Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ha

30.07.2018. 09:49

"Jauna dāma"- veca novazāta liberastu kaloša!!!

Atbildēt

Es

29.07.2018. 21:22

»

no Jūrmalas

Lai arī kā jūs te viņu aprejat, Čigāne ir viena gudrākajām deputātēm- prot vairākas svešvalodas, pārzin ne tikai saeimas, bet arī ES likumdošanu. Vada vienu no svarīgākajām komisijām...


Tādas Saeimas "likumdošanas" nav, ir LR likumi un MK noteikumi.

ES tiesību aktu pārzināšana? Ar grādu mākslā un politiskajā ekonomikā? Pat juristi īsti netiek ar ES tiesību aktiem galā, tas ir neizsmeļams, milzīgs apjoms, turklāt ar piesaisti konkrētām jomām.

Atbildēt

Es

29.07.2018. 21:18

Aktieri parasti ir simpātiski, pat skaisti cilvēki. Kaimiņš, ja arī kādreiz bija aktieris (bez pēdām kultūrnozīmīgās filmās vai izrādēs), tad tagad izskatās pēc politiski shēmojoša indivīda. Protams, būs interesanti paskatīties, kā tie viņa 5-7% pēc tam maitās dzīvi visiem, bez ietekmes.

Atbildēt

NIKNAIS

26.07.2018. 16:46

Ko lai citu iesaka čigānei, - ja nemāki būt saimnieciska, tad nemāci citus saimniekot

Atbildēt

balss

26.07.2018. 08:05

Mana iekšējā balss saka: šī "pauze" būs vai nu 1)līdz Eiroparlamenta vēlēšanām, vai, 2)ir parādījusies vakance Latvijas gāzes valdē.

Atbildēt

krams

26.07.2018. 04:05

Da tevi bez izpletņa var no lidmašīnas mest, vienalga dzīva paliksi!

Atbildēt

Aborigenius

25.07.2018. 22:01

Kā var būt izšķīdušas partijas frakcijas bezpartejiska deputāte!? Nu tas, ka pēc savārītiem mēsliem partijas biedri pazūd (tagad bieži vien uz gāzes kantori) ar vai bez varen dižiem tekstiem par nez kādiem darbiem, nu tas jau normāli. Tas jau tāds sīkums, ka ļaudis vai nu bēg no šo vareno darbu iznākuma vai paliek kaut kā izdzīvot tepat.

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

25.07.2018. 20:19

Veca anekdote:
Tēti, aiziesim uz cirku!
Nē, dēliņ, laika nav, ar naudu arī tā pašvaki...
Bet puikas teica, ka tur plika tante uz tīģera jāj!
Hmm,... laikam jāaiziet - sen tīģeri redzējis neesmu...

Atbildēt

Paēdis penzionārs

25.07.2018. 19:37

Es ļoti ceru uz kopēju mūsu vēlētāja viedumu, kas par laimi un lielu veiksmi mūsu valstij ir izpaudies ne vienreiz vien.

Atbildēt

ironiskais

25.07.2018. 19:24

Bet man vislabāk patika tā rakstam pievienotā bilde ar Muitas kriminālpārvaldes administratīvā pārkāpuma konstatēšanas faktu:))))

Atbildēt

Pfrr

25.07.2018. 18:58

Par Kaimiņu vispār nerunāsim. Āksts, melis un Meroni raustāmā lelīte.

Atbildēt

Ferdinands

25.07.2018. 18:31

Ar paškritikas pietikamību jūs visdrīzāk neslimojat, jaunā dāma

Atbildēt

Juzis

25.07.2018. 17:31

Par to nevajag balsot, par pārējiem pie varas esošajiem arī nē. Mja, grūta izvēle. Atliek vēl Saskaņa, tur stājas un kandidēs latviešu bāleliņi.

Atbildēt

Ar š o savu stulbo

25.07.2018. 17:24

»

švamme

Tā nu gan nav viņas kompetence - norādīt uz ākstiem. Āksts jau sevi ir parādījis, tāpat, kā lakatiņu kundze, tāpēc nav jārāda ar pirkstiem savā starpā. Kur nu vēl salīdzināt sādžas ākstu ar lielvalsts prezidentu. Vai viņai lielummānija?, tāpat kā ākstam


un pompozo tekstu viņa atklāj savas parazītu šķiras - ieredņi, politiķi utt. atrautību no reālās dzīves. Patirš, patirš, patēlo un uz lielveikalu prom.

Atbildēt

švamme

25.07.2018. 16:58

Tā nu gan nav viņas kompetence - norādīt uz ākstiem. Āksts jau sevi ir parādījis, tāpat, kā lakatiņu kundze, tāpēc nav jārāda ar pirkstiem savā starpā. Kur nu vēl salīdzināt sādžas ākstu ar lielvalsts prezidentu. Vai viņai lielummānija?, tāpat kā ākstam ??

Atbildēt

lakatiņi

25.07.2018. 14:45

...vai pasūtījuma raksts?
Latvijā tiešām neviens nejutīs, ka nebūs Čigānes.
Aģitēt par ko balsot un par ko ne nav korekti.
...gan jau silta vietiņa atrasta....ĻOOTI negodīga sieviete

Atbildēt

Tereza Mendoza

25.07.2018. 14:21

Tautas politiskie priekšstāvji ir tautas politiskās attīstības vēstneši.

Atbildēt

kode

25.07.2018. 12:56

Zinot, ka tiks izsvītrota no sarakstiem, vienalga, kurā partijā būtu, purva meita iet uzbrukumā, lai pēc gadiem, kad nauda beigsies, atkal nāktu mūs vadīt un mācīt.
Lakatu un purva meiča iet uzbrukumā

Atbildēt

Q

25.07.2018. 12:41

Lolitiņ, nebūtu nekas ,ja tu tirgotos pati ar savu miesu, bet, tu, ar savām cāļa smadzenēm nesaproti, ka esi palīdzējusi pārdot un iznīcināt visu tautu!

Atbildēt

ex deputāts

25.07.2018. 12:35

Vienmēr ir interesējis vai Lolita ir spējīga izvērstā veidā sniegt sava darba atskaiti (par pēdējiem 4 gadiem) saviem vēlētājiem?
Līdzīgi kā darba atskaiti!
Kas ir darīts? Kas padarīts?
Šobrīd vienīgā lieta, ko atceros - pacelt deputātiem algas (pirmais ar ko sāka). Un viss.

Atbildēt

no Jūrmalas

25.07.2018. 12:16

Lai arī kā jūs te viņu aprejat, Čigāne ir viena gudrākajām deputātēm- prot vairākas svešvalodas, pārzin ne tikai saeimas, bet arī ES likumdošanu. Vada vienu no svarīgākajām komisijām.
To, ka Jaunupam, Pavļutam, Pūcem, Bondaram, Jakrinam...nauda netrūkst, varam redzēt jau šajās pastulbajās reklāmas, kur Papriks pēķšņi atcerējies, ka medmāsas pelna maz, bet maksātnespējas haizivis daudz.

Atbildēt

Kāda jauna dāma?

25.07.2018. 11:40

Čigānes lakatine ar menopauzi.

Atbildēt

Skumji,

25.07.2018. 10:58

bet turpinot līdzību, prātā visvairāk nāk doma par smaidīgā tīģera vēdera izeju un tās gala produktu.
Nekā personīga, Čigāns kundze! Domāju, ka tas laikam arī lielās līnijās ir viss, kas parasti paliek pāri no katra klasiska latviešu politiķa bezjēdzīgās raustīšanās uz politiskās skatuves redzamās daļas, karājoties mazāk redzamos, bet labi sajūtamos diedziņos, kurus rausta resnas, spalvainas un stipri vien netīras roķeles...

Atbildēt

Arturs Nagliņš

25.07.2018. 10:54

Pareizi dara, ka pateicas dārgajai tautai! Tauta, kura ir izvirzījusi parlamentam nekaunīgu muļķi, noteikti ir pelnījusi pateicību. Tāda tauta ir spējīga uztvert tikai pateicību, jo nav spējīga paškritiski apzināties savu kroplību, izvēloties intelektuālos kropļus valsts darbam. Tāda tauta tāpat nav spējīga saprast, ka dotā pateicība arī ir nepārprotams nekaunīgas muļķības apliecinājums. Tas ir divu muļķu dialogs.

Atbildēt

svaigums no rasas nāk

25.07.2018. 10:52

Nu murgi kas murgi apsēstas vecenes izpildījumā! Fubla pretīgā!

Paldies Pietiek.com par bildi šajā rakstā :)

Atbildēt

Varēji

25.07.2018. 10:48

šo rakstu neievietot,mums vienalga,ko esi nolēmusi.Ceru,ka matu šampūnam naudu esi atlikusi.

Atbildēt

jo

25.07.2018. 10:41

Lolitiņ,jauna tu sen vairs neesi.Dāma vēl mazāk.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nav taisnība, ka valsts palīdz uzņēmējiem. Valsts viņus mēdz reketēt

FotoValsts amatpersonas īpaši jau vēlēšanu laikā daudz runā par uzņēmējdarbības vides uzlabošanu, palīdzību uzņēmējiem, tiesiskumu un tā tālāk, un tā joprojām. Praksē gan mēdz būt citādāk, un valsts iestāžu vērsanās pret mani, manas ģimenes locekļiem un manis vadīto uzņēmumu liecina, ka realitāte var līdzināties absurda lugai.
Lasīt visu...

21

Korupcijas prakse perifērijā – Balvos

FotoKonkrētā piemērā – Balvos. 2022.gada oktobrī uz ceļa, kuru kā taisnāko vairāk nekā 30 gadus lieto mazdārziņu īpašnieki, bez brīdinājumiem tika nostiepta ķēde, kurā par laimi nelaimē ar salīdzinoši lēnu ātrumu (ap 15 km stundā) ietriecās motocikla vadītājs kurš guva nopietnas kakla traumas.
Lasīt visu...

12

Kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā

FotoVēlos Jūs informēt, kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā.Jau neskaitāmas reizes pēdējo pāris gadu laikā tiek ierosinātas krimināllietas par izvarošanu. Tiek aizturēti cilvēki, kuri pēc pāris mēnešiem tiek atbrīvoti. Bet tajā pašā laikā cietušās personas saņem no valsts atlīdzību, kas paredzēta cietušām personām
Lasīt visu...

21

Levita kungs, mēs gribam 0,16% no iekšzemes kopprodukta, nevis valsts radio un TV sakārtošanu!

FotoPirms vairāk nekā desmit gadiem politiskajā dienaskārtībā pirmoreiz nonāca jautājums par Latvijas sabiedrisko mediju apvienošanu. Toreiz Latvijas Radio iestājās pret to, jo apvienošanās sākotnējais ambiciozais plāns toreizējā resursu trūkuma situācijā bija nerealizējams, savukārt apvienošanās, neieguldot nepieciešamos finanšu līdzekļus attīstībai, solīja vairāk risku nekā ieguvumu. Procesa virzītāji aizrautīgi runāja par sinerģiju, kas veidosies apvienotajā medijā, tajā pašā laikā nespējot kliedēt bažas par to, vai:
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teoriju cienītājiem ir jāpajautā sev: bet kāda ilgtermiņa mērķa labā darbojos es?

FotoPirms ejam tālāk, ir jāuzsver, ka sazvērestības teoriju patiesums šeit nav būtisks. Vārdu savienojums “sazvērestības teorija” sākotnēji nenozīmē, ka šī teorija pauž nepatiesību, vien to, ka tā apraksta vairāku spēlētāju sazvērēšanos. Taču skaidrs, ka mūsdienās šim vārdu savienojumam ir negatīva konotācija — ar to apzīmē stāstus, kurus publiskajā telpā nav pieņemts uzskatīt par patiesiem.
Lasīt visu...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

Lursoft