Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

mg

24.02.2020. 17:04

Īsti normāli jau nu nav, ka cilvēks pilnīgi no malas ielien Saeimas komisijas sēdē ar kaut kādu pašuzrakstītu likumprojektu un, ja komisija to neizskata (un kāds gan pamats būtu to darīt, ja likumprojekts nenāk savu normālo ceļu no Valsts Kancelejas un MK), tad tā saucamā likumprojekta autores draudzenīte cērt kāju pret zemi un ārdās gan komisijas sēdē, gan dažādos medijos. Ko mēs darīsim, kad katrs ķerts deputāts sāks stiept uz Saeimu savu drauģeļu sarakstītus "likumprojektus"?

Atbildēt

IM

24.02.2020. 16:56

Nu šoreiz Jūlija Stepaņenko taisa amorālus mēslus ir sev ir citiem. Meli, maldināšana, savtīgums un amorāla tumsonība. Bērna tiesībās zem paklāja, morālie kropļi dejo pa virsu!

Atbildēt

mg

24.02.2020. 16:54

Es jau saprotu, ka Jūles cīņubiedrene Krusta Karā pret Stambulas konvencijas ratifikāciju Rudevska Jūlei liekas varen diža juriste, bet realitātē Rudevska ir ķerta sektante, kas aizkūlusies līdzi vīram, kam darbs Strasbūrā, un garlaikoti raksta visai odiozas un juridiski analfabētiskas lietas, ar kurām uzbāžas gan starptautiskām institūcijām, gan Latvijas ministrijām un iestādēm.

Atbildēt

lai nu kurš mautu

24.02.2020. 16:23

..............................

Atbildēt

tests

24.02.2020. 16:20

bet vientieši tikmēr laimē priecājas par JKP un Attīstībai/Par kandid;atiem Rīgas domei.... nu kaut bišķiņ padomājiem, kaut ar kāju pēdām...Paši jau maksāsiet par savu aprobežotību un vientiesību

Atbildēt

Okupantu atliekas

24.02.2020. 16:10

»

Q

Stepaņenko ir viena no tām retajām deputātēm ,kas izraisa cieņu ar savu atklātību un tiešumu ,atšķirībā no Saeimas lielākās daļas partiju mēsliem! Domāju, ka man piekritīs Latvijas iedzīvotāju lielākā daļa


Par lielāko daļu partiju mēsliem nevar nepiekrist, tie rūpīgi atsijāti.
Neviens okupants taču nepieļaus sev reālu apdraudējumu svešajā valstī.

Atbildēt

homo a computer sedan

24.02.2020. 15:57

Judins ir tukša vieta. Tukšŗunātājs. To visi zina. Bet Strīķe, ja viņai ievajadzēsies, masu mēdeķļus masveidā piesaistīs un tādu aktīvu darbību izvērsīs, ka tikai turies.

Atbildēt

....

24.02.2020. 15:50

»

lauķis

Ne viss ir zelts kas spīd,kādam jau jātēlo labais partijnieks,pozitīvs tēls


krieviem esot tāds teiciens semje ne bez....

Atbildēt

Q

24.02.2020. 15:37

Stepaņenko ir viena no tām retajām deputātēm ,kas izraisa cieņu ar savu atklātību un tiešumu ,atšķirībā no Saeimas lielākās daļas partiju mēsliem! Domāju, ka man piekritīs Latvijas iedzīvotāju lielākā daļa!

Atbildēt

Okupantu atliekas

24.02.2020. 15:30

Kremļa sērgas nevar rimties. Tak brauciet pie sava Putlera un gaudojiet cik tīk, ko klamzajaties virsū citām tautām ar savàm gudrībām.

Atbildēt

ha

24.02.2020. 15:20

Luņova ,kas taisa reitingus uz Zolitūdes upuriem, Stepaņenko, kas sludina kremļa konservatīvās "vērtības".
Stepaņenko ir īstākā kremļa vārna- ķērc un ķērc.

Atbildēt

Nja

24.02.2020. 15:14

Juļai vate lien no ausīm.

Atbildēt

P.

24.02.2020. 15:14

Tikko bija gadījums, kur viena igauniete aizbēga ar bērniem uz Krieviju, jo taisnīgās tiesas lēma, ka bērni jāatdod norvēģu tēvam, par spīti nopietnām aizdomām.

https://www.rt.com/russia/481526-estonia-norway-russia-pedophile-accusations/
https://russian.rt.com/russia/article/720877-estonka-deti-rossiya-pedofiliya

Atbildēt

skarbāk

24.02.2020. 15:12

Ok, bet likumpārkāpēja arī Āfrikā, tāpat kā Latvijā un Dānijā ir likumpārkāpēja. Es nesaku noziedzniece, to pateiks tiesa.

Atbildēt

jaajaa

24.02.2020. 14:48

...nezinu par Judinu un Strīķi, bet Stepaņenko tiešām darīja...jautājums ir cits...vai tiešām veselu gadu neviens nesaprata, ka dāņi šajā gadījumā pārkāpa visas robežas pašos pamatos...kad ĢP atteicās pieņemt aresta orderi, tad dāņiem šis orderis bija "jāanulē" un, ja jau tik ļoti gribējās palīdzēt trešās valsts pilsonim, jāgriežas ES tiesā par to, kā rīkoties šajā gadījumā, kad sods ES pilsoņa valstī par to pašu nodarījumu ir "nesamērojams" ar sodu trešajā valstī (DĀR)...un pēc tam, kad Misāni aizturēja (arī jocīgi, ka neviens likums neuzliek pienākumu ĢP un TM brīdināt pilsoni šādos gadījumos, jo Šengenas informācijas sistēmā orderis ir no tā brīža, kad izdots Dānijā, un ir pilnīgi skaidrs, ka dāmu aizturēs) ĢP arī varēja vērsties ES tiesā, lai tā skaidro...tā vietā piespieda pilsoni iesniegt ĢP pierādījumus pašam pret sevi (absurds pilnīgais)...es uzskatu, ka Misānei ir jāgriežas ECT pret Dāniju par pretlikumīgu arestu un cietumā pavadīto laiku (to, protams, stipri apgrūtina jaunie pierādījumi, kurus viņa pati pret sevi bija spiesta iesniegt ĢP)...nav Dānija Dieva vietā ES...un, ja tā ir DĀR republikas daļa, tad to vajag citiem pastāstīt...tāds, lūk, subjektīvs viedoklis...paldies Stepaņenko & Co (kaut arī es pilnīgi noteikti nepiederu pie S elektorāta)…:)

Atbildēt

pārdomas

24.02.2020. 14:37

Pirms te dalīties 'labajos' un 'ļaunajos', vispirms būtu jānoskaidro, kāpēc tā epopeja ar KM izvērtās tāda, kāda tā izvērtās.
Cik saprotu, tad Eiropas orderi var izdot, ja Latvijā par nodarījumu draud vismaz viens gads cietumā.Par bērna nolaupīšanu Latvijā draud trīs mēneši, tāpēc orderi Latvijā neizdeva. Tiko Latvijas rīcībā nonāca dokumenti par citiem KM iespējamajiem noziegumiem ( viltošana, maksāšanas līdzekļu nolaupīšana), par ko draud vairāk par vienu gadu cietumā, Eiropas orderis nekavējoties tapa. Jājautā, kur vairāk kā gadu bija šī informācija, ka tā nebija Latvijas iestāžu rīcībā? Vai par to neinformēja DĀR, iekļaujot KM interpola meklēšanā? Vai Dānija to zināja, bet nepaziņoja Latvijai? Varbūt tā bija kādas Latvijas iestādes rīcībā, bet līdzīgi kā par trim kriminālprocesiem kur figurē KM , tika klusēts līdz pēdējam? Varbūt to slēpa KM radi? Jautājums ir par to, kurš un kāpēc līdz pēdējam slēpa informāciju un dokumentus par KM citiem noziegumiem DĀR, jo zinot par tiem ātrāk, KM sen jau būtu nokļuvusi Latvijā?

Atbildēt

Ferdinands

24.02.2020. 14:35

»

Uldis

Linča tiesa ir slikta, bet arī KM publiskā amnestija nav nekas labs


Pagaidām izskatās ka viņa ir afēriste un avantūriste.

Atbildēt

Uldis

24.02.2020. 14:31

Linča tiesa ir slikta, bet arī KM publiskā amnestija nav nekas labs.

Arī tēvam ir tiesības uz saviem bērniem un savu interešu aizstāvību savā valstī.

Domāju, pēc dažiem gadiem uzzināsim patiesību, bet šaubos, ka Misāne ir "dievgosniņa".

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai birokrāts - mūsu kungs?

FotoDomājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās nozarēs, kas prasa lielus ieguldījumus. Ne velti nodokļus vispirms sāka maksāt tur, kur bija lieli apūdeņošanas darbi. Piemēram, izveidoja dambi, lai palu laikos neapplūstu lauksaimniecības zemes.
Lasīt visu...

21

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

FotoĻenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti
Lasīt visu...

21

Karš kibertelpā

FotoKrievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā.
Lasīt visu...

21

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

FotoPatiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un sabiedrības uzmanība saasinātāka.
Lasīt visu...

21

Ak, eglīte...

FotoPēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās cirtes vecumam šim mežam bija jāaug vēl vairāk nekā 20 gadus, un, kā liecina Valsts meža dienesta dati, arī galvenās cirtes caurmērs (t.i., koku resnums), kas ļautu mežu nocirst ātrāk, vēl nebija sasniegts. Tātad skaidrs, ka šeit veikta sanitārā cirte[1] vai rekonstruktīvā cirte[2]. Tātad mežs nocirsts tāpēc, ka atzīts par bojātu vai neproduktīvu.
Lasīt visu...

12

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

FotoKatrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti toleranto attieksmi pret resertifikācijas procedūru, kas mūsu "de iure" demokrātiskajā valstī gadiem ilgi nav saprotama ne loģiski, ne tiesiski, var secināt, ka liberālās demokrātijas (vai tomēr maskēta totalitārisma) idejas ir pārņēmušas pat mūsu tautas it kā kritiski domājošo daļu.
Lasīt visu...

21

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

FotoRedzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši ar ministra demisijas pieprasījumu. Tālis Linkaits sen vairs nav ministrs. Diemžēl, iedziļinoties problēmās. regulāri nākoties atdurties pret Linkaita ministrēšanas laika neizdarībām vai varbūt pat "ļaundarībām".
Lasīt visu...

21

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

FotoBet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas, visi tik iekļāvušies kroplībā, kas pasaulē valda šobrīd, bet drīz pāries, nevieni vienacainie ilgi nevar ķeipt. Un tie mūsu pusbērni, tās sniegpārslas, iekļauj katru kroplību, grib iekļauties lielā, lielā cancelēšanā, nav svarīgi, kurā, ka tik kancelēt.
Lasīt visu...

12

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

FotoPolitiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas notiek, ja publiska komunikācija ar iedzīvotājiem, skaidrojot konkrētu lēmumu, nepastāv, to slēpj, izvairās vai noslepeno ar birku “valsts noslēpums”? Pēdējais vispār LEGĀLI piesedz ļoti lielu korupcijas apmēru valsts iestādēs un politiķu darbībā, lai tos nevarētu tiesāt pēc likuma, jo šobrīd likums NEstāv pāri noziedzīgu un korumpētu ierēdņu, iestāžu un politiķu darbībām. Tikmēr mūs, parastos, met “būrī” par vienu nočieptu makaronu paku, jo gribējās ēst.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...