Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Derdzis

08.03.2023. 11:07

»

Āķis

Domē jau vismaz gadu visu nosaka Kraukle. Priekšsēdētājs tur ir tikai priekš skaistuma


O, Preiļos arī tāda ute ir ieradusies, riža un tieši tāpat regulē visus kā tīk. Kompetence un sajēga nulle, bet augstprātība pārsit visu.

Atbildēt

Žagata

03.11.2022. 07:20

Pilsētā runā, ka galvenā propagondone ļoti neapmierināta ar rakstu. Tagad domes darbinieki dabū sutas par neko, jo kā tā var būt, ka galvenās propagondones teiktais nav absolūta taisnība.

Atbildēt

+ + +

02.11.2022. 07:59

»

Kovids

HT, atnāc un pastrādā kopā ar G.Kraukli. Tad Tu varēsi labāk novērtēt sejas un galvaskausa daļas kopējo proporciju pret gara harmoniju un kāju izvērsuma platumu. Kādu laiku viņa slēpās aiz vīriešu dzimtas līdera- frontālā traktora vadītāja muguras, tagad viņa to jefiņu pastums malā. Pastum, pastum, ...


...bet, mīļie saullēkta draugi !..pasaules LIETU KĀRTĪBU - //kakls vienmēr grozīs galvu !// - nemainīs Te nekāgi sīkdeputāti....bet. kas gan apdraud Latv. nākotni, tie ir nekatrās dz. politpr. Jo stipri sagroza valsts pastāvēšanu de fakto un de jure.

Atbildēt

Kovids

01.11.2022. 19:44

»

HT

Tiešām? Gara raksturs ir rakstīts sejas un galvaskausa daļu proporcijās. Tas ir izpētes objekts, nevis kāju garums un vidukļa šaurums. Pieejamais attēls atstāj gara harmonijas iespaidu. Gars noteic virzību un tendenci, nevis miesa. Pēc visa spriežot, augums viņai simpātisks un proprcionāls...


HT, atnāc un pastrādā kopā ar G.Kraukli. Tad Tu varēsi labāk novērtēt sejas un galvaskausa daļas kopējo proporciju pret gara harmoniju un kāju izvērsuma platumu. Kādu laiku viņa slēpās aiz vīriešu dzimtas līdera- frontālā traktora vadītāja muguras, tagad viņa to jefiņu pastums malā. Pastum, pastum, pietupies...

Atbildēt

HT

01.11.2022. 13:12

»

Eksperts

Vispār jau fotogrāfijas ir jāpēta, kad persona ir nobildēta visā augumā, no priekšas un pakaļas. Tā augšējā daļa ne vienmēr ir tā labākā. Un tas teiciens - ,,man tagad ir kauns", jau daudzreiz ir dzirdēts no Kraukles mutes, tas jau ir kļuvis par viņas logo


Tiešām? Gara raksturs ir rakstīts sejas un galvaskausa daļu proporcijās. Tas ir izpētes objekts, nevis kāju garums un vidukļa šaurums. Pieejamais attēls atstāj gara harmonijas iespaidu. Gars noteic virzību un tendenci, nevis miesa. Pēc visa spriežot, augums viņai simpātisks un proprcionāls.

Ja viņas teiciens ir par kaunu, tas norāda, ka esmu viņu noraksturojis visai objektīvi. Iespējams, ka tieši viņa ir pati līdere, līdera godu atdodot vīruešu dzimtas pārstāvim.

Atbildēt

NU TĀPĒC ARĪ VĒLĒTĀJI SAVĒL

01.11.2022. 10:41

»

Romka

Korado Katani! Tev laikam skauž ka viens otrs var kniebties kā truši. Uzaicini tos abus balodīšus uz svingeru klubu, tiks Tev arī


...cik ilgi un periodiski pa četrgadēm KOMENTĒTĀJI apnicīgi uzdod vecu jautājumu NABAGA Latvijas ievēlētājiem !!?....bet nekas nav labāks pie rīta tējas KĀ suppervietnes komentāri !...kā gailis uz //čupiņas// {sakām.v.}

Atbildēt

ha-ha

01.11.2022. 09:54

Latvija jau sen ir viena stagnējoša, zem kolaborantu jūga stenoša valsts,kurā,sevišķi pašvaldībās,bez termiņa ierobežojumiem darbojās bijušie okupantu kājlaiži un viņu audzēkņi,jo netika veikta lustrācija,bet notika diametrāli pretējais, kolaborantu godā celšanas process,bet koloborants arī Äfrika paliek kolaborants, ar valsts noziedzniekiem rakstūrīgu dzīves un darbības veidu.

Atbildēt

Eksperts

01.11.2022. 09:01

»

HT

Pēc Kraukles foto izpētes konstatējams, ka viņa ir gudra, veiksmīga un harmoniska persona...


Vispār jau fotogrāfijas ir jāpēta, kad persona ir nobildēta visā augumā, no priekšas un pakaļas. Tā augšējā daļa ne vienmēr ir tā labākā. Un tas teiciens - ,,man tagad ir kauns", jau daudzreiz ir dzirdēts no Kraukles mutes, tas jau ir kļuvis par viņas logo.

Atbildēt

Eduards Lunis

01.11.2022. 08:47

---Nu te Līvānos, vismaz pēc skata smuks meitēns bet Ķegumā visu saVĀS ROKĀS TURĒJA LIĀNA ČORTDARE-NEIZGLĪTOTA AR DRAUSMĪGU AUGSTPRĀTĪBU UN TRULUMU APVELTĪTAPRASTA PĒC IZSKATA BĀBA...

Atbildēt

HT

01.11.2022. 08:34

Pēc Kraukles foto izpētes konstatējams, ka viņa ir gudra, veiksmīga un harmoniska persona.

Raksta autora deformētā rakstura iezīmes atklājas visā paša autora tekstā.

Bet sūdzībnieki prokuratūrai paši sev un savai pašvaldībai ceļ neslavu. Vai tad citu ko darīt nav, ka jāskauž, jāapmelo un jākašķējas?

Neesmu no Līvāniem, bet man tagad ir kauns par tiem.

KNAB un Eiropas prokuratūra tagad plosīsies pa visām pašvaldībām, jo ar 1. janvāri stājas spēkā jaunais Latvijas bankas likums - sekos kratīšanas “uz aizdomu pamata”, kriminālprocesu safabricēšana, ātra lietu nonākšana EL tiesā ar nežēlīgām konfiskācijām.

Atbildēt

Tēvocis Sems

01.11.2022. 06:52

»

...

Nu bet nevar nebalsot,no katra balsotāja taču kaut kas atkarājas


Atkarāties vai nekarāties, var tikai kaut kas biksēs starp kājām. Vēlēšanās ir jābalso par labākajiem kandidātiem, par XXL izmēriem.

Atbildēt

...

01.11.2022. 06:14

»

Onlains

Protams ka vēlētāji ir vainīgi. Vai tad neredzēja un nesaprata, ka ievēl stervočku


Nu bet nevar nebalsot,no katra balsotāja taču kaut kas atkarājas...
Varēja jau ievēlēt kādu citu partiju bet tur tādas pat stervočkas vai lenteņi atradīsies.

Atbildēt

Seļskij glamur

31.10.2022. 22:54

Liekaties mierā - tik gaiša būtne, tik ļoti gaiša, uztur sieviešu procentu domē un tā stila izjūta dabiskā Nu ko vēl varat prasīt no vienas izcilnieces Līvānu ekrāna un ētera zvaigznes, personības!

Atbildēt

Onlains

31.10.2022. 20:37

»

bet jautājums paliek:

kapēc vēlētāji, to visu zinot, tādus savēl


Protams ka vēlētāji ir vainīgi. Vai tad neredzēja un nesaprata, ka ievēl stervočku.

Atbildēt

Āķis

31.10.2022. 20:26

»

Haralds Kalns

Kā tādu eņģeli nemīlēt? Smuks ģīmis esot labs palīgs pakaļai


Domē jau vismaz gadu visu nosaka Kraukle. Priekšsēdētājs tur ir tikai priekš skaistuma.

Atbildēt

Romka

31.10.2022. 19:52

Korado Katani! Tev laikam skauž ka viens otrs var kniebties kā truši. Uzaicini tos abus balodīšus uz svingeru klubu, tiks Tev arī.

Atbildēt

Haralds Kalns

31.10.2022. 19:38

Kā tādu eņģeli nemīlēt? Smuks ģīmis esot labs palīgs pakaļai!

Atbildēt

Dižozols

31.10.2022. 19:35

Esmu saistīts ar Līvānu novada pašvaldību, šīs varas gaiteņi man ir labi pazīstami. Pilnībā piekrītu autora rakstā izklāstītajam. Gaisotne pašvaldības kolektīvā jau pāris gadus nav no tām labākajām. Tas viss sākās tad, kad G.Kraukle kļuva par priekšsēdētāja vietnieci. Vara sabojāja šo blondīni, kura arī pirms tam nebija vērtējama ar plusiņu, tātad ar nulli. Bet vēl lielāks nulle, es teiktu nulle kubā, ir pašvaldības administrācijas vadītājs J.Sniķers. Totāls neprofesionālisms, nav spējīgs noorganizēt administrācijas darbus, liekas ka laiks šajā iestādē ir apstājies.

Atbildēt

Opaps

31.10.2022. 19:17

a kāpēc te jāpiesauc Krievija,kāpēc ukri,līvāniem vai ta LĪB(v)IJAS statuss.Tas pārāk lepni,arī jozefa mākslai daudze jācenšās.Raksti,kā padirsāt stikla fabriķi,māju razošanas kompleksu,dauzko.Bet vaivods malacis,lēja ūdeni,bārstīja makaronus,skanēja putņa troļļi 30 gadus Latvijai.

Atbildēt

Varbūt

31.10.2022. 17:46

uztaisīt kārtīgu revīziju iestādē,pakratīt krāsotās blondīnes kabinetu un mājas,cik tur tā darba?!Ko viņa darbā un kuru mīlēja,nu kā tā var?

Atbildēt

bet jautājums paliek:

31.10.2022. 17:42

kapēc vēlētāji, to visu zinot, tādus savēl?

Atbildēt

No Dīvāniem

31.10.2022. 17:30

Pilnīgs bullshits.Tas taču sen notiek it visur.Kroni visam uzliek Šoigu,Kraukles un kāviņsauca Līvānu “pagastveča”samešana vienā katlā.Pēc labākajiem PSRS propogandonu paraugiem,kad visur jāpiepin klāt bija partijas līnija vai “buržuāziskie nacionālisti”.Dūša pat apskrejās…

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

FotoKurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī drošības garanta – nākamā Latvijas prezidenta – atlases un ievēlēšanas intriga. Izrādās, ka bez Lemberga nevar. Tāda ir cena, ja valdības koalīcija nespēj vienoties par vienu kopēju Valsts prezidenta kandidātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

FotoLaikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus. Lai arī patīkamāk noteikti būtu svinēt Latvijas svarīgāko uzvaru, diemžēl nāksies brīdi uzkavēties arī šajā publiskās diskusijas laukumā, īsi atvairot izdarītos metienus pa maniem vārtiem.
Lasīt visu...

8

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

FotoTā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.
Lasīt visu...

21

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

FotoKas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks.
Lasīt visu...

3

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

FotoPēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila Saksa-Konstantinova apgalvojumiem presē, šo rakstu vēlamies sākt ar diviem būtiskiem jautājumiem. Kurš ir atbildīgs par ekspertu ekspertīzes kontroli, un kā pasargāt mūsu bērnus un sabiedrību no stigmatizējošu un veselību apdraudošu naratīvu veidošanās sabiedriskajā domā?
Lasīt visu...

21

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

Foto“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par to, ka pēc prezidenta ievēlēšanas nevajadzētu veidot citu koalīciju. To viņš uzsver “Neatkarīgās” raidījumā, kurā piedalās visi trīs prezidenta amata kandidāti un kā eksperts – bijušais Valsts prezidenta kancelejas šefs Mārtiņš Bondars (Vairas Vīķes-Freibergas laiki). “Prezidenta dēļ koalīcija sastrīdas? Tas nav nopietni,” Pīlēns pabeidz domu.
Lasīt visu...

21

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

FotoGrūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut ko tādu, ko nosauca par prokremlisku – proti, nedraudzīgu mūsu kopējam stāstam. Kāpēc neko tādu mēs no viņa nedzirdējām iepriekšējos četrus gadus, lai gan utaino šovinistu grūpijas un virsvadītāji tāpat darīja savu darbu. Un – ne tikai Saeimas namā.
Lasīt visu...

21

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

FotoLatvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no citām disciplīnām/zinātnēm. Arī atsevišķa Latvijas vēsture ne, bet tā tiks mācīta pasaules vēstures kontekstā. Lai plašākai publikai palīdzētu saprast diskusiju, vēlētos dalīties ar to, kas ir vēsture, kāpēc tā jāmāca un kādu vēsturi vajadzētu mācīt mūsu skolās.
Lasīt visu...

21

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

FotoPersonīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu ceļmalā stāvošos zemniekus vai teiktu iedvesmojošas runas meijām greznotos tautas namos. Pats galvenais ir, lai nākamais prezidents būtu spējīgs vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos. Lai viņam būtu izveidoti labi personiskie kontakti ar visiem Eiropas, ASV un NATO līderiem un lai viņam vienmēr būtu iespēja ar tiem sazināties un paust savas bažas par Eiropā un pasaulē notiekošo. Un arī lai ārvalstu partneri savukārt cienītu mūsu prezidentu un zinātu, ka viņa domās ir vērts ieklausīties.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...