Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    6   5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Anta

23.04.2020. 05:02

Nu tāds cilvēks nevar ieņemt vm amatu.Tas ir ārprāts!!!!

Atbildēt

Axels

18.04.2020. 15:23

»

Viņķele!!!!

KUR MEDICĪNAS PERSONĀLAM SLIMNĪCĀS MASKAS, AIZSARGTĒRPI????!!!! Paklausies "Kārtības rulli" šovakar, 13. aprīlī! KAUNS PALIEK ATKAL PAR MINISTRU KABINETU!!! TU TUR NESĒDI PIE TĀ GALDA???? JA SĒDI, KO TU TUR DARI...


Kam jums tas maskas? Nekad nebija bet tagad vajag? Priekš kam, ja nekā nav nekur?
Tīra politika nekas cits. Nav nekāda vīrusa, vis tas pats kas pagaš gad.
Kāpēc jūs nepateikt taisnību - tač tukšas slimnīcas visur ir.

Atbildēt

Axels

18.04.2020. 15:19

Godīgi sakot manuprāt šī ir stulbākā ministre ko esmu redzējis.
Man liekas ka ne par kādu neatkarību runa neiet vispār valstī. Pilnīgi un totāli darām visu ko pateiks.
100‰ banku, farmaceitu un pārējo ārvalstu spēka diktatūra.
Šie tikai klusi mierīgi visu izpild.
Izpildīt svešu pavēles var par pa gudro arī, bet var kā mūsējie pa stulbo.
Riebīgi protams ko vēl teikt.

Atbildēt

Tā kā

17.04.2020. 22:00

»

Bet

kurš tad ievēlēja visu šo Hiēnotības nomenklatūras salašņu? Marsieši vai Kremlis


Vēlēšanu sistēma kā arī pilsoņu sastāvs ir okupācijas režīma patvaļīgi izmainīts. Tad vēlēšanu rezultāti nav uzskatāmi par leģitimiem.

Atbildēt

Lelde

13.04.2020. 22:54

https://www.youtube.com/watch?v vmIrSOnz2CI&
Nedaudz par Vinķeles ģimenes tradīcijām.

Atbildēt

:))))

13.04.2020. 21:46

es redzu ļoti lielu entuziasnmu no jaunā ekonomikas ministra:D:D:D', tā valdības krīzes grupas loceklis Ošleju Jānis, - "Kārtības rullis", 13.aprīlis.

Absolūti un nešaubīgi, jaunajam ekonomikas ministram ir vairumbāzes augļu un dārzeņu tirgotāja pieredze, Tūrisma gida izglītība Kultūras koledžā, bakalaurs Liepājas pedagoģijas akadēmijā, ar kuru pa taisno ietirgots Tautsaimniecības komisijas vadītāja krēslā Saeimā, tagad jau ekonomikas ministra krēslā. Tieši šāda dažu gadu laikā bijusi karjera Jānim Vitenbergam no “KPV LV”.

Krīzes laikā viņš nonācis ministrijā, kas vistiešāk atbild, cik veiksmīgi izkļūsim no krīzes bedres, kuras dibenu vēl neesam sasnieguši. Šis cilvēks uzskata, ka ar šiem pienākumiem tiks galā.

Atbildēt

Piekrītu

13.04.2020. 20:54

»

Viņķele!!!!

KUR MEDICĪNAS PERSONĀLAM SLIMNĪCĀS MASKAS, AIZSARGTĒRPI????!!!! Paklausies "Kārtības rulli" šovakar, 13. aprīlī! KAUNS PALIEK ATKAL PAR MINISTRU KABINETU!!! TU TUR NESĒDI PIE TĀ GALDA???? JA SĒDI, KO TU TUR DARI...


Tajā pašā laikā mediķiem piemaksā tikai tiem, kuri strādā ar zināmu Covid slimnieku. Bet kopš brīža, kad inficēšanās vairs navsaistāma ar ceļošanu vai tuviem kontaktiem pēc tās, visiem mediķiem ir jāievēro princips- jebkurš slimnieks uzskatāms par potenciāli inficētu un attiecīgi ir jāğērbjas un jārīkojas. Saprotu, ka tas pirmkārt aizsargā pašus mediķus, bet tas prasa papildu laiku, enerğiju un kā teikts nesenā ministrijas- "papīrā" proaktīvu rīcību. Pierīgas slimnīcās ļoti pieaudzis darba apjoms, jo no Rīgas liela daļa slimnieku ar ātro palīdzību tiek vesti uz šīm slimnīcām. Arī tur darbinieki papildu piemaksu nesaņem. Riebjās ka presē nepārtraukti tiek bazunēts par piemaksām mediķiem, veikalos tiek prasīti ziedojumi mediķu pusdienām, izskatās, ka šajā trakajā laikā apzināti turpina kūdīt tautu pret mediķiem.

Atbildēt

Viņķele!!!!

13.04.2020. 20:18

KUR MEDICĪNAS PERSONĀLAM SLIMNĪCĀS MASKAS, AIZSARGTĒRPI????!!!! Paklausies "Kārtības rulli" šovakar, 13. aprīlī! KAUNS PALIEK ATKAL PAR MINISTRU KABINETU!!! TU TUR NESĒDI PIE TĀ GALDA???? JA SĒDI, KO TU TUR DARI?????!!!!

Tajā pašā tv, šovakar Panorāmā parādās Gerharda pārgrieztais ģīmis, kurš slaiki paziņo, ka 45 MILJONUS NOVIRZĪS LAUKSAIMNIEKIEM!!!! 45 MILJONUS!!!!!!!!!!!

Finansējums Covid-19 krīzes mazināšanai pienāksies arī lauksaimniecības nozarei. Šobrīd plānots, ka zemniekiem varētu novirzīt 45,5 miljonus eiro.

Atbildēt

Antivīruss

13.04.2020. 16:36

Re kas sanāk, kad nekompotents ministrs grib koriğēt parādi, ieliktenis, lai speciāli grautu veselības sistēmu! Kà viņai nav kauna un apziņas?!

Atbildēt

Hohma

13.04.2020. 15:51

»

Doks

Tagad Ābols padomē un viss būs čiki puki


Vienā klīnikā Abols sēž valdē un tur viņu uzrauga padome, otrā klīnikā šis nejēga, kurš jāuzrauga, pats ir padomē un uzrauga citus!!!Viņķele vai kauns nav, tas pat nav smieklīgi.Tie pāris ārzemnieki vispār nesaprot kādā pasaulē nokļuvuši.Toties atbilde, kāpēc Viņķele ir ministre, mums ir- uzcītīgi pilda politisko pasūtījumu.

Atbildēt

No neatkarīgas Latvijas valsts viedokļa

13.04.2020. 14:50

»

Naida runa

Laiks revidēt šādus komentārus, kam ir kriminālnodarījuma satāvs. Cik ilgi pie mums ļaus ņirgāties par valsti un par valsts amatpersonām


Šodien Latvija nav neatkarīga, atjaunotā Latvija, bet ir komunistu, čekistu pārmantotā, pārformētā 4. maija valsts koroporācija, kura pilnīgi ignorē tautas pašnoteikšanos. Un, ejot globālās finansu korporokrātijas cionistu politikas pavadā, apzog valsts kasi un sabiedrību, ar ko visa 4. maija valsts korporācija, sākot ar to VDD vadību, uzskatāma kā teroristiska valsts organizācija, arī VDD, kas sargā šo valsts iekārtu. Tāds ir mans viecoklis. Bet terorists E. Levits sevi kā tādu atklāj pat ar likuma neievērošanu par mediķu algu palielināšanu. Viņķele ministres amatā, neprofesionāle, nav mediķe, arī ir teroriste. Nav publiski atklājusi saturu, kuru apguvusi ASV speciālā skolā. Arī viņas attieksme pret likumu par algu palielināšanu mediķiem kaitē visas sabiedrības interesēm. Laiks teroristus saukt vārdos!

Atbildēt

laborants

13.04.2020. 13:36

šorīt divi jauni apstiprināti laboratorijā gadījumi, paiet stunda , nē vēl divi. Un ja tā strādā laboratorijas pie tik maza analižu skaita, tad kas notiek ja ir lielāks? Kļūda par 50%, varbūt vispār nevajag tās analīzes? un kur redzams, cik valsts par to maksā un kāda ir faktiskā rekatīvu cena?

Atbildēt

ha ha

13.04.2020. 12:34

»

Aha!

Un no mazotnes LPSR mediķi mūsdienu Latvijā bērniem un pieaugušajiem sabeidz imunitāti ar antibiotikām un paracetamolu, kuru ražo naftas produktiem un kas ir indīgs


Kas vainas naftas produktiem, toties globālā farmācijas industrija ir radījusi tādus ķīmiskos savienojumus, ka tik turies. Nemaz nerunājot par aptiekām, pat lielveikalu plaukti pārvēsti par ķīmijas laboratoriju, kam nav vairs nekāda sakara ar pārtikas produktiem un cilvēkam draudzīgiem rūpniecības izstrādājumiem.

Atbildēt

Naida runa

13.04.2020. 11:48

»

Viņķele kā ministre

faktiski ir teroriste, ko atbalsta VDD un Saeima. Arī dzīvnieks E. Levits ir terorists, jo ignorēja likumu par mediķu algu palielināšanu


Laiks revidēt šādus komentārus, kam ir kriminālnodarījuma satāvs. Cik ilgi pie mums ļaus ņirgāties par valsti un par valsts amatpersonām.

Jā, kritizēt vajag bargi, bet nevis lamāties un apsaukātis "mātes valodā", apvainot vai kurināt nacionāli etnisko naidu.

Atbildēt

kĻūda

13.04.2020. 11:41

»

Iņiem kā Čakšai bija alga gadā pāri 100 000 €

Par ko? Par politiku - genocīda realizēšanu ar valsts “medicīnu


Viņai bija 140 000 alga gadā kā "bonuss" pie Bērnu slimnīcas vadītājas algas, tas ir, 140 000 politiskās partijas kabatas nauda.

Likumīga valsts kases izlaupīšana?!

Atbildēt

Ir pakalpojumi un manipulācijas, veselība uz "kvotām".

13.04.2020. 11:37

Šodien neārstē, bet sniedz pakalpojumus, veic manipulācijas - proti, shēmošanas manipulācijas un bizness - pakalpojumi.

Visa valsts nauda aiziet "manipulācijām". Pat slimnīcas teritorija pataisīta par privātīpašumu - IEBARAUKT AIZLIEGTS, kur tu nevari pievest slimnieku, iebraukt, piebraukt lai klibu, slimu, ar sāpēm pēc operācijas paņemtu un atvestu mājās.

Notiek totāla valsts līdzekļu izlaupīšana. Vai tas ir ārsts, kurš ieskrien skriešus palātā, pajautā - NU KĀ? Nu labi, pie nākošā un projām. Prasi, kurš ir ārstējošais ārsts, kad viņš būs, ir jāpajautā, atbilde - viņš citā slimnīcā jau, būs tikai rīt no 10 -11. TRĪS DIENAS pat neienāk, nav laika palasīt slimības vēsturi, kur nu aprunāties kāds ir veselības stvoklis.

KAS, KAD BEIDZOT LATVIJĀ ATDALĪS PRIVĀTO MEDICĪNU NO VALSTS MEDICĪNAS? - kā baznīcu no valsts!

Cik ilgi LATVIJĀ slepkavos tautu ar "medicīnas kvotām".

Atbildēt

Nu nē

13.04.2020. 11:30

»

Neliete, kas?

https://veselam.la.lv/video-rozentale-koronaviruss-nav-ipasi-lipigs-un-agresivs...


Arī viņai būs piemaksa pie niecīgas 3000€ ārsta aldziņas

Atbildēt

Neliete, kas?

13.04.2020. 10:54

»

kalašnikovs

Neliete


https://veselam.la.lv/video-rozentale-koronaviruss-nav-ipasi-lipigs-un-agresivs

VIDEO. Rozentāle: “Koronavīruss nav īpaši lipīgs un agresīvs!”
VE
Veselam.lv
9:19, 8. Aprīlis 2020
18Komentāri

Foto – LETA
Ņujorkas pilsētā mirušo skaits jaunā koronavīrusa pandēmijā otrdien, 7. aprīlī, pieauga līdz 3202 cilvēkiem, pārsniedzot 2001.gada 11.septembra teroraktos nogalināto skaitu, paziņoja pilsētas administrācija. Šobrīd Latvijā vīrusa izplatība ir zemākā Baltijā un tajā pašā tika atklāti vien 6 jauni gadījumi, kas bija zemākais rādītājs kopš marta. Cik lipīgs un agresīvs tad ir jaunākais koronavīruss?
“Koronavīruss agresīvs nav. Arī lipīgums nav augsts, jo, kā saka epidemiologi visā pasaulē, viens inficētais var vīrusu nodot tālāk diviem, diviem ar pusi, maksimālais trim cilvēkiem. Tātad tā nav augsta inficētība, augsta tā būtu, ja mēs runātu par 10 vai 15, 20 inficētajiem no viena infekcijas avota,” TV24 raidījumā “Dienas personība ar Veltu Puriņu” skaidro Baiba Rozentāle, RAKUS Latvijas Infektoloģijas centra galvenā ārste.

Satraukumu par vīrusu rada fakts, ka tas ir kas jauns un nevienam pret to nav imunitātes.”Šeit viss ir atkarīgs no nespecifiskās šūnu imunitātes. Izrādās, ka daudziem cilvēkiem pie nelielas inficējošās devas, ieelpojot maz vīrusa, tā daļiņas tiek iznīcinātas. Tieši tādēļ 80% izslimo bez simptomiem vai ļoti viegliem – viegls klepus, kas pēc īsa laika pāriet,” turpina Rozentāle.
Valstu pasākumi ar izolāciju un ārkārtas stāvokli, tātad ir valsts kases izlaupīšana, izšķērdība?
Nu lūk, tādēļ jaunieši ir tik bravburīgi un neievēro pašizolācijas režīmu, visur lien klāt ar savu tuvīvu, čupojas, neievēro distanci sabiedriskās vietās – veikalā, aptikā un uz ielas, mežā.
Par šādu nformāciju Rozentālei būtu bijis jāpiemēro kriminālatbildība par saslimstības noliegšanu, par ziņu izplatīšanu kas mazina izsargāšanos no inficēšanās un izplata vīrusu.

Atbildēt

Raimo

13.04.2020. 10:27

Visas Ilzes ir maukas un draņķes....un pēdējās sliņķes ( mana dzīves pieredze)🤪😵😤

Atbildēt

kalašnikovs

13.04.2020. 10:20

Neliete!

Atbildēt

Ko murgo, nejauc visu kopā!

13.04.2020. 10:09

»

neticiet sorosa propogandai un asv valsts departamentam

Korona virusa epidemija skaidri paradija ,ka rietumu demokratiskas vertibas ir falsas ,bet asv dzivesveids ir pilnigs mesls


Kapitālisma medicīna un bij. PSRS laika medicīna. Divas dažādas lietas. Visa zinātne ar augstskolām ir viltus zinātnes citadele. Jo viss pakļauts un naudai un visu mēra caur izmaksām un peļņu. Par Hipokrātu paklusēsim.

Atbildēt

Ārsti? Tie nav ārsti!

13.04.2020. 10:04

»

Niknais

Nav ko sūdzēties, bauri, Latvijā ir 3,2 reizes vairāk ārstu kā Sudānā


Ārsts ir tas, kurš ārstē cilvēku. Šie ir speciālisti - matu, smadzeņu, zobu, aknu, kaulu utt. Jaja, ir pat matu speciālistu. Kas ir vieslielākIs orgāns cilvēkam, kuram nav speciālista, jo tad būtu jāārstē viss cilvēks kompleksi? Muskuļu speciālista nav! Isas cilvēka funkcijas sastāv no muskuļiem! Šai medicīnai un farmācijas biznesam jāpelna uz cilvēka veselības problēmām - jāindē un jāindē, kamēr sūdzības nebeidzas. Šī medicīna proponē, ka neviens nevar izskaidrot hipertonijas patieso cēloni! Vai tā ir medicīna? Iesaka uzturā samazināt sāls daudzumu, līdz noved cilvēku līdz problēmām, jo nemēra un neanalizē nātrina daudzumu organismā attiecībā pret ksliju .. utt.

Atbildēt

haha

13.04.2020. 09:59

Vēl jau derētu kādam uzdot pareizos jautājumus kas tiek pirkts par piešķirto papildus naudu, ko ļoti labi zina arī dārgā ministres kundze un visas viņas švīta, ieskaitot alsimnīcas šefu un viņa pielīmēto padoto, kāda tehnika tiek stumta cauri, vai tā šobrīd ir pati svarīgākā un lietderīgākā utt.

Atbildēt

Vēlētājs

13.04.2020. 09:33

Nu tikai divi saslimšanas gadījumi, analīžu skaits dramatiski mazs. Vīrusam nav brīvdienu, bet Viņķelei gan.

Atbildēt

Hi hi

13.04.2020. 09:23

»

JĀNIS VITENBERGS

ir kārtējais apliecinājums tam, ka par ministru Latvijā var būt jebkurš noderīgs idiots, Jurija Galerija Vidiņa un Marijas Vidiņas meita nav izņēmums


Tev vismaz ir draugs ošlejs no vienotības, saliks visas štelles kā vajag. Ilzitei tikai čipendeils abolitis, bet tas tik amatus gribēja, līdz stellem nevelk.

Atbildēt

JĀNIS VITENBERGS

13.04.2020. 05:43

ir kārtējais apliecinājums tam, ka par ministru Latvijā var būt jebkurš noderīgs idiots, Jurija Galerija Vidiņa un Marijas Vidiņas meita nav izņēmums.

Atbildēt

Viedais

12.04.2020. 23:36

»

Zhn

Krietnais, tu savu olu karinam jau paradiji


Ne olu, bet olas (taču es nezinu, kas darās tavās bikšelēs). Lieldienu olu Kariņš tuvojas noslēgumam. Ceru, ka kāds krietns kristietis tās arī Viņķeles kundzei ne tikai parādīja. Būsim labsirdīgi šajā laikā. ;)

Atbildēt

???

12.04.2020. 21:59

»

Aija

https://jauns.lv/raksts/bizness/380365-labu-variantu-nebija-valsts-iestades-komente-miljonus-verto-sejas-masku-un-respiratoru-iepirkumu


Kurš maksāja par lidmašīnu? Vai masku un respiratoru cenas ir ar vai bez transporta izdevumiem?

Atbildēt

No NMPD

12.04.2020. 21:55

»

Rita

Redzu FB NMPD darbiniece ar meitām ielikusi bildes kā apceļo dzimto zemi un vēl paviesojas. Vai mums ir cilvēki uz kuriem noteikumi neattiecas


Tā droši vien no Cipules komandas.Tie drīkst visu:kavēt darbu,atļaut stādāt darbiniekiem virsstundas, kad citiem neļauj, nebraukt savlaicīgi izsaukumos, turēt dīkstāvē brigādes.Cipule " savējiem" atļauj visu! Iepriekšējā darba vietā neko nav dzirdējusi par atšķirīgas attieksmes aizliegumu.Viņķele, izsniedziet Cipulei Darba likumu ar komentāriem un atprasiet svarīgākos punktus, kas darba devējam jāzina nakts laikā pamostoties!!!!

Atbildēt

Niknais

12.04.2020. 21:38

Nav ko sūdzēties, bauri, Latvijā ir 3,2 reizes vairāk ārstu kā Sudānā!!

Atbildēt

veletajiem

12.04.2020. 21:28

»

millers

nomirsti ,vinkule ,nomirsti jo jegas no tevis ,ka no perna sniega


veletaji,laujiet vinkelei atgriezties dzimtaja Rezekne !

Atbildēt

neticiet sorosa propogandai un asv valsts departamentam

12.04.2020. 21:26

»

Švammei

Apstiprinās mūsu pieņēmums par to, koronavīruss jau sen siro


Korona virusa epidemija skaidri paradija ,ka rietumu demokratiskas vertibas ir falsas ,bet asv dzivesveids ir pilnigs mesls !

Atbildēt

zose

12.04.2020. 20:02

»

Zhn

Krietnais, tu savu olu karinam jau paradiji


Viņš grib redzēt Ilzītes olas

Atbildēt

Viedais

12.04.2020. 19:23

»

Viedais dirslaiža

atkal pamodies! Urod ciryl


Interesanti, ka maidauns un čekists sadziedājušies pret krietnu latvi. Tupiet savā zemē, mums te savu duraku gana. Pamelai īkšķis augšā. Tiešām uzlaboja garīgo Lieldienās.

Atbildēt

pamela

12.04.2020. 18:52

»

Cyril

Я латыш


Kārtīgam latvietim dzīvē jāizdara 4 lietas: - jāpaņem kredīts; - jādedzina kūla; - jāuzkāpj Vanšu tiltā; -jānobalso par Attīstībai/Par!.

Atbildēt

Cyril

12.04.2020. 16:30

Я латыш

Atbildēt

millers

12.04.2020. 16:26

nomirsti ,vinkule ,nomirsti jo jegas no tevis ,ka no perna sniega

Atbildēt

arī Ritai

12.04.2020. 16:16

Par neciešamo darba atmosfēru NMPD jau sen nav noslēpums, vienu brīdi bija cerība,ka Cipule no amata tiks aizrotēta. Ir izveidots milzīgs adminsitrācijas aparāts ar biroju, palīgiem, vietniekiem ,ekspertiem, preses dienestu un vēl nez ko, kas saņem visus labumus un piemaksas it kā brauktu pa naktīm uz izsaukumiem un vāktu bomžus vai narkomānus, arī tagad visiem 50% piemaksas. Jo stulbāks esi,jo vieglāk iekļauties Cipules labvēļu komandā. Dienests ir degradēts un fakstiski izpilda taksometra funkciju, brigādei nav gandrīz nekādu medikamnetu un ārstu tiešām ir maz, jo izvēlas strādat slimnīcās.

Atbildēt

Ritai

12.04.2020. 15:49

»

Rita

Redzu FB NMPD darbiniece ar meitām ielikusi bildes kā apceļo dzimto zemi un vēl paviesojas. Vai mums ir cilvēki uz kuriem noteikumi neattiecas


Uz NMPDešņikiem vispār nekas neattiecas.Cipulei tur sava republika.Taisa ballītes, slimiem ļauj nākt uz darbu, piemaksas rēķina pēc "deguniem", jo Liene tā teica!Liene pāri visam!!! Ja kāds Lieni neklausa vai iebilst, pieslēdzas vesela orda un mobingo uz nebēdu, kamēr darbinieks glābjas bēgot.Ārstus Liene neieredz īpaši.2018. gadā visus citu soecialitāšu ārstus un rezidentus nosēdināja uz feldšeru algām un brigāžu profils arī bija " ārsta palīga". Lieki piebilst, ka vairums sevi cienošu ārstu uzrakstīja atlūgumus.Nu bet Viņķele ne redz ne dzird..."Ļaušu strādāt, kamēr kaut ko sliktu neizdarīs" Kas Viņķeles izpratnē ir " slikts"?

Atbildēt

Lapas:    6   5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Politkorektuma terors: „Facebook” cenzoru izdzēstais viedoklis

FotoPēdējo dienu jandāliņš sakarā ar manis publiskotajiem Jaunā Rīgas teātra uzvedības noteikumiem ir radījis kaudzi interpretāciju šim tekstam. Daudzi prasa, lai es tos komentētu un paskaidrotu sīkāk. Te būs:
Lasīt visu...

12

Politkorektums, jeb kur palicis mans "revolveris"?

FotoVisticamāk, to izgudroja mūsu senči laikos, kad visi vēl dzīvojām ciltīs. Ar vienu mērķi - lai mēs viens otru nenogalinātu tikai tāpēc, ka neprotam savaldīt savu muti un/vai savas emocijas. Ziedu laikus politkorektums (jeb, vienkārši sakot, labas manieres) piedzīvoja mežonīgajos Rietumos, kur katram pie sāniem bija revolveris, ar kuru aizstāvēt savu pašcieņu, tiesības un citas būtiskas vērtības. No kurienes radusies pārspīlētā amerikāņu pieklājība, viss šis "labdien, ser; ko vēlaties, ser; vai viss kārtībā, ser?" un smaids līdz ausīm? Varbūt liela daļa atbildes ir tajā, ka par nevērību, nemaz nerunājot par tīšu rupjību, pret nepazīstamu džentlmeni varēja mierīgi dabūt lodi starp acīm?
Lasīt visu...

12

Bet Levits lai paliek savā vietā

FotoMan gluži tāpat kā lielai daļai cilvēku negribas par to domāt katru dienu. Tik vien, kā pusdienlaikā palūkoties internetā – cik aplipināto bijis iepriekšējā dienā. Un vēl tas neizrunājamais vārds “kumulatīvais”, proti, procentuālais saslimstības rādītājs.
Lasīt visu...

21

Par bargākiem sodiem par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem

FotoŠorīt Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēdē kā 1.darba kārtības jautājums tiks skatīts kolektīvais iesniegums “Bargāki sodi par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem”.
Lasīt visu...

21

Cirks un izsmiekls par iedzīvotājiem Garkalnes domē

FotoGarkalnes novada domē notiekošās darbības ir uztveramas kā smiešanās par iedzīvotājiem, Valsts kontroli un VARAM jeb citiem vārdiem – notiekošais ir politisks cirks.
Lasīt visu...

21

Zāļu valsts aģentūras skaidrojums – atbilde uz „Re:Baltica” vienpusēju rakstu

FotoZāļu valsts aģentūra (ZVA) vērš uzmanību, ka Re:Baltica 2. martā publicētā rakstā žurnāliste Sanita Jemberga iekļāvusi vienpusēju viedokli, nav ņēmusi vērā ZVA sniegto informāciju un rakstā atspoguļo tikai šodien zināmo un pēc reģistrācijas pieejamo informāciju, nevis ņem vērā tobrīd, pērnā gada novembrī, pieejamo informāciju par Pfizer vakcīnu. Tādēļ Zāļu valsts aģentūra publicē atbildi uz minētajā Re:Baltica rakstā pausto.
Lasīt visu...

21

Vecie blēži „likuma un kārtības” sardzē

FotoGrūti pateikt, kas darījās Mandžūrijas kandidāta Alda Gobzema galvā, kad tika izdomāts viņa jaunās partijas nosaukums „Likums un kārtība”. No vienas puses varbūt Aldis ir amerikāņu seriāla „Law and Order” kvēls cienītājs, no otras varbūt viņa sirdij ir tuva Polijā valdošā partija „Likums un taisnība”. Tāpat iespējams, ka par iedvesmu kalpojis gan seriāls, gan partija. Taču, manuprāt, jaunās partijas nosaukuma izvēle patiesībā ir pamatojama ar to, ka Aldis ir vienkārši nolēmis mūs visus pamatīgi „iztroļļot”, jo partijas „Likums un kārtība” valdē ir savācis personas, kurām ar iepriekšminētajām vērtībām nav ne mazākā sakara.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Karīna Sprūde ir nevis parasts mirstīgais, bet mans cilvēks

Visi ir izņēmušies, un tagad klausieties. Es vienmēr runāju to, ko domāju. To Jūs zināt. Es nebaidos...

Foto

Ģirģen, sāc strādāt, nevis tēlo tautas ministru ar pielīšanu un izlikšanos par aizstāvi un glābēju

Vakar vakarā ziņās stāsta, ka policija uzrēķinājusi sodos ap miljonu, čakarējot...

Foto

Vakcinācija nav risinājums Latvijai

Es kā opozīcijas deputāts neizprotu konsekvences trūkumu valdības lēmumos. Es uzskatu, ka ir jāstiprina veselības aprūpes kapacitāte, nevis jābaida ar viļņiem. Veselības...

Foto

„Kancelēšanas” kultūra luterāņu baznīcā attiecībā uz sievietēm ir dominējusi kopš 1993. gada

This you? (Uzreiz atvainojos par to, ka ne pārāk diplomātiski...) Redzēju, ka raksts ir...

Foto

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem....

Foto

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi...

Foto

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

Notikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku...

Foto

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

Es kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres....

Foto

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

Nesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli,...

Foto

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

Kamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem –...

Foto

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

Es palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ...

Foto

Elīnas Didrihsones tests

Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone...

Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...