Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Hitrova fans

07.10.2020. 15:27

»

Ojārs

Valentīnam nebija izredžu, jo SPRK padomes priekšsēdētājs un viņa kadrene par negatīvām atsauksmēm parūpējās


Tik reti kretīnisku vadītāju kā Hitrovu vēl jāpameklē. Šis eksemplārs ir gatavs iet pāri līķiem, ka tik lielāka nauda kontā ieripo. Cilvēks ir sekls, nemāk vadīt komandu un nav spējīgs apgūt jaunas jomas (nozares), jo visu virspusēji tver. Viņa nevirzīšana KP ir svētība!

Atbildēt

Ja kas

07.09.2020. 21:52

»

Ojārs

Viņam blakus ir sieva


Sieva šobrīd gan krietni mainījusies apmēros reiz divi ja ne reiz trīs

Atbildēt

Ojārs

07.09.2020. 21:11

»

Pēteris

Kāpēc Valentīnu Hitrovu izbrāķēja


Valentīnam nebija izredžu, jo SPRK padomes priekšsēdētājs un viņa kadrene par negatīvām atsauksmēm parūpējās.

Atbildēt

Pēteris

07.09.2020. 20:40

Kāpēc Valentīnu Hitrovu izbrāķēja?

Atbildēt

Ojārs

07.09.2020. 20:03

»

Interesanti

Interesanti, ka tajā konkursiņa komisijā bija finanšu ministrijas valsts sekretāre Baiba Bāne, kura tieši atkarīga no reira labvēlības, lai varētu turpināt smuku naudiņu nokāst Rīgas Brīvostas pārvaldē, nu tā pati, uz kuru varēja novelt Bondaram piešķirtā ordeņa lietu...


Pilnīgi precīzi - šādu pseido konkursu dēļ tiek diskridēta pati ideja par godīgiem konkursiem. To jau parāda ne tikai šī konkursa rezultāti. Paskatieties, cik "vērtīgu" FKTK padomes priekšsēdētāju Valsts kanceleja palīdzēja sagādāt - ātri un pa taisno otrā grāvī iekšā!

Atbildēt

Interesanti

07.09.2020. 17:07

»

Hi hi

Kas nepatīk, Jāni? Būs taču savējais amatā


Interesanti, ka tajā konkursiņa komisijā bija finanšu ministrijas valsts sekretāre Baiba Bāne, kura tieši atkarīga no reira labvēlības, lai varētu turpināt smuku naudiņu nokāst Rīgas Brīvostas pārvaldē, nu tā pati, uz kuru varēja novelt Bondaram piešķirtā ordeņa lietu.
Vēl tajā konkursa komisijā bija VID Jaunzeme, atkal tieši atkarīga no reira labvēlības, zinot viens otra rebes abiem izdevīgi paklusēt.
Un tad vēl valsts kancelejas šefs, kurš gatavs pakalpot jebkuram, bet valsts pārvaldes reformas uz priekšu nekustās.
Viss notiek, konkursiņi atklāti, caurspīdīgi, blā, blā, nu gluži tādi paši profesionāļi tiek iebīdīti amatos kā PKC gasūnes/grafa rudesas etc. parodiju konkursiņi, nožēlojami un balansē uz kriminālatbildību par tirgošanos ar ietekmi, tauta jau smejas par šiem konkursiem, uz kuriem piesakās tikai ielikteņi, ar iepriekš sarunātiem rezultātiem.
Pārējie naivie tikai ķeksīša pēc tiek aicināti uz intervijām, lai skata pēc it kā būtu bijis konkurss.
Šādu pseido konkursu dēļ tiek diskridēta pati ideja par godīgiem konkursiem.

Atbildēt

Plotka

07.09.2020. 16:52

»

Parazīti

cits citu atbalsta


Vai reiram blakus stāv vecā brūte Plotka, ex Korna, vai tomēr piekrāptā sieva.

Atbildēt

atkalkautri pavaicāšu

07.09.2020. 16:22

Gribētos zināt "fona informāciju", lai vispātr saprastu "kas notiek". No kurienes sī persona, no kādas profesijas (strādātas vai tikai izstudētas) "parādījās pie apvāršņa", pirms "aizgāja apritē"? Vai viņš ir bijis dakteris, kas nez kāpēc aizsēdējies "ekonomiskās, finanšu lietas" pārvaldošajā ieņēmumu dienestā? Vai arī patiesībā ir mācīts ekonomiskst/ finansists vai jurists, kurš "ar laipnu cilveku vēlību" nokļūst amatā, ko es kā parastais cilvēks saprastu kā "visu dakteru superdakteris uzraudzītājs", tā vienkāršoti skaidrojot to ... eskpertīzes ĀRSTU ... direktoru" ? Kas notiek?

Atbildēt

Smirdošais okupantu midzenis

07.09.2020. 15:34

»

Jāni, ej prom

Vai tad tiešām, ja simtiem tūkstošu latviešu dosies legālās, miermīlīgās demonstrācijās un gājienos pret Jāni Reiru, VDD un militārā policija apspiedīs pati savu tautu ar brutālu spēku? Metīs nevainīgus cilvēkus, jaunas sievietes un bērnus bruņutransportieros, un nežēlīgi sitīs, kā to jau dara Baltkrievijā...


Vari nešaubīties, dos pavēli ar smaidu uz lūpām kā lidz šim to darījuši apzogot valsti. Savai nākotnei tie pat vairākus variantus nav atstājuši kā vien - viņi mūs vai nu mēs viņus.

Atbildēt

Jāni, ej prom

07.09.2020. 13:41

Vai tad tiešām, ja simtiem tūkstošu latviešu dosies legālās, miermīlīgās demonstrācijās un gājienos pret Jāni Reiru, VDD un militārā policija apspiedīs pati savu tautu ar brutālu spēku? Metīs nevainīgus cilvēkus, jaunas sievietes un bērnus bruņutransportieros, un nežēlīgi sitīs, kā to jau dara Baltkrievijā? Tas tikai pierādītu, cik ļoti Jānis Reirs ir uzurpurējis varu un cik ļoti viņš to baidās arī pazaudēt.

Atbildēt

Aicinu Jānim Reiram atkāpties un pamest politiku

07.09.2020. 13:35

Šis ir aicinājums uz legālām, miermīlīgām demonstrācijām un gājieniem pret Jāni Reiru kā politiķi. Cilvēks, kurš ir devis uzticības zvērestu Komunistiskajai partijai, nedrīkst vadīt Latvijas valsti.

Aicinu uz miermīlīgiem protestiem un
legālām demonstrācijām pret Jāni Reiru un viņa politiku. Latviešiem ir jāaizstāv savas tiesības dzīvot brīvi savā zemē. Pēc 4.maija atmodas mums ir jāturpina būt modriem un jāturpina cīņu pret komunistu atstāto mantojumu.

Aicinu uz miermīlīgām, legālām demonstrācijām un gājieniem pret Jāni Reiru. Visiem latviešiem ir jāaizstāv savas tiesības dzīvot brīvi savā zemē. Latvijas nācijai tikai kopā ir spēks pretoties komunistisko okupācijas izdzimteņu iesētajam ļaunumam.

Atbildēt

i

07.09.2020. 13:10

»

Jons

Jānis iestājās PSKP,jo bija jau skaidrs,kā bez kompartijas apliecības,VDK kartītes nekādā saldā dzīve brīvā Latvijā nebūs.Kādam no skapja iznākušam medicīnas čekistam neprasīja cik cilvēkus viņš ir nozūmejis,bet uzrīkoja ovācijas,iedeva glaunu amatu un aizpeldināja pa ķīseļa upi.Tā nu tagad aizsardzība...


Jānis Reirs savā labklājības ministra laikā bija jau ļoti tuvu invalīdu finansiālajai nožņaugšanai. Invalīdus izglāba tikai Starptautiskā cilvēku ar invaliditāti tiesību harta, jo plānos bija pat atņemt invaliditātes pensijas. Jāņa Reira naids pret latviešiem ir neizmērojams un krimināla rakstura.

Atbildēt

Jons

07.09.2020. 12:28

»

Tur viņi visi tādi čekisti kā JMaizītis no SAB

Un te ir komunistu- čekistu - cionistu 4. maija valsts korporācijas midzenis. Pēdīgie idioti tic žīdam E. Levitam, ka dzīvojam “atjaunotā 1918. gada Latvijā”. Vēsturē NEKO nevar atjaunot, kur nu vēl valsti


Jānis iestājās PSKP,jo bija jau skaidrs,kā bez kompartijas apliecības,VDK kartītes nekādā saldā dzīve brīvā Latvijā nebūs.Kādam no skapja iznākušam medicīnas čekistam neprasīja cik cilvēkus viņš ir nozūmejis,bet uzrīkoja ovācijas,iedeva glaunu amatu un aizpeldināja pa ķīseļa upi.Tā nu tagad aizsardzība,finanses,veselība,valsts drošība ir kristālskaidru kangaru rokās,kuri ar muti ir demokrātijas,brīvības un citu skaistu lietu atbalstītāji,bet ar rokām ieslēdz Kremļa propogandu,ar kāju pa pakaļu aizdzen svešumā milzu skaitu latviešu,žņaudz invalīdus,izlaupa valsts kasi.

Atbildēt

i

07.09.2020. 11:43

Jāni Reir, lasies uz savu Maskavu un netraucē normāliem cilvēkiem dzīvot!

Atbildēt

Egils

07.09.2020. 11:39

»

Ojārs

Jā, patiešām, lēmums par šī jaunā un zaļoksnējā censoņa J.Gaiķa iecelšanu Konkurences Padomes priekšsēdētāja amatā ir vairāk nekā dīvains...


Vai tik kāds no tiem nav mileets departamenta vaditajs, kas savu kompetenci ieprieksh paradijis citaa valsts institucijaa kaa lietas vilcinošs despots, kurš tur ilgi nebūtu palicis, bet atrada siltu vietu?
Bet par citu kandidātu varu piekrist, konkrētā izvēle ir interesanta. Tad jau redzēs ko nesīs pārmaiņu vēji

Atbildēt

Hi hi

07.09.2020. 09:43

»

Jānis

Interesanti, kurš ir raksta autors? Zvaigzni studijā


Kas nepatīk, Jāni? Būs taču savējais amatā

Atbildēt

Jānis

07.09.2020. 09:25

Interesanti, kurš ir raksta autors? Zvaigzni studijā!

Atbildēt

vēlētājs

07.09.2020. 08:07

Kungam bikses svilst

Atbildēt

beibe

07.09.2020. 06:50

Vai tad JV var atbrīvot no kriminālatbildības AZ?

Atbildēt

Karote

07.09.2020. 04:24

Ar 30.gados izkoptu prasmi, visas LR varas iestādes darbojas tāpat kā kāds privātais gateris vai bodīte. Ja nu kāds vajadzīgs, ir vakance- aicina, iebīda no savējo loka. Pilnīgi loģiski.Un ,šī brīnišķā sistēma dzīvo lieliski. Nu jau, tik stabila, ka jebkurš ļoļiks, par Valsti, par Latviju, par nākotni, sasapņojies reformators tiks nolaists podā ar viegli līdzjūtīgu smaidu.

Atbildēt

ha-ha

06.09.2020. 22:56

»

Būsim precīzi

Lūdzu pietiek.com publicēt patiesu un pārbaudītu informāciju par J.Reiru. Viņš pilnīgi oficiāli tika uzņemts PSRS komunistiskajā partijā 1988.gadā. Dīvaini gan tas, ka Jānis izlēma kļūt par kompartijas biedru tieši tad, kad jau atklāti vējoja Latvijas neatkarības idejas. Tā pat oficiāli ir zināms, ka...


Ar tādiem pašiem panākumiem varētu publicēt prezidentu oficiālos kalpošanas dokumentus okupantiem,jo bez tādiem nav neviens oficiālais varnesis.Latvieši uz tādiem neskatās kā bullis uz sarkanu lupatu,bet kaunpilni ar baltu lupatu rokās ir pilnīgi padevušies sarkanā terora īstenotājiem.

Atbildēt

Tur viņi visi tādi čekisti kā JMaizītis no SAB

06.09.2020. 22:30

»

Cietumā šo nelieti

Tieši tas fakts par laiku, kurā Jānis Reirs stājās Komunistiskajā partijā, raisa vislielākās pārdomas par viņu. Potenciāls Kremļa pakalpiņš un Latvijas neatkarības sabotētājs pie pirmās izdevības. Snauduļojošais VDK (tagad - FDD) aģents, kurš tiks iedarbināts pareizajā brīdī. Jāņa Reira korumpētība ...


Un te ir komunistu- čekistu - cionistu 4. maija valsts korporācijas midzenis. Pēdīgie idioti tic žīdam E. Levitam, ka dzīvojam “atjaunotā 1918. gada Latvijā”. Vēsturē NEKO nevar atjaunot, kur nu vēl valsti.

Atbildēt

Cietumā šo nelieti

06.09.2020. 22:06

»

Būsim precīzi

Lūdzu pietiek.com publicēt patiesu un pārbaudītu informāciju par J.Reiru. Viņš pilnīgi oficiāli tika uzņemts PSRS komunistiskajā partijā 1988.gadā. Dīvaini gan tas, ka Jānis izlēma kļūt par kompartijas biedru tieši tad, kad jau atklāti vējoja Latvijas neatkarības idejas. Tā pat oficiāli ir zināms, ka...


Tieši tas fakts par laiku, kurā Jānis Reirs stājās Komunistiskajā partijā, raisa vislielākās pārdomas par viņu. Potenciāls Kremļa pakalpiņš un Latvijas neatkarības sabotētājs pie pirmās izdevības. Snauduļojošais VDK (tagad - FDD) aģents, kurš tiks iedarbināts pareizajā brīdī. Jāņa Reira korumpētība ļauj viņu turēt uz grauda un šantažēt.

Atbildēt

dusja

06.09.2020. 20:08

Parastam virpotājam sava saprasana par kvalifikacijām un prasmēm-- metinātāji nekam nav derīgi

Atbildēt

P.

06.09.2020. 19:57

Nupat jau partijas būs tā samaisījušās, ka varēs ietaupīt milzumu naudas, aizstājot vēlēšanas ar izlozi.

Atbildēt

man domāt

06.09.2020. 19:30

pamatuzdevusms : neko nedarīt, piem. k-meiejers izcili derēja, jo tikai remontēja visu.............................................
20 % nāk un neviena kreņķa draugiem

Atbildēt

apbrīnojama karjera

06.09.2020. 19:26

No VID nodokļu pārvaldes direktora par VDEĀVK varītāju, nu vienkārši fantastiska karjera.

Atbildēt

06.09.2020. 18:38

»

Parazīti

cits citu atbalsta


Juris Gaiķis gatavs uz visu Vienotības vārdā! Pērkams un pārdodams! Ir lietas ar viņa starpniecību sakārtotas, laikā kad Juris Vidā puspriekšniekos bija! Par to viņam protams par zināmu kukulīti paldies!

Atbildēt

Būsim precīzi

06.09.2020. 18:21

Lūdzu pietiek.com publicēt patiesu un pārbaudītu informāciju par J.Reiru. Viņš pilnīgi oficiāli tika uzņemts PSRS komunistiskajā partijā 1988.gadā. Dīvaini gan tas, ka Jānis izlēma kļūt par kompartijas biedru tieši tad, kad jau atklāti vējoja Latvijas neatkarības idejas. Tā pat oficiāli ir zināms, ka J.Reira partijas biedra karte ir iemūžināta un cerams, ka agri vai vēlu foto parādīsies interneta vidē un būs apskatāms jebkuram interesentam.

Atbildēt

Kaža

06.09.2020. 18:07

Labklājības sistēmā rosās īsti sadisti,kuri ar lielu entiziasmu ņirgajās par darba invalīdiem sadarbībā ar sadistiskiem ģimenes ārstiem,kuriem meldiņu uzdod arī veselības inspektori,kuri pat nekautrējas nodarboties ar absolūti melīgas informācijas fabricēšanu par invalīdiem,kuri uzdrošinās mēģināt aizstāvēt savas ar Satversmi garantētās tiesības.Praktiski tas veido,manuprāt,ārkārtīgi bīstamu noziedzīgu grupējumu,kuras darbības mērķis ir diametrāli pretējs tam, par ko sabiedrība viņus algo un ir vērsts uz sociāli un fiziski neaizsargātās sabiedrības daļas fizisku un morālu iznīcināšanu izmantojot savu profesiju.

Atbildēt

Ojārs

06.09.2020. 17:43

Jā, patiešām, lēmums par šī jaunā un zaļoksnējā censoņa J.Gaiķa iecelšanu Konkurences Padomes priekšsēdētāja amatā ir vairāk nekā dīvains.
Neticu, ka viņš ir vislabākais no visiem, lai viņu izraudzītos par galveno personu konkurences uzraudzībai valstī. Ja kāds mēģinās apgalvot, ka viņš bija labākais no tiem, kuri pieteicās atkārtotajā konkursā, tad es teikšu, ka personīgi pazīstu vismaz divus šī amata pretendentus un šī konkursa dalībniekus, kuri ir vairākas galvastiesas pārāki visās nozīmēs par šo neko vēl savā profesionālajā karjerā neparādījušo censoni.

Atbildēt

KPV LV politiķu

06.09.2020. 17:37

kanalizācijas cauruļvada pieslēgums Jaunās vienotības ilgstošās korupcijas maģistrālei.

Atbildēt

Stāsts par Reiru un grupām

06.09.2020. 16:58

Jurim Gaiķim pēc neformālā Jāņa Reira uzdevuma vajadzēja palielināt piešķirto invaliditāžu īpatsvaru uz trešo grupu tiem, kuriem iepriekš būtu vai jau bija piešķirtas II grupas invaliditātes. Plānos bija pēc tam likvidēt III invaliditātes grupu kā sugu, atstājot tikai I un II, lai ietaupītu valsts budžeta līdzekļus. Ko Vienotībai nozagt un nabago un slimo rēķina.

Ciniskāki nelieši par Vienotību Latvijā nav redzēti. Par laimi, sirdī komunista Jāņa Reira plāns izdevās tikai daļēji.

Atbildēt

Parazīti

06.09.2020. 16:50

cits citu atbalsta.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

FotoŠoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas cepurītēm vai Jeremejeva paranoju, bet gan par COVID-19 nāves izkapti darbībā Krievijas plašajos laukos.
Lasīt visu...

12

Par tomiem lūšiem un citiem alkoholiķiem – baznīcas vajātājiem

FotoNesen zināmās aprindās pazīstamās cehs.lv radošais direktors Toms Lūsis atbilstoši savai „humora” izjūtai „izjokoja” baznīcas darbību ierobežojumu laikā, kas saistīti ar Covid19. Citiem vārdiem sakot, Toms uzsāka nodarboties ar ļoti ienesīgu un šodien ļoti populāru darbību - baznīcas vajāšanu.
Lasīt visu...

21

Maskēt kopējo atbildību

FotoAizvakar Ministru kabinets vienojās, ka par mutes un deguna aizsegu nelietošanu sabiedriskās vietās varēs piemērot sodu līdz 50 eiro apmērā. Lai šīs izmaiņas varētu stāties spēkā, Saeimai jāapstiprina grozījumi COVID-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumā. Likumprojekts skatīšanai Saeimā tika virzīts steidzamības kārtā, un par tā nodošanu komisijām nobalsojām šorīt. Līdz šim visi ar pandēmijas ierobežošanu saistītie priekšlikumi Saeimā tika izskatīti patiešām steidzamības kārtā — tajā pašā dienā, apzinoties, ka runa ir par sabiedrības veselību un kavēšanās šeit neder.
Lasīt visu...

21

Kurš pēdējais izslēgs gaismu nelielajās pašvaldībās?

FotoRudens tradicionāli ir laiks, kad zemnieka sētā apcirkņi tiek pildīti ar vasaras sezonā sarūpēto. Ja gads ir bijis labs, tad saimnieks uz gaidāmo ziemu raugās ar zināmu optimismu, ja slikts – savelk jostu ciešāk. Pavisam sliktā jākar zobi vadzī. Savukārt pašvaldībām lapkritis ir laiks, kad jāatsāk ikgadējā cīkstēšanās par tām atvēlēto finansējumu.
Lasīt visu...

12

“Ganāmpulkam” pieaugot, aug pieprasījums pēc “ganītājiem”

FotoKoronavīruss ir izraisījis ne mazums diskusiju un viedokļu sadursmju gan speciālistu aprindās, gan sabiedrībā. Taču arvien biežāk parādās atsevišķi eksperti visās jomās, kas nevis iepazīstina sabiedrību ar dažādiem viedokļiem un cenšas paskaidrot, ap ko tad īsti diskusijas griežas, bet izmanto situāciju savu reitingu un popularitātes celšanai. Tā vien šķiet, ka rajonā līderu pozīcijās izvirzījies jauns sabiedriskās domas “ganītājs”. Aldis Gobzems pēdējo nedēļu laikā “spridzina” ar turbo jaudu. Viņš ne vien aicina ignorēt drošības pasākumus COVID-19 ierobežošanai, bet arī mudina lūgties.
Lasīt visu...

12

Jautājums – kāda ir C19 Pasakas morāle? Kāds ir Lāsts?

FotoUz kādas vientuļas salas vārdā Pasaule dzīvoja 100 ciltis (Valstis), kuras vadīja Valdnieki, un viens Burvis (baņķieris). Burvis bija vienīgais, kas prata radīt naudu no gaisa, viņš to radīja, lai aizdotu tiem Valdniekiem, kas Burvi spēja pārliecināt, ka viņi spēs naudu ar procentiem atdot noteiktā laikā. Tā Burvis izgudroja naudu, pār kuru valdīja Valdnieki, savstarpēji norēķinoties ar citiem Valdniekiem.
Lasīt visu...

21

Signāls

FotoVai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes. Bailes tikt izsēdinātiem no transporta, bailes tikt administratīvi sodītiem. Tās ir bailes no varas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

Reāli fakti - Covid19 ir lipīgs, paaugstinās temperatūra, pazūd oža, bezspēks utt. Iespējams, daudzi jau ir pārslimojuši bez acīmredzamiem...

Foto

Nevienam nevajadzētu būt tiesībām lemt par cita cilvēka dzīves vērtību

Šogad ir apritējuši 10 gadi, kopš Latvijas Republikā ir stājies spēkā likums “Par Konvenciju par personu...

Foto

Krīzes brīdī pacientus šķiros…

Tātad Latvija tagad ieviesīs praksi, kādu it kā pielieto daudzās pasaules valstīs, kad krīzes apstākļos šķiro pacientus – kurus ir vērts ārstēt,...

Foto

Priekšlikumi Latvijas Republikas Ministru prezidentam K.A. Kariņam: ierosinu pilnībā pārtraukt jaunu klientu ievietošanu valsts sociālās aprūpes centros

Viena no tiesībsarga funkcijām ir veicināt privātpersonas cilvēktiesību aizsardzību...

Foto

Nevis masku nēsāšana, bet gan C19 pneimonija ierobežo tavu brīvību

Vai man ir pazīstamie, kuri slimo vai ir miruši no C19** infekcijas? Vai tas, ka es...

Foto

Covid19 spilgti izgaismojis melnus plankumus Latvijas medicīnā, bet, iespējams, krīze Baltkrievijā pavēra ceļu to lāpīšanai

Kaut arī no 3. jūnija oficiāli ir pieejami visi valsts apmaksātie...

Foto

Krievijas KDLO dienas ir skaitītas: Putina 5. pants nedarbojas

Nav noslēpums, ka Kaukāzs vienmēr ir bijis ne visai sagremojams kumoss ne tikai cara laiku Kremlim, bet...

Foto

Taksometru sektorā ēnu ekonomika zeļ un plaukst

Kurš gan nav pieradis, ka politiķi sola, pēc tam atkal sola un tad jau politiķi mainās – pirmo solītāju...

Foto

Satversmes tiesa lēmusi atcelt iepriekšējo praksi, piedzenot parādus un kompensācijas par bojātiem dabasgāzes skaitītājiem

Jau šī gada martā sabiedrība tika informēta par spriedumu, kurā Satversmes tiesa...