Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nu lab lab

17.12.2021. 13:38

bet tad lato dod dibenā kā veinberga to aprakstīja???

Atbildēt

He-He

14.12.2021. 14:00

Šos failus jāuztver ar zināmu skepticismu vairāku iemeslu pēc.
1. To autori ir šobrīd par smagiem noziegumiem (spiegošanu) apsūdzēti personāži, kuru kurjers ar flešku tika noķerts pie rokas. Ir neapstrīdami piefiksēta šo failu nodošana KF dienestiem. Pat pieņemot, ka tajos ir reāla (par to mazliet vēlāk) kompra par dažiem LR darboņiem, tad šādu materiālu nodošana KF ir uztverama kā augsnes sagatavošana tam, lai KF specdienesti varētu savervēt failos minētos ietekmīgos personāžus "darbam" savās interesēs.
2. Šo failu veidotāji: bijušais DP darbinieks A.Šmaukstelis, bijušais VDK un DP darbinieks augstos amatos A.Strautmanis un J.Ādamsons ir "apbižotie, kurus nepamatoti nav novērtējuši", kā arī, kurus, viņuprāt, ir nodevuši viņu bijušie kolēģi, kuriem it kā bija jābūt šitiem pateicību parādā... Piemēram, A.Strautmanis bija tas, kurš "atvilka" uz DP Jutu Strīķi un faktiski nodrošināja viņas tālāko karjeru, taču, sasniedzot savas karjeras virsotnes, viņa to aizmirsa... Tāpat Strautmanis ir apbižojies uz Latvijas valsti un DP, ka viņu pēc amīšu norādījumiem kā bijušo čekistu izmeta no DP. Šmauksteli arī izmeta no DP, jo viņš (faktiski kā J.Strīķe, J.Jurašs, un diezgan daudzi citi jauno laiku operi) bija no tiem darbiniekiem, kas iegūto informāciju nevērtēja pēc objektīviem kritērijiem, bet gan pēc savas "revolucionārās pārliecības", aizvietojot neesošo faktūru un konkrētus datus ar savu subjektīvo pozīciju.
3. Aktīvākais failu veidotājs ir bijis Šmaukstelis, kurš bija "putekļsūcēja" tipa opers - skraida apkārt un savāc visas viņam kaut cik pieejamajās vidēs esošās klačas un baumas. Vietām, kur failos parādās nepieciešamība kaut ko precizēt, var sajust Strautmaņa pirkstu ("putekļsūcējs" nav spējīgs savas sarunas laikā novērtēt, kas viņam nepieciešams, lai nopamatotu saņemto info). Iespējams, ka atsevišķu failu pamatā ir paša Strautmaņa avotu paustais. Daļa no failiem ir vienkārši pārpublicēta informācija, papildinot to ar saviem apgalvojumiem. Praktiski nevienā failā nav pārbaudāmu faktu, piemēram, pasakot, ka organizētās noziedzības grupējums maksā policijai 80 tk par "jumtu", nav itin nekādas informācijas par to, kas un kā savāc naudu, kādā veidā tā tiek nogādāta saņēmējam, kas ir saņēmējs, ar ko viņš padalās/kam nodod, kur, kad un cik bieži tas notiek, kādā veidā tiek uzturēta komunikācija starp iesaistītajām personām, vai ir indikācijas, kas netieši apstiprina šo informāciju (piemēram, iesaistītās policijas amatpersonas grezns dzīvesveids). Respektīvi, failu autoriem nav avotu ar tiešu piekļuvi aprakstītajiem notikumiem vai minētajai informācijai, tātad labākajā gadījumā šie faili ir fona informācija, sliktākajā - speciāli "izmesta" dezinformācija, lai novirzītu tiesībsargājošo iestāžu uzmanību un resursus citā virzienā.
4. Un kā var rakstīt par kontrabandu valstī, nepieminot E.Laizānu un A.Davojanu? Kazbeku? Šīs personas ir vistiešākajā veidā ieinteresētas, lai policijai pietrūktu laika un resursu viņu darbības izpētei.
5. Kā var rakstīt par organizēto noziedzību valstī, nepieminot "nacionālo uzņēmēju" Beslanu? Starp citu, Strautmaņa un Ādamsona senu draugu no laikiem, kad viņi abi vēl bija valsts amatos.

Atbildēt

DonnaRaker

14.12.2021. 02:00

Par darbu tiešsaistē es saņemu vairāk nekā 💵$90 līdz 💵$400 stundā. Es dzirdēju par šo darbu pirms 3 mēnešiem, un pēc pievienošanās tam esmu nopelnījis viegli 💵$10 000 bez tiešsaistes darba prasmēm. Vienkārši izmēģiniet to pievienotajā vietnē…
Lūk, es sāku.…………>> http://Www.SmartPay1.com

Atbildēt

Blēžu kartelis...

13.12.2021. 22:33

»

🐺

Kurš cels sunim asti ja ne pats


Lai kā pūkainais netika slavēts, tomēr savu asti necik nejaudā pacelt, reitingi neceļas...

Atbildēt

nutanugan

13.12.2021. 18:30

»

Latviete

Kur un kā var nopirkt šo grāmatu


Priekš kam?

Atbildēt

pašu ievēlēta

13.12.2021. 18:29

»

NRA

Latviju pārvalda idiotu valdība


kura izcēlusies no minēto ievēlēto uzmetēju rezerves spilvenu turētājiem.Tāda mums kārtība;ievēli,tad tevi uzmet,aizejot ministrēt.Ja nories,atkal deputātēs.Nekāda riska,vienmēr pie valsts algas.

Atbildēt

vārdnīca

13.12.2021. 18:26

Jūs sev glaimojat, autor!

Atbildēt

politiskais trilleris

13.12.2021. 18:26

»

Latviete

Kur un kā var nopirkt šo grāmatu


Lētucis-tas mūsu raksturojums.Žurnāls "Dadzis" ir nesaredzamos augstumos pret šo haltūru.

Atbildēt

Latviete

13.12.2021. 17:59

Kur un kā var nopirkt šo grāmatu?

Atbildēt

Patiesais

13.12.2021. 15:57

Ja epizodēm, kas apzīmētas grāmatā nav iestājies noilguma termiņsš, tad ir pamats ierosināt kriminālprocesu!. Sekosim vai tas notiks. Tad smirdoņa būs liela. Vajadzēs no demokrātijas kā valsts pārvaldes formas latvijā atteikties.

Atbildēt

kurš seskam asti cels un ostīs

13.12.2021. 15:44

»

🐺

Kurš cels sunim asti ja ne pats


ja ne lapsa pati

Atbildēt

Jukums

13.12.2021. 13:52

Visa cita starpā, tas apgāž uzskatu ka cilvēki nepiedalās vēlēšanās tāpēc, ka viņiem nav intereses par politiku. Kā redzam, interese ir. Un jāsecina, ka nelielā aktivitāte vēlēšanās drīzāk ir tāpēc, ka cilvēki nesaskata par ko balsot.

Atbildēt

Andris

13.12.2021. 13:00

Kad būs Viltvārdis2? Tur kancelejā puse vecie komunisti ar glumo Teikmani un zaglīgo Elerti priekšgalā. Elerte stājās kompartijā 1989.gadā, kad jau Latvija taisījās ārā no PSRS.

Atbildēt

Lasītājs

13.12.2021. 11:59

Kādi LV var būt tehniskie, vai vēl kādi valsts noslēpumi? Ja mēs neko praktiski neražojam, mums neviens nedod modernus ieročus. Visi valsts noslēpumi ir korupcijas slēpšana.

Atbildēt

NRA

13.12.2021. 11:34

Latviju pārvalda idiotu valdība!

Atbildēt

Pat

13.12.2021. 10:13

Ja par šīm grāmatām raksta pat lielie masu mediji un regulāri intervē Lato Lapsu, cits rezultāts arī nevar būt. Mūsu masu mediji ir tik vareni, ka pat "s-du uz kociņa" spētu padarīt par ļoti pieprasītu.

Atbildēt

Privātokšķeris Apses kungs

13.12.2021. 09:19

»

Neticama veiksme atmaskot cionistu pārvaldīto

valsts pārvaldes sistēmu ar “Ādamsona failiem” - faktiem, kas runā paši par sevi...


Tik tiešām neticama veiksme, ka “Ādamsona faili” nonàkuši pareizajās rokās.

Žīdeļa Viltvārža gangsteri, iespējams, veicot 33 kratīšanas, meklēja arī šos failus. Iespējams, ka informācijai par šiem “Ādamsona failiem” uz pēdām nāca, kad žīdeļa Viltvārža atriebības vadīti valsts iestāžu gangsteri kontrolēja kādas personas sakaru līdzekļus.

Lielākā loma šajās gangsteru “operatīvajās darbībās” varētu būt policijas priekšniekam A. Rukam, kas ir profesionālis šajos jautājumos, jo ir bijušais Izsekošanas un novērošanas nodaļas priekšnieks.

Starp citu, ļoti nozīmīgu lomu Latvijas elektroniskās koncentrācijas nometnes izveidē ar dzīvnieku QR kodiem ir tieši A. Ruka elektroniskās izsekošanas prasmēm un pieredzei, atrodoties VP priekšnieka amatā..

Atbildēt

Eduards Lunis

13.12.2021. 08:29

----Priedīts Artūrs saka-valsti vada sliktie cilvēki. Lato Lapsa-noziedznieki.
-Un ne tikai vada, bet arī ir pārvērtuši Latviju par noziegumu brīvības zemi!?Ko tālāk-gaidīsim kamēr mūs iznīcinās, lai noziedznieki varētu atbrīvoties no ,,lietiskiem pierādījumiem,,!?
2022.g. 4.maijs-latVIJAS GLĀBŠANAS SAPULCE!
tEL.26875965

Atbildēt

🐺

13.12.2021. 07:54

Kurš cels sunim asti ja ne pats

Atbildēt

Neticama veiksme atmaskot cionistu pārvaldīto

13.12.2021. 07:28

valsts pārvaldes sistēmu ar “Ādamsona failiem” - faktiem, kas runā paši par sevi.

Ne velti 13.Saeimas komisiju vadītāji iecelti pilnīgas nekompetences nulles - Kaimiņš, Bondars, Judins u.c. Saeimes prezidiju vada žīdene I. Mūrniece (NA).

Valsts ir ieķīlāta, izzagta, tauta nošpricēta. Valsti vada žīdelis, viltvārdis, gangsteris, caurcaurēm cionists E. Levits.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

FotoAizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr arī par tautu domāja. Vismaz tā varētu likties, pārlūkojot mediju publikāciju virsrakstus
Lasīt visu...

21

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

FotoVācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc tam tās atkal atkarot. Bērboka uzskata, ka nepieciešama jauna NATO stratēģija, kas ļautu nekavējoties un vispusīgi atvairīt Krievijas uzbrukumu. Baltijas valstu aizsardzība tad vairāk gultos uz Vāciju. Tā ka, iespējams, drīzumā Dievzemītē atkal būs pa pilnam vācu puišu, meiču un, velns viņu zin’, kas tur vēl dienē.
Lasīt visu...

21

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

FotoEnerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To mēs redzam gan Ukrainā, gan nu jau arī pavisam blakus Somijā un citviet Eiropā. Nebūsim naivi, tas nenotiek bez vietējo enerģētikas jomas pārstāvju iesaistes, – viņi ir kļuvuši par daļu no Krievijas energosistēmas. Daži neapzināti, jo viņi vienkārši dara profesionāli savu darbu, daži arī ļoti apzināti, pārstāvot Krievijas intereses Latvijā.
Lasīt visu...

21

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

FotoAttiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir vietējo krievvalodīgo identitātes konsolidācijas punkti. Un sociologiem ir daudzmaz skaidrs, kāpēc tas tā. Tie nav gluži piederības atraktori. Par tiem kalpo tā pati māju izjūta, un par to cits stāsts (cik plaši ietver mājas, sēta vai reģions Pribaltika).
Lasīt visu...

21

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

FotoTagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu Saeimas telpās. Nākamajā rītā deputāts tika palaists brīvībā. Kaimiņam kā aktierim izdevās izcila performance – samulsums, bailes, pēc tam varonīga apņēmība, kas atspoguļojās viņa sejā dažādos veidos. Tolaik Kaimiņam un viņa partijai vēl bija daudz fanu, kuri gaidīja elka iznākšanu no cietuma. Tā gan tagad ir tāla pagātne.
Lasīt visu...

6

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

FotoKopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan Rietumu (angļu, vācu, franču valodās) puses. Tas ir mega krahs, ko patlaban Rietumi piedzīvo ar savām ilūzijām un pārpratumiem par Krieviju.
Lasīt visu...

21

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

FotoPriekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:
Lasīt visu...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...

Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....