Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Juules runa

20.08.2021. 11:35

dirshana. viena vieniiga dirshana.

Atbildēt

Tavu slimību var izārstēt beisbola nūja

20.08.2021. 06:23

»

kā tad!

Čekas pederastu vienmēr laipni uzņems saimnieki


Palūdz kādu, lai tevi nosit!

Atbildēt

īstie bija un būs

19.08.2021. 19:26

»

a

kuri būs īstie


nodokļu maksātāji. Būs vien jābeidz zagt.

Atbildēt

vēl atrāpo pie manis

19.08.2021. 19:24

varbūt noticēšu, varbūt nē. Kauns kauans kauns sapīties ar ļeģaejeviem
kas par super viltus asarām, lai tiktu pie siles

Atbildēt

Mg

19.08.2021. 17:42

Vai tiešām neredzat ka tādi kā gobzemi un šleseri grib sanaidot brāli ar brāli tēvu ar dēlu utt viņi ir tie kas sacels pilsoņu karu ne jau viņi ir tie tautas aizstāvji un glābēji tiks valdībw un visiem saviem atbalstītājiem uzspļaus virsū no augstā rorņa

Atbildēt

:):):):):):)

19.08.2021. 17:14

»

Nevērtē citus pēc sevis

Tev ir nabaga un kalpa domāšana


Nē, nabagu un kapu domāšana ir tiem stepaņenko un šleserveidīgajiem: "iz grjazi v kņajzi".

Atbildēt

Secinājums

19.08.2021. 17:11

»

Bet...

Bet jūs sēdējāt siltā dīvānā un atbalstījāt tos, kas šobrīd iznīcina Latviju


Šobrīd Latviju iznīcina Stepaņenko ģiemne, šleseri, gobezemi un co, kas izmanto pasaules krīzi saviem alkatīgajiem mērķiem.

Atbildēt

:D

19.08.2021. 16:16

jāskatās, vai apmātais ieroču mīlis pukstu arnis atkal nelīdīs ārā no alas un nerausīsies uz gobzema - šlesera traktora un nefočēsies kā savulaik kaimiņa priekšvēlēšanu kampaņā?

Atbildēt

Šleseram nav kur mukt no Latvijas!

19.08.2021. 15:34

»

kā tad!

Šlesera "atmoda" būtu kas līdzīgs krievu Maidanam, kas ir nonsens


Te Latvijā tikai var auzstāvēt savas cilvēktiesības. Šlesers pret globālistu inkluzīvā kaputālisma bez īpašumtiesībām ir strupceļā.

Atbildēt

Fakts

19.08.2021. 13:38

Labdien mīļotā Latvija, labrīt stipra, drosmīga, inteliģenta un skaista Jūlija Stepaņenko kundze, jūs precīzi norādījāt vienu faktu, ka šodienas valdnieki, sākot no prezidenta, premjerministra, vairākiem ministriem, piemēram, Bordānu, Rinkiviču, Reirs ... arī neveiksminiekis kā Juris Jurašs un tamlīdzīgi, viņi mūs biedē, maldina un bailēs dzen tos, kuri visu zinu, ka viņi ir visgļēvākie, zagļi,blēži. Viņi izdomāja vaksācijas tēmu, lai cilvēki nepamanītu ko viņi dara un kā apzog Viņi vairāk nespēj tās slēpt. Viņi aizmirsa, ka katrs no mums ir brīvs cilvēks un mēs paši izlemjam, kā rūpēties par savu veselību. Lai šie absurda teātra spēlētāji vismaz seko savai paranojai. Cilvēki vēlas brīvi pārvietoties, strādāt, mācīties, nopelnīt naudu un atpūsties ar bērniem un mīļajiem. Paši deputāti, ministri uz valsts kases rēķina uzdzīvo un pelna miljonus un shēmo ko nozagt. Mums visiem ir jāpaskaidro, ka jūsu meli, iebiedēšana un maldi ir beigušies, un Latvijas tauta vairs necietīs jūsu izsmieklu un ņirgāšanos par sevi, jūs paši tiksiet pazemoti. Uzvara būs tautas pusē ar Latvijas tautas spēku un gudrību.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

19.08.2021. 13:26

Atpalikušus tumsonīgus cilvēkus politiķi grib izmantot, lai tiktu pie varas. Kas ir Šlesers? Cilvēks, kurš no sākuma sevi pozicionēja kā biznesmeni, kurš iet politikā nevis, lai tādā veidā vairotu savu bagātību, bet lai cīnītos ar oligarhiem, piemēram, Lembergu, bet, kad pats tika pie varas, kopā ar oligarhiem, ar kuriem viņš pirms tam solīja cīnīties, sēdās pie viena galda un bīdīja savas biznesa štelles. Tagad viņš nemaz neslēpj, kāpēc grib atgriezties politikā- dēļ kriminālprocesa pret viņu. Tādējādi, būdams politikā pie varas, viņš varēs ietekmēt tā rezultātu. Kas ir Gobzems? Normāli cilvēki iet politikā, lai realizētu savus mērķus? Vai kāds zina, kāda ir viņa programma, vai viņš ir kreisi, vai labēji orientēts, vai nacionāli, vai eiropeiski, kādu politiku viņš grib realizēt, kad tiks pie varas? Viņam nav konkrētas politiskās orientācijas. Tāda pozīcija kā viņam saucas populisms- sola dajebko, lai tikai viņu pielaistu pie varas. Viņa mērķis nav savu politisko uzskatu realizēšana. Viņa mērķis ir pati vara, tikšana pie varas. Bet tas ir ļoti bīstami, šādam cilvēkam iedot varu.

Atbildēt

padomājiet

19.08.2021. 13:13

kas ir viņu mērķis!Ne Gobzems,ne Šlesers nesavāks balsis,lai vieni veidotu valdību.Viņi veidos koalīciju,šlesers,gobzems,urbanovičs,kādi lemberga cilvēki un kurss būs uz krievzemi.Tas taču sen jau skaidri redzams.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

19.08.2021. 12:51

Antivakseri ir tumsonīgi cilvēki, kas cīnās pret zinātni, un politiķi, kas izmanto šo kustību savas politiskās varas iegūšanai, nekādu cieņu neizraisa. Tas ir tas pats, kas izmantot politiskiem mērķiem pedofīlu protestus pret pedofīlijas aizliegšanu.

Atbildēt

Nika

19.08.2021. 12:27

Antivakceru valoda un auniskā spītība atgādina sektantu vervelēšanu. Šlesers jau ir aktīvs sektants. Pie Ļedajeva laikam. Nu viņš savā sektā samācījies vervēšanas metodes, un pavelk sev līdzi baru ar aitām, kuras kā apmātas piekrītoši krata ar galvu, kurā pazudušas pēdējās smadzeņu paliekas. Bet varbūt labi, ka tā. Ka saka - labāk šausmīgas beigas, nekā nebeidzamas šausmas. Ceru, ka jūsu ķeizari Šlesers, Gobzems, Stepaņenko&co tiks ievēlēti nākamajās Saeimas vēlēšanās un tiks pie rullēšanas. Un, ceru, ka tās būs Latvijas, kā valsts, šausmīgas beigas.

Atbildēt

Ja visi lamāja oligarhus

19.08.2021. 11:59

»

Kasiņš

Nožēlojamais stulbeni, kā var nesaprast, ka viņi neko negrasās atjaunot! Ar Tev līdzīgu pamuļķu palīdzību iegūs iespēju atgriezties pie siles un uzliks visiem (ieskaitot tevi) lielu mīksto, un pēc tam darīs to pašu, ko visi iepriekšējie... Cik reizes var kāpt uz tā paša grābekļa, tā arī neko neiemācoties...


tad viņi nav ar globālistiem, apdraudētas viņu ilvēktiesības uz dzīvību, veselību, īpašumtiesībām, liegumu pār ietoties bez zaļā sertifikāta, kāds vajadzīgs dzīvniekiem, aplicinot potējumu. Es lieku un Šleseru un Gobzemu, lai pierāda. Ja nekas nebūs - neatgūsim starptautiski cilvēktiesības, tad atliek ķerties pie ieročiem. Desmit sumpurņus aizraidot uz labākiem medību laukiem ir vieglāk. Citi padomās. Neviens ar ieroci pie pueres nespuež Levitu, Kariņu, Pavļutu, Mūrnieci darīt tos noziegumus, kurus tie dara, melojot, ka rūpējas par tautu. 30 gadus nerūpējās, tagad nošpricē.

Atbildēt

autorei

19.08.2021. 11:58

Mīļa tauta! UŠAKOVA KKLIĶI no Domes esam padzinuši, tagad kārta stepaņenkovām luņov, švecovāmu.c., kas küda pret valsti

Atbildēt

Labi, piekrītu daļēji

19.08.2021. 11:53

»

Kasiņš

Nožēlojamais stulbeni, kā var nesaprast, ka viņi neko negrasās atjaunot! Ar Tev līdzīgu pamuļķu palīdzību iegūs iespēju atgriezties pie siles un uzliks visiem (ieskaitot tevi) lielu mīksto, un pēc tam darīs to pašu, ko visi iepriekšējie... Cik reizes var kāpt uz tā paša grābekļa, tā arī neko neiemācoties...


Gobzems ar Šlesera ostas buldozeriem gatavojas bloķēt satiksmi Rīgas centrā Atmodas vārdā. Jo labi saprot, ka inkluzīvais kapitālusms nežēlos vietējos šķēles, šleserus, lembergus... jūs taču redzat, kas notiek! Jūs taču redzat, ka Gobzems un Šlesers, Šķēle negrib lai vakcinē viņu bērnus un mazbērnus! Oligarhiem beidzot jāparāda un jāpretojas šim ievastajam inkluzīvam kapitālusmam, ko ievieš ar ko idafēru un nošpricēsanu.

Nākošā solī gatavo elektronisko koncentrācijas nometni bez īpašumtiesībām.

Atbildēt

...

19.08.2021. 11:39

pati ta' vakcinēta

Atbildēt

Kasiņš

19.08.2021. 10:31

»

Pilnīgs bulšits

Ne Gobzema, ne Šlesera partija nav jāvērtē citādi kā nejēdzība? Man vienalga, kura partija atjaunos cilvēktiesības Latvijā un izbeigs inkluzīvā kapitālisma ieviešanu, nodedzinās visas katoļu baznīcas Latvijā. Jo katoļu ekumēnisms, praidisms, pedofilija ar Vatikānu ir ceļā uz skaidras naudas likvidāciju...


Nožēlojamais stulbeni, kā var nesaprast, ka viņi neko negrasās atjaunot! Ar Tev līdzīgu pamuļķu palīdzību iegūs iespēju atgriezties pie siles un uzliks visiem (ieskaitot tevi) lielu mīksto, un pēc tam darīs to pašu, ko visi iepriekšējie... Cik reizes var kāpt uz tā paša grābekļa, tā arī neko neiemācoties?

Atbildēt

Pilnīgs bulšits

19.08.2021. 10:19

»

Nika

Skarbi ir tas, ka šai netīrajai politiķu čupiņai absolūti neinteresē - vakcinēsieties jūs vai nē. Viņiem neinteresē arī vai attiecība uz jums tiek ievērotas cilvēktiesības. Viņiem interesē tikai savas ambīcijas un - primāri - sava kabata. Jūs vienkārši tiekat izmantoti kā lielgabala gaļa. Es arī nesaprotu...


Ne Gobzema, ne Šlesera partija nav jāvērtē citādi kā nejēdzība? Man vienalga, kura partija atjaunos cilvēktiesības Latvijā un izbeigs inkluzīvā kapitālisma ieviešanu, nodedzinās visas katoļu baznīcas Latvijā. Jo katoļu ekumēnisms, praidisms, pedofilija ar Vatikānu ir ceļā uz skaidras naudas likvidāciju un Eiropas centrālās bankas digitālās naudas ieviešanu mums, mūs jau padarījuši par dzīvniekiem bez cilvēktiesībām ebreju nacista E. Levita vadībā LV starptautiski atsakoties no cilvēktiesībām 13/03/2020 par to paziņojot ANO..

Tūristi nebrauc uz zemi Latviju, kur arī viņu cilvēktiesības var mīdīt kājām.

Atbildēt

to !!

19.08.2021. 10:00

»

!!

Protams, ka viss būs slikti, ja Šlesers ar Gobzenu tiks pie varas! Nost ar Šleseru! Lai dzīvo Šķeles sponsorētās vienotības un Progresīvie


Šlesers ir tāds pat krievus mīlošs pederasts, kā Rinkēvičs un zaglis, kā JV un A/Par.

Atbildēt

par ko neraksta sputniknewslv

19.08.2021. 09:58

»

Turpinu skatities Krievijas televiziju interneta !

nemurgo neonacistu dauni. https://sputniknewslv.com/20210819/lavrovs-laiks-atteikties-no-iluzijas-par-es--demokratijas-idealu-un-vecako-brali-18057579.html


Упал уникальный МиГ-29СМТ. В России снова упал самолёт ВКС РФ./youtube/
Interesanti, ja katru dienu nokritīs pa vienam, cik ilgs laiks paies, kamēr nokritīs pēdējais krievu lidojošais spainis ar skrūvēm?

Atbildēt

Nedirs, krievu palaistuve!

19.08.2021. 09:53

Nedirs, krievu palaistuve!

Atbildēt

!!

19.08.2021. 09:45

Protams, ka viss būs slikti, ja Šlesers ar Gobzenu tiks pie varas! Nost ar Šleseru! Lai dzīvo Šķeles sponsorētās vienotības un Progresīvie!

Atbildēt

Nika

19.08.2021. 09:37

Skarbi ir tas, ka šai netīrajai politiķu čupiņai absolūti neinteresē - vakcinēsieties jūs vai nē. Viņiem neinteresē arī vai attiecība uz jums tiek ievērotas cilvēktiesības. Viņiem interesē tikai savas ambīcijas un - primāri - sava kabata. Jūs vienkārši tiekat izmantoti kā lielgabala gaļa. Es arī nesaprotu, kāpēc jums jāpieslejas ir kādam caurkritušu politiķu grupējumam un tas jāatbalsta? Gan jau antivakceru vidū ir gan juristi, gan ekonomisti. Dibiniet tču savu, kārtējo partiju, un cīnieties savās interesēs paši, nevis atbalstat absolūti amorālus politiķus, apbalvojot tos ar savu uzticību, tikai tāpēc, ka viņi atraduši dzirdīgas ausis jūsu personās. Kā var būt tik naivi?

Atbildēt

Turpinu skatities Krievijas televiziju interneta !

19.08.2021. 09:09

»

cerība ir

Daudzi Kremļa līdzskrēji nepagūs aizmukt un nomēslos latviešu zemi


nemurgo neonacistu dauni. https://sputniknewslv.com/20210819/lavrovs-laiks-atteikties-no-iluzijas-par-es--demokratijas-idealu-un-vecako-brali-18057579.html

Atbildēt

13/03/2020 LV atteikusies ievērot cilvēktiesības

19.08.2021. 09:01

»

Riska grupa

vairāk gan mēs vakar cīnījāmies par savām tiesībām dzīvot un neatdot savus ķermeņus valdībai izmēģinājumiem...


Protestu faktiskajam mērķim jābūt, lai mēs atgūtu savas cilvēktiesības starptautiskā nozīmē. Jo par 13/03/2020 paziņoto apņemšanos neievērot cilvēktiesības LV paziņojusi ANO un visai pasaulei. Uzdodiet sev jautājumu, vai ār alstu tūristi dosies uz Latviju, ja tā paziņojusi, ka tās teritorijā vara neuevēro cilvēktiesības?

Svarīgi ir atgūt Latvijas tēlu, ka LV ievēro cilvēktiesības starptautiskā nozīmē, tad arī tūristi dosies uz Latviju droši par savu dzīvību un veselību ar vai bez zaļā sertifikāta. Ja tūristu aplaupa un nozog viņa īpašumu Latvijas teritorijā LV vairs nenes atbildību, jo cilvēktiesības ir arī īpašumtiesības.

Atbildēt

Ja

19.08.2021. 08:54

»

Riska grupa

vairāk gan mēs vakar cīnījāmies par savām tiesībām dzīvot un neatdot savus ķermeņus valdībai izmēģinājumiem...


šiem “glābējiem”,par kuriem vēlaties balsot,būs izdevīgi rīt jūsu ķermeņus atdot kaut kam citam,kas sauksies citādi,ne mirkli nešaubieties,par vēl papildus 21 īpašumu Rīgā,pašu biznesa interesēm, slavas un varas kāres,Rolex pulksteņiem,atdos,ne acu nemirkšķinot.Padomājiet loģiski,vai būtu iespējams patreizējā situācijā citi ceļi?Tad noteikti kāda valsts neietu šo ceļu.Vai pasaulē ir kāda valsts,normāli funkcionējoša,kas patreiz spēj kaut ko izdarīt citādi?Krievija,Z-Koreja,Ķīna -dara to pašu,kaut ir pretējas ideoloģiskas ievirzes kā Rietumi.Nevakcinējieties,gaidiet citu risinājumu,būs varbūt citas zāles,vakcīnas.

Atbildēt

Ar Atmodu tiešām var būt pagrūti

19.08.2021. 08:53

»

Hm

Neviens arī nemodīsies, jo visiem jau šitā izzagtā un nolaistā valsts ir pie kājas. Liela daļa aizbraukuši, pārējie neredz iespēju ko mainīt. Balso kā gribi, valsti vada zaudētāj partijas amurikāņu ielikteņi


jo no demokrātijas ir tikpat, cik PSRS gados palicis. Turklāt iznīcināts sapnis par plaukstošu un neatkarīgu Latviju kā ulmaņlaikos.

Arī tehnoloģijas attīstītas, tagad sabiedrībai nav noteikti jāpulcējas ielās ar vienotu domu, jo sociālie tīkli ļauj izpausties.Pulcējoties personas tiek pakļautas novērošanai, kontrolei un sodīšanai.

Bez tam esam citā vēsturiskā situācijā, kad notiek karš starp komercbaņķieriem, kurām ilgstoši bija vara, un ciparu tehnoloģiju algoritmu īpašniekiem, kuru kapitāls ir digitālā nauda, ko jau ievieš Eiropas centrālā banka, sociālie reitingi un sabiedrības kontrole.

Cilvēkkapitāls kapitālisma izpratnē no komercbaņķieru viedokļa arī kļūst lieks, jo investīcijas, kapitalizējot peļņu, vairs nedod virsproduktu.

No visiem aspektiem kovidafēra ar liekā cilvēkkapitāla nošpricēšanu, Eiropas un citām centrālām bankām ieviešot digitālo naudu un sociālos reitingus, izmaksājot iztikas minimumu ir kompromisa variants karā starp komercbaņķieriem un digitālo algoritmu īpašniekiem cilvēkkapitāla novērtēšanā, kontrolē un liekā cilvēkkapitāla likvidēšanā ar prasību pēc atkārtotām vakcinācijām, izplatot jaunus infekciju celmus.

Jebkurš jauns vīruss saskarē ar kolektīvo pūļa dabisko imunitāti 20 inficēšanas pakāpē dabiski pielāgojas, neiznīcinot savus upurus. Kovidafēra ar jaunu C19 celmu mērķtiecīgu izplatīšanu un vakcināciju ir atslēga liekā cilvēkkapitāla likvidēšanai.

Atbildēt

to Q

19.08.2021. 08:49

»

Q

Pieturi muti sorosītu zagli, zagšanā un tautas krāpšanā jūs esiet pirmie


Jūs, sadisti un pederasti, esiet noziedznieku nācija, pēc definīcijas.

Atbildēt

cerība ir

19.08.2021. 08:47

»

Es

Laba runa. Laba politiķe. Latvijai ir cerība


Daudzi Kremļa līdzskrēji nepagūs aizmukt un nomēslos latviešu zemi.

Atbildēt

Riska grupa

19.08.2021. 08:34

»

Nika

Parfrazēšu virsrakstu: neklausieties, kad ar jums runā Jūlija Stepaņenko! Man skumji par latviešu tautu. Par tās īso atmiņu. Par pratam neaptveramu spēju ar to manipulēt. Ar aklu ticiību, ja kāds saka to, ko gribam dzirdēt. Ja cilvēkam ar kupri pateiks, ka viņam ir skaista mugura, viņš var noticēt, ...


vairāk gan mēs vakar cīnījāmies par savām tiesībām dzīvot un neatdot savus ķermeņus valdībai izmēģinājumiem.
Šodien Jūs mani piespiedīsit vakcinēties, rīt- savai meitai apsiet krūtis, atcelt abortus.
Šī ir iejaukšanās manas dvēseles mājā.
Jā, un es esmu gatava balsot par jebkuru, kurš apturēs šo vājprātu.
Rakstīts pie pilna saprāta esot.

Atbildēt

Nika

19.08.2021. 08:24

Parfrazēšu virsrakstu: neklausieties, kad ar jums runā Jūlija Stepaņenko! Man skumji par latviešu tautu. Par tās īso atmiņu. Par pratam neaptveramu spēju ar to manipulēt. Ar aklu ticiību, ja kāds saka to, ko gribam dzirdēt. Ja cilvēkam ar kupri pateiks, ka viņam ir skaista mugura, viņš var noticēt, bet kupris jau nepazudīs. Gandrīz 2 gadus atpakaļ tepat, portālā bija neliels raksts par jaunajām politikas vēsmām:
https://pietiek.com/raksti/jauni_politiskie_projekti_pirms_arkartas_velesanam?nomob

Tur šodien ar sajūsmu locīto politiķu vārdi jau paspīdēja tieši šādā sasaistē: Gobzems, Šlesers, Stepaņenko gimene. Toreiz, 2 gadus atpakaļ, komentētaju viedokļi dalījās - daļa skarbi kritizēja minētos personāžus, daļa rakstīja, ka šī kombinācija nav iespējama, un, ka raksts ir tukša muldēšana. Nebija vis. Un nesaprot taču aitu bars, ka jūs tupa izmanto savu politisko reitingu celšanai. Ir atrasta ērte tēma - kur nu vēl ērtāka šodien! Šai nespējīgajai politiķu čupiņai covid ir medusmaize, šokolāde un putukrejums vienā flakonā. Viņi kaifo! Jūs vakar salāt Vecrīgā, klaigājāt, bet jaunās vēsmas politiķi draudzīgi vakarā saakrējās kādā mājīgā Turiņu pirtī nr.2 un draudzīgi par jums pasmējās. Par jūsu tuvredzību, un par to, ka Latvijas tautai vēl aizvien sūdu var iesmērēt kā konfekti - galvenais, lai ietinamais papīriņš ir smuks! NO-ŽĒ-LO-JA-MI!

Atbildēt

Hm

19.08.2021. 08:13

Neviens arī nemodīsies, jo visiem jau šitā izzagtā un nolaistā valsts ir pie kājas. Liela daļa aizbraukuši, pārējie neredz iespēju ko mainīt. Balso kā gribi, valsti vada zaudētāj partijas amurikāņu ielikteņi.

Atbildēt

Oki

19.08.2021. 07:57

»

Kasiņš

MUahahaha Tu, zilais, jau nu te nevienu nemācīsi


Es darīšu ko es gribēšu , šmurguli !

Iesaku :

Solomun- Take control

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai tiešām „mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā”?

FotoRadio intervijas rosināta refleksija, braucot auto. „Mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā. Briesmīgs laiks," vaimanā kādi intervējamie pa radio. Hmm…diskutējami.
Lasīt visu...

21

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

FotoTrīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi. Ja kāds naivi iedomājas, ka no ministriju seifa tika izņemta slepenā mapīte “X stunda”, kurā detalizēti aprakstīts, kā rīkoties līdzīgā situācijā, tad šāds cilvēks ir jāsarūgtina. Nekāda plāna valdībai nav, jo tā jau no sākta gala darbojas viendienīšu režīmā, kurā, pārfrāzējot kādas oskarotas brāļu Koenu filmas nosaukumu, stratēģiskiem lēmumiem nav vietas.
Lasīt visu...

18

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

FotoŠodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā, lai atzītu savas kļūdas, Kariņa-Levita režīms grib ieviest lokdaunu jeb stingros ierobežojumus Latvijas iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

FotoEs izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs Monte-Kristo) un pēc tam atsevišķu varasvīru biogrāfiju aprakstiem: organisma pieradināšana pie indes ar mazām, regulārām devām, tās pakāpeniski palielinot. Vai paņēmienam ir nosaukums, es nezinu.
Lasīt visu...

21

Mēs neesam dzimtcilvēki!

FotoKariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā.
Lasīt visu...

21

Valsts varas nozagšanas budžets

FotoSaeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par to! Grūti saprast, kur valdošais olimps saskata līdzsvaru starp ieplānoto 40% algu pielikumu pašiem sev un ienākumu palielinājumu mediķiem 4 - 5% robežās Manuprāt, šobrīd pat piedāvāt apspriest budžetu, kas veselības aprūpei paredz mazāk nekā pusi no absolūti nepieciešamā, ir amorāli.
Lasīt visu...

21

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

FotoCovid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu slogu mediķiem, operatīvo dienestu un iekšlietu struktūru darbiniekiem, apsargiem un daudzu citu jomu personālam. Tāpat aizvien biežāk tiek konstatēts, ka atsevišķas personas vai apvienības rada apzinātus šķēršļus pandēmijas pārvarēšanā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

Latvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot...

Foto

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta...

Foto

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt...

Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....