Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Nelietība

Jānis Miezītis
03.02.2016.
Komentāri (28)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Dabas bērns

06.02.2016. 17:20

»

Vo

Apgaismības patoss - kas tas par zvēru...


Nils Bors apgalvoja, ka liela patiesība ir tāda, kuras pretstats arī ir liela patiesība. Tas sasaucas ar sintēzes veidošanos no tēzes un antitēzes.

Materiālismu un ideālismu var uzskatīt par tēzi un antitēzi. Diži cilvēki, kas raugās uz pasauli bez duālisma "brillēm", spēj šos abus nosacīti apvienot (nosacīti, tāpēc ka šie abi -ismi pēc būtības viens otru izslēdz).

Rainis tāds bija, par to esmu pārliecināts; vai tāds bija Markss - nezinu. Nav pamata neticēt Priedīša apgalvojumam, nav arī pamata ticēt tam.

Lielākā problēma, ka šādu cilvēku sacīto spēj saprast tikai tas, kas pats izkāpis no duālisma važām. Visi pārējie iesprūst vienā no sintēzes galapunktiem, jo kopskatu nespēj tvert. Lieki teikt, ka "visi pārējie" ir 90 un vairāk procentu.

Pat ja Markss - saskaņā ar Priedīša sacīto - arī bija viedais, tad sekojošajā marksismā-ļeņinismā neko tādu nesaskatu. Tur sintēzes vienotā manifestācija ir pazudusi.

Turklāt, ja visam saknē netiek saglabāta dvēseles nemirstības ideja, ir grūti rast dabisku pamatojumu cēlai rīcībai. Var ideoloģiski mēģināt iepotēt visu ko, taču bez attiecīgiem pamatiem attiecīgo māju nav iespējams uzbūvēt.

Atbildēt

Vo

06.02.2016. 15:19

»

DENISS K.

No profesora Stikla kalna sveiciens autoram: "Pretruna...


Apgaismības patoss - kas tas par zvēru?
Ko tad šis ar tādu patosu apgaismo?
Ja "Raiņa personību nedrīkst traktēt vienpusīgi – materiālistiskajā vai ideālistiskajā rakursā", tad kāds tad ir tas trešais rakurss, kurā tas Rainis būtu jātraktē?
Sieviete vai nu ir stāvokli, vai nu viņa nav stāvoklī, nekāds trešais rakurss, kurā sievieti traktēt nav. Bet ir gadījumi, kad sieviete ir stāvoklī, kaut arī pati to nezin. Tāpat var būt gadījumi, kad cilvēks - ideālists sevi uzskata par materiālistu un mutiski aizstāv materiālismu, bet reāli dzīvē vadās no ideālisma principiem un ideāliem.

Atbildēt

DENISS K.

06.02.2016. 12:10

No profesora Stikla kalna sveiciens autoram: "Pretruna
Marksa personībā savienojās it kā fundamentāla pretruna. Marksa oriģinālajā intelektuālismā un dvēselē ietilpa no vienas puses Apgaismības patoss ar bezgalīgo ticību racionālajam. No otras puses – revolucionārs romantisms, noraidot buržuāzisko naudas racionālismu un racionālismu vispār. Marksa personība nav pareizi izprotama bez šīs šķietamās pretrunas. Turklāt šī škietamā pretruna ir tā izpausme, kas Marksu darīja garīgi lielu un varenu, pavēra ceļu viņa oriģinālajām koncepcijām. Padomju laikā centās noslēpt Marksa Apgaismības patosu. Runāja par „jauno Marksu” un „jaunā Marksa” meklējumiem. Taču reāli minētā šķietamā pretruna saglabājās visu mūžu. Ne velti Marksa polulārākais cilvēces ģēnijs ir Prometējs.
Tāda šķietama pretruna bija arī Rainī. To latvieši neprata ne saskatīt, ne novērtēt. Latvieši saskatīja tikai vai nu materiālistisko orientāciju vai ideālistisko orientāciju. Stulba vienpusība Raiņa personības izpratnē ir savdabīga klasika latviešu literatūrzinātnē. Latviešu „zinātnieku” aprobežotību pat nespēja koriģēt un novērst Raiņa interešu reālā materiāla iekšējais pretrunīgums: vācu romantisms no vienas puses un marksisma proletariskās ideoloģijas racionālais pragmātisms no otras puses. Šī materiāla pretrunīgums nestimulēja „zinātniekus” padomāt, ka Raiņa personību nedrīkst traktēt vienpusīgi – materiālistiskajā vai ideālistiskajā rakursā. Latviešu „zinātnieki” (Kalniņš, Hausmanis, Grīnuma, Viese) spēja vāvuļot tikai vienā virzienā, restaurējot zinātniskuma jaunu tipu: zinātniskuma sintēzi ar latviski specifisko šarlatānismu.

Atbildēt

nu nebrauc tak grāvī

04.02.2016. 18:52

»

paga paga

Materialisti ir cilveki, kas uzskata, ka nauda dara brivu un tad var pieversties garigumam.Butibaa materialisti var but loti garigi cilveki. Un idealisti nemaz netic pecnaves dzivei, tur nu autors iebraucis gravii


Garīgumam nevar pievērsties. Tas vai nu ir iekšēja vajadzība, vai nekāda cita pievēršanās nelīdzēs. Pasaules uzbūves garīgās sākotnes aksioma ir dvēseles mūzība, bet tas neattiecas uz falšo EGO personību, kas mājo smadzenēs - tā nomirst kopā ar ķermeni. Ko domā EGO ideālisti vai materiālisti nav svarīgi, jo cilvēks, kas sadzird dvēseles balsi un atbilstoši rīkojas jau ir garīgs. Dieva saprāta kvants ir katrā cilvēkā, bet ne katrs spēj to atklāt. P.S. Ja tautai nav garīgās izglītības, tad nelieši viegli uzkundzējas.

Atbildēt

paga paga

04.02.2016. 17:22

Materialisti ir cilveki, kas uzskata, ka nauda dara brivu un tad var pieversties garigumam.Butibaa materialisti var but loti garigi cilveki. Un idealisti nemaz netic pecnaves dzivei, tur nu autors iebraucis gravii.

Atbildēt

Hu-hu

04.02.2016. 14:18

»

Ha-ha

Loģika...


Nu bet loģiski!

Autors ar savu rakstu ir atklājis patiesību A.Priedītim un tādējādi kļuvis par A.P. lielāko ienaidnieku. Tāpēc A.P. autoru apsaukā. Viss ir saskaņā ar Tevis sacīto.

Atbildēt

Va(i)ra

04.02.2016. 13:27

»

Kāds zems nelietis es esmu! Citāts.

Lai cik pārliecināts savā materiālismā nebūtu cilvēks, tomēr pastrādātās nelietības nonāk konfliktā ar viņa zemapziņā esošo morālo vērtību apjausmu, ko mēdz dēvēt par sirdsapziņu...


Teiktais šeit ir vienīgais variants, kā lielos neliešu padarīt trakus un viņi nojūgsies paši. Proti, kā viņi tiek pie lielās mantas un naudas, viņi nojūdzas un sajūk prātā. Viņu sirdsapziņa deg "zilās liesmās", viņiem bail nomirt, jo nevar paņemt līdzi lielos naudas maisus.
http://www.la.lv/zemi-sadalis-bet-kas-spes-nopirkt-

Atbildēt

Ha-ha

04.02.2016. 13:18

»

Autors

Vai augsti izglītotais A.P. spēj tikai apsaukāties un ņirgāties, vai arī loģiski pamatot savu viedokli...


Loģika
Patiesības atklāšanā ir stingra loģika. Tas cilvēks, kurš atklāj patiesību citam cilvēkam, kļūst šī cita cilvēka lielākais ienaidnieks. Patiesība ir sāpīga. Grūti samierināties ar patiesību. Vēlamies kādu sodīt par to, ka mēs nesapratām patiesību. Visvieglāk ir sodīt patiesības atklājēju. Viņš arī visvairāk asociējās ar rūgto patiesību. Viņš pirmais (un ne reti vienīgais) saņem sodu par patiesības atklāšanu.
Patiesības atklāšanā stingra loģika ir ne tikai individuālajā līmenī, bet arī kolektīvajā līmenī. Tautas līmenī. Arī tautai nepatīk uzzināt patiesību par sevi. Arī tauta vēlas kādu sodīt par patiesības atklāšanu. Skaidrs, ka arī tauta vispirms soda patiesības atklājēju. Tautas lielākais ienaidnieks kļūst patiesības atklājējs.

Atbildēt

04.02.2016. 13:03

»

piekrītu

piekrītu autoram. paldies. pati biju savās domās sadalījusi mazliet citādi - cilvēki, kuri spēj mīlēt, un kuri nespēj. Jo naudas mīlestība, nav mīlestība. Tas, ka jēdziens ir izkropļots, maldina cilvēkus. Audzinot bērnus, esmu sapratusi, ka viss patiesībā ir daudz vienkāršāk - labs ir labs un slikts...


Vienkāršāk. Ir ļaunais un labais, to nevar iemācīt atpazīt, to apgūst. Cik labi, ka ir ļaunais, lai varētu novērtēt labo.

Viņi - labais un ķaunais ir līdzvērtīgi labi. Tikai jaiemācās, kad izmantot labo un kad ļauno. Tas jāiemācā pašam.

Nekad nav tā, ka ir tikai labi, vai slikti. Viņi ir abi reizē un vienā laikā. Parējais ir šķietamība.

Atbildēt

piekrītu

04.02.2016. 12:37

piekrītu autoram. paldies. pati biju savās domās sadalījusi mazliet citādi - cilvēki, kuri spēj mīlēt, un kuri nespēj. Jo naudas mīlestība, nav mīlestība. Tas, ka jēdziens ir izkropļots, maldina cilvēkus. Audzinot bērnus, esmu sapratusi, ka viss patiesībā ir daudz vienkāršāk - labs ir labs un slikts ir slikts (nav nekāda mazākā no ļaunumiem), bet vēlāk labais ar ļauno it kā apmainās vietām un cilvēki sajauc šos abus un vairs nespēj redzēt pasauli, lietas, sevi skaidri. tad viņi metas visādos meklējumos, meklē, meklē, tiek aizvesti vēl daudz tālāk no patiesības, viļās, zaudē cerību, pakļaujas vairākumam, jo nav spēka avota, lai turētos pie tiem ideāliem, ar kādiem, es ticu, katrs ir nācis šai pasaulē.

Atbildēt

04.02.2016. 11:31

»

Eduards Lunis

---Izlasiet CILVĒKTIESĪBU DEKLARĀCIJU un viss būs skaidrs pat vistrulākajam...


Galvenais ir nepieaicināt Latvijas glābšanā "vistrulākos", jo tie to var vēlak pārdot Latviju atkārtoti, vai nozagt kā Lembergs.

Ko pasāksit pret Lemberga naudu. Vai ir likt ko pretīm tai?

Kā atšķirt trulu cilvēku no netrula?

Vai nelieši arī drīkst piedalīties Latvijas vispasaules glābšanā?

Atbildēt

04.02.2016. 11:27

»

Vo

Materiālistiskā pasaules uzskata traģisko tukšumu un bezcerību samērā labi atspoguļo šis dzejolis...


Nesen pierādīts, ka sirds arī domā, ka tai ir līdzīgi nervi kā smadzenēm.

Lai cilvēks gudri izskolotos par nelieti, lai gūtu panākumus vai izdzīvotu, visgrūtak tikt galā tieši ar šiem sirds nerviem - "sirds domām", nevis loģisko prātu, kuru vada pārliecība.

Kas atgriežas no kara, kur bijis nepieciešams slepkavot, atgriežoties mierīgā dzīvē, "sirds domas" mokoši moca tos, kas nespēj pielāgoties.

Atbildēt

Eduards Lunis

04.02.2016. 11:26

---Izlasiet CILVĒKTIESĪBU DEKLARĀCIJU un viss būs skaidrs pat vistrulākajam!
--lAI NEBŪTU JĀREDZ ŠĀDI MURGI , JĀDARA ŠĀDI:
2016. G.4.MAIJĀ,RĪGĀ, PRETIM OKUPĀCIJAS MUZEJAM, PL-14-OS NOTIKS-
LATVIJAS GLĀBŠANAS SAPULCE !
SAPULCES MĒRĶIS-NEVARDARBĪGA LATVIJAS VARAS MAIŅA.TIKS IZVEIDOTA PAGAIDU VALDĪBA ,ESOŠĀS NELIKUMĪBAS VIETĀ!
AICINĀTI PIEDALĪTIES VISI LATVIJAS CILVĒKI!
Latvijas glābšanas komisija.tel.65038743

Atbildēt

Vo

04.02.2016. 10:50

Materiālistiskā pasaules uzskata traģisko tukšumu un bezcerību samērā labi atspoguļo šis dzejolis:
CILVĒKA SMADZENES.
Smadzenes - balti pelēka viela
Smadzenes - tas taču tik pat kā māls,
Audi un asinis, pelēka masa,
Smadzenes, izskatās gandrīz kā māls.
Sakiet, kur atrodas cilvēku sāpes?
Sāpes, tie tikai smadzeņu murgi!
Sakiet, kur atrodas cilvēku laime?
Laime, tie tikai smadzeņu murgi,
Pelēkās vielas, kas līdzinās māliem.
Sakiet tad beidzot, vai cilvēku mokām -
Šīm sāpēm un laimei, kas ir tikai murgi,
Labāk nebūtu pielikt reiz punktu,
Pārvēršot smadzeņu masu par māliem?
Akmeņi sadrūp bez ciešanu nastas,
Akmeņi neprot, ne raudāt, ne smiet,
Akmeņiem labi - nav pelēkās masas,
Smadzeņu masas, kas liktu tiem ciest.
Tikai cilvēkiem asiņo sirdis,
Tikai cilvēki mokās mirst
Ļaunā, pelēkā smadzeņu masa
Liek cilvēkam sajust,cilvēkam ciest.

Atbildēt

04.02.2016. 10:31

»

Autors

Vai augsti izglītotais A.P. spēj tikai apsaukāties un ņirgāties, vai arī loģiski pamatot savu viedokli...


Lai atbrīvotos no A.P. līdzīgiem un A.P. paša nepieciešams garš, melns ādas mētelis, neģene un mauzeris.

Atbildēt

Autors

04.02.2016. 09:21

»

A.P.

Kā rodas tādi kadri, kuri var uzrakstīt šādas šausmīgas muļķības: "Ideālisti ir cilvēki, kuri tic Augstākajam saprātam, cilvēka dvēselei un pēcnāves eksistencei. Šī ticība dod jēgu viņu dzīvei un rada veselu virkni no tās atvasinātu ideālu, saskaņā ar kuriem tad šie cilvēki dzīvo, kam kalpo un kam ir...


Vai augsti izglītotais A.P. spēj tikai apsaukāties un ņirgāties, vai arī loģiski pamatot savu viedokli?
Vai jūs variet ar materiālismu pamatot tādus ideālus, kurus cilvēks- materiālists vērtētu augstāk par savu kailo dzīvību un kuru dēļ cilvēks- materiālists būtu gatavs ziedot savu labklājību, veselību vai dzīvību? Vai jūs varat atrast materiālismā pamatojumu tam, ka cilvēks nes upurus savas tautas, tēvzemes, visas cilvēces, zinātnes progresa, gaišās nākotnes u.tml. ideālu vārdā? Pamatojiet, kāpēc nāvei un pilnīgai iznīcībai nolemtam indivīdam būtu kaut kādā veidā jāuzupurējas un jāziedo sava labklājība, savas personīgās intereses vai pat sava dzīvība citu, tādu pašu iznīcībai nolemtu indivīdu vai indivīdu kopas labā? Kāpēc šādam indivīdam vispār būtu jāievēro jebkādas morāles normas, ja to ievērošana viņam traucē un ierobežo baudīt savu "vienreizējo un neatkārtojamo" dzīves mirkli un viņa rokās ir vara, kas ļauj palikt nesodītam? Kādēļ cilvēkam-materiālistam ar godīgu darbu būtu jāgādā sev iztika, ja viņam ir iespēja ar varu un viltu piespiest par savu labklājību un baudu gādāt citiem?
Ja jūs visam tam varat atrast pamatojumu materiālismā - lūdzu! Uz priekšu!

Atbildēt

Latvijas elites ideoloģija

04.02.2016. 09:09

Nelietība ir Latvijas elites rūpīgi selekcionēta ideoloģija, kas tieši un netieši tiek izplatīta uz visu tautu, cerībā, ka tāpēc viņus nesodīs un nesauks pie atbildības, jo vissi jau būs netīri. Pretstats nelietībai vienmēr ir patiess garīgums (nekādā zinā reliģiozitāte-tumsonība)

Atbildēt

lauķis

04.02.2016. 07:42

Jebkura reliģija ir opijs tautām.Tāpēc jau arī reliģijas ir izdomātas , skaldi un valdi, ar bezsugas aitām vieglāk tikt galā.

Atbildēt

Dabas bērns

04.02.2016. 07:22

»

U.U.

Primitīvi dalīt cilvēkus un visu pārējo ideālistos un materiālistos var tikai primitīvs cilvēks, kura abrobežotībai var būt visdažādākie iemesli. Tajā skaitā vulgārā marksisma-ļeņinisma ietekme jau no skolas laikiem un beidzot ar zinātnisko komunismu augstskolā. Arī vulgārais marksisms-ļeņinisms visu...


C: "Arī vulgārais marksisms-ļeņinisms visu strikti nodalīja materiālistos un ideālistos. Taču materiālistus neapsaukāja par neliešiem."

1) Būtu gan dīvaini, ja kāds pats sevi apsaukātu par nelieti. Marksisti-ļeņinisti taču bija materiālisti, vai ne?

2) Vulgārais marksisms-ļeņinisms, he, he, kas tas tāds? Vai tad bija vairāki marksismi-ļeņinismi? Kurš tad no tiem visu nenodalīja materiālistos un ideālistos? Atsauce uz pirmavotiem tiks augstu novērtēta.


Atbildēt

Dabas bērns

04.02.2016. 07:14

"Jo vairāk kādā valstī un valsts pārvaldē ir ideālistu, jo labāki apstākļi šīs valsts izaugsmei un attīstībai."

Nu, nu!
Indijā materiālisms ne tuvu nav vairākumā, bet cilvēki dzīvo ļoti nabadzīgi. Pārlieku liels ideālisms noved pie otras galējības.

Par visu pārējo kā cilvēks vienkāršais autoram pievienojos. Nu, varbūt vēl ar piebildi, ka materiālismam arī ir savi ideāli. Cits jautājums - uz kurieni tie ved ...

Atbildēt

U.U.

03.02.2016. 23:03

Primitīvi dalīt cilvēkus un visu pārējo ideālistos un materiālistos var tikai primitīvs cilvēks, kura abrobežotībai var būt visdažādākie iemesli. Tajā skaitā vulgārā marksisma-ļeņinisma ietekme jau no skolas laikiem un beidzot ar zinātnisko komunismu augstskolā. Arī vulgārais marksisms-ļeņinisms visu strikti nodalīja materiālistos un ideālistos. Taču materiālistus neapsaukāja par neliešiem. Tas ir šī murgojuma autora debilitātes produkts, kas var noderēt tikai postcilvēkiem.

Atbildēt

Kāds zems nelietis es esmu! Citāts.

03.02.2016. 21:59

Lai cik pārliecināts savā materiālismā nebūtu cilvēks, tomēr pastrādātās nelietības nonāk konfliktā ar viņa zemapziņā esošo morālo vērtību apjausmu, ko mēdz dēvēt par sirdsapziņu.
------------------------------------------------

Kad valsts vadība mantkārīgos nolūkos apēdusi savu sirdsapziņu, tostarp melīgie visu sugu politiķi, tad parastam cilvēkam – vēlētājam, kas redz šīs nelietības, ir pēdējais laiks kļūt par „nelieti”, lai izdzīvotu.

Būt nelietim nav vienkārši. Godīgam būt ir vienkārši, jo tas neprasa pūļu. Nelietībā un tās attīstīšanā ir regulāri jātrenējas. Jābūt pārliecībai, ka tas tiek darīts pareizi. Neredzot gaismu tuneļa galā (nejūtot ticību politiskajai iekārtai ilgtermiņā) parastais pilsonis ir spiests kļūt par „nelieti”. Jo ciniskāks „nelietis” tas kļūs, jo drošākas izredzes izdzīvot, nepieciešamības gadījumā maksājot kukuļus, atklāti melojot, slēpjot ienākumus, optimizējot nodokļus, liekuļojot.. jo izcilāki panākumi sagaidāmi izdzīvošanas jomā.

Atbildēt

nedomāju,

03.02.2016. 21:17

ka pats to ir sacerējis,kungs nokačājis no interneta...

Atbildēt

A.P.

03.02.2016. 20:27

Kā rodas tādi kadri, kuri var uzrakstīt šādas šausmīgas muļķības: "Ideālisti ir cilvēki, kuri tic Augstākajam saprātam, cilvēka dvēselei un pēcnāves eksistencei. Šī ticība dod jēgu viņu dzīvei un rada veselu virkni no tās atvasinātu ideālu, saskaņā ar kuriem tad šie cilvēki dzīvo, kam kalpo un kam ir gatavi ziedot pat savu dzīvību. Būtībā visa morāle un morāles normas izriet tieši no šī, ideālistiskā pasaules uzskata.
Materiālismam kā pasaules uzskatam nav savu ideālu." Kur viņi mācījušies? Kas viņus mācījis? Vai viņiem ar veselību viss kārtībā?

Atbildēt

hm

03.02.2016. 19:59

...par psihiski normāliem cilvēkiem ... vai tas attiektos uz autoru?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Latvijas Universitāte degpunktā. Un turpmāk?

FotoAp Latvijas Universitāti ir sakurti sārti, un liesmas jau skar tās iekšieni, lai gan šī gada pavasarī nelikās, ka var notikt kaut kas tāds.
Lasīt visu...

6

Par atkritumu krīzi

FotoEsmu atkārtojis N reizes un atkārtošu vēlreiz - cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Tie ir mājvieta, ūdens, pārtika, elektrība, degviela... Esmu par to rakstījis savā prezidenta programmā, sk. "Cilvēks kontrolē pašu galveno". Esmu to izskaidrojis attiecīgajos video 1.daļa un 2.daļa. Atkritumu izvešana ir viens no dzīves pamatelementiem, it sevišķi pilsētā.
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 5. Absurda tirānija un iegūšana savā īpašumā

FotoBrīdināšana par absurda tirāniju nav analītiskais beztaktiskums vai konspiroloģiska tēma līdzīgi konspiroloģijā iecienītajai “pasaules valdnieku” tēmai. Brīdināšana par absurda tirāniju nav arī antivēsturiska kaprīze. Jau senie dievi mītos filosofiski sprieda par cilvēku, vai viņš ir labs vai viņš ir slikts, pieļaujot bezjēdzības un bezjēdzīgai rīcībai izdomājot dažādus attaisnojumus.
Lasīt visu...

21

Vai par šāda veida balagāna organizēšanu valsts iestādē, kāda ir Valsts robežsardze, kādam nav jāsaņem bargs sods?

FotoKā izriet no publikācijas par centralizēto parakstu vākšanu robežsardzē tās bijušā priekšnieka atbalstīšanai, mēs, pensionāri, un ne tikai pensionāri, bet visi Latvijas pilsoņi tiekam apzagti. Jo mūsu, nodokļu maksātāju nauda tiek izmantota, lai vieni priekšnieki no Valsts robežsardzes, izmantojot administratīvo resursus, organizētu parakstu vākšanu zem raksturojuma par citu Valsts robežsardzes priekšnieku (nu jau izbijušo) Normundu Garbaru.
Lasīt visu...

12

Karteļa dēļ tā dalībniekiem - lielajiem būvniekiem - vairs nav tik lielas vajadzības pirkt politiķu “pakalpojumus”

FotoKarteļa pazīmes Latvijas būvniecības tirgū bija redzamas jau sen - ne tikai sadārdzinātās pasūtījumu tāmēs, bet arī savdabīgi uzvarētos iepirkuma konkursos un visatļautīgā attieksmē pret pasūtītāju.
Lasīt visu...

21

Par Timati un viņa putinkrekliņiem „Alfā”: kas ir kas

FotoCeturtdien tirdzniecības centrā “Alfa” Rīgā, tika atklāts “Black Star Wear” apģērbu veikals.(1) (2) Zīmola īpašnieks un reklāmas seja ir reperis – miljonārs Timurs Junusovs jeb Timati. Viena no viņa pēdējām kolekcijām ir radīta sadarbībā ar Krievijas aizsardzības ministrijas akciju sabiedrības “Vojentorg” veikalu tīklu “Krievijas armija”.(3)
Lasīt visu...

21

Tvaiks

FotoKad tvaiks, kuru savalda ar labi pieskrūvētu vāku, izkļūst no katla? Tad, kad katla vāka skrūves tiek palaistas vaļīgāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai tiešām valsts prezidentam bērni jāmudina mācīties, lai ņemtu kredītu?

Laikā, kad Tieslietu ministrija izstrādā Parādu dzēšanas likumu, Valsts prezidents Egils Levits, uzrunājot skolēnus Zinību dienā,...

Foto

Perversā solidaritāte

Pirms deputātu balsojuma Saeimā “nācijas tēvs/pravietis” teica: “Ir trīs virzieni, par kuriem kopējā labuma vārdā es gribu domāt un pārliecināt savas prezidentūras gados. [..] Šie...

Foto

Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli: valsts prezidenta Egila Levita uzruna Saeimas 2019. gada rudens sesijas atklāšanā

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi!...

Foto

Atklāta vēstule par notiekošo „Olainmed” un arī „Olainfarm”

2019. gada augusta mēnesī pret mūsu gribu esam ievilkti nesaskaņās starp "Olainfarm" valdi un "Olainmed" bijušo vadību Darju...

Foto

Godīgums kā cilvēkus vienojoša ideja

Klausoties valstsvīru runas par to, kas cilvēkiem būtu jādara, lai dzīve kļūtu labāka, atmiņā visvairāk iespiedušies negatīva rakstura ieteikumi un spriedumi...

Foto

Jaunā konservatīvā partija cīnās par ietekmi valdībā

Visās valdošajās koalīcijās ir bijusi partija, kas darbojas kā iekšējā opozīcija. Daudzās valdībās šo lomu pildījusi Nacionālā apvienība, regulāri...

Foto

Aicinām iedzīvotājus neslēgt līgumus ar AS „Tīrīga”

Rīgas Apkaimju alianse kategoriski iebilst pret atkritumu apsaimniekošanas monopola izveidi Rīgā. Iedzīvotāji aicināti neslēgt līgumus ar AS "Tīrīga"....

Foto

Ikonu nomaiņa - vissāpīgākais process

Cilvēki jau no bērnības ir pieraduši, ka ir autoritātes, kurām jātic un kurām jāklausa – vecāki, skolotāji, jau vēlāk vadītāji un priekšnieki....

Foto

Absurds ap Rimšēviču

Par valstiskās suverenitātes trūkumu un latviešu necienīgo stāvokli savā zemē, kā arī par šī necienīgā stāvokļa izraisītajām nelietībām uzskatāmi liecina absurds ap Ilmāru...

Foto

Bankas, banciņas un droši paredzamais PC: prātojums pēc "Norvik/PNB" aizvēršanās

Neizbēgamajam blīkšķim mūsu banku un banciņu saimniecībā ļoti piemēroti ir LPSR Tautas dzejnieka Ojāra Vācieša vārdi,...

Foto

Eiroparlamentārieša aicināšana uz inaugurāciju, neievērojot viņa rīcību, kas neatbilst LR Satversmē noteiktajam, ir šādas antikonstitucionālas rīcības faktiska atbalstīšana

Valsts prezidents ir valsts amatpersona, bet inaugurācija ar...

Foto

Sākušies Burova laiki Rīgas domē

19.augustā par “Gods kalpot Rīgai” pārstāvi Oļegu Burovu kā Rīgas domes mēru nobalsoja 35 no 60 deputātiem. Tas nozīmē, ka vismaz...