Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Švēde, u.c. Interešu konflikts Medību saimniec.attīst.fonda Konsult. padomes protokols 2013

11.07.2018. 11:42

»

interešu konflikts ir, Švēde un Zvejnieks, kā jau mednieki, melo

Ģenerālprokuratūra 26. aprīlī saņēmusi iesniegumu par Zemkopības ministrijas (ZM) Medību saimniecības attīstības fonda padomes, ko vada zemkopības ministrs Jānis Dūklavs (ZZS), darbību. Ģenerālprokuratūrā Pietiek apstiprināja, ka Personu un valsts tiesību aizsardzības departamenta prokurors minēto iesniegumu...


E.Zakovics: mēs tomēr dodam rekomendācijas un tas uzliek ja ne juridisku, tad vismaz ētisku atbildību. Gandrīz visi pie galda sēdošie ir vairāk vai mazāk savstarpēji saistīti – vai ar sadarbības memorandumiem, vai līgumiskām attiecībām, vai kā citādi. AS „Latvijas Valsts meži” situācija ir neapskaužama – notiek faktiska sadarbība ar visiem.

E.Švēde: negribu piekrist pilnībā, jo mēs neesam amatpersonas, bet esam ekspertu statusā.

E.Zakovics: mēs esam sanākuši uz rīkojuma pamata.

E.Švēde: fonda Padome var nerespektēt Konsultatīvās padomes lēmumus.

A.Zvejnieks: tādā veidā mēs varam nonākt pie secinājuma, ka neviens mednieks nevar vērtēt nevienu iesniegto projektu.

J.Bārs: ir saprotams, ka meža nozare ir ārkārtīgi šaura un medību joma vēl šaurāka. Skatoties caur iespējamā interešu konflikta prizmu, varam nonāk pie absurdas situācijas, kad vai nu nebūs kvalificētu projektu veicēju vai arī nebūs, kam tos atbilstošā līmenī izvērtēt. Katrs Konsultatīvās padomes loceklis pats pieņem šo lēmumu un par to atbild vienpersonīgi.

projekta tāmes 4.8punkts „Fizisko personu datu aizsardzības prasību konsultācijas raidījumam”

.. pārāk lielu daļu no projekta izmaksām sastāda atalgojums.

V.Jaunzems: iespējams nekvalitatīvs darbs, jo projekta rezultātu prezentēšanas seminārā pagājušā gada decembrī Meža fakultātē, kurā piedalījās daudzi LVM (AS „Latvijas Valsts meži”) pārstāvji, projekta rezultāti tika nopietni kritizēti.

A.Zvejnieks: bažas rada fakts, ka projekta rezultātos parādās ārkārtīgi mazs pārnadžu postījumu procents - postījumu faktiski nav, kā arī tas, ka lielu daļu no projekta izmaksām sastāda atalgojums.

E.Zakovics: pievienojos V.Jaunzema viedoklim, jo dati no prakses liecina par būtiskām atšķirībām. Izmaksu apjomi postījumu novēršanas preventīvajiem pasākumiem praksē nemitīgi pieaug.

11. Projekts „Lielo plēsēju populāciju stāvokļa izmaiņas medību ietekmē”

A.Zvejnieks: ir pretenzijas pret atalgojuma izmaksu īpatsvaru.

E.Švēde: ir gadījies dzirdēt, ka projekta veicējiem nav nopietnas intereses par nomedīta lielā plēsēja pieņemšanu izpētei.

A.Ornicāns: tā gluži nav, bieži vien mednieki nevēlas sadarboties.

E.Švēde: ļoti vajadzīgs projekts, citādi būs neizbēgamas problēmas ar lielo plēsēju medīšanu Latvijā. Finansējumu būtu lietderīgi samazināt līdz pagājušā gada līmenim.

Projekts atzīts par pārejošu.

Konsultatīvās padomes locekļi veic projekta novērtēšanu atbilstoši apstiprinātajiem vērtēšanas kritērijiem un nosauc savus individuālos vērtējumus ballēs.

T.Gaitnieks un A.Ornicāns atturas.

MSAF sekretariāta pienākumu izpildītājs J.Bārs fiksē nosauktos vērtējumus.

T.Gaitnieks: svarīgākais – lai nebūtu pārmetumu par līdzekļu izlietojuma caurspīdīgumu. !!!

Atbildēt

mmmm

11.07.2018. 08:03

zaļzemnieki dala nenomedītās lāčādas

Atbildēt

bļin

11.07.2018. 00:11

»

bļinam

Visi zina, ka mednieki ir nenormālākie sliņķi, paši neko nejēdz un pat savu ideologu apcerējumus nelasa. Sakars mums ir pavisam tiešs gan ar Igauniju, gan ar Lietuvu...


es esmu lasījis to rakstu un tikai tu ar savām slimajam smadzenēm varēja izlasīt kaut ko par lāču šaušanu. Slimais paranoiķis, visur šaušana un medības rēgojas. Aizej pie ārsta.

Atbildēt

!

10.07.2018. 23:10

tie urkas jau tik tālu atšaudījuši savas smadzenes, ka domā, ka lāči ir viņu īpašums

Atbildēt

nepārsteidz

10.07.2018. 22:26

»

ha

ja vajadzēs, tad šaus arī lāčus, tev neviens neprasīs


killera domāšana - killera valoda

Atbildēt

bļinam

10.07.2018. 22:16

»

bļin

nu, es ari redzēju lācēnus, kas tad ir? Ko tu te šķidri laid, kur kāds ir runājis, ka Latvijā jāšauj lāči? Konkrēti, atsauci uz informācijas avotu iedod! Kāds mums sakars ar Igauniju? Tavi pusdebilie suņa murgi tikai pierāda to, ka dabas aizstāvji muld acīs skatīdamies


Visi zina, ka mednieki ir nenormālākie sliņķi, paši neko nejēdz un pat savu ideologu apcerējumus nelasa. Sakars mums ir pavisam tiešs gan ar Igauniju, gan ar Lietuvu.
Lasi to ažiotāžas rakstu ap lāceni ar lācēniem LA portālā un mēģini saprast, ko zinātnieks saka
"Kā skaidro zinātnieks, lāču kā visu lielo plēsēju sugu populācijas ir jāvērtē Baltijā kopumā, jo tie apdzīvo ļoti plašas teritorijas."..

Atbildēt

ha

10.07.2018. 21:44

»

bļinam

nemurgo tik pats...


ja vajadzēs, tad šaus arī lāčus, tev neviens neprasīs

Atbildēt

bļin

10.07.2018. 21:32

»

bļinam

vai tad tu jau ziloni redzēji? Palasies, kādu sensacionālu ziņu palaiduši plintnieki, ka kaut kur nezināmā vietā, informācija gan atšķiras, mežā redzēta lācene ar lācēniem. Kāds ārprāts! Kādas šausmas! Ko nu darīt?! Jāriktējas uz jakti...


nu, es ari redzēju lācēnus, kas tad ir? Ko tu te šķidri laid, kur kāds ir runājis, ka Latvijā jāšauj lāči? Konkrēti, atsauci uz informācijas avotu iedod! Kāds mums sakars ar Igauniju? Tavi pusdebilie suņa murgi tikai pierāda to, ka dabas aizstāvji muld acīs skatīdamies.

Atbildēt

bļinam

10.07.2018. 21:21

»

bļin

zaļo murgošana. Lāčus neviens Latvijā nešauj. Bet nu ja muldēt, tad muldēt. Pasaki vēl, ka Latvijā arī ziloņus izšauj, gan jau kāds uzķersies un sāks dziedāt līdz


nemurgo tik pats!
esi piemirsis, ka Dombrovska ir iecelta par visas Baltijas mednieku māti sargātāju pie augstā Briseles krēsla? Un Igaunijā lāčus šauj. Pamācīt Briseli kā vispareizāk rīkoties ar lāčiem un cīnīties par letiņu tiesībām šaut lāčus, jo tie varētu būt vairāk nekā aizbildnei labpatīk, tā taču svēta lieta!

Atbildēt

bļinam

10.07.2018. 21:05

»

bļin

zaļo murgošana. Lāčus neviens Latvijā nešauj. Bet nu ja muldēt, tad muldēt. Pasaki vēl, ka Latvijā arī ziloņus izšauj, gan jau kāds uzķersies un sāks dziedāt līdz


vai tad tu jau ziloni redzēji? Palasies, kādu sensacionālu ziņu palaiduši plintnieki, ka kaut kur nezināmā vietā, informācija gan atšķiras, mežā redzēta lācene ar lācēniem. Kāds ārprāts! Kādas šausmas! Ko nu darīt?! Jāriktējas uz jakti!
To taču nevar pieļaut, ka Latvijā ienāk lāči! Izēdīs plintniekiem visas medus mucas, uzdzīve mežā beigta!

Atbildēt

bļin

10.07.2018. 19:34

»

bļinčikam

cep teiksmas par Nāvi un Jupi kā Liopas bļāvējkantoris?:) vai braukā pīles, fazānus šaudīdami pa pasauli aiz nekā darīt? jeb uz Briseli mācīt Eiropai kā vilkus, lūšus, lāčus izšaut


zaļo murgošana. Lāčus neviens Latvijā nešauj. Bet nu ja muldēt, tad muldēt. Pasaki vēl, ka Latvijā arī ziloņus izšauj, gan jau kāds uzķersies un sāks dziedāt līdz.

Atbildēt

ak, nē

10.07.2018. 18:07

viņi grib mācīt Lato redakcijai kā pareizi rakstīt:))) kā izšāvējus cienīt:)))

Atbildēt

bļinčikam

10.07.2018. 17:59

cep teiksmas par Nāvi un Jupi kā Liopas bļāvējkantoris?:) vai braukā pīles, fazānus šaudīdami pa pasauli aiz nekā darīt? jeb uz Briseli mācīt Eiropai kā vilkus, lūšus, lāčus izšaut?

Atbildēt

bļin

10.07.2018. 17:29

»

nevari samierināties ka

tautas kabata nodokļu maksātāju kabata


tu vispār lasi, ko es rakstīju? Es rakstīju, ka parasti tie lielie bļāvēji, ka ir nodokļu maksātāji, nodokļus nemaksā. Jo nestrādā.

Atbildēt

...

10.07.2018. 17:27

»

jā,

ekselenta replika


pats uzrakstīji stulbību un pats par to priecājies?

Atbildēt

nevari samierināties ka

10.07.2018. 17:21

»

hi hi

nē, tur ir teikts, citēju: " Un tas tiek darīts par visu mūsu nodokļu maksātāju naudu


tautas kabata nodokļu maksātāju kabata?

Atbildēt

nāk prātā

10.07.2018. 17:01

nenormāli precīzs jautājums, kā to nosauca kāds žurnālists:
CNN žurnālists Ričards Kvests mūsu KNAB šefam jautāja – Kā mēs varam būt pārliecināti, ka jūsu banku sistēma ir tīra?
Jēkabs Straume – tā nav mana darīšana..

Atbildēt

Uz priekšu laucinieki !

10.07.2018. 15:49

Iedeva šautenes un patronas lauku aborigēniem.
Aborigēni iesaistīja medībās sievas un meitas.
Sievietes šauj zvēru mazuļus un visas rāpojošas radības.
Lauku aborigēnu tēviņi, šauj visu kas kustas, jo pārsvarā pastāvīgi atrodas alkohola reibumā.

Atbildēt

ho, ho

10.07.2018. 15:33

»

hi hi

ja kāds sāk pieminēt nodokļu maksātāju naudu, tad parasti pats nodokļus nemaksā


Lasi uzmanīgāk. Tur teikts no Latvijas valsts mežu naudas. Valsts uzņēmuma naudas, kuram peļņa jāliek valsts kasē, nevis pārvaldnieku Švēdes, Muižnieka, Strīpnieka.. kabatās.
Latvijas valsts meži ir tautas kabata.

Atbildēt

mednieks

10.07.2018. 14:55

»

kas ir,

vai tad tev garlaicīgi Latvijas avīzē? tur mierīgi vari vārīt savu sulu un rakstīt komentārus saviem biedriem un brāļiem no rīta līdz vakaram, neviens tavu viedokli tur nebloķēs


agresīvajiem zālēdājiem nepatīk atšķirīgi viedokļi? Neko darīt, jāpacieš. Nenotiks pēc jūsu prāta.Medības bija ir un būs.

Atbildēt

no mūsu kabatām

10.07.2018. 14:20

Māra Liopas vadītā Mežu sertifikācijas padome metodiski, mērķtiecīgi un sistemātiski publicē esošās meža un dabas resursu izlaupīšanas politikas kritizējošu dabas aizsardzības organizāciju, to vadītāju un atsevišķu dabas draugu nomelnojošus, aizskarošus, ciniskus un apmelojošus rakstus. Tas notiek regulāri. Un tas tiek darīts par visu mūsu nodokļu maksātāju naudu! Latvijas mednieku asociācija šos ciniski nomelnojošos, melu un sabiedrību dezinformējošos rakstus cītīgi pārpublicē savā mājas lapā. Šāda sabiedrības zombēšanas sistēma nozarē tiek darbināta jau sen no Latvijas valsts mežiem izsūknētās naudas, kuras akcionārs ir valsts.

Atbildēt

kas ir,

10.07.2018. 13:51

»

mednieks

Kas ir, Pietiekcom, nepatīk mednieku viedokli aizstāvoši komentāri, ka jābloķē? Varat jau bloķēt, tikai būs garlaicīgi, cik ilgi tad vārīsieties savā sulā


vai tad tev garlaicīgi Latvijas avīzē? tur mierīgi vari vārīt savu sulu un rakstīt komentārus saviem biedriem un brāļiem no rīta līdz vakaram, neviens tavu viedokli tur nebloķēs

Atbildēt

LVM metas apmaksāt „pareizo viedokli”

10.07.2018. 13:37

Pēdējos divus gadus meža īpašniekus pārstāvošajām biedrībām, kā arī vairākiem plašsaziņas līdzekļiem kopumā ziedoti gandrīz 700 tūkstoši eiro, un tas ir daudz vairāk nekā iepriekš, ziņo Latvijas Televīzijas raidījums “De facto”.

„Izpētot to, kā fonds sadalījis līdzekļus, redzams, ka puse tikusi mežzinātnes institūtam “Silava”, bet gandrīz viss pārējais, vairāk nekā 300 tūkstoši – dažādiem masu medijiem un meža īpašnieku biedrībām. To skaitā saistītām ar pašu ziedotāju “Latvijas Valsts meži”.

Tieši uz medijiem šoreiz aizplūdīs arī būtiska “Latvijas Valsts mežu” ziedotās naudas daļa – 168 tūkstoši eiro. Starp saņēmējiem – “Neatkarīgā Rīta Avīze”, “Latvijas Avīze”, “Radio SWH”, “Vides Fakti”, “Dienas Mediji”, “Dienas Žurnāli” un citi.”

..“Sabiedrībai jābūt ieinteresētai saņemt objektīvu un patiesu informāciju,” saka “Latvijas Mežu sertifikācijas padomes” padomes priekšsēdētājs Māris Liopa. Divas biedrības, kuru vadībā viņš ir - Latvijas Meža īpašnieku un apsaimniekotāju konfederācija un Latvijas Mežu sertifikācijas padome - no valsts uzņēmuma (Latvijas valsts meži) ziedotā saņēma kopumā 62 tūkstošus eiro.” (!!!)
https://www.lsm.lv/raksts/zinas/ekonomika/latvijas-valsts-mezi-atvel-naudu-pareiza-viedokla-pausanai-par-mezu-apsaimniekosanu-latvija.a282322/

Jāņem vērā, ka abas mednieku organizācijas LATMA un LMS ir Liopas vadītās biedrības „Latvijas Mežu sertifikācijas padomes” beidri.

Latvijas Avīzes žurnāls "Medības", ko vada vilcēnu šāvēja Dombrovska, veido "pareizo viedokli" tieši no šī paša LVM finansējuma.

Atbildēt

mednieks

10.07.2018. 13:15

Kas ir, Pietiekcom, nepatīk mednieku viedokli aizstāvoši komentāri, ka jābloķē? Varat jau bloķēt, tikai būs garlaicīgi, cik ilgi tad vārīsieties savā sulā :)))

Atbildēt

smaids

10.07.2018. 12:58

Palasot komentus skaidrs, ka nepilnvērtīga pārtika zālēdājos izraisa nevaldāmu agresivitāti, rupjību un vienīgā pareiza viedokļa uzspiešanu .... Bet nevajag viņus kustināt, lai viņi te viens otram raksta un smilkst- lietas būtība tāpat nemainīsies.. Ne spalvas!

Atbildēt

nupat nokritu no krēsla no smiekliem un vairs augšā netieku:))))

10.07.2018. 12:57

ko regulē likumi un noteikumi un kas tiek stingri kontrolēts no amatpersonu puses :)))))))))))))

Atbildēt

kādreiz čoms viņu kantorī strādāja

10.07.2018. 12:54

»

tā tas ir

Švēde un Zvejnieks nu nekādi nevar izbēgt no interešu konflikta. Pārkāpums ir, pavisam reāls...


Švēde, Zakovics,.jā,
bet pa Bāru
kā viens mans paziņa arī mednieks, saka
draugs var kļūt arī par sesku:)

Atbildēt

mednieks

10.07.2018. 12:49

Vispār ar kādām tiesībām kāds man var pārmest, ja es nodarbojos ar Latvijā un pasaulē populāru vaļasprieku, ko regulē likumi un noteikumi un kas tiek stingri kontrolēts no amatpersonu puses? Jā, šis vaļasprieks ir saistīts ar dzīvnieku nogalināšanu, bet pārtikas rūpniecībā katru dienu tiek nogalināti tūkstošiem lopu un neviens par to neuztraucas. Un tie paši medību pretinieki ēd desas, ka šņakst un nemaz nepārdzīvo. Aizejiet vienreiz uz lopkautuvi ekskursijā un paskatieties, kā tur strādā un tad aizejiet uz medībām un salīdziniet, kāds gaļas iegūšanas veids ir humānāks. Ar kādām tiesībām jūs man varat pārmest, ja jums pašiem pilns ledusskapis ar veikalā pirktu gaļu? Jūs esat labāki par mani, tāpēc, ka jūs neesat pielikuši roku pie dzīvnieku nogalināšanas? Divkoši.

Atbildēt

Švēde tup Latvijas valsts mežu padomē

10.07.2018. 12:42

Vienlaikus Zaļo un zemnieku savienībai (ZZS), kuras ministru Mārtiņa Rozes un tagad Jāņa Dūklava laikā ZM fonds bijis tik dāsns pret Mednieku asociāciju, tās valdes loceklis Elmārs Švēde pēdējo septiņu gadu laikā ziedojis 24 300 latus, bet ZZS lielākajai dalībniecei Latvijas Zemnieku savienībai kopš 2002. gada – 30 230 latus, rāda Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) datubāze. Švēde Pietiek noliedz, ka šeit būtu runa par „pateicības” ziedojumiem – viņš zaļajiem zemniekiem varot atļauties ziedot no personiskajiem līdzekļiem, kas iegūti saimnieciskajā darbībā (Švēdem pieder lielas mežu platības un viņš veicis prāvus ieguldījumus akcijās). 2010. gadā Švēde 17 300 latus nopelnījis par darbu VAS Latvijas Gaisa satiksme valdē, bet šo amatu viņš pērnā gada maijā ieguva vēl pirms Ulda Auguļa (ZZS) stāšanās satiksmes ministra amatā, iepriekšējā ministra Kaspara Gerharda (VL-TB/LNNK) laikā.
pietiek.com.8.05.2011

Atbildēt

āmur

10.07.2018. 12:37

»

veseris

Normālam vecim ir simts un viena iespēja izpausties kā ĪSTAM vīrietim, arī nešaujot dzīvniekus. Medniekiem ir kompleksi- pāri darīts skolā, armijā, darbā un tagad to kompensē ar vājāko un neaizsargāto izšaušanu, atcerieties, tas jūs tagad par vareniem varoņiem nepadara...


tad ej un strādā par ugunsdzēsēju, nevis sēdi komentāros un gudri dirs. Medības Latvijā nav aizliegtas un mednieki regulāri iziet psihiatra pārbaudes, bet tā saucamos "īstos večus" neviens nepārbauda, puse no viņiem ir slimi un ar tieksmi uz vardarbību, ko arī var redzēt pēc agresīvajiem komentāriem. Un tādi "īstie veči " sēž komentāros un draud un viņiem liekas, ka ir baigi vareni. :)))

Atbildēt

tā tas ir

10.07.2018. 12:33

»

interešu konflikts ir, Švēde un Zvejnieks, kā jau mednieki, melo

Ģenerālprokuratūra 26. aprīlī saņēmusi iesniegumu par Zemkopības ministrijas (ZM) Medību saimniecības attīstības fonda padomes, ko vada zemkopības ministrs Jānis Dūklavs (ZZS), darbību. Ģenerālprokuratūrā Pietiek apstiprināja, ka Personu un valsts tiesību aizsardzības departamenta prokurors minēto iesniegumu...


Švēde un Zvejnieks nu nekādi nevar izbēgt no interešu konflikta. Pārkāpums ir, pavisam reāls.
Lai tauta paskatās tajos pašos Medību saimniecības attīstības fonda padomes protokolos. Lai žurnālisti papēta, palasa un pārliecinās!! Tur Švēde, Zvejnieks, Zakovics no LVM lemj un balso, ka tik rūc, un Bārs kā rakstvedis un arī pīkst. Nekāda tur formāla norobežošanās nenotiek! 5 veči izlemj un sadala.

Atbildēt

piekrītu par 100%

10.07.2018. 12:12

»

veseris

Normālam vecim ir simts un viena iespēja izpausties kā ĪSTAM vīrietim, arī nešaujot dzīvniekus. Medniekiem ir kompleksi- pāri darīts skolā, armijā, darbā un tagad to kompensē ar vājāko un neaizsargāto izšaušanu, atcerieties, tas jūs tagad par vareniem varoņiem nepadara...


Mirstošas radības tēls ietekmē psihi visvairāk, tas ir pierādīts un uz to ir atsauces zinātniskajā literatūrā.
Tāpēc droši var apgalvot, ka Polija izdarīja ļoti pareizas nepieciešamas izmaiņas savā Medību likumā, aizliedzot pieaugušajiem ņemt līdzi bērnus medībās.
Polijā ir paredzēts CIETUMSODS līdz pat 2 gadiem par bērnu ņemšanu līdzi medībās. Mums pienākas ņemt piemēru no Polijas, ja mums rūp mūsu jaunā paaudze.

Atbildēt

veseris

10.07.2018. 11:37

Normālam vecim ir simts un viena iespēja izpausties kā ĪSTAM vīrietim, arī nešaujot dzīvniekus. Medniekiem ir kompleksi- pāri darīts skolā, armijā, darbā un tagad to kompensē ar vājāko un neaizsargāto izšaušanu, atcerieties, tas jūs tagad par vareniem varoņiem nepadara.
Īsti vīrieša rīcība ir kad, piemēram, ugunsdzēsēji, kuri vairākas stundas glābj ledū ielūzušu alni, nevis Jūs cūkas, kuri pēc tam viņu nobliežat. Tā kā beidzat ( mednieki) sevi propagandēt kā varoņus, un ĪSTOS večus- jūs tādi absolūti neesat, patiesībā nožēlojami, garīgi slimi indivīdi. Par sievietēm medniecēm vispār neizteikšos...

Atbildēt

tu

10.07.2018. 11:13

»

tutim

vai tad tu nesaprati, ka par tevi smejas


nesaprati,ka man pie vienas vietas tavas emocijas? Tu vari kaut aptaisīties komentāros.

Atbildēt

interešu konflikts ir, Švēde un Zvejnieks, kā jau mednieki, melo

10.07.2018. 11:11

Ģenerālprokuratūra 26. aprīlī saņēmusi iesniegumu par Zemkopības ministrijas (ZM) Medību saimniecības attīstības fonda padomes, ko vada zemkopības ministrs Jānis Dūklavs (ZZS), darbību. Ģenerālprokuratūrā Pietiek apstiprināja, ka Personu un valsts tiesību aizsardzības departamenta prokurors minēto iesniegumu nosūtījis izskatīšanai Valsts policijai. Konkrēti iesnieguma motīvi netiek atklāti, tomēr, pētot fonda finansiāli atbalstīto projektu sarakstu, redzams, ka vairāku gadu garumā desmitus tūkstošus latu saņēmuši projekti, kurus iesniegusi Latvijas Mednieku asociācija. Tās vadība – Elmārs Švēde un Ainārs Zvejnieks vienlaikus darbojas fonda konsultatīvajā padomē, kas vērtē atbalstāmos projektus. Formāli viņi sevi no interešu konflikta norobežojuši, jo nepiedaloties Mednieku asociācijas projektu vērtēšanā. Švēde turklāt ir sens un dāsns zaļo zemnieku finansētājs – pēdējo deviņu gadu laikā viņš tiem ziedojis kopumā 54 530 latu. (pietiek.com, 8.05.2011)

Atbildēt

tā ir sistēma

10.07.2018. 11:02

»

Rāts

Dabas parkos rudeņos ierodas mednieki no Spānijas un citām zemēm lai šeit varēyu rīkot orğijas. Šauj visu kas kustas un to atbalsta Ints Mednis. Vietējais mednieku kolektīvs nav noslēdzis līgumus ar zemes īpašniekiem bet pasaules dabas fonda briesmonis pelna uz bisnesu dabas parkā rīkojot medības. Likumi...


tādi fakti ir zināmi un tā jau ir tā slēptā pagrīdes sistēma, kas netraucēti izlaupa dabas resursus. No medībām kā saimnieciskas darbības un meža gaļas tirdzniecības peļņu gūst viena īpaša, ekskluzīva grupa valstī. Šī peļņa nekur netiek uzrādīta un rūpals netiek valstī kontrolēts. Rūpala apmēri, kā saka zinātāji, ir industriāli. Grupas labā ir piekārtoti arī meža nozares likumi.

Atbildēt

?

10.07.2018. 10:58

»

Barvika vadītās mednieku organizācijas "putni"

Biedrības „Latvijas Mednieku asociācija” valdes sastāvs...


Un? Šie fakti ir brīvi pieejami, tur nav nekā slēpjama. Un medības mūsu valstī (kā daudzās citas, starp citu) ir legāls vaļasprieks. Par ko cepiens? Tad jau ķerieties klāt gaļas lopkopībai arī, tie zemnieki tak audzē lopus un kauj un par to saņem naudu! Un makšķernieki, tie vispār ir sadisti, dzīvas zivtiņas un sliekas sprauž uz āķa!Kur vilkins skatās? Kā tā var?

Atbildēt

tu

10.07.2018. 10:51

»

bravo!

tu lieliski nodemonstrēji lielākajai sabiedrības daļa, kas patiesībā ir tavi mednieki, ar ko viņi lepojas un ko stumda


lieliski nodemonstrēji, ka zālēdāji ir stulbi, jo pat neproti izlasīt uzrakstīto. Stumda tādi kā tu, dīvānā pirdēji.

Atbildēt

Rāts

10.07.2018. 09:36

Dabas parkos rudeņos ierodas mednieki no Spānijas un citām zemēm lai šeit varēyu rīkot orğijas. Šauj visu kas kustas un to atbalsta Ints Mednis. Vietējais mednieku kolektīvs nav noslēdzis līgumus ar zemes īpašniekiem bet pasaules dabas fonda briesmonis pelna uz bisnesu dabas parkā rīkojot medības. Likumi tiek apieti vai ignorēti.

Atbildēt

Barvika vadītās mednieku organizācijas "putni"

10.07.2018. 09:31

Biedrības „Latvijas Mednieku asociācija” valdes sastāvs:

Haralds Barviks, valdes priekšsēdētājs, Mežizstrādes uzņēmuma SIA „GRK” bij.direktors

Edvīns Zakovics, "Latvijas valsts meži" valdes loceklis

Egīls Ozols, "Latvijas valsts meži" "Rekreācija un medības" direktors

Aldis Felts, Dundagas novada domes priekšsēdētājs, bijušais „Latvijas valsts meži” Ziemeļkurzemes reģiona mežkopības vadītājs

Varis Sīpols, Mežizstrādes uzņēmuma SIA “Billerudkorsnas Latvija” rīkotājdirektors

Zigmārs Zaķis, „Latvijas valsts meži” plānotājs, biedrības „MMK Lazdas” valdes priekšsēdētājs, valdes locekļa amatu, Ozolnieku
novada Medību koordinācijas komisijas loceklis, Ķekavas novada Medību koordinācijas komisijas loceklis

Jānis Ķibermanis – Burtnieku novada pašvaldības izpilddirektora vietnieks, Mednieku makšķernieku kluba „Rencēni” šautuves un kompleksa administrators

Viktors Friliņš, Biedrības “Daugavpils mednieku un makšķernieku saimniecība” valdes priekšsēdētājs, Daugavpils MM saimniecības šautuves apsaimniekotājs, partijas „Tautas kontrole” Latgales nodaļas vadītāja Krupeniča palīgs

Linda Dombrovska, izdevuma „Latvijas Avīze” žurnāla „Medības” galvenā redaktore, kluba „Lady HUNT” vadītāja, šaušanas skolas „Mežirbes” dibinātāja, šaušanas instruktore – entuziaste

Sagatavots ar Citas Medību saimniecības attīstības fonda atbalstu

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kņada

FotoKatrs no mums kaut reizi ir mēģinājis sākt jaunu un skaistu dzīvi. Dažam pietika ar vienu mēģinājumu, cits to darīja vairākkārt, bet vēl kāds to dara, tas ir, mēģina nepārtraukti.
Lasīt visu...

8

Aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu nekavējoties darīt visu ko tādu, ko viņš noteikti nedarīs

FotoMēs, Lietuvas, Polijas, Latvijas un Igaunijas prezidenti kā Baltkrievijas kaimiņi un kā NATO un ES dalībvalstis vēlamies, lai Baltkrievija būtu stabila, demokrātiska, neatkarīga un pārtikusi valsts. Tādēļ mēs aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu:
Lasīt visu...

21

Provinces pensionāra vēstule pakaļpalicējiem Rīgā

FotoMierīga varas maiņa, bez skandāla un klopes, saskaņā ar brīvu vēlēšanu rezultātiem jau izsenis tiek dēvēta par demokrātijas svētkiem. Šāds prieka brīdis gaida rīdziniekus jau pēc dažām nedēļām. Par Rīgas iepriekšējās politstruktūras sabrukumu vairs nešaubās neviens, un tagad vēlētāju rokās būs sastutēt jaunu. Ne nu gluži pašiem, bet caur vēlētiem priekšstāvjiem.
Lasīt visu...

21

Kam ir izdevīgi popularizēt tautu izšķīšanu "kausējamā katlā"

FotoTautas brīvība ir atkarīga no nacionālās identitātes spēka. Identitāte ir vērtību sistēma. No vērtībām izriet griba un rīcība - nepakļauties apspiestībai, cīnīties, upurēties.
Lasīt visu...

15

Aizbraukt uz vietu ar skaistu skatu un izslāpušām acīm divatā skatīties uz klienta alkohola pudeli...

FotoPēc Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) statistikas 2019. gadā vadītāji alkohola reibumā izraisīja 173 ceļu satiksmes negadījumus (CSNg) ar cietušajiem, 14 CSNg ar bojā gājušajiem un 232 CSNg ar ievainotajiem. Pēc Eiropas Komisijas statistikas 2018. gadā Latvija pēc ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušo skaita bija trešā valsts ES pēc Rumānijas un Bulgārijas.
Lasīt visu...

3

Lai novērstu uzmanību no izgāšanās ar kadastrālajām vērtībām, esam uzmeistarojuši slepenu projektu par jaunu tiesiskuma darba grupu

FotoPiektdien, 7. augustā, Tieslietu ministrija ir iesniegusi izskatīšanai Ministru kabineta sēdē ziņojuma projektu, kas paredz izveidot darba grupu ar valsts tiesisko drošību saistīto problēmjautājumu risināšanai.
Lasīt visu...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

Latvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā,...

Foto

Par dzīves mērķiem un jēgu

Kas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam...

Foto

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

Rīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča...

Foto

Par ko balsot vēlēšanās?

Vatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums...

Foto

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens...

Foto

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

Esam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību...

Foto

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā...

Foto

Pa iznīcības ceļu…

Kāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad...

Foto

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

Vides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības...

Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...