Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Agate

23.01.2018. 16:26

Dagnija Bērziņa ir viena no labākajām tiesu medicīnas ekspertēm Latvijā. Vienmēr godīga, objektīva un taisnīga. Protams, ka daudziem tas nepatīk, īpaši tiem, kuri grib gūt vieglu peļņu.Diemžēl arī kolēģu vidū ir tādi, kuri vēl viņai ļaunu. Bet viņi klups un kritīs. Lai Dievs Jūs svētī! Agate

Atbildēt

redzi

28.12.2017. 11:07

»

No maisiem

Fûrmanis, tagad viens no vadošiem organizatoriem kopā ar Pē.Apini Daugavpilī. Kopā ar Baltkrievijas mediķiem. Politiska nokrāsa šīm aktivitātem


re nu, Krievijā Apini neņēma par pilnu, laikam līda ne pa tām durvīm, tagad laicigi bruģē ceļu uz Baltkrieviju...

Atbildēt

ko, tu Ilze !!! ???

16.12.2017. 12:57

»

gaišreģis

jā varētu


nu Ilze, izbeidz vienreiz gvelzt un dari to ko tev pašlaika liek darīt!!!! Pie reizes protams vari krāmēt čemodānus !

Atbildēt

Tīrumai

11.12.2017. 19:15

»

pako

Bingo! Tieši - kolorīti teikts! Un lai biedre Čakša....nu vismaz naktī pamurgo(pasapņo) ko labu izdarīt NMPD labā


Tu esi godīga un spēj visu pateikt acīs kā vienmēr. Atceros dažas konf., tu biji uz viļņa vienmēr:) Jautrība garantēta.

Atbildēt

visu cienu vadibai

07.12.2017. 21:27

»

paraugs darba

Ja piekritu, vina nebutu sliktakais variants, ir laba daktere


Saprotu par ko tu runā, par M.Majoru, NMP apkaunotāju. Viņa dēļ NMP vadībai vajadzēja domāt kā atrunāties un skaidroties TV priekšā. Dēļ viena,,,,,,un tad vēl saka, vadība slikta, nē,padotie pensionāri,,, kuriem nav ,,,! Būtu ko aizstāvēt, smiekli nāk. Prom tādus!

Atbildēt

šī brīža p.i.

05.12.2017. 22:41

»

paraugs darba

Ja piekritu, vina nebutu sliktakais variants, ir laba daktere


domā, ka NMPD pieder viņai kā personīgais SIA, jo redziet savulai esot nesusi dokumentus lai šo iestādi reģistrētu.... nu vismaz tā viņā kādreiz dzērumā lielijās.....

Atbildēt

paraugs darba

05.12.2017. 21:49

»

nozares kolēğe

Nepiekrītu cienījamas un gudras ārstes Dzintras Jakubaņecas apmelośanai. Daktere ir paraugs visiem, no kuras var ļoti daudz mācīties. Viņa savu darbu vienmēr ir veikusi kvalitatīvi, tai skaitā kolēğu apmācību. Ja viņa piekristu būt par NMPD vadītāju un viņai ļautu strādāt, varbūt arī NMPD izdotos atgūt...


Ja piekritu, vina nebutu sliktakais variants, ir laba daktere!
Un varbut NMP vadibai vajadzetu tikt vala no daziem cilvekiem kuru uzvardi vairakkart mineti komentaros ,lai vairs neboja NMP godu.Palasiet komentarus, sapratisiet. Ir te dazi izcelti vairakkart un es piekritu 100% !

Atbildēt

domātājs

05.12.2017. 16:52

»

!!!!!!!

Piekrītu, pareizi teikts,lai labie dakteri paliek tur kur tas vairāk nepieciešams, bet papīrus, lai cilā tie kam jau pieredze uz to


...jā,nez cik dakteri jau ir vadījuši nozari un NMPD, kur tad ir aizvadījuši? :((((.....varbūt laiks uzticēt citas jomas profesionāļiem

Atbildēt

nozares kolēğe

04.12.2017. 20:18

Nepiekrītu cienījamas un gudras ārstes Dzintras Jakubaņecas apmelośanai. Daktere ir paraugs visiem, no kuras var ļoti daudz mācīties. Viņa savu darbu vienmēr ir veikusi kvalitatīvi, tai skaitā kolēğu apmācību. Ja viņa piekristu būt par NMPD vadītāju un viņai ļautu strādāt, varbūt arī NMPD izdotos atgūt savu labo slavu.

Atbildēt

??? Ja tev vēl interesē

02.12.2017. 14:23

»

???

Vairaakumu uzvaardus atpaziistu, bet kas ir tas vecuks Majors - jurists:), pensionaars, seetnieks vai kas? Un kas ir Klusa? Ja kaads zin,tad apgaismojiet, bet nav obligaati


Šie abi cilvēki, kā jau te komentāros forši minēts ir tie, kurus vajadzētu vienkārši ignorēt, jo jēga no viņiem nekāda. It sevišķi tas viens, kurš skaitās vīrietis.Gan jau iepazīsi un sapratīsi,ja nejauši nāksies saskarties.

Atbildēt

ko

30.11.2017. 23:39

»

Sarmīte

Nu riktīgi stulbs un infantīls raksts, kuru autori tālu nav jāmeklē, kā piemēram: Baranovs,Dambe -kura ani pilnīgi uzmeta... un protams Binovska kura pašlaik ir patiešām vienīgā kura reāli alkst un kāro tikt par vadītāju NMPDienestā !!! Bet tur nu Jūs ministres kundze šaujiet pār strīpu, jo cilvēku ...


Nez kas tad vainas Binovskai" Nav jau obligāti jāzin algoritmi vai jāmāk špricēt kaulā. Viņa ir labs administrators, kas pārzin jomu jau vairāk kā 10gadus. Nav jau visi posteņi jāaizbāž ar diplomētiem ārstiem, tāpēc jau mediķu trūkst.

Atbildēt

???

28.11.2017. 22:20

»

Nesaki viss

Šajā rakstiņā daudz kas labs un komentāros ir daudz pazīstamu uzvārdu par kuriem varētu teikt gan labu,gan sliktu...


Vairaakumu uzvaardus atpaziistu, bet kas ir tas vecuks Majors - jurists:), pensionaars, seetnieks vai kas? Un kas ir Klusa? Ja kaads zin,tad apgaismojiet, bet nav obligaati.

Atbildēt

Nesaki viss

27.11.2017. 22:36

»

Sarmīte

Nu riktīgi stulbs un infantīls raksts, kuru autori tālu nav jāmeklē, kā piemēram: Baranovs,Dambe -kura ani pilnīgi uzmeta... un protams Binovska kura pašlaik ir patiešām vienīgā kura reāli alkst un kāro tikt par vadītāju NMPDienestā !!! Bet tur nu Jūs ministres kundze šaujiet pār strīpu, jo cilvēku ...


Šajā rakstiņā daudz kas labs un komentāros ir daudz pazīstamu uzvārdu par kuriem varētu teikt gan labu,gan sliktu.
Piemēram Baranovs-gudrs un spēcīgs dr., Dambe-norm.,Binovska-norm., Kluša- nav tik traki kā te komentē, Tīruma -supper sievišķis,ar savu īsto komentu un skatījumu, Majors-vecs večuks, bez progresa , Sokolovs-viennozīmīgi labs dr., Raimis-saprotošs un gudrs čalis, Robis-cīnītājs,supper. Un tā varētu saukt un saukt.

Atbildēt

Kalna ielas samurajs

27.11.2017. 19:14

Nākotnē nopirksiet abonementu uz ātro palīdzību un viss bumbās kā kārtīgā banku pārvaldītā zemes pleķī.
Tikai jautājums, ja valsts nebodrošina savu pilsoņu aizsardzību un labklājību, tad nodokļi nav jāmaksā, nekādi un ne pie kādiem apstākļiem.

Atbildēt

uris

27.11.2017. 13:47

Domāju būtu vērts arī apskatīt Binovskas izveidoto "savējo" struktūru dienestā, kur praktiski visos departamnetos/nodaļās ir ielikti savi cilvēki, lai kontrolētu situāciju.
Tajā pašā laikā Binovska nespēj uzņemties atbildību par lēmumiem, pilnīgi gļēva persona, kas uzmetīs jebkuru, lai tik pati tiktu sausa ārā no ūdens. Savulaik korporatīvā pasākumā Armands Binovsku bija "uzlicis" uz galda, lai nu kāds viņš bija, bet varēja atļauties arī tā izdarīt. Kā jau kārtīgam priekšniekam padotie bija jādr*ž.

Atbildēt

Man arī patīk humors

26.11.2017. 15:54

»

Man patīk veselīgs humors

Sen nebiju tā smējies


Es ar par To saucamo "Juristu" M.M pasmējos no sirds

Atbildēt

?!>Tas,kurš aizbrauca baudīt lietu

26.11.2017. 12:09

Uz Maltas salu vai Maltas pagastu? Baudīt lietu novembrī jau var abās Maltās!

Atbildēt

Man patīk veselīgs humors

26.11.2017. 11:49

Sen nebiju tā smējies!

Atbildēt

DarkDranzer

26.11.2017. 07:51

Raksts subjektīvs, vājais humors traucē lasīt. Nav žurnālistikas cienīgs.

Atbildēt

Tas kurš zina :D

25.11.2017. 19:15

Hmmm.. hmmmm... Kolēgas, jūs zināt, ka tieši izbraukuma brigādes un tie, kuri nekaunīgā kārtā ir pensionējušies ir vainīgi pie dienesta likstām?
Ne jau ministrija, ne jau dienesta vadība, bet tieši tie, kuri dara reālo darbu -paši vainīgi, ka jāpārstrādā jēga, paši vainīgi, ka kadri iet prom, paši, paši... Un riebīgie pensionāri negrib apmācīt jaunuļus ( lasīt ar ironiju un neapvainoties)
Un tad jautājums - nafig mums vispār direktoru vajag? Nevaronis mums neder Varonis nenāks, piķis par mazu.

Atbildēt

šoferis X

25.11.2017. 17:03

»

Jēziņ!!!

Jā,Fuu


Kas M.Majors bijušais jurists? Smiekli nāk, traki esiet, tas tak māk tik pīles pūst, nevainīgi smīnēt un visus citus vainot.Jo tālāk no viņa, jo labāk.

Atbildēt

LRC

25.11.2017. 15:46

Kosnareviča kungs,auu!Vai Jums ir joprojām silti sežas reg.centra vadītāja amatā aiz cien.Igolnieces kundzes muguras?Vot lielisks cilvēkam darbinš-Visu komandē vietniece,alga iet,vadītājs pat reti kad sveicina pat savus darbiniekus!


vnk viedoklis "no sāna".bet liekas,ka vadītājs jābūt etalons,ar kuru jālėpojas,bet tur...

Atbildēt

Visa patiesība kaut kad izlien

25.11.2017. 15:10

»

Dakterīte !?!

Labais


Dr., tu par ko saki, labais :), par bezsakarīgo runātāju, tenkvāceli M.Majoru, vai par Klusu? Zini, abi labie,to vien tik māk kā braukt ar muti- "Zvaigznes" :) Abi "labie" visās jomās!!!
Visos komentāros sava taisnība, labais:) Vismaz šeit atspoguļojas daudzu patiesā būšana, darbi un nedarbi!

Atbildēt

Dakterīte !?!

25.11.2017. 08:02

Labais :)

Atbildēt

Jēziņ!!!

24.11.2017. 23:18

»

"bijušais jurists, ka tik ne ar"

Fu! Brauc tik ar savu dampi uz Stradiņiem, Major


Jā,Fuu!!!
Pat šitais M.MAJORS pieminēts, viņam taču sen laiks pensijā!!! Viņš aizņem tik darba vietu, kurā sen jau būtu jābūt kādam citam, daudz perspektīvākam utt. cilvēkam.

Atbildēt

Visu cieņu Apiņa kungam -

24.11.2017. 22:18

»

Džuris

Apinis atkal nerunā par lietu... te rakstsīts ir par personu vadītprasmēm, ne par viņu specializācijas prasmēm... kārtējo reizi, ja jārunā par pienu, viņš runā par pārdevējām


raksts patiešam ir par lietu un pat vairāk kā par lietu, jo tikko pēc raksta izlasīšanas ielūkojos MK mājaslapā un patiešām esmu šokā... Prasībās ir tikai VĒLAMA IZGLĪTĪBA MEDICĪNĀ !!!!!!! Kurp mūsu valsts dodas ??? Vai patiešām Latvijā vienu no operatīvajiem dienestiem varētu vadīt FINANSISTS, JURISTS vai piemēram EKONOMISTS...... ?????????????????????????

Atbildēt

Džuris

24.11.2017. 14:27

»

Jānis

Kāpēc Pietiek.com atteicās publicēt atbildes rakstu? https://irir.lv/2017/11/24/atklata-atbilde-anonimajam-kas-nolej-dubliem-neatliekamas-medicinas-profesionalus


Apinis atkal nerunā par lietu... te rakstsīts ir par personu vadītprasmēm, ne par viņu specializācijas prasmēm... kārtējo reizi, ja jārunā par pienu, viņš runā par pārdevējām...

Atbildēt

OVC

24.11.2017. 13:52

»

aaaa

,,Labākais,, vēl priekšā!Baranova vietā Kluša!Kas no medicīnas ne kukū!Vienīgi prot taisīt intrigas


Jā, Kluša vienīgais ko māk, taisīt lielas acis un intrigas visur apkārt OVC! Intrigas tā ir viņas dzīve, laikam mājās viss ir slikti, nav vīrieša!

Atbildēt

Jānis

24.11.2017. 10:47

Kāpēc Pietiek.com atteicās publicēt atbildes rakstu? https://irir.lv/2017/11/24/atklata-atbilde-anonimajam-kas-nolej-dubliem-neatliekamas-medicinas-profesionalus

Atbildēt

bgv

23.11.2017. 21:08

Ui, kas tai bildē ar čašku noticis? Baigi sarkana, kā zālīti pārpīpelējusies...

Atbildēt

Dakteris Tereško

23.11.2017. 20:05

Pilnīgi piekrītu Dmitrijam! Man un Žanim načaļņiks arī piedāvāja būt par vadītājiem. Bet mēs abi, tomēr izvēlējāmies strādāt Maltā, jo administratīvais darbs nav priekš mums.

Atbildēt

Imants

23.11.2017. 19:50

»

Tā, kas pensionējusies

Lasu un, teikšu godīgi, baisi paliek!Tie, kuri tiek pie naudas, gatavi rīkles kost pa labi un kreisi, zaudējot jebkādas goda jūtas, ja tādas jebkad bijušas. Truli un baigi!Vadība grūstās, melo un intrigo un visiem nospļauties par tiem duraciņiem ārsta palīgiem, kuripar mazām naudiņām uz saviem pleciem...


Pie manīm Rīgā 7.11. uz izsaukumu atbrauca divi mediconās darbinieki - jaunieši. Viņi strādāja rūpīgi, godīgi un precīzi, ievērojot visas iespējamās prasības tādā situācija. Vispirms mājās sniedza neatliekamo palīdzību, novērsa briesmas. Pa ceļam uz slimnīcu uzraudzīja un sekoja izjūtām un stāvoklim.

Paldies jauniešiem par godīgu attieksmi. Arī slimnīca izdarīja visu iespējamo un atgriezos mājās ar jūtamu uzlabojumu. Medicīnas personāls pie mums istrādā godam.

Žēl, ka 200 miljonus, liekas, sadalīja arī biznesam medicīnā, caurā bedrē, kur nekad nepietiks valsts naudas. Kaut cik būtu pielikuši pie algas šim rūpīgajam sastāvam, kuri kalpo savai tautai valsts iestādēs.

Atbildēt

pako

23.11.2017. 17:55

»

Tīruma

Sveika kolēge


Bingo! Tieši - kolorīti teikts! Un lai biedre Čakša....nu vismaz naktī pamurgo(pasapņo) ko labu izdarīt NMPD labā.....

Atbildēt

Perro

23.11.2017. 17:16

Dienests ir pārmaiņu priekšā. To apzināmies, ņemot vērā gan tendences darbaspēka tirgū, gan tuvākajos gados plānotās veselības aprūpes sistēmas izmaiņas. Taču tuvākā pārmaiņu aktualitāte ir dienesta direktora izvēle, par ko lems speciāli izveidota Valsts kancelejas komisija.

Šis laiks ir zināms pārbaudījums mums visiem – savām vērtībām, ideāliem, morālei, koleģialitātei un godaprātam. Mums katram ir savs viedoklis par to, kā dienestam veicies līdz šim, kāds ir mans paša ieguldījums kopējā lietā un kā veicies kolēģiem. Kādam šis laiks saistās ar gaidām un cerībām par stabilitāti un prognozējamību, savukārt citiem ir ļoti skaidrs redzējums, ko vajadzētu darīt tālāk.

Ir labi, ja mūsu vidū ir daudz tādu kolēģu, kuriem ir ne tikai viedoklis par esošo situāciju un citu kolēģu veikumu, bet arī kritisks izvērtējums savam devumam un skaidrs redzējums par tālāko dienesta attīstību. Ikvienam kolēģim, kurš izvēlēsies pieteikt savu kandidatūru direktora amatam, varam vēlēt izdošanos. Jo vairāk spēcīgu kandidātu startēs konkursā, jo konkursa komisijai lielākas iespējas izvēlēties profesionālāko vadītāju.

Aicinām darbiniekus izvērtēt savu iesaistīšanos publiskajās diskusijās, kurās dažkārt tiek pārkāpta tā trauslā robeža starp tiesībām paust savu viedokli un jau apzinātu, mērķtiecīgu citu kolēģu personības vai paveiktā nonicināšanu un necieņu. Šāds anonīms veids un izvēlētais formāts ir gļēvas un negodīgas cīņas instruments ar mērķi ietekmēt citu domas.

Jā, kritiskiem par savu un kopējo veikumu ir jābūt, ir jāprot novērtēt gan labo, gan arī to, kas nav izdevies. Taču ļoti svarīgs ir veids, kādā mēs to darām!
Mūsu viedokļi un redzējums var atšķirties. Taču jāpiekrīt Ojāram Vācietim, kurš teicis: “Ja es necienu savu pretinieku, tad es necienu savu cīņu”.

Atbildēt

HA-ha

23.11.2017. 16:32

Ko cepas- dienestā viss sakārtots, visi speci un galveno kļūdu ka avārijā cietušam neatzīmē mēle aplikta vai ne nepieļauj, būs dzīvotājs vai ne otā plānā, Dienesta politika- puse darbinieku sēd ofisā un par lielu samaksu kontrolē mēles aplikuma atzīmēšanu- kas strādā zina...

Atbildēt

a

23.11.2017. 15:28

Padomju laikos uz ātriem brauca divas personas, kuras, kā baumoja, bijušas sodītas un pat it kā atsēdējušas sodu ieslodzījumā par to, ka bija pieprasījušas kaut kādus prettiesiskus labumus pildot savus profesionālos pienākumus. Tagad- jo īpaši zināms viens figurants divreiz apzadzies, tikpat reizes pieķerts,tiesāts nav, bet ielikts ministrei par padomnieku! Pasakiet, ko lai par šito domā? Tā laikam kāda īpaša prasme, iemaņa vai speciāla kvalifikācija, lai varētu pretendēt uz kādiem administratīviem posteņiem? Tiem, kuriem tādas nav, jau laicīgi jāapdomā izredzes vinnēt konkursu , jo jums nav konkurētspējas, neesiet sasniedzis nepieciešamo "līmeni".

Atbildēt

Tas kurš zina :D

23.11.2017. 13:38

»

Tā, kas pensionējusies

Lasu un, teikšu godīgi, baisi paliek!Tie, kuri tiek pie naudas, gatavi rīkles kost pa labi un kreisi, zaudējot jebkādas goda jūtas, ja tādas jebkad bijušas. Truli un baigi!Vadība grūstās, melo un intrigo un visiem nospļauties par tiem duraciņiem ārsta palīgiem, kuripar mazām naudiņām uz saviem pleciem...


Piekrītu Jūsu domai.
Bet dienestā vēsturiski cilvēkresurss ir bijis tāds diezgan nesvarīgs, aizies vieni atnāks cita "lielgabalu gaļa" .. Saplīsis Laif gan ir megaproblēma, bet darba gaitā nolietojies , saplīsis cilvēks - nieki vien, šito izmetīsim, aizvietosim ar kaut ko citu. Galvenais, lai vadībai pietiek naudas algām, pārējais ir diezgan mazsvarīgi.

Atbildēt

Tā, kas pensionējusies

23.11.2017. 13:28

Lasu un, teikšu godīgi, baisi paliek!Tie, kuri tiek pie naudas, gatavi rīkles kost pa labi un kreisi, zaudējot jebkādas goda jūtas, ja tādas jebkad bijušas. Truli un baigi!Vadība grūstās, melo un intrigo un visiem nospļauties par tiem duraciņiem ārsta palīgiem, kuripar mazām naudiņām uz saviem pleciem iznes visu iestādei uzticēto darba smagumu! Tieši tā - gan zvanu pieņēmēji, gan uz brigādēm braucošie! Un NMP mājaslapā variet paskatīties - par kādiem nožēlojamiem grašiem viņi strādā!!! Salīdziniet atalgojumus ar vadības atalgojumu. Realitātē no vadības 2/3 uz darbu pat varētu mierīgi nenākt - neviens i nemanītu, bet kas notiks, ja tie "aprobežotie" arsta palīgi neiznāks - to izjutīs visa Latvija! Un to es arī novēlu - beigt raustīties un beidzot sākt streikot, jo citādi pie varas esošie jūs vienkārši ignorēs! Bet Baranovam gan lieciet mieru - viņam ir gan zināšanas, gan intelekts. Bet tas laikam šajā rīkļu rāvēju barā ir lieka greznība...

Atbildēt

cccc

23.11.2017. 13:26

»

bbbb

Un kur tad Baranovu ? Tikai Čakšas vietā un jo ātrāk, jo labāk - tad būtu laime pilnībā


Beidz tā jokot, viņš tak ir nopietni slims un šobrīd lieli arī šim kreņķi par izdevumiem lai apmaksātu šo rakstu.

Atbildēt

bbbb

23.11.2017. 10:04

»

aaaa

,,Labākais,, vēl priekšā!Baranova vietā Kluša!Kas no medicīnas ne kukū!Vienīgi prot taisīt intrigas


Un kur tad Baranovu ? Tikai Čakšas vietā un jo ātrāk, jo labāk - tad būtu laime pilnībā !

Atbildēt

aaaa

23.11.2017. 08:05

,,Labākais,, vēl priekšā!Baranova vietā Kluša!Kas no medicīnas ne kukū!Vienīgi prot taisīt intrigas!

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai tiešām vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos?

FotoPraktiskais piemērs ātrai datu analīzei "uz salvetes", lai varētu analītiski novērtēt apgalvojumu, kas kļuvis par vienas no "nometnēm" jājamzirdziņu, ka vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos (atkarībā no lapas vai rakstītāja).
Lasīt visu...

21

Apstrīdēsim “Reira reformas” atbilstību Satversmei

FotoPartija PROGRESĪVIE gatavojas vērsties Satversmes tiesā pret finanšu ministra Jāņa Reira (Jaunā Vienotība) ieviesto regresīvo minimālo sociālo iemaksu sistēmu. Partija sāk publisku kampaņu jaunā interneta vietnē, lai apzinātu izmaiņu ietekmētos, un aicina strādājošos iesūtīt savus stāstus.
Lasīt visu...

21

Mums nav valstsvīru, ir tikai politiķi

FotoPar kovidu rakstīts daudz un dažādi. Par kovidu fano un pret kovidu cīnās. Vienaldzīgo nav. Runā gan par miljoniem mirušo, gan uzpūsto histēriju. Man gribētos parunāt par pašiem pamatiem, par to, kas "lācītim vēderā". Manuprāt, visa pamatā divu atšķirīgu pieeju savstarpējais konflikts. Kādas tad ir šīs pieejas? Mēģināšu īsi.
Lasīt visu...

6

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus?

FotoKā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus? Levita kungs, ja Jums nepatīk šī tauta, ja uzskatāt Latvijas iedzīvotājus par nepareizi domājošiem, tad varbūt pameklējiet sev citu tautu?
Lasīt visu...

21

Vēstule ārstiem

FotoCienījamie kolēģi, ar šo jūsu steidzamai uzmanībai ir nodotas četras nesenas zinātniskas atziņas. Tās maina visu Covid-19 pandēmijas ainavu, un tās liek mums pārvērtēt vakcinācijas pret SARS-CoV-2 priekšrocības.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Robežas plūstošās smiltīs

Lemjot par Ilūkstes novada iekļaušanu jaunajā Augšdaugavas novadā, likumdevējs nav ievērojis administratīvi teritoriālās reformas (ATR) mērķi un kritērijus un ir rīkojies patvaļīgi -...

Foto

Asins upes

Kāpēc tu domā, ka sludina tikai Dievs? Velns arī sludina, un viņam ir bezgala daudz izpalīdzīgu apustuļu, kuri neatlaidīgi popularizē sātanismu. Velnam arī ir...

Foto

Otro reizi tik sāpīgi uz grābekļa kāpt nevajadzētu

Tas, ka mūsu valdības lēmumi nereti atgādina to pašu bardaku, par ko bieži smejam lielajā kaimiņvalstī, un reizēm...

Foto

Par Rīgas domes plāniem pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu

Saistībā ar izskanējušo ieceri pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no...

Foto

Kāpēc tautai jāatbild par valdības “murgiem”?

Valsts kancelejas direktors, pandēmijas ierobežošanai izveidotās  Starpinstitūciju koordinācijas grupas vadītājs Jānis Citskovskis (attēlā) COVID-19 krīzes pārvaldību nosaucis par “murgu”....

Foto

Aktīvāko personību iznīcināšana un sabiedrības kontrole – “Zersetzung” Latvijā

Stāsts nav tikai par VDR, Zersetzung metodi izmantoja visā PSRS un arī tagad izmanto Latvijā. Zersetzung ir cēlonis, kāpēc Latvijas skolās...

Foto

Samaksā man rublīti, es tev parādīšu "īstās vērtības"!

"Ja jau Ogres Helmanim tik loti patīk Ungārija un nepatīk geji, kāpēc viņa pilsētā ir Zilie kalni?" Vairākas...

Foto

Pleca sajūta ir atpakaļ! Prātojums par žesta spēku, deputātu Lagzdiņu atceroties

Kad pagājušo nedēļu interneta duļķainajos viļņos ieraudzīju jaunumu par Veselības ministrijas (VM) jauno špricveicināšanas kampaņu,...

Foto

Iesniegts pieteikums tautas nobalsošanai par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē

16. jūlijā “Latvijas vīru biedrība” valdes priekšsēdētājs Andars Ignacs iesniedza Centrālajā vēlēšanu komisijā likumprojektu, lai ierosinātu tautas nobalsošanu...

Foto

Es uzticos oficiālajai informācijai par vakcīnām un to nepieciešamību

Arī nevakcinētie nonāks debesīs. Tikai krietni ātrāk. (Autors - Māris Antons.) Es esmu ļoti nogurusi no vakcīnu...

Foto

Ķīna un ķīnieši nez kāpēc neuzvedas tā, kā mums gribētos

Latvija pauž bažas par nepārtrauktām ļaunprātīgām kiberdarbībām, kas gan valsts, gan privātu uzņēmumu un organizāciju līmenī...

Foto

Singapūra prezentē jaunu politiku, kas pilnībā maina pieeju, kā cīnīties ar televīrusu

Singapūra izturēsies pret COVID-19 tāpat kā pret jebkuru citu pastāvīgu slimību. Piemēram, pret gripu...

Foto

Esam globālo korporāciju sistēmas pakalpiņu varā un varam to viņiem pateikt tieši acīs

Visu laiku gribas teikt – ko ņemamies? Covids ir globāla – nē, neteiksim...

Foto

Rīkojums par naida aizliegšanu

Kādi tik mums iekšlietu ministri nav bijuši! Kas visus atcerēsies, tikai spilgtākie paliek prātā. Savādnieks Māris Gulbis pats skrēja uz tirgu...

Foto

NBS priekšniecība šauj pār strīpu

Globālā konglomerāta NATO Latvijas meitasuzņēmums Nacionālie bruņotie spēki (NBS) šauj pār strīpu. Jau prasības pamest dienestu militārpersonām, kas atsakās no vakcinācijas...

Foto

"Olainfarm" obligātais akciju atpirkums ir prettiesisks un tiks apstrīdēts

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm,...

Foto

Četras vakcīnas, trīs mutācijas, divi pianisti, tik viena nelaime

Ažiotāžu sacēlušie Vestarda Šimkus izteikumi no skatuves par savu klausītāju nedalīšanu vakcinētajos un nevakcinētajos parāda, līdz kam...

Foto

Covid-19 vakcinācijas jautājums: aicinām pārtraukt agresiju pret nozarē strādājošajiem

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) turpina iestāties par brīvprātības principu vakcinācijas jautājumā, lai gan valdība...

Foto

Vēl cīņa nav galā un nebeigsies – „Progresīvie” ir neapmierināti, un viena velojosla Aleksandra Čaka ielā ir sāpīgs pagaidu kompromiss

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu...

Foto

Mēs atnācām paskatīties, ko tas Šimkus prot, nevis klausīties viņa sprediķus

2019. gadā “Oskara” balvu par gada labāko filmu ieguva režisora Pītera Farelija “Zaļā grāmata”. Filma...

Foto

Kā var zināt, ka tik ātri izstrādātas vakcīnas ir efektīvas un drošas?

Runājoties ar radiem un draugiem par aktuālo tēmu, ik pa brīdim gadās dzirdēt jautājumu:...

Foto

Rīgas infrastruktūra ir jāveido tā, lai velobraukšana kļūst par patiešām nopietni apsvērtu izvēli

Satiksmes organizēšana Aleksandra Čaka ielā, kas ir viena no Rīgas maģistrālajām ielām, šobrīd...

Foto

Ko Latvijas iedzīvotājiem ar šo žestu cenšas pateikt Daniels Pavļuts?

Veselības ministrs Daniels Pavļuts nolēmis pie mums vērsties ar jaunu reklāmas kampaņu, kā pats saka, „ar...

Foto

Mīļo Lotār, diskriminē, lūdzu, d...st!

“Neesmu ne par, ne pret vakcināciju, bet tūlīt pastāstīšu, kādēļ man ir kruta imunitāte un visi vakcinētie ir aitas!” nosprieda Lotārs,...

Foto

Rokas nost no mūsu stabiņiem – Tērbatas ielā negadījumos cieš vidēji veseli divi gājēji gadā

Šogad aprit jau trešais gads, kad Rīgā beidzot tiek domāts par...

Foto

Stabiņu invāzija Rīgas ielās

Pēdējās dienās daudzi rīdzinieki noteikti ir pievērsuši uzmanību apstāklim, ka vairākās Rīgas ielās veiktas dažādas satiksmes organizācijas izmaiņas, turklāt, šķiet, ir sākusies...

Foto

Loterija uz dzīvību un nāvi

Zināt krievu ruletes principu? Tev tiek iedota pistole ar tikai vienu lodi, un tev nav ne jausmas, kurā brīdī tā vienīgā...

Foto

„Progresīvo” virtuve kļūst aizvien smirdīgāka un smirdīgāka: jautājumi kārtējai aizmuguriskai “Atklātai sarunai par Roberta Putņa izslēgšanu”

1. Kāds tieši ir tiesiskais pamatojums, kāpēc netiek dota iespēja...

Foto

Ja runāšu – “mazgāšu netīro veļu", būs “nesmuki”: šo argumentu esmu dzirdējis neskaitāmas reizes savā pretkorupcijas darbā

Politiķe, kura par pašas sastrādātajām cūcībām lūdz neuzlikt viņai...

Foto

Attopieties!

Vakcinēšanās būšot obligāta ārstniecības, sociālās aprūpes, izglītības un citās iestādēs. Darba devējiem būšot tiesības atlaist darbinieku, kurš nevarēs uzrādīt Covid-19 sertifikātu. Tā vienojusies valdība. Tas...

Foto

Nav pieļaujama piespiedu vakcinācijas pret Covid-19 noteikšana

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde neatbalsta valdības ieceres īstenot pedagogu vai citu jomu darbinieku piespiedu vakcinēšanu pret Covid-19, tā vietā...

Foto

Lielā nauda – „koalicionāru” vai visas sabiedrības atbalstam?

Latvijai uz galvas tuvākajos piecos gados uzkritīs milzīga nauda. Gandrīz divi miljardi eiro no Eiropas Atveseļošanas un noturības...

Foto

Īstenojot savu „satiksmes mierināšanas” eksperimentu, Staķis un Ķirsis bojā Rīgas vēsturiskā centra pilsētvides tēlu

Esam veikuši Tērbatas ielas apsekošanu un konstatējuši satiksmi norobežojošu elementu nesaskaņotu izvietošanu,...

Foto

Palīdziet! Pret mums veselam saprātam neiedomājamā veidā un apjomos tika izplatītas nomelnojošas, falsificētas, neslavu ceļošas, godu un cieņu aizskarošas nepatiesas ziņas

Pašvaldību vēlēšanu laiks ir noslēdzies...

Foto

Mūsu satiksmes mierināšanas pārvērtības ir lieliskas un būs vēl lieliskākas, jums tikai jāizturas cieņpilni

Rīgas centrs ir pārvērtību priekšā. Un šīs pārvērtības ir jau sākušās. Pakāpeniski...

Foto

Juraša un Bordāna sapņi par sev pakļāvīgu tiesu sāk aizvien biežāk piepildīties

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 22. jūnijā attaisnoja par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu apsūdzēto...

Foto

Naudas kripatiņas

Pirms dažiem gadiem man kāds draugs jautāja par kriptovalūtu (naudas kripatiņām). Nopratu, ka viņš grib tajā, tā teikt, investēt. Pirms to darīt, viņš tomēr...

Foto

Andrejs Ēķis izkalpojas varnešiem

Latviskais un inteliģentais Andrejs Ēķis, lietojot vārdu “atpakaļ” laika nozīmē, kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu TOP 5” sūrojas: “Bet man kaut kādas trīs, četras...

Foto

Paturot apcietinājumā Ādamsonu, tiesa uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību

Paturot apcietinājumā Saeimas deputātu Jāni Ādamsonu, tiesa, manuprāt, uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību. Vienā svaru...

Foto

Mēs tikām cauri Covidam, bet es nezinu, vai mēs tiksim cauri Reiram vai Kariņa cinismam

No rīta VID telefons vienkārši pīkstēja aizņemto pīkstienu. Beidzot pēc pusstundas...

Foto

Stājas spēkā mans lieliskais likums ar pietiekamiem horizontālās politikas instrumentiem

Atbilstoši Satversmes ievadam viens no Latvijas valsts uzdevumiem ir garantēt latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu...

Foto

Jūlija man pievienojās pēdējā naktī un tagad lielisko mani pamet par labu Aināram, ar kuru viņai ir saites

„Likuma un kārtības” valdes vārdā vēlos sniegt izvērstu...

Foto

Gobzems ar mani nepareizi un nelabi komunicēja, tāpēc es no viņa eju prom

Mīļie draugi! Ar smagu sirdi paziņoju, ka esmu spiesta izbeigt savu darbu partijā...

Foto

„Repharm” kontroli „Olainfarm” pārņēmusi pretlikumīgi

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm, uzsver, ka Repharm grupas paziņojums par...

Foto

Ir īstais brīdis, lai es jums atkal kaut ko pastāstītu – šoreiz par vīrusu

Vai kovids atgriezīsies? Īsā atbilde ir – jā. Turklāt tas jau nekur nav...

Foto

„Facebook” mani ir pilnībā banojis

Tātad - Facebook mani ir pilnībā banojis*. Kas interesanti, bans ir pēc raksta par to, ka valdībai būtu jāpiedāvā apdrošināšana tiem, kuri vakcinējas,...

Foto

Brīvības simbols diemžēl būs dzeltena zvaigzne, jo viss sākas ar šķietamu sīkumiņu

Vakar tvitera pseidointelektuāļi un varas apoloģēti uzsprāga, jo mans piemērs ar dzelteno zvaigzni [publicēts...

Foto

Čekas ziņotājs, kolaborants, LU katedras vadītājs: brīvības ierobežošana ir dabisks [normāls] process

“Es domāju, ka šajā situācijā brīvības ierobežošana ir dabisks process, ne lai kādam nodarītu...

Foto

Viss ir daudz vienkāršāk

Kāds ir cilvēka materiālās vajadzības? Īstenībā nemaz tik daudz mums dzīvē nevajag. Mums vajag ērtu mājokli, kur varam labi justies, kādu personīgo...

Foto

Ceļš uz nekurieni

Daudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un...

Foto

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

Par spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par...

Foto

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

PROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums...

Foto

Omega vēlētāja vilšanās

Aizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices...

Foto

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

Dārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu,...

Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....