Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Feiss

05.10.2017. 17:02

To visu kārtējo reizi samurgojis visdebilākais trollis ( arī bij. vai esošais čekists) priedītis! Uzmanieties!

Atbildēt

grāpis

01.10.2017. 22:20

visas idejas ir kā skaists papīrītis štruntīgam saturam, ja grib ielīst politikā. cilvēkus neinteresē idejas un filozofiskie traktāti, cilvēkus piesaista reālas darbības,vai to apsolījums- lūk kur ir īstā manta.piezemēties un vēlreiz piezemētie- nolaisties līdz sētniekam, skolotājam, šoferim un citiem sabiedrības pamatslāņiem- īstā atslēga veiksmīgai politiskai darbībai. ar idejām, filozofiju var nodarboties pēc tam.

Atbildēt

Kalambūri

26.09.2017. 10:36

"Jau partijas nosaukums nepalīdz uztvert politisko orientāciju."(A.P.)Tāds, visticamāk, arī mērķis - kalambūri ar paralēlu, dubultu, sifrētu, neviennozīmīgi saprotamu nozīmi, iekļautiem politiķu iniciāļiem un abreviatūrām ar vēsturiskām atsaucēm. Piem., NSL vai KPR LV. Vai ZRP - kā to saprast - kā iespēju realizēt konkrētas personas reformas vai kā kādas personas partiju?

Atbildēt

Muspapīrs

26.09.2017. 10:13

Nesaskatu neko neparastu, partijas "Kustība "Par!" nosaukuma izvēle ir loģiska un vienīgā iespējamā. Tandēmā ar JKP tā ir kā ābola divas pusītes. Ja JKP akcents ir likts uz cīņu - pret un, faktiski, nav pozitīvais piedāvājums, tad KP ir viens vienīgs pozitīvisms, visi iespējamie "par". Ja JKP pragmātiski sakopj pagātnes nesmukumus, tad KP ir tīrā nākotnes utopija. P.S. KP kustība būs līdz brīdim ,kamēr apejot vēlēsanas varēs darboties Saeimā.

Atbildēt

Zigurds

25.09.2017. 21:09

Pēc intensīvās un nepārtrauktās latviešu lamāšanas Arturs Priedītis beidzot ir pievērsies kaut kam sabiedriski derīgam - neoliberālisma atmaskošanai, tāpēc pēc ilgstošas mīnusu likšanas viņa sacerējumiem beidzot ieliku plusu.

Atbildēt

mums kaut kā viss pārvēršas

23.09.2017. 20:19

pars attīstītajā sociālismā , gan demokrātija, gan liberālisms.......... noved pie parazītu uzvaras

Atbildēt

Edge

23.09.2017. 12:36

»

tas

Bet mums mēģina iestāstīt, ka ir demokrātiska, tiesiska valsts. Tiesiska- varbūt, ja tie likumi ir tā sataisīti. Bet demokrātija- tautas vara? Vai tautas vairākums grib netaisnīgu valsti? Vai grib, lai mazākums saņem daudzkārt lielāku algu...


“Tad, kad neto alga Latvijā būs 1000 eiro, tad emigrācija apstāsies.” Intervija ar ekonomistu Gati Eglīti, bij. Eiropas Komisijas ierēdnis Ekonomikas un finanšu jautājumu ģenerāldirektorātā (DG ECFIN),vienīgais latvietis Eiropas Komisijas un Starptautiskā valūtas fonda aizdevuma programmas Latvijai ekspertu komandā.
====================================================
Daudzas tautas un neoliberālistu vairākuma vēlmes sakrīt, taču, ak, vai, gribot labu, iznāk nelabi. Johaidī, izrādās, lai būtu labi vairākumam vajag vairākumam prasmīgi pastrādāt.
Taisnīgu valsti ar vienu gribēšanu izveidot nevarēs, īpaši apstākļos, kad "nācijas smadzenes par nācijas m*sliem pārvērtušās"(V.I.Ļ,1917).
Viss nav slikti, vēl jau esošajā sistēmā (iekārtā) ir 1% demokrātijas, tāpēc pilsonīši varēs iet vēlēt 13.Saeimu (es ceru), bet PIETIEK komanda baudīt vārda brīvību.
p.s.
Kā būs Spānijas Katalonijā ar 1% demokrātijas taisnīgumu, to gan grūti paredzēt, tas ir šīs pasaules vareno ziņā. Joki mazi, ja pēc "20.gs. lielākās ģeopolitiskās katastrofas" (V.Putins), vēl vienu, tagad 21.gs. būs jāpārdzīvo.

Atbildēt

tas

23.09.2017. 11:45

»

Edge

Visi vienlīdzīgi būs tikai paradīzē vai kādā citā vietā (katlā). Uz grēcīgās Zemes nevienlīdzība ir neizbēgami, par gan LPSR, gan LV atklāti runā un raksta "gaišie prāti...


Bet mums mēģina iestāstīt, ka ir demokrātiska, tiesiska valsts. Tiesiska- varbūt, ja tie likumi ir tā sataisīti. Bet demokrātija- tautas vara? Vai tautas vairākums grib netaisnīgu valsti? Vai grib, lai mazākums saņem daudzkārt lielāku algu?
Vienīgais, kur mums ir vara, mēs varam iet (vai neiet) uz vēlēšanām un mēģināt ievēlēt "mazāko ļaunumu".

Atbildēt

Edge

23.09.2017. 10:44

»

tas

ka notiek sociālās un materiālās nevienlīdzības palielināšana, ir fakts. Gan darba algu, gan pensiju ziņā. Nu kā var dažiem alga (vai pensija) būt 10 un vairākkārtīgi lielāka kā citiem? Vai darba laiks atšķiras 10 kārtīgi? Vadītājiem (arī valsts) lielāka atbildība? Drīzāk bezatbildība...


Visi vienlīdzīgi būs tikai paradīzē vai kādā citā vietā (katlā). Uz grēcīgās Zemes nevienlīdzība ir neizbēgami, par gan LPSR, gan LV atklāti runā un raksta "gaišie prāti":
"Kapitālismā, ko kā valsts iekārtu TF laikos vēlējās vairākums, identificējot to ar labklājības valsti, neizbēgami radās un rodas kapitālisti - jaunbagātnieki, un kādam šajā uzņēmības, riska un sabiedriskā labuma pārdales iekārtā veicas bēdīgāk. Iekārta, ko mēs visi kopā radījām, nav vairs sociālisms, un tajā dzīvo pēc citiem - sacensības - principiem. (..)
Kapitālisms, kā zināms, rada bagātus cilvēkus. Ja tas nepatīk, tad jātaisa jauna revolūcija un jāatgriežas pie komunisma." Dr. habil. phil. Maija Kūle: Latvija - kas mūs var izglābt?

Atbildēt

tas

23.09.2017. 09:37

ka notiek sociālās un materiālās nevienlīdzības palielināšana, ir fakts. Gan darba algu, gan pensiju ziņā. Nu kā var dažiem alga (vai pensija) būt 10 un vairākkārtīgi lielāka kā citiem? Vai darba laiks atšķiras 10 kārtīgi? Vadītājiem (arī valsts) lielāka atbildība? Drīzāk bezatbildība.

Atbildēt

Autor!

22.09.2017. 23:40

ASV ir varena valsts??? :) WOW!
Jo ciena izglītotību??? :) WOW!
Kuras no visām pieejamajām gļukogēnajām sēnēm Priedītis ir saēdies pirms šī raksta rakstīšanas?
Hmm...
Tad kāda ir recepte šai gļukovīzijai? :)

Atbildēt

Edge

22.09.2017. 22:08

»

ha-ha

Visi,kas šos mēslus savārījuši ir ar vairākām augstākām izglītībā un zinātnieku nosaukumiem.Bieži vien+vēl augstāko kompartijas un spiegu skolu izglītību.Valstī pastāv katastrofāla sociālā nevienlīdzība,kas liecina par praktisko profesiju noniecināšanu un pirmkārt jau atalgojuma jomā,kādēļ cilvēki no...


"...Sabiedrībai „parbūtība” katrā ziņā liksies ekstravagantāka nekā „jābūtība”. Bet ar to pilnīgi pietiek, lai iekarotu latviešu sabiedrības sirdis un ap „par” izveidotu ģeniālu filosofisko, politoloģisko, socioloģisko, kulturoloģisko, ekonomisko konceptu, kā arī politisko partiju „Kustību „Par!””, kura pēc 2018.gada 6.oktobra kļūs valdošā partija,.."
======================================================
A.P. apraksta visoptimistiskāko nākotnes variantu. Salīdzinājumam noder atcerēties, ka "parfrancūži" ar Makronu priekšgalā kļuva par valdošo Francijā ārkārtas situācijas apstākļos, pēc vairākos teroraktos bojāgājušajiem civiliedzīvotājiem.
Būtu labi, ja varas nodošana Latvijā notiktu bez likuma 8. pantu (“Par ārkārtējo situāciju uz izņēmuma stāvokli”) NATO kaujas grupas tanku iedarbināšanas.

Atbildēt

ha-ha

22.09.2017. 21:37

Visi,kas šos mēslus savārījuši ir ar vairākām augstākām izglītībā un zinātnieku nosaukumiem.Bieži vien+vēl augstāko kompartijas un spiegu skolu izglītību.Valstī pastāv katastrofāla sociālā nevienlīdzība,kas liecina par praktisko profesiju noniecināšanu un pirmkārt jau atalgojuma jomā,kādēļ cilvēki no šiem izglītotajiem un dāsni apmaksātajiem puskoka lēcējiem bēg kā no siseņu bariem.Šodien klausījos augsti izglītoto zemas klases demagoģiju un vienkārši tukšo muldēšanu.Nācās izslēgt televīzoru,lai savas oficiāli mazizglītotās smadzenes neaplipinātu ar šo sērgu.Tā ka Priedīškungs,kā jau augstiizglītots,melo kā ausis kust.

Atbildēt

bēmē

22.09.2017. 21:18

Padomijas idiotisms valda, jo "trijnieki" un "divnieki" pārņēma varu - hūtes, bārdas, buldozeri

Atbildēt

Edge

22.09.2017. 18:43

»

Kabans

Te Priedītis kārtējo reizi pirkstu ar pim..i sajaucis. Peitiek paskatities reālajā dzīvē - kam vajadzētu lielāku algu - labam celtniekam vai tam tipam ar nosaukumu Šadurskis, kuram laikam pat ir doktora grāds un skaitās izglītības ministrs? Lai gan visa viņa darbība ir vērsta uz Latvijas debilizāciju...


“Kaitīgs bija padomju laiks, kad kolhozā traktorists pelnīja vairāk nekā inženieris.” Vaira Vīķe-Freiberga, Stratēģiskās analīzes komisijas (SAK) apaļā galda diskusija, 2007.
======================================================
Paldies PIETIEK par ilustrāciju! Reālajā dzīvē ar neoliberālisma surogātu visvairāk tika piesārņotas inteliģentu galvas (apziņa), kuras tagad ilgi ilgi būs jāattīra.
Kādam mīnuss, a kādam kaut kurliels pluss:
"Latvijas attīstības stratēģija neizbēgami būs saistīta ar Eiropas Savienības (ES) attīstības tendencēm, ir pārliecināts Latvijas pārstāvis Eiropas Revīzijas palātā Igors Ludboržs. Tāpēc jāstiprina valsts institucionālie resursi, kas ļauti Latvijai aizstāvēt savas intereses ES. Lielbritānijā, piemēram, ES institūcijās pārstāvētās nacionālās pozīcijas izstrādā ap 6000 ierēdņu, turpretim Latvijā šīs pozīcijas formulē kādi 50 cilvēki. Lai kompensētu profesionālu, zinošu ierēdņu trūkumu, Latvijai “jāizvēlas smagumpunkti, kuros vēlams savu viedokli redzēt skaidrāk izteiktu” LVportāls,08.01.2007

Atbildēt

Kabans

22.09.2017. 18:16

Te Priedītis kārtējo reizi pirkstu ar pim..i sajaucis. Peitiek paskatities reālajā dzīvē - kam vajadzētu lielāku algu - labam celtniekam vai tam tipam ar nosaukumu Šadurskis, kuram laikam pat ir doktora grāds un skaitās izglītības ministrs? Lai gan visa viņa darbība ir vērsta uz Latvijas debilizāciju. Vai tie neskaitāmie maģistru bari, kas apdzīvo visādas aģentūras un ministrijas un kuru sausais atlikums ir pat ne nulle, bet gan mīnusa zīme.
P.S. Vēl 80.gados atzina ka PSRS vidējā izglītība ir viena no labākajām pasaulē. Un atšķirībā no augstskolas vidusskolā cilvēks mācās vienu reizi savā mūžā.

Atbildēt

Edge

22.09.2017. 16:37

"... tieši LZA zinātnisko institūtu intelektuāļi bija Trešās atmodas iedvesmotāji un tribūni."
Ojārs Spārītis: Nu mēs klājam gultas peļņas dēļ
(NRA, 16.03.2015.)
=====================================================
Tieši b.Priedīša paaudzes "gaišākie prāti" (nomenklatūras vidējais slānis) bija tie, kas tai bēdīgi slavenās "perestroikas" laikā (1985 - 1991)
iedvesmoja, organizēja un vadīja masas. Paši LPSR akadēmiķi, profesori un doktori savām rokām nozāģēja zaru, uz kura zēla un plauka. Tagad klāt vēsturiskās atmaksas laiks, tāpēc tādi "pietupieni un palēcieni", cenšanās novelt atbildību uz padomju laika darbarūķiem, fiziskā darba veicējiem.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ja jums gadījumā bija kādas šaubas, Latvijas finanšu sistēmas sakārtošana ir bijusi veiksmīga

FotoEs pievienojos šodienas konferences vienai no galvenajām tēzēm, ka banku kā finanšu institūciju loma un funkcija mūsdienu ekonomikā ir būtiski paplašinājusies. Bankas pilda funkcijas, kas ir svarīgas ne tikai tautsaimniecības ilgtspējīgai attīstībai, bet banku biznesa modeļu ilgtspēja, tai skaitā kreditējot mazos un vidējos uzņēmumus gan Rīgā, gan reģionos, var būt veiksmes pamats Latvijas ekonomikas un finanšu sektora attīstībai arī nākotnē.
Lasīt visu...

21

Putina vakcīna ir instruments sabiedrības iegrožošanai

FotoKoronavīrusa (Covid-19, C-19 – sauciet, kā gribas) pandēmija pasaulē cilvēkus ir padarījusi ļoti uzmanīgus, pat nedaudz bailīgus. Ikdienas dzīve, kādu mēs bijām pieraduši dzīvot, pirms vīruss skāra mūs pašus, tuviniekus, paziņas, tuvākajā laikā neatgriezīsies. Daudziem no mums ir pilnībā mainījušās darba gaitas. Liela daļa ir sākusi strādāt no mājām, taču arī tas nav viegli. Sabiedrība deviņu mēnešu laikā ir nogurusi, un ziņas no kaimiņvalstīm, kur atkal ir augsti saslimšanas radītāji, liek bažīties, vai vispār mēs atgriezīsimies pie tās dzīves, kas bija pirms vīrusa izraisītās pandēmijas.
Lasīt visu...

21

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

FotoLatvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par nepārdomātiem un kaitīgiem kultūras un grāmatniecības nozarēm.
Lasīt visu...

21

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

FotoVēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video, kurā jauns vīrietis (tālāk “mūsu varonis”) ar it kā nejauša taksista palīdzību veiksmīgi aizbēg no OMONa. Apskatīsim tuvāk, kāpēc šis notikums atgādina Holivudas filmu ne tikai savā sižetā, bet arī pēc specefektiem.
Lasīt visu...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

Augsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu...

Foto

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

Matemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni....

Foto

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

Latvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder...

Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...