Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ana

01.06.2022. 22:34

Jā! Piekrītu autoram. Policijas rīcība pie okupekļa patiešām rada daudz jautājumus. Ir īptnējas sakarības ar tendenci atkārtoties.Ja nejaušibas atkārtojas vairāk kā divas reizes, tad tās vairs nav nejaušības.
Šokējoši, ka poicists nebija lietas kursās,ka karogs ir simbols, turklāt viens no spēcīgākajiem simboliem.

Atbildēt

Brawo

14.05.2022. 12:07

Kāds jaunums. Tā ir bijis 40 gadu. Apgaismība brawo

Atbildēt

:(

11.05.2022. 16:44

»

Aga

Ir aizdomas, ka VP ir pilnīga katastrofa. Mums faktiski nav policijas. Ir faktiski konflikta brīdī paralizēta iestāde


Tāds jau arī ir bijis mērķis. Jocīgas sakrišanas: Godmanis - Savickis- Godmaniete...Trofimovs: valdība- VDK - iekšlietu ministrija...

Atbildēt

Jautājums

11.05.2022. 16:40

»

?

Vai tad to konfliktu Ukrainā neizprovocēja Baidena administrācija


Tieši kā? Vai Baidena administrācija bija pārģerbušies un no krievu puses Ukrainas teritorijā iemaršējošie "zaļie cilvēciņi"?

Atbildēt

?!

11.05.2022. 15:57

tu agresiju pret DIENVIDSLĀVIJU,tieši pret SERBIJU NOSODĪJI,pret KADDAFI VALSTI un tā nogalināšanu NOSODĪJI un tt.Atradies vērtētājs,daudz saradies no pažobelēm.

Atbildēt

kā izrdās , arī ministre

11.05.2022. 15:25

Satversme vainīga, Latvija vainīga!!! Ebreju Levitu vēl nepiesauca.....

Atbildēt

nu nu

11.05.2022. 14:54

»

ASV protektorāts Latvija

Nav atbalstāma ne komuniska, ne fašisma ideoloģija un simboli. Tāpēc policija pareizi darīja, ka neļāva ar šādiem simboliem atrasties sabiedriskā vietā


Komunisma un rusisma ideoloģijas ir visbīstamākie fašisma paveidi. Pret to adeptiem būtu jāparedz, ka tie tiek izsludināti ārpus likuma.

Atbildēt

mēslam

11.05.2022. 14:52

»

Ezis

Latvijā ir Latvijas karogs,te nebūs Azov korogu vai citu simbolu


Krievu karoga kāts tev dirsā, tā, ka gals pa muti izlien laukā, būtu tieši laikā.

Atbildēt

nekā dīvaina

11.05.2022. 14:50

Iekšlietu ministrija ir tāda, kādu to selekcionēja Latvijas ienaidnieki: Čevers, Turlais, Jaundžeikars, Godmanis, Mūrniece, Štokenbergs un Kozlovskis.

Atbildēt

Bezkompromisa beztiesiskums

11.05.2022. 12:45

Kopš Policijas akadēmijas likvidēšanas (paldies melnā facebook linda) latviski policijsti ir tikai lauku reģionos un to adm.centros. Rīgas meņķaras vairumā runā Pusškina un Ļermontova valodā, bet domā putlera garā...

Atbildēt

Pepsis

11.05.2022. 12:13

»

Ezis

Latvijā ir Latvijas karogs,te nebūs Azov korogu vai citu simbolu


Ej pirst!
Latvijā AZOV karogs ir pieņemams.
Nav pieķlaujama Putlerlandes smirdīgā lupata, kas ir kara simbols.

Atbildēt

Zbigņevs

11.05.2022. 12:11

Esmu pret krievijas iebrukumu UKRAINĀ un pret urlu pašapmierināšanās pieminekļu atrašanos Latvijā, bet vismaz daļai no šī raksta nav ticamības.
1. 3 cilvēki filmēja, bet video nevienam nav saglabājies.
2. Nav pateikts, kā tad policija varēja piekļūt telefonu saturam.
3. Pretenzijas par bankas kontu drošību jāizvirza bankām, nevis policijai.


Atbildēt

Ezis

11.05.2022. 10:38

Latvijā ir Latvijas karogs,te nebūs Azov korogu vai citu simbolu.

Atbildēt

re

11.05.2022. 10:22

»

nja

autors melo


izlasi Nirnbergas spriedumu. Autors nemelo, jo tajā atzina ka UPA cīnījās ar fašismu. Kāpēc tad citus karogus var? Tai skaitā vlasoviešu karogu (tagad krievijas), kuri cīnījās nacistu rindās?

Atbildēt

lauķis

11.05.2022. 10:12

»

ASV protektorāts Latvija

Nav atbalstāma ne komuniska, ne fašisma ideoloģija un simboli. Tāpēc policija pareizi darīja, ka neļāva ar šādiem simboliem atrasties sabiedriskā vietā


Atbalstu ka komunisma un fašisma ideoloģijas ir destruktīvas,tāpat kā visu pārējo -ismu ideoloģijas.Ar to simboliku ir grūtāk,jūdiem savas simbolikas nav tāpēc tie ir nozaguši un piesavinājušies gan piecstaru zvaigzni gan ugunskrustu un citas lietas.Debīlos z burta un Georgija lentīšu nēsātājus vienkārši vajadzētu slānīt,morāli,līdz tie saprot šīs simbolikas patieso jēgu.Diemžēl simbolu patiesā jēga tīri demokrātiski tiek slēpta.

Atbildēt

Dans

11.05.2022. 10:07

»

Spice

Uz policiju attiecas MK noteikumi nr 903, kas nozīmē ka policists uniformā nav obligāti iekšlietu ministrijas vai līdzīgu iestāžu norīkojumā apmaiņā pret samaksu


Fāšistēniem slepkavām Eiropā pienāk gals, koe? Tāpat arī LV beigs eksistēt visādi slepkavu leģioni! Konvulsijas jau sākušās, taisnību neuzvarēt ar fašistu liegumiem! Eiropas un ASV "demokrātija" un tās sapuvušās un smirdīgi-melīgās vērtības ir izsmiekls un pat ne graša vērtas. Meli, meli, meli-tās ir šo neliešu galvenās vērtības!

Atbildēt

nja

11.05.2022. 10:06

autors melo

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

11.05.2022. 09:44

Nav atbalstāma ne komuniska, ne fašisma ideoloģija un simboli. Tāpēc policija pareizi darīja, ka neļāva ar šādiem simboliem atrasties sabiedriskā vietā.

Atbildēt

Spice

11.05.2022. 08:58

Uz policiju attiecas MK noteikumi nr 903, kas nozīmē ka policists uniformā nav obligāti iekšlietu ministrijas vai līdzīgu iestāžu norīkojumā apmaiņā pret samaksu.

Atbildēt

KAUNS!!!

11.05.2022. 08:36

UN NEKAS CITS. VIŅUS LŪDZ PIEMINĒT UKRAINAS UPURUS. NEKAUŅAS NECILVĒKI ANTIVAKSERI, KURI GRIBĒJA SLIMOT., LAI NAV JĀIET PIE DARBA...VIŅU DRAUGI SADISTI PEDOFILI LAUPĪTAJI...VIŅIEM NAV KAUNS??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? MINISTRIENEI NAV PARASTS CILVĒKA KAUNS??????????????????????????????????????????????????

Atbildēt

Pa taisno, Dieva zīmes

11.05.2022. 08:09

...Cik skaists skrējiens caur okupantu puķu lauku!

Atbildēt

dr.Peteris

11.05.2022. 08:04

Visi policisti ir piedzimuši laukos, viņi atpaliek no evolūcijas.

Atbildēt

5 kolonnas sejas Riigaa

11.05.2022. 07:47

5 kolonna seed masiinaas ielu malaas, pie circle k un vero, spaida telefonus, staiga ar suniem garos pavados, vecums vinu giimjiem visdazaadaakais, gan ka bomz iztaisas, gan loti dargaas dreebees un automassiinaas paarvietojas pa Riigas ielaam, uzrauga, lai Latvija nekad nebuutu briiva Valsts un Mat ~Rasija no Maskavas var paarvaldiit taalaak savu atzaru.

Policija pilna ar cekas ,,atliekaam,, neko vairaaki ka suukaat Krievijai neprot un izpildiit riikojumus no augssas, nekaada objiktivitaate tur nekad nav bijusi, ar atseviskiem izneemumiem.

Kontrol'et Tet interneta vadus, atsleegt maju videonoverosanas kameras, un netrauceeti ienest un iznest mantas no dziivokliem viniem ir ikdiena, dzivot konpiratiivajos dziivoklos, nestradaat un kontroleet vajaajamos ik uz sola, saadaa sisteema sapuvusaa ,,bandiit,, teritorijaa mees visi dziivojam, pfu te nav nekaadas demokraatijas Padomju Reegs turpina nirgaaties par latviesiem un Latviju visos liimenoos!!!

Atbildēt

Pēteris

11.05.2022. 07:26

»

Patiesais

Visi, kas atbalsta benderu ir nacisti


Visi, kas atbalsta pļutkinu, ir pakarami fašisti!

Atbildēt

Jukums

11.05.2022. 07:25

Te var būt tikai viena atbilde - gan policija, gan valsts pārvalde ir jāiztīra no okupantu atbalstītājiem. Tas ir valsts drošības jautājums. Un, diemžēl, situācija ir ielaista.

Atbildēt

Sanel 5

11.05.2022. 06:47

Mēs sargāsim pievienotās puķes, dienu un nakti no latvju vanckariem un viņu sūda traktoriem. Un ļoti īpaši, no mākslas puku spārdinātājiem. Jūs, stulbie Latvijas Lopi, ko neprotat novērtēt mantas skaistumu? Es pats, Padriks, Lopu gans, pasargāju Jūs visus, dienu un nakti, ar nekam nederīgiem, iepirktiem, par jūsu nodoklu iemaksātiem, īpāšās Privilēgiju zemēs iepirktiem ieroču lēveriem! Jūs nepateicīgie latvju lopi, manis dēļ Jūs vispārībā tagad esat pilnīgā drošībā!..Ko, Jūs, mucā auguši, un pa spundi baroti, stulbie puķu apskādētāji?

Atbildēt

Atbilde

11.05.2022. 06:40

»

Pēdējais joske

Man tāds jautājums, kas Latvijā notiek ar Ukrainas karogiem, kāda sakarā viņi plīvo kopā ar Latvijas karogu, vai uz zemes lodes vēl ir tāda dauņu republika, kura izrāda savu stulbumu, vai tad Ukrainā arī Latvijas karogi plīvo pie Ukrainas karogiem, vacija pat aizliedza plivinat Ukrainas karogus. Nākamais...


Latvijas neoficiālā ideoloģija ir cionisms ar pūļa dažādu grupu sanaidošanu un vieglu pārvaldi varas interesēs.

Sanaidoto sabiedrību grupu uzmanība tiek novērsta no aktuāliem sociāliem jautājumiem - dzīves sadārdzināšanos un tamlīdzīgi uz sadzīviska naida gultni.

Tā, piemēram, žīds Levits paziņo, ka pēc būtības dzelzbetona monstrs, kas slavina okupāciju, ir jānojauc, bet darbos Levits, Golubeva, Bordāns un Kariņš reāli atbalsta krievvalodīgo okupantu ideoloģiju, latviešus un ukraiņus uzskatot par fašistiem un nacistiem. Jo viņi, rūpējoties par savu kultūru, neatzīst cionistu internacionālismu.

Atbildēt

Pēdējais joske

11.05.2022. 06:30

Man tāds jautājums, kas Latvijā notiek ar Ukrainas karogiem, kāda sakarā viņi plīvo kopā ar Latvijas karogu, vai uz zemes lodes vēl ir tāda dauņu republika, kura izrāda savu stulbumu, vai tad Ukrainā arī Latvijas karogi plīvo pie Ukrainas karogiem, vacija pat aizliedza plivinat Ukrainas karogus. Nākamais jautājums, kādēļ jūs Ukrainas atbalstītāji esat pārliecināti,kad vairums zemes iedzīvotāji atbalsta Ukrainu, īstie atbalstītāji ir varas, kuras pilda tiešos ASV rīkojumus, pat ASV iedzīvotāji atbalsta Krievijas operāciju, kā arī paši vācieši Vācijā. Kas ir vara, kura dzīvo neziņā, cik maksā gāze, degviela utt, viņiem nav jāpērk par saviem līdzekļiem, tādēļ atbalsta sankcijas pret Krieviju, bet zinot iedzīvotājus (mirstīgos) ilgi necietīs un gāzīs varu un liks atgriezt sazagto un prihvatizeto, to saucamo brīvo tirgu, par kuru mums smadzenes skalo. Brīvais tirgus domāts vienīgi savējiem, kuri saņem it kā licenzes, kad viņi ir vienīgie tirgotāji, padomājiet kādēļ jums liegta iespēja iegādāties to pašu gāzi no Krievijas, jo vietējais monopols sabruks, tādēļ tur jūs grožos un maksājiet par visu, ko esošā vara liek, savādāk būs tiesas izpildītājs

Atbildēt

Patiesais

11.05.2022. 06:26

Visi, kas atbalsta benderu ir nacisti.

Atbildēt

!

11.05.2022. 04:53

»

?

purvins atbalsta banderu fasistus ukraina


Tu atbalsti putina fašistus Ukrainā!

Atbildēt

Slava latviešiem!

11.05.2022. 04:35

»

Slava Latvijai - frāze, kas nepatīk Valsts policijai

Putins tiks paņemts pie dziesmas Maskavā, Urbis Rīgā. Nekāda satraukuma


Tiem, kuri saglabājuši latvietību. Levita hunta ienīst latvietību. Mosties, mežabrāļu gars!

Atbildēt

Visi 13. Saeimas deputāti

11.05.2022. 04:32

»

Galvenā putiniste ir Golubeva

Ja šo blozgu Krievijas aģenti Golubevu neizmetīs ar troksni no ministra posteņa, tad var domāt, ka visi mūsu deputāti ir nodevēji un Putina līdzskrējēji. Cik ilgi gaidīsim šo nelieti sabotējam valsts drošību? Lai brauc uz Maskavu un tur izdanco katjušu cik patīk. Golubevai atņemt pilsonību un izsūtīt...


ir izdzimteņi, jo ir internacionālisti, kuriem vienaldzīgs latviešu un Latvijas liktenis. Cionisms ir internacionālisms - skaldi un valdi. Levits, Kariņš, Bordāns un Golubeva ir latviešu tautas slepkavas.

Atbildēt

?

11.05.2022. 04:02

purvins atbalsta banderu fasistus ukraina ?

Atbildēt

un šie ir tikai viena notikuma fakti

11.05.2022. 03:25

ja katrs no krievu ikdienā pastrādātajiem noziegumiem cietušais latvietis celtu galdā faktus, kā par viņu ir izņirgājusies šī prokrieviskā iestāde, tad visiem atvērtos acis, ka tas ir noziedzīgs bruņots istrebiķeļu perēklis, kas parazitē uz nodokļu maksātāju rēķina un ir reāls drauds latviešu sabiedrībai. vairums latviešu vēl nav aptvēruši, ka Latvijā viņi ir pilnīgi neaizsargāti pret krievu noziegumiem un noziegumiem, kurus pēc tam veiks šī prokrieviskā iestāde.

Atbildēt

Galvenā putiniste ir Golubeva

11.05.2022. 00:27

Ja šo blozgu Krievijas aģenti Golubevu neizmetīs ar troksni no ministra posteņa, tad var domāt, ka visi mūsu deputāti ir nodevēji un Putina līdzskrējēji. Cik ilgi gaidīsim šo nelieti sabotējam valsts drošību? Lai brauc uz Maskavu un tur izdanco katjušu cik patīk. Golubevai atņemt pilsonību un izsūtīt no Latvijas, tāpat kā kaudzi ar vadošajiem un ierindas policistiem.

Atbildēt

lai dzīvo Stepans Bandera !

11.05.2022. 00:12

Nāvi krievnaciztam Pūķinam.

Atbildēt

Piektā kollona

10.05.2022. 23:07

---Aizturēšanu filmēju savā telefonā, bet nācās secināt, ka Valsts policijas pārstāvji ir nesankcionēti iekļuvuši ar manā telefonā un manu nofilmēto materiālu sadalījuši sīkos fragmentos, un uzlikuši tiem mūzikas skaņas virsu.---

Pegasus? Tad tur ir blakus kaut kur SAB. Ļoti nožēlojamā situācijā šobrīd ir Latvijas valsts. Valsts policija kā piektā kollona rada konstitucionāla rakstura draudu Latvijas iekšējai un ārējai deošībai.

Atbildēt

nu tak šitas

10.05.2022. 22:44

»

Sigulis

Ok, tad atvainojos, ja ko nepareizi esmu uzrakstījis


https://s00.yaplakal.com/pics/pics_original/4/8/0/14342084.jpg

Atbildēt

J. Urbanovičs

10.05.2022. 22:41

Es nezinu, kurš deva rīkojumu tam traktoristam nošķūrēt ziedu klājienu pie pieminekļa, bet viņš ir nelietis. Un provokators. Viņš ir aizskāris cilvēku cieņu zemiskā veidā. Viņš ir parādījis, ka šie cilvēki viņa acīs nav nekā vērti. Tēlaini izsakoties, viņš ir nošķūrējis šos cilvēkus no sava ceļa,” paziņojis Saeimas deputāts, “saskaņietis” Jānis Urbanovičs.

Atbildēt

peters

10.05.2022. 22:19

šodien - 10 maijā pie pieminekļa pilns ar krieviem , plīvo krievu karogi, svētki norit ar pilnu jaudu bet neredz nevienu policistu
nevienu policistu neredzu nav. Sajūta, ka dzīvojam krievijā. Krieviem viss atļauts, nevienu
nesoda. lai dzīvo latvijas krievguberņa ar valdības
huntas nodevējiem. kā būvē valsts robežu???
--youTube- var noskatīties 10 maija krievu svinības
pie pieminekļa rīgā.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Valsts aizsardzības dienests: kļūdīties nedrīkstam

FotoAizsardzības ministrija nākusi klajā ar piedāvājumu ieviest Valsts aizsardzības dienestu. Strauji mainīgā drošības vide Eiropā un pasaulē, nepieciešamība izvietot Latvijā papildus sabiedroto spēkus, kā arī palielināt Latvijas bruņoto spēku skaitlisko sastāvu un valsts aizsardzībā iesaistīto iedzīvotāju skaitu (nevaram prasīt citiem mūs aizstāvēt, pašiem to nedarot) ir galvenie motīvi šādam solim. Manuprāt, Aizsardzības ministrijas iniciatīva ir labs pamats diskusijai sabiedrībā, Saeimā un valdībā. Būtiskākais ir detaļas un izpildījums, arī jautājumi, uz kuriem jārod atbildes. Būtu svarīgi vērtēt šādus aspektus.
Lasīt visu...

21

Ko zināja kolaboratori?

FotoTautas sēru un nodevības nedēļa pagājusi, un tagad jāturpina rūpēties par nākotni. Valsts prezidents, uzrunājot Saeimas deputātus, uzsvēra valsts drošību un izturētspēju kā noteicošās prioritātes. Diemžēl pirms 82 gadiem Latvijas vadība atdeva Latvijas valsti ne tikai bez kāda protesta, bet pat sludinot, ka ienākošā okupantu armija ir Latvijai draudzīga.
Lasīt visu...

21

Kāpēc mūsu lidostā atkal skan agresora valoda?

FotoBiju nepatīkami pārsteigta, šodien Rīgas lidostā dzirdot paziņojumus par lidojumiem, piemēram, uz Frankfurti, Briseli, Londonu un citiem galamērķiem trijās valodās - latviešu, angļu un arī krievu (!) valodā.
Lasīt visu...

15

Tik viena doma prātā man... un tā ir par Lembergu

FotoŠī gada 9. jūnijā Delfos tika publicēts mans raksts ar retorisku virsrakstu "Vai redzams Ventspils kleptokrātijas gals?". Reaģējot uz to, Aivars Lembergs ir publicējis pārsteidzoši viegli atspēkojamu, pat pašiznīcinošu pretrakstu ""Fake" ziņas jeb atbilde Ģirtam Valdim Kristovskim".
Lasīt visu...

21

„Fake” ziņas jeb atbilde Ģirtam Valdim Kristovskim

FotoŠī gada 9.jūnijā portālā Delfi.lv publicēts Ģirta Valda Kristovska - Ventspils domes deputāta no valdības partijas „Jaunā vienotība" un partijas "Jaunā vienotība" pārstāvja Ventspils Brīvostas valdē priekšvēlēšanu negatīvās politiskās aģitācijas raksts.
Lasīt visu...

6

Iesniegums par iespējamiem Bērnu tiesību aizsardzības likuma pārkāpumiem "Riga Pride" laikā

FotoLaika periodā no 2022.gada 13.jūnija līdz 19.jūnijam Rīgā norisinājās "Riga Pride", kas vispārzināms ir Latvijas lesbiešu, geju, biseksuāļu un transpersonu (turpmāk – LGBTQ) ikgadējs pasākums, kura ietvaros 18.jūnijā tika organizēts gājiens un koncerts Vērmanes dārzā, ar mērķi  popularizēt LGBTQ tiesības.[1]
Lasīt visu...

15

Muļķība tik drīz nav gāžama, tomēr visi sauc, cik spēka, – palīdziet, glābiet Ivetu!

FotoŠī ir patīkama atkalredzēšanās ar sabiedriskās politikas centra “Providus” direktori un vadošo pētnieci, augstās Sorosa mācības koordinatori un vieslektori Latvijas augstskolās Ivetu Kažoku. Vecajā paziņā vēl kvēlo uguns, verd dzīvības sulas un neapdzēšams cīņas gars, īsi sakot, Iveta kustas kā dzīvsudrabs!
Lasīt visu...

21

Šis bija labs samits

FotoNATO samits Madridē ir noslēdzies. Nepārspīlējot var teikt, ka tas bija viens no būtiskākajiem pasākumiem Alianses pēdējo desmitgažu un arī Latvijas vēsturē.
Lasīt visu...

21

Kļūdainais “kļūdu labojums” aptieku noteikumos ir lielveikalu un lielo slimnīcu, nevis pacientu interesēs!

FotoTiekoties ar Veselības ministrijas Farmācijas departamenta pārstāvi Artūru Grīgu, Latvijas Pensionāru federācija un citu organizāciju pārstāvji atkārtoti lūdza apturēt t.s. “Aptieku noteikumus”, kas topošajā redakcijā būtiski lobētu lielveikalu un lielo slimnīcu intereses, bet pilnībā atstātu novārtā iedzīvotājus, kuri dzīvo mazapdzīvotās vietās.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

NATO superplāns “Baltijas slazds”

Igaunijas premjere Kaja Kallasa atklāja žurnālistiem, ka NATO aizsardzības plāns attiecībā uz trim Baltijas valstīm paredz atļaut Krievijas bruņotajiem spēkiem tās ieņemt...

Foto

Tikai nesmejieties, es atkal mēģināšu tiesāties un šoreiz kā tēvs un vīrietis gan noteikti uzvarēšu! Es un mans spēcīgais gars!

Un tagad pats svarīgākais. Tas, kas...

Foto

Vēstule ģenerālprokuroram Stukānam: par naida noziegumu jāsaņem reāls cietumsods

"4. maija deklarācijas klubs" vēršas pie Jums, lai rastu jēgpilnu risinājumu naida nozieguma izpausmei, kas norisinājās šā...

Foto

Anitas Muižnieces dubultie standarti ciniski turpinās

Šā gada maija beigās Valsts policijas (VP) Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes 2. nodaļa nosūtījusi prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai kriminālprocesu pret...

Foto

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu,...

Foto

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

Pensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu...

Foto

Nenopietnā rotaļa

Vasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu...

Foto

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

Vakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas...

Foto

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

Tautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana...

Foto

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

Kad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts...

Foto

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

Es pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas...

Foto

Par "audzēšanu"

Nekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari...

Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...