Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ha

23.09.2019. 17:58

Kam pieder valsts, debutatu baram no KPLV, kurus pati negudra tauta ieveleja

Atbildēt

Pensionars

23.09.2019. 17:56

Kaiminu cietuma.

Atbildēt

CENZĒTS (un politiski represēts)

22.09.2019. 01:17

Lai arī kādu "lojālpatrEJotisku" un taml. neadekvātu iemeslu dēļ un lai vai kādā subjektīvi tendenciozā izpildījumā tas tiktu gļēvi noliegts, truli ignorēts vai histēriski maniakāli CENZĒTS – arī šajos pašreizējos "neatkarīgās brīvvalsts" laikos ir tādi godīgi un drosmīgi Cilvēki, kuri kā "sistēmai nelojāli disidenti" tiek vajāti, tiesāti un taml. politiski represēti.

Tostarp - šie pašreizējai varas SISTĒMAI šķietami "neērtie" un pat iedomāti "bīstamie" Cilvēki, tieši tāpat kā "padumjajos laikos" un pat vēl agresīvāk, tiek ne tikai max. "distancēti" jeb izslēgti no sistēmiskās "aprites" (t.sk. no izglītības apguves, sociālā atbalsta, veselības aizsardzības, nodarbinātības "tirgus" u.c. taml. sistēmas "moduļu" pieejamības), bet arī publiski nozākāti, apķengāti, izņirgti un taml. truli nolinčoti pa visiem iespējamajiem "lojālpatrEJotiski orientētajiem (par nožēlojamiem jūdasgrašiem angažētajiem) masmēdītājiem".

Vēl vairāk - pret politiski represētajiem Cilvēkiem šajā pašreizējā "ķēķa tiesībsargājošajā" SISTĒMĀ tiek ne tikai sashēmotas klaji apmelojošas "administratīvās lietas", bet arī falsificētas apzināti nepatiesas "civilprasības" un pat safabricētas absolūti neadekvātas "kriminālapsūdzības", uz kuru pamata šie Cilvēki tiek padarīti par "izstrādes figurantiem" un reāli notiesāti.

Tāpat starp šajā pašreizējā "vērtību un tiesiskuma valstī" politiski represētajiem ir Cilvēki, kuriem slēpti un netieši vai pat klaji demonstratīvi aizliedz publicēties, kurus reāli un virtuāli truli ignorē, boikotē, bloķē, kā arī apzināti pretlikumīgi CENZĒ, un tamlīdzīgi cenšas padarīt par neesošiem un vispār nekad nebijušiem.

Papildus tam - tieši tāda pati demonstratīva publiska norīdīšana un linčošana, neslēpts "mobings" un "bosings", kā arī "ķēķa tiesiska" vajāšana un taml. "raganu medības" tiek vērstas arī pret politiski represēto Cilvēku ģimenēm u.c. tuviniekiem, arī domubiedriem, draugiem, paziņām un kolēģiem.

PATIESĪBĀ - arī politiski represēto un viņu tuvinieku vajāšanas ziņā nekas nav mainījies kopš "padumjajiem laikiem", diemžēl ir tikai kļuvis vēl daudz sliktāk un necilvēcīgāk, jebkurā izpratnē un izpausmē.

Atbildēt

Izrūnīt lai nevairojas suga

21.09.2019. 14:02

Šie ākst gatavojas nākamām 4 gadu vēlēšanu melu maratonam.

Atbildēt

Tas ir idiots Indulis Duka no Dikļiem

20.09.2019. 10:19

»

Guntis

Nu, vai šis nav viens mūlāps! Es gribētu, lai šamējo iemet latvāņu bedrē


grafomāns un atsaldētais. Muļķu zeme XXI g.s. autors. Kad bidlai aizkrīt šīberis, raksta kā Untuns Mazpusens, Eggmaŗss Kakuēdājzs, pieqirs-komas debiloidczs, Interesanti, nu tad..utt.

Atbildēt

Guntis

20.09.2019. 07:37

»

CENZĒTS (un politiski represēts)

...


Nu, vai šis nav viens mūlāps! Es gribētu, lai šamējo iemet latvāņu bedrē.

Atbildēt

Pasūkāt muļķe

19.09.2019. 20:11

»

Mīļums

iespējams, apzog mirušos un viņu piederīgos


negribi?

Atbildēt

Mīļums

19.09.2019. 16:59

iespējams, apzog mirušos un viņu piederīgos.
Par visu nāksies maksāt...tikai laiks.

Atbildēt

ты, гнида ебанутая пидрила позорный

19.09.2019. 16:23

»

Cyril

латыш урод


Cyril урод

Atbildēt

lauķis

19.09.2019. 14:25

»

Q

Gobzems malacis, to zagļu un pederastu skudru pūzni vajag čakarēt, citādi kaut kādas pārmaiņas nespīd


Es ar sak ka Gobzems malacis,pederasts čakarēs pederastus.

Atbildēt

itjānis

19.09.2019. 13:49

»

vai,vai

Vai Jūsu iesniegumu ignorēja


PIETIEK.com varētu attīstit komentāros balstītu apsūdzību veidošanu,izmantojot mākslīgo intelektu.Pa druskai katrs nostučī,veidojas kopaina,un,skat,argumentēti aste bluķī.

Atbildēt

Visi tie, kas kaut cik politikā atdarina latviešus

19.09.2019. 13:26

»

Niknais

Ja balto ķīnieti, jeb mjau mjau tirgo kā koku, peļņa ir astromomiska


bez izņēmuma ir politiskas prstitūtas, "latvieti" pēc nacionalitātes padarot par arodu.

Atbildēt

Ja ir tā, kā raksti,

19.09.2019. 13:24

»

Mīļumam

Iespējams, miljoni par Maximas mirušiem cilvēkiem caur būvfirmām par konsultācijām nonāca uz Kristas konta un ir mantas šķirtība...


tad cieņa pret Gobzemu dubultojas, jo Gobzems dara pareizi, apšmaucot šo valsti un nav idiots, tai maksājot nodokļus, lai kosmopolītiskā nacisma ideoloģijas valsts vara kopā ar žīdcionistu E. Levitu tos notrallinātu!

Atbildēt

Mīļumam

19.09.2019. 12:22

Iespējams, miljoni par Maximas mirušiem cilvēkiem caur būvfirmām par konsultācijām nonāca uz Kristas konta un ir mantas šķirtība.
Lietas , iespējams, kārtojis iespējamais ceļu būves menedžētājs E.S.- tā aprindās un tuvākie "draugi" runā.
Naudas ceļi ir viegli kontrolējami, ja vien to vēlas- darbs institūcijām.
Liekas, ka viss jau izšņaukts.

Atbildēt

Niknais

19.09.2019. 12:01

»

Hmm

Nu paņems to Kaimiņu pie pakaļas visa pilsēta redz kā Kaimiņš ar jaunu auto BMW traucas par Rīgas ielām


Ja balto ķīnieti, jeb mjau mjau tirgo kā koku, peļņa ir astromomiska.

Atbildēt

Q

19.09.2019. 09:52

KPLV partijā bija tikai trīs normāli biedri,Gobzems, Šmits un Liepiņa, kas tiešām gribēja kaut ko mainīt tajā izpuvušā varas elitē, bet sorosītu žurku banda ar savu naudas maku un pērkamās preses palīdzību no viņiem atbrīvojās un Latvija dabūja idiotu un pederastu valdību ar nošņurkušu žīdeli prezidenta krēslā!

Atbildēt

Q

19.09.2019. 09:47

Gobzems malacis, to zagļu un pederastu skudru pūzni vajag čakarēt, citādi kaut kādas pārmaiņas nespīd!

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

19.09.2019. 09:01

Jābeidz ir irst! Partiju sašķēla pats Gobzems, Šmits, dzērāja un sieviete ar nomainīto uzvārdu. Un darīja to paši - ar skaidru plānu nepieļaut esošās koalicijas izveidošanu pēc Gobzema apbižošanas. Vai šī cirka galvenais mērķis bija i-ZZS-aimniekošans čempioni valdībā - tā jau ir vēsture. Šmitam turklāt bija visas iespējas kļūt par Ekonomikas ministru, ko viņš ar glanci nometa uz zemes. Tā ka, mīlīši, jābiedz ir irst un jāpaskatās spogulī!

Atbildēt

Hehe

19.09.2019. 08:51

Nesen vēl abi kopā šņauca, tagad ienaidnieki. Lai cik arī nesimpātisks Gobzems, tomēr šajā situācijā viņš pelna cieņu, atšķirībā no tā āboltiņas pežlaiža

Atbildēt

Cyril

19.09.2019. 04:37

»

CENZĒTS (un politiski represēts)

...


латыш урод

Atbildēt

Hmm

19.09.2019. 01:17

Nu paņems to Kaimiņu pie pakaļas visa pilsēta redz kā Kaimiņš ar jaunu auto BMW traucas par Rīgas ielām.
Šādam auto vajag daudz naudu Deputātu Algu nepietiek!

Atbildēt

Ments operaķivņiks

18.09.2019. 22:09

Meroni latviešu valodu labi nezin, tāpēc Latvijas politikā pilnībā atkarīgs no tiem, kas viņam blakus. Un Šveices advokāta statusu nav pazaudējis, neskatoties uz to, ka bijis notiesāts un nosēdējis 2 mēnešus parādu cietumā. Meroni pēc vēsas un loģiskas faktu analīzes izskatās tikai pēc izkārtnes kādam vietējam šeptmanim. Lembergs tas noteikti nav, viņš jau vairāk nekā 10 gadus zem orgānu lupas, nevar nevienam ne piezvanīt, ne satikties, lai tas prokuroriem nebūtu nākamā dienā zināms. Biznesa darījumu kārtošana Lembergam ir pamatīgi ierobežota, tāpat arī politiķu lobēšana ar stipendijām uc labumiem. Viss tas no malas izskatās, ka kāds mērķtiecīgi izmanto Meroni savā labā, ar mērķi atņemt Lembergam privatizēto valsts mantu ar apsūdzībām izspiešanā (Gulbis, Laksa) un tad caur tiesu un tad privatizēt šo pusmiljardu vērto “valsts” mantu vēlreiz, tikai šofeiz uz savu kabatu, kamēr Lembergs atsēž aiz restēm savus tiesas piesprietos 5-6 gadiņus. Īstais Meroni aktivitāšu organizators un finansētājs būtu jāmeklē starp Gulbja un Meroni pietuvinātajiem draugiem. Savulaik Meroni strādāja visu naftas biznesmeņu labā, un viņam ar tiem bija tieši tādas pašas ārzonu advokāta attiecības kā ar Lembergu, tāds ir mans secinājums. Advokāti visu mūžu strādā kāda cita labā, vai ātri nograb koka mājā kā Platacis, ja iedomājas biznesu paši taisīt klientu vietā.

Atbildēt

cilveks444

18.09.2019. 22:08

Katrā "pasakā" ir patiesības grauds. Arī šajā. Kaimiņš, būdams gļēvulis, ir atdevies "Vienotībai" un JKP sektantiem, ar visām parpalām. Tikai kam būs vajadzīgs šis ļerpata, kad būs savu "darbiņu" pabeidzis? Izmetīs šo atkritumu urnā, kā izlietotu izstrādājumu.

Atbildēt

Žēl

18.09.2019. 21:34

Ļoti žēl, ka intrigantiem ar čekistu metodēm izdevās viņus abus savā starpā sarīdīt.
Sabaidīt Artusu tik ļoti, ka viņam ierādīja klusa klēpju sunīša lomu, kas arī ir šī cilvēka beigas politikā.Tāpat kā Bondaram, par daudz runāja, un uztaisīja procesu, lai stāv pie ratiem un stāv klusu. Interesanti, vai abos gadījumos ir viens režisors.
Lūk kur žurnālistiem būtu kur rakt, bet tas jau būtu reāli bīstami, labāk taču vuenkāršāk rakstīt par zarnu nūjiņām.

Atbildēt

Zane

18.09.2019. 21:31

»

Ar to redzam,

kādēļ vara pret Gobzemu realizē represijas


Nav represijas , vienkārši valsts institūcijas - visas izvērtē vina darbus, tagad pilsētā runā , ka 1 milj. saņemtā nauda par Maximu nav deklarēta, to samaksājuši būvniekii, pārējās darbības viņam ir līdzīgas un tie ēzeļi, kas viņu atbalsta, par tiem viņš šņaucot rēcot

Atbildēt

Gangster de Chikago

18.09.2019. 17:05

Aunam patik ,ka vinu cérp pis...
Sitàdam aunam tikai cietuma kamera un
vazalins spéj smadzenes iepravit.

Atbildēt

uh-uh

18.09.2019. 16:34

»

ha-ha

Tas tāpēc, ka Meronio legāli arestētos līdzēkļus pārpumpe Lembja kontos,bet taisnības sargi šo procesu uzrauga,lai kas nenoietu šķībi,tāpēc arī tāda neitralitāte


Tad tas ir iemesls, kādēļ Bordāns tik ļoti piever acis uz Meroni aktivitātēm? Tātad visa tā naidošanās ar ZZS un antilembergiskā retorika ir viens lēts cirks un acu aizmālēšanā? Kas to būtu domājis ...

Atbildēt

43

18.09.2019. 16:15

Virsraksts vislabākais ...

Atbildēt

ha-ha

18.09.2019. 16:03

Tas tāpēc, ka Meronio legāli arestētos līdzēkļus pārpumpe Lembja kontos,bet taisnības sargi šo procesu uzrauga,lai kas nenoietu šķībi,tāpēc arī tāda neitralitāte.

Atbildēt

Q

18.09.2019. 15:54

Lembergs sorosītu bandai ir kā kauls rīklē, gatavi uz visu, bet ceru ka apkakāsies!

Atbildēt

Aldim

18.09.2019. 15:18

Jauna krimināllieta un vairākas admintratīvās , tagad visi vainīgi! Cik interesanti , ja Gobzems būtu premjers un Krabis Šmits Prezidents , vai Latvija vēl būtu ES un NATO! Mēslu mušas visi - ļinda ļiepiņa, krabis šmits, gobzems , sprūda!

Atbildēt

Jur

18.09.2019. 15:07

Aiz restēm Kaiminu kopā ar Mēri

Atbildēt

fakts

18.09.2019. 15:00

Balsojums par Levitu daudziem neliešiem dod indulgenci.

Atbildēt

KāTad

18.09.2019. 14:47

Meroni tur ne tikai prokurorus aiz vienas vietas. Tas arī izskaidro, kāpēc viens otrs ministrs tik ļoti neieredz Lembi, bet pēkšņi apklust un paliek mēms, kad viņam pajautā - Klau, kā tas sanācis, ka Lembja galveno shēmu autors, būtībā mafijas advokāts nav cietumā, bet gan izpumpē no Latvijas miljonus, kas viņam nepieder? Šajā brīdī taisnības cīnītājam izspiežas acis, aizkrīt elpa un aptrūkstas sakāmais. Tiešām - ei, kurš atceras šī taisnības cīnītāja kvēlo sašutumu, ka desmitu miljonu Lembja mafijas uzņēmumu aktīvi joprojām ir viņa advokāta rīcībā? Savādi gan .... kā tas tā varēja gadīties ...?

Atbildēt

korupcija

18.09.2019. 14:20

Sen varēja Kaimiņu ietupināt, gan visu Tamuža naudu pievāca, gan pirka bez redzamiem ienākumiem, bet... apsolījās balsot par Levitu un lietu nolika malā. Tas ir iespējams tikai pie korupcijas augšējos ešalonos.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

FotoLatvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem valsts budžetā patlaban tiek iegūts mazāks finansējums, nekā sākotnēji plānots, līdz ar to esošo fotoradaru turpmāka darbība un jaunu fotoradaru iegāde esot zem jautājuma zīmes.
Lasīt visu...

21

Modernā banalitāte

FotoBanalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna banalitāte, ja ar vārdiem “moderna banalitāte” apzīmējam kaut ko mūsdienīgu, sava laika prasībām un sasniegumiem atbilstošu, ar ko tiekamies nesen, bet kas jau ir ieguvis banalitātes statusu.  
Lasīt visu...

12

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

FotoJebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida arī šo partiju ministrus, kas iedrošināsies veikt pārmaiņas savās nozarēs.
Lasīt visu...

21

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

FotoNezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks ārzemnieku biznesa projekts. Es saprotu, ka abas augstākās valsts amatpersonas nav ar seju pret Latviju, bet tik atklāti lobēt privātpersonu biznesu...
Lasīt visu...

21

Partijas pamodušās no miega

FotoIzskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to politikas vērotājiem dzīve ir kļuvusi interesantāka.
Lasīt visu...

12

Objektīvā realitāte

FotoKo nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai jūs, kas to lasāt, spējat būt objektīvi pret mani, pret citiem? Kā to pārbaudīt, kā to izmērīt, un kā par to pārliecināties?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...