Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ana

01.06.2022. 22:34

Jā! Piekrītu autoram. Policijas rīcība pie okupekļa patiešām rada daudz jautājumus. Ir īptnējas sakarības ar tendenci atkārtoties.Ja nejaušibas atkārtojas vairāk kā divas reizes, tad tās vairs nav nejaušības.
Šokējoši, ka poicists nebija lietas kursās,ka karogs ir simbols, turklāt viens no spēcīgākajiem simboliem.

Atbildēt

Brawo

14.05.2022. 12:07

Kāds jaunums. Tā ir bijis 40 gadu. Apgaismība brawo

Atbildēt

:(

11.05.2022. 16:44

»

Aga

Ir aizdomas, ka VP ir pilnīga katastrofa. Mums faktiski nav policijas. Ir faktiski konflikta brīdī paralizēta iestāde


Tāds jau arī ir bijis mērķis. Jocīgas sakrišanas: Godmanis - Savickis- Godmaniete...Trofimovs: valdība- VDK - iekšlietu ministrija...

Atbildēt

Jautājums

11.05.2022. 16:40

»

?

Vai tad to konfliktu Ukrainā neizprovocēja Baidena administrācija


Tieši kā? Vai Baidena administrācija bija pārģerbušies un no krievu puses Ukrainas teritorijā iemaršējošie "zaļie cilvēciņi"?

Atbildēt

?!

11.05.2022. 15:57

tu agresiju pret DIENVIDSLĀVIJU,tieši pret SERBIJU NOSODĪJI,pret KADDAFI VALSTI un tā nogalināšanu NOSODĪJI un tt.Atradies vērtētājs,daudz saradies no pažobelēm.

Atbildēt

kā izrdās , arī ministre

11.05.2022. 15:25

Satversme vainīga, Latvija vainīga!!! Ebreju Levitu vēl nepiesauca.....

Atbildēt

nu nu

11.05.2022. 14:54

»

ASV protektorāts Latvija

Nav atbalstāma ne komuniska, ne fašisma ideoloģija un simboli. Tāpēc policija pareizi darīja, ka neļāva ar šādiem simboliem atrasties sabiedriskā vietā


Komunisma un rusisma ideoloģijas ir visbīstamākie fašisma paveidi. Pret to adeptiem būtu jāparedz, ka tie tiek izsludināti ārpus likuma.

Atbildēt

mēslam

11.05.2022. 14:52

»

Ezis

Latvijā ir Latvijas karogs,te nebūs Azov korogu vai citu simbolu


Krievu karoga kāts tev dirsā, tā, ka gals pa muti izlien laukā, būtu tieši laikā.

Atbildēt

nekā dīvaina

11.05.2022. 14:50

Iekšlietu ministrija ir tāda, kādu to selekcionēja Latvijas ienaidnieki: Čevers, Turlais, Jaundžeikars, Godmanis, Mūrniece, Štokenbergs un Kozlovskis.

Atbildēt

Bezkompromisa beztiesiskums

11.05.2022. 12:45

Kopš Policijas akadēmijas likvidēšanas (paldies melnā facebook linda) latviski policijsti ir tikai lauku reģionos un to adm.centros. Rīgas meņķaras vairumā runā Pusškina un Ļermontova valodā, bet domā putlera garā...

Atbildēt

Pepsis

11.05.2022. 12:13

»

Ezis

Latvijā ir Latvijas karogs,te nebūs Azov korogu vai citu simbolu


Ej pirst!
Latvijā AZOV karogs ir pieņemams.
Nav pieķlaujama Putlerlandes smirdīgā lupata, kas ir kara simbols.

Atbildēt

Zbigņevs

11.05.2022. 12:11

Esmu pret krievijas iebrukumu UKRAINĀ un pret urlu pašapmierināšanās pieminekļu atrašanos Latvijā, bet vismaz daļai no šī raksta nav ticamības.
1. 3 cilvēki filmēja, bet video nevienam nav saglabājies.
2. Nav pateikts, kā tad policija varēja piekļūt telefonu saturam.
3. Pretenzijas par bankas kontu drošību jāizvirza bankām, nevis policijai.


Atbildēt

Ezis

11.05.2022. 10:38

Latvijā ir Latvijas karogs,te nebūs Azov korogu vai citu simbolu.

Atbildēt

re

11.05.2022. 10:22

»

nja

autors melo


izlasi Nirnbergas spriedumu. Autors nemelo, jo tajā atzina ka UPA cīnījās ar fašismu. Kāpēc tad citus karogus var? Tai skaitā vlasoviešu karogu (tagad krievijas), kuri cīnījās nacistu rindās?

Atbildēt

lauķis

11.05.2022. 10:12

»

ASV protektorāts Latvija

Nav atbalstāma ne komuniska, ne fašisma ideoloģija un simboli. Tāpēc policija pareizi darīja, ka neļāva ar šādiem simboliem atrasties sabiedriskā vietā


Atbalstu ka komunisma un fašisma ideoloģijas ir destruktīvas,tāpat kā visu pārējo -ismu ideoloģijas.Ar to simboliku ir grūtāk,jūdiem savas simbolikas nav tāpēc tie ir nozaguši un piesavinājušies gan piecstaru zvaigzni gan ugunskrustu un citas lietas.Debīlos z burta un Georgija lentīšu nēsātājus vienkārši vajadzētu slānīt,morāli,līdz tie saprot šīs simbolikas patieso jēgu.Diemžēl simbolu patiesā jēga tīri demokrātiski tiek slēpta.

Atbildēt

Dans

11.05.2022. 10:07

»

Spice

Uz policiju attiecas MK noteikumi nr 903, kas nozīmē ka policists uniformā nav obligāti iekšlietu ministrijas vai līdzīgu iestāžu norīkojumā apmaiņā pret samaksu


Fāšistēniem slepkavām Eiropā pienāk gals, koe? Tāpat arī LV beigs eksistēt visādi slepkavu leģioni! Konvulsijas jau sākušās, taisnību neuzvarēt ar fašistu liegumiem! Eiropas un ASV "demokrātija" un tās sapuvušās un smirdīgi-melīgās vērtības ir izsmiekls un pat ne graša vērtas. Meli, meli, meli-tās ir šo neliešu galvenās vērtības!

Atbildēt

nja

11.05.2022. 10:06

autors melo

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

11.05.2022. 09:44

Nav atbalstāma ne komuniska, ne fašisma ideoloģija un simboli. Tāpēc policija pareizi darīja, ka neļāva ar šādiem simboliem atrasties sabiedriskā vietā.

Atbildēt

Spice

11.05.2022. 08:58

Uz policiju attiecas MK noteikumi nr 903, kas nozīmē ka policists uniformā nav obligāti iekšlietu ministrijas vai līdzīgu iestāžu norīkojumā apmaiņā pret samaksu.

Atbildēt

KAUNS!!!

11.05.2022. 08:36

UN NEKAS CITS. VIŅUS LŪDZ PIEMINĒT UKRAINAS UPURUS. NEKAUŅAS NECILVĒKI ANTIVAKSERI, KURI GRIBĒJA SLIMOT., LAI NAV JĀIET PIE DARBA...VIŅU DRAUGI SADISTI PEDOFILI LAUPĪTAJI...VIŅIEM NAV KAUNS??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? MINISTRIENEI NAV PARASTS CILVĒKA KAUNS??????????????????????????????????????????????????

Atbildēt

Pa taisno, Dieva zīmes

11.05.2022. 08:09

...Cik skaists skrējiens caur okupantu puķu lauku!

Atbildēt

dr.Peteris

11.05.2022. 08:04

Visi policisti ir piedzimuši laukos, viņi atpaliek no evolūcijas.

Atbildēt

5 kolonnas sejas Riigaa

11.05.2022. 07:47

5 kolonna seed masiinaas ielu malaas, pie circle k un vero, spaida telefonus, staiga ar suniem garos pavados, vecums vinu giimjiem visdazaadaakais, gan ka bomz iztaisas, gan loti dargaas dreebees un automassiinaas paarvietojas pa Riigas ielaam, uzrauga, lai Latvija nekad nebuutu briiva Valsts un Mat ~Rasija no Maskavas var paarvaldiit taalaak savu atzaru.

Policija pilna ar cekas ,,atliekaam,, neko vairaaki ka suukaat Krievijai neprot un izpildiit riikojumus no augssas, nekaada objiktivitaate tur nekad nav bijusi, ar atseviskiem izneemumiem.

Kontrol'et Tet interneta vadus, atsleegt maju videonoverosanas kameras, un netrauceeti ienest un iznest mantas no dziivokliem viniem ir ikdiena, dzivot konpiratiivajos dziivoklos, nestradaat un kontroleet vajaajamos ik uz sola, saadaa sisteema sapuvusaa ,,bandiit,, teritorijaa mees visi dziivojam, pfu te nav nekaadas demokraatijas Padomju Reegs turpina nirgaaties par latviesiem un Latviju visos liimenoos!!!

Atbildēt

Pēteris

11.05.2022. 07:26

»

Patiesais

Visi, kas atbalsta benderu ir nacisti


Visi, kas atbalsta pļutkinu, ir pakarami fašisti!

Atbildēt

Jukums

11.05.2022. 07:25

Te var būt tikai viena atbilde - gan policija, gan valsts pārvalde ir jāiztīra no okupantu atbalstītājiem. Tas ir valsts drošības jautājums. Un, diemžēl, situācija ir ielaista.

Atbildēt

Sanel 5

11.05.2022. 06:47

Mēs sargāsim pievienotās puķes, dienu un nakti no latvju vanckariem un viņu sūda traktoriem. Un ļoti īpaši, no mākslas puku spārdinātājiem. Jūs, stulbie Latvijas Lopi, ko neprotat novērtēt mantas skaistumu? Es pats, Padriks, Lopu gans, pasargāju Jūs visus, dienu un nakti, ar nekam nederīgiem, iepirktiem, par jūsu nodoklu iemaksātiem, īpāšās Privilēgiju zemēs iepirktiem ieroču lēveriem! Jūs nepateicīgie latvju lopi, manis dēļ Jūs vispārībā tagad esat pilnīgā drošībā!..Ko, Jūs, mucā auguši, un pa spundi baroti, stulbie puķu apskādētāji?

Atbildēt

Atbilde

11.05.2022. 06:40

»

Pēdējais joske

Man tāds jautājums, kas Latvijā notiek ar Ukrainas karogiem, kāda sakarā viņi plīvo kopā ar Latvijas karogu, vai uz zemes lodes vēl ir tāda dauņu republika, kura izrāda savu stulbumu, vai tad Ukrainā arī Latvijas karogi plīvo pie Ukrainas karogiem, vacija pat aizliedza plivinat Ukrainas karogus. Nākamais...


Latvijas neoficiālā ideoloģija ir cionisms ar pūļa dažādu grupu sanaidošanu un vieglu pārvaldi varas interesēs.

Sanaidoto sabiedrību grupu uzmanība tiek novērsta no aktuāliem sociāliem jautājumiem - dzīves sadārdzināšanos un tamlīdzīgi uz sadzīviska naida gultni.

Tā, piemēram, žīds Levits paziņo, ka pēc būtības dzelzbetona monstrs, kas slavina okupāciju, ir jānojauc, bet darbos Levits, Golubeva, Bordāns un Kariņš reāli atbalsta krievvalodīgo okupantu ideoloģiju, latviešus un ukraiņus uzskatot par fašistiem un nacistiem. Jo viņi, rūpējoties par savu kultūru, neatzīst cionistu internacionālismu.

Atbildēt

Pēdējais joske

11.05.2022. 06:30

Man tāds jautājums, kas Latvijā notiek ar Ukrainas karogiem, kāda sakarā viņi plīvo kopā ar Latvijas karogu, vai uz zemes lodes vēl ir tāda dauņu republika, kura izrāda savu stulbumu, vai tad Ukrainā arī Latvijas karogi plīvo pie Ukrainas karogiem, vacija pat aizliedza plivinat Ukrainas karogus. Nākamais jautājums, kādēļ jūs Ukrainas atbalstītāji esat pārliecināti,kad vairums zemes iedzīvotāji atbalsta Ukrainu, īstie atbalstītāji ir varas, kuras pilda tiešos ASV rīkojumus, pat ASV iedzīvotāji atbalsta Krievijas operāciju, kā arī paši vācieši Vācijā. Kas ir vara, kura dzīvo neziņā, cik maksā gāze, degviela utt, viņiem nav jāpērk par saviem līdzekļiem, tādēļ atbalsta sankcijas pret Krieviju, bet zinot iedzīvotājus (mirstīgos) ilgi necietīs un gāzīs varu un liks atgriezt sazagto un prihvatizeto, to saucamo brīvo tirgu, par kuru mums smadzenes skalo. Brīvais tirgus domāts vienīgi savējiem, kuri saņem it kā licenzes, kad viņi ir vienīgie tirgotāji, padomājiet kādēļ jums liegta iespēja iegādāties to pašu gāzi no Krievijas, jo vietējais monopols sabruks, tādēļ tur jūs grožos un maksājiet par visu, ko esošā vara liek, savādāk būs tiesas izpildītājs

Atbildēt

Patiesais

11.05.2022. 06:26

Visi, kas atbalsta benderu ir nacisti.

Atbildēt

!

11.05.2022. 04:53

»

?

purvins atbalsta banderu fasistus ukraina


Tu atbalsti putina fašistus Ukrainā!

Atbildēt

Slava latviešiem!

11.05.2022. 04:35

»

Slava Latvijai - frāze, kas nepatīk Valsts policijai

Putins tiks paņemts pie dziesmas Maskavā, Urbis Rīgā. Nekāda satraukuma


Tiem, kuri saglabājuši latvietību. Levita hunta ienīst latvietību. Mosties, mežabrāļu gars!

Atbildēt

Visi 13. Saeimas deputāti

11.05.2022. 04:32

»

Galvenā putiniste ir Golubeva

Ja šo blozgu Krievijas aģenti Golubevu neizmetīs ar troksni no ministra posteņa, tad var domāt, ka visi mūsu deputāti ir nodevēji un Putina līdzskrējēji. Cik ilgi gaidīsim šo nelieti sabotējam valsts drošību? Lai brauc uz Maskavu un tur izdanco katjušu cik patīk. Golubevai atņemt pilsonību un izsūtīt...


ir izdzimteņi, jo ir internacionālisti, kuriem vienaldzīgs latviešu un Latvijas liktenis. Cionisms ir internacionālisms - skaldi un valdi. Levits, Kariņš, Bordāns un Golubeva ir latviešu tautas slepkavas.

Atbildēt

?

11.05.2022. 04:02

purvins atbalsta banderu fasistus ukraina ?

Atbildēt

un šie ir tikai viena notikuma fakti

11.05.2022. 03:25

ja katrs no krievu ikdienā pastrādātajiem noziegumiem cietušais latvietis celtu galdā faktus, kā par viņu ir izņirgājusies šī prokrieviskā iestāde, tad visiem atvērtos acis, ka tas ir noziedzīgs bruņots istrebiķeļu perēklis, kas parazitē uz nodokļu maksātāju rēķina un ir reāls drauds latviešu sabiedrībai. vairums latviešu vēl nav aptvēruši, ka Latvijā viņi ir pilnīgi neaizsargāti pret krievu noziegumiem un noziegumiem, kurus pēc tam veiks šī prokrieviskā iestāde.

Atbildēt

Galvenā putiniste ir Golubeva

11.05.2022. 00:27

Ja šo blozgu Krievijas aģenti Golubevu neizmetīs ar troksni no ministra posteņa, tad var domāt, ka visi mūsu deputāti ir nodevēji un Putina līdzskrējēji. Cik ilgi gaidīsim šo nelieti sabotējam valsts drošību? Lai brauc uz Maskavu un tur izdanco katjušu cik patīk. Golubevai atņemt pilsonību un izsūtīt no Latvijas, tāpat kā kaudzi ar vadošajiem un ierindas policistiem.

Atbildēt

lai dzīvo Stepans Bandera !

11.05.2022. 00:12

Nāvi krievnaciztam Pūķinam.

Atbildēt

Piektā kollona

10.05.2022. 23:07

---Aizturēšanu filmēju savā telefonā, bet nācās secināt, ka Valsts policijas pārstāvji ir nesankcionēti iekļuvuši ar manā telefonā un manu nofilmēto materiālu sadalījuši sīkos fragmentos, un uzlikuši tiem mūzikas skaņas virsu.---

Pegasus? Tad tur ir blakus kaut kur SAB. Ļoti nožēlojamā situācijā šobrīd ir Latvijas valsts. Valsts policija kā piektā kollona rada konstitucionāla rakstura draudu Latvijas iekšējai un ārējai deošībai.

Atbildēt

nu tak šitas

10.05.2022. 22:44

»

Sigulis

Ok, tad atvainojos, ja ko nepareizi esmu uzrakstījis


https://s00.yaplakal.com/pics/pics_original/4/8/0/14342084.jpg

Atbildēt

J. Urbanovičs

10.05.2022. 22:41

Es nezinu, kurš deva rīkojumu tam traktoristam nošķūrēt ziedu klājienu pie pieminekļa, bet viņš ir nelietis. Un provokators. Viņš ir aizskāris cilvēku cieņu zemiskā veidā. Viņš ir parādījis, ka šie cilvēki viņa acīs nav nekā vērti. Tēlaini izsakoties, viņš ir nošķūrējis šos cilvēkus no sava ceļa,” paziņojis Saeimas deputāts, “saskaņietis” Jānis Urbanovičs.

Atbildēt

peters

10.05.2022. 22:19

šodien - 10 maijā pie pieminekļa pilns ar krieviem , plīvo krievu karogi, svētki norit ar pilnu jaudu bet neredz nevienu policistu
nevienu policistu neredzu nav. Sajūta, ka dzīvojam krievijā. Krieviem viss atļauts, nevienu
nesoda. lai dzīvo latvijas krievguberņa ar valdības
huntas nodevējiem. kā būvē valsts robežu???
--youTube- var noskatīties 10 maija krievu svinības
pie pieminekļa rīgā.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Tā kā savu Rinkēviču mums izdevās ievēlēt, mēs ar smagos noziegumos apsūdzētām personām atkal nesadarbosimies (līdz nākamajai reizei)

FotoPartiju apvienības Jaunā Vienotība un partijas Vienotība valdes, kā arī Saeimā pārstāvētā frakcija vienbalsīgi atbalsta Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa iniciēto sarunu uzsākšanu par iespējamu koalīcijas paplašināšanu.
Lasīt visu...

21

Kad bijusī „konservatīvā” izglītības ministre tagad vicina varavīksnes karogu

FotoKā tā varēja būt, ka no partijas "Jaunā konservatīvā partija" (vēlāk "Konservatīvie") par izglītības un zinātnes (!) ministru bija cilvēks, kas tagad savā socmediju kontā vicina varavīksnes karogu?
Lasīt visu...

21

Pieprasām noņemt pie domes ēkas izkārto varavīksnes krāsu karogu

FotoPartijas “Gods kalpot Rīgai” valde, kuras sastāvā esmu es un arī pašvaldības deputāti, pieprasām nekavējoties no Rīgas Rātsnama noņemt izkārto varavīksnes krāsu karogu, kas simbolizē atbalstu “PRAIDA” un “LGTB” kopienai. Šī karoga izkāršana neatbilst noteiktajiem normatīviem par valsts karogu izkāršanu pie sabiedriskām ēkām, un šis lēmums nav debatēts un atbalstīts kādā no Rīgas domes sēdēm.
Lasīt visu...

21

Par Stambulas konvencijas saderību ar Latvijas Satversmi

FotoPolicijas nolaidība, nenovēršot vīrieša īstenotu jaunas sievietes vajāšanu, apdraudēšanu un galu galā – nonāvēšanu, ir atgriezusi publiskajā telpā jautājumu par Konvencijas par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu (turpmāk – Stambulas konvencijas) ratifikāciju. Latvijas valdība šo konvenciju parakstīja jau 2016. gadā, tomēr šādai rīcībai ir tikai politisks, bet ne juridisks spēks. Lai konvencija taptu patiešām saistoša, nepieciešama parlamenta rīcība ratifikācijas veidā, kam jau septiņus gadus pietrūkst deputātu vairākuma.
Lasīt visu...

21

Prezidenta vēlēšanas pasaules dienā bez tabakas

FotoTas, protams, ir simboliski, ka Latvijas Saeima nolēmua vēlēt Latvijas prezidentu 31. maijā – Pasaules dienā bez tabakas (World No Tobacco Day).
Lasīt visu...

12

Lembergs? Jūs ko! Kas tas vispār tāds? Mums rūpe tikai par valsti!

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija uzskata, ka šajā saspringtajā ģeopolitiskajā situācijā, kāda valda pasaulē, nav īstais laiks, kad Latvija var ļauties eksperimentiem valsts prezidenta izvēlē, tāpēc balsojumā par valsts prezidentu deputāti atbalstīja ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču, kuram ir visatbilstošākā pieredze un zināšanas šodienas apstākļiem.
Lasīt visu...

21

Par Stambulas konvenciju, nacionālo reliģiju un prezidenta vēlēšanām

FotoKurta Vonnegūta romānā "Kaķa šūpulis" var atrast Bokonona dziesmiņu, kas ir gana dziļdomīga: Žūpa, kas parkā uz soliņa dzied, Mednieks, kas tīģeru medībās iet, Ķīniešu zobārsts, Angļu karaliene Ir mezgliņi, ko viens pavediens sien. Smalks, smalks pavediens – Tik dažādi ļaudis, bet kamoliņš viens.
Lasīt visu...

15

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

FotoKurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī drošības garanta – nākamā Latvijas prezidenta – atlases un ievēlēšanas intriga. Izrādās, ka bez Lemberga nevar. Tāda ir cena, ja valdības koalīcija nespēj vienoties par vienu kopēju Valsts prezidenta kandidātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

FotoLaikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus. Lai arī patīkamāk noteikti būtu svinēt Latvijas svarīgāko uzvaru, diemžēl nāksies brīdi uzkavēties arī šajā publiskās diskusijas laukumā, īsi atvairot izdarītos metienus pa maniem vārtiem.
Lasīt visu...

8

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

FotoTā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

Kas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks....

Foto

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

Pēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila...

Foto

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par...

Foto

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

Grūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut...

Foto

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

Latvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no...

Foto

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

Personīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu...

Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...