Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ha

23.09.2019. 17:58

Kam pieder valsts, debutatu baram no KPLV, kurus pati negudra tauta ieveleja

Atbildēt

Pensionars

23.09.2019. 17:56

Kaiminu cietuma.

Atbildēt

CENZĒTS (un politiski represēts)

22.09.2019. 01:17

Lai arī kādu "lojālpatrEJotisku" un taml. neadekvātu iemeslu dēļ un lai vai kādā subjektīvi tendenciozā izpildījumā tas tiktu gļēvi noliegts, truli ignorēts vai histēriski maniakāli CENZĒTS – arī šajos pašreizējos "neatkarīgās brīvvalsts" laikos ir tādi godīgi un drosmīgi Cilvēki, kuri kā "sistēmai nelojāli disidenti" tiek vajāti, tiesāti un taml. politiski represēti.

Tostarp - šie pašreizējai varas SISTĒMAI šķietami "neērtie" un pat iedomāti "bīstamie" Cilvēki, tieši tāpat kā "padumjajos laikos" un pat vēl agresīvāk, tiek ne tikai max. "distancēti" jeb izslēgti no sistēmiskās "aprites" (t.sk. no izglītības apguves, sociālā atbalsta, veselības aizsardzības, nodarbinātības "tirgus" u.c. taml. sistēmas "moduļu" pieejamības), bet arī publiski nozākāti, apķengāti, izņirgti un taml. truli nolinčoti pa visiem iespējamajiem "lojālpatrEJotiski orientētajiem (par nožēlojamiem jūdasgrašiem angažētajiem) masmēdītājiem".

Vēl vairāk - pret politiski represētajiem Cilvēkiem šajā pašreizējā "ķēķa tiesībsargājošajā" SISTĒMĀ tiek ne tikai sashēmotas klaji apmelojošas "administratīvās lietas", bet arī falsificētas apzināti nepatiesas "civilprasības" un pat safabricētas absolūti neadekvātas "kriminālapsūdzības", uz kuru pamata šie Cilvēki tiek padarīti par "izstrādes figurantiem" un reāli notiesāti.

Tāpat starp šajā pašreizējā "vērtību un tiesiskuma valstī" politiski represētajiem ir Cilvēki, kuriem slēpti un netieši vai pat klaji demonstratīvi aizliedz publicēties, kurus reāli un virtuāli truli ignorē, boikotē, bloķē, kā arī apzināti pretlikumīgi CENZĒ, un tamlīdzīgi cenšas padarīt par neesošiem un vispār nekad nebijušiem.

Papildus tam - tieši tāda pati demonstratīva publiska norīdīšana un linčošana, neslēpts "mobings" un "bosings", kā arī "ķēķa tiesiska" vajāšana un taml. "raganu medības" tiek vērstas arī pret politiski represēto Cilvēku ģimenēm u.c. tuviniekiem, arī domubiedriem, draugiem, paziņām un kolēģiem.

PATIESĪBĀ - arī politiski represēto un viņu tuvinieku vajāšanas ziņā nekas nav mainījies kopš "padumjajiem laikiem", diemžēl ir tikai kļuvis vēl daudz sliktāk un necilvēcīgāk, jebkurā izpratnē un izpausmē.

Atbildēt

Izrūnīt lai nevairojas suga

21.09.2019. 14:02

Šie ākst gatavojas nākamām 4 gadu vēlēšanu melu maratonam.

Atbildēt

Tas ir idiots Indulis Duka no Dikļiem

20.09.2019. 10:19

»

Guntis

Nu, vai šis nav viens mūlāps! Es gribētu, lai šamējo iemet latvāņu bedrē


grafomāns un atsaldētais. Muļķu zeme XXI g.s. autors. Kad bidlai aizkrīt šīberis, raksta kā Untuns Mazpusens, Eggmaŗss Kakuēdājzs, pieqirs-komas debiloidczs, Interesanti, nu tad..utt.

Atbildēt

Guntis

20.09.2019. 07:37

»

CENZĒTS (un politiski represēts)

...


Nu, vai šis nav viens mūlāps! Es gribētu, lai šamējo iemet latvāņu bedrē.

Atbildēt

Pasūkāt muļķe

19.09.2019. 20:11

»

Mīļums

iespējams, apzog mirušos un viņu piederīgos


negribi?

Atbildēt

Mīļums

19.09.2019. 16:59

iespējams, apzog mirušos un viņu piederīgos.
Par visu nāksies maksāt...tikai laiks.

Atbildēt

ты, гнида ебанутая пидрила позорный

19.09.2019. 16:23

»

Cyril

латыш урод


Cyril урод

Atbildēt

lauķis

19.09.2019. 14:25

»

Q

Gobzems malacis, to zagļu un pederastu skudru pūzni vajag čakarēt, citādi kaut kādas pārmaiņas nespīd


Es ar sak ka Gobzems malacis,pederasts čakarēs pederastus.

Atbildēt

itjānis

19.09.2019. 13:49

»

vai,vai

Vai Jūsu iesniegumu ignorēja


PIETIEK.com varētu attīstit komentāros balstītu apsūdzību veidošanu,izmantojot mākslīgo intelektu.Pa druskai katrs nostučī,veidojas kopaina,un,skat,argumentēti aste bluķī.

Atbildēt

Visi tie, kas kaut cik politikā atdarina latviešus

19.09.2019. 13:26

»

Niknais

Ja balto ķīnieti, jeb mjau mjau tirgo kā koku, peļņa ir astromomiska


bez izņēmuma ir politiskas prstitūtas, "latvieti" pēc nacionalitātes padarot par arodu.

Atbildēt

Ja ir tā, kā raksti,

19.09.2019. 13:24

»

Mīļumam

Iespējams, miljoni par Maximas mirušiem cilvēkiem caur būvfirmām par konsultācijām nonāca uz Kristas konta un ir mantas šķirtība...


tad cieņa pret Gobzemu dubultojas, jo Gobzems dara pareizi, apšmaucot šo valsti un nav idiots, tai maksājot nodokļus, lai kosmopolītiskā nacisma ideoloģijas valsts vara kopā ar žīdcionistu E. Levitu tos notrallinātu!

Atbildēt

Mīļumam

19.09.2019. 12:22

Iespējams, miljoni par Maximas mirušiem cilvēkiem caur būvfirmām par konsultācijām nonāca uz Kristas konta un ir mantas šķirtība.
Lietas , iespējams, kārtojis iespējamais ceļu būves menedžētājs E.S.- tā aprindās un tuvākie "draugi" runā.
Naudas ceļi ir viegli kontrolējami, ja vien to vēlas- darbs institūcijām.
Liekas, ka viss jau izšņaukts.

Atbildēt

Niknais

19.09.2019. 12:01

»

Hmm

Nu paņems to Kaimiņu pie pakaļas visa pilsēta redz kā Kaimiņš ar jaunu auto BMW traucas par Rīgas ielām


Ja balto ķīnieti, jeb mjau mjau tirgo kā koku, peļņa ir astromomiska.

Atbildēt

Q

19.09.2019. 09:52

KPLV partijā bija tikai trīs normāli biedri,Gobzems, Šmits un Liepiņa, kas tiešām gribēja kaut ko mainīt tajā izpuvušā varas elitē, bet sorosītu žurku banda ar savu naudas maku un pērkamās preses palīdzību no viņiem atbrīvojās un Latvija dabūja idiotu un pederastu valdību ar nošņurkušu žīdeli prezidenta krēslā!

Atbildēt

Q

19.09.2019. 09:47

Gobzems malacis, to zagļu un pederastu skudru pūzni vajag čakarēt, citādi kaut kādas pārmaiņas nespīd!

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

19.09.2019. 09:01

Jābeidz ir irst! Partiju sašķēla pats Gobzems, Šmits, dzērāja un sieviete ar nomainīto uzvārdu. Un darīja to paši - ar skaidru plānu nepieļaut esošās koalicijas izveidošanu pēc Gobzema apbižošanas. Vai šī cirka galvenais mērķis bija i-ZZS-aimniekošans čempioni valdībā - tā jau ir vēsture. Šmitam turklāt bija visas iespējas kļūt par Ekonomikas ministru, ko viņš ar glanci nometa uz zemes. Tā ka, mīlīši, jābiedz ir irst un jāpaskatās spogulī!

Atbildēt

Hehe

19.09.2019. 08:51

Nesen vēl abi kopā šņauca, tagad ienaidnieki. Lai cik arī nesimpātisks Gobzems, tomēr šajā situācijā viņš pelna cieņu, atšķirībā no tā āboltiņas pežlaiža

Atbildēt

Cyril

19.09.2019. 04:37

»

CENZĒTS (un politiski represēts)

...


латыш урод

Atbildēt

Hmm

19.09.2019. 01:17

Nu paņems to Kaimiņu pie pakaļas visa pilsēta redz kā Kaimiņš ar jaunu auto BMW traucas par Rīgas ielām.
Šādam auto vajag daudz naudu Deputātu Algu nepietiek!

Atbildēt

Ments operaķivņiks

18.09.2019. 22:09

Meroni latviešu valodu labi nezin, tāpēc Latvijas politikā pilnībā atkarīgs no tiem, kas viņam blakus. Un Šveices advokāta statusu nav pazaudējis, neskatoties uz to, ka bijis notiesāts un nosēdējis 2 mēnešus parādu cietumā. Meroni pēc vēsas un loģiskas faktu analīzes izskatās tikai pēc izkārtnes kādam vietējam šeptmanim. Lembergs tas noteikti nav, viņš jau vairāk nekā 10 gadus zem orgānu lupas, nevar nevienam ne piezvanīt, ne satikties, lai tas prokuroriem nebūtu nākamā dienā zināms. Biznesa darījumu kārtošana Lembergam ir pamatīgi ierobežota, tāpat arī politiķu lobēšana ar stipendijām uc labumiem. Viss tas no malas izskatās, ka kāds mērķtiecīgi izmanto Meroni savā labā, ar mērķi atņemt Lembergam privatizēto valsts mantu ar apsūdzībām izspiešanā (Gulbis, Laksa) un tad caur tiesu un tad privatizēt šo pusmiljardu vērto “valsts” mantu vēlreiz, tikai šofeiz uz savu kabatu, kamēr Lembergs atsēž aiz restēm savus tiesas piesprietos 5-6 gadiņus. Īstais Meroni aktivitāšu organizators un finansētājs būtu jāmeklē starp Gulbja un Meroni pietuvinātajiem draugiem. Savulaik Meroni strādāja visu naftas biznesmeņu labā, un viņam ar tiem bija tieši tādas pašas ārzonu advokāta attiecības kā ar Lembergu, tāds ir mans secinājums. Advokāti visu mūžu strādā kāda cita labā, vai ātri nograb koka mājā kā Platacis, ja iedomājas biznesu paši taisīt klientu vietā.

Atbildēt

cilveks444

18.09.2019. 22:08

Katrā "pasakā" ir patiesības grauds. Arī šajā. Kaimiņš, būdams gļēvulis, ir atdevies "Vienotībai" un JKP sektantiem, ar visām parpalām. Tikai kam būs vajadzīgs šis ļerpata, kad būs savu "darbiņu" pabeidzis? Izmetīs šo atkritumu urnā, kā izlietotu izstrādājumu.

Atbildēt

Žēl

18.09.2019. 21:34

Ļoti žēl, ka intrigantiem ar čekistu metodēm izdevās viņus abus savā starpā sarīdīt.
Sabaidīt Artusu tik ļoti, ka viņam ierādīja klusa klēpju sunīša lomu, kas arī ir šī cilvēka beigas politikā.Tāpat kā Bondaram, par daudz runāja, un uztaisīja procesu, lai stāv pie ratiem un stāv klusu. Interesanti, vai abos gadījumos ir viens režisors.
Lūk kur žurnālistiem būtu kur rakt, bet tas jau būtu reāli bīstami, labāk taču vuenkāršāk rakstīt par zarnu nūjiņām.

Atbildēt

Zane

18.09.2019. 21:31

»

Ar to redzam,

kādēļ vara pret Gobzemu realizē represijas


Nav represijas , vienkārši valsts institūcijas - visas izvērtē vina darbus, tagad pilsētā runā , ka 1 milj. saņemtā nauda par Maximu nav deklarēta, to samaksājuši būvniekii, pārējās darbības viņam ir līdzīgas un tie ēzeļi, kas viņu atbalsta, par tiem viņš šņaucot rēcot

Atbildēt

Gangster de Chikago

18.09.2019. 17:05

Aunam patik ,ka vinu cérp pis...
Sitàdam aunam tikai cietuma kamera un
vazalins spéj smadzenes iepravit.

Atbildēt

uh-uh

18.09.2019. 16:34

»

ha-ha

Tas tāpēc, ka Meronio legāli arestētos līdzēkļus pārpumpe Lembja kontos,bet taisnības sargi šo procesu uzrauga,lai kas nenoietu šķībi,tāpēc arī tāda neitralitāte


Tad tas ir iemesls, kādēļ Bordāns tik ļoti piever acis uz Meroni aktivitātēm? Tātad visa tā naidošanās ar ZZS un antilembergiskā retorika ir viens lēts cirks un acu aizmālēšanā? Kas to būtu domājis ...

Atbildēt

43

18.09.2019. 16:15

Virsraksts vislabākais ...

Atbildēt

ha-ha

18.09.2019. 16:03

Tas tāpēc, ka Meronio legāli arestētos līdzēkļus pārpumpe Lembja kontos,bet taisnības sargi šo procesu uzrauga,lai kas nenoietu šķībi,tāpēc arī tāda neitralitāte.

Atbildēt

Q

18.09.2019. 15:54

Lembergs sorosītu bandai ir kā kauls rīklē, gatavi uz visu, bet ceru ka apkakāsies!

Atbildēt

Aldim

18.09.2019. 15:18

Jauna krimināllieta un vairākas admintratīvās , tagad visi vainīgi! Cik interesanti , ja Gobzems būtu premjers un Krabis Šmits Prezidents , vai Latvija vēl būtu ES un NATO! Mēslu mušas visi - ļinda ļiepiņa, krabis šmits, gobzems , sprūda!

Atbildēt

Jur

18.09.2019. 15:07

Aiz restēm Kaiminu kopā ar Mēri

Atbildēt

fakts

18.09.2019. 15:00

Balsojums par Levitu daudziem neliešiem dod indulgenci.

Atbildēt

KāTad

18.09.2019. 14:47

Meroni tur ne tikai prokurorus aiz vienas vietas. Tas arī izskaidro, kāpēc viens otrs ministrs tik ļoti neieredz Lembi, bet pēkšņi apklust un paliek mēms, kad viņam pajautā - Klau, kā tas sanācis, ka Lembja galveno shēmu autors, būtībā mafijas advokāts nav cietumā, bet gan izpumpē no Latvijas miljonus, kas viņam nepieder? Šajā brīdī taisnības cīnītājam izspiežas acis, aizkrīt elpa un aptrūkstas sakāmais. Tiešām - ei, kurš atceras šī taisnības cīnītāja kvēlo sašutumu, ka desmitu miljonu Lembja mafijas uzņēmumu aktīvi joprojām ir viņa advokāta rīcībā? Savādi gan .... kā tas tā varēja gadīties ...?

Atbildēt

korupcija

18.09.2019. 14:20

Sen varēja Kaimiņu ietupināt, gan visu Tamuža naudu pievāca, gan pirka bez redzamiem ienākumiem, bet... apsolījās balsot par Levitu un lietu nolika malā. Tas ir iespējams tikai pie korupcijas augšējos ešalonos.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Mēs dzīvojam melu sistēmā

FotoEs Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz.
Lasīt visu...

15

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

FotoAtbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem.
Lasīt visu...

6

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

FotoIzlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”
Lasīt visu...

21

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

FotoEs te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti, jo šī māja bija savienota ar Ļeņina ielas 61 namu (Stūra māja). Šo jautājumu uzdevu, jo Egila Levita iesniegumā ir norādīta dzīvesvietas adrese Ļeņina iela 59 dzīvoklis 4.
Lasīt visu...

21

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

FotoLīdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam mājoklim 100 000 eiro apmērā. Par šo vajadzību mēs runājam vairāk nekā gadu, taču tikai tagad atsevišķi valdības partneri un pašvaldību vadītāji (pagaidām gan tikai daži) sāk saprast, ka, neko nedarot, nodokļa maksājums par mājokli no 2022. gada daudziem iedzīvotājiem var pat dubultoties.
Lasīt visu...

21

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

FotoKatram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu dzīvē pieredzētā. Satiekoties mēs dažkārt ne tikai runājam par ikdienišķām lietām, bet arī diskutējam un strīdamies par tādiem jautājumiem, kas saistās ar politiku, ekonomiku, morāles vērtībām, dzīves jēgu…
Lasīt visu...

15

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

FotoEs, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru iedvesmot teicēniešus!
Lasīt visu...

21

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

FotoTālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc vairumam iedzīvotāju pieļaujams dot zemākas kvalitātes izglītību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...

Foto

Muļķība vai pasūtījums?

Sliktāku variantu kā noplēst Pasaules tirdzniecības centra (PCT) labi saglabāto ēku Elizabetes ielā 2 (attēlā - idejas "bīdītājs", kultūras ministrs Nauris Puntulis) tikai...

Foto

Prezidents un Drāma

Katra globāla krīze ir būtiski mainījusi pasauli. Pirmais pasaules karš sievietēm saīsināja matu un kleitu garumu, jo vīriešu skaits bija dramatiski samazinājies, bet...

Foto

Kad "sabiedriskā radio personība" ignorē sabiedriskā radio ētikas kodeksu

Šī gada 19.jūnijā Latvijas Radio 5 darbiniece Karmena Stepanova savā oficiālajā LSM “radio personības” profilā norādītajā twitter.com...

Foto

Augstākā tiesa gandrīz visā mums piekrita, bet spriedumu nez kāpēc tomēr atcēla

Kultūras ministrija (KM) turpina uzsvērt, ka valsts ir pilnībā norēķinājusies par Latvijas Nacionālās bibliotēkas...

Foto

Politiķa statuss pats par sevi nav pietiekams pamats atklāt sabiedrībai informāciju par politiķa privāto dzīvi – ka Juta Strīķe universitātē iestājās kā Anna Potapova

Augstākās tiesas...

Foto

Izglītība

Grūti laiki rada stiprus cilvēkus, stipri cilvēki veido labus laikus, labus dzīves apstākļus. Labi dzīves apstākļi rada vājus cilvēkus, un vāji cilvēki rada grūtus laikus....

Foto

Bagātie un slavenie arī raud, jeb turīgie prasa pabalstus

Koronavīrusa radītā krīze pamatīgi iedragāja daudzus biznesa sektorus, piemēram, restorānu un viesnīcu biznesu, tūrisma un izklaides industriju....

Foto

Mēs enerģiski aizņemamies uz nākotnes rēķina

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi! Šodien noslēdzas spraigs darba cēliens, un turklāt vairākus mēnešus...

Foto

Sabiedriskās televīzijas blēņas par okupāciju „skatītājam parastajam”

Filma "Parasta okupācija" diemžēl ir kārtējais piemērs tam, ka, mēģinot iztikt bez vēsturniekiem vēsturei veltītu jautājumu analīzē, nekas izcils...

Foto

Esam pret jebkādu Augstskolu likuma redakciju, kurā pieļauta tādu rektoru ievēlēšana, kas nezina latviešu valodu un nespēj to lietot

Saskaņā ar pašlaik plaši apspriesto un kritizēto...

Foto

Ārstu blakusdarba ierobežošana var novest pie medicīnas personāla kritiska trūkuma

Latvijas Slimnīcu biedrība kategoriski iestājas pret publiskajā telpā izskanējušo politikas veidotāju ideju ierobežot ārstu darbību -...

Foto

Valsts politiskā vadība izšķīrās palikt savā vietā un pielāgoties, nevis cīnīties pret agresiju un protestēt pret notiekošo

Latvijas patrioti! Godātie klātesošie! Pirms 80 gadiem – 1940....

Foto

Džordž Stīl, tiec galā ar saviem kompleksiem

Džordž Stīl, Latvijas pilsoni, Attīstībai/Par dibinātāj un biedr, cik saprotu. Es Jūs, Džordž Stīl, uzrunāšu uz "Tu". Uz šo ierakstu mani...

Foto

Saprātīga izvēle

Cilvēkus nosacīti varētu iedalīt divās grupās: tajos, kuri pieņem saprātīgus lēmumus, un tajos, kuri pieņem nesaprātīgus lēmumus....

Foto

Pūces kundze nodokļu maksātāju naudu mums un citiem sadalīja ļoti labi un pareizi; kas nemācēja pareizi paprasīt, pats vainīgs

Var piekrist pētnieciskās žurnālistikas centra "Re:Baltica" publikācijas...

Foto

Par nodokļiem, dzīvi un brīvību

Obligātie nodokļi nozīmē, ka zeme ir iekarota, tā pakļāvusies kādam pārspēkam. Tautu var pakļaut un paverdzināt kā vietējie, tā svešzemju varmākas....

Foto

Kad rasisma apkarotājiem entuziasma vairāk nekā saprāta

Dārgie draugi. Esam saņēmuši pārmetumus no Aijas Ingrīdas Abenes (jautājums tiek diskutēts arī viņas pārstāvētās partijas Attīstībai/Par "Facebook” profilā)...

Foto

Lai nepieļautu nacionālā kultūras mantojuma izpostīšanu Rīgas centrā, sākta iedzīvotāju parakstu vākšana

Internetā sākta parakstu vākšana, lai panāktu, ka netiek izpostīts Alberta ielas 9 Konstantīna Pēkšēna...

Foto

Krievija turpina aktīvi melot par COVID-19 nekaitīgumu

Līdz šim mediju un sociālo tīklu vidē ir parādījies ārkārtīgi daudz Kremļa vēstījumu par COVID-19 vīrusa izplatību. Tiek izplatītas...

Foto

„Wagner” algotņi Lībijā – Putina naivā lielgabalgaļa

Krievijas karavīru mentalitāte būt par naivu lielgabalgaļu nav mainījusies kopš Ivana Bargā laikiem, - šādu secinājumu var izdarīt no...

Foto

Cilvēku un mājlopu čipošana un čipi

Pašreiz, iespējams, notiek viena no pasaules vēsturē lielākajām kriminālām krāpšanām un apmaušanām – pasludināta viltus kroņa vīrusa izraisītās slimības viltus...

Foto

Aicinām pārtraukt darbus Skanstes dārziņos uz putnu ligzdošanas laiku

Nodibinājums "Dzīvnieku policija" un Latvijas Ornitoloģijas biedrība aicina pārtraukt Skanstes ielas dārziņos paredzētos darbus vismaz līdz šī...

Foto

Grēkāzis ir, upurnazis trinas

Vecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Mežu daudzīpašnieks Modris Fokerots riskē sabiedrības ilgākā piemiņā palikt tieši kā uzskatāma ilustrācija šai parunai....

Foto

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

SIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā...

Foto

Dieva valstība

Jānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko...

Foto

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

Rektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot,...

Foto

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

Ar nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu...

Foto

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

Latvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu...

Foto

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

Šajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās...

Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Veselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem....

Foto

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie...

Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...