Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

1945. gada pavasarī vācieši pacēla pret sauli savus kvēpos nomelnējušos degunus un saprata, ka kaut kas nogājis greizi. Pilsētu vairs nebija, tūkstošgadīgais Reihs bija pagalam, bet neapsētajos laukos suņi apgrauza neapbedītus līķus. Arī tautas iemīļotais epidemiologs Ādolfs bija beigts, bet viņa asistentus Nirnbergā sāka plānot vilkt pie karātavām. Un toreiz visas Eiropas tautas nosolījās, ka nekas tāds vairs nedrīkst notikt.

Bet nepagāja ne 70 gadu, kad jauni apsargi pie citām durvīm jau stāvēja ar “štangencirkuļiem” un apmērīja digitālos galvaskausus visiem apmeklētājiem, šķirojot to izcelsmi. Par geto tika pārvērstas veselas pilsētas, jo cilvēki nedrīkstēja pamest savas mājas.

Vīruss pēc brīža bija pārvērties parastās iesnās, bet spēlīte bija iepatikusies. Tagad bija iespējams dzeltenās zvaigznes nenēsātājiem atņemt iztiku un nolemt viņu ģimenes bada nāvei. Bija iespējams ne tikai nesātīgi zagt naudu, bet arī mainīt likumus un riekšavām zagt valsti. Satversme gulēja drupās, bet viltvārži tai rīkoja svētkus, kaut vajadzētu rīkot bēru dienu. Kad cilvēki sāka protestēt, tad tas, kuram valstī vajadzētu rūpēties par tiesu un taisnību, mēģināja šiem ļaudīm aizbāzt mutes.

Tagad ir 2022. gada pavasaris. No valsts neaizbraukušie ļaudis ir pacēluši savus degunus pret sauli un sāk saprast, ka kaut kas ir nogājis greizi. To sāk saprast pagaidām saskari ar zemi nezaudējušie jaunnacisti un stāstīt par ierobežojumu atcelšanu un savām rūpēm par tautu. Bet ļaudis skaidri zina, ka šo neaizmirsīs. Kaut vai tāpēc, ka neviens no jaunizceptajiem orvelistiem neko nav bildis par paša digitālā sertifikāta atcelšanu uz visiem laikiem. Neviens nav dievojies, ka slimības nevar būt segregācijas iemesls. Neviens nav teicis, ka tieši tauta var mainīt likumus, nevis saujiņa šaubīgu valsts nozadzēju.

Nekas nav aizmirsts.

Un nav arī piedots. Ar zem riteņiem pamesto sorosītu kluksti, kas padarīta par grēkāzi, manāmi nepietiks. Velnišķīgā sistēma ir palikusi neskarta un var tikt iedarbināta jebkurā brīdī. Jo tā ir pārbaudīta praksē. Terors strādā. Tātad tā mehānisms ir jāsadragā pilnīgi un galīgi, vēlams, kopā ar izpildītājiem. Tautas tribunāls šeit būs īsti vietā. Jo bez Nirnbergas 2 un vispārēja nosodījuma nacisti atdzīvosies vēl ātrāk.

21.gadsimta lielākais kolapss.

Būs gana daudz haosa, trūkuma, bada un, visticamāk, arī lokālu karu. Bet patiesības brīdis ir klāt. 21.gs cilvēks īsā brīdī ir atbrīvojies no visa liekā vienlaicīgi, nometis visus māņus, melus un maldus. Viņš stāv pilnīgi kails, savā jaunajā startā. Pie kājām valsts drupas, bezjēdzīgs sociāls konstrukts, kurš nacistu izraisītajā krīzē izrādījās bīstams instruments pret pašu cilvēku. Arī patēriņa sabiedrības drupas, jo vērtība izrādījās vienkārša pārtika un komunikācija, kas tika liegta ar neprātīgiem ierobežojumiem.

Šis jaunais cilvēks vairs netic nekādām “mākslīgām” balsīm savā galvā. Viņš noteikti samazinās savas vizītes pie ārsta, jo pilnīgi pamatoti netic arī ārstiem, nav grūti pāriet uz arhaikas perioda ēdienkarti, jo tad pie ārsta būs jāiet tikai salauztas rokas dēļ vai atrādīt grūtniecību. Šis jaunais cilvēks jau ir imūns pret TV un medijiem, gluži kā pamatoti netic “zinātnei” un tam, ka viņa valstī izvietotas, korporāciju apmaksātas privātstruktūras darbojas viņa interesēs un rūpējas par viņa veselību.

Gatavs darbam un pašaizsardzībai.

Un tātad mēs stāvam pozīcijā, kur mums nekā vairs nav (Rietumu banku kontrolēti rēķini un pensiju fondi neskaitās). Tā ir lieliska pozīcija, kur ir daudz izvēles brīvību. Tātad mēs varam pārtaisīt savu sabiedrību pēc sava ģīmja un līdzības, pēc savas izpratnes par taisnīgumu, mēs varam diskutēt atklāti, bez tabu tēmām un cenzūras. Jo nekas no vecā, kas dekādēm ir strādājis pret mums, vairs nav pieņemams. Viss ir vienkārši pārstājis strādāt.

Fonā, protams, vēl skraidīs miglainas halucinācijas kariņu un pavļutu izskatā, uzzīmēsies Satversmes teorētiķis, kas klusēja tad, kad par šo Satversmi ņirgājās tie, kas viņu bija iecēluši augstajā un nepelnītajā amatā. Bet viņu laiks ir beidzies, un viņi to paši jūt. Lūzuma punkts ir tuvu. Nāk tiesas diena, un tās uguns un dūmi ir redzami Otavā kūpošajās lielkravas mašīnās, uz kurām ar cerību skatās visa pasaule. Mesija ir atnācis motorizēta nomada izskatā, un šis vilnis noklāj visu pasauli kā cunami.

Neviens nav aizmirsts.

Ir skrīnšoti, balsojumi, saraksti un video. Kungi, jūsu laikmets ir beidzies. Tā nebija epidēmija. Tas bija nesankcionēts, pretlikumīgs mēģinājums nodibināt totalitāru kontroli, realizējot medicīnisku genocīdu, paralēli izlaupot mūsu kopējo budžetu prātam neaptveramos apmēros.

Tas bija valsts apvērsums, kura sekas vēl nav novērstas. Aizdomās turamo vidū ir visa koalīcija un daļa opozīcijas. To visu noskaidros izmeklēšana. Satversmē steidzami jāiestrādā būtiski grozījumi, kas saknē novērstu iespējas šaurai grupai sagrābt varu valstī. Partiju sistēma ir jālikvidē. Jo vairs nebūs tā, ka uzausīs saulīte, tuvosies vēlēšanas un viss sliktais aizmirsīsies. Ja Tavu varu kontrolē globālās korporācijas, tad Tu neesi pasargāts nekur, ne laukos, ne pilsētā.

Izvākt no valsts visas NVO, kas saņem finansējumu no ārzemēm.

Izvākt no valsts Sorosa tīkla organizācijas neatkarīgi no finansējuma.

Atcelt no valsts amatiem visus, kas sadarbojušies vai izglītojušies par Sorosa fondu naudu.

Izvākt no valsts PVO, VTO un PB ofisu.

Atcelt NĪN vienīgajam mājoklim, samazināt citus nodokļus.

Pārskatīt dalību ES.

Nacionalizēt visu enerģētikas sektoru, depolitizēt enerģētiku, diversificējot piegādes avotus.

Steidzīgi atjaunot pašpietiekamu lauksaimniecību, radīt sēklu fondu un veikt citus neatliekamus pasākumus, pat ja tas radītu konfliktu ar ES.

Nodrošināt objektīvu tiesu un publisku procesu nesenajā valsts apvērsuma mēģinājumā iesaistītajām personām.

Tieši Jūsu rokās ir izdarīt tā, lai tas nekad vairs neatkārtojas!

Novērtē šo rakstu:

459
74

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

FotoVācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc tam tās atkal atkarot. Bērboka uzskata, ka nepieciešama jauna NATO stratēģija, kas ļautu nekavējoties un vispusīgi atvairīt Krievijas uzbrukumu. Baltijas valstu aizsardzība tad vairāk gultos uz Vāciju. Tā ka, iespējams, drīzumā Dievzemītē atkal būs pa pilnam vācu puišu, meiču un, velns viņu zin’, kas tur vēl dienē.
Lasīt visu...

21

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

FotoEnerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To mēs redzam gan Ukrainā, gan nu jau arī pavisam blakus Somijā un citviet Eiropā. Nebūsim naivi, tas nenotiek bez vietējo enerģētikas jomas pārstāvju iesaistes, – viņi ir kļuvuši par daļu no Krievijas energosistēmas. Daži neapzināti, jo viņi vienkārši dara profesionāli savu darbu, daži arī ļoti apzināti, pārstāvot Krievijas intereses Latvijā.
Lasīt visu...

21

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

FotoAttiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir vietējo krievvalodīgo identitātes konsolidācijas punkti. Un sociologiem ir daudzmaz skaidrs, kāpēc tas tā. Tie nav gluži piederības atraktori. Par tiem kalpo tā pati māju izjūta, un par to cits stāsts (cik plaši ietver mājas, sēta vai reģions Pribaltika).
Lasīt visu...

21

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

FotoTagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu Saeimas telpās. Nākamajā rītā deputāts tika palaists brīvībā. Kaimiņam kā aktierim izdevās izcila performance – samulsums, bailes, pēc tam varonīga apņēmība, kas atspoguļojās viņa sejā dažādos veidos. Tolaik Kaimiņam un viņa partijai vēl bija daudz fanu, kuri gaidīja elka iznākšanu no cietuma. Tā gan tagad ir tāla pagātne.
Lasīt visu...

6

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

FotoKopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan Rietumu (angļu, vācu, franču valodās) puses. Tas ir mega krahs, ko patlaban Rietumi piedzīvo ar savām ilūzijām un pārpratumiem par Krieviju.
Lasīt visu...

21

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

FotoPriekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:
Lasīt visu...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...

Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....