Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Švēde, u.c. Interešu konflikts Medību saimniec.attīst.fonda Konsult. padomes protokols 2013

11.07.2018. 10:42

»

interešu konflikts ir, Švēde un Zvejnieks, kā jau mednieki, melo

Ģenerālprokuratūra 26. aprīlī saņēmusi iesniegumu par Zemkopības ministrijas (ZM) Medību saimniecības attīstības fonda padomes, ko vada zemkopības ministrs Jānis Dūklavs (ZZS), darbību. Ģenerālprokuratūrā Pietiek apstiprināja, ka Personu un valsts tiesību aizsardzības departamenta prokurors minēto iesniegumu...


E.Zakovics: mēs tomēr dodam rekomendācijas un tas uzliek ja ne juridisku, tad vismaz ētisku atbildību. Gandrīz visi pie galda sēdošie ir vairāk vai mazāk savstarpēji saistīti – vai ar sadarbības memorandumiem, vai līgumiskām attiecībām, vai kā citādi. AS „Latvijas Valsts meži” situācija ir neapskaužama – notiek faktiska sadarbība ar visiem.

E.Švēde: negribu piekrist pilnībā, jo mēs neesam amatpersonas, bet esam ekspertu statusā.

E.Zakovics: mēs esam sanākuši uz rīkojuma pamata.

E.Švēde: fonda Padome var nerespektēt Konsultatīvās padomes lēmumus.

A.Zvejnieks: tādā veidā mēs varam nonākt pie secinājuma, ka neviens mednieks nevar vērtēt nevienu iesniegto projektu.

J.Bārs: ir saprotams, ka meža nozare ir ārkārtīgi šaura un medību joma vēl šaurāka. Skatoties caur iespējamā interešu konflikta prizmu, varam nonāk pie absurdas situācijas, kad vai nu nebūs kvalificētu projektu veicēju vai arī nebūs, kam tos atbilstošā līmenī izvērtēt. Katrs Konsultatīvās padomes loceklis pats pieņem šo lēmumu un par to atbild vienpersonīgi.

projekta tāmes 4.8punkts „Fizisko personu datu aizsardzības prasību konsultācijas raidījumam”

.. pārāk lielu daļu no projekta izmaksām sastāda atalgojums.

V.Jaunzems: iespējams nekvalitatīvs darbs, jo projekta rezultātu prezentēšanas seminārā pagājušā gada decembrī Meža fakultātē, kurā piedalījās daudzi LVM (AS „Latvijas Valsts meži”) pārstāvji, projekta rezultāti tika nopietni kritizēti.

A.Zvejnieks: bažas rada fakts, ka projekta rezultātos parādās ārkārtīgi mazs pārnadžu postījumu procents - postījumu faktiski nav, kā arī tas, ka lielu daļu no projekta izmaksām sastāda atalgojums.

E.Zakovics: pievienojos V.Jaunzema viedoklim, jo dati no prakses liecina par būtiskām atšķirībām. Izmaksu apjomi postījumu novēršanas preventīvajiem pasākumiem praksē nemitīgi pieaug.

11. Projekts „Lielo plēsēju populāciju stāvokļa izmaiņas medību ietekmē”

A.Zvejnieks: ir pretenzijas pret atalgojuma izmaksu īpatsvaru.

E.Švēde: ir gadījies dzirdēt, ka projekta veicējiem nav nopietnas intereses par nomedīta lielā plēsēja pieņemšanu izpētei.

A.Ornicāns: tā gluži nav, bieži vien mednieki nevēlas sadarboties.

E.Švēde: ļoti vajadzīgs projekts, citādi būs neizbēgamas problēmas ar lielo plēsēju medīšanu Latvijā. Finansējumu būtu lietderīgi samazināt līdz pagājušā gada līmenim.

Projekts atzīts par pārejošu.

Konsultatīvās padomes locekļi veic projekta novērtēšanu atbilstoši apstiprinātajiem vērtēšanas kritērijiem un nosauc savus individuālos vērtējumus ballēs.

T.Gaitnieks un A.Ornicāns atturas.

MSAF sekretariāta pienākumu izpildītājs J.Bārs fiksē nosauktos vērtējumus.

T.Gaitnieks: svarīgākais – lai nebūtu pārmetumu par līdzekļu izlietojuma caurspīdīgumu. !!!

Atbildēt

mmmm

11.07.2018. 07:03

zaļzemnieki dala nenomedītās lāčādas

Atbildēt

bļin

10.07.2018. 23:11

»

bļinam

Visi zina, ka mednieki ir nenormālākie sliņķi, paši neko nejēdz un pat savu ideologu apcerējumus nelasa. Sakars mums ir pavisam tiešs gan ar Igauniju, gan ar Lietuvu...


es esmu lasījis to rakstu un tikai tu ar savām slimajam smadzenēm varēja izlasīt kaut ko par lāču šaušanu. Slimais paranoiķis, visur šaušana un medības rēgojas. Aizej pie ārsta.

Atbildēt

!

10.07.2018. 22:10

tie urkas jau tik tālu atšaudījuši savas smadzenes, ka domā, ka lāči ir viņu īpašums

Atbildēt

nepārsteidz

10.07.2018. 21:26

»

ha

ja vajadzēs, tad šaus arī lāčus, tev neviens neprasīs


killera domāšana - killera valoda

Atbildēt

bļinam

10.07.2018. 21:16

»

bļin

nu, es ari redzēju lācēnus, kas tad ir? Ko tu te šķidri laid, kur kāds ir runājis, ka Latvijā jāšauj lāči? Konkrēti, atsauci uz informācijas avotu iedod! Kāds mums sakars ar Igauniju? Tavi pusdebilie suņa murgi tikai pierāda to, ka dabas aizstāvji muld acīs skatīdamies


Visi zina, ka mednieki ir nenormālākie sliņķi, paši neko nejēdz un pat savu ideologu apcerējumus nelasa. Sakars mums ir pavisam tiešs gan ar Igauniju, gan ar Lietuvu.
Lasi to ažiotāžas rakstu ap lāceni ar lācēniem LA portālā un mēģini saprast, ko zinātnieks saka
"Kā skaidro zinātnieks, lāču kā visu lielo plēsēju sugu populācijas ir jāvērtē Baltijā kopumā, jo tie apdzīvo ļoti plašas teritorijas."..

Atbildēt

ha

10.07.2018. 20:44

»

bļinam

nemurgo tik pats...


ja vajadzēs, tad šaus arī lāčus, tev neviens neprasīs

Atbildēt

bļin

10.07.2018. 20:32

»

bļinam

vai tad tu jau ziloni redzēji? Palasies, kādu sensacionālu ziņu palaiduši plintnieki, ka kaut kur nezināmā vietā, informācija gan atšķiras, mežā redzēta lācene ar lācēniem. Kāds ārprāts! Kādas šausmas! Ko nu darīt?! Jāriktējas uz jakti...


nu, es ari redzēju lācēnus, kas tad ir? Ko tu te šķidri laid, kur kāds ir runājis, ka Latvijā jāšauj lāči? Konkrēti, atsauci uz informācijas avotu iedod! Kāds mums sakars ar Igauniju? Tavi pusdebilie suņa murgi tikai pierāda to, ka dabas aizstāvji muld acīs skatīdamies.

Atbildēt

bļinam

10.07.2018. 20:21

»

bļin

zaļo murgošana. Lāčus neviens Latvijā nešauj. Bet nu ja muldēt, tad muldēt. Pasaki vēl, ka Latvijā arī ziloņus izšauj, gan jau kāds uzķersies un sāks dziedāt līdz


nemurgo tik pats!
esi piemirsis, ka Dombrovska ir iecelta par visas Baltijas mednieku māti sargātāju pie augstā Briseles krēsla? Un Igaunijā lāčus šauj. Pamācīt Briseli kā vispareizāk rīkoties ar lāčiem un cīnīties par letiņu tiesībām šaut lāčus, jo tie varētu būt vairāk nekā aizbildnei labpatīk, tā taču svēta lieta!

Atbildēt

bļinam

10.07.2018. 20:05

»

bļin

zaļo murgošana. Lāčus neviens Latvijā nešauj. Bet nu ja muldēt, tad muldēt. Pasaki vēl, ka Latvijā arī ziloņus izšauj, gan jau kāds uzķersies un sāks dziedāt līdz


vai tad tu jau ziloni redzēji? Palasies, kādu sensacionālu ziņu palaiduši plintnieki, ka kaut kur nezināmā vietā, informācija gan atšķiras, mežā redzēta lācene ar lācēniem. Kāds ārprāts! Kādas šausmas! Ko nu darīt?! Jāriktējas uz jakti!
To taču nevar pieļaut, ka Latvijā ienāk lāči! Izēdīs plintniekiem visas medus mucas, uzdzīve mežā beigta!

Atbildēt

bļin

10.07.2018. 18:34

»

bļinčikam

cep teiksmas par Nāvi un Jupi kā Liopas bļāvējkantoris?:) vai braukā pīles, fazānus šaudīdami pa pasauli aiz nekā darīt? jeb uz Briseli mācīt Eiropai kā vilkus, lūšus, lāčus izšaut


zaļo murgošana. Lāčus neviens Latvijā nešauj. Bet nu ja muldēt, tad muldēt. Pasaki vēl, ka Latvijā arī ziloņus izšauj, gan jau kāds uzķersies un sāks dziedāt līdz.

Atbildēt

ak, nē

10.07.2018. 17:07

viņi grib mācīt Lato redakcijai kā pareizi rakstīt:))) kā izšāvējus cienīt:)))

Atbildēt

bļinčikam

10.07.2018. 16:59

cep teiksmas par Nāvi un Jupi kā Liopas bļāvējkantoris?:) vai braukā pīles, fazānus šaudīdami pa pasauli aiz nekā darīt? jeb uz Briseli mācīt Eiropai kā vilkus, lūšus, lāčus izšaut?

Atbildēt

bļin

10.07.2018. 16:29

»

nevari samierināties ka

tautas kabata nodokļu maksātāju kabata


tu vispār lasi, ko es rakstīju? Es rakstīju, ka parasti tie lielie bļāvēji, ka ir nodokļu maksātāji, nodokļus nemaksā. Jo nestrādā.

Atbildēt

...

10.07.2018. 16:27

»

jā,

ekselenta replika


pats uzrakstīji stulbību un pats par to priecājies?

Atbildēt

nevari samierināties ka

10.07.2018. 16:21

»

hi hi

nē, tur ir teikts, citēju: " Un tas tiek darīts par visu mūsu nodokļu maksātāju naudu


tautas kabata nodokļu maksātāju kabata?

Atbildēt

nāk prātā

10.07.2018. 16:01

nenormāli precīzs jautājums, kā to nosauca kāds žurnālists:
CNN žurnālists Ričards Kvests mūsu KNAB šefam jautāja – Kā mēs varam būt pārliecināti, ka jūsu banku sistēma ir tīra?
Jēkabs Straume – tā nav mana darīšana..

Atbildēt

Uz priekšu laucinieki !

10.07.2018. 14:49

Iedeva šautenes un patronas lauku aborigēniem.
Aborigēni iesaistīja medībās sievas un meitas.
Sievietes šauj zvēru mazuļus un visas rāpojošas radības.
Lauku aborigēnu tēviņi, šauj visu kas kustas, jo pārsvarā pastāvīgi atrodas alkohola reibumā.

Atbildēt

ho, ho

10.07.2018. 14:33

»

hi hi

ja kāds sāk pieminēt nodokļu maksātāju naudu, tad parasti pats nodokļus nemaksā


Lasi uzmanīgāk. Tur teikts no Latvijas valsts mežu naudas. Valsts uzņēmuma naudas, kuram peļņa jāliek valsts kasē, nevis pārvaldnieku Švēdes, Muižnieka, Strīpnieka.. kabatās.
Latvijas valsts meži ir tautas kabata.

Atbildēt

mednieks

10.07.2018. 13:55

»

kas ir,

vai tad tev garlaicīgi Latvijas avīzē? tur mierīgi vari vārīt savu sulu un rakstīt komentārus saviem biedriem un brāļiem no rīta līdz vakaram, neviens tavu viedokli tur nebloķēs


agresīvajiem zālēdājiem nepatīk atšķirīgi viedokļi? Neko darīt, jāpacieš. Nenotiks pēc jūsu prāta.Medības bija ir un būs.

Atbildēt

no mūsu kabatām

10.07.2018. 13:20

Māra Liopas vadītā Mežu sertifikācijas padome metodiski, mērķtiecīgi un sistemātiski publicē esošās meža un dabas resursu izlaupīšanas politikas kritizējošu dabas aizsardzības organizāciju, to vadītāju un atsevišķu dabas draugu nomelnojošus, aizskarošus, ciniskus un apmelojošus rakstus. Tas notiek regulāri. Un tas tiek darīts par visu mūsu nodokļu maksātāju naudu! Latvijas mednieku asociācija šos ciniski nomelnojošos, melu un sabiedrību dezinformējošos rakstus cītīgi pārpublicē savā mājas lapā. Šāda sabiedrības zombēšanas sistēma nozarē tiek darbināta jau sen no Latvijas valsts mežiem izsūknētās naudas, kuras akcionārs ir valsts.

Atbildēt

kas ir,

10.07.2018. 12:51

»

mednieks

Kas ir, Pietiekcom, nepatīk mednieku viedokli aizstāvoši komentāri, ka jābloķē? Varat jau bloķēt, tikai būs garlaicīgi, cik ilgi tad vārīsieties savā sulā


vai tad tev garlaicīgi Latvijas avīzē? tur mierīgi vari vārīt savu sulu un rakstīt komentārus saviem biedriem un brāļiem no rīta līdz vakaram, neviens tavu viedokli tur nebloķēs

Atbildēt

LVM metas apmaksāt „pareizo viedokli”

10.07.2018. 12:37

Pēdējos divus gadus meža īpašniekus pārstāvošajām biedrībām, kā arī vairākiem plašsaziņas līdzekļiem kopumā ziedoti gandrīz 700 tūkstoši eiro, un tas ir daudz vairāk nekā iepriekš, ziņo Latvijas Televīzijas raidījums “De facto”.

„Izpētot to, kā fonds sadalījis līdzekļus, redzams, ka puse tikusi mežzinātnes institūtam “Silava”, bet gandrīz viss pārējais, vairāk nekā 300 tūkstoši – dažādiem masu medijiem un meža īpašnieku biedrībām. To skaitā saistītām ar pašu ziedotāju “Latvijas Valsts meži”.

Tieši uz medijiem šoreiz aizplūdīs arī būtiska “Latvijas Valsts mežu” ziedotās naudas daļa – 168 tūkstoši eiro. Starp saņēmējiem – “Neatkarīgā Rīta Avīze”, “Latvijas Avīze”, “Radio SWH”, “Vides Fakti”, “Dienas Mediji”, “Dienas Žurnāli” un citi.”

..“Sabiedrībai jābūt ieinteresētai saņemt objektīvu un patiesu informāciju,” saka “Latvijas Mežu sertifikācijas padomes” padomes priekšsēdētājs Māris Liopa. Divas biedrības, kuru vadībā viņš ir - Latvijas Meža īpašnieku un apsaimniekotāju konfederācija un Latvijas Mežu sertifikācijas padome - no valsts uzņēmuma (Latvijas valsts meži) ziedotā saņēma kopumā 62 tūkstošus eiro.” (!!!)
https://www.lsm.lv/raksts/zinas/ekonomika/latvijas-valsts-mezi-atvel-naudu-pareiza-viedokla-pausanai-par-mezu-apsaimniekosanu-latvija.a282322/

Jāņem vērā, ka abas mednieku organizācijas LATMA un LMS ir Liopas vadītās biedrības „Latvijas Mežu sertifikācijas padomes” beidri.

Latvijas Avīzes žurnāls "Medības", ko vada vilcēnu šāvēja Dombrovska, veido "pareizo viedokli" tieši no šī paša LVM finansējuma.

Atbildēt

mednieks

10.07.2018. 12:15

Kas ir, Pietiekcom, nepatīk mednieku viedokli aizstāvoši komentāri, ka jābloķē? Varat jau bloķēt, tikai būs garlaicīgi, cik ilgi tad vārīsieties savā sulā :)))

Atbildēt

smaids

10.07.2018. 11:58

Palasot komentus skaidrs, ka nepilnvērtīga pārtika zālēdājos izraisa nevaldāmu agresivitāti, rupjību un vienīgā pareiza viedokļa uzspiešanu .... Bet nevajag viņus kustināt, lai viņi te viens otram raksta un smilkst- lietas būtība tāpat nemainīsies.. Ne spalvas!

Atbildēt

nupat nokritu no krēsla no smiekliem un vairs augšā netieku:))))

10.07.2018. 11:57

ko regulē likumi un noteikumi un kas tiek stingri kontrolēts no amatpersonu puses :)))))))))))))

Atbildēt

kādreiz čoms viņu kantorī strādāja

10.07.2018. 11:54

»

tā tas ir

Švēde un Zvejnieks nu nekādi nevar izbēgt no interešu konflikta. Pārkāpums ir, pavisam reāls...


Švēde, Zakovics,.jā,
bet pa Bāru
kā viens mans paziņa arī mednieks, saka
draugs var kļūt arī par sesku:)

Atbildēt

mednieks

10.07.2018. 11:49

Vispār ar kādām tiesībām kāds man var pārmest, ja es nodarbojos ar Latvijā un pasaulē populāru vaļasprieku, ko regulē likumi un noteikumi un kas tiek stingri kontrolēts no amatpersonu puses? Jā, šis vaļasprieks ir saistīts ar dzīvnieku nogalināšanu, bet pārtikas rūpniecībā katru dienu tiek nogalināti tūkstošiem lopu un neviens par to neuztraucas. Un tie paši medību pretinieki ēd desas, ka šņakst un nemaz nepārdzīvo. Aizejiet vienreiz uz lopkautuvi ekskursijā un paskatieties, kā tur strādā un tad aizejiet uz medībām un salīdziniet, kāds gaļas iegūšanas veids ir humānāks. Ar kādām tiesībām jūs man varat pārmest, ja jums pašiem pilns ledusskapis ar veikalā pirktu gaļu? Jūs esat labāki par mani, tāpēc, ka jūs neesat pielikuši roku pie dzīvnieku nogalināšanas? Divkoši.

Atbildēt

Švēde tup Latvijas valsts mežu padomē

10.07.2018. 11:42

Vienlaikus Zaļo un zemnieku savienībai (ZZS), kuras ministru Mārtiņa Rozes un tagad Jāņa Dūklava laikā ZM fonds bijis tik dāsns pret Mednieku asociāciju, tās valdes loceklis Elmārs Švēde pēdējo septiņu gadu laikā ziedojis 24 300 latus, bet ZZS lielākajai dalībniecei Latvijas Zemnieku savienībai kopš 2002. gada – 30 230 latus, rāda Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) datubāze. Švēde Pietiek noliedz, ka šeit būtu runa par „pateicības” ziedojumiem – viņš zaļajiem zemniekiem varot atļauties ziedot no personiskajiem līdzekļiem, kas iegūti saimnieciskajā darbībā (Švēdem pieder lielas mežu platības un viņš veicis prāvus ieguldījumus akcijās). 2010. gadā Švēde 17 300 latus nopelnījis par darbu VAS Latvijas Gaisa satiksme valdē, bet šo amatu viņš pērnā gada maijā ieguva vēl pirms Ulda Auguļa (ZZS) stāšanās satiksmes ministra amatā, iepriekšējā ministra Kaspara Gerharda (VL-TB/LNNK) laikā.
pietiek.com.8.05.2011

Atbildēt

āmur

10.07.2018. 11:37

»

veseris

Normālam vecim ir simts un viena iespēja izpausties kā ĪSTAM vīrietim, arī nešaujot dzīvniekus. Medniekiem ir kompleksi- pāri darīts skolā, armijā, darbā un tagad to kompensē ar vājāko un neaizsargāto izšaušanu, atcerieties, tas jūs tagad par vareniem varoņiem nepadara...


tad ej un strādā par ugunsdzēsēju, nevis sēdi komentāros un gudri dirs. Medības Latvijā nav aizliegtas un mednieki regulāri iziet psihiatra pārbaudes, bet tā saucamos "īstos večus" neviens nepārbauda, puse no viņiem ir slimi un ar tieksmi uz vardarbību, ko arī var redzēt pēc agresīvajiem komentāriem. Un tādi "īstie veči " sēž komentāros un draud un viņiem liekas, ka ir baigi vareni. :)))

Atbildēt

tā tas ir

10.07.2018. 11:33

»

interešu konflikts ir, Švēde un Zvejnieks, kā jau mednieki, melo

Ģenerālprokuratūra 26. aprīlī saņēmusi iesniegumu par Zemkopības ministrijas (ZM) Medību saimniecības attīstības fonda padomes, ko vada zemkopības ministrs Jānis Dūklavs (ZZS), darbību. Ģenerālprokuratūrā Pietiek apstiprināja, ka Personu un valsts tiesību aizsardzības departamenta prokurors minēto iesniegumu...


Švēde un Zvejnieks nu nekādi nevar izbēgt no interešu konflikta. Pārkāpums ir, pavisam reāls.
Lai tauta paskatās tajos pašos Medību saimniecības attīstības fonda padomes protokolos. Lai žurnālisti papēta, palasa un pārliecinās!! Tur Švēde, Zvejnieks, Zakovics no LVM lemj un balso, ka tik rūc, un Bārs kā rakstvedis un arī pīkst. Nekāda tur formāla norobežošanās nenotiek! 5 veči izlemj un sadala.

Atbildēt

piekrītu par 100%

10.07.2018. 11:12

»

veseris

Normālam vecim ir simts un viena iespēja izpausties kā ĪSTAM vīrietim, arī nešaujot dzīvniekus. Medniekiem ir kompleksi- pāri darīts skolā, armijā, darbā un tagad to kompensē ar vājāko un neaizsargāto izšaušanu, atcerieties, tas jūs tagad par vareniem varoņiem nepadara...


Mirstošas radības tēls ietekmē psihi visvairāk, tas ir pierādīts un uz to ir atsauces zinātniskajā literatūrā.
Tāpēc droši var apgalvot, ka Polija izdarīja ļoti pareizas nepieciešamas izmaiņas savā Medību likumā, aizliedzot pieaugušajiem ņemt līdzi bērnus medībās.
Polijā ir paredzēts CIETUMSODS līdz pat 2 gadiem par bērnu ņemšanu līdzi medībās. Mums pienākas ņemt piemēru no Polijas, ja mums rūp mūsu jaunā paaudze.

Atbildēt

veseris

10.07.2018. 10:37

Normālam vecim ir simts un viena iespēja izpausties kā ĪSTAM vīrietim, arī nešaujot dzīvniekus. Medniekiem ir kompleksi- pāri darīts skolā, armijā, darbā un tagad to kompensē ar vājāko un neaizsargāto izšaušanu, atcerieties, tas jūs tagad par vareniem varoņiem nepadara.
Īsti vīrieša rīcība ir kad, piemēram, ugunsdzēsēji, kuri vairākas stundas glābj ledū ielūzušu alni, nevis Jūs cūkas, kuri pēc tam viņu nobliežat. Tā kā beidzat ( mednieki) sevi propagandēt kā varoņus, un ĪSTOS večus- jūs tādi absolūti neesat, patiesībā nožēlojami, garīgi slimi indivīdi. Par sievietēm medniecēm vispār neizteikšos...

Atbildēt

tu

10.07.2018. 10:13

»

tutim

vai tad tu nesaprati, ka par tevi smejas


nesaprati,ka man pie vienas vietas tavas emocijas? Tu vari kaut aptaisīties komentāros.

Atbildēt

interešu konflikts ir, Švēde un Zvejnieks, kā jau mednieki, melo

10.07.2018. 10:11

Ģenerālprokuratūra 26. aprīlī saņēmusi iesniegumu par Zemkopības ministrijas (ZM) Medību saimniecības attīstības fonda padomes, ko vada zemkopības ministrs Jānis Dūklavs (ZZS), darbību. Ģenerālprokuratūrā Pietiek apstiprināja, ka Personu un valsts tiesību aizsardzības departamenta prokurors minēto iesniegumu nosūtījis izskatīšanai Valsts policijai. Konkrēti iesnieguma motīvi netiek atklāti, tomēr, pētot fonda finansiāli atbalstīto projektu sarakstu, redzams, ka vairāku gadu garumā desmitus tūkstošus latu saņēmuši projekti, kurus iesniegusi Latvijas Mednieku asociācija. Tās vadība – Elmārs Švēde un Ainārs Zvejnieks vienlaikus darbojas fonda konsultatīvajā padomē, kas vērtē atbalstāmos projektus. Formāli viņi sevi no interešu konflikta norobežojuši, jo nepiedaloties Mednieku asociācijas projektu vērtēšanā. Švēde turklāt ir sens un dāsns zaļo zemnieku finansētājs – pēdējo deviņu gadu laikā viņš tiem ziedojis kopumā 54 530 latu. (pietiek.com, 8.05.2011)

Atbildēt

tā ir sistēma

10.07.2018. 10:02

»

Rāts

Dabas parkos rudeņos ierodas mednieki no Spānijas un citām zemēm lai šeit varēyu rīkot orğijas. Šauj visu kas kustas un to atbalsta Ints Mednis. Vietējais mednieku kolektīvs nav noslēdzis līgumus ar zemes īpašniekiem bet pasaules dabas fonda briesmonis pelna uz bisnesu dabas parkā rīkojot medības. Likumi...


tādi fakti ir zināmi un tā jau ir tā slēptā pagrīdes sistēma, kas netraucēti izlaupa dabas resursus. No medībām kā saimnieciskas darbības un meža gaļas tirdzniecības peļņu gūst viena īpaša, ekskluzīva grupa valstī. Šī peļņa nekur netiek uzrādīta un rūpals netiek valstī kontrolēts. Rūpala apmēri, kā saka zinātāji, ir industriāli. Grupas labā ir piekārtoti arī meža nozares likumi.

Atbildēt

?

10.07.2018. 09:58

»

Barvika vadītās mednieku organizācijas "putni"

Biedrības „Latvijas Mednieku asociācija” valdes sastāvs...


Un? Šie fakti ir brīvi pieejami, tur nav nekā slēpjama. Un medības mūsu valstī (kā daudzās citas, starp citu) ir legāls vaļasprieks. Par ko cepiens? Tad jau ķerieties klāt gaļas lopkopībai arī, tie zemnieki tak audzē lopus un kauj un par to saņem naudu! Un makšķernieki, tie vispār ir sadisti, dzīvas zivtiņas un sliekas sprauž uz āķa!Kur vilkins skatās? Kā tā var?

Atbildēt

tu

10.07.2018. 09:51

»

bravo!

tu lieliski nodemonstrēji lielākajai sabiedrības daļa, kas patiesībā ir tavi mednieki, ar ko viņi lepojas un ko stumda


lieliski nodemonstrēji, ka zālēdāji ir stulbi, jo pat neproti izlasīt uzrakstīto. Stumda tādi kā tu, dīvānā pirdēji.

Atbildēt

Rāts

10.07.2018. 08:36

Dabas parkos rudeņos ierodas mednieki no Spānijas un citām zemēm lai šeit varēyu rīkot orğijas. Šauj visu kas kustas un to atbalsta Ints Mednis. Vietējais mednieku kolektīvs nav noslēdzis līgumus ar zemes īpašniekiem bet pasaules dabas fonda briesmonis pelna uz bisnesu dabas parkā rīkojot medības. Likumi tiek apieti vai ignorēti.

Atbildēt

Barvika vadītās mednieku organizācijas "putni"

10.07.2018. 08:31

Biedrības „Latvijas Mednieku asociācija” valdes sastāvs:

Haralds Barviks, valdes priekšsēdētājs, Mežizstrādes uzņēmuma SIA „GRK” bij.direktors

Edvīns Zakovics, "Latvijas valsts meži" valdes loceklis

Egīls Ozols, "Latvijas valsts meži" "Rekreācija un medības" direktors

Aldis Felts, Dundagas novada domes priekšsēdētājs, bijušais „Latvijas valsts meži” Ziemeļkurzemes reģiona mežkopības vadītājs

Varis Sīpols, Mežizstrādes uzņēmuma SIA “Billerudkorsnas Latvija” rīkotājdirektors

Zigmārs Zaķis, „Latvijas valsts meži” plānotājs, biedrības „MMK Lazdas” valdes priekšsēdētājs, valdes locekļa amatu, Ozolnieku
novada Medību koordinācijas komisijas loceklis, Ķekavas novada Medību koordinācijas komisijas loceklis

Jānis Ķibermanis – Burtnieku novada pašvaldības izpilddirektora vietnieks, Mednieku makšķernieku kluba „Rencēni” šautuves un kompleksa administrators

Viktors Friliņš, Biedrības “Daugavpils mednieku un makšķernieku saimniecība” valdes priekšsēdētājs, Daugavpils MM saimniecības šautuves apsaimniekotājs, partijas „Tautas kontrole” Latgales nodaļas vadītāja Krupeniča palīgs

Linda Dombrovska, izdevuma „Latvijas Avīze” žurnāla „Medības” galvenā redaktore, kluba „Lady HUNT” vadītāja, šaušanas skolas „Mežirbes” dibinātāja, šaušanas instruktore – entuziaste

Sagatavots ar Citas Medību saimniecības attīstības fonda atbalstu

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Saudzēsim sevi, cienīsim ārstu darbu un beigsim izplatīt melus, kas var pašiem atspēlēties

FotoTāda izskatās mana vīra Ivara Krastiņa, Liepājas reģionālās slimnīcas reanimācijas nodaļas vadītāja, ikdiena. Ilgi šaubījos, vai ko teikt šai Covid sakarā, bet ziniet - ārsti par sevi paši nestāstīs, ne par savu smago darbu, ne par reālām cīņām nāves ēnā... viņi to neuzskata par varoņdarbu, bet gan par savu sirds PIENĀKUMU - glābt Tevi un Mani. Un katru dienu es pavadu savu vīru KARĀ - karā ar šo sasodīto ligu, karā, no kura var arī nepārnākt...
Lasīt visu...

12

Politisko eliti biedē tikai un vienīgi viena lieta

Foto2020. gada noslēgumā visā krāšņumā tiek atklāti politiskās elites mērķi, kuri masu plašsaziņas līdzekļos vēl pirms dažiem mēnešiem tika dēvēti par sazvērestības teorijām. Taču šodien politiskā elite savus plānus vairs neslēpj. Tie ir skaidri redzami ikvienam cilvēkam, kurš ir atmodies – politiskā elite vēlas sagraut ekonomiku, salauzt cilvēku garu un pakļaut cilvēci totālai kontrolei. 
Lasīt visu...

12

Intensīva mežizstrāde un pieprasījums pēc koksnes biomasas izraisa mežu degradāciju Igaunijā un Latvijā

FotoEiropas valstu, tostarp Nīderlandes, Dānijas un Lielbritānijas, pieprasījums pēc biomasas veicina mežizstrādes intensitāti Igaunijā un Latvijā. Jaunais ziņojums “Koksnes granulā paslēptais: intensīvas mežizstrādes ietekme uz Igaunijas un Latvijas mežiem”, ko publicējis Igaunijas Dabas fonds un Latvijas Ornitoloģijas biedrība, rāda, ka abu valstu mežsaimniecību raksturo intensīva, uz kailcirtēm balstīta mežsaimniecība. Lai gan abās valstīs ir likumi un standarti, kam būtu jānodrošina dabas aizsardzība, šādai mežu apsaimniekošanai ir negatīva ietekme gan uz dabas daudzveidību, gan klimatu.
Lasīt visu...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

Izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību...

Foto

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

Varbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka...

Foto

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

Katra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām....

Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...