Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kleera

02.09.2021. 13:15

»

Pētītājs

Tad kāpēc tas tiesnešu mācību centrs nekad, nevienu reizi 25 gadu laikā nav spējis iziet akreditāciju nevienam no saviem kursiem? Kaut arī mēģinājuši ir


Profesionālās izglītības likuma 30.panta piektā daļa nosaka, ka profesionālās izglītības programmas, izņemot profesionālās pilnveides, profesionālās ievirzes un neformālās izglītības programmas, akreditējamas Izglītības likumā noteiktajā kārtībā. Līdz ar to mācību centrā nodrošināmās pieaugušo profesionālās pilnveides programmas, atbilstoši likumā noteiktajam, nav nepieciešamas akreditēt.
Āmen.

Atbildēt

Pētītājs

30.08.2021. 18:25

»

Anna

Pilnīgi piekrītu. LMTC nodrošina gan kvalitatīvu mācību organizāciju, gan kvalitatīvu mācību saturu. Kā var kaut ko tādu sadzejot


Tad kāpēc tas tiesnešu mācību centrs nekad, nevienu reizi 25 gadu laikā nav spējis iziet akreditāciju nevienam no saviem kursiem? Kaut arī mēģinājuši ir?

Atbildēt

Janis

30.08.2021. 16:02

Kaut kādas muļķības sarakstītas! LTMC ir kvalitatīvs tiesnešu mācību centrs. Tam nav jābūt nedz prof.skolai, nedz zin.institūcijai, jāizdod diplomi vai tml. Notiek kursi, kvalitāte protams ir katra subjektīvs vērtējums. Pasūtījuma raksts, lai nomelnotu LTMC.

Atbildēt

Pētersons

30.08.2021. 15:49

»

novēro

Papētiet, kas ir dibinātāju sarakstā! Andris Guļāns-idejas autors un valdes loceklis


Būsim precīzi- nevis valdes, bet padomes loceklis un eto dve boļšīje razņici!

Atbildēt

beidzot

30.08.2021. 15:19

...................

Atbildēt

stelles

30.08.2021. 11:18

Sievietēm ir tiesības! Dāmīšu klubiņš darbojas un kāpēc tas jākritizē? Ne jau visas var iet uz tamborēšanas kursiem

Atbildēt

novēro

30.08.2021. 10:42

Papētiet, kas ir dibinātāju sarakstā! Andris Guļāns-idejas autors un valdes loceklis!

Atbildēt

Narkotiku tranzīta un atmazgāšanas izcilnieki

30.08.2021. 10:33

»

KNAB

Precizi - tiesnesim jaabuut neatkariigam , bet diemzeel Latvijaa tas taa nav . Latvijaa tiesnesis izlasa likumu ,pat citee AT atzinas ,bet leemumu pienem pretrunaa ar likumu , likuma normaam


Nu paldies dievam, ka ir vēl tiesneši, kas pretojas sačarētajai likumdošanai kura nevar notiesāt valsts izzadzējus.

Atbildēt

savadi

30.08.2021. 09:22

Ieteiktu uzrakstīt iesniegumu un palūgt pārbaudīt, kuras amatpersonas un cik daudz saņēma honorārus šajā SIA.

Atbildēt

Fakts

30.08.2021. 09:01

Manā krimināllietā tiesnese notiesājošā spriedumā uzrakstīja napareizo personas kodu un uzdeva ierasties probācijas dienestā stundu atstrādāšanai.
Varat iedomāties, kādas "duračkas" taisa spriedumus krimināllietās.

Atbildēt

Joske

30.08.2021. 07:57

Šo liekēžu nolaidības dēļ,Latvija atrodās pedējas vietās,visās nozarēs,tiesneši vēl apvaino prokuraturas,un policijas izmeklētāju darbu,ka nepareizi tiek veikti izmeklēsanas darbi.

Atbildēt

Nu nu

30.08.2021. 07:49

Vai tad mūsu tiesiskajā valstī nav nevienas institūcijas, kas to varētu noskaidrot?

Atbildēt

Latvijas pilsonis

30.08.2021. 06:24

Latvijā vārdi tiesnesis un kukuļņēmējs ir sinonīmi, apskatieties kā rukši nobarojušies , nāk rudens cūku kaujamais laiks!

Atbildēt

Egīla labākās draudzenes grāmatiņā par to ne vārda

30.08.2021. 03:29

Bērnu pārrobežu nolaupīšanas civiltiesiskie aspekti. Bērns starp vecākiem un valstīm
Irēna Kucina

Starptautiskās un ES tiesības. Cilvēktiesības, Civiltiesības
432 LPP

Atbildēt

Sorosa fonda korupcijas perēklis Latvijā

30.08.2021. 02:49

No Uzņēmumu reģistra noskaidrots, ka komercfirmu SIA “Tiesnešu mācību centru” kontrolē “Fonds atvērtai sabiedrībai DOTS” Alberta ielā 13, iepriekšējais nosaukums — “Sorosa fonds-Latvija”.

Atbildēt

Tālavas taurētājs

30.08.2021. 00:38

»

jaajaa

...taisnības nav, tā katram ir sava..."viens likums visiem"...un tāpēc demokrātiska sabiedrība tos pieņem pēc vairākuma interešu aizstāvēšanas principa...kādreiz dzīvoja tāds Galilejs, kurš atteicās no tā, ko saprata, un pakļāvās, jo toreiz un tur inkvizīcija bija "demokrātiskais vairākums"..."Un tomēr...


Ja dārgās kaklsaites nomainītu pret lētiem striķiem karātavās, tad iestātos taisnība.
/Marks Tvens/

Tikai neviens vēl nav izgudrojis, kā taisnību pareizi uzglabāt, toties ir tūkstošiem metodes kā iznīcināt.

Vairākums vienmēr gribēs lielāku atalgojumu, lētākas preces un mazāk strādāt, bet tās visas ir savstarpēji izslēdzošas lietas, ja nav vergu, kas to visu sagādā.
No tā var secināt, ka vairākuma griba pati par sevi ir maldinoša un valstis pašiznīcinošs triks.

Atbildēt

jaajaa

29.08.2021. 23:22

»

Tālavas taurētājs

Vēlreiz skaidroju, tiesisku valsti var atjaunot tikai ar tiesisku pilsoņu balsīm ievēlēta valdība, Latvijas Republikas teritorijā...


...taisnības nav, tā katram ir sava..."viens likums visiem"...un tāpēc demokrātiska sabiedrība tos pieņem pēc vairākuma interešu aizstāvēšanas principa...kādreiz dzīvoja tāds Galilejs, kurš atteicās no tā, ko saprata, un pakļāvās, jo toreiz un tur inkvizīcija bija "demokrātiskais vairākums"..."Un tomēr viņa griežas"...un griežas vēl joprojām...:)

Atbildēt

Tālavas taurētājs

29.08.2021. 22:54

»

jaajaa

...lai mainītu likumus, ir vajadzīgs vairākums Saeimā...tā jau ir politika, pavisam cita opera...tiesnesis atbild par to, lai tiktu ievēroti jau pieņemtie likumi...un manā izpratnē tieši no turienes arī sākas tiesiska valsts...viens likums visiem


Vēlreiz skaidroju, tiesisku valsti var atjaunot tikai ar tiesisku pilsoņu balsīm ievēlēta valdība, Latvijas Republikas teritorijā.
Pēdējos 30 gados notiekošais ir okupācijas turpinājums uz atjaunotās Latvijas teritorijas ar okupācijas laika iedzīvotāju sastāvu un okupācijas iedibinātās sistēmas kārtību.
Un ja tavas prasības šādā situācijā ir "viens likums, viena taisnība visiem" tad esi komunistu vai okupantu kliķes kadrs, kurš prasa okupantiem tiesības un esošās zagļu kliķes politikas turpināšanu.

Atbildēt

jaajaa

29.08.2021. 22:17

»

Tālavas taurētājs

Tiesiska valsts nav iespējama bez leģitīmiem valsts pilsoņiem, tas ir viens no valsts pamatiem, tūlīt aiz teritorijas. Bet likumus, kurus sarakstījuši okupācijas kolaboracionisti kopā ar bandītiem un krievu okupantiem, var uzraudzīt jebkurš, tas vairs lietas būtību nemaina, ja kas


...lai mainītu likumus, ir vajadzīgs vairākums Saeimā...tā jau ir politika, pavisam cita opera...tiesnesis atbild par to, lai tiktu ievēroti jau pieņemtie likumi...un manā izpratnē tieši no turienes arī sākas tiesiska valsts...viens likums visiem...:)

Atbildēt

jaajaa

29.08.2021. 22:13

»

Fēlis

smuki nav...? Bļa, nu pilnā šiza. Vāks te ir visam. Fašisms ceļgalvu, stulbi, zaglīgi un svešiem kalpojoši "politiķi" pārvalda valsti, bet Tu- smuki nav


...mēģināšu paskaidrot, kāpēc bez uzbrauciena...tāpēc, ka tiesnesim ir jābūt neatkarīgam, tādam, kas izlasa likumu, saprot to, un saskaņā tikai ar to pieņem lēmumu...un nedrīkst viņš baidīties ne no lielajiem politiķiem, ne no varenā krimināla, ne no Pietiek komentētājiem utt...bet arī tiesnesis ir tikai cilvēks, tāpēc arī bez uzbrauciena...:)

Atbildēt

Tālavas taurētājs

29.08.2021. 20:19

»

jaajaa

...smuki nav tā darīt...bez godīgiem, neatkarīgiem un, pats galvenais (manā izpratnē), likumu būtību izprast spējīgiem tiesnešiem nav iespējama tiesiska valsts


Tiesiska valsts nav iespējama bez leģitīmiem valsts pilsoņiem, tas ir viens no valsts pamatiem, tūlīt aiz teritorijas. Bet likumus, kurus sarakstījuši okupācijas kolaboracionisti kopā ar bandītiem un krievu okupantiem, var uzraudzīt jebkurš, tas vairs lietas būtību nemaina, ja kas.

Atbildēt

Viss ir likumsakarīgi

29.08.2021. 19:02

Tapēc nevajag brīnīties, ka katrs otrais prokurors un tiesnesis ir alkoholiķis, narkomāns vai psihopāts. Daži apvieno visas trīs īpašības! Katru kursu beigās tie saņēma balonu, makijāžu un tauri, kā īsti klauni …

Atbildēt

Ja kursi

29.08.2021. 17:57

»

Jautājums

Vai neakreditētu kursu lekciju lasītāji -valsts amatpersonas ir saņēmuši atļaujas savās darba vietās amatu savienošanai. KNAB varētu pārbaudīt, lai viens likums ir visiem


nav akreditēti, tad tiem nav nekāda sakara ar pasniedzēja darbu ( ko drīkst veikt amatpersonas) un tie nevar kalpot par pamatu naudas (algas, dāvinājuma vai kā nu to tagad.nosauks) saņemšanai

Atbildēt

Fēlis

29.08.2021. 17:40

»

jaajaa

...smuki nav tā darīt...bez godīgiem, neatkarīgiem un, pats galvenais (manā izpratnē), likumu būtību izprast spējīgiem tiesnešiem nav iespējama tiesiska valsts


smuki nav...? Bļa, nu pilnā šiza. Vāks te ir visam. Fašisms ceļgalvu, stulbi, zaglīgi un svešiem kalpojoši "politiķi" pārvalda valsti, bet Tu- smuki nav?

Atbildēt

Jautājums

29.08.2021. 16:58

Vai neakreditētu kursu lekciju lasītāji -valsts amatpersonas ir saņēmuši atļaujas savās darba vietās amatu savienošanai. KNAB varētu pārbaudīt, lai viens likums ir visiem.

Atbildēt

jaajaa

29.08.2021. 16:15

...smuki nav tā darīt...bez godīgiem, neatkarīgiem un, pats galvenais (manā izpratnē), likumu būtību izprast spējīgiem tiesnešiem nav iespējama tiesiska valsts...:)

Atbildēt

Nika

29.08.2021. 16:14

Es pēdējā laikā nopietni domāju par to, ka pienācis laiks uzspodrināt manu PIETIEK.com Interneta Personības tēlu.

Kā domājat jūs, mani mīļie cienītāji?

Ja es turpmāk dēvēšu sevi par Diku, nebrīnieties - vīriešu dzimumlocekļa apzīmējums amērikāņu slengā nav tas sliktākais, kas varētu mani piemeklēt!

Sliktāk būtu, ja no rīta pamostoties es konstatētu, ka turpmāk būšu "Varvara skaistā, mati sapīti pīnē saistās"... jo nekas no tā, atšķirībā no Dīķa, neatbilstu patiesībai... šalom!

Atbildēt

Korupcijas Neaizskaramibas un Atbalsta Birojs

29.08.2021. 16:05

Latvijas prokuratura , tiesa , policija - korupcijas pamats valsti !

Atbildēt

Eduards Lunis

29.08.2021. 15:10

---Esmu 25 gadu garumā ,,iztiesājies,, ,,pašreizējās brīvās latvijas tiesās,, un man ir PILNĪGI UN NEPĀRPROTAMI SKAIDRS-VISSKAIDRĀK REDZAMA NOZIEGUMU BRĪVĪBA IR TIEŠI TIESĀS!
Kaut vai par piemēru -Ogres tiesu, vai kā viņu tagad ir pārkrustījuši par Zemgales rajona tiesu. Jau gadiem ,,tieneši,, neļauj ierosināt civilprasību par nepamatoti ierosināto pret mani krimināllietu,kā arī par nodedzināto simniecības ēku!? Sevišķi,,izcelās,, Zavadska, Naglis, Melbārdis !?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai birokrāts - mūsu kungs?

FotoDomājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās nozarēs, kas prasa lielus ieguldījumus. Ne velti nodokļus vispirms sāka maksāt tur, kur bija lieli apūdeņošanas darbi. Piemēram, izveidoja dambi, lai palu laikos neapplūstu lauksaimniecības zemes.
Lasīt visu...

21

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

FotoĻenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti
Lasīt visu...

21

Karš kibertelpā

FotoKrievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā.
Lasīt visu...

21

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

FotoPatiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un sabiedrības uzmanība saasinātāka.
Lasīt visu...

21

Ak, eglīte...

FotoPēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās cirtes vecumam šim mežam bija jāaug vēl vairāk nekā 20 gadus, un, kā liecina Valsts meža dienesta dati, arī galvenās cirtes caurmērs (t.i., koku resnums), kas ļautu mežu nocirst ātrāk, vēl nebija sasniegts. Tātad skaidrs, ka šeit veikta sanitārā cirte[1] vai rekonstruktīvā cirte[2]. Tātad mežs nocirsts tāpēc, ka atzīts par bojātu vai neproduktīvu.
Lasīt visu...

12

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

FotoKatrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti toleranto attieksmi pret resertifikācijas procedūru, kas mūsu "de iure" demokrātiskajā valstī gadiem ilgi nav saprotama ne loģiski, ne tiesiski, var secināt, ka liberālās demokrātijas (vai tomēr maskēta totalitārisma) idejas ir pārņēmušas pat mūsu tautas it kā kritiski domājošo daļu.
Lasīt visu...

21

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

FotoRedzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši ar ministra demisijas pieprasījumu. Tālis Linkaits sen vairs nav ministrs. Diemžēl, iedziļinoties problēmās. regulāri nākoties atdurties pret Linkaita ministrēšanas laika neizdarībām vai varbūt pat "ļaundarībām".
Lasīt visu...

21

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

FotoBet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas, visi tik iekļāvušies kroplībā, kas pasaulē valda šobrīd, bet drīz pāries, nevieni vienacainie ilgi nevar ķeipt. Un tie mūsu pusbērni, tās sniegpārslas, iekļauj katru kroplību, grib iekļauties lielā, lielā cancelēšanā, nav svarīgi, kurā, ka tik kancelēt.
Lasīt visu...

12

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

FotoPolitiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas notiek, ja publiska komunikācija ar iedzīvotājiem, skaidrojot konkrētu lēmumu, nepastāv, to slēpj, izvairās vai noslepeno ar birku “valsts noslēpums”? Pēdējais vispār LEGĀLI piesedz ļoti lielu korupcijas apmēru valsts iestādēs un politiķu darbībā, lai tos nevarētu tiesāt pēc likuma, jo šobrīd likums NEstāv pāri noziedzīgu un korumpētu ierēdņu, iestāžu un politiķu darbībām. Tikmēr mūs, parastos, met “būrī” par vienu nočieptu makaronu paku, jo gribējās ēst.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...