Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

1945. gada pavasarī vācieši pacēla pret sauli savus kvēpos nomelnējušos degunus un saprata, ka kaut kas nogājis greizi. Pilsētu vairs nebija, tūkstošgadīgais Reihs bija pagalam, bet neapsētajos laukos suņi apgrauza neapbedītus līķus. Arī tautas iemīļotais epidemiologs Ādolfs bija beigts, bet viņa asistentus Nirnbergā sāka plānot vilkt pie karātavām. Un toreiz visas Eiropas tautas nosolījās, ka nekas tāds vairs nedrīkst notikt.

Bet nepagāja ne 70 gadu, kad jauni apsargi pie citām durvīm jau stāvēja ar “štangencirkuļiem” un apmērīja digitālos galvaskausus visiem apmeklētājiem, šķirojot to izcelsmi. Par geto tika pārvērstas veselas pilsētas, jo cilvēki nedrīkstēja pamest savas mājas.

Vīruss pēc brīža bija pārvērties parastās iesnās, bet spēlīte bija iepatikusies. Tagad bija iespējams dzeltenās zvaigznes nenēsātājiem atņemt iztiku un nolemt viņu ģimenes bada nāvei. Bija iespējams ne tikai nesātīgi zagt naudu, bet arī mainīt likumus un riekšavām zagt valsti. Satversme gulēja drupās, bet viltvārži tai rīkoja svētkus, kaut vajadzētu rīkot bēru dienu. Kad cilvēki sāka protestēt, tad tas, kuram valstī vajadzētu rūpēties par tiesu un taisnību, mēģināja šiem ļaudīm aizbāzt mutes.

Tagad ir 2022. gada pavasaris. No valsts neaizbraukušie ļaudis ir pacēluši savus degunus pret sauli un sāk saprast, ka kaut kas ir nogājis greizi. To sāk saprast pagaidām saskari ar zemi nezaudējušie jaunnacisti un stāstīt par ierobežojumu atcelšanu un savām rūpēm par tautu. Bet ļaudis skaidri zina, ka šo neaizmirsīs. Kaut vai tāpēc, ka neviens no jaunizceptajiem orvelistiem neko nav bildis par paša digitālā sertifikāta atcelšanu uz visiem laikiem. Neviens nav dievojies, ka slimības nevar būt segregācijas iemesls. Neviens nav teicis, ka tieši tauta var mainīt likumus, nevis saujiņa šaubīgu valsts nozadzēju.

Nekas nav aizmirsts.

Un nav arī piedots. Ar zem riteņiem pamesto sorosītu kluksti, kas padarīta par grēkāzi, manāmi nepietiks. Velnišķīgā sistēma ir palikusi neskarta un var tikt iedarbināta jebkurā brīdī. Jo tā ir pārbaudīta praksē. Terors strādā. Tātad tā mehānisms ir jāsadragā pilnīgi un galīgi, vēlams, kopā ar izpildītājiem. Tautas tribunāls šeit būs īsti vietā. Jo bez Nirnbergas 2 un vispārēja nosodījuma nacisti atdzīvosies vēl ātrāk.

21.gadsimta lielākais kolapss.

Būs gana daudz haosa, trūkuma, bada un, visticamāk, arī lokālu karu. Bet patiesības brīdis ir klāt. 21.gs cilvēks īsā brīdī ir atbrīvojies no visa liekā vienlaicīgi, nometis visus māņus, melus un maldus. Viņš stāv pilnīgi kails, savā jaunajā startā. Pie kājām valsts drupas, bezjēdzīgs sociāls konstrukts, kurš nacistu izraisītajā krīzē izrādījās bīstams instruments pret pašu cilvēku. Arī patēriņa sabiedrības drupas, jo vērtība izrādījās vienkārša pārtika un komunikācija, kas tika liegta ar neprātīgiem ierobežojumiem.

Šis jaunais cilvēks vairs netic nekādām “mākslīgām” balsīm savā galvā. Viņš noteikti samazinās savas vizītes pie ārsta, jo pilnīgi pamatoti netic arī ārstiem, nav grūti pāriet uz arhaikas perioda ēdienkarti, jo tad pie ārsta būs jāiet tikai salauztas rokas dēļ vai atrādīt grūtniecību. Šis jaunais cilvēks jau ir imūns pret TV un medijiem, gluži kā pamatoti netic “zinātnei” un tam, ka viņa valstī izvietotas, korporāciju apmaksātas privātstruktūras darbojas viņa interesēs un rūpējas par viņa veselību.

Gatavs darbam un pašaizsardzībai.

Un tātad mēs stāvam pozīcijā, kur mums nekā vairs nav (Rietumu banku kontrolēti rēķini un pensiju fondi neskaitās). Tā ir lieliska pozīcija, kur ir daudz izvēles brīvību. Tātad mēs varam pārtaisīt savu sabiedrību pēc sava ģīmja un līdzības, pēc savas izpratnes par taisnīgumu, mēs varam diskutēt atklāti, bez tabu tēmām un cenzūras. Jo nekas no vecā, kas dekādēm ir strādājis pret mums, vairs nav pieņemams. Viss ir vienkārši pārstājis strādāt.

Fonā, protams, vēl skraidīs miglainas halucinācijas kariņu un pavļutu izskatā, uzzīmēsies Satversmes teorētiķis, kas klusēja tad, kad par šo Satversmi ņirgājās tie, kas viņu bija iecēluši augstajā un nepelnītajā amatā. Bet viņu laiks ir beidzies, un viņi to paši jūt. Lūzuma punkts ir tuvu. Nāk tiesas diena, un tās uguns un dūmi ir redzami Otavā kūpošajās lielkravas mašīnās, uz kurām ar cerību skatās visa pasaule. Mesija ir atnācis motorizēta nomada izskatā, un šis vilnis noklāj visu pasauli kā cunami.

Neviens nav aizmirsts.

Ir skrīnšoti, balsojumi, saraksti un video. Kungi, jūsu laikmets ir beidzies. Tā nebija epidēmija. Tas bija nesankcionēts, pretlikumīgs mēģinājums nodibināt totalitāru kontroli, realizējot medicīnisku genocīdu, paralēli izlaupot mūsu kopējo budžetu prātam neaptveramos apmēros.

Tas bija valsts apvērsums, kura sekas vēl nav novērstas. Aizdomās turamo vidū ir visa koalīcija un daļa opozīcijas. To visu noskaidros izmeklēšana. Satversmē steidzami jāiestrādā būtiski grozījumi, kas saknē novērstu iespējas šaurai grupai sagrābt varu valstī. Partiju sistēma ir jālikvidē. Jo vairs nebūs tā, ka uzausīs saulīte, tuvosies vēlēšanas un viss sliktais aizmirsīsies. Ja Tavu varu kontrolē globālās korporācijas, tad Tu neesi pasargāts nekur, ne laukos, ne pilsētā.

Izvākt no valsts visas NVO, kas saņem finansējumu no ārzemēm.

Izvākt no valsts Sorosa tīkla organizācijas neatkarīgi no finansējuma.

Atcelt no valsts amatiem visus, kas sadarbojušies vai izglītojušies par Sorosa fondu naudu.

Izvākt no valsts PVO, VTO un PB ofisu.

Atcelt NĪN vienīgajam mājoklim, samazināt citus nodokļus.

Pārskatīt dalību ES.

Nacionalizēt visu enerģētikas sektoru, depolitizēt enerģētiku, diversificējot piegādes avotus.

Steidzīgi atjaunot pašpietiekamu lauksaimniecību, radīt sēklu fondu un veikt citus neatliekamus pasākumus, pat ja tas radītu konfliktu ar ES.

Nodrošināt objektīvu tiesu un publisku procesu nesenajā valsts apvērsuma mēģinājumā iesaistītajām personām.

Tieši Jūsu rokās ir izdarīt tā, lai tas nekad vairs neatkārtojas!

Novērtē šo rakstu:

462
74

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Publiski jautājumi kuluāros pieminētajai prezidenta amata kandidātei par NATO apsolījumiem

FotoGrieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss, arī Turcija ir NATO, līdz ar to arī Turcija rīkojas ar NATO svētību un nebūtu pārsteigts, ka arī ar atbalstu. Visai interesanti, kuras NATO valsts karodziņu Latvijā liks piekārt pie prievītēm šāda visai neizbēgama konflikta gadījumā?
Lasīt visu...

21

Porcelāna skandāli un Nacionālā apvienība

FotoTrīs lietas kultūras skapītī stāv - porcelāns, skandāli un Nacionālā apvienība (NA)… Tādi ir mani iespaidi par pēdējo laiku spilgtākajiem notikumiem kultūras nozarē, kuras politisko vadību NA īsteno jau kādus 12 gadus.
Lasīt visu...

21

Jaunā politiķa solījums

Foto1. Es atzīstu daudzskaitļa pirmo personu mēs, kurā ietilpst visi Latvijas kā suverēnas valsts idejai lojāli Latvijas iedzīvotāji. Es atzīstu visu citu nāciju mēs.
Lasīt visu...

21

Tiesības būt stulbam

FotoRit otrais gads kopš Krievijas uzsāktā trīsdienu zibenskara Ukrainā. Pa šo laiku Ukrainas armija papūlējusies demilitarizēt Krievijas bruņotos spēkus par vairāk nekā 20 tūkstošiem militārās tehnikas vienību un vismaz 155 tūkstošiem kritušo iebrucēju. Šie zaudējumi jau ir desmit reizes lielāki nekā PSRS desmit gadu garajā Afganistānas karā.
Lasīt visu...

21

Sargsuņi rej, karavāna mīcās tālāk

FotoNesen medijiem tika ziņots, ka Finanšu izlūkošanas dienests pērn ir saņēmis ziņojumus par vairākiem tūkstošiem aizdomīgu darījumu.
Lasīt visu...

21

Kluso apvērsumu mehānisms

FotoLikumus Latvijā līdzīgi kā citur teorētiski ražo Saeima - mūsu gadījumā 100 deputāti, lai gan faktiski tos nosaka koalīcijas komanda, kuru vieno koalīcijas līgums – deputātu vairākums kas par likumu solidāru apstiprināšanu iepriekš vienojies. Tomēr kas notiktu, ja opozīcija (mazākums) arī vienotos, ka nepieņemamu likumu balsojuma gadījumā viņi vienkārši pamestu zāli un dotos mājās?
Lasīt visu...

21

Vai viņi uzbruks arī Rainim un Čakam? Karš pret kultūru Rīgā

FotoTik daudzi atviegloti uzelpoja, uzzinot, ka pašreizējam Rīgas mēram, stabiņu apmātajam Staķim uz brīdi esot pārgājusi maniakālā kāre uzbrukt pieminekļiem. Uzbrukt mūsu vēsturei un kultūrai. Pār viņu uz brīdi nolaidusies atklāsme, ka Rīgā esot daudz nopietnākas problēmas nekā pieminekļu jaukšana. Protams, ka ir ļoti nopietnas problēmas! Bet patiesībā sašutums sabiedrībā par draudiem pieminekļiem bija tik liels, ka Rīgas mērs kļuva piekāpīgāks.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Andrejs Upīts bija jauks un labs okupācijas varas kolaborants

Publiskās atmiņas centra rosinātais un Rīgas Pieminekļu padomes atbalstītais priekšlikums demontēt vairāku literātu (tostarp – latviešu rakstnieka...

Foto

Kad beigsies karš Ukrainā?

Pamēģināsim uz šo jautājumu atbildēt godīgi un argumentēti, izmantojot arī tādu informāciju, kāda nekad nenonāk latvju žurnālistu rokās un galvās. Un paturēsim...

Foto

Es esmu tikls un šķīsts, ticiet man!

Žurnālistikā vissvarīgākā vērtība ir redakcionālā neatkarība. Nekas to nedrīkst apšaubīt. Vienlaikus cilvēkam ir viņa individuālā brīvība un sirdsapziņā pamatotas...

Foto

Nacionālās apvienības viltus patrioti: Ogres mēra Egila Helmaņa gadījums

Lai turpinātu diskusiju par Ogrē nenotikušo bēdīgi slavenā “Latvijas pilsoņa/latvieša” Pētera Avena porcelāna “podu” un “podiņu” izstādi,...

Foto

Gruzijas mācībstundas

Tbilisi atkal dūmos un asaru gāzes mākoņos, ielas tradicionāli pilnas ar karstasinīgo tautu, kurai labs jebkurš iemesls, lai lieku reizi izvicinātu rokas. Kas gadījies...

Foto

Kam traucē Upīša piemineklis?

Pieminekļiem ir kāda nelāga īpašība – tie ir pļāpīgi. Visi kā viens būdami radīti ar mērķi vēstīt nākamajām paaudzēm par dižiem cilvēkiem,...

Foto

Vērtību arguments (jebkura) pieminekļa aizstāvībai

Šajā rakstā apskatīsim vienu cienījamu argumentu par labu pieminekļa (jebkura) aizstāvībai. Proti, iespēju, ka piemineklis cilvēkam ir dārgs. Tas, ka cilvēks...

Foto

Vai Aizsardzības ministrijas nenogremdējamais Jānis tiešām nenogrims?

Šodien notika Latvijas jaunlaiku vēsturē lielākais brīnums. Pati bezgrēcīgākā un tautas mīlētākā - Aizsardzības ministrija atzina, ka tiešām būs...

Foto

Par nelikumībām un reputācijas graušanu Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolā „Rīdzene”

Atkārtoti lūdzam nepieļaut kārtējo Rīgas nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu sporta skolā Rīdzene....

Foto

Kāpēc kolektīvais Soross zaudē Ukrainā?

Dzirdu bāleliņu - patriotu gaudas, tāpēc lietošu maksimāli precīzus apzīmējumus, distancējoties no plašplūsmas ziņu avotu paredzamās indoktrinācijas un nu jau pavisam...

Foto

Aizsardzības ministrei Mūrniecei būtu nevis jāizsaka tukši paziņojumi, bet jāpublisko visa ar pārtikas iepirkumu saistītā dokumentācija

Vēlos publiski paust savu viedokli par Valsts aizsardzības loģistikas un...

Foto

Par LIZDA falšumu

Skolotāji ATKAL draud ar Vislatvijas streiku, ja mēneša laikā netiks izpildītas "viņu" prasības. Tas, ka valdības vadītāji ar Krišjāni Kariņu un LIZDA vadītāju...

Foto

Iespējamā kļūda VID EDS saistībā ar gada ienākumu deklarāciju

Informēju, ka, aizpildot gada ienākumu deklarācijas D3 sadaļu, parādās šāda absurda formula, rēķinot apliekamus ienākumus no citiem...

Foto

Veselības budžets: daudz aizņemsimies, daudz tērēsim un cerēsim, ka veselības joma zels un plauks, bet mums nav nojēgas, kā šo veselības jomas uzplaukumu sasniegt

Savu iepriekšējo...

Foto

Vai Latvijas vēsturiskajām zemēm jāatgriežas Dzimtenes ostās?

Mēs nokavējām 30 gadus no brīža,kad sajuka Teherānas-Jaltas-Potsdamas pēckara ģeopolitiskā arhitektūra. Varbūt mēs nesapratām, kāpēc San Francisko antihitleriskā koalīcija...

Foto

Meli nekad nevar pārmākt patiesību. Arī šoreiz viss nostāsies savās vietās

Jo vairāk pretinieku, jo vairāk goda! Nekad neesmu vairījies no atklātas diskusijas un politiskas cīņas....

Foto

Populisms un sabiedrība

Vārdam “populisms” skaidrojošā vārdnīca sniedz sekojošu skaidrojumu - izdabāšana plašām aprindām, cenšanās par katru cenu, pat ar nepiepildāmiem solījumiem un meliem iekarot tautas...

Foto

Jā, mēs gatavojamies paslepus, necaurspīdīgi iztērēt 100 miljonus eiro par apšaubāmu vēja parka projektu, un ko jūs, kaitnieki, mums padarīsiet?

AS “Latvenergo” paziņojums par ražošanas jaudu...

Foto

Izglītības un zinātnes ministrijai: pieteikums darbam Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam

Ar šo vēlos pieteikties darbam Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam. Mans vārds ir...

Foto

Vēlēšanās zaudējušie paristi un bordānisti vēlas jums atriebties, ogrēnieši

Godātie ogrēnieši un pilsētas viesi! Vērsīšu Jūsu uzmanību uz to, ka plānoto masku šovu* Jūsu pilsētā organizē...

Foto

Galvenais atbildīgais pasūtījuma lietā pret Lapsu un Liepnieku “atrast jebko” ir ģenerālprokurors Stukāns

Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis nav oriģināls, tā ir viņa būtība izvairīties no atbildības,...