Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    6   5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Anta

23.04.2020. 06:02

Nu tāds cilvēks nevar ieņemt vm amatu.Tas ir ārprāts!!!!

Atbildēt

Axels

18.04.2020. 16:23

»

Viņķele!!!!

KUR MEDICĪNAS PERSONĀLAM SLIMNĪCĀS MASKAS, AIZSARGTĒRPI????!!!! Paklausies "Kārtības rulli" šovakar, 13. aprīlī! KAUNS PALIEK ATKAL PAR MINISTRU KABINETU!!! TU TUR NESĒDI PIE TĀ GALDA???? JA SĒDI, KO TU TUR DARI...


Kam jums tas maskas? Nekad nebija bet tagad vajag? Priekš kam, ja nekā nav nekur?
Tīra politika nekas cits. Nav nekāda vīrusa, vis tas pats kas pagaš gad.
Kāpēc jūs nepateikt taisnību - tač tukšas slimnīcas visur ir.

Atbildēt

Axels

18.04.2020. 16:19

Godīgi sakot manuprāt šī ir stulbākā ministre ko esmu redzējis.
Man liekas ka ne par kādu neatkarību runa neiet vispār valstī. Pilnīgi un totāli darām visu ko pateiks.
100‰ banku, farmaceitu un pārējo ārvalstu spēka diktatūra.
Šie tikai klusi mierīgi visu izpild.
Izpildīt svešu pavēles var par pa gudro arī, bet var kā mūsējie pa stulbo.
Riebīgi protams ko vēl teikt.

Atbildēt

Tā kā

17.04.2020. 23:00

»

Bet

kurš tad ievēlēja visu šo Hiēnotības nomenklatūras salašņu? Marsieši vai Kremlis


Vēlēšanu sistēma kā arī pilsoņu sastāvs ir okupācijas režīma patvaļīgi izmainīts. Tad vēlēšanu rezultāti nav uzskatāmi par leģitimiem.

Atbildēt

Lelde

13.04.2020. 23:54

https://www.youtube.com/watch?v vmIrSOnz2CI&
Nedaudz par Vinķeles ģimenes tradīcijām.

Atbildēt

:))))

13.04.2020. 22:46

es redzu ļoti lielu entuziasnmu no jaunā ekonomikas ministra:D:D:D', tā valdības krīzes grupas loceklis Ošleju Jānis, - "Kārtības rullis", 13.aprīlis.

Absolūti un nešaubīgi, jaunajam ekonomikas ministram ir vairumbāzes augļu un dārzeņu tirgotāja pieredze, Tūrisma gida izglītība Kultūras koledžā, bakalaurs Liepājas pedagoģijas akadēmijā, ar kuru pa taisno ietirgots Tautsaimniecības komisijas vadītāja krēslā Saeimā, tagad jau ekonomikas ministra krēslā. Tieši šāda dažu gadu laikā bijusi karjera Jānim Vitenbergam no “KPV LV”.

Krīzes laikā viņš nonācis ministrijā, kas vistiešāk atbild, cik veiksmīgi izkļūsim no krīzes bedres, kuras dibenu vēl neesam sasnieguši. Šis cilvēks uzskata, ka ar šiem pienākumiem tiks galā.

Atbildēt

Piekrītu

13.04.2020. 21:54

»

Viņķele!!!!

KUR MEDICĪNAS PERSONĀLAM SLIMNĪCĀS MASKAS, AIZSARGTĒRPI????!!!! Paklausies "Kārtības rulli" šovakar, 13. aprīlī! KAUNS PALIEK ATKAL PAR MINISTRU KABINETU!!! TU TUR NESĒDI PIE TĀ GALDA???? JA SĒDI, KO TU TUR DARI...


Tajā pašā laikā mediķiem piemaksā tikai tiem, kuri strādā ar zināmu Covid slimnieku. Bet kopš brīža, kad inficēšanās vairs navsaistāma ar ceļošanu vai tuviem kontaktiem pēc tās, visiem mediķiem ir jāievēro princips- jebkurš slimnieks uzskatāms par potenciāli inficētu un attiecīgi ir jāğērbjas un jārīkojas. Saprotu, ka tas pirmkārt aizsargā pašus mediķus, bet tas prasa papildu laiku, enerğiju un kā teikts nesenā ministrijas- "papīrā" proaktīvu rīcību. Pierīgas slimnīcās ļoti pieaudzis darba apjoms, jo no Rīgas liela daļa slimnieku ar ātro palīdzību tiek vesti uz šīm slimnīcām. Arī tur darbinieki papildu piemaksu nesaņem. Riebjās ka presē nepārtraukti tiek bazunēts par piemaksām mediķiem, veikalos tiek prasīti ziedojumi mediķu pusdienām, izskatās, ka šajā trakajā laikā apzināti turpina kūdīt tautu pret mediķiem.

Atbildēt

Viņķele!!!!

13.04.2020. 21:18

KUR MEDICĪNAS PERSONĀLAM SLIMNĪCĀS MASKAS, AIZSARGTĒRPI????!!!! Paklausies "Kārtības rulli" šovakar, 13. aprīlī! KAUNS PALIEK ATKAL PAR MINISTRU KABINETU!!! TU TUR NESĒDI PIE TĀ GALDA???? JA SĒDI, KO TU TUR DARI?????!!!!

Tajā pašā tv, šovakar Panorāmā parādās Gerharda pārgrieztais ģīmis, kurš slaiki paziņo, ka 45 MILJONUS NOVIRZĪS LAUKSAIMNIEKIEM!!!! 45 MILJONUS!!!!!!!!!!!

Finansējums Covid-19 krīzes mazināšanai pienāksies arī lauksaimniecības nozarei. Šobrīd plānots, ka zemniekiem varētu novirzīt 45,5 miljonus eiro.

Atbildēt

Antivīruss

13.04.2020. 17:36

Re kas sanāk, kad nekompotents ministrs grib koriğēt parādi, ieliktenis, lai speciāli grautu veselības sistēmu! Kà viņai nav kauna un apziņas?!

Atbildēt

Hohma

13.04.2020. 16:51

»

Doks

Tagad Ābols padomē un viss būs čiki puki


Vienā klīnikā Abols sēž valdē un tur viņu uzrauga padome, otrā klīnikā šis nejēga, kurš jāuzrauga, pats ir padomē un uzrauga citus!!!Viņķele vai kauns nav, tas pat nav smieklīgi.Tie pāris ārzemnieki vispār nesaprot kādā pasaulē nokļuvuši.Toties atbilde, kāpēc Viņķele ir ministre, mums ir- uzcītīgi pilda politisko pasūtījumu.

Atbildēt

No neatkarīgas Latvijas valsts viedokļa

13.04.2020. 15:50

»

Naida runa

Laiks revidēt šādus komentārus, kam ir kriminālnodarījuma satāvs. Cik ilgi pie mums ļaus ņirgāties par valsti un par valsts amatpersonām


Šodien Latvija nav neatkarīga, atjaunotā Latvija, bet ir komunistu, čekistu pārmantotā, pārformētā 4. maija valsts koroporācija, kura pilnīgi ignorē tautas pašnoteikšanos. Un, ejot globālās finansu korporokrātijas cionistu politikas pavadā, apzog valsts kasi un sabiedrību, ar ko visa 4. maija valsts korporācija, sākot ar to VDD vadību, uzskatāma kā teroristiska valsts organizācija, arī VDD, kas sargā šo valsts iekārtu. Tāds ir mans viecoklis. Bet terorists E. Levits sevi kā tādu atklāj pat ar likuma neievērošanu par mediķu algu palielināšanu. Viņķele ministres amatā, neprofesionāle, nav mediķe, arī ir teroriste. Nav publiski atklājusi saturu, kuru apguvusi ASV speciālā skolā. Arī viņas attieksme pret likumu par algu palielināšanu mediķiem kaitē visas sabiedrības interesēm. Laiks teroristus saukt vārdos!

Atbildēt

laborants

13.04.2020. 14:36

šorīt divi jauni apstiprināti laboratorijā gadījumi, paiet stunda , nē vēl divi. Un ja tā strādā laboratorijas pie tik maza analižu skaita, tad kas notiek ja ir lielāks? Kļūda par 50%, varbūt vispār nevajag tās analīzes? un kur redzams, cik valsts par to maksā un kāda ir faktiskā rekatīvu cena?

Atbildēt

ha ha

13.04.2020. 13:34

»

Aha!

Un no mazotnes LPSR mediķi mūsdienu Latvijā bērniem un pieaugušajiem sabeidz imunitāti ar antibiotikām un paracetamolu, kuru ražo naftas produktiem un kas ir indīgs


Kas vainas naftas produktiem, toties globālā farmācijas industrija ir radījusi tādus ķīmiskos savienojumus, ka tik turies. Nemaz nerunājot par aptiekām, pat lielveikalu plaukti pārvēsti par ķīmijas laboratoriju, kam nav vairs nekāda sakara ar pārtikas produktiem un cilvēkam draudzīgiem rūpniecības izstrādājumiem.

Atbildēt

Naida runa

13.04.2020. 12:48

»

Viņķele kā ministre

faktiski ir teroriste, ko atbalsta VDD un Saeima. Arī dzīvnieks E. Levits ir terorists, jo ignorēja likumu par mediķu algu palielināšanu


Laiks revidēt šādus komentārus, kam ir kriminālnodarījuma satāvs. Cik ilgi pie mums ļaus ņirgāties par valsti un par valsts amatpersonām.

Jā, kritizēt vajag bargi, bet nevis lamāties un apsaukātis "mātes valodā", apvainot vai kurināt nacionāli etnisko naidu.

Atbildēt

kĻūda

13.04.2020. 12:41

»

Iņiem kā Čakšai bija alga gadā pāri 100 000 €

Par ko? Par politiku - genocīda realizēšanu ar valsts “medicīnu


Viņai bija 140 000 alga gadā kā "bonuss" pie Bērnu slimnīcas vadītājas algas, tas ir, 140 000 politiskās partijas kabatas nauda.

Likumīga valsts kases izlaupīšana?!

Atbildēt

Ir pakalpojumi un manipulācijas, veselība uz "kvotām".

13.04.2020. 12:37

Šodien neārstē, bet sniedz pakalpojumus, veic manipulācijas - proti, shēmošanas manipulācijas un bizness - pakalpojumi.

Visa valsts nauda aiziet "manipulācijām". Pat slimnīcas teritorija pataisīta par privātīpašumu - IEBARAUKT AIZLIEGTS, kur tu nevari pievest slimnieku, iebraukt, piebraukt lai klibu, slimu, ar sāpēm pēc operācijas paņemtu un atvestu mājās.

Notiek totāla valsts līdzekļu izlaupīšana. Vai tas ir ārsts, kurš ieskrien skriešus palātā, pajautā - NU KĀ? Nu labi, pie nākošā un projām. Prasi, kurš ir ārstējošais ārsts, kad viņš būs, ir jāpajautā, atbilde - viņš citā slimnīcā jau, būs tikai rīt no 10 -11. TRĪS DIENAS pat neienāk, nav laika palasīt slimības vēsturi, kur nu aprunāties kāds ir veselības stvoklis.

KAS, KAD BEIDZOT LATVIJĀ ATDALĪS PRIVĀTO MEDICĪNU NO VALSTS MEDICĪNAS? - kā baznīcu no valsts!

Cik ilgi LATVIJĀ slepkavos tautu ar "medicīnas kvotām".

Atbildēt

Nu nē

13.04.2020. 12:30

»

Neliete, kas?

https://veselam.la.lv/video-rozentale-koronaviruss-nav-ipasi-lipigs-un-agresivs...


Arī viņai būs piemaksa pie niecīgas 3000€ ārsta aldziņas

Atbildēt

Neliete, kas?

13.04.2020. 11:54

»

kalašnikovs

Neliete


https://veselam.la.lv/video-rozentale-koronaviruss-nav-ipasi-lipigs-un-agresivs

VIDEO. Rozentāle: “Koronavīruss nav īpaši lipīgs un agresīvs!”
VE
Veselam.lv
9:19, 8. Aprīlis 2020
18Komentāri

Foto – LETA
Ņujorkas pilsētā mirušo skaits jaunā koronavīrusa pandēmijā otrdien, 7. aprīlī, pieauga līdz 3202 cilvēkiem, pārsniedzot 2001.gada 11.septembra teroraktos nogalināto skaitu, paziņoja pilsētas administrācija. Šobrīd Latvijā vīrusa izplatība ir zemākā Baltijā un tajā pašā tika atklāti vien 6 jauni gadījumi, kas bija zemākais rādītājs kopš marta. Cik lipīgs un agresīvs tad ir jaunākais koronavīruss?
“Koronavīruss agresīvs nav. Arī lipīgums nav augsts, jo, kā saka epidemiologi visā pasaulē, viens inficētais var vīrusu nodot tālāk diviem, diviem ar pusi, maksimālais trim cilvēkiem. Tātad tā nav augsta inficētība, augsta tā būtu, ja mēs runātu par 10 vai 15, 20 inficētajiem no viena infekcijas avota,” TV24 raidījumā “Dienas personība ar Veltu Puriņu” skaidro Baiba Rozentāle, RAKUS Latvijas Infektoloģijas centra galvenā ārste.

Satraukumu par vīrusu rada fakts, ka tas ir kas jauns un nevienam pret to nav imunitātes.”Šeit viss ir atkarīgs no nespecifiskās šūnu imunitātes. Izrādās, ka daudziem cilvēkiem pie nelielas inficējošās devas, ieelpojot maz vīrusa, tā daļiņas tiek iznīcinātas. Tieši tādēļ 80% izslimo bez simptomiem vai ļoti viegliem – viegls klepus, kas pēc īsa laika pāriet,” turpina Rozentāle.
Valstu pasākumi ar izolāciju un ārkārtas stāvokli, tātad ir valsts kases izlaupīšana, izšķērdība?
Nu lūk, tādēļ jaunieši ir tik bravburīgi un neievēro pašizolācijas režīmu, visur lien klāt ar savu tuvīvu, čupojas, neievēro distanci sabiedriskās vietās – veikalā, aptikā un uz ielas, mežā.
Par šādu nformāciju Rozentālei būtu bijis jāpiemēro kriminālatbildība par saslimstības noliegšanu, par ziņu izplatīšanu kas mazina izsargāšanos no inficēšanās un izplata vīrusu.

Atbildēt

Raimo

13.04.2020. 11:27

Visas Ilzes ir maukas un draņķes....un pēdējās sliņķes ( mana dzīves pieredze)🤪😵😤

Atbildēt

kalašnikovs

13.04.2020. 11:20

Neliete!

Atbildēt

Ko murgo, nejauc visu kopā!

13.04.2020. 11:09

»

neticiet sorosa propogandai un asv valsts departamentam

Korona virusa epidemija skaidri paradija ,ka rietumu demokratiskas vertibas ir falsas ,bet asv dzivesveids ir pilnigs mesls


Kapitālisma medicīna un bij. PSRS laika medicīna. Divas dažādas lietas. Visa zinātne ar augstskolām ir viltus zinātnes citadele. Jo viss pakļauts un naudai un visu mēra caur izmaksām un peļņu. Par Hipokrātu paklusēsim.

Atbildēt

Ārsti? Tie nav ārsti!

13.04.2020. 11:04

»

Niknais

Nav ko sūdzēties, bauri, Latvijā ir 3,2 reizes vairāk ārstu kā Sudānā


Ārsts ir tas, kurš ārstē cilvēku. Šie ir speciālisti - matu, smadzeņu, zobu, aknu, kaulu utt. Jaja, ir pat matu speciālistu. Kas ir vieslielākIs orgāns cilvēkam, kuram nav speciālista, jo tad būtu jāārstē viss cilvēks kompleksi? Muskuļu speciālista nav! Isas cilvēka funkcijas sastāv no muskuļiem! Šai medicīnai un farmācijas biznesam jāpelna uz cilvēka veselības problēmām - jāindē un jāindē, kamēr sūdzības nebeidzas. Šī medicīna proponē, ka neviens nevar izskaidrot hipertonijas patieso cēloni! Vai tā ir medicīna? Iesaka uzturā samazināt sāls daudzumu, līdz noved cilvēku līdz problēmām, jo nemēra un neanalizē nātrina daudzumu organismā attiecībā pret ksliju .. utt.

Atbildēt

haha

13.04.2020. 10:59

Vēl jau derētu kādam uzdot pareizos jautājumus kas tiek pirkts par piešķirto papildus naudu, ko ļoti labi zina arī dārgā ministres kundze un visas viņas švīta, ieskaitot alsimnīcas šefu un viņa pielīmēto padoto, kāda tehnika tiek stumta cauri, vai tā šobrīd ir pati svarīgākā un lietderīgākā utt.

Atbildēt

Vēlētājs

13.04.2020. 10:33

Nu tikai divi saslimšanas gadījumi, analīžu skaits dramatiski mazs. Vīrusam nav brīvdienu, bet Viņķelei gan.

Atbildēt

Hi hi

13.04.2020. 10:23

»

JĀNIS VITENBERGS

ir kārtējais apliecinājums tam, ka par ministru Latvijā var būt jebkurš noderīgs idiots, Jurija Galerija Vidiņa un Marijas Vidiņas meita nav izņēmums


Tev vismaz ir draugs ošlejs no vienotības, saliks visas štelles kā vajag. Ilzitei tikai čipendeils abolitis, bet tas tik amatus gribēja, līdz stellem nevelk.

Atbildēt

JĀNIS VITENBERGS

13.04.2020. 06:43

ir kārtējais apliecinājums tam, ka par ministru Latvijā var būt jebkurš noderīgs idiots, Jurija Galerija Vidiņa un Marijas Vidiņas meita nav izņēmums.

Atbildēt

Viedais

13.04.2020. 00:36

»

Zhn

Krietnais, tu savu olu karinam jau paradiji


Ne olu, bet olas (taču es nezinu, kas darās tavās bikšelēs). Lieldienu olu Kariņš tuvojas noslēgumam. Ceru, ka kāds krietns kristietis tās arī Viņķeles kundzei ne tikai parādīja. Būsim labsirdīgi šajā laikā. ;)

Atbildēt

???

12.04.2020. 22:59

»

Aija

https://jauns.lv/raksts/bizness/380365-labu-variantu-nebija-valsts-iestades-komente-miljonus-verto-sejas-masku-un-respiratoru-iepirkumu


Kurš maksāja par lidmašīnu? Vai masku un respiratoru cenas ir ar vai bez transporta izdevumiem?

Atbildēt

No NMPD

12.04.2020. 22:55

»

Rita

Redzu FB NMPD darbiniece ar meitām ielikusi bildes kā apceļo dzimto zemi un vēl paviesojas. Vai mums ir cilvēki uz kuriem noteikumi neattiecas


Tā droši vien no Cipules komandas.Tie drīkst visu:kavēt darbu,atļaut stādāt darbiniekiem virsstundas, kad citiem neļauj, nebraukt savlaicīgi izsaukumos, turēt dīkstāvē brigādes.Cipule " savējiem" atļauj visu! Iepriekšējā darba vietā neko nav dzirdējusi par atšķirīgas attieksmes aizliegumu.Viņķele, izsniedziet Cipulei Darba likumu ar komentāriem un atprasiet svarīgākos punktus, kas darba devējam jāzina nakts laikā pamostoties!!!!

Atbildēt

Niknais

12.04.2020. 22:38

Nav ko sūdzēties, bauri, Latvijā ir 3,2 reizes vairāk ārstu kā Sudānā!!

Atbildēt

veletajiem

12.04.2020. 22:28

»

millers

nomirsti ,vinkule ,nomirsti jo jegas no tevis ,ka no perna sniega


veletaji,laujiet vinkelei atgriezties dzimtaja Rezekne !

Atbildēt

neticiet sorosa propogandai un asv valsts departamentam

12.04.2020. 22:26

»

Švammei

Apstiprinās mūsu pieņēmums par to, koronavīruss jau sen siro


Korona virusa epidemija skaidri paradija ,ka rietumu demokratiskas vertibas ir falsas ,bet asv dzivesveids ir pilnigs mesls !

Atbildēt

zose

12.04.2020. 21:02

»

Zhn

Krietnais, tu savu olu karinam jau paradiji


Viņš grib redzēt Ilzītes olas

Atbildēt

Viedais

12.04.2020. 20:23

»

Viedais dirslaiža

atkal pamodies! Urod ciryl


Interesanti, ka maidauns un čekists sadziedājušies pret krietnu latvi. Tupiet savā zemē, mums te savu duraku gana. Pamelai īkšķis augšā. Tiešām uzlaboja garīgo Lieldienās.

Atbildēt

pamela

12.04.2020. 19:52

»

Cyril

Я латыш


Kārtīgam latvietim dzīvē jāizdara 4 lietas: - jāpaņem kredīts; - jādedzina kūla; - jāuzkāpj Vanšu tiltā; -jānobalso par Attīstībai/Par!.

Atbildēt

Cyril

12.04.2020. 17:30

Я латыш

Atbildēt

millers

12.04.2020. 17:26

nomirsti ,vinkule ,nomirsti jo jegas no tevis ,ka no perna sniega

Atbildēt

arī Ritai

12.04.2020. 17:16

Par neciešamo darba atmosfēru NMPD jau sen nav noslēpums, vienu brīdi bija cerība,ka Cipule no amata tiks aizrotēta. Ir izveidots milzīgs adminsitrācijas aparāts ar biroju, palīgiem, vietniekiem ,ekspertiem, preses dienestu un vēl nez ko, kas saņem visus labumus un piemaksas it kā brauktu pa naktīm uz izsaukumiem un vāktu bomžus vai narkomānus, arī tagad visiem 50% piemaksas. Jo stulbāks esi,jo vieglāk iekļauties Cipules labvēļu komandā. Dienests ir degradēts un fakstiski izpilda taksometra funkciju, brigādei nav gandrīz nekādu medikamnetu un ārstu tiešām ir maz, jo izvēlas strādat slimnīcās.

Atbildēt

Ritai

12.04.2020. 16:49

»

Rita

Redzu FB NMPD darbiniece ar meitām ielikusi bildes kā apceļo dzimto zemi un vēl paviesojas. Vai mums ir cilvēki uz kuriem noteikumi neattiecas


Uz NMPDešņikiem vispār nekas neattiecas.Cipulei tur sava republika.Taisa ballītes, slimiem ļauj nākt uz darbu, piemaksas rēķina pēc "deguniem", jo Liene tā teica!Liene pāri visam!!! Ja kāds Lieni neklausa vai iebilst, pieslēdzas vesela orda un mobingo uz nebēdu, kamēr darbinieks glābjas bēgot.Ārstus Liene neieredz īpaši.2018. gadā visus citu soecialitāšu ārstus un rezidentus nosēdināja uz feldšeru algām un brigāžu profils arī bija " ārsta palīga". Lieki piebilst, ka vairums sevi cienošu ārstu uzrakstīja atlūgumus.Nu bet Viņķele ne redz ne dzird..."Ļaušu strādāt, kamēr kaut ko sliktu neizdarīs" Kas Viņķeles izpratnē ir " slikts"?

Atbildēt

Lapas:    6   5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Jautājums – kāda ir C19 Pasakas morāle? Kāds ir Lāsts?

FotoUz kādas vientuļas salas vārdā Pasaule dzīvoja 100 ciltis (Valstis), kuras vadīja Valdnieki, un viens Burvis (baņķieris). Burvis bija vienīgais, kas prata radīt naudu no gaisa, viņš to radīja, lai aizdotu tiem Valdniekiem, kas Burvi spēja pārliecināt, ka viņi spēs naudu ar procentiem atdot noteiktā laikā. Tā Burvis izgudroja naudu, pār kuru valdīja Valdnieki, savstarpēji norēķinoties ar citiem Valdniekiem.
Lasīt visu...

21

Signāls

FotoVai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes. Bailes tikt izsēdinātiem no transporta, bailes tikt administratīvi sodītiem. Tās ir bailes no varas.
Lasīt visu...

21

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

FotoReāli fakti - Covid19 ir lipīgs, paaugstinās temperatūra, pazūd oža, bezspēks utt. Iespējams, daudzi jau ir pārslimojuši bez acīmredzamiem simptomiem vai komplikācijām. Manā paziņu lokā viena persona ir mirusi, viena atrodas karantīnā. Tā nav nekāda izklaide izslimot šo “zarazu”.
Lasīt visu...

21

Nevienam nevajadzētu būt tiesībām lemt par cita cilvēka dzīves vērtību

FotoŠogad ir apritējuši 10 gadi, kopš Latvijas Republikā ir stājies spēkā likums “Par Konvenciju par personu ar invaliditāti tiesībām”, un 5 gadi, kopš Labklājības ministrija īsteno Eiropas Savienības struktūrfondu līdzfinansētu projektu deinstucionalizācijas (DI) jomā. Un kāpēc par šo nozīmīgo tēmu runāju tieši tagad, jo 10. oktobrī visā pasaulē tika atzīmēta Pasaules Garīgās veselības diena.
Lasīt visu...

12

Krīzes brīdī pacientus šķiros…

FotoTātad Latvija tagad ieviesīs praksi, kādu it kā pielieto daudzās pasaules valstīs, kad krīzes apstākļos šķiro pacientus – kurus ir vērts ārstēt, kurus ne. Bet cik daudz ir to pasaules valstu, kuras būtu tik ļoti okupantu pārpildītas kā Latvija? Lūk, tas ir jautājums.
Lasīt visu...

21

Priekšlikumi Latvijas Republikas Ministru prezidentam K.A. Kariņam: ierosinu pilnībā pārtraukt jaunu klientu ievietošanu valsts sociālās aprūpes centros

FotoViena no tiesībsarga funkcijām ir veicināt privātpersonas cilvēktiesību aizsardzību , kas ir īpaši būtiski attiecībā uz mazaizsargātajām personu grupām. Tādēļ par vienu no prioritātēm savā darbībā tiesībsargs jau vairākus gadus izvirza personu ar īpašām vajadzībām tiesību aizsardzību. Starptautisko cilvēktiesību mērogā par vienu no pamatdokumentiem ir atzīstama Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Konvencija par personu ar invaliditāti tiesībām, kura Latvijā stājās spēkā 2010.gada 31.martā. Saskaņā ar likuma „Par Konvenciju par personu ar invaliditāti tiesībām” 2. pantā noteikto šīs konvencijas ieviešanu Latvijā koordinē Labklājības ministrija, bet tās īstenošanu pārrauga Tiesībsarga birojs.
Lasīt visu...

12

Nevis masku nēsāšana, bet gan C19 pneimonija ierobežo tavu brīvību

FotoVai man ir pazīstamie, kuri slimo vai ir miruši no C19** infekcijas? Vai tas, ka es strādāju reanimācijā ar īpaši smagiem pacientiem, kuriem ir uzstādīta C19 infekcijas diagnoze, ļauj man atbildēt uz pirmo jautājumu "Jā!"?
Lasīt visu...

12

Covid19 spilgti izgaismojis melnus plankumus Latvijas medicīnā, bet, iespējams, krīze Baltkrievijā pavēra ceļu to lāpīšanai

FotoKaut arī no 3. jūnija oficiāli ir pieejami visi valsts apmaksātie plānveida ambulatorie un stacionārie veselības aprūpes pakalpojumi, vēl joprojām rindas uz tiem var pārsniegt pat 9 mēnešus. Daļēji šo situāciju sekmēja pilnīga ambulatoro iestāžu slēgšana uz trim nedēļām šī gada aprīlī, bet situāciju iespaidoja arī hroniskais ārstu trūkums pilnīgi visās Latvijas medicīnas iestādēs.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Krievijas KDLO dienas ir skaitītas: Putina 5. pants nedarbojas

Nav noslēpums, ka Kaukāzs vienmēr ir bijis ne visai sagremojams kumoss ne tikai cara laiku Kremlim, bet...

Foto

Taksometru sektorā ēnu ekonomika zeļ un plaukst

Kurš gan nav pieradis, ka politiķi sola, pēc tam atkal sola un tad jau politiķi mainās – pirmo solītāju...

Foto

Satversmes tiesa lēmusi atcelt iepriekšējo praksi, piedzenot parādus un kompensācijas par bojātiem dabasgāzes skaitītājiem

Jau šī gada martā sabiedrība tika informēta par spriedumu, kurā Satversmes tiesa...

Foto

Kam kalpo Latvijas žurnālistikas vaļi?

Es gaidīju pirmdienu. Man no prāta neiziet skaitlis 200. Līdzīgi kā Berlīnē “30 tūkstoši” un Roberta Kenedija Jr. publicētie foto, kurus...

Foto

Cerams, šī vēstule par iespējamiem nodarījumiem autoriem nonāks pie adresāta: atklāta vēstule Latvijas Republikas kultūras ministram

Rakstu Jums kā vienkāršam cilvēkam, negribu vērsties pie amatpersonas uzslāņojumiem....

Foto

Viendzimumu attiecību regulējums – postmodernās un vecās Eiropas sadursme

Ceturtdien LTV raidījumā "Šodienas jautājums" tika apspriesta klasisko un viendzimuma partnerattiecību problemātika. Politiķu un žurnālistes diskusijā parādījās...

Foto

Prātojums par uzvaru cīņā pret noziedzību un netīrību

Regresīvos vecos laikos bija tāds populārs jociņš par kādas vārdā nesauktas kopienas pārstāvi, kurš mēģinājis atradināt savu ķēvi...

Foto

Vakcinēšanās - glābiņš vai spriedums?

Šī gada 1.oktobrī stājies spēkā 29.septembrī pieņemts lēmums, kurš attiecas uz lielu sabiedrības daļu, bet perspektīvā - uz mums visiem. Lēmums...

Foto

Par maratonu un Covid19

Godātie Veselības ministrijas, SPKC, Rīgas domes, Rīgas satiksmes, AirBaltic un lidostas Rīga darbinieki! Mediķiem un transporta darbiniekiem šis ir bijis īsts baigais gads. Visu cieņu “frontlainiešiem” un...

Foto

Citu valstu mediji pārņem Latvijas informatīvo telpu

Bez atbilstoša valsts atbalsta komercmedijiem vietējā satura ražošanai 2021.gadā Latvijas informatīvo telpu pārņems Krievijas politiskajām interesēm atbilstošs saturs. Citu...

Foto

Atklātā vēstule par Zemgales vienīgā atkritumu apsaimniekošanas poligona “Brakšķi” saglabāšanu tautsaimniecības interesēs

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotajā informatīvajā ziņojumā “Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas...

Foto

Makrona nepārliecinošā spēle ar Krieviju: ieradies nomierināt Baltiju, viņš to it nemaz neizdarīja

“Ceļš uz elli ir bruģēts ar labiem nodomiem” — šis britu sakāmvārds nāca...

Foto

Atkritumu poligoni kā nacionālās drošības jautājums, jeb Kāpēc likvidēt Zemgales vienīgo atkritumu apsaimniekošanas poligonu ir riskanti

Ir publiskots VARAM sagatavotais informatīvais ziņojums “Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas...

Foto

Tiesiskums ieviests, tagad mūs interesē lielveikali

Lai veicinātu plašāku Latvijas izcelsmes produkcijas īpatsvaru mazumtirdzniecības lielveikalu ķēdēs, Jauno konservatīvo Saeimas deputāti šodien tikās ar "Maxima Latvija" pārstāvjiem....

Foto

Vai tiešām iemeslu pietrūkst, lai izietu ielās?

Ir daļa cilvēku, kuri joprojām nesaprot, kas ir iemesls, lai 10.oktobrī izietu ielās. Nesaprot, jo ir pierasts neko nedarīt...

Foto

Saucēja balss tuksnesī

Žurnālista Bojāra raidījumā “Aizliegtais paņemiens” par Jencīša draudzi “Kristus pasaule” parādīja, cik viegli cilvēki ir psiholoģiski manipulējami, pakļaujami. Un šī nav vienīgā sekta,...

Foto

Farss ar baltkrievu IT kompāniju „uzņemšanu”

"Kapitālā remonta" sakarā pirmais mani tā pamatīgi sasmīdināja premjers KK. Viņš bija "norijis" LIAA jaunā vadoņa naivi izmesto "ēsmu" par...

Foto

Ja jums gadījumā bija kādas šaubas, Latvijas finanšu sistēmas sakārtošana ir bijusi veiksmīga

Es pievienojos šodienas konferences vienai no galvenajām tēzēm, ka banku kā finanšu institūciju...

Foto

Putina vakcīna ir instruments sabiedrības iegrožošanai

Koronavīrusa (Covid-19, C-19 – sauciet, kā gribas) pandēmija pasaulē cilvēkus ir padarījusi ļoti uzmanīgus, pat nedaudz bailīgus. Ikdienas dzīve, kādu...

Foto

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

Latvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par...

Foto

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

Vēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video,...

Foto

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

Vērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no...

Foto

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

Šodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju...

Foto

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

Saistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot...

Foto

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

Augsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu...

Foto

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

Matemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni....

Foto

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

Latvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder...

Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...