Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Agate

23.01.2018. 16:26

Dagnija Bērziņa ir viena no labākajām tiesu medicīnas ekspertēm Latvijā. Vienmēr godīga, objektīva un taisnīga. Protams, ka daudziem tas nepatīk, īpaši tiem, kuri grib gūt vieglu peļņu.Diemžēl arī kolēģu vidū ir tādi, kuri vēl viņai ļaunu. Bet viņi klups un kritīs. Lai Dievs Jūs svētī! Agate

Atbildēt

redzi

28.12.2017. 11:07

»

No maisiem

Fûrmanis, tagad viens no vadošiem organizatoriem kopā ar Pē.Apini Daugavpilī. Kopā ar Baltkrievijas mediķiem. Politiska nokrāsa šīm aktivitātem


re nu, Krievijā Apini neņēma par pilnu, laikam līda ne pa tām durvīm, tagad laicigi bruģē ceļu uz Baltkrieviju...

Atbildēt

ko, tu Ilze !!! ???

16.12.2017. 12:57

»

gaišreģis

jā varētu


nu Ilze, izbeidz vienreiz gvelzt un dari to ko tev pašlaika liek darīt!!!! Pie reizes protams vari krāmēt čemodānus !

Atbildēt

Tīrumai

11.12.2017. 19:15

»

pako

Bingo! Tieši - kolorīti teikts! Un lai biedre Čakša....nu vismaz naktī pamurgo(pasapņo) ko labu izdarīt NMPD labā


Tu esi godīga un spēj visu pateikt acīs kā vienmēr. Atceros dažas konf., tu biji uz viļņa vienmēr:) Jautrība garantēta.

Atbildēt

visu cienu vadibai

07.12.2017. 21:27

»

paraugs darba

Ja piekritu, vina nebutu sliktakais variants, ir laba daktere


Saprotu par ko tu runā, par M.Majoru, NMP apkaunotāju. Viņa dēļ NMP vadībai vajadzēja domāt kā atrunāties un skaidroties TV priekšā. Dēļ viena,,,,,,un tad vēl saka, vadība slikta, nē,padotie pensionāri,,, kuriem nav ,,,! Būtu ko aizstāvēt, smiekli nāk. Prom tādus!

Atbildēt

šī brīža p.i.

05.12.2017. 22:41

»

paraugs darba

Ja piekritu, vina nebutu sliktakais variants, ir laba daktere


domā, ka NMPD pieder viņai kā personīgais SIA, jo redziet savulai esot nesusi dokumentus lai šo iestādi reģistrētu.... nu vismaz tā viņā kādreiz dzērumā lielijās.....

Atbildēt

paraugs darba

05.12.2017. 21:49

»

nozares kolēğe

Nepiekrītu cienījamas un gudras ārstes Dzintras Jakubaņecas apmelośanai. Daktere ir paraugs visiem, no kuras var ļoti daudz mācīties. Viņa savu darbu vienmēr ir veikusi kvalitatīvi, tai skaitā kolēğu apmācību. Ja viņa piekristu būt par NMPD vadītāju un viņai ļautu strādāt, varbūt arī NMPD izdotos atgūt...


Ja piekritu, vina nebutu sliktakais variants, ir laba daktere!
Un varbut NMP vadibai vajadzetu tikt vala no daziem cilvekiem kuru uzvardi vairakkart mineti komentaros ,lai vairs neboja NMP godu.Palasiet komentarus, sapratisiet. Ir te dazi izcelti vairakkart un es piekritu 100% !

Atbildēt

domātājs

05.12.2017. 16:52

»

!!!!!!!

Piekrītu, pareizi teikts,lai labie dakteri paliek tur kur tas vairāk nepieciešams, bet papīrus, lai cilā tie kam jau pieredze uz to


...jā,nez cik dakteri jau ir vadījuši nozari un NMPD, kur tad ir aizvadījuši? :((((.....varbūt laiks uzticēt citas jomas profesionāļiem

Atbildēt

nozares kolēğe

04.12.2017. 20:18

Nepiekrītu cienījamas un gudras ārstes Dzintras Jakubaņecas apmelośanai. Daktere ir paraugs visiem, no kuras var ļoti daudz mācīties. Viņa savu darbu vienmēr ir veikusi kvalitatīvi, tai skaitā kolēğu apmācību. Ja viņa piekristu būt par NMPD vadītāju un viņai ļautu strādāt, varbūt arī NMPD izdotos atgūt savu labo slavu.

Atbildēt

??? Ja tev vēl interesē

02.12.2017. 14:23

»

???

Vairaakumu uzvaardus atpaziistu, bet kas ir tas vecuks Majors - jurists:), pensionaars, seetnieks vai kas? Un kas ir Klusa? Ja kaads zin,tad apgaismojiet, bet nav obligaati


Šie abi cilvēki, kā jau te komentāros forši minēts ir tie, kurus vajadzētu vienkārši ignorēt, jo jēga no viņiem nekāda. It sevišķi tas viens, kurš skaitās vīrietis.Gan jau iepazīsi un sapratīsi,ja nejauši nāksies saskarties.

Atbildēt

ko

30.11.2017. 23:39

»

Sarmīte

Nu riktīgi stulbs un infantīls raksts, kuru autori tālu nav jāmeklē, kā piemēram: Baranovs,Dambe -kura ani pilnīgi uzmeta... un protams Binovska kura pašlaik ir patiešām vienīgā kura reāli alkst un kāro tikt par vadītāju NMPDienestā !!! Bet tur nu Jūs ministres kundze šaujiet pār strīpu, jo cilvēku ...


Nez kas tad vainas Binovskai" Nav jau obligāti jāzin algoritmi vai jāmāk špricēt kaulā. Viņa ir labs administrators, kas pārzin jomu jau vairāk kā 10gadus. Nav jau visi posteņi jāaizbāž ar diplomētiem ārstiem, tāpēc jau mediķu trūkst.

Atbildēt

???

28.11.2017. 22:20

»

Nesaki viss

Šajā rakstiņā daudz kas labs un komentāros ir daudz pazīstamu uzvārdu par kuriem varētu teikt gan labu,gan sliktu...


Vairaakumu uzvaardus atpaziistu, bet kas ir tas vecuks Majors - jurists:), pensionaars, seetnieks vai kas? Un kas ir Klusa? Ja kaads zin,tad apgaismojiet, bet nav obligaati.

Atbildēt

Nesaki viss

27.11.2017. 22:36

»

Sarmīte

Nu riktīgi stulbs un infantīls raksts, kuru autori tālu nav jāmeklē, kā piemēram: Baranovs,Dambe -kura ani pilnīgi uzmeta... un protams Binovska kura pašlaik ir patiešām vienīgā kura reāli alkst un kāro tikt par vadītāju NMPDienestā !!! Bet tur nu Jūs ministres kundze šaujiet pār strīpu, jo cilvēku ...


Šajā rakstiņā daudz kas labs un komentāros ir daudz pazīstamu uzvārdu par kuriem varētu teikt gan labu,gan sliktu.
Piemēram Baranovs-gudrs un spēcīgs dr., Dambe-norm.,Binovska-norm., Kluša- nav tik traki kā te komentē, Tīruma -supper sievišķis,ar savu īsto komentu un skatījumu, Majors-vecs večuks, bez progresa , Sokolovs-viennozīmīgi labs dr., Raimis-saprotošs un gudrs čalis, Robis-cīnītājs,supper. Un tā varētu saukt un saukt.

Atbildēt

Kalna ielas samurajs

27.11.2017. 19:14

Nākotnē nopirksiet abonementu uz ātro palīdzību un viss bumbās kā kārtīgā banku pārvaldītā zemes pleķī.
Tikai jautājums, ja valsts nebodrošina savu pilsoņu aizsardzību un labklājību, tad nodokļi nav jāmaksā, nekādi un ne pie kādiem apstākļiem.

Atbildēt

uris

27.11.2017. 13:47

Domāju būtu vērts arī apskatīt Binovskas izveidoto "savējo" struktūru dienestā, kur praktiski visos departamnetos/nodaļās ir ielikti savi cilvēki, lai kontrolētu situāciju.
Tajā pašā laikā Binovska nespēj uzņemties atbildību par lēmumiem, pilnīgi gļēva persona, kas uzmetīs jebkuru, lai tik pati tiktu sausa ārā no ūdens. Savulaik korporatīvā pasākumā Armands Binovsku bija "uzlicis" uz galda, lai nu kāds viņš bija, bet varēja atļauties arī tā izdarīt. Kā jau kārtīgam priekšniekam padotie bija jādr*ž.

Atbildēt

Man arī patīk humors

26.11.2017. 15:54

»

Man patīk veselīgs humors

Sen nebiju tā smējies


Es ar par To saucamo "Juristu" M.M pasmējos no sirds

Atbildēt

?!>Tas,kurš aizbrauca baudīt lietu

26.11.2017. 12:09

Uz Maltas salu vai Maltas pagastu? Baudīt lietu novembrī jau var abās Maltās!

Atbildēt

Man patīk veselīgs humors

26.11.2017. 11:49

Sen nebiju tā smējies!

Atbildēt

DarkDranzer

26.11.2017. 07:51

Raksts subjektīvs, vājais humors traucē lasīt. Nav žurnālistikas cienīgs.

Atbildēt

Tas kurš zina :D

25.11.2017. 19:15

Hmmm.. hmmmm... Kolēgas, jūs zināt, ka tieši izbraukuma brigādes un tie, kuri nekaunīgā kārtā ir pensionējušies ir vainīgi pie dienesta likstām?
Ne jau ministrija, ne jau dienesta vadība, bet tieši tie, kuri dara reālo darbu -paši vainīgi, ka jāpārstrādā jēga, paši vainīgi, ka kadri iet prom, paši, paši... Un riebīgie pensionāri negrib apmācīt jaunuļus ( lasīt ar ironiju un neapvainoties)
Un tad jautājums - nafig mums vispār direktoru vajag? Nevaronis mums neder Varonis nenāks, piķis par mazu.

Atbildēt

šoferis X

25.11.2017. 17:03

»

Jēziņ!!!

Jā,Fuu


Kas M.Majors bijušais jurists? Smiekli nāk, traki esiet, tas tak māk tik pīles pūst, nevainīgi smīnēt un visus citus vainot.Jo tālāk no viņa, jo labāk.

Atbildēt

LRC

25.11.2017. 15:46

Kosnareviča kungs,auu!Vai Jums ir joprojām silti sežas reg.centra vadītāja amatā aiz cien.Igolnieces kundzes muguras?Vot lielisks cilvēkam darbinš-Visu komandē vietniece,alga iet,vadītājs pat reti kad sveicina pat savus darbiniekus!


vnk viedoklis "no sāna".bet liekas,ka vadītājs jābūt etalons,ar kuru jālėpojas,bet tur...

Atbildēt

Visa patiesība kaut kad izlien

25.11.2017. 15:10

»

Dakterīte !?!

Labais


Dr., tu par ko saki, labais :), par bezsakarīgo runātāju, tenkvāceli M.Majoru, vai par Klusu? Zini, abi labie,to vien tik māk kā braukt ar muti- "Zvaigznes" :) Abi "labie" visās jomās!!!
Visos komentāros sava taisnība, labais:) Vismaz šeit atspoguļojas daudzu patiesā būšana, darbi un nedarbi!

Atbildēt

Dakterīte !?!

25.11.2017. 08:02

Labais :)

Atbildēt

Jēziņ!!!

24.11.2017. 23:18

»

"bijušais jurists, ka tik ne ar"

Fu! Brauc tik ar savu dampi uz Stradiņiem, Major


Jā,Fuu!!!
Pat šitais M.MAJORS pieminēts, viņam taču sen laiks pensijā!!! Viņš aizņem tik darba vietu, kurā sen jau būtu jābūt kādam citam, daudz perspektīvākam utt. cilvēkam.

Atbildēt

Visu cieņu Apiņa kungam -

24.11.2017. 22:18

»

Džuris

Apinis atkal nerunā par lietu... te rakstsīts ir par personu vadītprasmēm, ne par viņu specializācijas prasmēm... kārtējo reizi, ja jārunā par pienu, viņš runā par pārdevējām


raksts patiešam ir par lietu un pat vairāk kā par lietu, jo tikko pēc raksta izlasīšanas ielūkojos MK mājaslapā un patiešām esmu šokā... Prasībās ir tikai VĒLAMA IZGLĪTĪBA MEDICĪNĀ !!!!!!! Kurp mūsu valsts dodas ??? Vai patiešām Latvijā vienu no operatīvajiem dienestiem varētu vadīt FINANSISTS, JURISTS vai piemēram EKONOMISTS...... ?????????????????????????

Atbildēt

Džuris

24.11.2017. 14:27

»

Jānis

Kāpēc Pietiek.com atteicās publicēt atbildes rakstu? https://irir.lv/2017/11/24/atklata-atbilde-anonimajam-kas-nolej-dubliem-neatliekamas-medicinas-profesionalus


Apinis atkal nerunā par lietu... te rakstsīts ir par personu vadītprasmēm, ne par viņu specializācijas prasmēm... kārtējo reizi, ja jārunā par pienu, viņš runā par pārdevējām...

Atbildēt

OVC

24.11.2017. 13:52

»

aaaa

,,Labākais,, vēl priekšā!Baranova vietā Kluša!Kas no medicīnas ne kukū!Vienīgi prot taisīt intrigas


Jā, Kluša vienīgais ko māk, taisīt lielas acis un intrigas visur apkārt OVC! Intrigas tā ir viņas dzīve, laikam mājās viss ir slikti, nav vīrieša!

Atbildēt

Jānis

24.11.2017. 10:47

Kāpēc Pietiek.com atteicās publicēt atbildes rakstu? https://irir.lv/2017/11/24/atklata-atbilde-anonimajam-kas-nolej-dubliem-neatliekamas-medicinas-profesionalus

Atbildēt

bgv

23.11.2017. 21:08

Ui, kas tai bildē ar čašku noticis? Baigi sarkana, kā zālīti pārpīpelējusies...

Atbildēt

Dakteris Tereško

23.11.2017. 20:05

Pilnīgi piekrītu Dmitrijam! Man un Žanim načaļņiks arī piedāvāja būt par vadītājiem. Bet mēs abi, tomēr izvēlējāmies strādāt Maltā, jo administratīvais darbs nav priekš mums.

Atbildēt

Imants

23.11.2017. 19:50

»

Tā, kas pensionējusies

Lasu un, teikšu godīgi, baisi paliek!Tie, kuri tiek pie naudas, gatavi rīkles kost pa labi un kreisi, zaudējot jebkādas goda jūtas, ja tādas jebkad bijušas. Truli un baigi!Vadība grūstās, melo un intrigo un visiem nospļauties par tiem duraciņiem ārsta palīgiem, kuripar mazām naudiņām uz saviem pleciem...


Pie manīm Rīgā 7.11. uz izsaukumu atbrauca divi mediconās darbinieki - jaunieši. Viņi strādāja rūpīgi, godīgi un precīzi, ievērojot visas iespējamās prasības tādā situācija. Vispirms mājās sniedza neatliekamo palīdzību, novērsa briesmas. Pa ceļam uz slimnīcu uzraudzīja un sekoja izjūtām un stāvoklim.

Paldies jauniešiem par godīgu attieksmi. Arī slimnīca izdarīja visu iespējamo un atgriezos mājās ar jūtamu uzlabojumu. Medicīnas personāls pie mums istrādā godam.

Žēl, ka 200 miljonus, liekas, sadalīja arī biznesam medicīnā, caurā bedrē, kur nekad nepietiks valsts naudas. Kaut cik būtu pielikuši pie algas šim rūpīgajam sastāvam, kuri kalpo savai tautai valsts iestādēs.

Atbildēt

pako

23.11.2017. 17:55

»

Tīruma

Sveika kolēge


Bingo! Tieši - kolorīti teikts! Un lai biedre Čakša....nu vismaz naktī pamurgo(pasapņo) ko labu izdarīt NMPD labā.....

Atbildēt

Perro

23.11.2017. 17:16

Dienests ir pārmaiņu priekšā. To apzināmies, ņemot vērā gan tendences darbaspēka tirgū, gan tuvākajos gados plānotās veselības aprūpes sistēmas izmaiņas. Taču tuvākā pārmaiņu aktualitāte ir dienesta direktora izvēle, par ko lems speciāli izveidota Valsts kancelejas komisija.

Šis laiks ir zināms pārbaudījums mums visiem – savām vērtībām, ideāliem, morālei, koleģialitātei un godaprātam. Mums katram ir savs viedoklis par to, kā dienestam veicies līdz šim, kāds ir mans paša ieguldījums kopējā lietā un kā veicies kolēģiem. Kādam šis laiks saistās ar gaidām un cerībām par stabilitāti un prognozējamību, savukārt citiem ir ļoti skaidrs redzējums, ko vajadzētu darīt tālāk.

Ir labi, ja mūsu vidū ir daudz tādu kolēģu, kuriem ir ne tikai viedoklis par esošo situāciju un citu kolēģu veikumu, bet arī kritisks izvērtējums savam devumam un skaidrs redzējums par tālāko dienesta attīstību. Ikvienam kolēģim, kurš izvēlēsies pieteikt savu kandidatūru direktora amatam, varam vēlēt izdošanos. Jo vairāk spēcīgu kandidātu startēs konkursā, jo konkursa komisijai lielākas iespējas izvēlēties profesionālāko vadītāju.

Aicinām darbiniekus izvērtēt savu iesaistīšanos publiskajās diskusijās, kurās dažkārt tiek pārkāpta tā trauslā robeža starp tiesībām paust savu viedokli un jau apzinātu, mērķtiecīgu citu kolēģu personības vai paveiktā nonicināšanu un necieņu. Šāds anonīms veids un izvēlētais formāts ir gļēvas un negodīgas cīņas instruments ar mērķi ietekmēt citu domas.

Jā, kritiskiem par savu un kopējo veikumu ir jābūt, ir jāprot novērtēt gan labo, gan arī to, kas nav izdevies. Taču ļoti svarīgs ir veids, kādā mēs to darām!
Mūsu viedokļi un redzējums var atšķirties. Taču jāpiekrīt Ojāram Vācietim, kurš teicis: “Ja es necienu savu pretinieku, tad es necienu savu cīņu”.

Atbildēt

HA-ha

23.11.2017. 16:32

Ko cepas- dienestā viss sakārtots, visi speci un galveno kļūdu ka avārijā cietušam neatzīmē mēle aplikta vai ne nepieļauj, būs dzīvotājs vai ne otā plānā, Dienesta politika- puse darbinieku sēd ofisā un par lielu samaksu kontrolē mēles aplikuma atzīmēšanu- kas strādā zina...

Atbildēt

a

23.11.2017. 15:28

Padomju laikos uz ātriem brauca divas personas, kuras, kā baumoja, bijušas sodītas un pat it kā atsēdējušas sodu ieslodzījumā par to, ka bija pieprasījušas kaut kādus prettiesiskus labumus pildot savus profesionālos pienākumus. Tagad- jo īpaši zināms viens figurants divreiz apzadzies, tikpat reizes pieķerts,tiesāts nav, bet ielikts ministrei par padomnieku! Pasakiet, ko lai par šito domā? Tā laikam kāda īpaša prasme, iemaņa vai speciāla kvalifikācija, lai varētu pretendēt uz kādiem administratīviem posteņiem? Tiem, kuriem tādas nav, jau laicīgi jāapdomā izredzes vinnēt konkursu , jo jums nav konkurētspējas, neesiet sasniedzis nepieciešamo "līmeni".

Atbildēt

Tas kurš zina :D

23.11.2017. 13:38

»

Tā, kas pensionējusies

Lasu un, teikšu godīgi, baisi paliek!Tie, kuri tiek pie naudas, gatavi rīkles kost pa labi un kreisi, zaudējot jebkādas goda jūtas, ja tādas jebkad bijušas. Truli un baigi!Vadība grūstās, melo un intrigo un visiem nospļauties par tiem duraciņiem ārsta palīgiem, kuripar mazām naudiņām uz saviem pleciem...


Piekrītu Jūsu domai.
Bet dienestā vēsturiski cilvēkresurss ir bijis tāds diezgan nesvarīgs, aizies vieni atnāks cita "lielgabalu gaļa" .. Saplīsis Laif gan ir megaproblēma, bet darba gaitā nolietojies , saplīsis cilvēks - nieki vien, šito izmetīsim, aizvietosim ar kaut ko citu. Galvenais, lai vadībai pietiek naudas algām, pārējais ir diezgan mazsvarīgi.

Atbildēt

Tā, kas pensionējusies

23.11.2017. 13:28

Lasu un, teikšu godīgi, baisi paliek!Tie, kuri tiek pie naudas, gatavi rīkles kost pa labi un kreisi, zaudējot jebkādas goda jūtas, ja tādas jebkad bijušas. Truli un baigi!Vadība grūstās, melo un intrigo un visiem nospļauties par tiem duraciņiem ārsta palīgiem, kuripar mazām naudiņām uz saviem pleciem iznes visu iestādei uzticēto darba smagumu! Tieši tā - gan zvanu pieņēmēji, gan uz brigādēm braucošie! Un NMP mājaslapā variet paskatīties - par kādiem nožēlojamiem grašiem viņi strādā!!! Salīdziniet atalgojumus ar vadības atalgojumu. Realitātē no vadības 2/3 uz darbu pat varētu mierīgi nenākt - neviens i nemanītu, bet kas notiks, ja tie "aprobežotie" arsta palīgi neiznāks - to izjutīs visa Latvija! Un to es arī novēlu - beigt raustīties un beidzot sākt streikot, jo citādi pie varas esošie jūs vienkārši ignorēs! Bet Baranovam gan lieciet mieru - viņam ir gan zināšanas, gan intelekts. Bet tas laikam šajā rīkļu rāvēju barā ir lieka greznība...

Atbildēt

cccc

23.11.2017. 13:26

»

bbbb

Un kur tad Baranovu ? Tikai Čakšas vietā un jo ātrāk, jo labāk - tad būtu laime pilnībā


Beidz tā jokot, viņš tak ir nopietni slims un šobrīd lieli arī šim kreņķi par izdevumiem lai apmaksātu šo rakstu.

Atbildēt

bbbb

23.11.2017. 10:04

»

aaaa

,,Labākais,, vēl priekšā!Baranova vietā Kluša!Kas no medicīnas ne kukū!Vienīgi prot taisīt intrigas


Un kur tad Baranovu ? Tikai Čakšas vietā un jo ātrāk, jo labāk - tad būtu laime pilnībā !

Atbildēt

aaaa

23.11.2017. 08:05

,,Labākais,, vēl priekšā!Baranova vietā Kluša!Kas no medicīnas ne kukū!Vienīgi prot taisīt intrigas!

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

FotoKopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību seko līdzi notikumiem, kas saistīti ar personām, kas ilgstoši atrodas sociālās aprūpes centros. Tiesībsargs uzskata, ka Labklājības ministrijas un pašvaldību neefektīvās sadarbības dēļ tiek pārkāptas personu tiesības uz veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

15

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

FotoKad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz izvērtās aizraujošas debates starp kaķi un peli teju stundas garumā, turklāt šis ir no tiem gadījumiem, kad abas puses vienlīdz var uzskatīt par kaķi un par peli reizē.
Lasīt visu...

13

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

FotoNozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību tiek gaidīts lēmums par nomas maksas atbalsta piešķiršanu. Vienlaikus pieaug pircēju neapmierinātība ar sortimenta ierobežojumiem un valdības sadārdzināto aizliegto preču iegādes procedūru. Savukārt, uzņēmēji neapmierināti ar preču krājumu iesaldēšanu un aizliegumu nopelnīt tirdzniecības vietu saglabāšanai (komunālie maksājumi, noma).
Lasīt visu...

6

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

FotoCik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:
Lasīt visu...

15

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

FotoSkatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne tikai Gobzema “Likums un kārtība”, kamēr KPV LV lēmusi mainīt nosaukumu. Daudzi acīmredzamie partiju nosaukumi sen paņemti, tāpēc idejas jauniem partiju nosaukumiem var atrast kaimiņos — Ukrainā.
Lasīt visu...

15

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

FotoEsmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un manai komandai! Mēs esam tik spēcīgi, ka pretinieks aptur eparakstu, laiž melu kampaņas masveidā un trīc bailēs.
Lasīt visu...

21

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

FotoBrīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo dienestu dotos uzdevumus likvidēt tādas informācijas izplatīšanu, velkot paralēles ar „atmiņu ūdeņiem” un citiem brīnumiem, un pa vidam atrodas arī kāds, kas kaut mazliet sapratīs.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...