Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kleera

02.09.2021. 13:15

»

Pētītājs

Tad kāpēc tas tiesnešu mācību centrs nekad, nevienu reizi 25 gadu laikā nav spējis iziet akreditāciju nevienam no saviem kursiem? Kaut arī mēģinājuši ir


Profesionālās izglītības likuma 30.panta piektā daļa nosaka, ka profesionālās izglītības programmas, izņemot profesionālās pilnveides, profesionālās ievirzes un neformālās izglītības programmas, akreditējamas Izglītības likumā noteiktajā kārtībā. Līdz ar to mācību centrā nodrošināmās pieaugušo profesionālās pilnveides programmas, atbilstoši likumā noteiktajam, nav nepieciešamas akreditēt.
Āmen.

Atbildēt

Pētītājs

30.08.2021. 18:25

»

Anna

Pilnīgi piekrītu. LMTC nodrošina gan kvalitatīvu mācību organizāciju, gan kvalitatīvu mācību saturu. Kā var kaut ko tādu sadzejot


Tad kāpēc tas tiesnešu mācību centrs nekad, nevienu reizi 25 gadu laikā nav spējis iziet akreditāciju nevienam no saviem kursiem? Kaut arī mēģinājuši ir?

Atbildēt

Janis

30.08.2021. 16:02

Kaut kādas muļķības sarakstītas! LTMC ir kvalitatīvs tiesnešu mācību centrs. Tam nav jābūt nedz prof.skolai, nedz zin.institūcijai, jāizdod diplomi vai tml. Notiek kursi, kvalitāte protams ir katra subjektīvs vērtējums. Pasūtījuma raksts, lai nomelnotu LTMC.

Atbildēt

Pētersons

30.08.2021. 15:49

»

novēro

Papētiet, kas ir dibinātāju sarakstā! Andris Guļāns-idejas autors un valdes loceklis


Būsim precīzi- nevis valdes, bet padomes loceklis un eto dve boļšīje razņici!

Atbildēt

beidzot

30.08.2021. 15:19

...................

Atbildēt

stelles

30.08.2021. 11:18

Sievietēm ir tiesības! Dāmīšu klubiņš darbojas un kāpēc tas jākritizē? Ne jau visas var iet uz tamborēšanas kursiem

Atbildēt

novēro

30.08.2021. 10:42

Papētiet, kas ir dibinātāju sarakstā! Andris Guļāns-idejas autors un valdes loceklis!

Atbildēt

Narkotiku tranzīta un atmazgāšanas izcilnieki

30.08.2021. 10:33

»

KNAB

Precizi - tiesnesim jaabuut neatkariigam , bet diemzeel Latvijaa tas taa nav . Latvijaa tiesnesis izlasa likumu ,pat citee AT atzinas ,bet leemumu pienem pretrunaa ar likumu , likuma normaam


Nu paldies dievam, ka ir vēl tiesneši, kas pretojas sačarētajai likumdošanai kura nevar notiesāt valsts izzadzējus.

Atbildēt

savadi

30.08.2021. 09:22

Ieteiktu uzrakstīt iesniegumu un palūgt pārbaudīt, kuras amatpersonas un cik daudz saņēma honorārus šajā SIA.

Atbildēt

Fakts

30.08.2021. 09:01

Manā krimināllietā tiesnese notiesājošā spriedumā uzrakstīja napareizo personas kodu un uzdeva ierasties probācijas dienestā stundu atstrādāšanai.
Varat iedomāties, kādas "duračkas" taisa spriedumus krimināllietās.

Atbildēt

Joske

30.08.2021. 07:57

Šo liekēžu nolaidības dēļ,Latvija atrodās pedējas vietās,visās nozarēs,tiesneši vēl apvaino prokuraturas,un policijas izmeklētāju darbu,ka nepareizi tiek veikti izmeklēsanas darbi.

Atbildēt

Nu nu

30.08.2021. 07:49

Vai tad mūsu tiesiskajā valstī nav nevienas institūcijas, kas to varētu noskaidrot?

Atbildēt

Latvijas pilsonis

30.08.2021. 06:24

Latvijā vārdi tiesnesis un kukuļņēmējs ir sinonīmi, apskatieties kā rukši nobarojušies , nāk rudens cūku kaujamais laiks!

Atbildēt

Egīla labākās draudzenes grāmatiņā par to ne vārda

30.08.2021. 03:29

Bērnu pārrobežu nolaupīšanas civiltiesiskie aspekti. Bērns starp vecākiem un valstīm
Irēna Kucina

Starptautiskās un ES tiesības. Cilvēktiesības, Civiltiesības
432 LPP

Atbildēt

Sorosa fonda korupcijas perēklis Latvijā

30.08.2021. 02:49

No Uzņēmumu reģistra noskaidrots, ka komercfirmu SIA “Tiesnešu mācību centru” kontrolē “Fonds atvērtai sabiedrībai DOTS” Alberta ielā 13, iepriekšējais nosaukums — “Sorosa fonds-Latvija”.

Atbildēt

Tālavas taurētājs

30.08.2021. 00:38

»

jaajaa

...taisnības nav, tā katram ir sava..."viens likums visiem"...un tāpēc demokrātiska sabiedrība tos pieņem pēc vairākuma interešu aizstāvēšanas principa...kādreiz dzīvoja tāds Galilejs, kurš atteicās no tā, ko saprata, un pakļāvās, jo toreiz un tur inkvizīcija bija "demokrātiskais vairākums"..."Un tomēr...


Ja dārgās kaklsaites nomainītu pret lētiem striķiem karātavās, tad iestātos taisnība.
/Marks Tvens/

Tikai neviens vēl nav izgudrojis, kā taisnību pareizi uzglabāt, toties ir tūkstošiem metodes kā iznīcināt.

Vairākums vienmēr gribēs lielāku atalgojumu, lētākas preces un mazāk strādāt, bet tās visas ir savstarpēji izslēdzošas lietas, ja nav vergu, kas to visu sagādā.
No tā var secināt, ka vairākuma griba pati par sevi ir maldinoša un valstis pašiznīcinošs triks.

Atbildēt

jaajaa

29.08.2021. 23:22

»

Tālavas taurētājs

Vēlreiz skaidroju, tiesisku valsti var atjaunot tikai ar tiesisku pilsoņu balsīm ievēlēta valdība, Latvijas Republikas teritorijā...


...taisnības nav, tā katram ir sava..."viens likums visiem"...un tāpēc demokrātiska sabiedrība tos pieņem pēc vairākuma interešu aizstāvēšanas principa...kādreiz dzīvoja tāds Galilejs, kurš atteicās no tā, ko saprata, un pakļāvās, jo toreiz un tur inkvizīcija bija "demokrātiskais vairākums"..."Un tomēr viņa griežas"...un griežas vēl joprojām...:)

Atbildēt

Tālavas taurētājs

29.08.2021. 22:54

»

jaajaa

...lai mainītu likumus, ir vajadzīgs vairākums Saeimā...tā jau ir politika, pavisam cita opera...tiesnesis atbild par to, lai tiktu ievēroti jau pieņemtie likumi...un manā izpratnē tieši no turienes arī sākas tiesiska valsts...viens likums visiem


Vēlreiz skaidroju, tiesisku valsti var atjaunot tikai ar tiesisku pilsoņu balsīm ievēlēta valdība, Latvijas Republikas teritorijā.
Pēdējos 30 gados notiekošais ir okupācijas turpinājums uz atjaunotās Latvijas teritorijas ar okupācijas laika iedzīvotāju sastāvu un okupācijas iedibinātās sistēmas kārtību.
Un ja tavas prasības šādā situācijā ir "viens likums, viena taisnība visiem" tad esi komunistu vai okupantu kliķes kadrs, kurš prasa okupantiem tiesības un esošās zagļu kliķes politikas turpināšanu.

Atbildēt

jaajaa

29.08.2021. 22:17

»

Tālavas taurētājs

Tiesiska valsts nav iespējama bez leģitīmiem valsts pilsoņiem, tas ir viens no valsts pamatiem, tūlīt aiz teritorijas. Bet likumus, kurus sarakstījuši okupācijas kolaboracionisti kopā ar bandītiem un krievu okupantiem, var uzraudzīt jebkurš, tas vairs lietas būtību nemaina, ja kas


...lai mainītu likumus, ir vajadzīgs vairākums Saeimā...tā jau ir politika, pavisam cita opera...tiesnesis atbild par to, lai tiktu ievēroti jau pieņemtie likumi...un manā izpratnē tieši no turienes arī sākas tiesiska valsts...viens likums visiem...:)

Atbildēt

jaajaa

29.08.2021. 22:13

»

Fēlis

smuki nav...? Bļa, nu pilnā šiza. Vāks te ir visam. Fašisms ceļgalvu, stulbi, zaglīgi un svešiem kalpojoši "politiķi" pārvalda valsti, bet Tu- smuki nav


...mēģināšu paskaidrot, kāpēc bez uzbrauciena...tāpēc, ka tiesnesim ir jābūt neatkarīgam, tādam, kas izlasa likumu, saprot to, un saskaņā tikai ar to pieņem lēmumu...un nedrīkst viņš baidīties ne no lielajiem politiķiem, ne no varenā krimināla, ne no Pietiek komentētājiem utt...bet arī tiesnesis ir tikai cilvēks, tāpēc arī bez uzbrauciena...:)

Atbildēt

Tālavas taurētājs

29.08.2021. 20:19

»

jaajaa

...smuki nav tā darīt...bez godīgiem, neatkarīgiem un, pats galvenais (manā izpratnē), likumu būtību izprast spējīgiem tiesnešiem nav iespējama tiesiska valsts


Tiesiska valsts nav iespējama bez leģitīmiem valsts pilsoņiem, tas ir viens no valsts pamatiem, tūlīt aiz teritorijas. Bet likumus, kurus sarakstījuši okupācijas kolaboracionisti kopā ar bandītiem un krievu okupantiem, var uzraudzīt jebkurš, tas vairs lietas būtību nemaina, ja kas.

Atbildēt

Viss ir likumsakarīgi

29.08.2021. 19:02

Tapēc nevajag brīnīties, ka katrs otrais prokurors un tiesnesis ir alkoholiķis, narkomāns vai psihopāts. Daži apvieno visas trīs īpašības! Katru kursu beigās tie saņēma balonu, makijāžu un tauri, kā īsti klauni …

Atbildēt

Ja kursi

29.08.2021. 17:57

»

Jautājums

Vai neakreditētu kursu lekciju lasītāji -valsts amatpersonas ir saņēmuši atļaujas savās darba vietās amatu savienošanai. KNAB varētu pārbaudīt, lai viens likums ir visiem


nav akreditēti, tad tiem nav nekāda sakara ar pasniedzēja darbu ( ko drīkst veikt amatpersonas) un tie nevar kalpot par pamatu naudas (algas, dāvinājuma vai kā nu to tagad.nosauks) saņemšanai

Atbildēt

Fēlis

29.08.2021. 17:40

»

jaajaa

...smuki nav tā darīt...bez godīgiem, neatkarīgiem un, pats galvenais (manā izpratnē), likumu būtību izprast spējīgiem tiesnešiem nav iespējama tiesiska valsts


smuki nav...? Bļa, nu pilnā šiza. Vāks te ir visam. Fašisms ceļgalvu, stulbi, zaglīgi un svešiem kalpojoši "politiķi" pārvalda valsti, bet Tu- smuki nav?

Atbildēt

Jautājums

29.08.2021. 16:58

Vai neakreditētu kursu lekciju lasītāji -valsts amatpersonas ir saņēmuši atļaujas savās darba vietās amatu savienošanai. KNAB varētu pārbaudīt, lai viens likums ir visiem.

Atbildēt

jaajaa

29.08.2021. 16:15

...smuki nav tā darīt...bez godīgiem, neatkarīgiem un, pats galvenais (manā izpratnē), likumu būtību izprast spējīgiem tiesnešiem nav iespējama tiesiska valsts...:)

Atbildēt

Nika

29.08.2021. 16:14

Es pēdējā laikā nopietni domāju par to, ka pienācis laiks uzspodrināt manu PIETIEK.com Interneta Personības tēlu.

Kā domājat jūs, mani mīļie cienītāji?

Ja es turpmāk dēvēšu sevi par Diku, nebrīnieties - vīriešu dzimumlocekļa apzīmējums amērikāņu slengā nav tas sliktākais, kas varētu mani piemeklēt!

Sliktāk būtu, ja no rīta pamostoties es konstatētu, ka turpmāk būšu "Varvara skaistā, mati sapīti pīnē saistās"... jo nekas no tā, atšķirībā no Dīķa, neatbilstu patiesībai... šalom!

Atbildēt

Korupcijas Neaizskaramibas un Atbalsta Birojs

29.08.2021. 16:05

Latvijas prokuratura , tiesa , policija - korupcijas pamats valsti !

Atbildēt

Eduards Lunis

29.08.2021. 15:10

---Esmu 25 gadu garumā ,,iztiesājies,, ,,pašreizējās brīvās latvijas tiesās,, un man ir PILNĪGI UN NEPĀRPROTAMI SKAIDRS-VISSKAIDRĀK REDZAMA NOZIEGUMU BRĪVĪBA IR TIEŠI TIESĀS!
Kaut vai par piemēru -Ogres tiesu, vai kā viņu tagad ir pārkrustījuši par Zemgales rajona tiesu. Jau gadiem ,,tieneši,, neļauj ierosināt civilprasību par nepamatoti ierosināto pret mani krimināllietu,kā arī par nodedzināto simniecības ēku!? Sevišķi,,izcelās,, Zavadska, Naglis, Melbārdis !?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Cīņā pret nomelnošanu un nevajadzīgām intrigām – Mūzikas akadēmijas skandāla aizkulises

FotoVēlos padalīties ar sajūtām un lieliem novērojumiem par to, kas notiek, - par reālo situāciju Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas (JVLMA) skandālā un to. kā jūtas studenti un arī nesenie/senie katedras absolventi
Lasīt visu...

21

Krievijas aktivitātes var uzskatīt par šokējoši efektīvām, un Latvijas „sabiedrisko” mediju mērķtiecīgā kampaņa par krievu valodu šobrīd jāskata šajā kontekstā

FotoDrošības eksperti vienbalsīgi norāda uz to, ka pēc kara sākuma Krievijas izlūkošanas un hibrīdoperāciju mērogs Eiropā ir krasi pieaudzis, ieskaitot operācijas, kuru agresivitāte ziņā pārspēj aukstā kara līmeni, - tādas kā sabotāžas, fiziskas provokācijas un tamlīdzīgi.
Lasīt visu...

21

Sankciju patiesais labums: Apvienotā saraksta plāns aizvērt ostas varētu arī nebūt nejaušs

FotoDeklarētais mērķis - atbalsts Ukrainai Latvijas ostu paralizēšanai - šķiet šizofrēnisks, jo kā gan tas saskan ar to, ka Ukraina pati joprojām saņem naudu no Krievijas un ļauj Krievijai transportēt gāzi caur Ukrainas teritoriju, bet neviens latvju bāleliņš par to pat nav iepīkstējies ES parlamentā?
Lasīt visu...

21

Priekšlikums ir tikai par mūsu nodokļu maksātāju segtajām atlīdzībām

FotoAtsaucoties uz 2024. gada 18. aprīļa publikāciju "Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!" vietnē, informēju, ka saskaņā ar spēkā esošo likumu algu publiskošanas lietā Saeimas deputāti rāda priekšzīmi un Saeima Ģirta Valda Kristovska kā tautas priekšstāvja atlīdzību - tāpat kā visu citu tautas priekšstāvju Saeimā atlīdzības - publicē katru mēnesi internetā.
Lasīt visu...

18

Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!

FotoĢirts Valdis Kristovskis iesniedzis Saeimā priekšlikumu publicēt jebkuras valsts amatpersonas ienākumus ik mēnesi, jo no tā būšot "ieguvums sabiedrībai".
Lasīt visu...

6

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

FotoPubliskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri īstenoti ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu. Sabiedrības integrācijas fonds (SIF) skaidro kārtību kā notiek projektu apstiprināšana un izlietotā publiskā finansējuma uzraudzība.
Lasīt visu...

21

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

FotoIgaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot no kaimiņiem. Milzīga ažiotāža ap SMR tehnoloģijām un daudz cerību, taču realitāte ir tāda, kāda tā ir.
Lasīt visu...

21

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

FotoValsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola Nr. 4 4. §) izvērtēja Aigas Veckalnes apkopotos ieteikumus “Iekļaujošas valodas ceļvedis” un secināja, ka:
Lasīt visu...

21

Sāga par nogriezto ausi

FotoDomāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza ausi, iegrūžot to šim mutē. Šobrīd, kad pašmājās emocijas ir noplakušas, pievēršoties citiem asinsdarbiem uz grēcīgās zemītes, šo notikumu var mierīgāk izanalizēt. Uzreiz gribu pateikt, ka nekādu līdzjūtību pret jebkuriem teroristiem, lai kādi motīvi viņus nevadītu vai kādas sakrālas idejas šie nepaustu, es neizjūtu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

Es zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī...

Foto

No strupceļa uz atdzimšanu

Draugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka...

Foto

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

Pēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par...

Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...