Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ilmars l.

19.07.2019. 00:15

beidziet vienreiz riet. Latvijai ir prezidents, kuru esam gaidijusi 25 gadus. Laujiet stradat un celt musu zemi ko ieprieksejie nebija spejigi !

Atbildēt

Fakts

17.07.2019. 11:15

»

Marta

Skumji, ka aicināto viesu sarakstā nebija neviena skolotāja. Valsts ģimnāziju direktorus tas noteikti aizvainoja. Mani arī


Izglītība nav 4. Maija Latvijas prioritāte, kā tas bija 15. Maija Latvijas - Ulmaņa "diktatūras" laikā. Toreiz tika celtas un atvērtas skolas, tagad tiek slēgtas - vairāki simti!

Atbildēt

cilveks444

17.07.2019. 10:54

»

lauķis

Skumji ir tas ka tur vispār kāds ieradās.Kangaru īpatsvars Latvijā ir katastrofāls


Elmārs Barkāns (Jauns.lv)

Egila Levita saistība ar brīvmūrniecību ir noslēpumainības plīvurā tīta. LETA)


Brīvmūrnieku pārstāvis Skuja skaidro Levita saistību ar masonu ložām.

Amatā stājies jaunievēlētais Latvijas prezidents Egils Levits. "Sazvērestības teoriju" izplatītāji ik pa laikam ziņo, ka viņš ir masons (brīvmūrnieks) un Latvijas politiku nu gaida gauži laiki, jo viņš to vadīs nevis tautas, bet gan slepeno ložu interesēs.

Jauns.lv Latvijas masonu pārstāvim - liberālo brīvmūrnieku ložas pārstāvim, brīvmūrniecības pētniekam un, bijušajam Rīgas domniekam Jānim Mārtiņam Skujam jautāja, vai Levits tik tiešām ir masons. Skuja Jauns.lv teica: „Brīvmūrnieki nerunā par citiem dzīviem esošiem Brāļiem un Māsām, ja nav dota piekrišana vai viņš pats sevi nav publiski iezīmējis. Personīgi uzskatu, ka brīvmūrniecība tikai iegūtu, ja Egils Levits būtu Brīvmūrnieks, tomēr tas nenozīmē, ka E. Levits varētu nebūt masonu ložas biedrs."


Egils Levits un masonisms. Kāda saistība?

Jāatgādina, ka pirmās aizdomas, ka Levits varētu būt saistīts ar masonu slepenajām zintīm jau bija atjaunotās Latvijas pirmajā Saeimas sasaukumā (1993. gada jūlijā), kad viņš kā tieslietu ministrs parlamentam prezentēja atjaunojamā Ministru kabineta (MK) iekārtu. Toreiz, izanalizēdams jaunveidojamā MK shēmu, LNNK deputāts Aleksandrs Kiršteins no Saeimas tribīnes teica, ka „parādās arī kaut kāda mistiska slepenība, kas liek domāt, ka šis likumprojekts drīzāk atgādina kaut kādu masonu ložas instrukciju sakopojumu, jo (..) ļoti rūpīgi Levita kungs centās mums iestāstīt, cik labus normatīvos aktus izdos Ministru kabinets, kuri uzreiz būs Pēc tam norādes par Levita saistību ar masoniem radās 2007. gadā, kad viņš pirmo reizi tika virzīts Valsts prezidenta amatam, bet viņš savu kandidatūru atsauca, neredzot tai pietiekamu atbalstu Saeimas koalīcijā. Vēlāk kāds bijušais deputāts, kurš savulaik bija vervēts iestāties brīvmūrniekos, Jauns.lv izteicās: „Pēdējā cīņa par Valsts prezidenta krēslu bija latviskās ložas cīņa pret rietumu ložu – Valdis Zatlers pret Egilu Levitu. Savukārt Aivaru Endziņu izvirzīja prokrieviskā loža (oficiāli – „Saskaņas centrs”)”.
Tolaik Saeimā Valsts prezidenta vēlēšanu laikā bija manāms aktīvs mūsu valsts brīvmūrniecības atjaunotājs Latvijas Lielložas lielmeistara vietnieks, kurš par prezidentu vēlēšanu cīņu gan izteicās, ka tā nav „masonu cīņa”: „Tādas blēņas! Neviena loža nekad politikā neiejaucas”.
Levits uz Jauns.lv jautājumu, vai viņš kaut kādā veidā ir saistīts ar brīvmūrniecību, neatbildēja.

Tomēr "sazvērestības teoriju " piekritēji min piemērus, kas varētu liecināt par Levita saistību ar masoniem. Piemēram, reizēm masonims piedēvēts pagājušā gadsimta 90. gadu sākumā politiķu veidotajam „Klubam 21”, no kura izauga partija „Latvijas ceļš”. Te jāteic, ka Levits bija gan „Kluba 21” biedrs, gan „Latvijas ceļa dibinātājs”.


Kāda ir masonu ideoloģija?


Masoni apgalvo, ka „nepiedalās politisko partiju savstarpējās cīņās”.
Paši brīvmūrnieki iebilst, ka viņiem nav svarīgi ne amati, ne bagātība, bet garīgā izaugsme un brīvības, vienlīdzības, brālības princips. Ja viens brālis otram dod godavārdu, tas stingri jāpilda, citādi reputācija būs pagalam un vietas ložā nebūs.
Latvijas Lielložas mājaslapā uz jautājumus „Ar ko nodarbojas brīvmūrnieki?” ir atbilde: „Ir svarīgi apjaust brīvmūrnieku brālību kā idejas, biedrības un simbola apvienojumu. Šī daudzveidība ļauj izpausties dažādiem cilvēku centieniem. Vieniem vissvarīgākais ir garīgie kontakti, citiem vēl būtiskākas ir cilvēcīgās attiecības ložā, vēl citiem svarīgākais būs tradīcijas un simboli. Tomēr pilnībā brīvmūrniecība izpaužas vienīgi visu tās elementu mijiedarbībā”.

Visai miglaini formulēta masonu saistība ar politiku: „Brīvmūrnieku brālība atturas no politisku programmu formulēšanas un nepiedalās politisko partiju savstarpējās cīņās. Ložām ir jābūt vietām, kur ar informācijas un kolektīvu pārdomu palīdzību tiek veidota apzināta individuāla rīcība. Savu svarīgo apgaismības uzdevumu Latvijas lielložas brīvmūrnieki veic, pārvarot aizspriedumus, sekojot laika garam un kopīgi cenšoties meklēt patiesību”.

Atbildēt

lauķis

17.07.2019. 10:16

»

Marta

Skumji, ka aicināto viesu sarakstā nebija neviena skolotāja. Valsts ģimnāziju direktorus tas noteikti aizvainoja. Mani arī


Skumji ir tas ka tur vispār kāds ieradās.Kangaru īpatsvars Latvijā ir katastrofāls.

Atbildēt

Marta

17.07.2019. 09:47

Skumji, ka aicināto viesu sarakstā nebija neviena skolotāja. Valsts ģimnāziju direktorus tas noteikti aizvainoja. Mani arī.

Atbildēt

smiekli nāk.

17.07.2019. 09:33

»

Grieze

Inaugurācijas balle bija izgāšanās, par to pat nav jādiskutē. Arī uzaicināto viesu sastāvs nav saprotams, bet tas nedod nekādas tiesības nozākāt patiesi lieliskos Dailes teātra aktierus: Skrastiņu un Ķuzuli-Skrastiņu. Nē, tā nav radniecība ar Māru Zālīti, kas viņiem liek dvēseli ielikt ikvienā lugā, ...


Smieklīgi - puspliki skraida pa skatuvi, bet apģērbti pa prezidenta ballīti!
Žēl , ka aktierus, kuri veikuši mūža ieguldījumu šajā profesijā, lai jaunie puspliki varētu skraidīt, ballītē nebija vajadzīgi!

Bēdīgi.

Atbildēt

Šīm patmīlīgām žurkām

17.07.2019. 08:08

»

Nu, beidziet! Cik tad var!

Vieniem lomu nav un attīstībai neko neļauj. Bet šie "profesionālie kretīni" čekistu- komunistu- židmasonu cionistu valstī dabū lomas, "slavu" utt. kā visādi saļašņas LPSR laikos. Kāpēc nezinu nevienu viņu lomu, kas atveidotu patiesus latviskus tēlus? Tas, ko viņi, piepildot savu gribu bez konkurences...


kā dēli ir līdzīgi tiem pašiem viņu visi atveidotie tēli!

Tas par Skrastiņu un Skrastiņu - Ķuzi. Es neskatos viņu darbus, jo tie ir briesmīgi samāksloti un labāk novērsties, nevis turpināt. Ja turpina to darīt, pārņem viņu darbu haltūras mokas. Mokas, ko šie netalantīgie un neapdāvinātie mēģina no sevis izmocīt.

Atbildēt

Nu, beidziet! Cik tad var!

17.07.2019. 06:58

»

Grieze

Inaugurācijas balle bija izgāšanās, par to pat nav jādiskutē. Arī uzaicināto viesu sastāvs nav saprotams, bet tas nedod nekādas tiesības nozākāt patiesi lieliskos Dailes teātra aktierus: Skrastiņu un Ķuzuli-Skrastiņu. Nē, tā nav radniecība ar Māru Zālīti, kas viņiem liek dvēseli ielikt ikvienā lugā, ...


Vieniem lomu nav un attīstībai neko neļauj. Bet šie "profesionālie kretīni" čekistu- komunistu- židmasonu cionistu valstī dabū lomas, "slavu" utt. kā visādi saļašņas LPSR laikos. Kāpēc nezinu nevienu viņu lomu, kas atveidotu patiesus latviskus tēlus? Tas, ko viņi, piepildot savu gribu bez konkurences, dara, ir bulšits. Es sen viņiem parādītu durvis, lai izbauda dzīvi bez privilēģijām. Viņu abu tēlojumi ir ārišķīgi un "samāksloti episki"! Kāda tur daile!

Atbildēt

Grieze

17.07.2019. 04:19

Inaugurācijas balle bija izgāšanās, par to pat nav jādiskutē. Arī uzaicināto viesu sastāvs nav saprotams, bet tas nedod nekādas tiesības nozākāt patiesi lieliskos Dailes teātra aktierus: Skrastiņu un Ķuzuli-Skrastiņu. Nē, tā nav radniecība ar Māru Zālīti, kas viņiem liek dvēseli ielikt ikvienā lugā, kurā viņi spēlē galvenās lomas. Tas ir viņu talants. Viņi paši ir nopelnījuši vietu pie prezidenta "kanapē galda". Ejiet uz teātri un paši par to pārliecinieties.

Atbildēt

Kurmim

17.07.2019. 00:47

»

Kurmis

Cik vecs bija prezidenta tēvs,kad dzima prezidents?Vai vecāki bija politiski represētie?Kādēļ tika izsūtīti prezidenta vecāki un kad atgriezās no izsūtījuma


Vecāki bija labi pietuvināti padomju varai. Nebija represēti un nebija disidenti. Uz Izraēlu laidās, jo pavērās iespēja tikt uz bagātajiem Rietumiem. Egils Minsterē iefiltrējās pie letiņiem. Slēpj par ko tur strādāja vecāki. Par kādu izsūtījumu var iet runa?

Atbildēt

debiloidam Eggmaŗam Kakuedajam no seskulapsenes pidarskapja pietirst-komas

17.07.2019. 00:30

»

To jau mēs, debilais A. Priedīti,

simtreiz jau esam no tevis lasījuši! Esi jau te visiem apnicis kā rūgta nāve! Kā Mikropicanczs


atkal kārtējā plānpŗātības lēkme?

Atbildēt

?

16.07.2019. 23:27

vai suharenko no rietumu bankas ari bija prominento viesu saraksta ?

Atbildēt

Sveta

16.07.2019. 22:16

»

A.P.

Doto etīdi iespējams papildinoši precizēt tajā ziņā, ka nelietība parasti ir māsa stulbumam. Stulbums slāpē analītiskumu, izraisa mazvērtības kompleksu un galu galā nielietīgu izturēšanos. Portāla komentāru klasiķis Žulis ir ne tikai stulbs, bet arī nelietīgs, lieto necenzētus vārdus savās nelietīgajās...


Kāda jēga noņemties ar vienu mežoni. Tādi mežoņi ir pilna Latvija.Ne velti latviešus sauc par cūkām, jo ir lieli lopi un visu laiku avīzēs jālasa par viņu kaut kādu mežonību. Kā to pieredzējis cilvēks gados nesaprot, ka nav ko smērēties ar tādiem, kurus vajag nokaut kā cūkas.

Atbildēt

pilsonis

16.07.2019. 21:23

Izskatās, ka nesavtīgais prezidents par nodokļu maksātāju naudu pateicās ieteikuma vēstules parakstītājiem.

Atbildēt

Ko VVF sulaine Rozenberga saskricelēja

16.07.2019. 21:16

»

???

Varbūt viņš aicināja tikai tos, ar kuriem personīgi ticies un ir pazīstams


to žīds E. Levits papildināja ar saviem draugiem no sinagogas. Ebrejiete Ieva Brante pienesa sarakstu.

Atbildēt

???

16.07.2019. 19:37

»

Paldies, pietiek.com

paldies par precīzajiem jautājumiem...


Varbūt viņš aicināja tikai tos, ar kuriem personīgi ticies un ir pazīstams?

Atbildēt

jautaajums

16.07.2019. 19:35

»

Nja

Anonīma antisemītisma kultivēšanas vieta


No kura laika žīdi ir semīti?

Atbildēt

galvenais jautājums

16.07.2019. 19:31

ir 10.jautājums.Par to arī viss bazars.

Atbildēt

Piekrītu

16.07.2019. 19:18

»

Nja

Anonīma antisemītisma kultivēšanas vieta


Precīzi!

Atbildēt

Nja

16.07.2019. 19:09

Anonīma antisemītisma kultivēšanas vieta.

Atbildēt

tentiņš

16.07.2019. 17:20

tas viss tagad ož pēc "Kas tev par daļ', ko gribu, to arī daru!" Tikai kadēļ gan atkal par nodokļu maksātāju naudu? Nekas, pilnīgi nekas mūsu "karaļvalstī" nemainās

Atbildēt

jautājums

16.07.2019. 16:18

»

www.govlawyer.lv

1. Tiesības apmeklēt inaugurācijas pasākumu...


ja Šķēle nav notiesāts, reputācija nav slikta.
-----------------------------------
Reputācija ir vienkārši izcila...

Atbildēt

žīdeļi

16.07.2019. 16:16

un viņu drāzenes kārtīgi pierijās uz mūsu rēķina

Atbildēt

Kurmis

16.07.2019. 15:35

Cik vecs bija prezidenta tēvs,kad dzima prezidents?Vai vecāki bija politiski represētie?Kādēļ tika izsūtīti prezidenta vecāki un kad atgriezās no izsūtījuma?

Atbildēt

www.govlawyer.lv

16.07.2019. 15:05

1. Tiesības apmeklēt inaugurācijas pasākumu
nav normatīvajos aktos noteiktas.

2. Valsts prezidenta kanceleja
ticamāk, ka vadījās pēc
nevainīguma prezumpcijas -
ja Šķēle nav notiesāts, reputācija nav slikta.

3. Ojārs Rubenis šķiet tika attaisnots !!!
4. Ždanoku ticamāk, ka atzina,
jo viņa ir tautas ievēlēta.

Atbildēt

Noziedzniece Rozenberga

16.07.2019. 14:56

Rozenberga spilgti nodemonstrēja, ka ir valsts nodevēja, iespējams- Krievijas specdienestu un kriminālo aprindu iefiltrēta aģente. Līdz ar to var uzskatīt, ka uzaicinot kriminālās, mafijas un Krievijas agresorvalsts vērtību sludinātājus, Rozenberga pierādījusi savas kriminālās saites un ir ne tikai nekavējoties jāatbrīvo no padomnieces statusa, bet arī jāapcietina par liela kaitējuma valsts tēlam nodarījumu. Ja SAB paraktos tālāk, valsts nodevību noteikti pierādītu. Ja Rozenberga vēl paliks amatā, tad Levits nav leģitīms, viņš nav un nebūs Latvijas prezidents, viņa runas, rīcība jāutver un jāvērtē caur Latvijas valsts nodevības prizmu.

Atbildēt

?!

16.07.2019. 13:57

»

Vēl varēja uzdot jautājumu

Ar ko pamatots Ievas Brantes, juristes, ebrejietes, regulāras sinagogas apmeklētājas ielūgums


kā,juriste bante arī tur bija,ēda,dzēra un par lūpām tecēja............................

Atbildēt

CE

16.07.2019. 13:51

Un kāpēc netiek jautāts par to, kāpēc tika aicināta viena 12!!!! Saimas deputāte?

Atbildēt

Patriotiskais gars

16.07.2019. 13:50

Patīkami,ka sarakstā iekļauti ŽDANOKAS KUNDZE,AMERIKA KUNGS,evropas parlamenta DEPUTĀTI.Nav saprotams,kāpēc sarakstā olita vaidamane,par kādiem "nopelniem"?Tad jau bija jābūt arī ozolu ottam,latu lapsai un "citiem".NAVA TAISNĪBAS SAULES MŪŽA ZEMĪTĒ!?

Atbildēt

Pajautājiet

16.07.2019. 13:49

»

justīne

Tad, kad Levits dzīvoja pad.Latvijā, Zīverei tieši bija slavas laiki (ansamblis MODO). Laikam tomēr nav viņa gaumē


Nav tiesa- viņš emigrēja 1972.gadā, tag atgriezās 1990.gadā(vai 1989) un 1995.gadā atkal aizbrauca prom, bet Zīvere dziedāja pamatā 80-gados. Tieši tāpēc LV tagad ir prezidents, kas ne tikai nav latvietis, bet viņš nav pat Latvijas iedzīvotājs. Un tieši tādēļ viņš ir saaicinājis visādus savus mistiskus bijušos Eiropas kolēģus, lai tie papriecājas par viņa triumfu, bet Z.Liepiņa sievu, kura pati par sevi ir personība, viņš nezin un nav aicinājis. Savukār, tā Rozenberga ir pārāk jauna, lai īpaši atcerētos M.Zīveri. Lai kā arī nebūtu, uzskatu, ka ar M.Zīveri ir konkrēta jaunā prezidenta izgāšanās, kas raksturo, ka viņš šeit ir svešs un viņam šeit viss ir svešs.

Atbildēt

Pilsonis

16.07.2019. 12:51

»

R

Kādu smago noziegumu ir izdarījis Juris Juraš?Viņš atklāja sabiedrībai to ko prokuratūra slēpa


Viņu tiesās par sevišķi smagu noziegumu, kurš ir Krimināllikuma sadaļā "Noziegumi pret valsti" - 94.pants. Valsts noslēpuma apzināta izpaušana. Agrāk šajā sadaļā bija arī terorisms un teririsma finansēšana. Vēljoprojām šajā sadaļā ir spiegošana. Aicināt uz balli smagos noziegumos apsūdzēto? Nākamis līmenis jau ir aicināt kādu notiesāto zeku no cietuma vai kādu teroristu.

Atbildēt

Paldies, pietiek.com

16.07.2019. 12:28

paldies par precīzajiem jautājumiem.
Man šķita , ka kaut ka dīvaini uzaicināt Vidzemes un Zemgales tiesu priekšsēdētājas , bet neaicināt citu rajonu, tajā skaitā Latvijas novadu/ rajonu tiesu priekšsēdētājus, kādi kritēriji bija tiesu priekšsēdētāju aicināšanai , cik atceramies , tad iepriekš nebija aicināti tiesu priekšsēdētāji uz ballēm...

Būs interesanti lasīt, ko atbildēs VP kanceleja ar pieredzes bagāto VVF preses sekretāri priekšgalā.

Atbildēt

Nekas nav jāizgudro

16.07.2019. 12:24

»

jautājums

Pasākuma ielūgumā teikts bija, ka kungiem jāierodas smokingā vai tumšā uzvalkā, bet dāmām jātērpjas īsajā vai garajā vakartērpā, svinīgās kleitās vai kostīmos...


Protokols ir un sen tiek pielietots. Tikai ,,ballītes ,, rīkotāji bija par slinku , lai ar to iepazītos un atbilstoši saplānotu pasākumu. Ja negribēja pūlēties - varēja uzaicināt speriālistus no ĀM.

Atbildēt

jautājums

16.07.2019. 12:02

»

Sīkmanis

Ballīte var jau būt Levita, tikai tā sarīkota par valsts naudu, par Tavu un manu nodokļos samaksāto naudu


Lato ir pajautājis prezidenta kancelejai pasākuma tāmi?
Cik, starp citu, pasākums nodokļu maksātājiem izmaksāja? Interesanti vienkārši.

Atbildēt

radi

16.07.2019. 12:02

Diānu Lapsu aicināja tamdēļ, ka Lato Lapsas radiniece. Lapsa pats aizmirsis!?

Atbildēt

Sīkmanis

16.07.2019. 11:57

»

jautājums

Nu labi, ko grib to lūdz- Levita ballitē, viņa viesi. V...


Ballīte var jau būt Levita, tikai tā sarīkota par valsts naudu, par Tavu un manu nodokļos samaksāto naudu.

Atbildēt

Katrs nākošais zoodārza (goju -lopu)

16.07.2019. 11:51

»

jautājums

Pareizi


Latvijas VP nes aizvien lielākus zaudējumus latviešu tautai.

Atbildēt

Tupeļvaroņiem

16.07.2019. 11:51

»

Arturs Priedītis

Aizvadītajā laikā tiekamies ar etniskās populācijas nevērtības pazīmju papildināšanos; respektīvi, nevērtības modernizāciju. Tas vispamatīgāk izpaužas sakarā ar levitžīda bīdīšanu uz Rīgas pili un LU rektora vēlēšanām. Abos melnajos notikumos priekšplānā izvirzās tāda etniskās nevērtības pazīme, kura...


Cik tālu ar savu pseidolatvietību esi ticis? Tupi mājās pie datora un raksti ļaunus murgus, aizmirsdams par tādiem ebrejiem kā Mavriks Vulfsons, Mihails Tāls un ne viens vien Ulmaņa laika ministrs ebrejs, kuri vairāk izdarījuši Latvijas labā par tādiem latviešiem- pseidopatriotiem. Prezidents tikko uzsācis darbu, tāpēc ļauj viņam strādāt. Vai tiešām domā, ka stulbs latvietis ir labāks par izglītotu un gudru ebreju? Jā, un kāpēc nekritizēji Vējoni, kurš arī nebija latvietis, bet gan krievs? Bija bail?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...