Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Viedais Manels
12.10.2021.
Komentāri (59)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Atis Priedītis

16.10.2021. 18:50

»

Dagnija

Arī citi ir izdevuši savas atmiņas. Jūs neesat vienīgais! Sameklējiet un palasiet! Arī daudzi citi ir komponejuši, dziedājuši. Uz sevi esat pārāk ieciklējies, atlaidiet sevi no sevis. Atslābinieties! Jūsu krusts var izrādīties stipri viegls nekā dažam labam no režīmā cietušam! Piem. Ğederts Melngailis...


Ļoti daudzi citi ir salauzti un klusē. Es uzskatu, ka cilvēkiem ir jāzina patiesība un ja daudzi klusē, kādam ir jārunā. 30 cilvēki ir vērsušies pie Kangera komisijas tieši ar tādiem pašiem stāstiem kā es. Tikai Kangera komisijai tika aizliegts sākt kaut kādu izmeklēšanu un kaut ko publiskot. Visi šie 30 cilvēki joprojām tiek baroti ar ļoti spēcīgiem medikamentiem un pat savas domas spēj formulēt ar ļoti lielām grūtībām. Es rakstu arī šo cilvēku vārdā un arī to citu, kuri jau šobrīd ir miruši. Kopumā caur šāda tipa vajāšanām Latvijā ir izgājuši apmēram no 500 līdz 1000 cilvēkiem. Ir skaidrs, ka mūžīgi šādus noziegumus noslēpt nebūs iespējams. Manas publikācijas un grāmatas kaut kad nākotnē tiks ļoti rūpīgi pētītas un publiskotas arī lielajos masu medijos. Atcerieties kaut vai Vili Lāci un Ojāru Vācieti. Par viņiem tiek publicēt viss.

Atbildēt

Dagnija

16.10.2021. 18:32

»

Atis Priedītis

Lasot manus komentārus cilvēki uzzina patiesību. Laikā kad lielie masu mediji izmisīgi turpina to slēpt, citas izejas jau nav. Starp citu esmu izdevis jau 17 grāmatas - dzeja, pasakas un romāni. Par VDK ir tikai divās no tām


Arī citi ir izdevuši savas atmiņas. Jūs neesat vienīgais! Sameklējiet un palasiet! Arī daudzi citi ir komponejuši, dziedājuši. Uz sevi esat pārāk ieciklējies, atlaidiet sevi no sevis. Atslābinieties! Jūsu krusts var izrādīties stipri viegls nekā dažam labam no režīmā cietušam! Piem. Ğederts Melngailis, Iļja Ripss utt. utt.

Atbildēt

Atis Priedītis

16.10.2021. 18:14

»

Dagnija

Nu mainiet plati! Vienu un to pašu maļat un sevi kā Mūžīgo upuri izceļat. Tādu upuru Jūsu paaudzē bija daudz, bet viņi nemaļas ar savu sāpi pa portāliem! Redzu Jūsu vārdu komentāru sadaļā un nelasu


Lasot manus komentārus cilvēki uzzina patiesību. Laikā kad lielie masu mediji izmisīgi turpina to slēpt, citas izejas jau nav. Starp citu esmu izdevis jau 17 grāmatas - dzeja, pasakas un romāni. Par VDK ir tikai divās no tām.

Atbildēt

Dagnija

16.10.2021. 14:04

Latvijas sabiedrībā jābeidz savstarpēji kasīties. Ir brīvprātīga izvēle, ko sākumā valdības pīlāri pazinoja:cilvēki izvēlas pret iespējamo (!) saslimšanu potēties, lai slimību, ja tāda uzradīsies, pārciestu vieglāk un nevajadzētu nokļūt slimnīcā. Būs cilvēki, kas slimību paši ar dabisko imunitāti pieveiks. Būs grupa cilvēku, kuri veselības stāvokļa dēļ nedrīkstēs vai baidīsies lieki tērēt savus imunresursus potēm. Tagad poti valdības korifeji padarījuši par vienīgo panaceju un noziedzīgi biedē, pazemo cilvēkus, būtībā visu sabiedrību, ierobežo visas starptautiski pieņemtās un neatceltās cilvēktiesību normas (brīnumainā kārtā arī tiesībsargs ignorē starptautiski pieņemtās cilvēktiesību normas!?). Sabiedrības segregācija ir pārdomātas afēras ķēdes posms. Milzīga nauda apakšā! Tāpēc, tauta, nekasīsimies! Visi zem vienas saules staigājam, katram savs viedoklis, būsim iecietīgi pret citādu viedokli un galvenais - neļausim sevi citu ar citu sarīdīt afēras organizatoriem!

Atbildēt

Dagnija

16.10.2021. 13:42

»

Atis Priedītis

Drīzumā sāksies atklātas publikācijas par VDK lietoto cilvēku vajāšanas psiholoģiskā terora metodi "Zersetzun". Pagaidām gan ir tikai 2 miljoni publikāciju vācu valodā, vairāki tūkstoši rakstu krievu valodā un neviens Latvijas lielo masu mediju raksts latviešu valodā. Tas liecina tikai par to, ka Latvijas...


Nu mainiet plati! Vienu un to pašu maļat un sevi kā Mūžīgo upuri izceļat. Tādu upuru Jūsu paaudzē bija daudz, bet viņi nemaļas ar savu sāpi pa portāliem! Redzu Jūsu vārdu komentāru sadaļā un nelasu.

Atbildēt

Nu gan

14.10.2021. 15:52

Lasi un brīnies! Viduslaiki Latvijā atgriezušies. Ja normālās valstīs vakcinācija sasniedz 70 un vairāk procentus, tad te ir tādi ķērcieni ,ka lielinkvizitors sajūsmā sistu plaukstas un vilktu vakcinētos uz sārtu, antivakseriem sajūsmā gavilējot. Ko jūs gribas panākt? Lai pārgurušie mediķi vispār nospļaujas un pasaka kā Zlidnis : mans ķermenis, ko gribu to daru, un mans ķermenis ir piekusis un pārguris atkačājot nevakcinētos ,īsi sakot ejiet jūs visi dillēs. Es labāk aizbraukšu uz normālu valsti, kur dakteriem nav jāstrādā ārkārtas režīmā aptaurētu tumsoņu dēļ. Kuri bīstas no potēm, bet gatavi uzgrūst sevi, saslimušo, ārstiem uz kakla, glābiet nu!

Atbildēt

Vai K. Streips ķēris nepārtrauktu skrejamo?

13.10.2021. 22:11

Streips kārliks laikam pieķēris no vakcīnas nepārtrauktu skrejamo - lasa savu stulbo raidījuma tekstu, it kā tūlīt, tūlīt jātiek uz poda, var nepaspēt.

Visus TV 24 nevakcinētos gāna, apsaukā un uzdodas par pasaules lielķo infektologu - zinātāju un stāsta - VAKCINĒTIE PASARGĀJOT sabiedrību.

Vai viņš var paskaidrot, ar ko viņi pasargā citus cilvēkus no COVID 19, ja kaut ko iegūst vienīgi sev. Kā testē vakcinētos, tā simtiem inficēto.

Ar infekcijas izplatīšanau un pārnēšašanu PASARGĀ CITUS.
Kā šis homoseksuālists var pasargāt citus, ja gadijumā trinas ar citiem, ja nenēsā masku un ja to neliek uz priekšas un pakaļas, lai neizspruktu skrejamais.

brīvā mikrofona telefona numuru : bnrr, brrr, brr - saprati, paspēji kā čukča, kurš parauj tualetes podu aiz auklas, kas bija krievu laikā ar pākārto ūdens kasti. ČukčA SAKA: brīnumjauki, parauj auklu un tek ūdens, bet nelaime ir tā , ka ja iebāz galvu podā, nevar paspēt padzerties, tā ar Streipa raidījumu.

Pajautā studentam, lai noklausās Streipa raidījumu un pastāsta, ko tas teica. nekas nesnāks tāpat kā čukčam.

Strteip, neapkauno tautu, vācies projām uz savu Ameriku.

Atbildēt

pičkovičam

13.10.2021. 18:18

»

es pišu tavu dievu

serbu tautas lamu tradīcija


Serbi tie paši krievi vien ir, tikai ne mongoļu, bet turku taisītie.

Atbildēt

es pišu tavu dievu

13.10.2021. 10:22

serbu tautas lamu tradīcija

Atbildēt

Jūle

13.10.2021. 10:12

Es ir no to baur' zem'.... '

Atbildēt

hi hi

13.10.2021. 08:11

Māliņš sen pie maukām nav bijis laikam.

Atbildēt

Tiem tikai konti amerikā, kurus drīz bloķēs.

12.10.2021. 23:32

»

!

tu gan nesmuki izsakies par amerikanu valdibu Latvija


Kur tu redzi amerikaņu valdību, es redzu tikai čekas stukačus, komunistus un okupantu ordu.

Atbildēt

paskatiet you tube

12.10.2021. 21:51

ukrainu dakteri Komarovski raidījumā čas Golovanova. radīj7umi, kas atpalikuši apr gadiem 2000 ir visur...acu galā neieredz gudrākos un gatavi mirt sava stulbuma dēļ. UZ PRIEKŠI!!!!gultu iedos, kā būs ar ārstiem, kurus paši norējuši, nezinu

Atbildēt

N

12.10.2021. 20:46

Konflikta pamatā ir atšķirīgi viedokļi vai intereses un grūtības panākt kompromisu, bet vardarbības cēlonis vienmēr ir varmākas vēlme pēc varas un kontroles.

Finanšu kontrole ir ļoti spēcīgs manipulācijas veids. Mūsdienās to izdala arī kā atsevišķu vardarbības veidu. Varmāka, cita starpā, ierobežo upuri strādāt. Bieži vien šādu rīcību neuzskata par vardarbību un tā paliek neievērota, lai gan tā var atstāt sekas ilgtermiņā. Piemēram, ja cietušajam nav naudas, ir grūtāk rast izeju no situācijas.

Vardarbības veicējs attaisno savu uzvedību, apgalvojot, ka upuris pats ir vainīgs. Populārs paņēmiens ir prāta apmiglošana – manipulēšana ar patiesību un faktiem, liekot upurim šaubīties par savām jūtām, domām un pat par psihisko veselību.
Vardarbības veicējs nosaka, cik ilgi upuris drīkst uzturēties ārpus mājas - izolē to. Ierobežo kontaktus. Bieži vien, psiholoģiski ietekmējot otru personu, agresors mēģina izolēt cietušo no
ārpasaules – draugiem, ģimenes, skolas biedriem un/vai darba kolēģiem.

Komunikācijā regulāri tiek izmantota noniecināšana, apsaukāšana, liek justies nepilnvērtīgam, pazemo (arī publiski), liek izjust vainas apziņu.

Viss minētais pašreizējai valdībai der kā uzliets.

Atbildēt

andreiko

12.10.2021. 20:32

Viedais Manel! Vai tad tu nevarētu nākamajā rakstā ielikt visas tās adreses (personisko īpašumu), kur dzīvo galvenie likteņa lēmēji? Ja pašam nav iespēju, tad,domāju, Lato tev ar prieku izpalīdzēs. Saproti - lai zinātu, kuram kungam savu bēdu klapatiņu nest, ir jāzina konkrēta mājvietas adrese. Rakstīt uz Saeimu vai MK ir tas pats (vēsturē), kas nosūtīt vēstuli caram, imperatoram, ķeizaram vai Astrīdai Lindgrēnai.

Atbildēt

Skarbais Virsaitis

12.10.2021. 20:19

»

Secinājums

Tā vajadzētu rīkoties katram cilvēkam


Pienāks īstais laiks- rīkosies.

Bet, kā teica dzejnieks:"Tas laiks nenāks,ja to nevedīs".

Un ironiskākais un paradoksālākais ir tas, kā šobrīd šo laiku ved un tuvina tie (neapzināti vai citādi), kuriem šis laiks būs punktu pieliekošs. Vienu punktu, nevis daudzpunktu.

Atbildēt

sarkanais varmāka gaudo

12.10.2021. 20:05

vienīga izeja šitos nebarot un piespiest maksāt nodokļus!!!LIKVIDĒT OBAMAS CARE. REFORMAS VESELĪBAS APRŪPĒ!!!!Kamēr tādiem neliks rūpēties par savu veselību, ka utes bija un paliks.

Atbildēt

12.10.2021. 19:47

»

diemžēl

Aitas atpazīst pēc "bē


Es tevi uzraiz atpazinu.

Atbildēt

Edis

12.10.2021. 19:42

»

!

tu gan nesmuki izsakies par amerikanu valdibu Latvija


Nedabus vini ne pa pieri,ne pa dirsu,ne pimpi mute vini nedabus.Vini ir to pelnijusi,bet nedabus.Vini ir,ka glumi radijumi-vienmer atrod veidu,ka ''izlist''

Atbildēt

Lapsas pa$ūtījumu galc

12.10.2021. 19:29

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


nauda nesmird!

Atbildēt

Izskatās patreizējā vara ir aizmirusi

12.10.2021. 18:07

kas tad ar varu notiek, ja tā nostatī ievērojamu tautas daļu pret sevi.

Atbildēt

motorhead 1916 laikam ieraavis

12.10.2021. 17:31

»

motorhead 1916

autors laikam ieraavis...gadaas


pieķēzītu pamperi pakaļā. Tādas šaizes visiem citiem negadās...

Atbildēt

Jautājums ir tāds

12.10.2021. 17:17

Vai arī vakcinētie tagad ir gatavi cilvēktiesību ierobežošanai un to dzīvju lēnai sabradāšanai?

Jo šis ministru kabinets neko citu nepiedāvās, vai tu vakcinēts, daļēji vakcinēts. Vai varbūt nepietiekami balstvakcinēts.

Vakcīna ar vienīgo poti (J&J, laikam) nebūs ar vienīgo poti. Jau tagad par to runā. Divreizēja vakcinēšanās nebūs pietiekama. Vajadzēs trīs. Varbūt 4-5. Varbūt ne tikai 4-5.

Un tajā laikā arī tevi turpinās ierobežot.

Atbildēt

Secinājums

12.10.2021. 17:08

»

Skarbais Virsaitis

https://youtu.be/P-tSqZ3HMSE


Tā vajadzētu rīkoties katram cilvēkam.

Atbildēt

motorhead 1916

12.10.2021. 17:05

autors laikam ieraavis...gadaas.

Atbildēt

autor!

12.10.2021. 16:50

Staigā uzmanīgi, ka nepārkrīti pār Zemes malu.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

12.10.2021. 16:46

»

Baisi

Īstenībā šis naids manu tautiešu starpā man atgādina atmodu, kad šādi savā starpā kasījās latvieši ar padomju tautu


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski repŗesēts disidents /
-------
Ir sacīts: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, apkaunojoši gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības."

Un, arī: "Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo "kaujas uz dzīvību un nāvi" ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu "ienaidnieku"), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu šķietamu "pretinieku / ienaidnieku" padarīt par savu sabiedroto."

Savukārt, kā zināms: "Pasaule pazudīs nevis no tā, ka ir pārāk daudz cilvēku, bet tādēļ, ka ir daudz necilvēku."

---------

"Brāļu kari" M.U.Ļ.Ķ.U zemē "latv(ĀN)ijā".
( 'aktuālais redzējums' - iz "O.M.© aŗChīva" )

"Brāļu kari", BRĀĻU (?!?) kari ~
Ko Tu, Letiņ, tajos dari?!???
Kur, kā Cilvēks(?), VISPĀR deri ~
TĀDS, kas BRĀLI "vinnēt" ceri?!??
...
Ko Tu "brāļu karos" meklē?
SEV un BRĀLIM "renti" peklē?!?
Kam Tev rīkli pārgrauzt gribas,
Izraut Sirdi, dragāt ribas?...

Kam Tev kalpo rokas, kājas?
Brāli sist, līdz - pagurst vājas??
Brāli spārdīt, līdz - ļimst ceļos,
"Karakalpi", kam ceļš "veļos"?!?

Kam Tu "ienaidniekos" prasies,
Kad ar paša BRĀĻIEM "kasies"?
Kāpēc naidu atvem, mel(l)u,
BRĀLI "mālējot" par "vellu"?

Kam Tu provocēt ļauj karu,
Dažkārt - pat uz mūžu garu,
Tiem, kas "shēmo", ņirdzot malā,
SAVU vinni BRĀĻU galā?!?

Kam Tev acis, kam Tev ausis,
Ja - tās TIKAI akli klausīs,
"Brāļu kara" ZOMBĒTĀJUS,
Kam Jūs, BRĀĻUS, vajag vājus?

Kam Tev jēga, Dieva dota,
"Smadzeņpodā" ierievota?
Lai to, tŗula naida varā,
Nozaudētu "brāļu karā"?!?

Kam Tev Dvēselīte miesās,
Kas par "brāļu kariem" tiesās,
VISUS (Tevi – tajā skaitā),
Kuri SAVUS BRĀĻUS maitā?
...
"Brāļu kari", BRĀĻU (?!?) kari ~
Ko Tu, CILVĒK (!!!), tajos dari?!???
Kam Tu M.U.Ļ.Ķ.U zemes "valsti",
Karodams ar BRĀĻIEM balsti?!?...

Vai Tev Radītājs ir skaudis,
To, ko zina VISI ļaudis:
Kur, kā NEcilvēks, vairs deri ~
TĀDS, kas BRĀLI "vinnēt" ceri?!??

---------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Skarbais Virsaitis

12.10.2021. 16:28

https://youtu.be/P-tSqZ3HMSE

Atbildēt

Atis Priedītis

12.10.2021. 16:22

Drīzumā sāksies atklātas publikācijas par VDK lietoto cilvēku vajāšanas psiholoģiskā terora metodi "Zersetzun". Pagaidām gan ir tikai 2 miljoni publikāciju vācu valodā, vairāki tūkstoši rakstu krievu valodā un neviens Latvijas lielo masu mediju raksts latviešu valodā. Tas liecina tikai par to, ka Latvijas VDK darbinieki ir sastrādājuši tik lielas cūcības kā neviens cits.
Par šo tematu ir izdota mana grāmata "Kristaps - slepenie protokoli", kurā aprakstītas VDK vajātā cilvēka izjūtas. Rakstīts arī par to, kā šim cilvēkam izdevās palikt dzīvam un vēlāk turpināt dzīvot kā parastam normālam cilvēkam. Šī ir pirmā grāmata Latvijā, kura VDK cilvēku vajāšanu metodes (Zersetzung) atklāj visā pilnībā. Masu mediji par tām sāks rakstīt tikai pēc gadiem 10 vai 20. Grāmatu var brīvi lejupielādēt. Grāmatā "Kristaps - slepenie protokoli" par Zersetzung metodi ir rakstīts šādās lappusēs: 29 - 32, 67 - 69, 148 - 149, 151 - 152, 167 - 182, 187 - 188.
https://files.inbox.lv/shared/file/3e93d46fd8000e0e44441f53a3ed079d45bc926e

Atbildēt

Jūle

12.10.2021. 16:21

Gribas ņemt beizbola nūju un gāzt tiem stulbo lēmumu radītājiem. Ceru,ka Dievs nav mazais bērns, un tie nelieši dabūs pelnīto atmaksu. Lai nolādēta šī valdība!!!

Atbildēt

Lai slava mazajam miestiņam...

12.10.2021. 16:18

Vakcinācija, ir mēģinājums, mazināt saslimstību, un te nekā peļama nav. Bet covida izplatību, nu ļoti minimāli spēj iespaidot. Galvenā problēma, cilvēku pulcēšanās, bez nepieciešamības, visādos pasākumos, nevis plašajos veikalos ko nopērkot. Ko nozīmē sertifikāti, ja vakcinētie paši slimo, pārnēsā infekciju? Ja Saeimā bailēs no infekcijas visi mūk uz mājām strādāt? Ja Zatlers guļ itkā slims, bet sieva ar vīrusiem steigā publiskos pasākumos? Tātad viss, ar ko baida, ir tikai pufelis, lai piespiestu šķirot labajos, un ļaunajos!++

Atbildēt

Plāksteri līdzēs nogalināt vakcinētos!

12.10.2021. 16:15

»

Latvija - neizdevusies valsts

Tieši tā. Savu neapmierinātību ir jāvērš pret varu, nevis pret vakcinētajiem. Apsaukāties un vēl jo vairāk - mēģināt viņus pārliecināt par to, ka viņi ir izdarījuši kļūdu, nav jēgas. Noticis potēšanās fakts ir neatgriezeniski noticis fakts. Pa zobiem ir jādod provokatoriem un valdošajiem. Ja beigtos...


ASV jau ražo plāksterus- vakcīnas ar sīkām adatiņām. Tos varēs iegadāties aptiekās un pielietot ikviens “pūļa antivielu līmeņa” uzturēšanai un katra vakcinētā zaļā sertifikāta derīgumam.

Tā iezīmējas ideālais globālistu plāna aprises ar bioloģoģisko ieroci - vakcīnām liekā cilvēkkapitāla ikvidācijai.

Pieprasot “pūļa antivielu līmeni” un zaļo sertifikātu, notiek uzbrukumi covid vīrusam, kurš kļūst aizvien agresīvāks. Vakcinētie ar antivielu līmeni radīs aizvien agresīvākus covid celmus un mirs tie, kuru dabiskās imunitātes spējas būs sen nomāktas un kuri pašu vainas dēļ nepaspēja vai nespēja savā ķermenī uzturēt vajadzīgo antivielu līmeni.

Ir jāsaprot, ka vakcinētie jau ir norakstīti kā nederīgs cilvēkkapitāls jaunai cionistu “gudro” finansu sistēmai.

Atbildēt

vecs čekists

12.10.2021. 15:05

Levits ir manā kartotekā, apzinīgs un izpildīgs.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

12.10.2021. 15:03

»

2021. gada 28. septembra E. Levita un K. Kariņa militārā hunta turpina graut Latvijas ekonomiku un veselības nozari ar nekotrolētu covid sars-2 vīrusa izplatību

MK valdība un Levita & Kariņa militārā hunta brīvprātīgo vakcināciju izskaidro tā : katrs gadījums ir individuāli risināms. Kāda pretimnākšana! Ja skolas mācību pārzinis negrib vakcinēties, meklēsim viņam, ja būs brīva vieta, sētnieka vietu...


Tieši tā. Savu neapmierinātību ir jāvērš pret varu, nevis pret vakcinētajiem. Apsaukāties un vēl jo vairāk - mēģināt viņus pārliecināt par to, ka viņi ir izdarījuši kļūdu, nav jēgas. Noticis potēšanās fakts ir neatgriezeniski noticis fakts. Pa zobiem ir jādod provokatoriem un valdošajiem. Ja beigtos šī riešanās tīmeklī, kariņi būtu zaudētāji it visā. Potētie beidzot ieraudzītu, ka valdība ir impotenta vakcinācijas organizēšanas jautājumos un kā impotenta (nespēj sasniegt pašu nospraustos mērķus) ir patriecama. Nevakcinēto attieksme nākamā gada vēlēšanu sakarā, es ceru, jāskaidro nav. Abās grupās - vakcinētie un nevakcinētie - būtu līdzīga attieksme pret koalīcijas partiju politisko nākotni, un ... Vienotība beidzot izlidotu aiz borta, iespējams, - kopā ar kādu no satelītiem. Pašreiz kariņiem ir stabils aizvainoto vakseru elektorāts.

Atbildēt

Vecais boļševiks

12.10.2021. 14:56

»

Opā

Viss ir pareizi! Esam nolokāmi, un mēs uzvarēsim


Nāša ģēla prāvaja :))

Atbildēt

Drīzāk impērija jeb guberņa

12.10.2021. 14:53

Komūnistu un čekas stukaču dievzemīte, jā gan.

Atbildēt

2021. gada 28. septembra E. Levita un K. Kariņa militārā hunta turpina graut Latvijas ekonomiku un veselības nozari ar nekotrolētu covid sars-2 vīrusa izplatību

12.10.2021. 14:42

»

Latvija - neizdevusies valsts

Man ir ieteikums. Beidzam (vismaz cilvēki, kuru galvās nav brūnā pelēkās vielas vietā) vairot kašķi un pavilkties uz visādām provokācijām. Netaisoties durties, cenšos cienīt pretēju izvēli. Kariņiem un pavļutiem vienīgā izdzīvošanas (palikšanas pie varas) iespēja kārtējo reizi ir sarīdīt cilvēkus pēc...


MK valdība un Levita & Kariņa militārā hunta brīvprātīgo vakcināciju izskaidro tā : katrs gadījums ir individuāli risināms. Kāda pretimnākšana! Ja skolas mācību pārzinis negrib vakcinēties, meklēsim viņam, ja būs brīva vieta, sētnieka vietu.

Otrkārt. Valsts paziņoja, ka valsts iestādēs policija nekontrolēs neko no vakcinācijai pakļauto noteikumu ievērošanas.

Viss spiediens uz privātā sektora ekonomiku, ar negaidītām zibenspārbaudēm (lasi: pēkšņiem uzbrukumiem) sastādot admin. pārk. protokolus un uzliekot ievērojamus naudas sodus, ja tikai viens pārdevējs nav vakcinēts!!!

Tas ir totāls valsts terors.

Šajos valsts terora apstākļos pret nevakcinētiem valsts raida vakcinēto “aitu baru”, lai bars samīda līdz nāvei nevakcinētos (varas dēvētos “antivakserus”).

Nevakcinētiem ir jaunu iespēju laiks! Super! Tas atbilst viņu saprātam, analītiskajai spriestspējai un radošumam.

Aplūkojot ekonomikas un valsts terora kopainu, nevakcinētiem ir jāizliekas par vakcinētiem, nereklamējoties, bet aktīvi meklējot sev pielietojumu. Ja vajag, nāksies pauzēt tikai izdzīvošanai vairākus gadus. Sastādot tuvākos plānus.

Kad vakcinēto aitu bars agonijā pļaus sava lētticīguma ražu - sagrautas veselības izskatā, gudrajiem nevakcinētiem pavērsies nekad nebijušu iespēju laiks.

Kad nevakcinētie būs “uzvarēti”, vakcinētos vara sarīdīs citu pret citu jaunās kastās un šķirās.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

12.10.2021. 14:40

Man ir ieteikums. Beidzam (vismaz cilvēki, kuru galvās nav brūnā pelēkās vielas vietā) vairot kašķi un pavilkties uz visādām provokācijām. Netaisoties durties, cenšos cienīt pretēju izvēli. Kariņiem un pavļutiem vienīgā izdzīvošanas (palikšanas pie varas) iespēja kārtējo reizi ir sarīdīt cilvēkus pēc kāda no parametriem. Lai gan ... ne šie pie varas tikušie viduvējības pirmie, ne droši vien pēdējie tādi. "Krievi nāk" kā kašķa celšanas un iebiedēšanas instruments vairs nedarbojas. Paši redzat, kādi komentāri tepat ir pie visādu Krūmu un parējo garadarbiem par Krieviju. Tagad ir jāsarīda potētie ar nepotētajiem, lai nākamgad vēlēšanās neizlidotu politikas mēslainē. Neļaujiet ar sevi manipulēt! Tā vietā, lai presētu oponentus duršanās jautājumā, presējiet tos, kuri nodarbojas ar kūdīšanu.

Atbildēt

2021. gada 28. septembra E. Levita un K. Kariņa militārā hunta turpina graut Latvijas ekonomiku un veselības nozari ar nekotrolētu covid sars-2 vīrusa izplatību

12.10.2021. 14:37

Pēc valdības MK 2021. gada 28. septembrī atbalstītām tiesībām ar grozījumiem Militārā dienesta likumā karavīram un zemessargam miera laikā pielietot šaujamieroci “speciālās operācijās” varu Latvijā pārņēmusi E. Levita un K. Kariņa militārā hunta.

Tiešais Huntas patreizējais sastāvs ir VP E. Levits, MK valdība, MP K. Kariņš, 13. Saeimas spīkere I. Mūrniece.


Mediķu asociācijas K. Kariņa MK valdības demisiju šobrīd uzskata par likumsakarīgu

SABIEDRĪBA Šodien 10:31
  Jauns.lv / LETA

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB), Latvijas Jauno ārstu asociācija (LJĀA) un Latvijas Māsu asociācija (LMA) uzskata, ka pašreizējā situācija nepārprotami parāda valdības nespēju risināt krīzes situāciju valstī, tāpēc likumsakarīga būtu valdības demisija un neatkarīgu profesionāļu valdības izveidošana

Kā informēja organizācijas, esošajā situācijā vienīgais veids, kā ierobežot nekontrolēto Covid-19 izplatību, ir nekavējoties un maksimāli ierobežot nevajadzīgus iedzīvotāju kontaktus. "Ierobežojumiem ir jābūt stingriem, skaidri saprotamiem, tūlītējiem un labi kontrolējamiem. Lēmumu pieņemšana nedrīkst būt novilcināta, tai jābūt operatīvai un konstruktīvai," pausts organizāciju paziņojumā presei.
LĀB, LJĀA un LMA uzskata, ka valstī esošās ilgstoši smagās situācijas cēlonis ir valdības nespēja konstruktīvi un pārdomāti vadīt krīzi. "Valdības rīcība vairs nav tikai neizlēmīga, tā ir uzskatāma par nolaidīgu un noziedzīgu pret Latvijas iedzīvotājiem," norāda organizācijas, aicinot valdību izbeigt skatīties uz krīzes situāciju veselības aprūpē kā politisku procesu un neignorēt ekspertu un veselības aprūpes profesionāļu viedokli.

Jau šobrīd veselības aprūpes pakalpojumi ir būtiski ierobežoti, kas daudziem liedz saņemt nepieciešamo medicīnisko palīdzību. Taču ja valdības lēmumi netiks mainīti, organizāciju redzējumā, veselības aprūpes sistēma nespēs sniegt palīdzību arī simtiem ne-Covid-19 pacientu neatliekamās, dzīvību apdraudošās situācijās. "Medicīnas darbinieki jau tagad ir spiesti šķirot pacientus. Tādējādi valdība piespiež ārstus pieņemt lēmumu, kuriem sniegt palīdzību, kuriem nē, kuriem ļaut dzīvot, bet kuriem mirt. Brīdinām, ka ilgtermiņā par to atbildība būs jāuzņemas nevis medicīnas darbiniekiem, bet valdībai un politiķiem," skaidrots paziņojumā.
"Valdības vadītājs priecājas par demokrātiski pieņemtiem lēmumiem un norāda, ka ekspertus ir tikai jāuzklausa. Vienlaikus premjers ir aizmirsis, ka politiķiem agrāk vai vēlāk būs jāuzņemas pilna atbildība par pagājušās nedēļas lēmumiem un viņi nevarēs vainot kādu citu," pausts paziņojumā, atzīmējot, ka valdība savos lēmumos ir absolūti neētiska, jo augstāk par cilvēku dzīvību vērtē īstermiņa ieguvumus, piemēram, teātra vai koncerta apmeklējumu.

Atbildēt

lauķis

12.10.2021. 14:36

Esmu tas ko sauc par antivaxeri.Man nav nekāda naida pret pokemoniem,tikai līdzjūtība.Kad ieeju veikalā bez uzpurņa man uzbrūk tieši vaxētie,es nešķiroju kušs vaxēts kurš ne,mani tas neskar,mana imūnsistēma lieliski tiek galā ar "vīrusiem".Es nevienam nesaku ka jaievēro distance vai jāstaiga rāpus.
Tad kāpēc man,veselam cilvēkam vajadzēto vaxēties,testēties vai ievērot kaut kādus ierobežojumus?

Atbildēt

Vaksera laime

12.10.2021. 14:33

Vakseri ar nepacietību sagaidīja kovid infekciju, lai vakcinētos un uzbruktu nevakcinētiem, ko vara dēvē par “antivakseriem”.

Vakseri ar nepacietību sagaidīja 13/03/2020 datumu, kad valsts atteikusies no cilvēktiesībām. Jo, esot dzīvniekiem, vakseriem ir lielāks gandarījums uzbrukt “antivakseriem”. Tā viņi sevi identificē ar dzīvnieku bandas barvedžiem.

Kamēr saprātīgie “antivakseri” apzinās savas cilvēktiesības un par tām nemitīgi nepārstāj atgādināt, vakseriem cilvēktiesības tikai sola, ja tie uzvedīsies pakausīgi un pakļausies apmācībai un dresūrai.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

12.10.2021. 14:31

»

Jaunā kārtība

Tu esi slims ja tu esi vesels


Tieši tā! Es šobrīd esmu slims. Diagnoze - bezsimptomu tropu drudzis. Pirms pusgada slimoju ar izsitumu tīfu ... tieši tāpat - bezsimptomu variantā. :)

Atbildēt

gejs

12.10.2021. 14:28

»

autoram

Vēl viens pamuļķis uzradies


nu kāpēc tu miiljaa taa publiski lamaajies, naac nu shurpu .. paraad bruuno luucinju

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

15

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

FotoPirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts un rūpīgi apčubināts - tam devām izaicinošu vārdu, nosaucot par Klik. Prieks par pašu radīto mums bija liels, bet ļoti īss, jo pandēmijas pirmais gads bija sarežģīts, brīžiem mokošs un pilns neziņas, pat nolemtības par to, kā dzīvosim tālāk. Šodien esam izauguši un pasaule līdz ar mums – esam kļuvuši gudrāki un apdomīgāki, vakcinēti un lepni par nupat 6000 aktīviem abonentiem tiešsaistes žurnālam Klik!
Lasīt visu...

21

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

Foto“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc neatkarības atjaunošanas mūsu robežu reāli apdraud naidīga kaimiņvalsts. Tas jau līdzinās valsts nodevībai,” tīmeklī raksta Saeimas deputāts Jānis Iesalnieks (NA).
Lasīt visu...

20

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

FotoLabas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts pārvaldības sistēma nekad nav pilnībā pabeigta un perfekta. Tā ir nepārtraukti jāmodernizē, gan novēršot apzinātās nepilnības, gan ņemot vērā sabiedrības vajadzības un tehnoloģiju attīstību. Arī Latvijā ir labi redzamas valsts pārvaldības vājās vietas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....