Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Laiks visu noliks vietās

06.05.2020. 23:24

»

suverenitate,vards ko latvija lietot nedrikst

Cina pret asv un nato okupaciju Latvija vel tikai sakas


Nepietaisi bikšeles okupantēn.

Atbildēt

suverenitate,vards ko latvija lietot nedrikst

06.05.2020. 18:08

Cina pret asv un nato okupaciju Latvija vel tikai sakas !

Atbildēt

slikti

05.05.2020. 12:25

»

te jau nav vairs ko teikt

akcenti visi pareizi...


ja tā jūties, tad ar pašnovērtējumu ir čābiski, un būtu jāsāk ar tā uzlabošanu.Kungs un kundze ir tikai pieklājības forma, un tikai.Tāpat kā kādreiz - biedri, biedre."Tombovas vilks tev biedrs".

Atbildēt

05.05.2020. 11:30

Vai Izraēlas slependienestu Mossad interesēs ir atklāt, ka E. Levits ir Mossad cionistu aģents? Mossad vervē joprojām un piedāvā sazināties caur mobilo telefonu vai datoru, ko nelieto ikdienā. Ātri sniedz atbildi un ir atsaucīgi “cionistu ebreju impērijas” interesēs. Visa E. Levita rīcība ir virzīta Izraēlas un ebreju Kongresa interesēs.

Atbildēt

Levits bija Vācijas pilsonis, bet meloja, ka nav

05.05.2020. 11:28

»

nabaga apsēstais

ļoti labi zin,ka prezidents ir Latvijas pilsonis.Nav iespējama dubultpilsonība,esot šajā amatā,bet apsēstais nez kāpēc spītīgi atkārto savus murgus,nepaceļot savu sēžamvietu un neatejot no datora.Par katru cenu grib lasītājus pārliecināt,ka prezidents ir Vācijas pilsonis,bet neizdodas.Ko nu...


Vai Izraēlas slepndienestu Mossad interesēs ir atklāt, ka E. Levits ir Mossad ionistu aģents? Mossad vervē joprojām un lpiedāvā sazināties caur mobilo telefonu vai datoru, ko nelego ikdienā. Ātri sniedz atbildi un ir atsaucīgi “cioistu ebreju impērijas” interesēs. Visa E. Levita rīcība ir virzīta Izraēlas un ebreju Kongresa interesēs.

Ne vienam vien ir šaubas par E. Levita sakariem ar Mossad un cionistiem. Vai Levits atbildētu godīgi, vai sastāv Mossad? Vai kāds viņam ticēs, ja meloja, ka nekad nav bijis Vācijas pilsonis? Un tad atklājās, ka bijis. Un tad tā likuma neievērošana par mediķu algu palielināšanu. Un tad tā cionistu “ebreju impērijas trīs standartu ebreju tiesa saimnieciskos jautājumos”. Viņš to sauc par tiesu ekonomikas jautājumos, pie kuras ar Bordānu strādā kopš ir VP amatā. Tā ebreju tiesa saimnieciskos jautājumos kaut kā sakrīt ar šo krīzi, kuru veicina covid-19. Kriīze bija gaidāma tāpat! Un tad tas “godīgais ebrejs Levits” kā bij. ET tiesnesis - akls tapis - nerunā par to, ka globālā pandēmija ir nepārvarama vara saistību tiesībās starp banku un kredītņēmēju un līgumi anulējami! Nē, gatavo ebreju tiesu saimnieciskos jautājumos! Būs jāatsavina kredītņēmēju ipašumi! Masveidīgi! Darba žīdu cionistu bankām būs pilnas rokas! Arī mediķu algu nepalielināšana apgrūtina kredītmaksājumus bankām. Tiesiski kredītņēmēji paļāvās, ņemot kredītus, ka mediķu algas cels. No šī aspekta ir iestājušās smagas sekas sabiedrībai kopumā un mediķiem. Ar to E. Levits kvalificējas kā prasts noziedznieks valsts amatā. Drīz sagaidīsim jaunus viņa “valstsgribas klučus” tieši sabiedrībai uz galvas!

Atbildēt

Juris

05.05.2020. 11:02

No raksta sapratu kā atkal un joprojam pie visam bēdam vainīgi saskanieši,prokremliskie elementi un vēl nezin kas...Sava āci baļķi neredzi!?

Atbildēt

nabaga apsēstais

05.05.2020. 09:02

ļoti labi zin,ka prezidents ir Latvijas pilsonis.Nav iespējama dubultpilsonība,esot šajā amatā,bet apsēstais nez kāpēc spītīgi atkārto savus murgus,nepaceļot savu sēžamvietu un neatejot no datora.Par katru cenu grib lasītājus pārliecināt,ka prezidents ir Vācijas pilsonis,bet neizdodas.Ko nu?

Atbildēt

neierauj kopā ar pūli

05.05.2020. 06:18

»

Grafomāns

Jauki, vienā rakstā sabāž ko tik var iedomāties, kas ir slikti, kas nepareizi un gāž virs\ū kā "visgudrais...


neiet dzerties un dirnēt sporta lopu tribīnēs un kopā ar tiem neizzog budžetu u.t.t.t.t.............nav savicki.......

Atbildēt

...

05.05.2020. 06:09

»

Tālavas taurētājs

Kas tur ko nesaprast, tautība krievs neeksistē, tāpat kā amerikānis nav tautība. Krievs var būt dajeb kurš, kas nodevis savu tautu, apmetas uz dzīvi vienalga kur un tic krievijas impērijas varenumam un falsificētai vēsturei...


Taisnība.
Nevis krievi bet rusi,ar vienu s,un vēsture ir nežēlīgi falsificēta.
Ir arī tāda ekonomiskā okupācija,tā nav konkrēta valsts,tā ir starptautiskā rabināta augļotāju institūcija,ar Bāzeles banku virsotnē.

Atbildēt

Tālavas taurētājs

05.05.2020. 02:32

»

Soņa

"... bija svešu varu struktūras: tās sastāvēja no okupantiem vai svešzemniekiem (krustneši, zviedri, cariskā Krievija un padomju okupanti ... - ha, ha, ha. atradis "padomju okupantus", kad bija un ir vienīgi Krievijas okupanti - krievu valoda, krievu ukazi, likumi, viss no Maskavas, izveda tautas uz...


Kas tur ko nesaprast, tautība krievs neeksistē, tāpat kā amerikānis nav tautība. Krievs var būt dajeb kurš, kas nodevis savu tautu, apmetas uz dzīvi vienalga kur un tic krievijas impērijas varenumam un falsificētai vēsturei.
Savukārt okupants un kolonists ir tiesiskais status svešajā zemē, kurā tie ieradušies vardarbīgi izkaujot vietējos iedzīvotājus, ieņēmuši noslepkavoto cilvēku mājokļus un sākuši vairoties uz nebēdu, bet okupētās valsts ekonomiskos labumus virzījuši uz savu centrālo midzenī, tā stiprinot savas impērijas diženumu.

Atbildēt

mans kaimina kakis ari ir nezina !

04.05.2020. 23:22

»

:-(

Pat svētkos nav miera no tādiem vaimanalogiem liepiņiem


kados svetkos ?

Atbildēt

panika

04.05.2020. 23:21

rezima gadadiena gaisa pazud drons,meklesot ari rit!

Atbildēt

Grafomāns

04.05.2020. 21:40

Jauki, vienā rakstā sabāž ko tik var iedomāties, kas ir slikti, kas nepareizi un gāž virs\ū kā "visgudrais".

Ļaunākais pašvaldību reforma, ar tautu nerunā. runā vairāk kā vajag, pat līdz riebumam daudz un tev vēl maz. Ko tu gribi ieteikt novadu reformā, kad visu 119 "keizarvalstiņu" amatpersonas ir pakļautas satricinājumam. Iedomājies - amatos viss radu, draugu un bosu personāls iesildījies, paši sev noteikuši trīskārš lielas algas, iekārtojušies visos labumos, ko tik var dabūt un te - padzen kā okupantu laikā!

Kādu te var veikt sarunu, komunikāciju, uzklausīšanau - neviens negrib zaudēt varu un naudu. Viņiem šī reforma ir kā "zemestrīce".

Rakstā it kā daudz kas pareizi teikts, bet sabāzts kā mizkastē un nekāda rezultāta, nek'da jēgas un sakarības.

Atbildēt

:-(

04.05.2020. 21:38

Pat svētkos nav miera no tādiem vaimanalogiem liepiņiem...

Atbildēt

jaajaa

04.05.2020. 21:31

prezidents nevar sist duuri, jo ir Vācijas pilsonis, bet Satversmes 37. pants aizliedz dubultpilsonību šajā amatā

Atbildēt

Soņa

04.05.2020. 21:30

"... bija svešu varu struktūras: tās sastāvēja no okupantiem vai svešzemniekiem (krustneši, zviedri, cariskā Krievija un padomju okupanti ... - ha, ha, ha. atradis "padomju okupantus", kad bija un ir vienīgi Krievijas okupanti - krievu valoda, krievu ukazi, likumi, viss no Maskavas, izveda tautas uz Sibīriju - Krieviju, deva pavēles izšaut visas bijušās amatpersonas, Latvijas armijas virsniekus (arī Polijas un citus) - kur te ir Padomju Savienba - Ukraina, baltkrievijam Aizkaukāza republikas utt.? Tām bija vara un teikšāna represijās? Atjēdzieties visi"padomju" suroāti! Vieniem "vainīga "padomju savienība", otriem -komunistiskais režīms, kad bija viens - okupantu režīms ar visām no tā izrietošām Krievjas iesūtīto privilēģijām, radot jaunu tautību sugu - "krievvalodīgos". Tātad "padomju savienību" un komunismu visi nolād, arī Krievija un visiem labi, nav neviena vainīgā un atbildīgā par masu slepkavībām un varmčībām ...
Un kas ir "krievvalodīgie"- pārkrievotie, koloboranti, okupanti, nodevēji, kas, neviens nevar iztulkot, bet tautības vietā "krievi" vietā vazā šo vārdu visi un atkal visiem labi: vsem horošo i vsje smejutsja.

Atbildēt

statistika

04.05.2020. 21:29

Mirstība ar vīrusu LV, Baltkrievijā un Krievijā ir prakstiski vienāda - ap 8-10 uz miljonu iedzīvotāju, JO padomju laikā bija prettuberkulozes BcŽ vakcinācija. Beļģijā uz miljonu 600 mirušie, bez vakcīnas LV būtu vismaz
1200

Atbildēt

te jau nav vairs ko teikt

04.05.2020. 20:34

akcenti visi pareizi.
nožēlojami, bet visu laiku kādam kalpojam.
arī uzrunās spiesti lietot "kungs"
tātad ir vismaz divas kastas, kungi un kalpi.
Kungi tie, ka šodien "biznesmeņi"
kalpi tiek kas kungus apkalpo.
kungu vajadzībām pietaisīti visi "ekonomikas likumi" un politika, kas patiesībā ir lobisms par labu kādam no kungiem.

Atbildēt

psichoterapeuc

04.05.2020. 19:27

»


Es Mikropisans sāku ēst savas kakas! Mņ! Izpildos!

Atbildēt

Atkal debilai Mikropisāns!

04.05.2020. 19:14

»


Ielec Dikļu atejā un ārā nelien, debilais muļķi!

Atbildēt

Ludzu, neceliet 4 maiju svēto kārtā! Pietiek!

04.05.2020. 11:19

šodien NRA ir parādījusi veselīgu attieksmi pret šo dienu un uzlikusi labu virsrakstu rakstam - "Valsts prezidents 4. maija uzrunā- Mēs atradīsim pareizo ceļu izejai no šīs krīzes." Šo ēzopa valodu sapratīs jebkurš! :) ...Neceliet šo dienu svēto kārtā! Lūdzu! Šajā dienā sākās padomju laiki liberālisma mērcē. Un tikai! Latvija nav atbrīvojusies no utopiskām idejām. Latvija nav brīva! 4. maijā komunisma utopisms tika nomainīts ar liberālisma utopismu. Un tikai! No viena grāvja - otrā grāvī! ...Bet Mēs, latvieši, esam Eiropa un mums nav vajadzīgs ne anglo-amerikāniskais liberālisms, ne mums ir vajadzīgs krievu komunisms - t.i. nav vajadzīgs latvietim ne uzspiests individuālisms, ne arī uzspiests kolektīvisms! Pietiek! Mēs esam nacionāla valsts ar savu redzējumu, kura iekļaujas Eiropas nacionālo valstu kopējā redzējumā. Mums ir savs redzējums un mums nav vajadzīgas utopiskas ideoloģijas un 4 maijs ir atgādinājums - cik veikli viena utopiska ideoloģija spēj pārvērsties par citu utopisku ideolģiju. Protams, šeit ir runa par cilēkiem un kažoku maiņu. Tāpēc Pietiek atcerēties pašieceltos padomijas darboņus "varoņu" kārtā. Pietiek !

Atbildēt

Jā tas tiesa :(

04.05.2020. 09:46

Visur tikai shēmošanas un izzagšanas, partiju kases un kasieri, totāla nerēķināšanās ar tautas interesēm jo kliķes intereses stāv pāri visam.... Vai ši ir tie principi par ko mēs stāvējām uz barikādēm un sapņojām kāda būs mūsu valsts ? Eh.... nu kā varēja no tīriem un skaistiem sapņiem nokļūt līdz realitātei kur viss ir tik smirdīgs cik var būt

Atbildēt

1918. gada Satversme savā tvērumā ieslēdza latvju nacionālo brīvības garu

04.05.2020. 08:42

»

ROFLMAO

Cik nožēlojami lasīt komentārus, kas nevis apspriež tēmu, bet satur bērnišķīgu apsaukāšanos...


Ikviens teksts ir nepilnīgs, bet liriskā preambula ir acu aizmālēšanai latviešiem. Tagad to tieši tāpat ar Saeimas balsojumu var izmainīt un ieviest divvalodību.

Atbildēt

ROFLMAO

04.05.2020. 07:29

Cik nožēlojami lasīt komentārus, kas nevis apspriež tēmu, bet satur bērnišķīgu apsaukāšanos.

Diemžēl Latvijas problēma ir ielikta nevis 1990.gada maijā, bet gan 100 gadu pagātnē - Latvijas Satversmē.
Ulmanis 1934.gadā mēģināja šo problēmu labot, kā mācēja.

Atjaunotā Saeima tā vietā, lai labotu Satversmes kļūdas, sarakstīja lirisku ievadu...

Atbildēt

Parmaiņas

04.05.2020. 05:27

Daudzi apzināti vai neapzināti izprovocē personu ar “kļičku Cenzēts”, kurš raksta visādus murgus zem Fēlis un līdzīgi, savu neveksminieka žulti novadot literāri ļoti līdzīgi A. Priedītim no Daugavpils. Kas nezin, tiem šķiet, ka tā ir viena un tā pati persona. Ieteiktu nekomentēt un ignorēt viņa tekstus, ko daru pats. Pietiek dod tikai spoguli, lai komentētāji redz patieso intelekta kopējo līmeni. Tas cilvēks, ja viņu aizkaitina, kļūst pilnīgi nenormāls un par viņa slimību nav jāsmejas un viņa teksti nav jālasa, jo saturs tajos ir cilvēcīgi atbaidošs.

Atbildēt

Pusspŗāgušais Eggmaŗŗsz Kakueedajzs, pieqirs-komas debiloidsz, un viņa stukača-provokatora patoloģijas diagnoze

04.05.2020. 02:34

Zinātnieki atklājuši, ka tiem, kuri visu savu dzīvi zog, terorizē citus un melo, varētu būt mazākas smadzenes nekā citiem cilvēkiem. Magnētiskās rezonanses uzņēmumos novērots, ka pieaugušiem cilvēkiem, kuri kopš bērnības ir ar antisociālu uzvedību, ir samazināta smadzeņu masa un plānāka to garoza vietās, kas ir saistītas ar tāda veida uzvedību. Pagaidām gan nav skaidrs, vai tas ir iedzimtības dēļ, vai arī rodas narkotiku ietekmē, zema intelekta līmeņa vai garīgās veselības problēmu dēļ. "Personāži, kas pastāvīgi izrāda antisociālu uzvedību jau kopš mazotnes un turpina to darīt visu atlikušo dzīvi, iespējams, zināmā mērā ir invalīdi, jo viņu smadzeņu struktūrā varētu būt izmaiņas, kas sarežģī viņu sociālās spējas, un tas savukārt var novest pie antisociālas uzvedības", esot "skaidrojuši pētījuma autori, kuri arī atzīmēja, ka ir svarīgi nestresot un “nedemonizēt” šo cilvēku grupu, bet uztvert tos kā mentāli apgrūtinātus cilvēkus, kuriem nepieciešama speciālistu palīdzība."

Atbildēt

Un trešais ir A. Priedītis

04.05.2020. 02:09

»


tas puskrievs no Faugavpils Cyril

Atbildēt

Cenzētaizs ir indilis Duka / lit. pseid/

04.05.2020. 02:08

»


no Muļķu zemes Untunis Mazpusens, smēķē kaproona zeķi. Otrs ir galvasslimai Pārmaiņas no LRTT trakuča Hāgā-2.

Atbildēt

Atkal debilais Duriks Durka

04.05.2020. 02:05

»


no Dikļiem sapīpējies kaproona zeķi un tēlo Priedīša tirsu!

Atbildēt

Kunigas

03.05.2020. 23:31

Kriminālprocesu safabricēšana arī ir atgriezusies!

Atbildēt

anekdote

03.05.2020. 21:54

ņemot vērā sabiedrības vairākuma uzskatus

Drīkst uzzināt, kādi tie uzskati ir?
Visādu ierēdņu un valsts iestāžu ir par daudz vai par maz?
Visādu vietējo kundziņu ir par daudz vai par maz?
Ražōšanu vajag attīstīt vai aizliegt?
Enerģētisko neatkarību vajag stiprināt vai palikt atkarīgiem no Krievijas gāzes?

Atbildēt

Pašvaldību likums un citi likumi noteic kārtību

03.05.2020. 21:30

»

Žulis

To, kādas nejēdzības notiek mūsu valstī, tagad laikam saskatīt nespēj vienīgi galīgi aklie. Taču tās nejēdzības gan katrs izskaidro pēc savas saprašanas. Spriežot pēc raksta, tad tā autors ir no cilvēkiem, kuri visu laiku ir ticējuši šai piešķirtajai viltus brīvībai, saskatījis pat demoktrātijas uzlabošanās...


kādā obligāti jāuzklausa sabiedrība, iti likumu punkti noteic, ka sabiedrības viedoklis nav obligāts. Tāda ir lietas frmālā puse. Jo nav ideoloģiskas valsts attīstības koncepcijas. Ja neskaita slepeni piekopto genocīdu un ekonomikas recesiju.

Atbildēt

Grafomānijas paraugs ķeksīša pēc ir viss raksts

03.05.2020. 21:13

Autora doma, ka notika attīstība politikā, sarunājoties ar sabiedrību, atbildot uz jautājumiem, ir absurda, jo pats autors norāda, ka šī komunikācija ar sabiedrību novedusi politiskos procesus strupceļā. Tieši turpat, kur atrodas visa ekonomika - politisko procesu rezultāts.

Tāpēc pareiza ir tikai viena ideja, kuru nemin autors - vai uzlabot un piedalīties 4. maija bijušo komunistu, čekistu, esošo cionistu Mossad kontrolē esošo 4. maija korporācijas uzlabošanā, kuru vada pusebrejs E. Levits, korporācijai uzdodoties par “atjaunoto 18. novembra republiku”, vai nepiedalīties šīs pretlatviskās varas stiprināšanā, nediskutējot ar politiķiem un viņus nekritizējot. Kā redzams, ne kritika, ne diskusijas neietekmē korporācijas un valsts parādu - tas palielinās. Palielinoties valsts parādam iestājas sabiedrības depresija un neticība pastāvošajam varas režīmam.

Esošajam režīmam tiks izvirzīti arī jautājumi un apsūdzības ar “pandēmiju” graujot Latvijas ekonomiku un palielinot valsts parādu. Par viltus statistiku - mirušo skaitu “no covid-19” aizstājot ar “ar covid-19” mirušiem. Ja mirušajam konstatē covid-19, tas nenozīmē, ka nāves cēlonis ir bijis covid-19.

Neticību 4. maija korporācijai nostiprināja pats E. Levits, ignorējot spēkā esošo likumdošanu par algu palielināšanu mediķiem. Kā interesēs strādā E. Levits, kuram pieejami pilnīgi visi 4. maija korporācijas valsts noslēpumi, nav zināms. Latvja tā tiešām nav.

Atbildēt

Ivo

03.05.2020. 21:10

»

hm

Komunisms sludina vienlīdzību. No katra pēc spējām, katram pēc padarītā darba


Komunisms nav pat utopija..tie ir plānprātiņa murgi..tāda iekārta pat teorijā nevar pastāvēt..var..pirmatnējās kopienas laikos..

Atbildēt

hm

03.05.2020. 21:02

»

Ivo

Tad jau jāgatavo vectēva šmaisers..ja reiz komunisti nāks


Komunisms sludina vienlīdzību. No katra pēc spējām, katram pēc padarītā darba.
Šaut vari alkatīgos kapitālistus, kuri piesavinās tava darba augļus, citiem vārdiem - tevi apzog.
Komunismā valda - vienlīdzība! Sev ... vienīgi kājā ...

Atbildēt

Ivo

03.05.2020. 20:41

Bolderājas un maskačkas bioatkritumiem rīt lielā sāpes diena..cukuģīmjiem šajā valstī ierādīja viņu vietu..žēl ka tik daudz varas vīru pa šo laiku visu par rubļiem tirgoja..

Atbildēt

Žulis

03.05.2020. 19:50

To, kādas nejēdzības notiek mūsu valstī, tagad laikam saskatīt nespēj vienīgi galīgi aklie. Taču tās nejēdzības gan katrs izskaidro pēc savas saprašanas. Spriežot pēc raksta, tad tā autors ir no cilvēkiem, kuri visu laiku ir ticējuši šai piešķirtajai viltus brīvībai, saskatījis pat demoktrātijas uzlabošanās periodu un tagad beigās galīgi vīlušies partiju piekoptajā politikā un “neprasmē” uzklausīt tautu. Pēc raksta sanāk, ka ja tās partijas un to deputāti ieklausītos tautā vai vismaz opozīcijā, sadarbotos ar sociālajiem partneriem, tad viss būtu labākajā kārtībā. Te nu gribas teikt “ja tantei būtu riteņi, tad…” Bet to, ka tai “tantei” tādi “riteņi” vienkārši nevar būt, zin tikai tie, kuri ir sapratuši, ka nekāda brīvība latviešu tautai un Latvijas valstij nav iedota, nekāda revolūcija te nav notikusi un pie varas ar viltu palikuši tie paši padomju funkcionāri, viņu ielikteņi un pēcnācēji. (Te nav bijusi ne dekolonizācija, ne deokupācija un pat ne lustrācija) Un arī valsts pārvalde notiek pēc labākajām padomju laika tradīcijām (kukuļņemšana, draugu būšana, amatos celšana nevis pēc zināšanām un prasmēm, bet partijas piederības, valsts izzagšana, ļaunprātīga amata stāvokļa izmantošana…) Šis valdošais režīms pēc savas būtības nevar būt nekāds tautas draugs un uzklausītājs. Bet tagad, kapitālismā šiem parazītiem ir pavērušās vēl plašākas tautas aplaupīšanas iespējas, kuras pat ar kompartijas morāles butaforiju vairs nevajag maskēt. Jā, kādu laiku pēc tā sauktās pārbūves, sadalījušies vairākos, par partijām nodēvētos ekonomiskajos grupējumos valdošie tēloja demokrātiju un koķetēja ar tautu. Tagad, kad viņu vara visos līmeņos ir nostiprinājusies, visas shēmas atstrādātas, reāla uz nacionālas valsts atjaunotni vērsta opozīcija (PK) pilnībā likvidēta, viņi var šo koķetēriju un izlikšanos atmest. Un tas arī tiek darīts. Viņi vairs nebaidās, ka atklātībā nonāk viņu cinisms, noziegumi, neizdarības, jo viņi zin, ka paliks nesodīti. Valsts kontroles un uzraudzības dienestos taču tagad savējie, bet paklausīgie masu dezinformācijas līdzekļi publiskajā telpā visu noklusēs vai nogludinās. Šī mehānisma darba pieredze ir jau 30 gadus ilga. Vienīgā cīņa, kas te notiek uz Latvijas politiskās skatuves ir šo grupējumu savsatpējā cīņa par treknākajiem kumosiem. Kādas te var būt atklātas publiskas telefonsarunas ar tautu?

Atbildēt

Kastenotiek

03.05.2020. 19:37

Vai dienun... Apvainotais aivars un zaljie... Pastumti no siles un gaze grida nesanak... Nav supermlj Ostas cektn ., Sua Via... LNNK ind.... Pilnigs bzdwc

Atbildēt

Slimības vēsture

03.05.2020. 19:30

»


Divi narkomāni palātā nesadalīja devu. Rezultātā: viens nogalināts, otrs CENZĒTS (un politiski represēts) vēl šodien pa vakariem raksta murgu palagus.

Atbildēt

hm

03.05.2020. 19:25

Šai Saeimā nomainījās paaudze. Pie varas nāca tie, kas nav saskārušies ar jaunā komunista morāli, nav par tādu nemaz dzirdējuši. Ar kristīgo morāli līdzīgi. Nekad nav pazinuši.
Loģiski, ka šie jaunie cilvēki nonākuši pie varas, ar to rīkojas kā kapitālisma sabiedrības biznesa projektu. Bremzes viņi nepazist un neatzīst. Pāri līķiem, lai dzīvo Mamonas!
Sabiedrības attīstība noris pa spirāli. Jāgaida komunisma idejas nākamajā spirāles vijumā.

Atbildēt

...

03.05.2020. 18:42

»

nu tak

vdk naisos snaudosas bakterijas atgust jaunu elpu


Tos VDK maisus sen jau CIP kontrolē.

Atbildēt

nu tak

03.05.2020. 18:40

vdk naisos snaudosas bakterijas atgust jaunu elpu

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Pret cilvēku apkrāpšanu – moralizēšana, bet pret politiķu atdarināšanu – kriminālsods

FotoUzmanību piesaistīja divi ziņu virsraksti. Abi saistīti ar krāpniecību. Taču ar to atšķirību, ka vienā gadījumā stāsts ir par iespējamu kaitējumu potenciālajiem tautas priekšstāvjiem un par to piemērojamu bargu sodu, bet otrā – jau notikušiem kaitējumiem, tā teikt, vienkāršajiem cilvēkiem un nesodāmību par to.
Lasīt visu...

21

Sakāve un “viens idiots” – ielas nepārdēvēs

FotoLatvijas Universitātes padomes loceklis Mārcis Auziņš ar Mediju atbalsta fonda finansējumu Kas jauns[i] vietnē publicējis viedokli par krievu imperiālistu Andreja Saharova, Mihaila Ļermontova un Aleksandra Puškina, kā arī citu Krievijas impērijas rusifikācijas iespaidā radušos ielu pārdēvēšanu. Profesora nostāja ir noraidoša: “Vai tāpēc visu šo vēstures daļu dzēsīsim ārā? Es te būtu uzmanīgs un katru šādu lēmumu rūpīgi pārdomātu. Mums ir komplicēta, brīžiem ļoti pretrunīga vēsture, kas saistīta ar mūsu kaimiņu.”
Lasīt visu...

21

Nedrīkst Ropažu pašvaldības finanšu problēmas risināt uz darbinieku rēķina

FotoJau kādu laiku cirkulē baumas, ka tiek organizēta Ropažu novada domes esošās varas nomaiņa. Šīs runas sākās ap to laiku, kad noslēpt Ropažu novada finanšu problēmas vairs nebija iespējams. Šobrīd, lai pašvaldība varētu savilkt galus kopā, tiek ļaunprātīgi iznīcinātas kapitālsabiedrības, nemaksājot par veiktajiem darbiem.
Lasīt visu...

21

Vai līdz rudenim gaidāms pamiers?

FotoDrīzumā varēs noskaidrot, cik lielā mērā ir patiesas sazvērestību teorijas attiecībā uz Zeļenska un Baidena nerakstītajām sadarbībām. Šo teoriju ticamība izgaismosies tad, ja tuvākajā laikā sāksies miera sarunas, - pirmās pazīmes steidzamu sarunu taustāmiem iemesliem ir pamanāmas.
Lasīt visu...

12

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

FotoPortālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo portālu. Daži, sauksim tos par “īstiem patriotiem”, kas balso par Vienotību un patiesi tic, ka vara visu dara pareizi un cilvēku labā, sarunā teica - kāpēc ienīsti amerikāņus un ebrejus? Nē, man riebjas ASV un Izraēla, divas terorismu izplatošas organizācijas. Cilvēkus, kuri dzīvo teroristu pārvaldītajās teritorijās, es neienīstu, man viņu žēl. Stokholmas sindroms ir nopietna mentāla problēma.
Lasīt visu...

21

Šprotes nepieņems cūku labturības prasības

FotoJa kādam ir klusas aizdomas, ka mēs te sēdēsim un gaidīsim vēl vienu okupāciju – jums ir jālasa tālāk. Ja kāds domā, ka virsrakstā pieminētais dzīvnieks ir nacionālā naida kurināšana – lasiet, lasiet… Starp citu, likums par cūku labturības prasībām ik pa laikam tiek pilnveidots. Meklējiet rakstos. Kas attiecas uz šprotēm – tās ar cūkām kopā neiet ne pēc dzīvesveida, ne pēc garšas. Un jūs labi saprotat, ko šo rindu autors ar to ir domājis.
Lasīt visu...

6

Ja reiz prezidents dod „mājienu ar mietu”, tad mēs, protams, atvainosimies

FotoLsm.lv 24.februārī Ukrainas kara gadadienā savā komiksu sadaļā publicēja autores Gundegas Evelones "Cūku komiksu" ar nosaukumu "Ukrainai ir jāuzvar". Šie komiksi ir zīmējumi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Komiksam ir sava "cūku" izcelsmes leģenda, kas atrodama pie katra jaunākā komiksa. Faktiski cūka komiksā var būt ikviens no mums. 
Lasīt visu...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai birokrāts - mūsu kungs?

Domājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās...

Foto

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

Ļenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti...

Foto

Karš kibertelpā

Krievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā....

Foto

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

Patiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un...

Foto

Ak, eglīte...

Pēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās...

Foto

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

Katrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti...

Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...