Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Tpu

02.11.2022. 11:39

Pārvērtuši domi par privātbodi....

Atbildēt

Haralds

26.10.2022. 09:21

»

Klusētājs

Vaivoda kungam arī pienāksies atzīties, jo pierādījumu par viņa darbībām un bezdarbībām ir pietiekoši daudz. Ne velti Prokuratūra ar attiecīgo iestādi ir veikusi kratīšanu gan domē, gan domes šefa dzīvesvietā


Ha ha ha. Sagribējāt, ka Vaivods atzīsies, drīzāk pūcei aste uzziedēs. Šim kadram meli un intrigas ir ikdiena, jo katram stāsta savu versiju, kas izdevīga.

Atbildēt

Klusētājs

25.10.2022. 14:58

»

ciniķis

"Kā piemēru var minēt Vaivoda partijas biedru Pūces kungu, kurš negribīgi atzinās melos par stāvvietu caurlaižu savtīgu izmantošanu." - tomēr jābūt precīzam: Pūces k-gs melos atzinās tikai pēc tam, kad tika piespiests pie sienas un atmaskots ar konkrētiem pierādījumiem


Vaivoda kungam arī pienāksies atzīties, jo pierādījumu par viņa darbībām un bezdarbībām ir pietiekoši daudz. Ne velti Prokuratūra ar attiecīgo iestādi ir veikusi kratīšanu gan domē, gan domes šefa dzīvesvietā.

Atbildēt

ciniķis

25.10.2022. 12:27

"Kā piemēru var minēt Vaivoda partijas biedru Pūces kungu, kurš negribīgi atzinās melos par stāvvietu caurlaižu savtīgu izmantošanu." - tomēr jābūt precīzam: Pūces k-gs melos atzinās tikai pēc tam, kad tika piespiests pie sienas un atmaskots ar konkrētiem pierādījumiem.

Atbildēt

Lieliskais Cilvēks

25.10.2022. 11:49

Līvānieši,kas sagrāva iegājušu Pasaulē Jūsējo STIKLA fabriķi(kam tas traucēja),kur māju ražošanas komplekss,tādi JAUTĀJUMI.Kāpēc līvānļauži nenosargāja DARBAVIETAS?

Atbildēt

hi hi

25.10.2022. 10:56

»

Nu

tapēc jau te pareizi rakstīja, ka faktiski te pastāv ruskii mir


tu pajol par ko,FAKTISKI TE PASTĀV latvanpastalnieku mir......

Atbildēt

Resnais

25.10.2022. 10:45

»

Aber

no kurienes taada paarlieciiba,ka veeleeshanas nav falshas


Pašvaldību vēlēšanās aizdomīga bija nobalsojušo procentu starpība salīdzinājumā ar pārējiem sarakstiem. Toties saeimas vēlēšanās pilnīga izgāšanās, kā veca sēta gar zemi!

Atbildēt

Onkulis

25.10.2022. 10:35

»

bet

kurš tad savēlēja tādus inertos deputātus, ja ne bezatbildīgie vēlētāji


Vaivods paskraidīja pa derevņu, paraudāja tantiņām uz pleca i savēlēja. Pirms vēlēšanām viņš publiski solīja katrā pagastā uzbūvēt pa vienam angāram, a ko vēl sasolīja austiņā čukstot - to tik var minēt. Tauta uzķeras uz tādiem lētiem banāniem.

Atbildēt

Aber

25.10.2022. 10:22

»

bet

kurš tad savēlēja tādus inertos deputātus, ja ne bezatbildīgie vēlētāji


no kurienes taada paarlieciiba,ka veeleeshanas nav falshas?????????

Atbildēt

Dimedrols

25.10.2022. 07:56

»

Patiesais

Ja dokumenti ir sakārtoti perfekti, tad neko natradīs, jo specializētās bandās dokumentu apstrādi veic augstas klases juristi -grāmatvēži. Policistiem vajadzīgo zināšanu nav, tāpēc Vaivods jau tagad ir uzvarētājs, un viņš arī turpmāk uzvedīsies kā Meroni, kurš Latvijas izmeklētājiem un prokuriem un...


Cik zinu, tad pašvaldībā juristu - grāmatvežu nav. Viņi visus dokementus apstrādā uz Vaivoda atbildību. Kā priekšnieks izdomā, tā arī apstrādā. Nu jā, tur vēl vērtīgus norādījumus dokumentu sakārtošanai dod datorščiks, kurš tagad ieņem galvenā okšķera amatu. Darbinieku vidū viņš gan nav augstā cieņā.

Atbildēt

Internets

25.10.2022. 07:05

»

LaUra

Visu vainu jau nevar uzvelt tikai Vaivodam. Liela daļa atbildības par notikušo ir jāuzņemas arī gudrajai padomniecei Krauklei, kura priekšnieku noskaņo uz pareizā viļņa un uzkurina vajadzīgajā brīdī. Atbildīgs ir arī inertais pozīcijas deputātu bars, kur neviens nav spējīgs kaut ko iebilst vai aizrādīt...


Šajā gadījumā būtu jāpiemin arī administrācijas vadītājs, kurš ir bijis ļoti izpalīdzīgs darbinieks dokumentu labošanas un nomaiņas lietās, kā arī citās. Tagad viņa profesionālās iemaņas šajos jautājumos pārbaudīs Prokuratūra un KNAB.

Atbildēt

Patiesais

25.10.2022. 07:02

Ja dokumenti ir sakārtoti perfekti, tad neko natradīs, jo specializētās bandās dokumentu apstrādi veic augstas klases juristi -grāmatvēži. Policistiem vajadzīgo zināšanu nav, tāpēc Vaivods jau tagad ir uzvarētājs, un viņš arī turpmāk uzvedīsies kā Meroni, kurš Latvijas izmeklētājiem un prokuriem un tiesām mīž virsū katru nedēļu.

Atbildēt

LaUra

25.10.2022. 06:37

Visu vainu jau nevar uzvelt tikai Vaivodam. Liela daļa atbildības par notikušo ir jāuzņemas arī gudrajai padomniecei Krauklei, kura priekšnieku noskaņo uz pareizā viļņa un uzkurina vajadzīgajā brīdī. Atbildīgs ir arī inertais pozīcijas deputātu bars, kur neviens nav spējīgs kaut ko iebilst vai aizrādīt, kur nu vēl novērst kādas nelikumības.

Atbildēt

ES

24.10.2022. 22:38

»

Līvānietis

No domes priekšsēdētāja puses jau vairākus gadus ož pēc likuma pārkāpumiem. To smaku no pašvaldības mājas ir jādabū arā kopā ar tās nēsātāju, citādi Līvānu novadu sagaida smaga stagnācija. Vecajam ir aptumšojies prātiņš no visatļautības un nesodāmības


Tā smaka jau izplatējusies ne tikai pa Jēkabpil, bet pa visu plato galu, zem nosaukuma "Lauku attīstībai". A, ar policiju nepienākas, jo tā jau ietilpst pašvaldības doļā. Tāpēc darbu jāsteidz Eiropas prokuroram. Darāmā būs daudz. Daudziem būs jāsēž uz cisām.

Atbildēt

Sima

24.10.2022. 21:56

Pašvaldība... un tā jau ir diagnoze pierītes slīpumam un IQ. Nejēgu izlase jau savu sektu veidos jaunaj;a saeimā, sola grupēties, bet ne jau ap pīlēna caurktitušo nejēgu sarakstu redzēsim

Atbildēt

Latvānis

24.10.2022. 20:41

Domes priekšnieku neizbēgami gaida tiesu darbi, ko viņš arī ir pelnījis. Pienācis laiks sākt konsultācijas ar savu juristu Mežu Leonu. Cerams ka dome šo pasākumu neapmaksās!

Atbildēt

Kreilis

24.10.2022. 19:43

»

Purva Inta

Līvanieti pilsētā sen zināms, ka domi vada Kraukle un Snikeris. Šie abi ir sakārtojuši visu tā, ka Vaivodu drīz varēs patriekt un paši sēdīsies Vaivoda krēslā


Esu dzirdējis ka Kraukle uz Vaivoda vietu jau mērķē kopš kļuva par viņa vietnieci. Šos gadus viņa apzināti darījusi visu, lai radītu apstākļus šefa nomešanai no priekšnieka krēsla. Tas viņai ir izdevies, cepuri nost!

Atbildēt

No Ubaglīča

24.10.2022. 18:57

Pēdējā laikā vairs nav dzirdama no Vaivoda puses plātīšanās par Ubaglīča ielu rekonstrukciju. Vai tur arī ir kādi pārkāpumi? Esu ievērojis- kur ir kādas problēmas ar likumu ievērošanu, tur nav Vaivoda. Kur vajag padižoties, tur Vaivods ir pirmajās rindās un ir gatavs pats ielīst operatora videokamerā.

Atbildēt

Purva Inta

24.10.2022. 18:36

»

Līvānietis

No domes priekšsēdētāja puses jau vairākus gadus ož pēc likuma pārkāpumiem. To smaku no pašvaldības mājas ir jādabū arā kopā ar tās nēsātāju, citādi Līvānu novadu sagaida smaga stagnācija. Vecajam ir aptumšojies prātiņš no visatļautības un nesodāmības


Līvanieti pilsētā sen zināms, ka domi vada Kraukle un Snikeris. Šie abi ir sakārtojuši visu tā, ka Vaivodu drīz varēs patriekt un paši sēdīsies Vaivoda krēslā.

Atbildēt

Līvānietis

24.10.2022. 18:26

No domes priekšsēdētāja puses jau vairākus gadus ož pēc likuma pārkāpumiem. To smaku no pašvaldības mājas ir jādabū arā kopā ar tās nēsātāju, citādi Līvānu novadu sagaida smaga stagnācija. Vecajam ir aptumšojies prātiņš no visatļautības un nesodāmības.

Atbildēt

Karma

24.10.2022. 18:22

Ješčo ņe večer. Gan jau Līvānu vadonis Vaivods saņems pēc nopelniem.

Atbildēt

Dūmiņš

24.10.2022. 18:13

Ja Līvānu domē tā vienkārši ņem un labo dokumentus kā pašiem vajag, tad kā vispār var uzticēties pašvaldībai. Uzrakstīšu iesniegumu,
šie ņems un sarakstīs to ko gribētu paši redzēt. Bardaks un visatļautība! Te būtu darbs policijai vai kādai citai iestādei.

Atbildēt

Zvēru dakters

24.10.2022. 18:12

Izskatās, ka Vaivods ir sajucis prātā, jo nespēj pieņemt, ka viņa meli un muļķošanās ir visiem apnikusi.

Atbildēt

Čangals

24.10.2022. 18:06

Vaivods no lielās gudrības biksēs iedirsa.

Atbildēt

neredzu škirbu starp krievu un čangali

24.10.2022. 17:12

pat bordānas

Atbildēt

nu lūk/vot

24.10.2022. 17:10

..vai tad tā Glorija nevarēja drusku paciesties ar TO melošanu-tak skaidrs bija, ka būs ievēlēta, jo Saskaņa savu nāves sprid. parakstīja Rīgas domē Nila laikos,-nu tad, kad tā učene satrakojās...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Pret cilvēku apkrāpšanu – moralizēšana, bet pret politiķu atdarināšanu – kriminālsods

FotoUzmanību piesaistīja divi ziņu virsraksti. Abi saistīti ar krāpniecību. Taču ar to atšķirību, ka vienā gadījumā stāsts ir par iespējamu kaitējumu potenciālajiem tautas priekšstāvjiem un par to piemērojamu bargu sodu, bet otrā – jau notikušiem kaitējumiem, tā teikt, vienkāršajiem cilvēkiem un nesodāmību par to.
Lasīt visu...

21

Sakāve un “viens idiots” – ielas nepārdēvēs

FotoLatvijas Universitātes padomes loceklis Mārcis Auziņš ar Mediju atbalsta fonda finansējumu Kas jauns[i] vietnē publicējis viedokli par krievu imperiālistu Andreja Saharova, Mihaila Ļermontova un Aleksandra Puškina, kā arī citu Krievijas impērijas rusifikācijas iespaidā radušos ielu pārdēvēšanu. Profesora nostāja ir noraidoša: “Vai tāpēc visu šo vēstures daļu dzēsīsim ārā? Es te būtu uzmanīgs un katru šādu lēmumu rūpīgi pārdomātu. Mums ir komplicēta, brīžiem ļoti pretrunīga vēsture, kas saistīta ar mūsu kaimiņu.”
Lasīt visu...

21

Nedrīkst Ropažu pašvaldības finanšu problēmas risināt uz darbinieku rēķina

FotoJau kādu laiku cirkulē baumas, ka tiek organizēta Ropažu novada domes esošās varas nomaiņa. Šīs runas sākās ap to laiku, kad noslēpt Ropažu novada finanšu problēmas vairs nebija iespējams. Šobrīd, lai pašvaldība varētu savilkt galus kopā, tiek ļaunprātīgi iznīcinātas kapitālsabiedrības, nemaksājot par veiktajiem darbiem.
Lasīt visu...

21

Vai līdz rudenim gaidāms pamiers?

FotoDrīzumā varēs noskaidrot, cik lielā mērā ir patiesas sazvērestību teorijas attiecībā uz Zeļenska un Baidena nerakstītajām sadarbībām. Šo teoriju ticamība izgaismosies tad, ja tuvākajā laikā sāksies miera sarunas, - pirmās pazīmes steidzamu sarunu taustāmiem iemesliem ir pamanāmas.
Lasīt visu...

12

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

FotoPortālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo portālu. Daži, sauksim tos par “īstiem patriotiem”, kas balso par Vienotību un patiesi tic, ka vara visu dara pareizi un cilvēku labā, sarunā teica - kāpēc ienīsti amerikāņus un ebrejus? Nē, man riebjas ASV un Izraēla, divas terorismu izplatošas organizācijas. Cilvēkus, kuri dzīvo teroristu pārvaldītajās teritorijās, es neienīstu, man viņu žēl. Stokholmas sindroms ir nopietna mentāla problēma.
Lasīt visu...

21

Šprotes nepieņems cūku labturības prasības

FotoJa kādam ir klusas aizdomas, ka mēs te sēdēsim un gaidīsim vēl vienu okupāciju – jums ir jālasa tālāk. Ja kāds domā, ka virsrakstā pieminētais dzīvnieks ir nacionālā naida kurināšana – lasiet, lasiet… Starp citu, likums par cūku labturības prasībām ik pa laikam tiek pilnveidots. Meklējiet rakstos. Kas attiecas uz šprotēm – tās ar cūkām kopā neiet ne pēc dzīvesveida, ne pēc garšas. Un jūs labi saprotat, ko šo rindu autors ar to ir domājis.
Lasīt visu...

6

Ja reiz prezidents dod „mājienu ar mietu”, tad mēs, protams, atvainosimies

FotoLsm.lv 24.februārī Ukrainas kara gadadienā savā komiksu sadaļā publicēja autores Gundegas Evelones "Cūku komiksu" ar nosaukumu "Ukrainai ir jāuzvar". Šie komiksi ir zīmējumi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Komiksam ir sava "cūku" izcelsmes leģenda, kas atrodama pie katra jaunākā komiksa. Faktiski cūka komiksā var būt ikviens no mums. 
Lasīt visu...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai birokrāts - mūsu kungs?

Domājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās...

Foto

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

Ļenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti...

Foto

Karš kibertelpā

Krievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā....

Foto

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

Patiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un...

Foto

Ak, eglīte...

Pēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās...

Foto

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

Katrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti...

Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...