Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Hitrova fans

07.10.2020. 14:27

»

Ojārs

Valentīnam nebija izredžu, jo SPRK padomes priekšsēdētājs un viņa kadrene par negatīvām atsauksmēm parūpējās


Tik reti kretīnisku vadītāju kā Hitrovu vēl jāpameklē. Šis eksemplārs ir gatavs iet pāri līķiem, ka tik lielāka nauda kontā ieripo. Cilvēks ir sekls, nemāk vadīt komandu un nav spējīgs apgūt jaunas jomas (nozares), jo visu virspusēji tver. Viņa nevirzīšana KP ir svētība!

Atbildēt

Ja kas

07.09.2020. 20:52

»

Ojārs

Viņam blakus ir sieva


Sieva šobrīd gan krietni mainījusies apmēros reiz divi ja ne reiz trīs

Atbildēt

Ojārs

07.09.2020. 20:11

»

Pēteris

Kāpēc Valentīnu Hitrovu izbrāķēja


Valentīnam nebija izredžu, jo SPRK padomes priekšsēdētājs un viņa kadrene par negatīvām atsauksmēm parūpējās.

Atbildēt

Pēteris

07.09.2020. 19:40

Kāpēc Valentīnu Hitrovu izbrāķēja?

Atbildēt

Ojārs

07.09.2020. 19:03

»

Interesanti

Interesanti, ka tajā konkursiņa komisijā bija finanšu ministrijas valsts sekretāre Baiba Bāne, kura tieši atkarīga no reira labvēlības, lai varētu turpināt smuku naudiņu nokāst Rīgas Brīvostas pārvaldē, nu tā pati, uz kuru varēja novelt Bondaram piešķirtā ordeņa lietu...


Pilnīgi precīzi - šādu pseido konkursu dēļ tiek diskridēta pati ideja par godīgiem konkursiem. To jau parāda ne tikai šī konkursa rezultāti. Paskatieties, cik "vērtīgu" FKTK padomes priekšsēdētāju Valsts kanceleja palīdzēja sagādāt - ātri un pa taisno otrā grāvī iekšā!

Atbildēt

Interesanti

07.09.2020. 16:07

»

Hi hi

Kas nepatīk, Jāni? Būs taču savējais amatā


Interesanti, ka tajā konkursiņa komisijā bija finanšu ministrijas valsts sekretāre Baiba Bāne, kura tieši atkarīga no reira labvēlības, lai varētu turpināt smuku naudiņu nokāst Rīgas Brīvostas pārvaldē, nu tā pati, uz kuru varēja novelt Bondaram piešķirtā ordeņa lietu.
Vēl tajā konkursa komisijā bija VID Jaunzeme, atkal tieši atkarīga no reira labvēlības, zinot viens otra rebes abiem izdevīgi paklusēt.
Un tad vēl valsts kancelejas šefs, kurš gatavs pakalpot jebkuram, bet valsts pārvaldes reformas uz priekšu nekustās.
Viss notiek, konkursiņi atklāti, caurspīdīgi, blā, blā, nu gluži tādi paši profesionāļi tiek iebīdīti amatos kā PKC gasūnes/grafa rudesas etc. parodiju konkursiņi, nožēlojami un balansē uz kriminālatbildību par tirgošanos ar ietekmi, tauta jau smejas par šiem konkursiem, uz kuriem piesakās tikai ielikteņi, ar iepriekš sarunātiem rezultātiem.
Pārējie naivie tikai ķeksīša pēc tiek aicināti uz intervijām, lai skata pēc it kā būtu bijis konkurss.
Šādu pseido konkursu dēļ tiek diskridēta pati ideja par godīgiem konkursiem.

Atbildēt

Plotka

07.09.2020. 15:52

»

Parazīti

cits citu atbalsta


Vai reiram blakus stāv vecā brūte Plotka, ex Korna, vai tomēr piekrāptā sieva.

Atbildēt

atkalkautri pavaicāšu

07.09.2020. 15:22

Gribētos zināt "fona informāciju", lai vispātr saprastu "kas notiek". No kurienes sī persona, no kādas profesijas (strādātas vai tikai izstudētas) "parādījās pie apvāršņa", pirms "aizgāja apritē"? Vai viņš ir bijis dakteris, kas nez kāpēc aizsēdējies "ekonomiskās, finanšu lietas" pārvaldošajā ieņēmumu dienestā? Vai arī patiesībā ir mācīts ekonomiskst/ finansists vai jurists, kurš "ar laipnu cilveku vēlību" nokļūst amatā, ko es kā parastais cilvēks saprastu kā "visu dakteru superdakteris uzraudzītājs", tā vienkāršoti skaidrojot to ... eskpertīzes ĀRSTU ... direktoru" ? Kas notiek?

Atbildēt

Smirdošais okupantu midzenis

07.09.2020. 14:34

»

Jāni, ej prom

Vai tad tiešām, ja simtiem tūkstošu latviešu dosies legālās, miermīlīgās demonstrācijās un gājienos pret Jāni Reiru, VDD un militārā policija apspiedīs pati savu tautu ar brutālu spēku? Metīs nevainīgus cilvēkus, jaunas sievietes un bērnus bruņutransportieros, un nežēlīgi sitīs, kā to jau dara Baltkrievijā...


Vari nešaubīties, dos pavēli ar smaidu uz lūpām kā lidz šim to darījuši apzogot valsti. Savai nākotnei tie pat vairākus variantus nav atstājuši kā vien - viņi mūs vai nu mēs viņus.

Atbildēt

Jāni, ej prom

07.09.2020. 12:41

Vai tad tiešām, ja simtiem tūkstošu latviešu dosies legālās, miermīlīgās demonstrācijās un gājienos pret Jāni Reiru, VDD un militārā policija apspiedīs pati savu tautu ar brutālu spēku? Metīs nevainīgus cilvēkus, jaunas sievietes un bērnus bruņutransportieros, un nežēlīgi sitīs, kā to jau dara Baltkrievijā? Tas tikai pierādītu, cik ļoti Jānis Reirs ir uzurpurējis varu un cik ļoti viņš to baidās arī pazaudēt.

Atbildēt

Aicinu Jānim Reiram atkāpties un pamest politiku

07.09.2020. 12:35

Šis ir aicinājums uz legālām, miermīlīgām demonstrācijām un gājieniem pret Jāni Reiru kā politiķi. Cilvēks, kurš ir devis uzticības zvērestu Komunistiskajai partijai, nedrīkst vadīt Latvijas valsti.

Aicinu uz miermīlīgiem protestiem un
legālām demonstrācijām pret Jāni Reiru un viņa politiku. Latviešiem ir jāaizstāv savas tiesības dzīvot brīvi savā zemē. Pēc 4.maija atmodas mums ir jāturpina būt modriem un jāturpina cīņu pret komunistu atstāto mantojumu.

Aicinu uz miermīlīgām, legālām demonstrācijām un gājieniem pret Jāni Reiru. Visiem latviešiem ir jāaizstāv savas tiesības dzīvot brīvi savā zemē. Latvijas nācijai tikai kopā ir spēks pretoties komunistisko okupācijas izdzimteņu iesētajam ļaunumam.

Atbildēt

i

07.09.2020. 12:10

»

Jons

Jānis iestājās PSKP,jo bija jau skaidrs,kā bez kompartijas apliecības,VDK kartītes nekādā saldā dzīve brīvā Latvijā nebūs.Kādam no skapja iznākušam medicīnas čekistam neprasīja cik cilvēkus viņš ir nozūmejis,bet uzrīkoja ovācijas,iedeva glaunu amatu un aizpeldināja pa ķīseļa upi.Tā nu tagad aizsardzība...


Jānis Reirs savā labklājības ministra laikā bija jau ļoti tuvu invalīdu finansiālajai nožņaugšanai. Invalīdus izglāba tikai Starptautiskā cilvēku ar invaliditāti tiesību harta, jo plānos bija pat atņemt invaliditātes pensijas. Jāņa Reira naids pret latviešiem ir neizmērojams un krimināla rakstura.

Atbildēt

Jons

07.09.2020. 11:28

»

Tur viņi visi tādi čekisti kā JMaizītis no SAB

Un te ir komunistu- čekistu - cionistu 4. maija valsts korporācijas midzenis. Pēdīgie idioti tic žīdam E. Levitam, ka dzīvojam “atjaunotā 1918. gada Latvijā”. Vēsturē NEKO nevar atjaunot, kur nu vēl valsti


Jānis iestājās PSKP,jo bija jau skaidrs,kā bez kompartijas apliecības,VDK kartītes nekādā saldā dzīve brīvā Latvijā nebūs.Kādam no skapja iznākušam medicīnas čekistam neprasīja cik cilvēkus viņš ir nozūmejis,bet uzrīkoja ovācijas,iedeva glaunu amatu un aizpeldināja pa ķīseļa upi.Tā nu tagad aizsardzība,finanses,veselība,valsts drošība ir kristālskaidru kangaru rokās,kuri ar muti ir demokrātijas,brīvības un citu skaistu lietu atbalstītāji,bet ar rokām ieslēdz Kremļa propogandu,ar kāju pa pakaļu aizdzen svešumā milzu skaitu latviešu,žņaudz invalīdus,izlaupa valsts kasi.

Atbildēt

i

07.09.2020. 10:43

Jāni Reir, lasies uz savu Maskavu un netraucē normāliem cilvēkiem dzīvot!

Atbildēt

Egils

07.09.2020. 10:39

»

Ojārs

Jā, patiešām, lēmums par šī jaunā un zaļoksnējā censoņa J.Gaiķa iecelšanu Konkurences Padomes priekšsēdētāja amatā ir vairāk nekā dīvains...


Vai tik kāds no tiem nav mileets departamenta vaditajs, kas savu kompetenci ieprieksh paradijis citaa valsts institucijaa kaa lietas vilcinošs despots, kurš tur ilgi nebūtu palicis, bet atrada siltu vietu?
Bet par citu kandidātu varu piekrist, konkrētā izvēle ir interesanta. Tad jau redzēs ko nesīs pārmaiņu vēji

Atbildēt

Hi hi

07.09.2020. 08:43

»

Jānis

Interesanti, kurš ir raksta autors? Zvaigzni studijā


Kas nepatīk, Jāni? Būs taču savējais amatā

Atbildēt

Jānis

07.09.2020. 08:25

Interesanti, kurš ir raksta autors? Zvaigzni studijā!

Atbildēt

vēlētājs

07.09.2020. 07:07

Kungam bikses svilst

Atbildēt

beibe

07.09.2020. 05:50

Vai tad JV var atbrīvot no kriminālatbildības AZ?

Atbildēt

Karote

07.09.2020. 03:24

Ar 30.gados izkoptu prasmi, visas LR varas iestādes darbojas tāpat kā kāds privātais gateris vai bodīte. Ja nu kāds vajadzīgs, ir vakance- aicina, iebīda no savējo loka. Pilnīgi loģiski.Un ,šī brīnišķā sistēma dzīvo lieliski. Nu jau, tik stabila, ka jebkurš ļoļiks, par Valsti, par Latviju, par nākotni, sasapņojies reformators tiks nolaists podā ar viegli līdzjūtīgu smaidu.

Atbildēt

ha-ha

06.09.2020. 21:56

»

Būsim precīzi

Lūdzu pietiek.com publicēt patiesu un pārbaudītu informāciju par J.Reiru. Viņš pilnīgi oficiāli tika uzņemts PSRS komunistiskajā partijā 1988.gadā. Dīvaini gan tas, ka Jānis izlēma kļūt par kompartijas biedru tieši tad, kad jau atklāti vējoja Latvijas neatkarības idejas. Tā pat oficiāli ir zināms, ka...


Ar tādiem pašiem panākumiem varētu publicēt prezidentu oficiālos kalpošanas dokumentus okupantiem,jo bez tādiem nav neviens oficiālais varnesis.Latvieši uz tādiem neskatās kā bullis uz sarkanu lupatu,bet kaunpilni ar baltu lupatu rokās ir pilnīgi padevušies sarkanā terora īstenotājiem.

Atbildēt

Tur viņi visi tādi čekisti kā JMaizītis no SAB

06.09.2020. 21:30

»

Cietumā šo nelieti

Tieši tas fakts par laiku, kurā Jānis Reirs stājās Komunistiskajā partijā, raisa vislielākās pārdomas par viņu. Potenciāls Kremļa pakalpiņš un Latvijas neatkarības sabotētājs pie pirmās izdevības. Snauduļojošais VDK (tagad - FDD) aģents, kurš tiks iedarbināts pareizajā brīdī. Jāņa Reira korumpētība ...


Un te ir komunistu- čekistu - cionistu 4. maija valsts korporācijas midzenis. Pēdīgie idioti tic žīdam E. Levitam, ka dzīvojam “atjaunotā 1918. gada Latvijā”. Vēsturē NEKO nevar atjaunot, kur nu vēl valsti.

Atbildēt

Cietumā šo nelieti

06.09.2020. 21:06

»

Būsim precīzi

Lūdzu pietiek.com publicēt patiesu un pārbaudītu informāciju par J.Reiru. Viņš pilnīgi oficiāli tika uzņemts PSRS komunistiskajā partijā 1988.gadā. Dīvaini gan tas, ka Jānis izlēma kļūt par kompartijas biedru tieši tad, kad jau atklāti vējoja Latvijas neatkarības idejas. Tā pat oficiāli ir zināms, ka...


Tieši tas fakts par laiku, kurā Jānis Reirs stājās Komunistiskajā partijā, raisa vislielākās pārdomas par viņu. Potenciāls Kremļa pakalpiņš un Latvijas neatkarības sabotētājs pie pirmās izdevības. Snauduļojošais VDK (tagad - FDD) aģents, kurš tiks iedarbināts pareizajā brīdī. Jāņa Reira korumpētība ļauj viņu turēt uz grauda un šantažēt.

Atbildēt

dusja

06.09.2020. 19:08

Parastam virpotājam sava saprasana par kvalifikacijām un prasmēm-- metinātāji nekam nav derīgi

Atbildēt

P.

06.09.2020. 18:57

Nupat jau partijas būs tā samaisījušās, ka varēs ietaupīt milzumu naudas, aizstājot vēlēšanas ar izlozi.

Atbildēt

man domāt

06.09.2020. 18:30

pamatuzdevusms : neko nedarīt, piem. k-meiejers izcili derēja, jo tikai remontēja visu.............................................
20 % nāk un neviena kreņķa draugiem

Atbildēt

apbrīnojama karjera

06.09.2020. 18:26

No VID nodokļu pārvaldes direktora par VDEĀVK varītāju, nu vienkārši fantastiska karjera.

Atbildēt

06.09.2020. 17:38

»

Parazīti

cits citu atbalsta


Juris Gaiķis gatavs uz visu Vienotības vārdā! Pērkams un pārdodams! Ir lietas ar viņa starpniecību sakārtotas, laikā kad Juris Vidā puspriekšniekos bija! Par to viņam protams par zināmu kukulīti paldies!

Atbildēt

Būsim precīzi

06.09.2020. 17:21

Lūdzu pietiek.com publicēt patiesu un pārbaudītu informāciju par J.Reiru. Viņš pilnīgi oficiāli tika uzņemts PSRS komunistiskajā partijā 1988.gadā. Dīvaini gan tas, ka Jānis izlēma kļūt par kompartijas biedru tieši tad, kad jau atklāti vējoja Latvijas neatkarības idejas. Tā pat oficiāli ir zināms, ka J.Reira partijas biedra karte ir iemūžināta un cerams, ka agri vai vēlu foto parādīsies interneta vidē un būs apskatāms jebkuram interesentam.

Atbildēt

Kaža

06.09.2020. 17:07

Labklājības sistēmā rosās īsti sadisti,kuri ar lielu entiziasmu ņirgajās par darba invalīdiem sadarbībā ar sadistiskiem ģimenes ārstiem,kuriem meldiņu uzdod arī veselības inspektori,kuri pat nekautrējas nodarboties ar absolūti melīgas informācijas fabricēšanu par invalīdiem,kuri uzdrošinās mēģināt aizstāvēt savas ar Satversmi garantētās tiesības.Praktiski tas veido,manuprāt,ārkārtīgi bīstamu noziedzīgu grupējumu,kuras darbības mērķis ir diametrāli pretējs tam, par ko sabiedrība viņus algo un ir vērsts uz sociāli un fiziski neaizsargātās sabiedrības daļas fizisku un morālu iznīcināšanu izmantojot savu profesiju.

Atbildēt

Ojārs

06.09.2020. 16:43

Jā, patiešām, lēmums par šī jaunā un zaļoksnējā censoņa J.Gaiķa iecelšanu Konkurences Padomes priekšsēdētāja amatā ir vairāk nekā dīvains.
Neticu, ka viņš ir vislabākais no visiem, lai viņu izraudzītos par galveno personu konkurences uzraudzībai valstī. Ja kāds mēģinās apgalvot, ka viņš bija labākais no tiem, kuri pieteicās atkārtotajā konkursā, tad es teikšu, ka personīgi pazīstu vismaz divus šī amata pretendentus un šī konkursa dalībniekus, kuri ir vairākas galvastiesas pārāki visās nozīmēs par šo neko vēl savā profesionālajā karjerā neparādījušo censoni.

Atbildēt

KPV LV politiķu

06.09.2020. 16:37

kanalizācijas cauruļvada pieslēgums Jaunās vienotības ilgstošās korupcijas maģistrālei.

Atbildēt

Stāsts par Reiru un grupām

06.09.2020. 15:58

Jurim Gaiķim pēc neformālā Jāņa Reira uzdevuma vajadzēja palielināt piešķirto invaliditāžu īpatsvaru uz trešo grupu tiem, kuriem iepriekš būtu vai jau bija piešķirtas II grupas invaliditātes. Plānos bija pēc tam likvidēt III invaliditātes grupu kā sugu, atstājot tikai I un II, lai ietaupītu valsts budžeta līdzekļus. Ko Vienotībai nozagt un nabago un slimo rēķina.

Ciniskāki nelieši par Vienotību Latvijā nav redzēti. Par laimi, sirdī komunista Jāņa Reira plāns izdevās tikai daļēji.

Atbildēt

Parazīti

06.09.2020. 15:50

cits citu atbalsta.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Pret cilvēku apkrāpšanu – moralizēšana, bet pret politiķu atdarināšanu – kriminālsods

FotoUzmanību piesaistīja divi ziņu virsraksti. Abi saistīti ar krāpniecību. Taču ar to atšķirību, ka vienā gadījumā stāsts ir par iespējamu kaitējumu potenciālajiem tautas priekšstāvjiem un par to piemērojamu bargu sodu, bet otrā – jau notikušiem kaitējumiem, tā teikt, vienkāršajiem cilvēkiem un nesodāmību par to.
Lasīt visu...

21

Sakāve un “viens idiots” – ielas nepārdēvēs

FotoLatvijas Universitātes padomes loceklis Mārcis Auziņš ar Mediju atbalsta fonda finansējumu Kas jauns[i] vietnē publicējis viedokli par krievu imperiālistu Andreja Saharova, Mihaila Ļermontova un Aleksandra Puškina, kā arī citu Krievijas impērijas rusifikācijas iespaidā radušos ielu pārdēvēšanu. Profesora nostāja ir noraidoša: “Vai tāpēc visu šo vēstures daļu dzēsīsim ārā? Es te būtu uzmanīgs un katru šādu lēmumu rūpīgi pārdomātu. Mums ir komplicēta, brīžiem ļoti pretrunīga vēsture, kas saistīta ar mūsu kaimiņu.”
Lasīt visu...

21

Nedrīkst Ropažu pašvaldības finanšu problēmas risināt uz darbinieku rēķina

FotoJau kādu laiku cirkulē baumas, ka tiek organizēta Ropažu novada domes esošās varas nomaiņa. Šīs runas sākās ap to laiku, kad noslēpt Ropažu novada finanšu problēmas vairs nebija iespējams. Šobrīd, lai pašvaldība varētu savilkt galus kopā, tiek ļaunprātīgi iznīcinātas kapitālsabiedrības, nemaksājot par veiktajiem darbiem.
Lasīt visu...

21

Vai līdz rudenim gaidāms pamiers?

FotoDrīzumā varēs noskaidrot, cik lielā mērā ir patiesas sazvērestību teorijas attiecībā uz Zeļenska un Baidena nerakstītajām sadarbībām. Šo teoriju ticamība izgaismosies tad, ja tuvākajā laikā sāksies miera sarunas, - pirmās pazīmes steidzamu sarunu taustāmiem iemesliem ir pamanāmas.
Lasīt visu...

12

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

FotoPortālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo portālu. Daži, sauksim tos par “īstiem patriotiem”, kas balso par Vienotību un patiesi tic, ka vara visu dara pareizi un cilvēku labā, sarunā teica - kāpēc ienīsti amerikāņus un ebrejus? Nē, man riebjas ASV un Izraēla, divas terorismu izplatošas organizācijas. Cilvēkus, kuri dzīvo teroristu pārvaldītajās teritorijās, es neienīstu, man viņu žēl. Stokholmas sindroms ir nopietna mentāla problēma.
Lasīt visu...

21

Šprotes nepieņems cūku labturības prasības

FotoJa kādam ir klusas aizdomas, ka mēs te sēdēsim un gaidīsim vēl vienu okupāciju – jums ir jālasa tālāk. Ja kāds domā, ka virsrakstā pieminētais dzīvnieks ir nacionālā naida kurināšana – lasiet, lasiet… Starp citu, likums par cūku labturības prasībām ik pa laikam tiek pilnveidots. Meklējiet rakstos. Kas attiecas uz šprotēm – tās ar cūkām kopā neiet ne pēc dzīvesveida, ne pēc garšas. Un jūs labi saprotat, ko šo rindu autors ar to ir domājis.
Lasīt visu...

6

Ja reiz prezidents dod „mājienu ar mietu”, tad mēs, protams, atvainosimies

FotoLsm.lv 24.februārī Ukrainas kara gadadienā savā komiksu sadaļā publicēja autores Gundegas Evelones "Cūku komiksu" ar nosaukumu "Ukrainai ir jāuzvar". Šie komiksi ir zīmējumi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Komiksam ir sava "cūku" izcelsmes leģenda, kas atrodama pie katra jaunākā komiksa. Faktiski cūka komiksā var būt ikviens no mums. 
Lasīt visu...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai birokrāts - mūsu kungs?

Domājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās...

Foto

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

Ļenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti...

Foto

Karš kibertelpā

Krievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā....

Foto

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

Patiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un...

Foto

Ak, eglīte...

Pēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās...

Foto

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

Katrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti...

Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...