Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kļimoviča aita

07.01.2022. 20:21

»

Es

Nebijāt sagatavots. Nevar apstāties ziloņa vai melnā kvadrāta priekšā (vēlreiz atkārtoju, tas nav viens pašpietiekams darbs) un "nolasīt informāciju", sevišķi tad, ja iepriekš neesat vispār izdarījis nevienu mājasdarbu...


Man nav nekas pret žīdiem kā tautu.

Jebkurā tautā ir gan labi, gan slikti cilvēki.

Man ir zināmi iebildumi pret žīdu augļotājiem un sarkanajiem žīdu komisāriem, žīdu iedibināto "attiecīgo kustību glezniecībā", uzskaitījumu neturpināšu.
Nav un nevar būt nekādi iebildumi pret patiesi talantīgiem žīdu zinātniekiem, māksliniekiem, rakstniekiem, u.t.t.

Man nav nekādu problēmu atzīt savas kļūdas vai to, ka esmu bijis kaut kad kaut kam "nesagatavots".
Vienkārši mans lietu redzējums atšķiras no Jūsu redzējuma, un nav mans mērķis mēģināt Jūs vai kādu citu par kaut ko pārliecināt.

Tomēr nevajadzētu aizmirst, ka viedais (es uz to nepretendēju) prot saskatīt lietu būtību, savukārt muļķis gatavs par kaut ko diskutēt gari un plaši. Diemžēl, bez jēgas.

Man arī pietiktu prāta ilgi un bezjēgā veidot garum garas domformu konstrukcijas, slavinot melno kvadrātu, melno kluci vai melno pakaļas caurumu, da jebko.
Tikai man tas neliekas interesanti, un nav mans mērķis kādam izkastrēt smadzenes.

Novēlu aiz melnā kvadrāta nepazaudēt Sauli!Atbildēt

Es

07.01.2022. 18:26

»

kļimoviča aita

Reiz es stāvēju maļēviča melnā kvadrāta priekšā...


Nebijāt sagatavots. Nevar apstāties ziloņa vai melnā kvadrāta priekšā (vēlreiz atkārtoju, tas nav viens pašpietiekams darbs) un "nolasīt informāciju", sevišķi tad, ja iepriekš neesat vispār izdarījis nevienu mājasdarbu.

Man patīk ebreju spējas gan mūzikā (D. Barenboims ir man aktuāls arī šogad), gan glezniecībā, kad šādi sasniegumi runā paši par sevi. Maļevičs palīdzēja stiprināt un turpināt attiecīgo kustību glezniecībā, ar to jau visnotaļ pietiek.

Nesagatavots klausītājs vai skatītājs ir tāds normāls muļķis, kas iemaldījies vietā, kur cer izbraukt cauri ar acumirklīgām pareizajām sajūtām, tomēr ir spiests vilties savās spējās. Un arī kurators, kas izstāda vienu melno kvadrātu pašu par sevi, palīdz tam muļķim.

Atbildēt

Patriotiskais gars

07.01.2022. 17:19

»

Žulis

Šāda attieksme, kā Jūs rakstāt, ir iespējama vienīgi nacionālā valstī, kur valsts ideoloģija ir nacionālisms. Jebkurā citā valstī šāda valsts un indivīda mijiedarbība ir utopija, jo valsts vara tautu uzlūko nevis kā partneri, bet gan kā izmantojamu resursu. Vienīgi nacionālistiskai (nacionālisma ideoloģiju...


šis pastāvīgais skribelētājs,kāda uzdevumā,pastāvīgi kar LATVJIEM uz ausēm makaronus,kuri lien uz acēm un mutes?!30 gadus jau kolektīvi-vienotā sorosnažuku nacionālā siles kopas direktīva un uz šiem ideoloģijas pamatiem harmoniski vienā veselumā nav spējusi savienoties zeme,tauta un..VADOŅI...,veidojot vienotu valsti.Tieši otrādi,kur paliek LAUŽI,ZIRGI un TVAIKOŅI.......!?????

Atbildēt

lauķis

07.01.2022. 15:49

»

kļimoviča aita

Reiz es stāvēju maļēviča melnā kvadrāta priekšā...


Kandinskis,Malevičs,Rodko,Dalī,Pikaso,tie visi bija žīdu kleķermaņi kuriem ar mākslu nu nekāda sakara.Viņu darbiem tika radīts slavas oreols un destrukcija pamazām tika pasniegta kā māksla.

Atbildēt

kļimoviča aita

07.01.2022. 13:20

»

Es

Klau, domājošā būtne. 1) Maļeviča kvadrāts nav skatāms kā atsevišķa glezna, kā to nezinošie mēdz akcentēt, 2) Šādi darbi nav glezna klasiskajā izpratnē, tas ir abstrakts darbs - drīzāk telpas paplašinājums. Nevajag iepīt sarunā par politiku un medicīnu lietas, kuras jums ir tumša bilde, pat ja esat ...


Reiz es stāvēju maļēviča melnā kvadrāta priekšā.

Neviens mani šajā nodarbē netraucēja, citu gribētāju aplūkot šo smērējumu nebija.

Telpas paplašinājumu nesajutu. Apziņas paplašinājumu ne tik.

Tas, ko es sajutu - viens žīds mēģina nomainīt patiesas, cilvēciskas vērtības pret deģenerātiem domātu destruktīvu pasaules uztveri.

Un ne jau tikai šis žīds vien. Piemēru ir daudz.

P.S. Pazīstu cilvēku, kurš spēj "ieiet" gleznā, apziņas līmenī nonākot citā pasaulē. Bet ne jau katrā gleznā, tai jābūt īpašai gleznai.
Mākslinieks, kas tādu gleznu radījis, ir apzināti strādājis ne vien ar krāsām, bet gan arī ar enerģiju un informāciju. Tādas gleznas ir.

Bet ne jau šis žīda melnais kvadrāts, vai cita žīda notecējušiem *ūdiem līdzīgie strīpu smērējumi...

P.P.S. Protams, katrs var meklēt [dzīves] jēgu, kur vien vēlas.Atbildēt

Tā ir kāda garīgās atpalicības forma?

07.01.2022. 11:55

»

reņģe

Kāpēc autors visus teikumus skāk ar "mēs"? Tā ir kāda sacerējuma forma


Jautājums uzdots 15 gadus par vēlu: Autors - Gustav VODICKA (1915-2007).

Atbildēt

reņģe

07.01.2022. 11:38

Kāpēc autors visus teikumus skāk ar "mēs"? Tā ir kāda sacerējuma forma?

Atbildēt

Eduards Lunis

07.01.2022. 10:32

---Jā...gandrīz kā Artūra Priedīša stilā! MES PASI VAINĪGI!?
Bet ,jau tālajā 2009.g. ,ASV ekonomikas profesors M.Hadsons, izvērtējot notikušo Latvijā savā pētījumā-LATVIJAS NEATKARĪBA IR NOZAGTA- norādīja-LATVIJAI NODARĪTAIS POSTS IR TRIJU KARU APMĒRĀ!?
--UN -VAJAG NEKAVĒJOTIES VEIKT LATVIJAS VARAS AUGŠGALA NOZIEGUMU STARPTAUTISKU IZMEKLĒŠANU UN VAINĪGO SODĪŠANU...!?
Atgādinu-LATVIJAS GLĀBŠANAS SAPULCE-NOTIKS-
2022.G 4. MAIJĀ, RĪGĀ, PRETIM OKUPĀCIJAS MUZEJAM,PL.12-OS!
Latvijas Glābšanas komisija.tel.26875965

Atbildēt

Es

07.01.2022. 10:21

»

Nika

Nu, re, autora doma materializējas. Jūs uzskatat, ka sapratāt autora domu tā, it ka pats būtu autors, taču katrs visas lietas, procesus redz pa savam. Cik varētu naudā novērtēt Kazimira Maļeviča radīto Melno kvadrātu, ja mazāk slavenas šī autora gleznas Sotheby's izsolēs sākumcena var sākties no 60 ...


Klau, domājošā būtne. 1) Maļeviča kvadrāts nav skatāms kā atsevišķa glezna, kā to nezinošie mēdz akcentēt, 2) Šādi darbi nav glezna klasiskajā izpratnē, tas ir abstrakts darbs - drīzāk telpas paplašinājums. Nevajag iepīt sarunā par politiku un medicīnu lietas, kuras jums ir tumša bilde, pat ja esat tikai labs cilvēks, kam patīk aiz gara laika papļāpāt.

Atbildēt

Demokrātijas mērvienība

07.01.2022. 10:08

»

Rips

Es domaaju, briinumus gaida tie kas neko nezin un nesaprot no realitaates. Raksts ir pretruniigs


Daudzi dzīvo vienai dienai. Tas ir eksistences stāvoklis, kad cilvēks zaudē kontroli pār savu dzīvi. Ja tas skar vairāk kā atsevišķus indivīdus, jāsāk domāt, ka sabiedrība ir slima, kaut kas nav kārtībā ar demokrātijas un likumdošanas kvalitāti.

Atbildēt

Rips

07.01.2022. 00:16

Es domaaju, briinumus gaida tie kas neko nezin un nesaprot no realitaates. Raksts ir pretruniigs.

Atbildēt

klibiķis

07.01.2022. 00:08

Var jau rakstīt, lai domā, bet ir jāraksta, lai domā un dara.

Atbildēt

Marika

06.01.2022. 22:47

»

Patiesais

Lai erī raksts pēc savas struktūras ir grūtit sapratoms , tomēr pamatdoma ir saskatāma-,ka ir jābūt pareizām valsts vērtībām un un katra indivīda vērtībām, un šīm divpakāpju vērtībām jābūt nepartrauktā saskaņotā mijiedarbībā, jeb vienkārši sakot- valsts uzticas individama un atbalsta to visos iespējamos...


Raksts ir vairāk nekā atklāts, patiesais stāvoklis sabiedrībā tik atklāti nav bijis aprakstīts, vismaz man nav gadījies lasīt. Ar piebildi, ja latviešu valoda nav svešvaloda. Ja es lasītu šo pašu angļu valodā, idejas saprašanai varbūt nāktos veltīt kādu strēķi vairāk.

Atbildēt

Adata

06.01.2022. 21:08

Diemžēl tāda tagad ir Latvijas tauta, vājais kultūras līmenis mākslā to ir veicinājis. Autors šo tekstu ir izvēlējies ar mērķi sapurināt snaudošos, pārējos nav vērts. Tie, ar vaļējām mutītēm ,skrien pēc nākošās vakcīnas devas.
Abstraktā māksla var kalpot kā dekors telpā, jo viņā nav ielikts rūpīgs mākslinieka darbs, kā to var vērot klasiskā mākslā. Tas , ka kāds pērk melno kvadrātu par 60 miljoniem nav kritērijs gleznai, bet bagātam muļķim, kurš grib izlikties gudrs.

Atbildēt

Nika

06.01.2022. 20:22

Es nekad neesmu bijis trollis, kurš raksta KĀDA labā. Es allaž esmu teikusi savas domas. Un neuzskatu, ka manas domas ir pareizākās, jo, ja veikalā nosver manis nosklatīto gaļas gabalu uz svariem, tad svari šajā brīdī ir gudrāki par mani, jo es nekādi neprotu tik precīzi noteikt izvēlētā gabala svaru. Tātad nekas nav absolūts un pilnīgs. Jā, man ir SAVS viedoklis. Un tāds ir, bija un būs jebkuram. Diskusija ir forša lieta, ja nesāk kāds kādu personiski apvainot un runāt preteklības tā iemesla dēļ, ka domas dalās. Pasaule vispār burtiski pēdējo desmit, piecpadsmit gadu laikā ir totāli mainījusies. Manas domas. Vai Latvijā dzīvot ir labi? Nē, nav, jo nav mums ne labas valdības, ne augstošas ekonomikas. Tiešām - ir korupcija, zagšana un tautas iznīcība. Tieši tāpēc man ir ikrīta skaitāmpantiņš ejot uz darbu (man ir kolosāls maršruts - caur Ziedoņdārzam). Skaitāmpantiņš vienā brīdī piedzima no tā, ko esmu dzirdējusi, lasījusi, redzējusi simtkārt. Es eju. Man ir divas kājas un divas rokas. Man ir darbs. Man ir domājošas smadzenes. Es nekad neesmu dzīvojusi zem krūma - man allaž ir jumts virs galvas. Man ir laba veselība. Man ir mammma, māsa, dēls, vedekla, mazbērni u n vīrs. Es nekad neesmu izjutusi badu. Un es esmu nenormāli bagāta. Es negribu teikt, ka tas ir samierināšanās principa sākums. Nē. es zinu, kāiet arī pasaulē. Mums šķiet, ka viss ir briesmīgi. Piemēri. Mana tuva radiniece 5 gadus Zviedrijā. Abi ar augstāko izglītību. Viņa - strādā slimnīcā, vīrs - radinieka kompānijā, kas sniedz pakalpojumus ugunsdrošībā. Vispār viss labi. at, pateicoties tuviem radiem Zviedrijā, diezgan ātri tika pie sociālā dzīvokļa. Bankas kontu gan atvēra super lēni. Izgāja valodas kursus. Vai slikti dzīvo? Nē, labi, bet, kad tikko, pāris nedēļas atpakaļ atbrauca uz LV, pie reizes apgrieza un nokrāsoja savus matus, kas Zviedrijā maksā 200 EUR. Es vēl pavaicāju, kāpēc nebrauc ciemos pie savas māsicas un viņas ģimenes uz Floridas štatu, kur ir ļoti ciešas attiecības, bet nav tikšanās 5 gadu garumā, uz ko saņēmyu atbildi, ka, pat pērkot lētās biļetes Stokholma-Maiaimi, cena uz personu būs 300 EUR. Plus - atpūta (dzīvošana pie radiem), nav pa spēkam naudas ziņā. Dārgi. Mana māsas meita dzīvo Vīnē jau gadus 7. Vīrs ir dzimis Vīnē. Viņiem arī ir sociālais dzīvojklis. Abi ieguvuši maģistra grādu Somijas konservatorijā, katrs savā mūzikas specialitātē. Ir trīs bērni. Bērnudārzs par maksu. Vecākais bērns skola. Abiem autovadītāja apliecības, un jau gadiem risina dilemmmu - pirkt auto vai nē? Jo zina, cik maksā apdrosināšana, cik stāvvieta. Mani tuvākie cilvēki ASV. Paēdusi, apģērbušies, var iekrāt naudu nelielām izklaidēm. Šie ir reāli manu tuvāko dzīves atstāsti. Domāju, ka visur ir milzīgas problēmas ar to saucamo vidusslāni, jo šie palek izdzīvotāji. Visur. Visā pasaulē. Mēs, LV, vnk allaž esam bijuši astes piekariņš, tāpēc mūs tas skars (un skar) vissāpīgāk. Nu nav medusmaize nekur. Latvijai vajag neatkarību absolūtu - lai ne kapeika neieplūst no ārienes. Vabūt tad radīsies prāti, kuri valsti izvedīs augšupejai.

Atbildēt

murāļu maļēvičs

06.01.2022. 20:00

»

Nika

Nu, re, autora doma materializējas. Jūs uzskatat, ka sapratāt autora domu tā, it ka pats būtu autors, taču katrs visas lietas, procesus redz pa savam. Cik varētu naudā novērtēt Kazimira Maļeviča radīto Melno kvadrātu, ja mazāk slavenas šī autora gleznas Sotheby's izsolēs sākumcena var sākties no 60 ...


mālēju mellos kvadrātus, taisnstūrus, rombus, trīsstūrus, apļus uc ģeometriskus murāļus par nelielu samērīgu atlīdzību. oriģinālšedevri mazumā un vairumā, samaksa par tekošiem kvadrātmetriem vai kubikmetriem, 100% priekšapmaksa obligāta.

Atbildēt

Nika

06.01.2022. 19:46

»

atbilde

Nē, mīļā, tā ir rūgta ironija par to, kas notiek, bet es rakstīju savu komentāru, tiem, kas to saprata ne tā, kā to autors ir rakstījis. Tas bija viens no pirmajiem komentētājiem. Kaut ko tik precīzi un dziļi atainotu nākas reti satikt.tĀDĒĻ VĒLREIZ - PALDIES AUTORAM


Nu, re, autora doma materializējas. Jūs uzskatat, ka sapratāt autora domu tā, it ka pats būtu autors, taču katrs visas lietas, procesus redz pa savam. Cik varētu naudā novērtēt Kazimira Maļeviča radīto Melno kvadrātu, ja mazāk slavenas šī autora gleznas Sotheby's izsolēs sākumcena var sākties no 60 miljoniem ASV dolāru? Un, cik šīs gleznas "apskatnieki" var novērtēt šī darba māksliniecisko un materiālo vērtību? Tas ir tas paradokss, ka patiesībā viss ir savādāk, kā to redzam, uztveram un saprotam

Atbildēt

tā "gudrība"

06.01.2022. 19:42

»

jā, bet...

Pilnīgi piekrītu Jums. Taču šeit komentāros katrs grib paspīdēt ar SAVU "gudrību


pietiek-komā diez ko nespīd... lai neteiktu, ka galīgi tumša bilde.

Atbildēt

tu arī čukča?

06.01.2022. 19:39

»

Es

"Kādreiz izvēlētie tautas vadoņi bija savu vēlētāju cienīgi. Arī tagad mūsu vadoņi ir savu vēlētāju cienīgi...


Autors - Gustav VODICKA (1915-2007).

Labāk raksti mazāk, vai vēl labāk neraksti nemaz, ja tev daudz rakstot, kā nu sanāk, tā sanāk.

Atbildēt

tu kā čukča - lasīt neproti, tikai rakstīt?

06.01.2022. 19:34

»

Ko autors domā ar saviem murgiem?

Citāts:” Kādu laiku atpakaļ Dievam apnika mūsu pārlieku pacietīgā gaidīšana, un viņš radīja brīnumu – piešķīra mums neatkarību...


Publikācija ir citāts no Gustava Vodičkas grāmatas «Snaudošo eņģeļu dzimtene».

Gustav VODICKA (1915-2007)

Atbildēt

atbilde

06.01.2022. 19:15

»

Nika

Ko Jūs saprotat ar vārdu "ironija?" Vai Jūs domājats, ka autors pauž pretējo tam, kas tiek domāts? Vai, ka autors ļauj mums izklaidēties, tieši vai tieši neizsakot, bet strap puķēm norādot? Raksts ir groteska, kas apvieno drausmīgo un smieklīgo, cildeno un neglīto, tas ir, apvieno nekonkrēto. Dievs ...


Nē, mīļā, tā ir rūgta ironija par to, kas notiek, bet es rakstīju savu komentāru, tiem, kas to saprata ne tā, kā to autors ir rakstījis. Tas bija viens no pirmajiem komentētājiem. Kaut ko tik precīzi un dziļi atainotu nākas reti satikt.tĀDĒĻ VĒLREIZ - PALDIES AUTORAM.

Atbildēt

Nē!

06.01.2022. 19:04

»

Nika

Ko Jūs saprotat ar vārdu "ironija?" Vai Jūs domājats, ka autors pauž pretējo tam, kas tiek domāts? Vai, ka autors ļauj mums izklaidēties, tieši vai tieši neizsakot, bet strap puķēm norādot? Raksts ir groteska, kas apvieno drausmīgo un smieklīgo, cildeno un neglīto, tas ir, apvieno nekonkrēto. Dievs ...


Šis raksts ir mūsu kopīgā tēla spogulis. Šeit apvienotas ir ļoti konkrētas lietas - mums piemītošā apātiskā nogaidīšana, samierināšanās, aprobežotība domāšanā, degradācija, muļķīgs optimisms.... Katrs lasītājs var atrast tekstā sevis attēlojumu kādā dzīves situācijā.

Atbildēt

Nika

06.01.2022. 18:53

»

ESMAIJA

smalka un eleganta ironija no viena gala līdz otram. Dievs dod spēju to saprast arī tiem, kas saprast nespēj neko! Paldies


Ko Jūs saprotat ar vārdu "ironija?" Vai Jūs domājats, ka autors pauž pretējo tam, kas tiek domāts? Vai, ka autors ļauj mums izklaidēties, tieši vai tieši neizsakot, bet strap puķēm norādot? Raksts ir groteska, kas apvieno drausmīgo un smieklīgo, cildeno un neglīto, tas ir, apvieno nekonkrēto. Dievs dod spēju saprast to pat Esmaijai!

Atbildēt

vakcinēts pietiek lasītājs

06.01.2022. 18:36

»

jā, bet...

Pilnīgi piekrītu Jums. Taču šeit komentāros katrs grib paspīdēt ar SAVU "gudrību


Es savukārt piekrītu Jums.Vājie raksteļi šeit ir tikai vieta,kur piekabinat katram savus komentārus,kuri ceļ un notur šp vietni.Tā jau sen neatbilst kādreiz izvirzītajām nostādnēm-PIETIEK?Pietiek tukši muldēt!

Atbildēt

jā, bet...

06.01.2022. 17:59

»

ESMAIJA

smalka un eleganta ironija no viena gala līdz otram. Dievs dod spēju to saprast arī tiem, kas saprast nespēj neko! Paldies


Pilnīgi piekrītu Jums. Taču šeit komentāros katrs grib paspīdēt ar SAVU "gudrību".

Atbildēt

kaķis muris un nagla

06.01.2022. 17:42

Ak,beidz taču muldēt,pamuļķi!Neko jaunu tu nespēj sacerēt,viss jau sen daudzkārt šeit izvaimanāts un izpļ.tīts.Negarlaiko rūdītos un pieredzējušos pietieķa lasītājus un komentētājus.

Atbildēt

Žulis

06.01.2022. 17:11

»

Patiesais

Lai erī raksts pēc savas struktūras ir grūtit sapratoms , tomēr pamatdoma ir saskatāma-,ka ir jābūt pareizām valsts vērtībām un un katra indivīda vērtībām, un šīm divpakāpju vērtībām jābūt nepartrauktā saskaņotā mijiedarbībā, jeb vienkārši sakot- valsts uzticas individama un atbalsta to visos iespējamos...


Šāda attieksme, kā Jūs rakstāt, ir iespējama vienīgi nacionālā valstī, kur valsts ideoloģija ir nacionālisms. Jebkurā citā valstī šāda valsts un indivīda mijiedarbība ir utopija, jo valsts vara tautu uzlūko nevis kā partneri, bet gan kā izmantojamu resursu. Vienīgi nacionālistiskai (nacionālisma ideoloģiju pārstāvošai) valsts varai tauta ir svarīga, jo no tautas labklājības un izaugsmes ir atkarīga pašas nacionālistiskās valdības pastāvēšana. Savukārt tauta saliedējas ap nacionālo valdību ne tikai tādēļ, ka šī valdība strādā tautas interesēs, bet arī tādēļ, ka nacionālisma ideoloģija stiprina šādu kopību garīgā plāksnē.Tikai uz nacionālisma ideoloģijas pamatiem harmoniski vienā veselumā spēj savienoties zeme, tauta un valdība, veidojot vienotu valsti.

Atbildēt

Žulis

06.01.2022. 16:51

»

Es

"Kādreiz izvēlētie tautas vadoņi bija savu vēlētāju cienīgi. Arī tagad mūsu vadoņi ir savu vēlētāju cienīgi...


Kā nav nekādu vadoņu? Vadoņu mums pa pilnam, Un ikurāt tādi, kādus tos tauta ievēlēja "brīvās, demokrātiskās un visādi citādi godīgās vēlēšanās".(Ja vēlēšanass nebūtu godīgas, tad taču uz tām neviens neietu!) Un tos, kurus tauta neievēlēja, savukārt ievēlēja tie tautas ievēlētie. Par tiem cilvēku lokiem gan es tā īsti nesapratu. Ja cilvēkus sadalām lokos, tad mums iznāk četri loki. Lielākais loks ir tie, kas saprot, ka vēlēšanas ir negodīgas, tādēļ uz tām nav jāiet, lai sevi neapkaunotu. Pārējie trīs loki ir tā tauta, kas vēlē valdību. Pirmais loks ir partijnieki. Otrais loks ir partijniekiem pietuvinātie (radi, draugi, gultas biedri, biznesa partneri, šoferi un šoferu dēli...). Trešais loks ir muļķīši, kas domā, ka ar vēlēšanām varēs kaut ko mainīt un svēti tic visām tām pasakām un solījumiem, ko viņu prātiņos pirms katrām vēlēšanām dēsta partijnieki .
Tā nu tā triju loku tauta jau 30 gadus ar brīvām,demokrātiskām vēlēšanām mums sagādā dižas valdības, kas ved valsti pretim progresam, bet tautu pretim labklājībai. Pasakas parasti beidzas ar "un tā viņi dzīvo vēl šodien, ja nav nomiruši". Šim komentāram piemērots būtu nobeigums "un tā viņi vedīs tautu un valsti tik ilgi, kamēr visi būs nomiruši"

Atbildēt

hm

06.01.2022. 16:51

Ukrainas bijušajam prezidentam Porošenko Ukrainas krimināltiesa konfiscējusi visus viņa Ukrainā atrodošos īpašumus, kas naudas izteiksmē ir vairāki miljardi dolāru.
Kā dziesmā par ķēniņu un cūkganu.
No tā rodas jautājumi - kas ir vērtība un kas ir stiprāks par šo zaļo vērtību?

Atbildēt

Patiesais

06.01.2022. 16:35

Lai erī raksts pēc savas struktūras ir grūtit sapratoms , tomēr pamatdoma ir saskatāma-,ka ir jābūt pareizām valsts vērtībām un un katra indivīda vērtībām, un šīm divpakāpju vērtībām jābūt nepartrauktā saskaņotā mijiedarbībā, jeb vienkārši sakot- valsts uzticas individama un atbalsta to visos iespējamos veidos, un otrādi- indivīds atbalsta valsti un rūpējas par to. Ja šada attieksme tiktu panākta- tas būtu IDEĀLS.

Atbildēt

Хм

06.01.2022. 16:35

»

Es

"Kādreiz izvēlētie tautas vadoņi bija savu vēlētāju cienīgi. Arī tagad mūsu vadoņi ir savu vēlētāju cienīgi...


Это все детали. НО по сути автор, точнее, автор той поговорки "каждый народ заслуживает ту власть, которую имеет" абсолютно прав.
Если никто не вышел на улицы протестовать против выбора будущего президента в зоопарке, а потом проголосовал и за партии тех, кто выбирал, и за партию того, кого выбрали-то почему что-то должно меняться?
Мы молчим-они действуют. Значит, мы своим молчанием поощряем их действия. Вот так все просто.

Atbildēt

ESMAIJA

06.01.2022. 16:35

smalka un eleganta ironija no viena gala līdz otram. Dievs dod spēju to saprast arī tiem, kas saprast nespēj neko! Paldies!

Atbildēt

Es

06.01.2022. 16:18

"Kādreiz izvēlētie tautas vadoņi bija savu vēlētāju cienīgi. Arī tagad mūsu vadoņi ir savu vēlētāju cienīgi."

Daudz rakstot, kā nu sanāk, tā sanāk. Nav nekādu vadoņu, tas ir viens. Otrs ir tas, ka viņus no dažādiem lokiem ir ievēlējuši cilvēki no dažādiem lokiem. Trešais ir tas, ka daļa no viņiem vispār nav tautas ievēlēti un ir nokļuvuši tur cita Zoodārza vienošanās rezultātā (viesstrādnieks Pieneņgalva), manipulāciju ceļā (viņķele), neētiskā un antimorālā veidā (bondars) vai savas nespējas rezultātā (viesstrādnieks skazočnijs dalbajobs).

Atbildēt

Ko autors domā ar saviem murgiem?

06.01.2022. 16:01

Citāts:” Kādu laiku atpakaļ Dievam apnika mūsu pārlieku pacietīgā gaidīšana, un viņš radīja brīnumu – piešķīra mums neatkarību. ”

Neatkarības 4. maija kliķes neatkarība nav valsts un tautas neatkarība. 4. mija kliķei gan tā bija kopā ar ārzemju cionistiem sarakstīt savus likumus un izzagt valsti. Tagad valsts ir ar visu cilvēkkapitālu ieķīlāta Pasaules bankā.

Atbildēt

kolosāla doma caurvij visu rakstu, ka

06.01.2022. 15:56

"mēs spēju ātri šaut esam nomainījuši ar spēju tālu spļaut"

Atbildēt

paardomas

06.01.2022. 15:54

Būtībā nemaz nedzīvojam bet imitējam dzīvi.Cilvēks dzīvo ja rada.

Atbildēt

Labsirdis Drosmiņš

06.01.2022. 15:41

Bravo!

Atbildēt

motorhead 1916

06.01.2022. 15:15

Tad nu gan murkshjkj par devinjiem. Sen jau teicu, ka jaaprovee Aadolfu uzcelt... GOTT MIT UNS

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

FotoVācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc tam tās atkal atkarot. Bērboka uzskata, ka nepieciešama jauna NATO stratēģija, kas ļautu nekavējoties un vispusīgi atvairīt Krievijas uzbrukumu. Baltijas valstu aizsardzība tad vairāk gultos uz Vāciju. Tā ka, iespējams, drīzumā Dievzemītē atkal būs pa pilnam vācu puišu, meiču un, velns viņu zin’, kas tur vēl dienē.
Lasīt visu...

21

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

FotoEnerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To mēs redzam gan Ukrainā, gan nu jau arī pavisam blakus Somijā un citviet Eiropā. Nebūsim naivi, tas nenotiek bez vietējo enerģētikas jomas pārstāvju iesaistes, – viņi ir kļuvuši par daļu no Krievijas energosistēmas. Daži neapzināti, jo viņi vienkārši dara profesionāli savu darbu, daži arī ļoti apzināti, pārstāvot Krievijas intereses Latvijā.
Lasīt visu...

21

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

FotoAttiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir vietējo krievvalodīgo identitātes konsolidācijas punkti. Un sociologiem ir daudzmaz skaidrs, kāpēc tas tā. Tie nav gluži piederības atraktori. Par tiem kalpo tā pati māju izjūta, un par to cits stāsts (cik plaši ietver mājas, sēta vai reģions Pribaltika).
Lasīt visu...

21

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

FotoTagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu Saeimas telpās. Nākamajā rītā deputāts tika palaists brīvībā. Kaimiņam kā aktierim izdevās izcila performance – samulsums, bailes, pēc tam varonīga apņēmība, kas atspoguļojās viņa sejā dažādos veidos. Tolaik Kaimiņam un viņa partijai vēl bija daudz fanu, kuri gaidīja elka iznākšanu no cietuma. Tā gan tagad ir tāla pagātne.
Lasīt visu...

6

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

FotoKopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan Rietumu (angļu, vācu, franču valodās) puses. Tas ir mega krahs, ko patlaban Rietumi piedzīvo ar savām ilūzijām un pārpratumiem par Krieviju.
Lasīt visu...

21

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

FotoPriekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:
Lasīt visu...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...

Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....