ir bijis mērķis. Jocīgas sakrišanas: Godmanis - Savickis- Godmaniete...Trofimovs: valdība- VDK - iekšlietu ministrija...

Atbildēt

Jautājums

11.05.2022. 16:40

»

?

Vai tad to konfliktu Ukrainā neizprovocēja Baidena administrācija


Tieši kā? Vai Baidena administrācija bija pārģerbušies un no krievu puses Ukrainas teritorijā iemaršējošie "zaļie cilvēciņi"?

Atbildēt

?!

11.05.2022. 15:57

tu agresiju pret DIENVIDSLĀVIJU,tieši pret SERBIJU NOSODĪJI,pret KADDAFI VALSTI un tā nogalināšanu NOSODĪJI un tt.Atradies vērtētājs,daudz saradies no pažobelēm.

Atbildēt

kā izrdās , arī ministre

11.05.2022. 15:25

Satversme vainīga, Latvija vainīga!!! Ebreju Levitu vēl nepiesauca.....

Atbildēt

nu nu

11.05.2022. 14:54

»

ASV protektorāts Latvija

Nav atbalstāma ne komuniska, ne fašisma ideoloģija un simboli. Tāpēc policija pareizi darīja, ka neļāva ar šādiem simboliem atrasties sabiedriskā vietā


Komunisma un rusisma ideoloģijas ir visbīstamākie fašisma paveidi. Pret to adeptiem būtu jāparedz, ka tie tiek izsludināti ārpus likuma.

Atbildēt

mēslam

11.05.2022. 14:52

»

Ezis

Latvijā ir Latvijas karogs,te nebūs Azov korogu vai citu simbolu


Krievu karoga kāts tev dirsā, tā, ka gals pa muti izlien laukā, būtu tieši laikā.

Atbildēt

nekā dīvaina

11.05.2022. 14:50

Iekšlietu ministrija ir tāda, kādu to selekcionēja Latvijas ienaidnieki: Čevers, Turlais, Jaundžeikars, Godmanis, Mūrniece, Štokenbergs un Kozlovskis.

Atbildēt

Bezkompromisa beztiesiskums

11.05.2022. 12:45

Kopš Policijas akadēmijas likvidēšanas (paldies melnā facebook linda) latviski policijsti ir tikai lauku reģionos un to adm.centros. Rīgas meņķaras vairumā runā Pusškina un Ļermontova valodā, bet domā putlera garā...

Atbildēt

Pepsis

11.05.2022. 12:13

»

Ezis

Latvijā ir Latvijas karogs,te nebūs Azov korogu vai citu simbolu


Ej pirst!
Latvijā AZOV karogs ir pieņemams.
Nav pieķlaujama Putlerlandes smirdīgā lupata, kas ir kara simbols.

Atbildēt

Zbigņevs

11.05.2022. 12:11

Esmu pret krievijas iebrukumu UKRAINĀ un pret urlu pašapmierināšanās pieminekļu atrašanos Latvijā, bet vismaz daļai no šī raksta nav ticamības.
1. 3 cilvēki filmēja, bet video nevienam nav saglabājies.
2. Nav pateikts, kā tad policija varēja piekļūt telefonu saturam.
3. Pretenzijas par bankas kontu drošību jāizvirza bankām, nevis policijai.


Atbildēt

Ezis

11.05.2022. 10:38

Latvijā ir Latvijas karogs,te nebūs Azov korogu vai citu simbolu.

Atbildēt

re

11.05.2022. 10:22

»

nja

autors melo


izlasi Nirnbergas spriedumu. Autors nemelo, jo tajā atzina ka UPA cīnījās ar fašismu. Kāpēc tad citus karogus var? Tai skaitā vlasoviešu karogu (tagad krievijas), kuri cīnījās nacistu rindās?

Atbildēt

lauķis

11.05.2022. 10:12

»

ASV protektorāts Latvija

Nav atbalstāma ne komuniska, ne fašisma ideoloģija un simboli. Tāpēc policija pareizi darīja, ka neļāva ar šādiem simboliem atrasties sabiedriskā vietā


Atbalstu ka komunisma un fašisma ideoloģijas ir destruktīvas,tāpat kā visu pārējo -ismu ideoloģijas.Ar to simboliku ir grūtāk,jūdiem savas simbolikas nav tāpēc tie ir nozaguši un piesavinājušies gan piecstaru zvaigzni gan ugunskrustu un citas lietas.Debīlos z burta un Georgija lentīšu nēsātājus vienkārši vajadzētu slānīt,morāli,līdz tie saprot šīs simbolikas patieso jēgu.Diemžēl simbolu patiesā jēga tīri demokrātiski tiek slēpta.

Atbildēt

Dans

11.05.2022. 10:07

»

Spice

Uz policiju attiecas MK noteikumi nr 903, kas nozīmē ka policists uniformā nav obligāti iekšlietu ministrijas vai līdzīgu iestāžu norīkojumā apmaiņā pret samaksu


Fāšistēniem slepkavām Eiropā pienāk gals, koe? Tāpat arī LV beigs eksistēt visādi slepkavu leģioni! Konvulsijas jau sākušās, taisnību neuzvarēt ar fašistu liegumiem! Eiropas un ASV "demokrātija" un tās sapuvušās un smirdīgi-melīgās vērtības ir izsmiekls un pat ne graša vērtas. Meli, meli, meli-tās ir šo neliešu galvenās vērtības!

Atbildēt

nja

11.05.2022. 10:06

autors melo

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

11.05.2022. 09:44

Nav atbalstāma ne komuniska, ne fašisma ideoloģija un simboli. Tāpēc policija pareizi darīja, ka neļāva ar šādiem simboliem atrasties sabiedriskā vietā.

Atbildēt

Spice

11.05.2022. 08:58

Uz policiju attiecas MK noteikumi nr 903, kas nozīmē ka policists uniformā nav obligāti iekšlietu ministrijas vai līdzīgu iestāžu norīkojumā apmaiņā pret samaksu.

Atbildēt

KAUNS!!!

11.05.2022. 08:36

UN NEKAS CITS. VIŅUS LŪDZ PIEMINĒT UKRAINAS UPURUS. NEKAUŅAS NECILVĒKI ANTIVAKSERI, KURI GRIBĒJA SLIMOT., LAI NAV JĀIET PIE DARBA...VIŅU DRAUGI SADISTI PEDOFILI LAUPĪTAJI...VIŅIEM NAV KAUNS??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? MINISTRIENEI NAV PARASTS CILVĒKA KAUNS??????????????????????????????????????????????????

Atbildēt

Pa taisno, Dieva zīmes

11.05.2022. 08:09

...Cik skaists skrējiens caur okupantu puķu lauku!

Atbildēt

dr.Peteris

11.05.2022. 08:04

Visi policisti ir piedzimuši laukos, viņi atpaliek no evolūcijas.

Atbildēt

5 kolonnas sejas Riigaa

11.05.2022. 07:47

5 kolonna seed masiinaas ielu malaas, pie circle k un vero, spaida telefonus, staiga ar suniem garos pavados, vecums vinu giimjiem visdazaadaakais, gan ka bomz iztaisas, gan loti dargaas dreebees un automassiinaas paarvietojas pa Riigas ielaam, uzrauga, lai Latvija nekad nebuutu briiva Valsts un Mat ~Rasija no Maskavas var paarvaldiit taalaak savu atzaru.

Policija pilna ar cekas ,,atliekaam,, neko vairaaki ka suukaat Krievijai neprot un izpildiit riikojumus no augssas, nekaada objiktivitaate tur nekad nav bijusi, ar atseviskiem izneemumiem.

Kontrol'et Tet interneta vadus, atsleegt maju videonoverosanas kameras, un netrauceeti ienest un iznest mantas no dziivokliem viniem ir ikdiena, dzivot konpiratiivajos dziivoklos, nestradaat un kontroleet vajaajamos ik uz sola, saadaa sisteema sapuvusaa ,,bandiit,, teritorijaa mees visi dziivojam, pfu te nav nekaadas demokraatijas Padomju Reegs turpina nirgaaties par latviesiem un Latviju visos liimenoos!!!

Atbildēt

Pēteris

11.05.2022. 07:26

»

Patiesais

Visi, kas atbalsta benderu ir nacisti


Visi, kas atbalsta pļutkinu, ir pakarami fašisti!

Atbildēt

Jukums

11.05.2022. 07:25

Te var būt tikai viena atbilde - gan policija, gan valsts pārvalde ir jāiztīra no okupantu atbalstītājiem. Tas ir valsts drošības jautājums. Un, diemžēl, situācija ir ielaista.

Atbildēt

Sanel 5

11.05.2022. 06:47

Mēs sargāsim pievienotās puķes, dienu un nakti no latvju vanckariem un viņu sūda traktoriem. Un ļoti īpaši, no mākslas puku spārdinātājiem. Jūs, stulbie Latvijas Lopi, ko neprotat novērtēt mantas skaistumu? Es pats, Padriks, Lopu gans, pasargāju Jūs visus, dienu un nakti, ar nekam nederīgiem, iepirktiem, par jūsu nodoklu iemaksātiem, īpāšās Privilēgiju zemēs iepirktiem ieroču lēveriem! Jūs nepateicīgie latvju lopi, manis dēļ Jūs vispārībā tagad esat pilnīgā drošībā!..Ko, Jūs, mucā auguši, un pa spundi baroti, stulbie puķu apskādētāji?

Atbildēt

Atbilde

11.05.2022. 06:40

»

Pēdējais joske

Man tāds jautājums, kas Latvijā notiek ar Ukrainas karogiem, kāda sakarā viņi plīvo kopā ar Latvijas karogu, vai uz zemes lodes vēl ir tāda dauņu republika, kura izrāda savu stulbumu, vai tad Ukrainā arī Latvijas karogi plīvo pie Ukrainas karogiem, vacija pat aizliedza plivinat Ukrainas karogus. Nākamais...


Latvijas neoficiālā ideoloģija ir cionisms ar pūļa dažādu grupu sanaidošanu un vieglu pārvaldi varas interesēs.

Sanaidoto sabiedrību grupu uzmanība tiek novērsta no aktuāliem sociāliem jautājumiem - dzīves sadārdzināšanos un tamlīdzīgi uz sadzīviska naida gultni.

Tā, piemēram, žīds Levits paziņo, ka pēc būtības dzelzbetona monstrs, kas slavina okupāciju, ir jānojauc, bet darbos Levits, Golubeva, Bordāns un Kariņš reāli atbalsta krievvalodīgo okupantu ideoloģiju, latviešus un ukraiņus uzskatot par fašistiem un nacistiem. Jo viņi, rūpējoties par savu kultūru, neatzīst cionistu internacionālismu.

Atbildēt

Pēdējais joske

11.05.2022. 06:30

Man tāds jautājums, kas Latvijā notiek ar Ukrainas karogiem, kāda sakarā viņi plīvo kopā ar Latvijas karogu, vai uz zemes lodes vēl ir tāda dauņu republika, kura izrāda savu stulbumu, vai tad Ukrainā arī Latvijas karogi plīvo pie Ukrainas karogiem, vacija pat aizliedza plivinat Ukrainas karogus. Nākamais jautājums, kādēļ jūs Ukrainas atbalstītāji esat pārliecināti,kad vairums zemes iedzīvotāji atbalsta Ukrainu, īstie atbalstītāji ir varas, kuras pilda tiešos ASV rīkojumus, pat ASV iedzīvotāji atbalsta Krievijas operāciju, kā arī paši vācieši Vācijā. Kas ir vara, kura dzīvo neziņā, cik maksā gāze, degviela utt, viņiem nav jāpērk par saviem līdzekļiem, tādēļ atbalsta sankcijas pret Krieviju, bet zinot iedzīvotājus (mirstīgos) ilgi necietīs un gāzīs varu un liks atgriezt sazagto un prihvatizeto, to saucamo brīvo tirgu, par kuru mums smadzenes skalo. Brīvais tirgus domāts vienīgi savējiem, kuri saņem it kā licenzes, kad viņi ir vienīgie tirgotāji, padomājiet kādēļ jums liegta iespēja iegādāties to pašu gāzi no Krievijas, jo vietējais monopols sabruks, tādēļ tur jūs grožos un maksājiet par visu, ko esošā vara liek, savādāk būs tiesas izpildītājs

Atbildēt

Patiesais

11.05.2022. 06:26

Visi, kas atbalsta benderu ir nacisti.

Atbildēt

!

11.05.2022. 04:53

»

?

purvins atbalsta banderu fasistus ukraina


Tu atbalsti putina fašistus Ukrainā!

Atbildēt

Slava latviešiem!

11.05.2022. 04:35

»

Slava Latvijai - frāze, kas nepatīk Valsts policijai

Putins tiks paņemts pie dziesmas Maskavā, Urbis Rīgā. Nekāda satraukuma


Tiem, kuri saglabājuši latvietību. Levita hunta ienīst latvietību. Mosties, mežabrāļu gars!

Atbildēt

Visi 13. Saeimas deputāti

11.05.2022. 04:32

»

Galvenā putiniste ir Golubeva

Ja šo blozgu Krievijas aģenti Golubevu neizmetīs ar troksni no ministra posteņa, tad var domāt, ka visi mūsu deputāti ir nodevēji un Putina līdzskrējēji. Cik ilgi gaidīsim šo nelieti sabotējam valsts drošību? Lai brauc uz Maskavu un tur izdanco katjušu cik patīk. Golubevai atņemt pilsonību un izsūtīt...


ir izdzimteņi, jo ir internacionālisti, kuriem vienaldzīgs latviešu un Latvijas liktenis. Cionisms ir internacionālisms - skaldi un valdi. Levits, Kariņš, Bordāns un Golubeva ir latviešu tautas slepkavas.

Atbildēt

?

11.05.2022. 04:02

purvins atbalsta banderu fasistus ukraina ?

Atbildēt

un šie ir tikai viena notikuma fakti

11.05.2022. 03:25

ja katrs no krievu ikdienā pastrādātajiem noziegumiem cietušais latvietis celtu galdā faktus, kā par viņu ir izņirgājusies šī prokrieviskā iestāde, tad visiem atvērtos acis, ka tas ir noziedzīgs bruņots istrebiķeļu perēklis, kas parazitē uz nodokļu maksātāju rēķina un ir reāls drauds latviešu sabiedrībai. vairums latviešu vēl nav aptvēruši, ka Latvijā viņi ir pilnīgi neaizsargāti pret krievu noziegumiem un noziegumiem, kurus pēc tam veiks šī prokrieviskā iestāde.

Atbildēt

Galvenā putiniste ir Golubeva

11.05.2022. 00:27

Ja šo blozgu Krievijas aģenti Golubevu neizmetīs ar troksni no ministra posteņa, tad var domāt, ka visi mūsu deputāti ir nodevēji un Putina līdzskrējēji. Cik ilgi gaidīsim šo nelieti sabotējam valsts drošību? Lai brauc uz Maskavu un tur izdanco katjušu cik patīk. Golubevai atņemt pilsonību un izsūtīt no Latvijas, tāpat kā kaudzi ar vadošajiem un ierindas policistiem.

Atbildēt

lai dzīvo Stepans Bandera !

11.05.2022. 00:12

Nāvi krievnaciztam Pūķinam.

Atbildēt

Piektā kollona

10.05.2022. 23:07

---Aizturēšanu filmēju savā telefonā, bet nācās secināt, ka Valsts policijas pārstāvji ir nesankcionēti iekļuvuši ar manā telefonā un manu nofilmēto materiālu sadalījuši sīkos fragmentos, un uzlikuši tiem mūzikas skaņas virsu.---

Pegasus? Tad tur ir blakus kaut kur SAB. Ļoti nožēlojamā situācijā šobrīd ir Latvijas valsts. Valsts policija kā piektā kollona rada konstitucionāla rakstura draudu Latvijas iekšējai un ārējai deošībai.

Atbildēt

nu tak šitas

10.05.2022. 22:44

»

Sigulis

Ok, tad atvainojos, ja ko nepareizi esmu uzrakstījis


https://s00.yaplakal.com/pics/pics_original/4/8/0/14342084.jpg

Atbildēt

J. Urbanovičs

10.05.2022. 22:41

Es nezinu, kurš deva rīkojumu tam traktoristam nošķūrēt ziedu klājienu pie pieminekļa, bet viņš ir nelietis. Un provokators. Viņš ir aizskāris cilvēku cieņu zemiskā veidā. Viņš ir parādījis, ka šie cilvēki viņa acīs nav nekā vērti. Tēlaini izsakoties, viņš ir nošķūrējis šos cilvēkus no sava ceļa,” paziņojis Saeimas deputāts, “saskaņietis” Jānis Urbanovičs.

Atbildēt

peters

10.05.2022. 22:19

šodien - 10 maijā pie pieminekļa pilns ar krieviem , plīvo krievu karogi, svētki norit ar pilnu jaudu bet neredz nevienu policistu
nevienu policistu neredzu nav. Sajūta, ka dzīvojam krievijā. Krieviem viss atļauts, nevienu
nesoda. lai dzīvo latvijas krievguberņa ar valdības
huntas nodevējiem. kā būvē valsts robežu???
--youTube- var noskatīties 10 maija krievu svinības
pie pieminekļa rīgā.

Atbildēt

Lopez

10.05.2022. 22:15

Tie jau nav krievi, bet kaut kādi bidlas homosovjetikus. Visi tie pieminekļa pielūdzēji. Ar pakaļām Eiropā ar muti utlandee rusnjaa

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

Foto2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi vērtējama reklāma, par kuru esam saņēmuši iedzīvotāju pretenzijas. Uz vienas no autobusu reklāmām ir attēloti pieci dažāda vecuma bērni, sieviete un vīrietis, kā arī uzraksti “Latvija pirmā! Par dabisku ģimeni!”. Bet otra veida reklāma uz autobusiem ievietotā reklāma ietver politiskās partijas “Latvija pirmā” biedru kopbildi, kā arī uzrakstus “Latvija pirmā! Par dabisku ģimeni! Apvienosim Latvijas tautu!”.
Lasīt visu...

21

Mazliet par situāciju Ukrainā

Foto1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā skaitā “Vāgnera” grupu. Ir arī citi nelieli izrāvieni.
Lasīt visu...

21

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

FotoAizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr arī par tautu domāja. Vismaz tā varētu likties, pārlūkojot mediju publikāciju virsrakstus
Lasīt visu...

21

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

FotoVācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc tam tās atkal atkarot. Bērboka uzskata, ka nepieciešama jauna NATO stratēģija, kas ļautu nekavējoties un vispusīgi atvairīt Krievijas uzbrukumu. Baltijas valstu aizsardzība tad vairāk gultos uz Vāciju. Tā ka, iespējams, drīzumā Dievzemītē atkal būs pa pilnam vācu puišu, meiču un, velns viņu zin’, kas tur vēl dienē.
Lasīt visu...

21

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

FotoEnerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To mēs redzam gan Ukrainā, gan nu jau arī pavisam blakus Somijā un citviet Eiropā. Nebūsim naivi, tas nenotiek bez vietējo enerģētikas jomas pārstāvju iesaistes, – viņi ir kļuvuši par daļu no Krievijas energosistēmas. Daži neapzināti, jo viņi vienkārši dara profesionāli savu darbu, daži arī ļoti apzināti, pārstāvot Krievijas intereses Latvijā.
Lasīt visu...

21

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

FotoAttiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir vietējo krievvalodīgo identitātes konsolidācijas punkti. Un sociologiem ir daudzmaz skaidrs, kāpēc tas tā. Tie nav gluži piederības atraktori. Par tiem kalpo tā pati māju izjūta, un par to cits stāsts (cik plaši ietver mājas, sēta vai reģions Pribaltika).
Lasīt visu...

21

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

FotoTagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu Saeimas telpās. Nākamajā rītā deputāts tika palaists brīvībā. Kaimiņam kā aktierim izdevās izcila performance – samulsums, bailes, pēc tam varonīga apņēmība, kas atspoguļojās viņa sejā dažādos veidos. Tolaik Kaimiņam un viņa partijai vēl bija daudz fanu, kuri gaidīja elka iznākšanu no cietuma. Tā gan tagad ir tāla pagātne.
Lasīt visu...

6

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

FotoKopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan Rietumu (angļu, vācu, franču valodās) puses. Tas ir mega krahs, ko patlaban Rietumi piedzīvo ar savām ilūzijām un pārpratumiem par Krieviju.
Lasīt visu...

21

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

FotoPriekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:
Lasīt visu...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...

Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....