Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Feiss

05.10.2017. 16:02

To visu kārtējo reizi samurgojis visdebilākais trollis ( arī bij. vai esošais čekists) priedītis! Uzmanieties!

Atbildēt

grāpis

01.10.2017. 21:20

visas idejas ir kā skaists papīrītis štruntīgam saturam, ja grib ielīst politikā. cilvēkus neinteresē idejas un filozofiskie traktāti, cilvēkus piesaista reālas darbības,vai to apsolījums- lūk kur ir īstā manta.piezemēties un vēlreiz piezemētie- nolaisties līdz sētniekam, skolotājam, šoferim un citiem sabiedrības pamatslāņiem- īstā atslēga veiksmīgai politiskai darbībai. ar idejām, filozofiju var nodarboties pēc tam.

Atbildēt

Kalambūri

26.09.2017. 09:36

"Jau partijas nosaukums nepalīdz uztvert politisko orientāciju."(A.P.)Tāds, visticamāk, arī mērķis - kalambūri ar paralēlu, dubultu, sifrētu, neviennozīmīgi saprotamu nozīmi, iekļautiem politiķu iniciāļiem un abreviatūrām ar vēsturiskām atsaucēm. Piem., NSL vai KPR LV. Vai ZRP - kā to saprast - kā iespēju realizēt konkrētas personas reformas vai kā kādas personas partiju?

Atbildēt

Muspapīrs

26.09.2017. 09:13

Nesaskatu neko neparastu, partijas "Kustība "Par!" nosaukuma izvēle ir loģiska un vienīgā iespējamā. Tandēmā ar JKP tā ir kā ābola divas pusītes. Ja JKP akcents ir likts uz cīņu - pret un, faktiski, nav pozitīvais piedāvājums, tad KP ir viens vienīgs pozitīvisms, visi iespējamie "par". Ja JKP pragmātiski sakopj pagātnes nesmukumus, tad KP ir tīrā nākotnes utopija. P.S. KP kustība būs līdz brīdim ,kamēr apejot vēlēsanas varēs darboties Saeimā.

Atbildēt

Zigurds

25.09.2017. 20:09

Pēc intensīvās un nepārtrauktās latviešu lamāšanas Arturs Priedītis beidzot ir pievērsies kaut kam sabiedriski derīgam - neoliberālisma atmaskošanai, tāpēc pēc ilgstošas mīnusu likšanas viņa sacerējumiem beidzot ieliku plusu.

Atbildēt

mums kaut kā viss pārvēršas

23.09.2017. 19:19

pars attīstītajā sociālismā , gan demokrātija, gan liberālisms.......... noved pie parazītu uzvaras

Atbildēt

Edge

23.09.2017. 11:36

»

tas

Bet mums mēģina iestāstīt, ka ir demokrātiska, tiesiska valsts. Tiesiska- varbūt, ja tie likumi ir tā sataisīti. Bet demokrātija- tautas vara? Vai tautas vairākums grib netaisnīgu valsti? Vai grib, lai mazākums saņem daudzkārt lielāku algu...


“Tad, kad neto alga Latvijā būs 1000 eiro, tad emigrācija apstāsies.” Intervija ar ekonomistu Gati Eglīti, bij. Eiropas Komisijas ierēdnis Ekonomikas un finanšu jautājumu ģenerāldirektorātā (DG ECFIN),vienīgais latvietis Eiropas Komisijas un Starptautiskā valūtas fonda aizdevuma programmas Latvijai ekspertu komandā.
====================================================
Daudzas tautas un neoliberālistu vairākuma vēlmes sakrīt, taču, ak, vai, gribot labu, iznāk nelabi. Johaidī, izrādās, lai būtu labi vairākumam vajag vairākumam prasmīgi pastrādāt.
Taisnīgu valsti ar vienu gribēšanu izveidot nevarēs, īpaši apstākļos, kad "nācijas smadzenes par nācijas m*sliem pārvērtušās"(V.I.Ļ,1917).
Viss nav slikti, vēl jau esošajā sistēmā (iekārtā) ir 1% demokrātijas, tāpēc pilsonīši varēs iet vēlēt 13.Saeimu (es ceru), bet PIETIEK komanda baudīt vārda brīvību.
p.s.
Kā būs Spānijas Katalonijā ar 1% demokrātijas taisnīgumu, to gan grūti paredzēt, tas ir šīs pasaules vareno ziņā. Joki mazi, ja pēc "20.gs. lielākās ģeopolitiskās katastrofas" (V.Putins), vēl vienu, tagad 21.gs. būs jāpārdzīvo.

Atbildēt

tas

23.09.2017. 10:45

»

Edge

Visi vienlīdzīgi būs tikai paradīzē vai kādā citā vietā (katlā). Uz grēcīgās Zemes nevienlīdzība ir neizbēgami, par gan LPSR, gan LV atklāti runā un raksta "gaišie prāti...


Bet mums mēģina iestāstīt, ka ir demokrātiska, tiesiska valsts. Tiesiska- varbūt, ja tie likumi ir tā sataisīti. Bet demokrātija- tautas vara? Vai tautas vairākums grib netaisnīgu valsti? Vai grib, lai mazākums saņem daudzkārt lielāku algu?
Vienīgais, kur mums ir vara, mēs varam iet (vai neiet) uz vēlēšanām un mēģināt ievēlēt "mazāko ļaunumu".

Atbildēt

Edge

23.09.2017. 09:44

»

tas

ka notiek sociālās un materiālās nevienlīdzības palielināšana, ir fakts. Gan darba algu, gan pensiju ziņā. Nu kā var dažiem alga (vai pensija) būt 10 un vairākkārtīgi lielāka kā citiem? Vai darba laiks atšķiras 10 kārtīgi? Vadītājiem (arī valsts) lielāka atbildība? Drīzāk bezatbildība...


Visi vienlīdzīgi būs tikai paradīzē vai kādā citā vietā (katlā). Uz grēcīgās Zemes nevienlīdzība ir neizbēgami, par gan LPSR, gan LV atklāti runā un raksta "gaišie prāti":
"Kapitālismā, ko kā valsts iekārtu TF laikos vēlējās vairākums, identificējot to ar labklājības valsti, neizbēgami radās un rodas kapitālisti - jaunbagātnieki, un kādam šajā uzņēmības, riska un sabiedriskā labuma pārdales iekārtā veicas bēdīgāk. Iekārta, ko mēs visi kopā radījām, nav vairs sociālisms, un tajā dzīvo pēc citiem - sacensības - principiem. (..)
Kapitālisms, kā zināms, rada bagātus cilvēkus. Ja tas nepatīk, tad jātaisa jauna revolūcija un jāatgriežas pie komunisma." Dr. habil. phil. Maija Kūle: Latvija - kas mūs var izglābt?

Atbildēt

tas

23.09.2017. 08:37

ka notiek sociālās un materiālās nevienlīdzības palielināšana, ir fakts. Gan darba algu, gan pensiju ziņā. Nu kā var dažiem alga (vai pensija) būt 10 un vairākkārtīgi lielāka kā citiem? Vai darba laiks atšķiras 10 kārtīgi? Vadītājiem (arī valsts) lielāka atbildība? Drīzāk bezatbildība.

Atbildēt

Autor!

22.09.2017. 22:40

ASV ir varena valsts??? :) WOW!
Jo ciena izglītotību??? :) WOW!
Kuras no visām pieejamajām gļukogēnajām sēnēm Priedītis ir saēdies pirms šī raksta rakstīšanas?
Hmm...
Tad kāda ir recepte šai gļukovīzijai? :)

Atbildēt

Edge

22.09.2017. 21:08

»

ha-ha

Visi,kas šos mēslus savārījuši ir ar vairākām augstākām izglītībā un zinātnieku nosaukumiem.Bieži vien+vēl augstāko kompartijas un spiegu skolu izglītību.Valstī pastāv katastrofāla sociālā nevienlīdzība,kas liecina par praktisko profesiju noniecināšanu un pirmkārt jau atalgojuma jomā,kādēļ cilvēki no...


"...Sabiedrībai „parbūtība” katrā ziņā liksies ekstravagantāka nekā „jābūtība”. Bet ar to pilnīgi pietiek, lai iekarotu latviešu sabiedrības sirdis un ap „par” izveidotu ģeniālu filosofisko, politoloģisko, socioloģisko, kulturoloģisko, ekonomisko konceptu, kā arī politisko partiju „Kustību „Par!””, kura pēc 2018.gada 6.oktobra kļūs valdošā partija,.."
======================================================
A.P. apraksta visoptimistiskāko nākotnes variantu. Salīdzinājumam noder atcerēties, ka "parfrancūži" ar Makronu priekšgalā kļuva par valdošo Francijā ārkārtas situācijas apstākļos, pēc vairākos teroraktos bojāgājušajiem civiliedzīvotājiem.
Būtu labi, ja varas nodošana Latvijā notiktu bez likuma 8. pantu (“Par ārkārtējo situāciju uz izņēmuma stāvokli”) NATO kaujas grupas tanku iedarbināšanas.

Atbildēt

ha-ha

22.09.2017. 20:37

Visi,kas šos mēslus savārījuši ir ar vairākām augstākām izglītībā un zinātnieku nosaukumiem.Bieži vien+vēl augstāko kompartijas un spiegu skolu izglītību.Valstī pastāv katastrofāla sociālā nevienlīdzība,kas liecina par praktisko profesiju noniecināšanu un pirmkārt jau atalgojuma jomā,kādēļ cilvēki no šiem izglītotajiem un dāsni apmaksātajiem puskoka lēcējiem bēg kā no siseņu bariem.Šodien klausījos augsti izglītoto zemas klases demagoģiju un vienkārši tukšo muldēšanu.Nācās izslēgt televīzoru,lai savas oficiāli mazizglītotās smadzenes neaplipinātu ar šo sērgu.Tā ka Priedīškungs,kā jau augstiizglītots,melo kā ausis kust.

Atbildēt

bēmē

22.09.2017. 20:18

Padomijas idiotisms valda, jo "trijnieki" un "divnieki" pārņēma varu - hūtes, bārdas, buldozeri

Atbildēt

Edge

22.09.2017. 17:43

»

Kabans

Te Priedītis kārtējo reizi pirkstu ar pim..i sajaucis. Peitiek paskatities reālajā dzīvē - kam vajadzētu lielāku algu - labam celtniekam vai tam tipam ar nosaukumu Šadurskis, kuram laikam pat ir doktora grāds un skaitās izglītības ministrs? Lai gan visa viņa darbība ir vērsta uz Latvijas debilizāciju...


“Kaitīgs bija padomju laiks, kad kolhozā traktorists pelnīja vairāk nekā inženieris.” Vaira Vīķe-Freiberga, Stratēģiskās analīzes komisijas (SAK) apaļā galda diskusija, 2007.
======================================================
Paldies PIETIEK par ilustrāciju! Reālajā dzīvē ar neoliberālisma surogātu visvairāk tika piesārņotas inteliģentu galvas (apziņa), kuras tagad ilgi ilgi būs jāattīra.
Kādam mīnuss, a kādam kaut kurliels pluss:
"Latvijas attīstības stratēģija neizbēgami būs saistīta ar Eiropas Savienības (ES) attīstības tendencēm, ir pārliecināts Latvijas pārstāvis Eiropas Revīzijas palātā Igors Ludboržs. Tāpēc jāstiprina valsts institucionālie resursi, kas ļauti Latvijai aizstāvēt savas intereses ES. Lielbritānijā, piemēram, ES institūcijās pārstāvētās nacionālās pozīcijas izstrādā ap 6000 ierēdņu, turpretim Latvijā šīs pozīcijas formulē kādi 50 cilvēki. Lai kompensētu profesionālu, zinošu ierēdņu trūkumu, Latvijai “jāizvēlas smagumpunkti, kuros vēlams savu viedokli redzēt skaidrāk izteiktu” LVportāls,08.01.2007

Atbildēt

Kabans

22.09.2017. 17:16

Te Priedītis kārtējo reizi pirkstu ar pim..i sajaucis. Peitiek paskatities reālajā dzīvē - kam vajadzētu lielāku algu - labam celtniekam vai tam tipam ar nosaukumu Šadurskis, kuram laikam pat ir doktora grāds un skaitās izglītības ministrs? Lai gan visa viņa darbība ir vērsta uz Latvijas debilizāciju. Vai tie neskaitāmie maģistru bari, kas apdzīvo visādas aģentūras un ministrijas un kuru sausais atlikums ir pat ne nulle, bet gan mīnusa zīme.
P.S. Vēl 80.gados atzina ka PSRS vidējā izglītība ir viena no labākajām pasaulē. Un atšķirībā no augstskolas vidusskolā cilvēks mācās vienu reizi savā mūžā.

Atbildēt

Edge

22.09.2017. 15:37

"... tieši LZA zinātnisko institūtu intelektuāļi bija Trešās atmodas iedvesmotāji un tribūni."
Ojārs Spārītis: Nu mēs klājam gultas peļņas dēļ
(NRA, 16.03.2015.)
=====================================================
Tieši b.Priedīša paaudzes "gaišākie prāti" (nomenklatūras vidējais slānis) bija tie, kas tai bēdīgi slavenās "perestroikas" laikā (1985 - 1991)
iedvesmoja, organizēja un vadīja masas. Paši LPSR akadēmiķi, profesori un doktori savām rokām nozāģēja zaru, uz kura zēla un plauka. Tagad klāt vēsturiskās atmaksas laiks, tāpēc tādi "pietupieni un palēcieni", cenšanās novelt atbildību uz padomju laika darbarūķiem, fiziskā darba veicējiem.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

12

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

FotoSakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā - iesaku turpināt "rakt" netradicionālā veidā! Konkrēti - piereģistrēties iLOTO lietotāju profilā un sākt "laimēt" (reāli - zaudēt!) momentloterijās, profila skrīnšotu, kā pierādījumu pievienojot publikācijai. Ir informācija, ka šajā "zaudētavā" pārsvarā tiek tiražētas TUKŠAS/BEZLAIMESTU biļetes.
Lasīt visu...

12

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

FotoTiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to, ka Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisija nolēmusi, ka Covid-19 epidēmijas krīzes gadījumā ir ētiski cilvēkus pēc 75 gadu vecuma ar hroniskām slimībām un citus smagi slimos pacientus neārstēt visiem pieejamajiem līdzekļiem, lai vairāk jaunu un vieglāk slimu cilvēku iegūtu piekļuvi, iespējams, dzīvību glābjošai terapijai.
Lasīt visu...

12

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

FotoUzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...