Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Juules runa

20.08.2021. 11:35

dirshana. viena vieniiga dirshana.

Atbildēt

Tavu slimību var izārstēt beisbola nūja

20.08.2021. 06:23

»

kā tad!

Čekas pederastu vienmēr laipni uzņems saimnieki


Palūdz kādu, lai tevi nosit!

Atbildēt

īstie bija un būs

19.08.2021. 19:26

»

a

kuri būs īstie


nodokļu maksātāji. Būs vien jābeidz zagt.

Atbildēt

vēl atrāpo pie manis

19.08.2021. 19:24

varbūt noticēšu, varbūt nē. Kauns kauans kauns sapīties ar ļeģaejeviem
kas par super viltus asarām, lai tiktu pie siles

Atbildēt

Mg

19.08.2021. 17:42

Vai tiešām neredzat ka tādi kā gobzemi un šleseri grib sanaidot brāli ar brāli tēvu ar dēlu utt viņi ir tie kas sacels pilsoņu karu ne jau viņi ir tie tautas aizstāvji un glābēji tiks valdībw un visiem saviem atbalstītājiem uzspļaus virsū no augstā rorņa

Atbildēt

:):):):):):)

19.08.2021. 17:14

»

Nevērtē citus pēc sevis

Tev ir nabaga un kalpa domāšana


Nē, nabagu un kapu domāšana ir tiem stepaņenko un šleserveidīgajiem: "iz grjazi v kņajzi".

Atbildēt

Secinājums

19.08.2021. 17:11

»

Bet...

Bet jūs sēdējāt siltā dīvānā un atbalstījāt tos, kas šobrīd iznīcina Latviju


Šobrīd Latviju iznīcina Stepaņenko ģiemne, šleseri, gobezemi un co, kas izmanto pasaules krīzi saviem alkatīgajiem mērķiem.

Atbildēt

:D

19.08.2021. 16:16

jāskatās, vai apmātais ieroču mīlis pukstu arnis atkal nelīdīs ārā no alas un nerausīsies uz gobzema - šlesera traktora un nefočēsies kā savulaik kaimiņa priekšvēlēšanu kampaņā?

Atbildēt

Šleseram nav kur mukt no Latvijas!

19.08.2021. 15:34

»

kā tad!

Šlesera "atmoda" būtu kas līdzīgs krievu Maidanam, kas ir nonsens


Te Latvijā tikai var auzstāvēt savas cilvēktiesības. Šlesers pret globālistu inkluzīvā kaputālisma bez īpašumtiesībām ir strupceļā.

Atbildēt

Fakts

19.08.2021. 13:38

Labdien mīļotā Latvija, labrīt stipra, drosmīga, inteliģenta un skaista Jūlija Stepaņenko kundze, jūs precīzi norādījāt vienu faktu, ka šodienas valdnieki, sākot no prezidenta, premjerministra, vairākiem ministriem, piemēram, Bordānu, Rinkiviču, Reirs ... arī neveiksminiekis kā Juris Jurašs un tamlīdzīgi, viņi mūs biedē, maldina un bailēs dzen tos, kuri visu zinu, ka viņi ir visgļēvākie, zagļi,blēži. Viņi izdomāja vaksācijas tēmu, lai cilvēki nepamanītu ko viņi dara un kā apzog Viņi vairāk nespēj tās slēpt. Viņi aizmirsa, ka katrs no mums ir brīvs cilvēks un mēs paši izlemjam, kā rūpēties par savu veselību. Lai šie absurda teātra spēlētāji vismaz seko savai paranojai. Cilvēki vēlas brīvi pārvietoties, strādāt, mācīties, nopelnīt naudu un atpūsties ar bērniem un mīļajiem. Paši deputāti, ministri uz valsts kases rēķina uzdzīvo un pelna miljonus un shēmo ko nozagt. Mums visiem ir jāpaskaidro, ka jūsu meli, iebiedēšana un maldi ir beigušies, un Latvijas tauta vairs necietīs jūsu izsmieklu un ņirgāšanos par sevi, jūs paši tiksiet pazemoti. Uzvara būs tautas pusē ar Latvijas tautas spēku un gudrību.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

19.08.2021. 13:26

Atpalikušus tumsonīgus cilvēkus politiķi grib izmantot, lai tiktu pie varas. Kas ir Šlesers? Cilvēks, kurš no sākuma sevi pozicionēja kā biznesmeni, kurš iet politikā nevis, lai tādā veidā vairotu savu bagātību, bet lai cīnītos ar oligarhiem, piemēram, Lembergu, bet, kad pats tika pie varas, kopā ar oligarhiem, ar kuriem viņš pirms tam solīja cīnīties, sēdās pie viena galda un bīdīja savas biznesa štelles. Tagad viņš nemaz neslēpj, kāpēc grib atgriezties politikā- dēļ kriminālprocesa pret viņu. Tādējādi, būdams politikā pie varas, viņš varēs ietekmēt tā rezultātu. Kas ir Gobzems? Normāli cilvēki iet politikā, lai realizētu savus mērķus? Vai kāds zina, kāda ir viņa programma, vai viņš ir kreisi, vai labēji orientēts, vai nacionāli, vai eiropeiski, kādu politiku viņš grib realizēt, kad tiks pie varas? Viņam nav konkrētas politiskās orientācijas. Tāda pozīcija kā viņam saucas populisms- sola dajebko, lai tikai viņu pielaistu pie varas. Viņa mērķis nav savu politisko uzskatu realizēšana. Viņa mērķis ir pati vara, tikšana pie varas. Bet tas ir ļoti bīstami, šādam cilvēkam iedot varu.

Atbildēt

padomājiet

19.08.2021. 13:13

kas ir viņu mērķis!Ne Gobzems,ne Šlesers nesavāks balsis,lai vieni veidotu valdību.Viņi veidos koalīciju,šlesers,gobzems,urbanovičs,kādi lemberga cilvēki un kurss būs uz krievzemi.Tas taču sen jau skaidri redzams.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

19.08.2021. 12:51

Antivakseri ir tumsonīgi cilvēki, kas cīnās pret zinātni, un politiķi, kas izmanto šo kustību savas politiskās varas iegūšanai, nekādu cieņu neizraisa. Tas ir tas pats, kas izmantot politiskiem mērķiem pedofīlu protestus pret pedofīlijas aizliegšanu.

Atbildēt

Nika

19.08.2021. 12:27

Antivakceru valoda un auniskā spītība atgādina sektantu vervelēšanu. Šlesers jau ir aktīvs sektants. Pie Ļedajeva laikam. Nu viņš savā sektā samācījies vervēšanas metodes, un pavelk sev līdzi baru ar aitām, kuras kā apmātas piekrītoši krata ar galvu, kurā pazudušas pēdējās smadzeņu paliekas. Bet varbūt labi, ka tā. Ka saka - labāk šausmīgas beigas, nekā nebeidzamas šausmas. Ceru, ka jūsu ķeizari Šlesers, Gobzems, Stepaņenko&co tiks ievēlēti nākamajās Saeimas vēlēšanās un tiks pie rullēšanas. Un, ceru, ka tās būs Latvijas, kā valsts, šausmīgas beigas.

Atbildēt

Ja visi lamāja oligarhus

19.08.2021. 11:59

»

Kasiņš

Nožēlojamais stulbeni, kā var nesaprast, ka viņi neko negrasās atjaunot! Ar Tev līdzīgu pamuļķu palīdzību iegūs iespēju atgriezties pie siles un uzliks visiem (ieskaitot tevi) lielu mīksto, un pēc tam darīs to pašu, ko visi iepriekšējie... Cik reizes var kāpt uz tā paša grābekļa, tā arī neko neiemācoties...


tad viņi nav ar globālistiem, apdraudētas viņu ilvēktiesības uz dzīvību, veselību, īpašumtiesībām, liegumu pār ietoties bez zaļā sertifikāta, kāds vajadzīgs dzīvniekiem, aplicinot potējumu. Es lieku un Šleseru un Gobzemu, lai pierāda. Ja nekas nebūs - neatgūsim starptautiski cilvēktiesības, tad atliek ķerties pie ieročiem. Desmit sumpurņus aizraidot uz labākiem medību laukiem ir vieglāk. Citi padomās. Neviens ar ieroci pie pueres nespuež Levitu, Kariņu, Pavļutu, Mūrnieci darīt tos noziegumus, kurus tie dara, melojot, ka rūpējas par tautu. 30 gadus nerūpējās, tagad nošpricē.

Atbildēt

autorei

19.08.2021. 11:58

Mīļa tauta! UŠAKOVA KKLIĶI no Domes esam padzinuši, tagad kārta stepaņenkovām luņov, švecovāmu.c., kas küda pret valsti

Atbildēt

Labi, piekrītu daļēji

19.08.2021. 11:53

»

Kasiņš

Nožēlojamais stulbeni, kā var nesaprast, ka viņi neko negrasās atjaunot! Ar Tev līdzīgu pamuļķu palīdzību iegūs iespēju atgriezties pie siles un uzliks visiem (ieskaitot tevi) lielu mīksto, un pēc tam darīs to pašu, ko visi iepriekšējie... Cik reizes var kāpt uz tā paša grābekļa, tā arī neko neiemācoties...


Gobzems ar Šlesera ostas buldozeriem gatavojas bloķēt satiksmi Rīgas centrā Atmodas vārdā. Jo labi saprot, ka inkluzīvais kapitālusms nežēlos vietējos šķēles, šleserus, lembergus... jūs taču redzat, kas notiek! Jūs taču redzat, ka Gobzems un Šlesers, Šķēle negrib lai vakcinē viņu bērnus un mazbērnus! Oligarhiem beidzot jāparāda un jāpretojas šim ievastajam inkluzīvam kapitālusmam, ko ievieš ar ko idafēru un nošpricēsanu.

Nākošā solī gatavo elektronisko koncentrācijas nometni bez īpašumtiesībām.

Atbildēt

...

19.08.2021. 11:39

pati ta' vakcinēta

Atbildēt

Kasiņš

19.08.2021. 10:31

»

Pilnīgs bulšits

Ne Gobzema, ne Šlesera partija nav jāvērtē citādi kā nejēdzība? Man vienalga, kura partija atjaunos cilvēktiesības Latvijā un izbeigs inkluzīvā kapitālisma ieviešanu, nodedzinās visas katoļu baznīcas Latvijā. Jo katoļu ekumēnisms, praidisms, pedofilija ar Vatikānu ir ceļā uz skaidras naudas likvidāciju...


Nožēlojamais stulbeni, kā var nesaprast, ka viņi neko negrasās atjaunot! Ar Tev līdzīgu pamuļķu palīdzību iegūs iespēju atgriezties pie siles un uzliks visiem (ieskaitot tevi) lielu mīksto, un pēc tam darīs to pašu, ko visi iepriekšējie... Cik reizes var kāpt uz tā paša grābekļa, tā arī neko neiemācoties?

Atbildēt

Pilnīgs bulšits

19.08.2021. 10:19

»

Nika

Skarbi ir tas, ka šai netīrajai politiķu čupiņai absolūti neinteresē - vakcinēsieties jūs vai nē. Viņiem neinteresē arī vai attiecība uz jums tiek ievērotas cilvēktiesības. Viņiem interesē tikai savas ambīcijas un - primāri - sava kabata. Jūs vienkārši tiekat izmantoti kā lielgabala gaļa. Es arī nesaprotu...


Ne Gobzema, ne Šlesera partija nav jāvērtē citādi kā nejēdzība? Man vienalga, kura partija atjaunos cilvēktiesības Latvijā un izbeigs inkluzīvā kapitālisma ieviešanu, nodedzinās visas katoļu baznīcas Latvijā. Jo katoļu ekumēnisms, praidisms, pedofilija ar Vatikānu ir ceļā uz skaidras naudas likvidāciju un Eiropas centrālās bankas digitālās naudas ieviešanu mums, mūs jau padarījuši par dzīvniekiem bez cilvēktiesībām ebreju nacista E. Levita vadībā LV starptautiski atsakoties no cilvēktiesībām 13/03/2020 par to paziņojot ANO..

Tūristi nebrauc uz zemi Latviju, kur arī viņu cilvēktiesības var mīdīt kājām.

Atbildēt

to !!

19.08.2021. 10:00

»

!!

Protams, ka viss būs slikti, ja Šlesers ar Gobzenu tiks pie varas! Nost ar Šleseru! Lai dzīvo Šķeles sponsorētās vienotības un Progresīvie


Šlesers ir tāds pat krievus mīlošs pederasts, kā Rinkēvičs un zaglis, kā JV un A/Par.

Atbildēt

par ko neraksta sputniknewslv

19.08.2021. 09:58

»

Turpinu skatities Krievijas televiziju interneta !

nemurgo neonacistu dauni. https://sputniknewslv.com/20210819/lavrovs-laiks-atteikties-no-iluzijas-par-es--demokratijas-idealu-un-vecako-brali-18057579.html


Упал уникальный МиГ-29СМТ. В России снова упал самолёт ВКС РФ./youtube/
Interesanti, ja katru dienu nokritīs pa vienam, cik ilgs laiks paies, kamēr nokritīs pēdējais krievu lidojošais spainis ar skrūvēm?

Atbildēt

Nedirs, krievu palaistuve!

19.08.2021. 09:53

Nedirs, krievu palaistuve!

Atbildēt

!!

19.08.2021. 09:45

Protams, ka viss būs slikti, ja Šlesers ar Gobzenu tiks pie varas! Nost ar Šleseru! Lai dzīvo Šķeles sponsorētās vienotības un Progresīvie!

Atbildēt

Nika

19.08.2021. 09:37

Skarbi ir tas, ka šai netīrajai politiķu čupiņai absolūti neinteresē - vakcinēsieties jūs vai nē. Viņiem neinteresē arī vai attiecība uz jums tiek ievērotas cilvēktiesības. Viņiem interesē tikai savas ambīcijas un - primāri - sava kabata. Jūs vienkārši tiekat izmantoti kā lielgabala gaļa. Es arī nesaprotu, kāpēc jums jāpieslejas ir kādam caurkritušu politiķu grupējumam un tas jāatbalsta? Gan jau antivakceru vidū ir gan juristi, gan ekonomisti. Dibiniet tču savu, kārtējo partiju, un cīnieties savās interesēs paši, nevis atbalstat absolūti amorālus politiķus, apbalvojot tos ar savu uzticību, tikai tāpēc, ka viņi atraduši dzirdīgas ausis jūsu personās. Kā var būt tik naivi?

Atbildēt

Turpinu skatities Krievijas televiziju interneta !

19.08.2021. 09:09

»

cerība ir

Daudzi Kremļa līdzskrēji nepagūs aizmukt un nomēslos latviešu zemi


nemurgo neonacistu dauni. https://sputniknewslv.com/20210819/lavrovs-laiks-atteikties-no-iluzijas-par-es--demokratijas-idealu-un-vecako-brali-18057579.html

Atbildēt

13/03/2020 LV atteikusies ievērot cilvēktiesības

19.08.2021. 09:01

»

Riska grupa

vairāk gan mēs vakar cīnījāmies par savām tiesībām dzīvot un neatdot savus ķermeņus valdībai izmēģinājumiem...


Protestu faktiskajam mērķim jābūt, lai mēs atgūtu savas cilvēktiesības starptautiskā nozīmē. Jo par 13/03/2020 paziņoto apņemšanos neievērot cilvēktiesības LV paziņojusi ANO un visai pasaulei. Uzdodiet sev jautājumu, vai ār alstu tūristi dosies uz Latviju, ja tā paziņojusi, ka tās teritorijā vara neuevēro cilvēktiesības?

Svarīgi ir atgūt Latvijas tēlu, ka LV ievēro cilvēktiesības starptautiskā nozīmē, tad arī tūristi dosies uz Latviju droši par savu dzīvību un veselību ar vai bez zaļā sertifikāta. Ja tūristu aplaupa un nozog viņa īpašumu Latvijas teritorijā LV vairs nenes atbildību, jo cilvēktiesības ir arī īpašumtiesības.

Atbildēt

Ja

19.08.2021. 08:54

»

Riska grupa

vairāk gan mēs vakar cīnījāmies par savām tiesībām dzīvot un neatdot savus ķermeņus valdībai izmēģinājumiem...


šiem “glābējiem”,par kuriem vēlaties balsot,būs izdevīgi rīt jūsu ķermeņus atdot kaut kam citam,kas sauksies citādi,ne mirkli nešaubieties,par vēl papildus 21 īpašumu Rīgā,pašu biznesa interesēm, slavas un varas kāres,Rolex pulksteņiem,atdos,ne acu nemirkšķinot.Padomājiet loģiski,vai būtu iespējams patreizējā situācijā citi ceļi?Tad noteikti kāda valsts neietu šo ceļu.Vai pasaulē ir kāda valsts,normāli funkcionējoša,kas patreiz spēj kaut ko izdarīt citādi?Krievija,Z-Koreja,Ķīna -dara to pašu,kaut ir pretējas ideoloģiskas ievirzes kā Rietumi.Nevakcinējieties,gaidiet citu risinājumu,būs varbūt citas zāles,vakcīnas.

Atbildēt

Ar Atmodu tiešām var būt pagrūti

19.08.2021. 08:53

»

Hm

Neviens arī nemodīsies, jo visiem jau šitā izzagtā un nolaistā valsts ir pie kājas. Liela daļa aizbraukuši, pārējie neredz iespēju ko mainīt. Balso kā gribi, valsti vada zaudētāj partijas amurikāņu ielikteņi


jo no demokrātijas ir tikpat, cik PSRS gados palicis. Turklāt iznīcināts sapnis par plaukstošu un neatkarīgu Latviju kā ulmaņlaikos.

Arī tehnoloģijas attīstītas, tagad sabiedrībai nav noteikti jāpulcējas ielās ar vienotu domu, jo sociālie tīkli ļauj izpausties.Pulcējoties personas tiek pakļautas novērošanai, kontrolei un sodīšanai.

Bez tam esam citā vēsturiskā situācijā, kad notiek karš starp komercbaņķieriem, kurām ilgstoši bija vara, un ciparu tehnoloģiju algoritmu īpašniekiem, kuru kapitāls ir digitālā nauda, ko jau ievieš Eiropas centrālā banka, sociālie reitingi un sabiedrības kontrole.

Cilvēkkapitāls kapitālisma izpratnē no komercbaņķieru viedokļa arī kļūst lieks, jo investīcijas, kapitalizējot peļņu, vairs nedod virsproduktu.

No visiem aspektiem kovidafēra ar liekā cilvēkkapitāla nošpricēšanu, Eiropas un citām centrālām bankām ieviešot digitālo naudu un sociālos reitingus, izmaksājot iztikas minimumu ir kompromisa variants karā starp komercbaņķieriem un digitālo algoritmu īpašniekiem cilvēkkapitāla novērtēšanā, kontrolē un liekā cilvēkkapitāla likvidēšanā ar prasību pēc atkārtotām vakcinācijām, izplatot jaunus infekciju celmus.

Jebkurš jauns vīruss saskarē ar kolektīvo pūļa dabisko imunitāti 20 inficēšanas pakāpē dabiski pielāgojas, neiznīcinot savus upurus. Kovidafēra ar jaunu C19 celmu mērķtiecīgu izplatīšanu un vakcināciju ir atslēga liekā cilvēkkapitāla likvidēšanai.

Atbildēt

to Q

19.08.2021. 08:49

»

Q

Pieturi muti sorosītu zagli, zagšanā un tautas krāpšanā jūs esiet pirmie


Jūs, sadisti un pederasti, esiet noziedznieku nācija, pēc definīcijas.

Atbildēt

cerība ir

19.08.2021. 08:47

»

Es

Laba runa. Laba politiķe. Latvijai ir cerība


Daudzi Kremļa līdzskrēji nepagūs aizmukt un nomēslos latviešu zemi.

Atbildēt

Riska grupa

19.08.2021. 08:34

»

Nika

Parfrazēšu virsrakstu: neklausieties, kad ar jums runā Jūlija Stepaņenko! Man skumji par latviešu tautu. Par tās īso atmiņu. Par pratam neaptveramu spēju ar to manipulēt. Ar aklu ticiību, ja kāds saka to, ko gribam dzirdēt. Ja cilvēkam ar kupri pateiks, ka viņam ir skaista mugura, viņš var noticēt, ...


vairāk gan mēs vakar cīnījāmies par savām tiesībām dzīvot un neatdot savus ķermeņus valdībai izmēģinājumiem.
Šodien Jūs mani piespiedīsit vakcinēties, rīt- savai meitai apsiet krūtis, atcelt abortus.
Šī ir iejaukšanās manas dvēseles mājā.
Jā, un es esmu gatava balsot par jebkuru, kurš apturēs šo vājprātu.
Rakstīts pie pilna saprāta esot.

Atbildēt

Nika

19.08.2021. 08:24

Parfrazēšu virsrakstu: neklausieties, kad ar jums runā Jūlija Stepaņenko! Man skumji par latviešu tautu. Par tās īso atmiņu. Par pratam neaptveramu spēju ar to manipulēt. Ar aklu ticiību, ja kāds saka to, ko gribam dzirdēt. Ja cilvēkam ar kupri pateiks, ka viņam ir skaista mugura, viņš var noticēt, bet kupris jau nepazudīs. Gandrīz 2 gadus atpakaļ tepat, portālā bija neliels raksts par jaunajām politikas vēsmām:
https://pietiek.com/raksti/jauni_politiskie_projekti_pirms_arkartas_velesanam?nomob

Tur šodien ar sajūsmu locīto politiķu vārdi jau paspīdēja tieši šādā sasaistē: Gobzems, Šlesers, Stepaņenko gimene. Toreiz, 2 gadus atpakaļ, komentētaju viedokļi dalījās - daļa skarbi kritizēja minētos personāžus, daļa rakstīja, ka šī kombinācija nav iespējama, un, ka raksts ir tukša muldēšana. Nebija vis. Un nesaprot taču aitu bars, ka jūs tupa izmanto savu politisko reitingu celšanai. Ir atrasta ērte tēma - kur nu vēl ērtāka šodien! Šai nespējīgajai politiķu čupiņai covid ir medusmaize, šokolāde un putukrejums vienā flakonā. Viņi kaifo! Jūs vakar salāt Vecrīgā, klaigājāt, bet jaunās vēsmas politiķi draudzīgi vakarā saakrējās kādā mājīgā Turiņu pirtī nr.2 un draudzīgi par jums pasmējās. Par jūsu tuvredzību, un par to, ka Latvijas tautai vēl aizvien sūdu var iesmērēt kā konfekti - galvenais, lai ietinamais papīriņš ir smuks! NO-ŽĒ-LO-JA-MI!

Atbildēt

Hm

19.08.2021. 08:13

Neviens arī nemodīsies, jo visiem jau šitā izzagtā un nolaistā valsts ir pie kājas. Liela daļa aizbraukuši, pārējie neredz iespēju ko mainīt. Balso kā gribi, valsti vada zaudētāj partijas amurikāņu ielikteņi.

Atbildēt

Oki

19.08.2021. 07:57

»

Kasiņš

MUahahaha Tu, zilais, jau nu te nevienu nemācīsi


Es darīšu ko es gribēšu , šmurguli !

Iesaku :

Solomun- Take control

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Stutes potei būt

FotoVarbūt vēl ir cilvēki, kas naivi iedomājas, ka viņu sadarbības sertifikāts ir uz mūžiem. Nekā tamlīdzīga. Kad iedod velnam mazo pirkstiņu, viņš paņems visu roku. Jau pirmā injekcija atstāj neatgriezenisku ietekmi uz organismu. Taču, ja neesat “atstiepis kājas”, tad laiks stutes potei. Tā gan tiek reklamēta kā kruķis, kas balstīšot veselību. Tomēr, manuprāt, drīzāk būs kā miets pa pieri.
Lasīt visu...

6

Tā nebija nekāda provokācija, grāmatnīcas darbiniekiem tikai izskatījās!

FotoValsts darba inspekcija, veicot pārbaudes uzņēmumos, neizmanto provocējošas metodes vai taktiku. Tāda netika izmantota arī Jūsu norādītajā gadījumā, kas bija preventīva pārbaude, kuras ietvaros tika novērtēta arī epidemioloģiskās drošības prasību ievērošana.
Lasīt visu...

21

Viļņa Ķirša paziņojumi nav īsti korekti

FotoVides pakalpojumu uzņēmuma "Clean R" vārdā vēlos atvainoties visiem rīdziniekiem, kuru pārvietošanās pa Rīgas ietvēm nedēļas nogalē bija apgrūtināta. Situācija ir sarežģīta, taču darām visu, lai to iespējami ātri atrisinātu. Vienlaikus nevaru noklusēt faktu, ka "Clean R "pārziņā" Rīgā ir tikai apmēram 5% ietvju trijās priekšpilsētas. Rīgas ielas, tilti, atlikušie 95% ietvju ir namu apsaimniekotāju, autostāvvietu pārraudzītāju, kā arī pašvaldības un privāto uzņēmumu pārziņā.
Lasīt visu...

3

Kā ne tikai es, bet arī citi var nesolīt iekšlietu darbiniekiem

FotoKā bijušais iekšlietu ministrs vēršos pie valsts prezidenta un premjera ar jautājumu: kā tieši nākamā gada budžets atbilst šo valsts pirmo amatpersonu vēl pirms gandrīz gada publiski dotajam solījumam iekšējo drošību izvirzīt kā prioritāti 2022. gada valsts budžetā?! Atceros tikšanos ar valsts prezidentu Egilu Levitu šī gada janvārī, kurā tika panākta vienota izpratne, ka valsts iekšējās drošības stiprināšanai jābūt vienai no nākamā gada valsts budžeta prioritātēm.
Lasīt visu...

21

Kad valsts pārstāvji sāk rīkoties vienkārši pretīgi

Foto“Viņi bija divi, sievieti mēs neielaidām, jo viņa it kā bija aizmirsusi sertifikātu mašīnā.” Domājat, šis ir jauna spriedzes romāna pieteikums? Nē, tā ar dienas notikumiem vacapā dalās Zvaigznes grāmatnīcu darbinieki visā Latvijā.
Lasīt visu...

21

Ja zinātne tiek politizēta, mirst cilvēki!

FotoZinātnieki bioķīmijā un genomikā no pasaulē prestižām universitātēm un pētniecības institūtiem ir sākuši celt trauksmi par eksperimentos novēroto Covid vīrusa S proteīna RNS gēnu koda integrāciju cilvēka šūnu kodolā un tā rezultātā izraisītajiem bojājumiem cilvēka DNS jeb genomā. 
Lasīt visu...

21

Informatīvie tēli

FotoBieži par ticību mēs saucam to, kas patiesībā ir naids pret citas pārliecības, morāles un dzīvesziņas cilvēkiem. Bieži mūsu tā saucamā ticība ir nevis pašu pasaules skatījumā, pārliecībā un rīcībā, bet sektantiskā citu noliegšanā.
Lasīt visu...

3

Cik labprāt mēs pareizi sadalītu naudu, tikai neprasiet, kam mēs to atņemtu

Foto2022. gada budžets ir pēdējais valsts budžets, kuru pieņems 13. Saeimas sadrumstalotā valdība. Diemžēl arī “pēdējais budžets” nerisina Latvijas ieilgušās problēmas veselības aprūpes un sociālā atbalsta finansējumā. Tā vietā, lai ieguldītu Latvijas labklājībā un ilgtspējīgā attīstībā, tūkstošiem eiro liels atbalsts caur “deputātu kvotām” tiek novirzīts apšaubāmiem mērķiem un tiem pakļautiem nodibinājumiem.
Lasīt visu...

21

Prātā nāk "Suņa sirds" un iedzīvotāju sapulce ar Švonderiem un Šarikoviem

FotoNekomentēšu Vestardu Šimku. Tā ir viņa izvēle. Nekomentēšu par Covid-19 vakcīnām, jo neesmu ārsts vai eksperts. Nekomentēšu valdības darbības epidemioloģiskajā drošībā, jo kurš gan par to vēl nav izteicies...
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

Veselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par...

Foto

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

Pirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem...

Foto

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

Ierobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā...

Foto

Hunta, sargies buntavnieka!

Sāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī...

Foto

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

Ar apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā...

Foto

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

Arvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav...

Foto

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

Divu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap...

Foto

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

Pieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek...

Foto

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas...