Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Šodien būs grūti atrast kādu cilvēku Latvijā, kurš neteiktu – es esmu ļoti noguris no šī visa. Noguris no Jūsu taisnībām, no Jūsu ieteikumiem, no Jūsu situācijas analīzēm un redzējuma. Esmu noguris no stulbiem valdības lēmumiem, likumiem un ierobežojumiem būt CILVĒKAM! Es esmu noguris no meliem, puspatiesībām un dezinformācijas. Noguris no bezspēcības to visu ietekmēt un apstādināt. Noguris no naida, ļaunuma un propagandas ziņām.

Sāpes, bailes, karš! Jā! Diemžēl tieši karš ir tas, kam mūs spiež gatavoties! Kādēļ mēs to esam pieļāvuši? Kādēļ tam bija lemts notikt? Kādēļ mēs to nevaram apstādināt? Kādēļ brālis nogalina brāli? Kādēļ tas tiek pieļauts? Ļoti daudz jautājumu!

Es vienmēr būšu par savu Tēvu zemi! Līdz pēdējam! Ne Krieviju, ne Ukrainu, ne kādu citu valsti pasaulē! Tikai un vienīgi par Latviju! Nožēlojami ir skatīties, kā desmitiem tūkstošu soļo maršā aiz Latvijas TAUTAS iznīcinātājiem un nodevējiem – Kariņa (ASV pilsoņa), Pabrika (Vācijas pilsoņa), Levita (Vācijas pilsoņa, kurš pat nevīžo Latvijas Republikas himnas laikā noņemt cepuri…. Jo viņam ir NOSPĻAUTIES par Jums!). Un stulbi ir meklēt attaisnojumus viņu rīcībai! To nav!

Ikviens, kurš nesaprot, ka tiek izmantots šo valdības mērgļu interesēs, ir līdzatbildīgs un vainīgs tajā, ka viņa paša TAUTA tiek iznīcināta.

Protams, ka liela daļa, kas soļoja vienā solī it kā Ukrainas atbalstam, ir LGBT personas, kas nevar pieņemt sevi tādas, kā Dievs tās ir radījis. Diemžēl, bet fakts!

Protams, ka karš Ukrainā ir traģēdija! Protams! Un traģēdija kā Ukrainai tā Krievijai! Taču der atcerēties, ka viena pagale nedeg! Vienmēr ir 50 uz 50! Šajā situācijā Ukrainas puse ir ne mazāk atbildīga un vainīga kā Krievija! To der atcerēties! Jo Ukraina par kara sākumu zināja vismaz 2 mēnešus pirms! Tāpat kā Latvija un visas citas Eiropas valstis!

Ar kādām tiesībām valdošie mērgļi atļaujas šķelt sabiedrību? Raut karogus un tad tos uzspraust vai katrā staba galā! Ar kādām tiesībām viņi pie gandrīz katras izglītības iestādes Latvijas karoga vietā izkarina Ukrainas karogu? Ar kādām tiesībām? Vai kāds rīkoja referendumu par šo jautājumu? Vai kāds prasīja tautas nostāju? Protams, ka nē!

Viņi cer, ka NATO pildīs savas saistības un atrunājas ar 5. pantu! Diemžēl esmu 100% pārliecināts, ka NATO UZMETĪS Latvijas tautu. Vēl vairāk! Viņi to jau ir izdarījuši un vienojušies! Kā ne reizi vien tas vēsturē ir bijis! Jautājums ir tajā, vai Latvijas tautai atmaksās padsmit gadus NATO maksātos 2% no iekšzemes kopprodukta par aizsardzību? Esmu pārliecināts, ka nē! Protams, ka es varu kļūdīties! Un tomēr uzskatu, ka būs tieši tā!

Sakiet man, lūdzu! Mīļā Latvijas tauta! Kādēļ cilvēki, kurus Jūs pielūdzat, ir kretīni?

Sapnī redzēju, ka Birkavs, Maizītis, Baidens un citi ir nekas cits kā PEDOFILI! Jūs taču zināt, kas ir pedofili!? Jā, tikai sapnī, jo tieši es to nevaru apgalvot! Un tomēr!

Vai Latvijā ir tiesiskums? Protams, ka nav! Un atkal sapnī redzēju, kā GEJS Stukāns iestājas PRET Latviešu ģimenēm, jo atbalsta LGBT ideoloģiju, jo viņam par to maksā! Un labi maksā! Taču sapņi ir sapņi!

Un vēl vienā sapnī redzēju, kā Satversmes tiesnese Osipova atbalsta LGBT ideoloģiju Latvijas skolās, jo pati ir lesbiete. Taču pierādījuma nav, jo tas ir tikai sapnis.

Un kā ar izglītības ministri Muižnieci – sievieti, kura atļaujas uz sava auguma uzvilkt maiku ar rupju vārdu salikumu krievu valodā? Un kā to paskaidrot bērniem skolā, ka lamāties ir nesmuki, ja izglītības ministre to popularizē?

Latvijas GEJS Reiniks, kurš ierosina visiem, kuri neatbalsta Ukrainu, atņemt pilsonību? Kas viņš tāds ir? Vīriešveidīgais, kurš dzīvo tikai savai baudai? Nulle! Tukša vieta!

Arī Eilands, kurš propagandē krāsaino ideoloģiju, nu ir kļuvis par tautas aizstāvi. Saņēmis idiota sertifikātu no tāda paša idiota (ar Vācijas pilsonību) un lepojas ar to. Nožēlojami! Bet jāklausa, kā mamma saka, ko darīt. Es redzēju sapnī, ka Eilandu tiesās par latviešu tautas nodevību un naida kurināšanu. Ceru, ka šis sapnis piepildīsies!

Un sapnī redzēju, ka stulbā Medicīnas muzeja vadība tiek izsūtīta uz Sibīriju. Par to, ka kurina naidu Latvijā starp tautām. Ar stulbu, palīgskolas līmeņa plakāta izveidi pretī Krievijas vēstniecībai. Nu nav, ko darīt, stulbumam nav robežu!

Šobrīd, kad primāri ir JĀPARŪPĒJAS par savas tautas cilvēkiem, visi nezin kādēļ skrien rūpēties par Ukrainas tautu. Varētu padomāt, ka viņi paši nevar par sevi parūpēties. Jūs man pasakiet, kad Ukrainas tauta ir rūpējusies par Latviju? Tieši kad?

Sapnī redzēju, ka pati Ukrainas tauta ir vainīga pie tā, kas ar viņiem šobrīd notiek. Tikai un vienīgi viņi paši ir to visu pieļāvuši.

Protams, ka karš ir nosodāms un es esmu kategoriski PRET jelkāda veida agresiju un karu. Un tomēr der atcerēties, ka nekas tā pat vien nenotiek. Nekad!

Šobrīd mēs dzīvojam tādā Latvijā, kurā NAV demokrātijas, lai kā to no TV ekrāniem mums censtos iestāstīt. Tiek aizturēti un apcietināti cilvēki par sava viedokļa paušanu. Par to, ka iestājas par savu tautu un cilvēkiem. Aizturēti, jo atsakās dziedāt vienā stabulē ar valdību. Tā ir demokrātija? Protams, ka ne!

Pie Krievijas vēstniecības var stāvēt ar Ukrainas karogu, bet paust atbalstu Krievijas tautai nedrīkst! Kā tad tā? Ar kādām tiesībām? Vai tad demokrātija nav viedokļu dažādība? Tad kādēļ vieni ir vienlīdzīgāki par citiem?

Un atbilde ir ļoti vienkārša! Latvijā NAV nekādas demokrātijas – ir TOTALITĀRISMS! Ir tikai “viņu” viedoklis, un citu NAV! Vārda brīvība!? Kāda vārda brīvība? Par sava viedokļa paušanu esmu bloķēts uz 30 dienām Facebook un par tradicionālo ģimeņu aizsardzību esmu neatgriezeniski dzēsts no draugiem.lv. Un Jūs to saucat par demokrātiju? Smiekli nāk! Latvijā NAV demokrātijas! Ir tikai kretīnu un mērgļu valdība un eilandveidīgo idioti, kuri pielaizās ”varai”.

Es esmu par patiesību! Un uz patiesību nedrīkst apvainoties, lai cik rūgta tā nebūtu! Dievs, svētī manu Tēvzemi un tajā dzīvojošās tautas! “Šausmīgi daudz taisnību. Nojukt var, ja nav savējās.” I. Ziedonis.

Red.piez. Publicējam šo viedokli, jo ikvienam cilvēkam ir tiesības uz savu viedokli, lai cik nepieņemams vai pat „aizliedzams” mums tas šķistu.

Novērtē šo rakstu:

404
141

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

„Patriotu” atmiņas uzlabošanai

FotoPaldies anonīmajam “Pietiek lasītājam” par “Saskaņai” veltīto interesi, īpaši tad, ja tā izrādītos patiesa. 
Lasīt visu...

21

Jādara viss...

FotoZiņas no kara Ukrainā kļūst arvien trakākas. Lai gan Ukrainas spēki pārsteidzoši veiksmīgi cīnās pret lielo Krievijas pārspēku, fakts ir tāds, ka viss karš norisinās Ukrainas valsts teritorijā. Tas ir, ja neskaita raķetes, kuras tiek izšautas no Baltkrievijas vai Krievijas.
Lasīt visu...

21

Tiesības dzīvot Latvijā nav nekāds „maisiņš vaig”

FotoMans tētis bija viens no pirmajiem, kas ieguva Latvijas pilsonību, kārtojot eksāmenu. Kad 1997.gada augustā ERASMUsā braucu uz mēnesi uz Itāliju, es pirms tam pāris mēnešus uz Itālijas vēstniecību gāju kā uz darbu. Vēl dabūju mērkaķa ātrumā par briesmīgu naudu (aizlienētu naudu, protams, 1997.gadā, un vēl toreiz labi, ka bija, no kā aizlienēt) Austrijas tranzīta vīzu formēt, jo atpakaļceļā viena nakts bija jānakšņo Vīnē.
Lasīt visu...

21

Tiesībsarga vēstule “Amnesty International” Eiropas reģionālā biroja direktoram Nilam Muižniekam: par jūsu organizācijas apmelojošajiem paziņojumiem

Foto2022. gada 26. jūlijā organizācija “Amnesty International” nāca klajā ar paziņojumiem par situāciju uz Latvijas-Baltkrievijas robežas, norādot, ka laikā, kad Latvija uzņēma 34000 patvēruma meklētājus no Ukrainas, uz Latvijas-Baltkrievijas robežas cilvēki no Irākas un Afganistānas, t.sk. bērni, tika atstāti pašu ziņā mēnešiem ilgi aukstos laika apstākļos mežā, kas organizācijas ieskatā norāda uz necilvēcīgu apiešanos un pat spīdzināšanu. “Amnesty International” uzskata, ka nav pieļaujama ārkārtējās situācijas pagarināšana uz robežas ar Baltkrieviju, jo tas ierobežo saņemt starptautisko aizsardzību personām, kurām tā nepieciešama, neatkarīgi no šo personu izcelsmes un veida, kā viņas ieceļo valstī.
Lasīt visu...

21

Labklājība

FotoDzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs visi domājam kādā valodā, attiecīgi – mainot vārdu nozīmi, var ietekmēt mūsu domāšanu. Bet šoreiz ne par to. Tā ir vesela zinātne, kuru sauc par NLP (neirolingvistiskā programmēšana jeb – smadzeņu skalošana). Šoreiz es vēlos vērst uzmanību uz to, ko mēs saprotam ar vārdu “labklājība”.
Lasīt visu...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

FotoPēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja vēlēšanas notiktu tūlīt.
Lasīt visu...

21

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

FotoRīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā iebrauc. Tam par iemeslu var būt pietiekami lielais rīdzinieku skaits, kuri nav apmierināti nedz ar dzīvi pilsētā, nedz ar dzīves kvalitātes progresu laika gaitā. Kopš gadsimta sākuma straujāko attīstību Baltijas galvaspilsētu vidū piedzīvojusi Viļņa. Jau šobrīd Viļņa ir Baltijas lielākā ekonomika un bagātākā pilsēta; turpinoties līdzšinējai tendencei, iedzīvotāju skaita ziņā Viļņa var apsteigt Rīgu jau 2025. gadā.
Lasīt visu...

21

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

FotoPilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru iedzīvotāji ir visvairāk apmierināti ar dzīvi pilsētā, pārliecinošā vairākumā ir bagātākās pilsētas, tai skaitā Cīrihe, Kopenhāgena un Stokholma, kur pašvaldībām brīvi līdzekļi pilsētvidei. Kā ar pilsētas budžeta iespēju audzēšanu veicas Rīgai?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...