Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

1945. gada pavasarī vācieši pacēla pret sauli savus kvēpos nomelnējušos degunus un saprata, ka kaut kas nogājis greizi. Pilsētu vairs nebija, tūkstošgadīgais Reihs bija pagalam, bet neapsētajos laukos suņi apgrauza neapbedītus līķus. Arī tautas iemīļotais epidemiologs Ādolfs bija beigts, bet viņa asistentus Nirnbergā sāka plānot vilkt pie karātavām. Un toreiz visas Eiropas tautas nosolījās, ka nekas tāds vairs nedrīkst notikt.

Bet nepagāja ne 70 gadu, kad jauni apsargi pie citām durvīm jau stāvēja ar “štangencirkuļiem” un apmērīja digitālos galvaskausus visiem apmeklētājiem, šķirojot to izcelsmi. Par geto tika pārvērstas veselas pilsētas, jo cilvēki nedrīkstēja pamest savas mājas.

Vīruss pēc brīža bija pārvērties parastās iesnās, bet spēlīte bija iepatikusies. Tagad bija iespējams dzeltenās zvaigznes nenēsātājiem atņemt iztiku un nolemt viņu ģimenes bada nāvei. Bija iespējams ne tikai nesātīgi zagt naudu, bet arī mainīt likumus un riekšavām zagt valsti. Satversme gulēja drupās, bet viltvārži tai rīkoja svētkus, kaut vajadzētu rīkot bēru dienu. Kad cilvēki sāka protestēt, tad tas, kuram valstī vajadzētu rūpēties par tiesu un taisnību, mēģināja šiem ļaudīm aizbāzt mutes.

Tagad ir 2022. gada pavasaris. No valsts neaizbraukušie ļaudis ir pacēluši savus degunus pret sauli un sāk saprast, ka kaut kas ir nogājis greizi. To sāk saprast pagaidām saskari ar zemi nezaudējušie jaunnacisti un stāstīt par ierobežojumu atcelšanu un savām rūpēm par tautu. Bet ļaudis skaidri zina, ka šo neaizmirsīs. Kaut vai tāpēc, ka neviens no jaunizceptajiem orvelistiem neko nav bildis par paša digitālā sertifikāta atcelšanu uz visiem laikiem. Neviens nav dievojies, ka slimības nevar būt segregācijas iemesls. Neviens nav teicis, ka tieši tauta var mainīt likumus, nevis saujiņa šaubīgu valsts nozadzēju.

Nekas nav aizmirsts.

Un nav arī piedots. Ar zem riteņiem pamesto sorosītu kluksti, kas padarīta par grēkāzi, manāmi nepietiks. Velnišķīgā sistēma ir palikusi neskarta un var tikt iedarbināta jebkurā brīdī. Jo tā ir pārbaudīta praksē. Terors strādā. Tātad tā mehānisms ir jāsadragā pilnīgi un galīgi, vēlams, kopā ar izpildītājiem. Tautas tribunāls šeit būs īsti vietā. Jo bez Nirnbergas 2 un vispārēja nosodījuma nacisti atdzīvosies vēl ātrāk.

21.gadsimta lielākais kolapss.

Būs gana daudz haosa, trūkuma, bada un, visticamāk, arī lokālu karu. Bet patiesības brīdis ir klāt. 21.gs cilvēks īsā brīdī ir atbrīvojies no visa liekā vienlaicīgi, nometis visus māņus, melus un maldus. Viņš stāv pilnīgi kails, savā jaunajā startā. Pie kājām valsts drupas, bezjēdzīgs sociāls konstrukts, kurš nacistu izraisītajā krīzē izrādījās bīstams instruments pret pašu cilvēku. Arī patēriņa sabiedrības drupas, jo vērtība izrādījās vienkārša pārtika un komunikācija, kas tika liegta ar neprātīgiem ierobežojumiem.

Šis jaunais cilvēks vairs netic nekādām “mākslīgām” balsīm savā galvā. Viņš noteikti samazinās savas vizītes pie ārsta, jo pilnīgi pamatoti netic arī ārstiem, nav grūti pāriet uz arhaikas perioda ēdienkarti, jo tad pie ārsta būs jāiet tikai salauztas rokas dēļ vai atrādīt grūtniecību. Šis jaunais cilvēks jau ir imūns pret TV un medijiem, gluži kā pamatoti netic “zinātnei” un tam, ka viņa valstī izvietotas, korporāciju apmaksātas privātstruktūras darbojas viņa interesēs un rūpējas par viņa veselību.

Gatavs darbam un pašaizsardzībai.

Un tātad mēs stāvam pozīcijā, kur mums nekā vairs nav (Rietumu banku kontrolēti rēķini un pensiju fondi neskaitās). Tā ir lieliska pozīcija, kur ir daudz izvēles brīvību. Tātad mēs varam pārtaisīt savu sabiedrību pēc sava ģīmja un līdzības, pēc savas izpratnes par taisnīgumu, mēs varam diskutēt atklāti, bez tabu tēmām un cenzūras. Jo nekas no vecā, kas dekādēm ir strādājis pret mums, vairs nav pieņemams. Viss ir vienkārši pārstājis strādāt.

Fonā, protams, vēl skraidīs miglainas halucinācijas kariņu un pavļutu izskatā, uzzīmēsies Satversmes teorētiķis, kas klusēja tad, kad par šo Satversmi ņirgājās tie, kas viņu bija iecēluši augstajā un nepelnītajā amatā. Bet viņu laiks ir beidzies, un viņi to paši jūt. Lūzuma punkts ir tuvu. Nāk tiesas diena, un tās uguns un dūmi ir redzami Otavā kūpošajās lielkravas mašīnās, uz kurām ar cerību skatās visa pasaule. Mesija ir atnācis motorizēta nomada izskatā, un šis vilnis noklāj visu pasauli kā cunami.

Neviens nav aizmirsts.

Ir skrīnšoti, balsojumi, saraksti un video. Kungi, jūsu laikmets ir beidzies. Tā nebija epidēmija. Tas bija nesankcionēts, pretlikumīgs mēģinājums nodibināt totalitāru kontroli, realizējot medicīnisku genocīdu, paralēli izlaupot mūsu kopējo budžetu prātam neaptveramos apmēros.

Tas bija valsts apvērsums, kura sekas vēl nav novērstas. Aizdomās turamo vidū ir visa koalīcija un daļa opozīcijas. To visu noskaidros izmeklēšana. Satversmē steidzami jāiestrādā būtiski grozījumi, kas saknē novērstu iespējas šaurai grupai sagrābt varu valstī. Partiju sistēma ir jālikvidē. Jo vairs nebūs tā, ka uzausīs saulīte, tuvosies vēlēšanas un viss sliktais aizmirsīsies. Ja Tavu varu kontrolē globālās korporācijas, tad Tu neesi pasargāts nekur, ne laukos, ne pilsētā.

Izvākt no valsts visas NVO, kas saņem finansējumu no ārzemēm.

Izvākt no valsts Sorosa tīkla organizācijas neatkarīgi no finansējuma.

Atcelt no valsts amatiem visus, kas sadarbojušies vai izglītojušies par Sorosa fondu naudu.

Izvākt no valsts PVO, VTO un PB ofisu.

Atcelt NĪN vienīgajam mājoklim, samazināt citus nodokļus.

Pārskatīt dalību ES.

Nacionalizēt visu enerģētikas sektoru, depolitizēt enerģētiku, diversificējot piegādes avotus.

Steidzīgi atjaunot pašpietiekamu lauksaimniecību, radīt sēklu fondu un veikt citus neatliekamus pasākumus, pat ja tas radītu konfliktu ar ES.

Nodrošināt objektīvu tiesu un publisku procesu nesenajā valsts apvērsuma mēģinājumā iesaistītajām personām.

Tieši Jūsu rokās ir izdarīt tā, lai tas nekad vairs neatkārtojas!

Novērtē šo rakstu:

462
74

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Ja reiz prezidents dod „mājienu ar mietu”, tad mēs, protams, atvainosimies

FotoLsm.lv 24.februārī Ukrainas kara gadadienā savā komiksu sadaļā publicēja autores Gundegas Evelones "Cūku komiksu" ar nosaukumu "Ukrainai ir jāuzvar". Šie komiksi ir zīmējumi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Komiksam ir sava "cūku" izcelsmes leģenda, kas atrodama pie katra jaunākā komiksa. Faktiski cūka komiksā var būt ikviens no mums. 
Lasīt visu...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

21

Vai birokrāts - mūsu kungs?

FotoDomājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās nozarēs, kas prasa lielus ieguldījumus. Ne velti nodokļus vispirms sāka maksāt tur, kur bija lieli apūdeņošanas darbi. Piemēram, izveidoja dambi, lai palu laikos neapplūstu lauksaimniecības zemes.
Lasīt visu...

21

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

FotoĻenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti
Lasīt visu...

21

Karš kibertelpā

FotoKrievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā.
Lasīt visu...

21

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

FotoPatiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un sabiedrības uzmanība saasinātāka.
Lasīt visu...

21

Ak, eglīte...

FotoPēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās cirtes vecumam šim mežam bija jāaug vēl vairāk nekā 20 gadus, un, kā liecina Valsts meža dienesta dati, arī galvenās cirtes caurmērs (t.i., koku resnums), kas ļautu mežu nocirst ātrāk, vēl nebija sasniegts. Tātad skaidrs, ka šeit veikta sanitārā cirte[1] vai rekonstruktīvā cirte[2]. Tātad mežs nocirsts tāpēc, ka atzīts par bojātu vai neproduktīvu.
Lasīt visu...

12

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

FotoKatrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti toleranto attieksmi pret resertifikācijas procedūru, kas mūsu "de iure" demokrātiskajā valstī gadiem ilgi nav saprotama ne loģiski, ne tiesiski, var secināt, ka liberālās demokrātijas (vai tomēr maskēta totalitārisma) idejas ir pārņēmušas pat mūsu tautas it kā kritiski domājošo daļu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...