Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vai

01.05.2018. 00:30

»

Tu stulbs no dzimšanas?

Kāds šeit sakars Lato Lapsam ar TIESĪBSARGA murgojumiem


šis ir tas "aptracis grafomāns L.L. kas vairs viņam uzmanību nevelta"?

Atbildēt

Tu stulbs no dzimšanas?

30.04.2018. 21:45

»


Kāds šeit sakars Lato Lapsam ar TIESĪBSARGA murgojumiem.

Portāls dod iespēju publicēties un mums zināt, kas ir kas. Vai tas ir slikti?

Tautai visas citas iespējas atņemtas uzzināt, izteikt protestu vai viedokļi, tādēļ stulbs ir komentārs "to L.L."

Atbildēt

Atvainojois, Jansons neko nejēdz

30.04.2018. 20:33

»

Vai

tiesībsargam vārds "cilvēktiesības" neizraisa ūdeņainu caureju tāpat kā latviešu vadonims Grantiņam? Skat.: https://sisenipamfletucikls.blogspot.com/2018/04/stenetajs.html


TIESĪBSARS ar visu savu svītu ir aplams radījums. Viņiem nav saprašanas par cilvētesībā, ne par diskrimināciju. Drīzāk, Juris Jansons labi iedzīvojies un nodarbojas ar sīkumiem, tāpat kā KNABs, necēl skandālus, neaizskar buržujus un organizēto noziedzību - mafiju, kur iesaistītas valsts amatpersonas, lai sev nodrošinātu karjeru līdz pensijai.

Tiesībsarga institūcija - vals naudas izķērdēšanas iestāde.

Atbildēt

Vai

30.04.2018. 17:40

tiesībsargam vārds "cilvēktiesības" neizraisa ūdeņainu caureju tāpat kā latviešu vadonims Grantiņam? Skat.: https://sisenipamfletucikls.blogspot.com/2018/04/stenetajs.html

Atbildēt

Par masu mēdijiem

30.04.2018. 11:01

Delfinepieņem komentārus kuros nosodīti Kremļa noziegumi.Latviju un Latvijas iedzīvotājus apmelojošus komentārus delfi nedzēš.Kremļa troļi daudzos komentāros lamā un apvaino visādos grēkos ebreju tautu.Lasītājiem jāsaprot-latvieši lūk šausmīgi ienīst ebrejus.Tikai tie ''latvieši'' nu nepavisam neprot latviski rakstīt.

Atbildēt

Ņirga

30.04.2018. 08:19

»

formula

Kura tad izeja ? Vispirms ,lai izlasa prokurors un izsvītro aizdomās turētā bla bla bla ar advokātu pa telefonu...


Cilvēktiesību vārdā operatīvās darbības likumu izslēgt. Policiju un tiesu likvidēt. Lai visi paši tiek galā.

Atbildēt

advokāts nedrīkts nodrošināt negodīgu tiesas spriedumu

30.04.2018. 07:47

kas godīgajam slēpjams???????????????????????????
noriebušās tās neskūtās mordas mopšiem bez kakla un līkām kājām, mūžīgie meli un zagšana

Atbildēt

to davai

29.04.2018. 21:50

Rādi, ko vari, Dikļu muļķi! Aiziet, Induli Duka neaptēstais Mikropisanczs! no Muļķu zemes DXI g.s. Iekkemè ta łdmu un davai ràdi uz ko spèjîgs esi, kaku un kakku vecene!

Atbildēt

Davai pietirs-coma muļķi

29.04.2018. 21:20

»

Davai Dikļu muļķi

Induli Duka! Rādi, ko spēj


Lato Lapsa! Rādi, ko spēj! Atsūkā pati sev un savim skapjabiedriem!

Atbildēt

pamuļķu lapseņu mušpapīrs

29.04.2018. 21:17

»

Davai Dikļu muļķi

Induli Duka! Rādi, ko spēj


Nu ka - padod balsi, sīkā bezdzimuma un bezvārda gaudoņa no laps(p)istu suņubūdas! :D:D

Atbildēt

Davai Dikļu muļķi

29.04.2018. 21:12

Induli Duka! Rādi, ko spēj!

Atbildēt

to atkal

29.04.2018. 21:02

Tā turpini! Supervārsmas, patiesi muļķīgi un no sirds! Davai vēl, Dikļu muļķi no Muļķu zemes XXI g.s. Untūns Mikropisanczs. Super! Vēl daivai, tabļedkas nodzērtas. Utt.

Atbildēt

atkal

29.04.2018. 20:50

»

Reptilis, debilais Indulis Duka

pamodies! Dikļu muļķis ir klāt! Padod balsi, lapspistais idiņ


lapsubedres ibiots reptilis manikaks porcijs srrrancijs pamodās! Nu ka ātri ta-bļedku un pie dārba, zoofīlais kustoni! Debess zvaigžņoti klāra, stukača srrrancija nāra - manikaku seskādas aita! Lidinās smerdeļu maita! Pie darba, lapsubūra muļķi! Padod balsi, lapspistais idiņ!

Atbildēt

formula

29.04.2018. 17:42

Kura tad izeja ? Vispirms ,lai izlasa prokurors un izsvītro aizdomās turētā bla bla bla ar advokātu pa telefonu ?
Šķiet problēma ir vispārēja: viss mūsu operatīvās darbības likums ir vienās pretrunās ar cilvēktiesībām.
Bez tam-tiesa,kas dod atļauju pielietot visādus sevišķos veidus , savukārt diedelē pielaides atļauju no tiem ,kas prasa augstāk minēto atļauju.

Atbildēt

Lauku pāķis

29.04.2018. 13:06

»

Raksta virsraksts

apstiprina, ka nav garantiju, ka ar savu faktisko rîcîbu iestādes un tiesa ievēros spēkā esošo, ko nemitīgi groza pēc vajadzības, likumdošanu...


Kkā biroja iztērētie miljoni šad un tad jāpamato. Tā ir it visur politiski bandītiskajā valstī. Kā jau kūmiņš reiz minēja nedod dievs cilvēkam parastajam atrasties ne tajā vietā un ne tajā laikā-pārbrauks kā ar ceļa rulli i neviens pat nepamanīs...

Atbildēt

Reptilis, debilais Indulis Duka

29.04.2018. 10:38

pamodies! Dikļu muļķis ir klāt! Padod balsi, lapspistais idiņ!

Atbildēt

Izsmiekls

29.04.2018. 08:53

Nesapratu par ko ir šis atzinums? Kur ir problēma? Ka valsts nevar garantēt privātpersonai tās izdarītā nozieguma neatklāšanu? Bet neviena valsts tādas garantijas nesniedz. Ievēro likumu un tev nebūs problēmu.

Atbildēt

Raksta virsraksts

29.04.2018. 07:03

apstiprina, ka nav garantiju, ka ar savu faktisko rîcîbu iestādes un tiesa ievēros spēkā esošo, ko nemitīgi groza pēc vajadzības, likumdošanu.

ASV aizturot, katram deklarē viņa tiesības - jums ir tiesības klusēt, viss, ko sacīsit, var tikt izmantots pret jums! LV aizturot, lai cilvēks visu izstāsta, bieži piekauj.

Jansons nereaģēja uz pensionāra L.Grantiņa H86 piekaušanu aizturot utt., ar to viņš pieskaitāms noziedzīgām 4. maija kliķei piederošām varas struktūrām.

Atbildēt

to tu

29.04.2018. 01:24

Kad iesi, norauj! Raksts pareizs, tikai dažas vietas sviestainas. Doma no tà nemainàs. Tàpat viss beidzas ar tiesneśu Viedokli. Lîdzîgi bija Vaškeviča nepatiesà apsûdzîbà, lîdz AT izlîferèja pati ar atziñu, ka Vaškevičs nav transportèjams. Ûdeni neaizmirsti!

Atbildēt

tu

28.04.2018. 23:23

»

Viss pareizi, bet nekā jauna

Uzrakstīts izsmeļoši un pamatoti...


ūdeni norāvi kad beidz pļūtīt?

Atbildēt

šizofrēnisks raksts

28.04.2018. 22:15

Vienā punktā, ka par aizsargājamām nevar tikt atzītas advokāta darbības, kuras vērstas uz klienta prettiesisko mērķu sasniegšanu vai interešu aizsardzību, bet nākamajā, ka sakaru līdzekļu kontroles iniciatora rīcībā nedrīkst nonākt informācija par personai sniegtās juridiskās palīdzības saturu.

Atbildēt

Viss pareizi, bet nekā jauna

28.04.2018. 21:01

Uzrakstīts izsmeļoši un pamatoti.

Īsā veidā ir tā. Uz aizdomu pamata AT tiesnesis vai izmeklēšanas tiesnesis akceptē korespondences kontroli - telefonsarunas, e- pasti utt.

ODL kārtībā iegūst informāciju, kura daļēji iegūta prettiesiskā veidā- daļā, kas attiecas uz privāto dzīvi utt.

Šai gad. noklausītas sarunas aizdomās turamam ar advokātu. Tiesības uz aizstāvību nonàk pretrunā ar sabiedrības ieguvumu.

Līdz ar to iegūto informāciju nevar atzīt par tiesiski iegūtiem pierādījumiem. Tā kā zvērināts advokāts var sniegt palīdzību likumu robežās, zvērināts advokāts tiesai palīdz apsūdzēto notiesāt, uzticēties pilnīgi zv. advokātam nedrīkst nekad.

Tiesībsargs visu salicis pa plauktiņiem, bet viens jautājums gan nav atklāts. Un proti - tiesnesis gūst visu informāciju un visus pierādījumus, tostarp prettiesiski iegūtos. Tieši prettiesiski iegūtie rada tiesnesim pārliecību par apsūdzētā visu vainu. Tā kā tiesas faktiskā rīcība nav apstrīdama - kuriem pierādījumiem viņš dod priekšroku, kurus noraida (prettiesiskos), tomēr tiesneša pārliecība ar kuru viņš taisa spriedumu, nemainàs un to nekas vairs nevar izmainīt. Sodu tiesnesis var noteikt, izvēloties citu savu motivāciju, bet soda mērs no tā nemainās.

No visa izriet - turiet mēles aiz zobiem! Ko zin divi, zin visi. Kas nav noķerts, nav zaglis. Utt.

Atbildēt

Tiesībsargs ir liekēdis

28.04.2018. 20:01

Ar šo atzinumu pārbaudes lietu pabeidzu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Es biju pārpratis, ka šīs ir ļoti nepareizas lietas

FotoDziļi nožēloju savu gadiem ilgo aktīvo iesaisti sabiedriskajā cīņā par cilvēktiesībām. Man tas ir nesis milzīgus zaudējumus un postu.
Lasīt visu...

21

Steidzam ziņot par operācijas “Fiktīvās varas triumfs” gaitu un iznākumu

FotoIzdomāts stāsts par kāda Vienotības vecbiedra, iespējams, nosūtītu ziņu saviem sadarbības partneriem kādā kaimiņvalstī. Vēstule, kāda hipotētiski varētu būt uzrakstīta un pa slepeniem kanāliem, kas zina, varbūt saistītiem ar kino Pionieris afēras locekļiem, nosūtīta kaimiņos mītošam caram.
Lasīt visu...

15

Varbūt pošu ģenētiski modificētie ķermeņi - signāla uztvērēji - balsu atdošanas dienā saņēmuši attiecīgo programmatūru par konkrētu aplokšņu mešanu urnā

FotoLabais tonis paredz komentāru par vēlēšanu balagānu. Divos vārdos - aplausi stāvus! Fanfaras tiem, kuri ar savu parakstu apliecināja atbalstu sistēmai. Protams, var tikai apbrīnot nekaunību tik klaji viltot "rezultātus" (iespējams, pilnīgi pretēji tautas izdarītajai "izvēlei". "Tie pēdējie būs tie pirmie, tie pirmie būs pēdējie" - tuvu pilnīgam "kājām gaisā").
Lasīt visu...

21

Skolā strādāju, jo pagaidām to varu atļauties

FotoTātad, ja nu kādam interesē, cik saņem skolotājs parastais, varu padalīties ar savu situāciju pagājušajā mācību gadā. Lūdzu, izlasiet līdz galam. Vadu 34 kontaktstundas nedēļā + 1 konsultācijas stunda.
Lasīt visu...

18

Nepieciešama Saeima, kas spēj vadīt valsti cauri vētrainiem ūdeņiem (un ievēlēt mani uz otru termiņu, lūdzu)

FotoGodātie Latvijas pilsoņi! Vēlētāji! Nākamajos četros gados Latvijai ir nepieciešama tāda Saeima un valdība, kas spēj droši vadīt mūsu valsti cauri vētrainiem ūdeņiem.
Lasīt visu...

12

Mēs izmisīgi gribam izkrāpt valsts iepirkuma garantijas mūsu terminālim!

FotoDarbs pie sašķidrinātās dabasgāzes jeb LNG (liquefied natural gas) termināļa izveides Latvijā norisinās jau teju desmitgadi un varētu turpināties vēl tikpat ilgi, ja ne Krievijas agresija Ukrainā, kas nepārprotami lika saprast mūsu valsts enerģētisko atkarību ar visām no tā izrietošajām sekām.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas: kāpēc vajag iet vai neiet pie balsošanas urnām

FotoPašreiz sociālajos tīklos izskan daudz aicinājumi boikotēt vēlēšanas, un daudzi arī uzskata, ka nav vērts piedalīties vēlēšanām, jo pa lielam nekas nemainīsies. Un uz vēlēšanām pamatā neiet cilvēki, kuri nav apmierināti ar valdību, ar Saeimā ievēlēto deputātu darbu. Bet vēlēšanu boikots ir izdevīgs varas partijām, un tās to slēpti atbalsta.
Lasīt visu...

18

Mūsu politprostitūciju nedrīkst publiski saukt par politprostitūciju!

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) aicina Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisiju reaģēt uz deputāta Aleksandra Kiršteina (Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”–”Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK) 25. septembra izteikumiem mikroblogošanas vietnē Twitter. Deputāts, komentējot priekšvēlēšanu debates LTV ēterā, raksta: “Politprostitūta Bērtule, vadot Saeimas kandidātu debates LTV1, visu laiku melo, ka politiķi (domāti NA) grib likvidēt Satversmes Tiesu, noklusējot, ka tā ir jāpārceļ uz Augstāko Tiesu kā Igaunijā, Somijā un Zviedrijā! Pirmskara Latvijā Satversmes jautājumus skatīja AT Senāts!”
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kāpēc jums vajadzētu nobalsot par mums - Marksa mūsdienu mazbērniem

Līdz Saeimas vēlēšanām tikai 5 dienas, un, ja vēl turpini izlemt, par kuru politisko spēku atdot...

Foto

Vai "Konservatīvo" sīkpartijā atdzimst nacisms?

Šis jautājums man radās jau pirms diviem gadiem, kad Vācijas kolēģi vērsa uzmanību uz simbolu iespējamu izmantošanu un simboliskajiem tekstiem, ar...

Foto

Nacionālisms, nacisms, fašisms, pozitīvais nacionālisms un citi "ismi"

Jums nepatīk garas runas un mani garie raksti, tāpēc šoreiz būs īsāk. Tam, par ko runāšu, ir dažādi...

Foto

Tautvaldība ir tautas pārstāvniecība valsts pārvaldes lēmumu pieņemšanai, valsts pārvaldes institūciju veidošanai un lēmumu pieņemšanai

Satversmes 1. nodaļas 2.pants nosaka: “ Latvijas valsts suverēnā vara pieder...

Foto

“Kapteinis Amerika” aicina taupīt

Vadīkļi Vakareiropā brēc par enerģētisko krīzi. S…di, ko ar zaļo dienaskārtību, suicidālām sankcijām un nesaimnieciskumu savārījusi izkurtējusī Eiropas elite, būšot jāizstrebj pārvaldītajām...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: ja tas mums izdevīgi, mēs izliksimies, ka atbalstām valsts aizsardzības dienestu

Nepieciešamība stiprināt Latvijas drošību laikā, kad blakus Eiropā notiek karš, šķiet...

Foto

Esmu balsojis par partijām un politiķiem, kas ir līdzatbildīgi Latvijas izzagšanā, un atkal iešu uz vēlēšanām

Ļoti miglaini atceros savas pirmās vēlēšanas. Es tikko kā biju...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: es nemaz neesmu tāds hameleons un gļēvulis, kā jums izskatās, jo man ir apņēmība

Jūsu balss izšķirs, kas vadīs mūsu valsti. Pirms...

Foto

Logs vai varnešu kolektīvās pašsaglabāšanās instinkts

Mums katram ir izveidojies vai izveidots savs logs, caur kuru mēs uzlūkojam pasauli. Un šie logi mēdz būt ļoti dažādi...

Foto

Jaunzemes rīcība vērtējama kā amata pienākumu, konkrēta rīkojuma vai uzdevuma nepamatota nepildīšana vai novēlota, nolaidīga vai nekvalitatīva pildīšana

Ceturtdien, 15. septembrī finanšu ministrs Jānis Reirs ir izdevis...

Foto

Nedodiet sevi apmuļkot! Sīkumains, bet ļoti bīstams

«Okupāciju noliegt? Manā skatījumā tā ir bijusi. Attaisnot Krievijas prezidenta darbību es netaisos, un tā nav man simpātiska. Neskatos...

Foto

Paskaidrojumi Plešam: nav labi, ja nepatiesu informāciju apzināti izplata tik augsta valsts amatpersona kā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs

[1] 2022. gada 25. augustā Daugavpils...